Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.10.06. 21:52:07

piton írta:Kinek, hogy alakult az első bajnoki meccse?
rosszul érzem magam. ez lesz az első teljes szezonom a hetedben. 1 kapust vettem csak a szünet alatt. a kupába egy hatodosztályúval játszottam, ahol 'esélyem sem volt'. próbáltam játéktördelésre menni, de sajnos így is 1-6os vereség lett. illetve kezd rossz előérzetem lenni. egy bot csapat ellen habár nyertem, de a 2-0ás hazai győzelem koránt sem biztató. bárcsak mondhatnám, hogy lazáztam, meg gyenge csapattal álltam fel, de nem.

egyébként elég nagy taktikusnak tartom magam( :lol: ) tehát most is kitalálok valamit, csak nem erre számítottam. azt hittem, elég ha felküldöm őket oszt' majd nyernek. de hát nem. a baj az, hogy egy csapaton kívül mindenki bot a csoportomba, így aztán baromi izgalmas.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.06. 20:31:53

piton írta:Kinek, hogy alakult az első bajnoki meccse?
Nagy reményeket nem fűztem a mai meccshez, ugyanis a tavalyi 2. helyezett ellen játszottam otthon. Benne volt, hogy esetleg 1 pontot elcsíphetek, ami majdnem sikerült is, kikaptam 0-1-re. Már mindenképpen akarok venni egy csatárt, de egyszerűen nem tudok. Az árát mindig felsrófolják az embereknek. A meccshez hozzátartozik, hogy lazáztam, sőt az egyik játékosom, aki kezdő lesz ,ég a fiókcsapatban játszik (jövő héttől nem) és az egyik védőmnek kellett szélsőt játszania. Úgyhogy leszek még jobb is, csak győzzem kivárni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.10.06. 17:35:47

Kinek, hogy alakult az első bajnoki meccse?
Nekem sikerült megnyernem az első negyedosztályú meccsemet, a tavalyi 5. ellen. Nem számítottam győzelemre, mert az ellenfélnek picivel jobb csapata van. Azt hittem erősebb lesz a középpályája, régebbi meccseken volt neki nagyszerű, kiemelkedő is, most viszont csak jó-t ért el hazai pályán, lehetséges hogy lazázott ellenem. Ez viszont nem jött be neki, mert nem nagyon tudott "lebirtokolni".
Tavaly megváltam a jó középpályásaimtól, és fiatalokat, saját nevelésűeket raktam be a helyükre, így most eléggé meggyengültem ezen a poszton, ráadásul a legutóbbi 2 edzésen erőnlétet nyomattam, le is mentek a játékosaim formái.
Ha szépen fognak fejlődni a középpályásaim idény végéig, formájukkal együtt, akkor betudom biztosítani a bennmaradást. :)
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.05. 20:57:35

szszabolcs19 írta:Helló Mindenkinek:)

Nektek mi a véleményetek az olyan csapatokról, akik a hatod osztályban olyan játékosokkal rendelkeznek, hogy az össz TSI 1.800.000? (Ja, és a fizetés meg heti 90milla:D)

Nekiem ezzel kapcoslatban olyan érzésem van, mintha vki a csapatát telenyomta volna szteroiddal, és egy darabig fut a szekér, aztán meg kipukkanhat, ha nem áll le róla, vagy ha nem választ egy jó edzést.

Amúgy észrevettem, hogy azért van elég sok olyan csapat, aki azt csinálja, hogy edz sokáig pénzért, aztán meg vesz egy durva csapatot, amivel elér vmeddig (kb első másod, harmad osztály), és amikro kipukkan a lufija, nem érti.
Vagy a másik, hogy ami talán még rosszabb szerintem, hogy az edzett posztokon csinál multiskilles játékosokat és amikro kiöregednek, megint kezdheti előröl.

Szerintetek melyik lehet az a módszer, amivel oda lehet kerülni a húsos fazékhoz, és ott is lehet maradni?
Az én véleményem az az, hogy inkább lassabb, de folyamatos fejlődés, mint a nagyobb megugrások, aztán a visszaesés:S

Üdv: Szab
Én nem nagyon értem a felvetésed értelmét.:D Gyakorlatilag felsoroltad negatív példaként mind a 2 fejlődési irányzatot. Nincs harmadik, tökéletes opció, ezért az első kettő sem lehet rossz. Mindenki a saját habitusa alapján választ, de mindkettő járható út. Az meg, hogy idővel jön a visszaesés, az a játék természetes velejárója, de ha megfigyeled nem csak ilyen nagy időközönként, hanem 2-3 szezononként vannak kisebb hullámhegyek-hullámvölgyek a csapatok életében. Ezzel nincs semmi gond, ilyen a játék.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.05. 19:23:15

szszabolcs19 írta:Helló Mindenkinek:)

Nektek mi a véleményetek az olyan csapatokról, akik a hatod osztályban olyan játékosokkal rendelkeznek, hogy az össz TSI 1.800.000? (Ja, és a fizetés meg heti 90milla:D)

Nekiem ezzel kapcoslatban olyan érzésem van, mintha vki a csapatát telenyomta volna szteroiddal, és egy darabig fut a szekér, aztán meg kipukkanhat, ha nem áll le róla, vagy ha nem választ egy jó edzést.

Amúgy észrevettem, hogy azért van elég sok olyan csapat, aki azt csinálja, hogy edz sokáig pénzért, aztán meg vesz egy durva csapatot, amivel elér vmeddig (kb első másod, harmad osztály), és amikro kipukkan a lufija, nem érti.
Vagy a másik, hogy ami talán még rosszabb szerintem, hogy az edzett posztokon csinál multiskilles játékosokat és amikro kiöregednek, megint kezdheti előröl.

Szerintetek melyik lehet az a módszer, amivel oda lehet kerülni a húsos fazékhoz, és ott is lehet maradni?
Az én véleményem az az, hogy inkább lassabb, de folyamatos fejlődés, mint a nagyobb megugrások, aztán a visszaesés:S

Üdv: Szab
Érdekes felvetés. Bár nem tudom mennyire jogos, hogy én beszélek ebben a témában, aki most mindent megél csak nem a virágzását, de a saját tapasztalatomat leírom. Az én stratégiám amikor kezdtem és utána jópár szezonon át, hogy kiválasztottam, hogy milyen posztot edzek. Igazából ez mindegy, talán a kapus poszt annyira nem hatásos, de az meg rengeteg lét hoz, na mindegy. Szóval vettem fiatalokat a posztra, a többi poszton pedig 30-35 éves erősebb játékosokkal feltuningoltam. Olcsón vettem őket 1-2 szezon után adtam is tovább őket. Aztán a következő szezonokban ugyanezt ismét eljátszottam csak természetesebben jobb játékosokkal, miközben az edzett fiataljaim egyre jobbak lettek. Így mind a meccsértékelésekben, mind a bevételekben, mind az eredményekben szemmel látható volt a javulás. A kupában egyre messzebb jutottam, a bajnokságban egyre előrébb végeztem. Azt viszont hozzá kell fűznöm, hogy ez alsó osztályokban volt. Nem ugyanolyan a VII. ligából 5-ig eljutni, mint V. ligától a II. ligáig.

Ezt a teóriát annyira még nem ismerem, hogy új csapatot veszek és addig megyek ameddig tudok, majd kipukkadok. Én ugye vmi hasonlót csináltam, de nem jutottam el addig, hogy konkrétan generációt kellett váltanom, mert tudjuk, hogy mi történt... Ami a probléma megoldását illeti elég érdekes téma. Nekem az tűnik kivitelezhetőnek, hogy a játékosok, akik a csapatot alkotják, azok különböző korúak. Mondjuk 20, 24, 28, 32 példaként. Így pl. 4 szezononként jön el a váltás ideje, ami sztem simán kivitelezhető. Persze az is igaz, hogy egy 24 éves fullos szélső sokkal drágább, mint egy 32 éves. De lehet, hogy MichaBee-nek kéne elmondani, végtére is ő játszik a II. ligában.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.05. 17:35:34

csabooo írta:Ha egy sérült játékost teszek fel meccsre, akkor mi lesz a következmény ?
Nem játszik!
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.10.05. 17:00:38

Ha egy sérült játékost teszek fel meccsre, akkor mi lesz a következmény ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.10.05. 10:49:27

Helló Mindenkinek:)

Nektek mi a véleményetek az olyan csapatokról, akik a hatod osztályban olyan játékosokkal rendelkeznek, hogy az össz TSI 1.800.000? (Ja, és a fizetés meg heti 90milla:D)

Nekiem ezzel kapcoslatban olyan érzésem van, mintha vki a csapatát telenyomta volna szteroiddal, és egy darabig fut a szekér, aztán meg kipukkanhat, ha nem áll le róla, vagy ha nem választ egy jó edzést.

Amúgy észrevettem, hogy azért van elég sok olyan csapat, aki azt csinálja, hogy edz sokáig pénzért, aztán meg vesz egy durva csapatot, amivel elér vmeddig (kb első másod, harmad osztály), és amikro kipukkan a lufija, nem érti.
Vagy a másik, hogy ami talán még rosszabb szerintem, hogy az edzett posztokon csinál multiskilles játékosokat és amikro kiöregednek, megint kezdheti előröl.

Szerintetek melyik lehet az a módszer, amivel oda lehet kerülni a húsos fazékhoz, és ott is lehet maradni?
Az én véleményem az az, hogy inkább lassabb, de folyamatos fejlődés, mint a nagyobb megugrások, aztán a visszaesés:S

Üdv: Szab
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.04. 18:21:11

Gareth Tello írta:Legalább tudsz koncentrálni a bajnokságra.
A cél a biztos 6. hely. Most a 2. helyezettel játszok a hétvégén, aki biztos el fog gyepálni, max. akkor nem, ha a következő kupaforduló miatt pihentet. :D Úgyhogy még1 kupakör jó lett volna. +pénz, ráadásul tudtam volna 1-et lazázni. Kár érte. Azt remélem, hogy a pontokat azért ezerrel fogom majd tudni gyűjteni és tényleg beérek a 6. helyre, mert 2 év alatt 2 osztályt esni elég kemény lenne,
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.04. 15:48:14

Barcaman1993 írta:Most ezen lepődjek már meg: 395413994

Győzelmi esélyek:
1.32 gól és 2.85 gól
17.86% 13.44% 68.69%

Sikerült kikapnom, 2 gólt a 89. percben kaptam. Röhej, mert az átadás edzés miatt voltam ilyen gyenge, de még így is erősebb, mint az ellenfél. Ezzel 50.000 eFt-t minimum buktam. Köszönöm szépen!
Néha mindig bejön egy-két ilyen, szerintem minden hattrickezőnek, így nekem is volt már részem hasonlóban. Megjegyzem, láttam már sokkal durvább eseteket is.
Én is idegeskedem ilyenkor egy sort, de hát ez van, Olafot kell szeretni. :D
Legalább tudsz koncentrálni a bajnokságra.

Többiek, hogy sikerült az első kupaforduló?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.04. 15:11:31

Most ezen lepődjek már meg: 395413994

Győzelmi esélyek:
1.32 gól és 2.85 gól
17.86% 13.44% 68.69%

Sikerült kikapnom, 2 gólt a 89. percben kaptam. Röhej, mert az átadás edzés miatt voltam ilyen gyenge, de még így is erősebb, mint az ellenfél. Ezzel 50.000 eFt-t minimum buktam. Köszönöm szépen!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.09.27. 14:32:00

FtcSikiHun írta:nem teljesen értem a szurkolókat. a két leesőből az egyik bot, a másik jóval előttem van, de annyira nem vészes, tehát a 2. hely simán meglehet, sőt, meg kell lennie, erre az elvárás alulról a második. viszont pénzem nincsen igazolni, de ezzel a csapattal bőven fel kell jutnom. tehát most gyűjtögetem a pénzt, és a következő szezonba-remélhetőleg a 6.ba-tudok olyan játékosokat igazolni, akikkel bent maradhatok. illetve addigra kiképezni 4-5 középpályást minimum nagyszerűre.

nagyszerű játékszervezés már elég a hatodosztályba, nem? :)

szerk.: ha egy szezonban, nem költök semmire, csak az átlagosak, és a bevételek is csak a megszokott, mennyit lehet kb. keresni egy szezon alatt?
Elméletileg elég a nagyszerű kp, de csak akkor, ha van tisztességes védelem és támadás mellette. De persze csak akkor, ha jól tudod használni a játékosok hozzáállását(mots, normal, pits).
Legkönnyebben talán úgy nézheted meg, hogy 2 hetes periódusra számolod a kiadásokat és a bevételeket! Azért 2 hét, mert az egyik héten otthon játszol(bevétel), a másikon idegenben(0 lóvé:S). A Kuparészvételre meg max 100 millát számolj(/szezon), de ha szerencséd lesz, akár több is lehet!!!:)

Üdv: Szab

@Michaabee: Megvolt az edzésváltásod? Ha igen, akkor gondolom az átadás lett preferálva?
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2012.09.23. 18:53:19

szszabolcs19 írta:
MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta: Ez egészen pontosan úgy van, hogy a kiállítást a rá köbvetkező TÉTMECCSEN letölti. (tétmeccs= bajnoki, kupa, osztályozó, masters(ez nem tuti)).

Kérdésedre a válasz: Igen:)))

Üdv: Szab
A kérdésére az egész pontos válasz az, hogy a szezon végén törlődnek a lapok. :)
Ezt az apróságot nem vettem figyelembe:)))
a lényeg, hogy az első bajnokin játszik, vagy így vagy úgy :) ami egyből egy rangadó...nagy szükség lesz rá a középpályán! (kupameccsen csak nem kap pirosat :D )
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.09.23. 13:32:11

nem teljesen értem a szurkolókat. a két leesőből az egyik bot, a másik jóval előttem van, de annyira nem vészes, tehát a 2. hely simán meglehet, sőt, meg kell lennie, erre az elvárás alulról a második. viszont pénzem nincsen igazolni, de ezzel a csapattal bőven fel kell jutnom. tehát most gyűjtögetem a pénzt, és a következő szezonba-remélhetőleg a 6.ba-tudok olyan játékosokat igazolni, akikkel bent maradhatok. illetve addigra kiképezni 4-5 középpályást minimum nagyszerűre.

nagyszerű játékszervezés már elég a hatodosztályba, nem? :)

szerk.: ha egy szezonban, nem költök semmire, csak az átlagosak, és a bevételek is csak a megszokott, mennyit lehet kb. keresni egy szezon alatt?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.09.23. 12:21:57

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:
streho87 írta:szombaton kiállították egyik emberem, az eltiltását letöltheti a kupa meccsen is, igaz?
Ez egészen pontosan úgy van, hogy a kiállítást a rá köbvetkező TÉTMECCSEN letölti. (tétmeccs= bajnoki, kupa, osztályozó, masters(ez nem tuti)).

Kérdésedre a válasz: Igen:)))

Üdv: Szab
A kérdésére az egész pontos válasz az, hogy a szezon végén törlődnek a lapok. :)
Ezt az apróságot nem vettem figyelembe:)))
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.09.23. 11:37:39

szszabolcs19 írta:
streho87 írta:szombaton kiállították egyik emberem, az eltiltását letöltheti a kupa meccsen is, igaz?
Ez egészen pontosan úgy van, hogy a kiállítást a rá köbvetkező TÉTMECCSEN letölti. (tétmeccs= bajnoki, kupa, osztályozó, masters(ez nem tuti)).

Kérdésedre a válasz: Igen:)))

Üdv: Szab
A kérdésére az egész pontos válasz az, hogy a szezon végén törlődnek a lapok. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.22. 19:55:02

piton írta:Sikerült az osztályozom, így összejött a feljutás, hosszú játékévek után először játszhatok a negyedik osztályban! :D :wink:
Grat! :P

Nálam "Cél a bajnoki cím!", amit elég nehéz lesz teljesíteni, mivel az első helyezett nagyon erős csapat volt, akivel osztályozót játszik, az is igen durva, szóval bármelyik is jön a csoportomba, nagy valószínűséggel nyerni fogja a bajnokságot.
No nem baj, egy újabb második hellyel is elégedett lennék.

Nem mellesleg, nem értem, hogy a játékosmegfigyelőim miért nem tudnak találni egy normális ifit már hetek óta...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.22. 19:25:23

Hát azt megmondom.... Van egy olyan érzésem, hogy ez sem lesz egy hű, de jó szezon. Kezdetnek a szurkolók hozzáállása felülről a 2. érték. :shock: Ráadásul a csoport marha erős. 1 olyan csapat van, aki teljesen kilóg, őt már most borítékolom 0 ponttal a 8. helyre. A saját csapatomat jelenleg a 6-7. helyre tippelem. Mondjuk még veszek olcsón 1 csatárt, de ennyi. Azt hiszem, hogy a cél nem lehet más, mint bent maradni. A másik nagy pechem, hogy játékszervezést edzek és ugye erre a 2 meccsre most átállok átadásra. Viszont minimum 3 játékosomnak 1 edzés kell a játékszervezés szintlépéshez, ami azért nem elhanyagolható dolog. Nem állok vmi jól az a helyzet. Igazából a szurkolók idegesítenek, mert az eredmények nem igazán fognak még jönni 1-2 szezon erejéig, az meg nem igazán tesz jót nekik. Olyan játékosokat meg nem tudok venni (még), akikkel kiharcolhatnám a továbbjutást és utána kiharcolhatnám a biztos bent maradást. Nehéz ügy lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.09.22. 19:12:32

Az utolsó meccsemen múlott a feljutás az ötödbe, úgy hogy csak az volt elfogadható, ha az első kikap. Sajna x lett a meccs, én meg hiába hoztam a kötelezőt 33-33 pontal, jobb gólarány, jobb egymás elleni, szal megérdemelten nyerte meg a csoportot, de azért jól esett volna feljutni, talán jövőre.
Átáltam szélsőjátékra erre a szezonra, de vissza is állok jsz-re, mivel nem volt nagy eredménye.

Asszem ennyi :)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.09.22. 17:54:57

Sikerült az osztályozom, így összejött a feljutás, hosszú játékévek után először játszhatok a negyedik osztályban! :D :wink:
Meglátjuk mire lesz elég ezen a szinten a csapatom.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.09.19. 18:16:23

streho87 írta:szombaton kiállították egyik emberem, az eltiltását letöltheti a kupa meccsen is, igaz?
Ez egészen pontosan úgy van, hogy a kiállítást a rá köbvetkező TÉTMECCSEN letölti. (tétmeccs= bajnoki, kupa, osztályozó, masters(ez nem tuti)).

Kérdésedre a válasz: Igen:)))

Üdv: Szab
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2012.09.17. 07:30:11

szombaton kiállították egyik emberem, az eltiltását letöltheti a kupa meccsen is, igaz?
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.16. 20:15:41

MichaaBee írta:Kinek hogy sikerült az utolsó forduló?
Sima 2-0-s győzelem, úgy, hogy a legjobb középpályásom valamilyen okból kifolyólag középhátvádként játszotta végig a meccset... Pedig nem voltam alkohol által befolyásolva, amikor beállítottam a mérkőzésutasításokat.
Másodikként végeztem a hatodban, legkevesebb kapott góllal (9), nem is volt cél a feljutás, úgyhogy ezzel maximálisan elégedett vagyok.
A playák is fejlődtek (szintén jsz), feljött pár ígéretes ifi, nem volt annyira sok sérülés, tehát jó kis idényen vagyok túl. :)
A következő szezonban lehet, hogy megcélzom a bajnoki címet, jó lenne feljutni az ötödbe.
MichaaBee, te meg fel fogsz jutni az NB1-be. :P
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.09.16. 13:10:15

Még mindig van eladó pár játékosom, Tegnap este tettem ki őket, vigyétek! ---Vannak edzhető nagyon fiatal védőim (kiemelkedő-ragyogó védekezéssel 19 évesen!)
- Világklasszis és természetfeletti játékszervezésű KP-ék nagyoin jó átadással!!!
-Egy eléggé toppos technikás, pontrúgó DEF-CSATI nagyon olcsón!!!
-És 2 db földöntúli szélső kiemelkedő-ragyogó átadással és tapasztalattal! Csak most olcsón!!!

Klub: Catalonia Football Club (1997442)

Gratula mindenkinek, aki elérte a célját, aki meg nem, annak meg fel a fejjel (én az utóbbiban vagyok)

Üdv: Szab
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.16. 09:33:10

MichaaBee írta:Kinek hogy sikerült az utolsó forduló?
Ahogy várnbi lehetett az első forduló után, a nyolcadik helyen kiestem. Igazából nem volt meglepő a dolog, annál is inkább, hogy 1-2 meccsen akár az x is benne lehett volna, főleg úgy, hogy kapust csak utolsó fordulókra igazoltam. Igazából a célomat teljesítettem. 11-12 játékossal végignyomta a szezont, rengeteg pénzt spóroltam és a játékosaim azért a jó játékszervezésről csak felmentek kiemelkedőre. Ahogy elnéztem a VI. ligában sem fogok az első helyért harcolni jövőre, de remélem, hogy egy biztos 3-4. hely meglesz. Jó lenne a kupában is menni majd néhány mkört, majd meglátom a dolgot. Sőt az utánpótlásomról kijön jövő héten egy gyerek, akit be tudok építeni a csapatba. Igaz mihelyt lesznek normális játékosaim, akikkel a bajnokságért megyek majd, akkor kiszorul, de egy saját nevelést jó mindig a csapatban látni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése