Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.04. 19:12:02

Gareth Tello írta:Bob, jelzem, simában Luis Scola érdekelne. :)
Keeperben nem érdekelne? :D Hátha tető alá hoznánk azt a régebbi üzletet is. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.04. 17:58:44

Xanthor írta:Aki játszott NFL fantasyt és akár aki nem, ha szeretne fantasyt játszani a playoffban csatlakozzon a playoff challenge csoporthoz amit csináltam:
Név: Eurobarca Playoff
Jelszó: eurobarca
Ha nem ismernétek, a lényege: nem draft van, hanem mindenki az összes játékos közül választhat, 1 QB, 2 RB, 2 WR, 1 TE, 1 K, 1 DEF, szóval egy hagyományos fantasy csapat flex nélkül. Azokat a játékosokat kell kiválasztani akikről úgy gondolod, hogy a legtöbb pontot fogják szerezni a playoff során. Azokat érdemes akikről úgy gondolod, hogy sokáig lesznek harcban, mert a divisional roundban duplázódnak, a championship roundban triplázódnak, a super bowlban pedig négyszereződnek a szerzett pontok.
Amúgy nekem se teljesen világos, mert a szabályoknál az van, hogy minden héten lehet állítani, de az "Fantasy Live" műsorban nem azt mondják, illetve a szakértőknek is úgy van összeállítva a csapatuk, hogy vannak olyanok akik nem játszanak a wild card körben, aminek máshogy nem lenne értelme.
Szóval akinek van kedve az csatlakozzon és majd meglátjuk hogy van :D
Én vagyok, de egyelőre még nincs nagy tömeg ahogy nézem.:D Szerintem amúgy hetente kell majd új csapatot összerakni, de megesküdni én sem mernék rá.


Game - Nyomtam neked 1 vétót, remélem összejön a kellő számú. Velem is volt már ilyen, hogy csak érdeklődni szerettem volna, a másik fél meg félreértette és egyből el is fogadta, szal azóta én pl nagyon óvatosan kezelem ezeket a dolgokat.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.04. 17:27:46

Game90 írta:Ezt a wild cardot meddig lehet ellőni? Mert ameddig tart az átigazolási időszak, addig nem szívesen használnám el.
The January Wildcard can only be used after Gameweek 21 starts (1 Jan 11:30) until Gameweek 24 ends (2 Feb 11:30).
Van még időd. :)
kanty írta:A keeper-t itt fogom megbosszulni. :mrgreen:
A wild card jót tett a csapatomnak, szóval nem lesz könnyű dolgod. :mrgreen:

Bob, jelzem, simában Luis Scola érdekelne. :) Majd próbálok összedobni valamit, de te is nézelődhetsz nálam.
Valamint gyere te is a PL-ligába! :P
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.03. 23:07:25

Gareth Tello írta: Code to join this league: 100083-565973
Gyertek, gyertek.
Jövök.

Amúgy Suárez - Sterling - Skrtel (3S) = 30 pont :P Sterling nem rossz, én már nagyon az elején behúztam őt 4,5 millióért, azóta rendesen felment az ára 5,6-ra.

Ezt a wild card-ot meddig lehet ellőni? Mert ameddig tart az átigazolási időszak, addig nem szívesen használnám el.
socio66 írta:drummond-ért én is cserélni akartam, de a kiküldött ajánlatomra nem jött válasz egy hétig kb, aztán visszavontam.
erre egy nappal később látom hogy pending trade-ben van..
most tényleg nagy kérés, hogy rejecteljétek, vagy küldjetek countert, vagy akármit, ha veszem a fáradtságot, hogy ajánlatot küldök?
Ez melyik ligában volt? :)

Na, most már látom :oops:

Amúgy csak most vettem észre, hogy van egy pending trade-em Szebi Team-mel. Mondjuk azt csak azért küldtem, hogy tudjak neki válaszolni, de mindegy... :D Azt nem lehet vétózni vagy valami?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2013.01.03. 21:01:07

drummond-ért én is cserélni akartam, de a kiküldött ajánlatomra nem jött válasz egy hétig kb, aztán visszavontam.
erre egy nappal később látom hogy pending trade-ben van..
most tényleg nagy kérés, hogy rejecteljétek, vagy küldjetek countert, vagy akármit, ha veszem a fáradtságot, hogy ajánlatot küldök?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.03. 20:49:02

Itt hétről-hétre egymás ellen játszanánk, nem csak pontokat kapnak a játékosok és a végén összesítődik. Kicsivel így érdekesebb lenne, s talán valamivel személyesebb.
Mivel a PL fantasy szinte semmilyen törődést nem igényel, így beléptem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.03. 20:39:17

Gareth Tello írta:Érdeklődés hiányában is megcsináltam azért a head-to-head league-et PL-fantasyban, bár lehet, hogy kantyval ketten leszünk csak benne. :mrgreen:

Code to join this league: 100083-565973
Gyertek, gyertek.
ez miről is szól tulajdonképpen?
van már egy eurobarcás liga elvileg,abban benne is vagyok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.03. 20:36:37

Gareth Tello írta:Érdeklődés hiányában is megcsináltam azért a head-to-head league-et PL-fantasyban, bár lehet, hogy kantyval ketten leszünk csak benne. :mrgreen:

Code to join this league: 100083-565973
Gyertek, gyertek.
A keeper-t itt fogom megbosszulni. :mrgreen:
Remélem legalább 6-8 ember összegyűl.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.03. 19:44:25

Érdeklődés hiányában is megcsináltam azért a head-to-head league-et PL-fantasyban, bár lehet, hogy kantyval ketten leszünk csak benne. :mrgreen:

Code to join this league: 100083-565973
Gyertek, gyertek.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.01.03. 14:40:24

Aki játszott NFL fantasyt és akár aki nem, ha szeretne fantasyt játszani a playoffban csatlakozzon a playoff challenge csoporthoz amit csináltam:
Név: Eurobarca Playoff
Jelszó: eurobarca
Ha nem ismernétek, a lényege: nem draft van, hanem mindenki az összes játékos közül választhat, 1 QB, 2 RB, 2 WR, 1 TE, 1 K, 1 DEF, szóval egy hagyományos fantasy csapat flex nélkül. Azokat a játékosokat kell kiválasztani akikről úgy gondolod, hogy a legtöbb pontot fogják szerezni a playoff során. Azokat érdemes akikről úgy gondolod, hogy sokáig lesznek harcban, mert a divisional roundban duplázódnak, a championship roundban triplázódnak, a super bowlban pedig négyszereződnek a szerzett pontok.
Amúgy nekem se teljesen világos, mert a szabályoknál az van, hogy minden héten lehet állítani, de az "Fantasy Live" műsorban nem azt mondják, illetve a szakértőknek is úgy van összeállítva a csapatuk, hogy vannak olyanok akik nem játszanak a wild card körben, aminek máshogy nem lenne értelme.
Szóval akinek van kedve az csatlakozzon és majd meglátjuk hogy van :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.03. 13:22:55

Slither írta:
Eazzy írta:Mind Noah, mind Lawson tőlem került Slitherhez. sőt Billups is, aki azóta FA
Jah, olyan jo csereket kottunk hogy csak na. :D
Eddig csak Hordford hozta magat a toled kapott emberek kozul, tobbiek mind alulteljesitenek miota nalam vannak. :D
Hát igen, tudod jobb GM, jobb chemistry :D Nálam mindenki jobban teljesít :D (ezért is állok a 3. helyen....hátulról :D )
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.03. 10:46:07

Eazzy írta:Mind Noah, mind Lawson tőlem került Slitherhez. sőt Billups is, aki azóta FA
Jah, olyan jo csereket kottunk hogy csak na. :D
Eddig csak Hordford hozta magat a toled kapott emberek kozul, tobbiek mind alulteljesitenek miota nalam vannak. :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.03. 10:14:10

Bob_Marley írta:Eazzyvel megköttetett 1 cserénk, hell yeah Mo Williams 6 hét off :mrgreen: Mindegy ezen nem múlik, Stoudemire felépült, jó vagyok az ilyenekben, hogy várni kell a felépülést :D , mindenesetre a cseréjét Tinsleyt felvettem FA-ról.

Slithernél hasonló a helyzet, Noah, Lawson, nálam Nelson, Anthony stb, izgalmas kis csata.
Hmm, azért sokaknál van sok sérülés, de hogy nálam visz mindent ez, azért az is biztos. Mind Noah, mind Lawson tőlem került Slitherhez. sőt Billups is, aki azóta FA, most Mo ment el tőlem sérülten, de még maradt így is egy jó 5 emberem aki vagy állandó sérült, vagy folyamatosan kiesik rövid időre :D

Miért nincs IR yahoon is??? :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.03. 09:41:08

neobarca írta:
Itt is egész tűrhető a csapat, bár a sérülések bekavartak és megint kinéz egy vereség. Pedig milyen szépen indult. Viszont Bob! Ezt a IR listát hol találom? Egyszerűen nem jöttem rá. Én is éltem volna alehetőségével ha vágom hol van... :(
MyTeam/Manage IR
S értelemszerűen a kis fülnél beállítod hogy tegye sérült listára a adott embert
S természetesen csak azt lehet kitenni sérült listára aki sérült :D
Ha felépül, akkor nem is enged más műveletet, hogy végezz pl FA-t felvenni stb, amíg nem aktiválod a sérültet.
Van 13 hely + 3 sérült hely (IR) ha felépült akkor valakit kikell tegyél a keretből (drop)
Én ott csesztem el, hogy nem nagyon foglalkoztam vele, Bogut sérült volt pl s kitettem, oké lehet idén nem is fog játszani, de legalább elvegetálhatott volna IR listán.
Most így Wall meg Shumpert várja a bevetést :lol:

Eazzyvel megköttetett 1 cserénk, hell yeah Mo Williams 6 hét off :mrgreen: Mindegy ezen nem múlik, Stoudemire felépült, jó vagyok az ilyenekben, hogy várni kell a felépülést :D , mindenesetre a cseréjét Tinsleyt felvettem FA-ról.

Eléggé szoros a csata Slitherrel, keeperben, simában vereség lesz ebből, pedig ott is szoros a csata, de eléggé minőség különbség van MichaaBee javára, meg több embere is fog játszani.
Nelson azért az utóbbi időben eléggé hozza magát :P Majdnem 56%al dobálja mostanában a triplákat :D
Pár emberem kicsit hullámvölgyben van, s ki-ki hagyogatnak meccseket, Slithernél hasonló a helyzet, Noah, Lawson, nálam Nelson, Anthony stb, izgalmas kis csata.

PL meg iszonyat tragikus volt :? De majd jönnek az ide-oda igazolások, rá kell feküdni, s összerakni valami jó kis gárdát.
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.01.03. 08:49:01

Slither írta:meslija is elegge eltunt, szoval ha most hetvegeig nem jelenik meg ujra, akkor killerzone utan az o helyere is kereshetunk uj embert.
Engem ne tegyetek ki, igaz az fa piacon nem vagyok jelen, de azon kívül építgettem a csapatom(legalábbis a keeperben).
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.03. 08:27:53

PL-ben nagyon megy Sterlingnek meg Suáreznek.
http://kepfeltoltes.hu/130103/sterling2 ... es.hu_.png
Sterling így már 1369 ponttal áll. :lol:

Amúgy jó nagy kuka ez a forduló.
Head-to-head league-hez még valaki?
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.02. 17:48:09

Gareth Tello írta:Na, keeperben egész jó napom volt, amolyan születésnapi ajándékként, Beal 22 pontja jókor jött, Kobe hozta a szokásos 30 fölötti pontját
Én elfelejtettem csapatot állítani, úgyhogy örülhetsz az eheti győzelmednek :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.02. 17:46:35

Én benne vagyok.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.02. 17:20:13

Na, keeperben egész jó napom volt, amolyan születésnapi ajándékként, Beal 22 pontja jókor jött, Kobe hozta a szokásos 30 fölötti pontját

Simában Carter szórt 23-at, Vasquez 17 pont-10 assziszt.
Mindkettőben vezetek is egyelőre, bár ez sokat nem jelent még.

Más.
PL-fantasyban nincs kedvetek egy head-to-head league-hez?
Ez ugye ilyen:
In a league with Head-to-Head each team plays a match against another team in the league each Gameweek. The match result is based on the Gameweek score of each team minus any transfer points spent preparing for the Gameweek.
3 points are awarded for a win and 1 point for a draw, teams are then ranked on points earned in Head-to-Head matches.

Szerintem nem lenne rossz, mindenki ismét egyenlő esélyekkel indulna, aztán a végén úgyis kanty nyer. :mrgreen:
Ha egy főnél több jelentkezik, akkor megcsinálom a ligát, aztán lesz még idő csatlakozni január 12-ig.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.02. 14:33:16

meslija is elegge eltunt, szoval ha most hetvegeig nem jelenik meg ujra, akkor killerzone utan az o helyere is kereshetunk uj embert.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.02. 14:30:35

Ordog írta:Kövi ellenfelem Melodama, győzzön a jobbik!!!
Hát itt nem lesz kérdés, ki fog nyerni. Annyi a sérültem, hogy nincs esélyem. Persze nekem alapjáraton is sikerült sérülteket draftolnom mint Bynum. Mellesleg ahoz képest, hogy tök utolsó voltam 3 W után a 10. hely totálisan elfogadható, mi több, meglepő... :lol: Ezzel a kerettel... Pfff... :lol:

De legalább Keeperben megyeget a szekér. Egész korrekt kis csapatom van. Jó lenne ha Wall felépülne már mert rá még számítok. Ha ezt tudtam volna, hogy janban sem lép pályára. Pont néztem, hogy Wall helyett draftolhattam volna Holiday-t, Gallinarit, Lillardot és még jópár használható játékost.
Bob_Marley írta:ESPN meg továbbra is halál, nagyon sikerült mellélőni 1-2 emberrel, lsd Hibbert és társai (plusz utólag jöttem rá, hogy Bogutot is az IR listára kellett volna tennem, ahelyett hogy kidobom s más tegye IR listára, szokni kell még a felületet ), s Wall meg nem tudom mit csinál, úgy volt November 30-án játszik...Mondjuk lehet 2013-ra gondoltak :D
Itt is egész tűrhető a csapat, bár a sérülések bekavartak és megint kinéz egy vereség. Pedig milyen szépen indult. Viszont Bob! Ezt a IR listát hol találom? Egyszerűen nem jöttem rá. Én is éltem volna alehetőségével ha vágom hol van... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.02. 14:10:51

socio66 írta:kicsit lehetne aktívabb a liga, van olyan ajánlatom, amire már egy hete nem jön válasz, de a többi is napok óta függőben van.
nem igazán értem, hogy ha valaki napi szinten kezeli a csapatát, akkor hogy-hogy nem néz rá ezekre.
Én magamra ismertem.:D Mentségemre szóljon, hogy az ünnepek alatt nem sok időm volt, csak felnéztem, csapatot állítottam oszt annyi. Az ajánlatodat láttam, ebben a formában nagyon nem játszik, de azért nem utasítottam el egyből, mert gondoltam nézek valamit, ami jobban tetszik, de egyelőre nem találtam.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.01. 20:18:41

Bob_Marley írta:PL fantasyban kijátszottam a wildcardot, s totál átalakítottam a dolgokat :D
kantynál vanPersie állandóan a csk, meg másnál is, aztán állandóan hoz egy csomó pontot.
S ez látszik jó taktikának, úgyhogy én is váltottam a legyen kiegyensúlyozott csapat, s minden csapategységre jó játékos elvről, az előre 3 támadó, középpálya szintén 3 kiemelkedő emberke, védelembe olcsók aztán had szóljon, éppen hogy van 11emberem a többi kuka, legolcsóbb játékosok :D
Én is kijátszottam, van Persie jött hozzám is, ez alap, főleg, hogy most számoltam ki, hogy 7 pontot átlagol. :shock:
Michut, Shawcrosst, Evrát meghagytam, a többieket szinte kivétel nélkül lecseréltem. Mondjuk a következő forduló január 12-13., szóval lesz még idő bőven alakítani a csapaton, figyelembe véve az esetleges igazolásokat is. :)

Most Cazorla nem csinált semmit, de persze a padon üldögélő Puncheon gólpasszt adott. :roll: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.01. 19:47:29

PL fantasyban kijátszottam a wildcardot, s totál átalakítottam a dolgokat :D
kantynál vanPersie állandóan a csk, meg másnál is, aztán állandóan hoz egy csomó pontot.
S ez látszik jó taktikának, úgyhogy én is váltottam a legyen kiegyensúlyozott csapat, s minden csapategységre jó játékos elvről, az előre 3 támadó, középpálya szintén 3 kiemelkedő emberke, védelembe olcsók aztán had szóljon, éppen hogy van 11emberem a többi kuka, legolcsóbb játékosok :D
Ebben a fordulóban Berbatov is hozott meg Defoe is, Cazorla a csk-m de nem csinált még semmit :D
Úgyhogy elég átlagos forduló, RVP egyedül több pontot hozott mint nálam eddig 7 :mrgreen:

NBA az még nagyon hét eleje, nem volt rossz napom tegnap keeperben, Nelson kár hogy nem játszott, simában is azok a számok jöttek amik elvárhatóak a játékosaimtól.De még csak Hétfő ment le.
És még nba1-es ligában is Slither az ellenfél, a hétre szépen egymásra találtunk :D

ESPN meg továbbra is halál, nagyon sikerült mellélőni 1-2 emberrel, lsd Hibbert és társai (plusz utólag jöttem rá, hogy Bogutot is az IR listára kellett volna tennem, ahelyett hogy kidobom s más tegye IR listára, szokni kell még a felületet ), s Wall meg nem tudom mit csinál, úgy volt November 30-án játszik...Mondjuk lehet 2013-ra gondoltak :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.01. 18:33:52

kanty írta:Kicsit meglepett a keeper, de van ez így, nem rossz GT csapata. :)
Nem rossz, de Fortuna is kellett a 6-6-hoz.
FGM 196-195
FTM 102-101 :D

Boshnak is jó meccse volt tegnap (22 pts), de Vucevic tényleg elképesztő. :)
Ma jön Gordon, remélem, ott folytatja, ahol abbahagyja.

PL egyelőre nem néz ki túl jól, Evra ugyan assist-clean sheet, de a többség semmit sem csinált. Most jön Cazorla, aki talán fellendíti a csapatot kissé.
Game90 írta:ha azt a suta Beasley-t kidobtad volna
Kidobtam azt a suta Beasley-t, úgyhogy biztos, hogy következő alkalommal parádézni fog. :mrgreen:
Válasz küldése