Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.03.08. 16:56:09

Assassins Creed 4 Black Flag - Premiere Trailer
Atyavilág 8) Ez megint istenkirályság lesz.
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.26. 10:34:55

StickyFingaz írta:Nem vesztettél sokat.Én már kijátszottam,és hatalmasat csalódtam.Ezt a játékot csak a Crysis név és a grafika fogja eladni.
Én mindkét részt kijátszottam! Mindkettő nagyon bejött! Ezért vártam a 3. részt. Közeli ismerőseim mind dícsérik! De hát nem vagyunk egyformák! :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.02.26. 10:30:03

Castiel írta:na ezt a lankadást! Alig vártam hogy kidobják a Crysis 3-at! erre puff! DX10-es vga a gépemben, és szóba sem áll vele a játék! Faxa... Kösz crytek...
Sajna a pénztárcám nem olyan combos hogy egy izmosabb gépet pakoljak össze direkt a Cry3 miatt... de majd 1x... :) a játék talán megvár! :)
Marad Dead space 3, már a közepén tartok... :mrgreen:
Nem vesztettél sokat.Én már kijátszottam,és hatalmasat csalódtam.Ezt a játékot csak a Crysis név és a grafika fogja eladni.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.26. 10:17:52

na ezt a lankadást! Alig vártam hogy kidobják a Crysis 3-at! erre puff! DX10-es vga a gépemben, és szóba sem áll vele a játék! Faxa... Kösz crytek...
Sajna a pénztárcám nem olyan combos hogy egy izmosabb gépet pakoljak össze direkt a Cry3 miatt... de majd 1x... :) a játék talán megvár! :)
Marad Dead space 3, már a közepén tartok... :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Wade-Fan
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013.01.26. 22:34:32

2013.02.23. 01:46:15

NBA 2k13 hoz aki tud valami megoldást, hogy elmenjen xp-n, azt nagyon megköszönném :cry:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.18. 20:52:51

Azoktól kérdezem,akik játszottak a Force Unleashed-el (első rész), hogy sikerült valahogy beállítani,hogy kontrollerrel játszanak? mert hiába van options-ben olyan,hogy controller, állítgathatok bármit,nem engedi. driver,minden van fent, minden játék meg is vele,csak ez nem.
van egy pálya amit egérrel egyszerűen nem tudok megcsinálni,napok óta szenvedek vele. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.02.18. 18:25:31

fanbarca írta:Kéne nekem egy jó játék. Fő a jó story, grafika és hogy..úgy vagány legyen. Ilyen háborús vagy hasonló legyen, de ne az a 'milyen látványosan csavarom le a másik fejét' stílus. :)
Far Cry 3 istentelenül bitangjó, Dead Space 3, ez is zsír, most kezdtem nemrég, csak nincs időm rá.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.18. 18:18:59

fanbarca írta:Kéne nekem egy jó játék. Fő a jó story, grafika és hogy..úgy vagány legyen. Ilyen háborús vagy hasonló legyen, de ne az a 'milyen látványosan csavarom le a másik fejét' stílus. :)
Spec Ops: The Line
Battlefield 3
Far Cry 3
Medal of Honor (2010)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.02.18. 18:11:33

Kéne nekem egy jó játék. Fő a jó story, grafika és hogy..úgy vagány legyen. Ilyen háborús vagy hasonló legyen, de ne az a 'milyen látványosan csavarom le a másik fejét' stílus. :)
més que un club
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.04. 17:21:29

No aki imádja a túlélő horrorokat, a hentelős extra véres rettegős játékokat, annak jó hír: Dead Space 3 tölthető! :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.30. 06:52:42

Szeretnék segítséget kérni én is. :)
A Dishonored, illetve az Assasin Creed nevü játékokhoz hasonló játékok érdekelnének. Ha tudnátok javasolni, azt megköszönném... :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.01.20. 21:30:13

Tdavid írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni mert nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.

Ma letöltettem az NBA 2K10-et és telepítés kezdetekor gondba ütköztem.
Először kidobja ezt: http://www.kephost.com/view3.php?filena ... woq6wp.bmp

itt rámegyek az igenre mert amúgy kidob.

Aztán viszont ezt adja ki:
http://www.kephost.com/view3.php?filena ... 6mhvkf.bmp
És ezután kidob.

Valaki tudja a megoldást. Nekem ez már magas. :)
Próbálj frissíteni azon, amit kiír, hátha :)
http://www.microsoft.com/hu-hu/download ... x?id=17851
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2013.01.20. 21:06:20

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni mert nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.

Ma letöltettem az NBA 2K10-et és telepítés kezdetekor gondba ütköztem.
Először kidobja ezt: http://www.kephost.com/view3.php?filena ... woq6wp.bmp

itt rámegyek az igenre mert amúgy kidob.

Aztán viszont ezt adja ki:
http://www.kephost.com/view3.php?filena ... 6mhvkf.bmp
És ezután kidob.

Valaki tudja a megoldást. Nekem ez már magas. :)
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.01.19. 01:38:32

Messa írta:F1 2012-ben lehetséges Young Driver/Carreer módban HRT-vel nyerni? :D

Szándékosan választottam most gyenge csapatot, amíg nem tanulok bele rendesen. Mindenesetre az ausztrál nagydíjon a 23., vagy afölötti helyezés volt kitűzve célul és 14. helyen értem be. A 2. körben még 6. voltam egy jó rajttal, de aztán az egyenesekben DRS-sel elment mellettem sok gyorsabb autó, sok mindent nem tudtam csinálni.
HRT-ben meg ugye nincs kers, szóval egyértelműen sebességhátrányban vagyok szinte mindenkivel szemben.

Szóval valaki nyert már HRT vagy Marussia szintű autóval?
Határokon autózva lehet. Ha megelőznek, akkor a minél rövidebb féktáv a te barátod. Azaz az autódat a lassabb pályarészekre kell beállítanod.
Én pár nap alatt beletanultam. Már a csíkozást is levettem. Egyedül a kipörgésgátló maradt. Ilyen automata fékezés meg hasonló baromságok egyébként is csak lassítanak. Azt minden játékban utálom, ha meglátom. Így, ha esetleg bent hagytad, akkor azonnal vedd ki, mert 1. nem te játszol akkor gyakorlatilag :D 2. sokkal gyorsabb kört tudsz futni.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.01.19. 01:15:52

F1 2012-ben lehetséges Young Driver/Carreer módban HRT-vel nyerni? :D

Szándékosan választottam most gyenge csapatot, amíg nem tanulok bele rendesen. Mindenesetre az ausztrál nagydíjon a 23., vagy afölötti helyezés volt kitűzve célul és 14. helyen értem be. A 2. körben még 6. voltam egy jó rajttal, de aztán az egyenesekben DRS-sel elment mellettem sok gyorsabb autó, sok mindent nem tudtam csinálni.
HRT-ben meg ugye nincs kers, szóval egyértelműen sebességhátrányban vagyok szinte mindenkivel szemben.

Szóval valaki nyert már HRT vagy Marussia szintű autóval?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 21:28:02

daffy írta:ugyan nem próbáltam,de ha kitörlöd az összes többi rostert és csak egyet,az aktuálisat hagysz meg,az nem jó? épp játékban vagyok,szóval nem tudok kipróbálni :)
nem jó sajna már próbáltam.
meg alapból egy rosterem van benne a Saves mappában:
Settings,Roster,MyCarrier,MyProfile,Confog,Assosiation.

Ezek vannak benne,szóval fogalmam sincs honnan tölti be az alap rostert:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.07. 21:23:52

csababarca írta:Neo!

Köszi a linkeket,most ezt még nem csinálom meg,mert ráfeküdtem most az association módra, myplayert hanyagolom kicsit! de lementettem későbbre.

Születési dátumot nekem is mindig be kell ütni,persze mostmár kapkodva mindig 01.01.2012-t húzok be :D

Próbálok megoldást találni,hogy nekem se kelljen betölteni a rostert mindig,hátha sikerül.
ugyan nem próbáltam,de ha kitörlöd az összes többi rostert és csak egyet,az aktuálisat hagysz meg,az nem jó? épp játékban vagyok,szóval nem tudok kipróbálni :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 21:20:06

Neo!

Köszi a linkeket,most ezt még nem csinálom meg,mert ráfeküdtem most az association módra, myplayert hanyagolom kicsit! de lementettem későbbre.

Születési dátumot nekem is mindig be kell ütni,persze mostmár kapkodva mindig 01.01.2012-t húzok be :D

Próbálok megoldást találni,hogy nekem se kelljen betölteni a rostert mindig,hátha sikerül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.01.06. 22:23:46

neobarca írta:
csababarca írta:Nincsmit.
Nekem csak az a bajom vele,hogy manuálisan mindig be kell tölteni. a 12-ben beraktam,aztán nekem betöltötte automatikusan indításnál.

majd írj tapasztalatokat,hogy tetszik,stb.
Na játszottam vele picit. Beállítottam a mozgást is, kicsit más, de szokom. :)
Majd fogok tolni egy-két szezont a Knicks-szel de most rákaptam a Myplayer módra. Nagyon tetszik. SG vagyok a Dallas draftolt. Elején csak 5 perceket kaptam de most már 18 meccs után 15-18-akat sérülések miatt. Mivel saját méreteimet adtam meg így a 185cm-emmel és a 75kg-mal nem vagyok egy peckes legény. Átlag 6 pontot dobok viszont 10-12 asistot adok! :P
Tetszik tetszik csak nagyon nehéz így fejlődni...

De erre is van megoldás és itt válaszolnék csababarca lentebbi beszélgetésetekre:
MessiFan írta:
csababarca írta:Ezt mégis hogy? vagy pc-n nem lehet megcsinálni?
Nem sajnos. Ez csak konzolon van. Associationban két 20 perces meccs után 750 VC-t kapok + blacktopban 1 meccsért 150 + 10 ha nyersz.
Íme:
http://www.youtube.com/watch?v=ZInS7bsMAbM
Bár én nem vagyok az efféle cheatek alkalmazója, lehet én is igénybe veszem, ha nem tudok megfelelően fejlődni.

Egyenlőre ennyi voltam. Köszi a segítséget, rem én is tudtam neked! :wink:
Nem olvastam vissza, gondolom az NBA 2k13-ról beszéltek. Engem 11-nek draftolt le a Portland, PG-ként nyomom( sztem aki teheti irányítónak menjen, mert így tud playeket hívni, védekezést váltani, kontrollálni a meccset) elég jó a pontátlagom, mert a 3 pontos fel van húzva, könnyű aszisztokat meg pick&roll-al szerzek. 2. szezon közben eligazoltam a Bulls-hoz, nem vagyok még kezdő, de egyre többet játszom, túljutottunk az első rájátszásbeli ellenfelünkön, most jön majd a 2. kör.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.06. 21:50:53

csababarca írta:Nincsmit.
Nekem csak az a bajom vele,hogy manuálisan mindig be kell tölteni. a 12-ben beraktam,aztán nekem betöltötte automatikusan indításnál.

majd írj tapasztalatokat,hogy tetszik,stb.
Na játszottam vele picit. Beállítottam a mozgást is, kicsit más, de szokom. :)
Majd fogok tolni egy-két szezont a Knicks-szel de most rákaptam a Myplayer módra. Nagyon tetszik. SG vagyok a Dallas draftolt. Elején csak 5 perceket kaptam de most már 18 meccs után 15-18-akat sérülések miatt. Mivel saját méreteimet adtam meg így a 185cm-emmel és a 75kg-mal nem vagyok egy peckes legény. Átlag 6 pontot dobok viszont 10-12 asistot adok! :P
Tetszik tetszik csak nagyon nehéz így fejlődni...

De erre is van megoldás és itt válaszolnék csababarca lentebbi beszélgetésetekre:
MessiFan írta:
csababarca írta:Ezt mégis hogy? vagy pc-n nem lehet megcsinálni?
Nem sajnos. Ez csak konzolon van. Associationban két 20 perces meccs után 750 VC-t kapok + blacktopban 1 meccsért 150 + 10 ha nyersz.
Íme:
http://www.youtube.com/watch?v=ZInS7bsMAbM
Bár én nem vagyok az efféle cheatek alkalmazója, lehet én is igénybe veszem, ha nem tudok megfelelően fejlődni.

Egyenlőre ennyi voltam. Köszi a segítséget, rem én is tudtam neked! :wink:

Szerk: Nekem érdekes mód nem kell betölteni a friss rostereket minden indítás után. Olvastam lentebb, hogy ez a jelenség valakinél megy. Viszont mindig be kell ütnöm a születési dátumomat illetve el kell olvasnom azokat a feltételeket meg bla bla. Ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?

csababarca! A cheat enginet meg innen le tudjátok szedni:
http://download.chip.eu/hu/Cheat-Engine_4653703.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neobarca 2013.01.06. 22:29:24-kor.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.05. 20:11:13

neobarca írta:
csababarca írta:
neobarca írta:
Köszi! És mi a francra kell kattintani, hogy letöltődjön? mert mindenhova nyomok, csak 100 reklám jön... :( Lehet én vagyok a vak...
http://download.nbasky.com/3065/

itt már eggyel beljebb leszel.
Itt a Download links: NBASky, és már tölti is.
Köszíííííí! Működik [auto_cenzúra]án minden. Nah kezdjük el megszokni :)
Nincsmit.
Nekem csak az a bajom vele,hogy manuálisan mindig be kell tölteni. a 12-ben beraktam,aztán nekem betöltötte automatikusan indításnál.

majd írj tapasztalatokat,hogy tetszik,stb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.05. 15:37:04

csababarca írta:
neobarca írta:
Köszi! És mi a francra kell kattintani, hogy letöltődjön? mert mindenhova nyomok, csak 100 reklám jön... :( Lehet én vagyok a vak...
http://download.nbasky.com/3065/

itt már eggyel beljebb leszel.
Itt a Download links: NBASky, és már tölti is.
Köszíííííí! Működik [auto_cenzúra] minden. Nah kezdjük el megszokni :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.05. 14:11:12

neobarca írta:
Köszi! És mi a francra kell kattintani, hogy letöltődjön? mert mindenhova nyomok, csak 100 reklám jön... :( Lehet én vagyok a vak...
http://download.nbasky.com/3065/

itt már eggyel beljebb leszel.
Itt a Download links: NBASky, és már tölti is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.05. 14:07:43

csababarca írta:
neobarca írta:Hey Srácok, látom pörög itt a 2K13. Úgy döntöttem, hogy feltelepítem én is PC-re. Viszont friss végleges kereteket honnan tudnék leszedni?
Illetve korábban olvastam, talán BOB írta, hogy [auto_cenzúra] lett az irányítás. Ebből mennyi igaz?
http://nbasky.com/official-nba-2k13-roster/

irányítást meg kell szokni. nem vészes,kel 3-4 meccs,mire belelendül az ember,de utána már egyszerű.
Köszi! És mi a francra kell kattintani, hogy letöltődjön? mert mindenhova nyomok, csak 100 reklám jön... :( Lehet én vagyok a vak...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.01.05. 14:03:23

Írok, már én is pár szót az Ass. módomról, ha tényleg így pörög a topik a 2K13 miatt. :D

Még akkor kezdtem a játékot, mikor Harden az OKC-ben volt, szóval azért van a csapatomban. Vagyis ezzel elárultam, hogy melyik csapattal is kezdtem játszani. :D
All-Star módban nyomom, első szezonomban nyugaton a 3. helyen értem célba, majd a PO-ban megkaptam a 6. kiemelt Spurst, akik egy komolyabb 4:2-vel búcsúztattak is. :D Parádés élmény. Parker mindent bedob a játékban, hát bullshit. (Jó mondjuk kábé Harden és Durant is, de ők legalább az enyémek. :mrgreen: )

Ekkor így nézett ki a csapatom:
Westbrook ; Harden ; Durant ; Tayshaun Prince ; Ibaka - Delonte West ; Collison ; Blatche ; Jones ; Sefolosha ; Cook ; Aldrich

Majd most a 2. szezonom 4-5 meccse után meguntam Westbrook szerencsétlenkedéseit és csináltam egy ilyen cserét:
Westbrook ; Collison , 2. körös pick - Irving ; Varejao (szerintem kicsit jól jártam. :D )
Meg volt még egy Duhon - Sefolosha cserém, csak, hogy legyen csereirányítóm, mert De. West elment. :D

Szóval, most ez a csapatom:
Irving , Harden , Durant , Ibaka , Varejao - David West ; Prince ; Duhon ; Jones ; Aldrich ; Chandler (SG) ; Watson (C) (utóbbi kettő lett draftolva)

És most egy ilyen csapattal állok 5:10-es mutatóval. :mrgreen:
Harden vezeti a pontlistát 472 ponttal, a 2. Kobenak van 385. :D Utóbbi 5 meccsen 40 felett termeltem vele.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2013.01.05. 14:56:48-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése