Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.08.12. 15:28:43

pezZy írta:Valaki tolja itt a fifával komolyabban ? Szívesen játszanék valaki ellen.

Én most a Magyar válogatottal már az Európa bajnokság elődöntőjébe vagyunk. Szurkoljatok, hogy európadbajnokok legyünk.

Ha valakit érdekelne itt a link a Playoffs-ról (remélem ez nem spamalés) http://www.esl.eu/eu/fifa13/5on5/cc_playoffs/rankings/

A csoportkörben a Lengyel címvédőket vertük, így lettünk csoportelsők. Negyeddöntőbe pedig a 2. helyezettet ütöttük ki. (Sanszos, hogy megnyerjük) :)
a nevedről sejtettem, hogy te vagy az, néha átnézegetek, hogy a PC-s részlegen mi történik ESL-en, mert én PS3on játszok.
meg Gabu is folyamatosan linkelgeti a PS3-as face csoportba, hogy álltok :lol:
amúgy további sok sikert :)
madridista
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.08.12. 14:26:47

Valaki tolja itt a fifával komolyabban ? Szívesen játszanék valaki ellen.

Én most a Magyar válogatottal már az Európa bajnokság elődöntőjébe vagyunk. Szurkoljatok, hogy európadbajnokok legyünk.

Ha valakit érdekelne itt a link a Playoffs-ról (remélem ez nem spamalés) http://www.esl.eu/eu/fifa13/5on5/cc_playoffs/rankings/

A csoportkörben a Lengyel címvédőket vertük, így lettünk csoportelsők. Negyeddöntőbe pedig a 2. helyezettet ütöttük ki. (Sanszos, hogy megnyerjük) :)
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.12. 14:13:58

Gareth Tello írta:
------------------Pinto------------------
Komolyan Pinto a kapusod? Nem futotta jobbra? :mrgreen:

Amúgy én nem szeretem a csapataimat ennyire szétszedni, ha szétszedem őket hamar meg is unom.
Mikor Barcaval nyomtam első évembe kezdőbe csak Bale-t és Vidalt hoztam, második évemben meg Hummelst muszáj vt, mert Puyol kiöregedett.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.12. 14:01:36

LEtöltöttem a FIFA 13-hoz egy magyar bajnokságot a HSP 13-at. Sajnos idén elég szarra sikerült, sokan panaszkodtak a kommentekben is, nekem is bajom volt vele. Kilépett, mikor a mentés után újból játszani akartam a légy profi módban. Azóta nem tudok vele játszani. Tud valaki mást ajánlani? Vagy megoldást erre?
Kép
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.08.05. 12:56:30

A másik.
Indítottam egy karriermódot a Cityvel, előtte megcsináltam az igazolásokat(tevez,navas stb)..
Na, a nyári átigazolási szezonban csak két normális csatárom volt, Aguero és Dzeko. Dzekot eladtam, és kitt vettem meg a helyére?
Azt az Alvaro Negredo-t, akit egy hónapra rá a valóságban is leigazolt a City.
De tényleg,akkor még semmi hír nem volt hogy átigazol, nem tudtam semmit...
És ez nem az első ilyen "véletlen". Volt már olyan, hogy a játékban megvettem egy játékost pl a PSG-vel, és nem sokra rá tényleg a valóságban is leigazolta.
Eleiben még véletlennek tartottam, de így hogy már ez a Negredo-s már a 4. eset,szerintem valami emberfeletti képességem van. Very Happy
(T.Silvát hiába igazoltam le a Barcával a játékban , a valóságban nem nagyon akar a Barcába jönni...)
Szerintem többnyire történt már ilyen mindenkivel. Én a Bayernel kezdtem a karriert leigazoltam Thiagot, meg Götzet és lám mi lett...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.05. 12:24:44

Két hete gondoltam egyet, és elkezdtem egy karriert a Barçával. Gondoltam, fiatalítok, és eladogatom a sztárokat, hogy mégse legyen annyira könnyű szétverni mindenkit. :lol:
Eladtam Xavit (Milan), Pedrót (Juventus), Alexist (Chelsea), Fabregast (City), Busquetset (Spurs), Alvest (Everton), Piquét (Bayern), Thiagót (Milan) és Mascheranót (Liverpool), viszont Iniestáért és Messiért EGY KLUB SEM jelentkezett be, nem értem, miért, úgyhogy ők a nyakamon maradtak. :D
Megvettem M'Vilát, Lucas Mourát, Balotellit, Bale-t, Sakhót és James Rodríguezt, úgyhogy most így néz ki a tím:

------------------Pinto------------------
--Montoya---Bartra---Sakho---Alba--
----------------M'Vila--------------------
----------Lucas--------------------------
-----------------------Messi-------------
Bale----------Balotelli---------James R.

Éljen a realitás!
:D :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.05. 10:19:45

Lehet, nem is baki, hanem direkt írták úgy, mintha suttyó lenne Lescott. Ha megnézed, sorozatban -BA toldalék van a -BANok helyett, és végén az a, "de nincsen is így" kifejezés fenomenális. :lol:
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.07.18. 23:08:14

Egy kis baki a Fifa 13-ban :) "aszittem" :lol:
Kép

A másik.
Indítottam egy karriermódot a Cityvel, előtte megcsináltam az igazolásokat(tevez,navas stb)..
Na, a nyári átigazolási szezonban csak két normális csatárom volt, Aguero és Dzeko. Dzekot eladtam, és kitt vettem meg a helyére?
Azt az Alvaro Negredo-t, akit egy hónapra rá a valóságban is leigazolt a City.
De tényleg,akkor még semmi hír nem volt hogy átigazol, nem tudtam semmit...
És ez nem az első ilyen "véletlen". Volt már olyan, hogy a játékban megvettem egy játékost pl a PSG-vel, és nem sokra rá tényleg a valóságban is leigazolta.
Eleiben még véletlennek tartottam, de így hogy már ez a Negredo-s már a 4. eset,szerintem valami emberfeletti képességem van. :D
(T.Silvát hiába igazoltam le a Barcával a játékban , a valóságban nem nagyon akar a Barcába jönni...) :roll:

:)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.07.15. 15:43:18

xboxszal, interneten hogyan tudok online barátságos meccset játszani?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.22. 20:18:43

BritishKnight írta:
geridoss írta:
Nos, úgy döntöttem hogy veszek egy xbox slim-et. Ahonnan veszem azt mondták hogy biztosan nem leszek kibannolva, nyugodtan játszhatok online, flashelt géppel, nem eredeti játékkal. Szimplán egy xbox-live előfizetés kell hozzá.

Szerintetek az gáz, hogy Barca szurkolóként a Real-al tudok legjobban játszani? :D
Egyszerűen velük nagyon jól tudok játszani :lol: , míg a Barcával nem igazán :)
Persze, én is. Velük a legegyszerűbb. :D
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.06.22. 20:01:53

[quote="geridoss"][/quote]

Nos, úgy döntöttem hogy veszek egy xbox slim-et. Ahonnan veszem azt mondták hogy biztosan nem leszek kibannolva, nyugodtan játszhatok online, flashelt géppel, nem eredeti játékkal. Szimplán egy xbox-live előfizetés kell hozzá.

Szerintetek az gáz, hogy Barca szurkolóként a Real-al tudok legjobban játszani? :D
Egyszerűen velük nagyon jól tudok játszani :lol: , míg a Barcával nem igazán :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.06.19. 09:51:30

geridoss írta:BritishKnight, ment pü.
Akit még érdekel a téma, esetleg jobban beleásná magát, vagy csak kérdése van, annak is írok.
Nincs kérdésem, de ha van egy ismertető dokumentumot amit át lehet olvasni azt én is megköszönném. :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.06.19. 09:35:57

BritishKnight, ment pü.
Akit még érdekel a téma, esetleg jobban beleásná magát, vagy csak kérdése van, annak is írok.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.06.19. 08:43:56

[/quote]Szóval a kérdés egyszerűbben: Ha be akarok jelentkezni az EA szerverekre, ahhoz kell live előfizetés? És azt flashelt géppel lehetséges egyáltalán?[/quote]

Ha az EA szerverére akarsz belépni akkor szerintem kell a Live Gold, vagy lehet a Silver tagság is elég.

Milyen módosítás van a gépeden? RGH vagy 3.0flash?
RGH-val nem lehet live-oni mert bannolnak, a 3.0-val fel lehet menni eredeti játékkal, sőt ismerősöm azt mondta, hogy backup lemezzel is lehet live-ozni csak a hivatalos megjelenés után. Én offline szoktam játszani, nem próbáltam, ajánlom, hogy kérdezz rá olyan szervízre ahol foglalkoznak módosításokkal...ők biztos tudnak segíteni.
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.19. 07:51:18

Az biztos hogy előfizetés nem kell hozzá, az nekem sincs mégis működik. A flashről viszont nincs infóm, de még az jutott eszembe, hogy lehet, hogy offline módban vagy. De inkább ne csinálj semmit amíg valaki tapasztaltabb nem segít, mert ha megszívod az az én hibám lesz :D
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.19. 01:19:28

Lolyta írta:A flashről nem tudok nyilatkozni, nekem eredeti. Az meg h hol van, hát már régen játszottam és most nem vagyok gépközelben, de emlékeim szerint nem sok ilyen boltféleség a játékban.
http://www.youtube.com/watch?v=T0Dm5w6eQxo
Itt egy videó, én akárhogy próbáltam nem működött. Szerintem ez LIVE-ot használ, de fogalmam sincs, sosem volt dolgom vele. Valaki homályosítson már fel légyszi.

Szóval a kérdés egyszerűbben: Ha be akarok jelentkezni az EA szerverekre, ahhoz kell live előfizetés? És azt flashelt géppel lehetséges egyáltalán?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.18. 17:08:32

A flashről nem tudok nyilatkozni, nekem eredeti. Az meg h hol van, hát már régen játszottam és most nem vagyok gépközelben, de emlékeim szerint nem sok ilyen boltféleség a játékban.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.18. 04:12:32

Lolyta írta:Nem kell hozzá Live. Én a Katalógusra vagy mire gondoltam, ahol cipőket, meg egy csomó extrát lehet venni Coinokért, a Coin meg ingyenes, folyamatosan kapod az xp-vel együtt.
Ne idegesíts, ehhez tényleg nem kell live? :D én végig azt hittem. szóval tuti nem fogja tönkrevágni a flasht a boxon? És pontosan hol van ez a katalógus a játékon belül?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.18. 00:54:09

Nem kell hozzá Live. Én a Katalógusra vagy mire gondoltam, ahol cipőket, meg egy csomó extrát lehet venni Coinokért, a Coin meg ingyenes, folyamatosan kapod az xp-vel együtt.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.17. 23:24:03

Lolyta írta:Egy bizonyos szint után meg lehet venni párszáz pontért a shopban, de am nem egy nagy durranás, csak annyit lehet, hogy milyen cipőben játszanak, meg kisebb kiegészítők, csuklópánt stb. Mondjuk a cipőkkel sok időt el lehet verni, de én azt hittem, h komolyabban is lehet majd szerkeszteni a játékosokat.
Szóval xbox live kell hozzá? Akkor buktam is. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.17. 21:14:48

Messa írta:Ha a menedzser módban vagyok, (fifa13 xbox) valamelyik menüpontban van egy "játékosok szerkesztése" fül, ami sötétszürke, tehát nem lehet rámenni, szimplán átugorja ha léptetek lefelé. De mégis ott van, gondolom nem véletlenül. Ugye menedzser módban nem tudod/nem tudtad eddig szerkeszteni őket, ha már elindítottál egy karriert. Ez most nem erre szolgál? És ha igen, mikor lehet hasznát venni, vagy rámenni? :o
Egy bizonyos szint után meg lehet venni párszáz pontért a shopban, de am nem egy nagy durranás, csak annyit lehet, hogy milyen cipőben játszanak, meg kisebb kiegészítők, csuklópánt stb. Mondjuk a cipőkkel sok időt el lehet verni, de én azt hittem, h komolyabban is lehet majd szerkeszteni a játékosokat.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.17. 19:03:02

Ha a menedzser módban vagyok, (fifa13 xbox) valamelyik menüpontban van egy "játékosok szerkesztése" fül, ami sötétszürke, tehát nem lehet rámenni, szimplán átugorja ha léptetek lefelé. De mégis ott van, gondolom nem véletlenül. Ugye menedzser módban nem tudod/nem tudtad eddig szerkeszteni őket, ha már elindítottál egy karriert. Ez most nem erre szolgál? És ha igen, mikor lehet hasznát venni, vagy rámenni? :o
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.17. 18:47:32

BritishKnight írta:
davi10 írta:
Az ilyen flahelős dolgokról ne a hivatalos nagykutyákat kérdezd :D
Nem olyan nagykutya ő :D
Konkrétan ő flasheltette ki az xboxomat :D
Tehát ért hozzá.Persze nem egy olyan hű de nagy cégről van szó :)
Hát annyira mégsem ért hozzá, mivel ha flashelt boxxal multizol, és észrevesznek, lebannolnak, ez tény. Az más kérdés, hogy technikailag simán kivitelezhető, és ebből a szempontból valóban csak Live előfizetés kell, csak épp kockázatos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.06.17. 18:43:52

davi10 írta:
Az ilyen flahelős dolgokról ne a hivatalos nagykutyákat kérdezd :D
Nem olyan nagykutya ő :D
Konkrétan ő flasheltette ki az xboxomat :D
Tehát ért hozzá.Persze nem egy olyan hű de nagy cégről van szó :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.17. 18:33:57

BritishKnight írta:Megkérdeztem egy konzolárusítással foglalkozó cég vezetőjét és azt mondta, hogy ahhoz hogy játszhass online-on, csak LIVE előfizetés kell. Tehát még csak eredeti játék sem kell. Ez komoly? :shock:
Az ilyen flahelős dolgokról ne a hivatalos nagykutyákat kérdezd :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése