Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.21. 16:42:01

Krisztián! Próbáld meg így:
1. Fantasy felület.
2. Jobb oldalon, felül, ahol a neved van ill. a mail, van egy beállítás ikon.
3. Ráviszed az egeret, utána account info.
4. Bal oldalon preferences.
5. Locations and languages.
6. És nálam például kiírja, hogy Pest County, Hungary ill. UTC+01:00 France Time.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.21. 14:55:07

Xanthor írta:BL fantasy nekem is tök káosz. Nem tudtam most úgy betenni a padon lévő játékosaimat, hogy ne tegye át automatikusan Neymar-ról a csk-t valaki másra... Ahogy rakosgatom az embereket, a pontokat is elkezdi kavarni és más pontot ír ki, mint amit valójában hoz. Az már nem is zavar, hogy a védőt középpályára, a középpályást a védelembe írja.
Elég vicc ez az egész, és hogy nem tudják rendesen megcsinálni. Esküszöm, mintha valami általános iskolás dobta volna össze ezt az oldalt 5 perc alatt.
Engem belépni sem enged legtöbbször, s ha igen is akkor is szarozik legtöbbet. Hagyom is, szerencsére vannak más olyan fantasy játékok, amikkel lehet rendesen játszani.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.10.21. 14:52:10

BL fantasy nekem is tök káosz. Nem tudtam most úgy betenni a padon lévő játékosaimat, hogy ne tegye át automatikusan Neymar-ról a csk-t valaki másra... Ahogy rakosgatom az embereket, a pontokat is elkezdi kavarni és más pontot ír ki, mint amit valójában hoz. Az már nem is zavar, hogy a védőt középpályára, a középpályást a védelembe írja.
Elég vicc ez az egész, és hogy nem tudják rendesen megcsinálni. Esküszöm, mintha valami általános iskolás dobta volna össze ezt az oldalt 5 perc alatt.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.21. 14:42:38

neobarca írta:
Ibaka (K): Bízom benne idén is, Stabil keeper nálam a kezdetek óta. Sosem hagyott cserbe,
Monroe (K): Tavaly átlag 40 pontokat hozott szerintem ebben a Bucksban jobb lehet.
Millsap (K): Sok fejlődést nem várok, de ha azt hozza mint 1 éve akkor elégedett leszek.
Jack: Hogy az aaaaaaa... De ő lehet az aduász. Netsben ő az egyetlen épkézláb irányító és nem szabad lebecsülni. Nyilván nem őt húztam volna 3. helyről dehát a technika közbeszólt. :mrgreen:
Deron Williams: Elengedtem a kezét és nem őt keepeltem. Lehet buta vagyok, hisz voltak nála potensebbek, de valahogy bízom benne. Dallasban menni fog neki és visszanyeri régi csillogását. Legalábbis ezt álmodtam. :mrgreen: Csak maradjon egészségen... [-o<
Matthews: Én csípem őt és a 3pontosai még jól jöhetnek. Kérdés itt is az egészsége. Egyébként a Mavs játékába beleillene.
Hibbert: Sokan tartanak tőle, meg is lepődtem, hogy ennyire lecsúszott a srác. Pedig anno 1-2 körön belül elkelt. Véleményem szerint nagy fogás, aztán majd kiderül. Blokkjaira számítok mindenképp.
Deng: Én már a Bullsban is kedveltem és a Miamiban is alap emberkényt számítok rá. Masszív pontokat várok tőle.
Stephenson: Hejjj anno mennyire csillogott. Aztán tavaly mekkora bukta volt. Itt is csodáltam, mennyire lecsúszott. Zsúfolt az a Clippers, de ha a felét beváltja az ígéreteinek, akkor már jól jártam vele.
Beverly: Valamelyik ligában, de mindig nálam van. Ha 1x az életben kitartana az egészsége, hasznos tagja lenne a csapatomnak. 8)
Waiters: Ki fogtok nevetni, de sztem az egyik legnagyobb fogásom. Tavaly megtalálták a helyét az OKC-ben. Sztem idén szólni fog... :wink:
T. Allen: Nem tudom mi lesz a szerepe de legalább stabil emberke még akkor is ha pados lesz már idén.
Derick Williams: Nehogymár ne legyen egy NYK-som... :P Itt a végefele meg már nem nagyon volt kit húzni...

Szerintem így első blikkre egy jó középcsapat lehetek. Talán még a PO is meglehet. Messze nem fogok úgy szárnyalni mint 2 éve a csodacsapatom, de talán nem leszek sereghajtó sem mint 1éve.

Valakinek vélemény? 8)
Az espn nekem is csinált így autodraftnál, nyomkodtam mint állat, aztán nem azt húzta, akit akartam.

Waiterst én nem látom, hogy lehet nagy fogás. Ő nem egy hatékony scorer, scorerrel pedig az OKC tele van, összességében több kárt okoz mint hasznot, nem hiszem, hogy ő sok pontot hozhat.
Stephensont is rizikósnak érzem, egy kattogó bomba a srác, vagy belenyúlsz a tutiba, vagy totál bukta. De a Clippers nagyon sűrű, és azt sem látom, hogy ő lehetne a második vonal vezére.
Jack meg nem annyira rossz, nyilván korán kelt el, de azért ő szerintem hozni fogja a pontokat, mert meglesznek a percei, Matthews viszont ismét kicsit kockázatos, ha az egészségével nem lesznek gondok, akkor nagyon hasznos lehet.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.21. 14:05:48

Bob_Marley írta:Azért vártam tegnap egy oh a rohadt vagy hasonlót neotól. :mrgreen: Jack mint 1/3, nem rossz. :D Hozzáteszem jó szezonja lehet, tavaly pl Deron kiválása után nagyon totla neki, de azért na...a jó öreg autodraft...
Megjöttem, kitomboltam magam. Hát igen. Rohadt autodraft. Ráadásul be voltam jelentkezve, Boshra nyomkodtam és csak telt az idő és nem draftolta le. Azt hittem elájulok Jack láttán. Azt hittem ez valami szívatás. #-o =D> :mrgreen:

Na mind1, ki tudja, lehet nagy szezonja lesz, nem szabad lebecsülni. Még a végén isteníteni fogom az autodraftot. SE! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy 0 készüléssel, egész pofás csapat jött össze papíron:

Ibaka (K): Bízom benne idén is, Stabil keeper nálam a kezdetek óta. Sosem hagyott cserbe,
Monroe (K): Tavaly átlag 40 pontokat hozott szerintem ebben a Bucksban jobb lehet.
Millsap (K): Sok fejlődést nem várok, de ha azt hozza mint 1 éve akkor elégedett leszek.
Jack: Hogy az aaaaaaa... De ő lehet az aduász. Netsben ő az egyetlen épkézláb irányító és nem szabad lebecsülni. Nyilván nem őt húztam volna 3. helyről dehát a technika közbeszólt. :mrgreen:
Deron Williams: Elengedtem a kezét és nem őt keepeltem. Lehet buta vagyok, hisz voltak nála potensebbek, de valahogy bízom benne. Dallasban menni fog neki és visszanyeri régi csillogását. Legalábbis ezt álmodtam. :mrgreen: Csak maradjon egészségen... [-o<
Matthews: Én csípem őt és a 3pontosai még jól jöhetnek. Kérdés itt is az egészsége. Egyébként a Mavs játékába beleillene.
Hibbert: Sokan tartanak tőle, meg is lepődtem, hogy ennyire lecsúszott a srác. Pedig anno 1-2 körön belül elkelt. Véleményem szerint nagy fogás, aztán majd kiderül. Blokkjaira számítok mindenképp.
Deng: Én már a Bullsban is kedveltem és a Miamiban is alap emberkényt számítok rá. Masszív pontokat várok tőle.
Stephenson: Hejjj anno mennyire csillogott. Aztán tavaly mekkora bukta volt. Itt is csodáltam, mennyire lecsúszott. Zsúfolt az a Clippers, de ha a felét beváltja az ígéreteinek, akkor már jól jártam vele.
Beverly: Valamelyik ligában, de mindig nálam van. Ha 1x az életben kitartana az egészsége, hasznos tagja lenne a csapatomnak. 8)
Waiters: Ki fogtok nevetni, de sztem az egyik legnagyobb fogásom. Tavaly megtalálták a helyét az OKC-ben. Sztem idén szólni fog... :wink:
T. Allen: Nem tudom mi lesz a szerepe de legalább stabil emberke még akkor is ha pados lesz már idén.
Derick Williams: Nehogymár ne legyen egy NYK-som... :P Itt a végefele meg már nem nagyon volt kit húzni...

Szerintem így első blikkre egy jó középcsapat lehetek. Talán még a PO is meglehet. Messze nem fogok úgy szárnyalni mint 2 éve a csodacsapatom, de talán nem leszek sereghajtó sem mint 1éve.

Valakinek vélemény? 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.21. 11:43:56

Tobias88 írta:Egy kalap sz@r ez a hivatalos uefa játék. Nulla pontot írt 4 emberemre 2. betöltés után is . Lecseréltem őket, most meg már 6 pontot ír Ter Stegenre és nem tudom visszatenni...
Reggel nem érdemes ránézni, mert szerintem itt is olyan hogy 9-10 körül van "váltás" és addigra számolják át rendesen a pontokat.

Nekem sem jön be annyira. Kevés a szűrési lehetőség, ráadásul nem tudom megnézni kinek milyen csapata van....:D

Wildcardot el kellett volna lőni, de úgy voltam vele, hogy amíg Messi nem épül fel addig megtartom a wildcard lehetőséget, így viszont lefogok szakadni, sehogy se jó....
varnagykrisztian írta:
Bob nem rossz amit kitaláltál de szerintem még drasztikusabb draftrendszert kellene kitalálni a PO-ról lemaradóknak.Saját magam védőügyvédje vagyok......ez jó. :lol: :mrgreen:
Drasztikusabb nem kell, meg hülyeség is lenne. Amit írtam olyan van az NBA-ben, NFL-ben bárhol és ez működik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.21. 10:50:54

nekem is össze vissza pontoz, egy csomo játékosomnak több pontja van :lol: pl. shatov tegnap két gól passz, az 3*2, meg végig fenn volt, az újabb 2 pont, szóval kb 8-nak kellene leni, erre 17et ír ki :lol: de van még legalább 3 játékos akinek teljesen más pontot jelez mint amennyinek lennie kellene... :lol:

SZERK: sajnos megcsinálták :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.10.21. 10:38:31

Egy kalap sz@r ez a hivatalos uefa játék. Nulla pontot írt 4 emberemre 2. betöltés után is . Lecseréltem őket, most meg már 6 pontot ír Ter Stegenre és nem tudom visszatenni...
94:39 6 - 1
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.21. 07:26:39

Bob_Marley írta:
varnagykrisztian írta:

Egyébként kitalálhatnánk valamit hogy aki nem kerül be a PO-ba az hendivel induljon a következő draftkor. :mrgreen:
Részemről ez lett volna az elgondolás lényege, hogy mint a rendes major sportokban elölről húzzanak a gyengébben teljesítők és folyamat előrébb húzzanak. Így kiegyenlítettebb lett volna a liga, de ezek szerint csak szerintem. :D Nem baj majd gondolkozunk más ötleten. Lesz 1 év kitalálni.
Bob nem rossz amit kitaláltál de szerintem még drasztikusabb draftrendszert kellene kitalálni a PO-ról lemaradóknak.Saját magam védőügyvédje vagyok......ez jó. :lol: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.21. 07:23:58

varnagykrisztian írta:

Egyébként kitalálhatnánk valamit hogy aki nem kerül be a PO-ba az hendivel induljon a következő draftkor. :mrgreen:
Részemről ez lett volna az elgondolás lényege, hogy mint a rendes major sportokban elölről húzzanak a gyengébben teljesítők és folyamat előrébb húzzanak. Így kiegyenlítettebb lett volna a liga, de ezek szerint csak szerintem. :D Nem baj majd gondolkozunk más ötleten. Lesz 1 év kitalálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.21. 07:16:30

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Fogalmam sincs, ezt irja nálam keeper ligában:

Live Draft: Sun Oct 25 12:30pm PDT :mrgreen:
My Team -> Edit Team Info -> Preferred Time Zone -> Change.

Mondjuk miután rányomok a Change-re, nekem az jön be, hogy Sorry, the page you requested was not found, de lehet, hogy nálad jó lesz. Ha mégsem, akkor nem tudom, hogy hol lehet beállítani.
varnagykrisztian írta:Én mondjuk úgy csinálnám hogy aki PO helyen végez az draftkor nem húzhatna az első három körben. :mrgreen:
Vagy bekötött szemmel kéne draftolnia.

:lol: :mrgreen:
Köszi a segítséget Csabi de nálam is ugyanezt írja, ez van. :roll:

A bekötött szemes dolog azért elég durva lenne de......elgondolgodtató.
:mrgreen: :lol:

Egyébként kitalálhatnánk valamit hogy aki nem kerül be a PO-ba az hendivel induljon a következő draftkor. :mrgreen:

Valaki tolja a https://hungarianfba.wordpress.com-os" target="_blank ligák valamelyikében?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.20. 23:52:48

varnagykrisztian írta:Fogalmam sincs, ezt irja nálam keeper ligában:

Live Draft: Sun Oct 25 12:30pm PDT :mrgreen:
My Team -> Edit Team Info -> Preferred Time Zone -> Change.

Mondjuk miután rányomok a Change-re, nekem az jön be, hogy Sorry, the page you requested was not found, de lehet, hogy nálad jó lesz. Ha mégsem, akkor nem tudom, hogy hol lehet beállítani.
varnagykrisztian írta:Én mondjuk úgy csinálnám hogy aki PO helyen végez az draftkor nem húzhatna az első három körben. :mrgreen:
Vagy bekötött szemmel kéne draftolnia.

:lol: :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.20. 20:25:31

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Skacok, át lehet javítani yahoo-n az időzónát?Ha igen hol?Köszi
Miért, melyik van most beállítva neked?
Fogalmam sincs, ezt irja nálam keeper ligában:

Live Draft: Sun Oct 25 12:30pm PDT :mrgreen:
PCsabi írta:Statikus/Fix draftra meg gondolkodás nélkül nyomtam egy nemet.
Én mondjuk úgy csinálnám hogy aki PO helyen végez az draftkor nem húzhatna az első három körben. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.20. 15:48:36

varnagykrisztian írta:Skacok, át lehet javítani yahoo-n az időzónát?Ha igen hol?Köszi
Miért, melyik van most beállítva neked?


Statikus/Fix draftra meg gondolkodás nélkül nyomtam egy nemet.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.20. 07:34:58

Skacok, át lehet javítani yahoo-n az időzónát?Ha igen hol?Köszi
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.20. 00:07:39

Game-nek is Bradley-vel volt gondja. :D

Bradley meg olyan volt, hogy Jack ment ki előttem és azelőtt meg Clarkson. BPA alapján Bradleyt ítéltem meg legjobbnak. Ez a tizedik kör vége volt, sajnos annyiból elcsesztem és emiatt nem tetszik, hogy a végére nagyon eltorzult a csapat és végül is magasnak csak Davis-Lopez és Zeller van. Alsó posztra meg rohadt sok ember.

Én standard ligában figyelek a százalékokra és a nagy sutákat kerülöm. Ezért pl a magasok közül baromira redukálom a dolgot és még ha pl Nurkic szimpatikusabb is lett volna Bradley helyett nem választom a gyenge büntetőző embereket.
Nagy fejlődés nem kell Bradley-től, bár láttam az összes meccsünket, de telített a poszt, bár szerintem az egész csapatból Bradley a legbiztosabb pont, Lee sem az. És Bradley dobásai megint javultak és, ami nekem nagyon tetszik hogy főleg IT mellett nem lazsálja el a pattanókat és megy értük. És legfőképpen a tripla miatt kellett. Davis 1/1 után fellehet lélegezni BLK+REB elit így lehet a többire koncentrálni inkább, ezért jött Dragic-Conley mert assist és mellé jó mezőnyszázalékok. Lopez is BLK+REB csak még kellett volna még egy normálisabb magas. Zeller az, csak nem tudom mennyit fog játszani. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.19. 23:52:08

Bob_Marley írta:Az nem rossz akkor, Crowder utolsó körben nagy fogás.

Azon filóztam, hogy nem lenne jobb jövőre a statikus draft? Így a jogok fixek lennének és akik valóban tankolnak, ténylegesen előrébb tudnának húzni, valamint csereértékben is könnyebb lenne felhasználni valamint számolni vele.

Lehet kirakom szavazásba. :D

Én ugyanilyen kondíciókkal hogy 1/1 húzás ilyet toltam valamelyik nap:
1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)
2. (24) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)
3. (25) Mike Conley (Mem - PG)
4. (48) Goran Dragic (Mia - PG,SG)
5. (49) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)
6. (72) Bradley Beal (Was - SG)
7. (73) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)
8. (96) Robin Lopez (NY - C)
9. (97) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)
10. (120) Avery Bradley (Bos - PG,SG)
11. (121) Otto Porter (Was - SF)
12. (144) Zach LaVine (Min - PG)
13. (145) Tyler Zeller (Bos - PF,C)
Mondjuk kérdés nálatok milyen beállítások voltak, ha sima 9cat akkor Kemba, Mudiay, Bruke, DeRozan eléggé tud hátráltatni FG%-ban.
Standard beállítások vannak, és igen, nem hiszem, hogy FG%-ban én leszek a király. :D
Bradley amúgy minek? Fejlődést vársz tőle? Nekem az egész Boston eléggé kaotikus fantasy szempontból - túl sok a hasonló képességű játékos.
Matthews-ra is kíváncsi vagyok, a sérülés után milyen formában tér vissza. Beal meg jó fogás lehet, ha végre lehoz egy szezont sérülés nélkül, azért tavaly a rájátszásban elég állat volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.19. 23:33:17

Az nem rossz akkor, Crowder utolsó körben nagy fogás.

Azon filóztam, hogy nem lenne jobb jövőre a statikus draft? Így a jogok fixek lennének és akik valóban tankolnak, ténylegesen előrébb tudnának húzni, valamint csereértékben is könnyebb lenne felhasználni valamint számolni vele.

Lehet kirakom szavazásba. :D

Én ugyanilyen kondíciókkal hogy 1/1 húzás ilyet toltam valamelyik nap:
1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)
2. (24) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)
3. (25) Mike Conley (Mem - PG)
4. (48) Goran Dragic (Mia - PG,SG)
5. (49) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)
6. (72) Bradley Beal (Was - SG)
7. (73) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)
8. (96) Robin Lopez (NY - C)
9. (97) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)
10. (120) Avery Bradley (Bos - PG,SG)
11. (121) Otto Porter (Was - SF)
12. (144) Zach LaVine (Min - PG)
13. (145) Tyler Zeller (Bos - PF,C)
Mondjuk kérdés nálatok milyen beállítások voltak, ha sima 9cat akkor Kemba, Mudiay, Bruke, DeRozan eléggé tud hátráltatni FG%-ban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.19. 23:18:02

12-es volt.
Hát I. Thomast is majdnem behúztam, de az már túl sok lett volna a jóból. :lol:
De Randle-t elhappolták az orrom elől. :x
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.19. 22:59:20

2 Celtics játékos az egyik CrOwder. :D Jár a keksz
Kép

12 csapatos volt? Mert játékosokból ítélve talán inkább 10.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.19. 22:08:28

Másik ligában is véget ért a draftom.
Davis
Bosh
Hayward
Walker
Harris
DeRozan
Randolph
Lee
Mudiay
Affalo
J. Johnson
Burke
Crawder

Asszem 4 éve játszok, de most volt az első, hogy 1/1-el kezdtem. Ami azért nem a legjobb mert kb. félóránként kerültem sorra, húztam egymás után kettőt, aztán vártam.
Davist nem mertem bent hagyni, de azért én egy hangyafaroknyit szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Szerintem idén is fog kihagyni meccset, és ez azért elég nagy kérdőjel, de végül csak behúztam. De legjobb lett volna 1/3-mal kezdeni és akkor Durant jött volna hozzám.
A második Bosh-sal és majd Haywarddal is kb. megvagyok elégedve. Kembával már annyira nem, de kellett már egy hátvéd, Harris szo-szo, DeRozant pedig megfogom szívni, mert ismét dob majd 40%-kal mezőnyből és 30%-kal a tripláról. Randolph-ra azt mondom, hogy oké, bár lehet, hogy tavalyhoz képest minimálisan visszafog esni. A Lee-Mudiay-Affalo hármasnak viszont örülök, szerintem mindhárman masszív perceket fognak kapni és ez a statjaikon is megfog látszani. Johnson pánikpikk volt, Burke-ben sem hiszek, de akartam még egy irányítót, Crawder meg totál homály volt, de már nem tudtam kit húzni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.19. 13:23:44

A sors iróniája, hogy egyszer tudnánk megegyezni simán, de akkor nem tudjuk, hogy kölcsönös az érdeklődés. :lol:
Nem baj, mert egy Bradley-ért, André Millerért, Waitersért ( :mrgreen: ) egyezkedünk 2-3 hetet.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.19. 12:17:28

kanty írta:Értékes Drummond, de úgy voltam vele, hogy legalább 2 keepert mindenképp akarok. Mert azért így biztosabbnak érzem, mert ha Dru lesérül, akkor elég nagy bajban vagyok, így pedig azért kisebb a valószínűsége, hogy mindkét emberem bemondja az unalmast (Horfordra azért készülök). Persze az nyilvánvaló, hogy ha csak egyénként nézzük, akkor a liga egyik legértékesebb játékosa. Az más kérdés, hogy ez mennyire jó, szerintem azért nem annyira. :D Draft után meg azt várom, hogy Gobert majd helyesíteni tudja.
Amúgy nekem ez a liga soha nem volt a kedvencem, nem igazán jön be az espn rendszere, ezért is vagyok kevésbé aktív itt.
Ja és Young nem a kedvencem, de a "vér" nem válhat vízzé. :D
Na, de végre ma az első yahoo-ligám is elkezdődik. Eddig összesen háromban vagyok érdekelt, még egyhez mindenképp csatlakozok.
Jogos a levezetésed, de szerintem jobban jártál volna ha megtartod és max két embert megtartasz és harmadiknak meg rögtön választhattál volna a rendes draft előtt (és szerintem egy Favors pl jobb is mint egy Horford, de lett volna más lehetőséged is). Én meglepődtem, hogy elcserélted, simán adtam volna érte két embert. Na jó azért Wall+George-ot együtt nem. :D De az LMA-Noel-Wall/George hármasból szerintem érdekelt volna téged kettő.

Draftolni én már draftoltam 20 csapatos liga, nagyon király. :D Pont akkor fejeződött be mikor az ESPN kezdődött, ráadásul telefonon kellett befejeznem, mert óriási kálváriám volt az ESPN oldallal. Folyamatosan kidobott azzal az indokkal, hogy be vagyok jelentkezve máshonnan. A telefonos ESPN applikációban pedig nem lehet draftolni...Úgyhogy kénytelen voltam becsengetni a szomszédba. :lol: Ott meg már működött és a vicc az hogy miután véget ért a saját laposomon otthon simán beengedett mock draftba....
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.19. 11:31:12

Értékes Drummond, de úgy voltam vele, hogy legalább 2 keepert mindenképp akarok. Mert azért így biztosabbnak érzem, mert ha Dru lesérül, akkor elég nagy bajban vagyok, így pedig azért kisebb a valószínűsége, hogy mindkét emberem bemondja az unalmast (Horfordra azért készülök). Persze az nyilvánvaló, hogy ha csak egyénként nézzük, akkor a liga egyik legértékesebb játékosa. Az más kérdés, hogy ez mennyire jó, szerintem azért nem annyira. :D Draft után meg azt várom, hogy Gobert majd helyesíteni tudja.
Amúgy nekem ez a liga soha nem volt a kedvencem, nem igazán jön be az espn rendszere, ezért is vagyok kevésbé aktív itt.
Ja és Young nem a kedvencem, de a "vér" nem válhat vízzé. :D
Na, de végre ma az első yahoo-ligám is elkezdődik. Eddig összesen háromban vagyok érdekelt, még egyhez mindenképp csatlakozok.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.19. 10:59:46

Szerintem ahhoz képest, hogy autodraft volt, nem volt ez rossz.
Korver biztos pont és szórja a triplákat, ami sokat ér. Jones lutri a litván miatt, de kezdésnek tuti ő fog játszani mert Motiejunas sérült és tavaly is mikor játszott akkor jó volt Jones. Lin-Martin egyike tuti jó hatodik ember lesz. Utóbbinál nem tudni, hogy most kezdő lesz vagy sem, ő is vágja a triplákat csak hát sérülékeny. Vonlehről nem lehet nyilatkozni a jó Isten se tudja mik az elképzelések a Blazersné. Ahány oldal annyiféleképpen rakják össze a Davis-Vonleh-Plumlee-Leonard-Kaman állományból a magas rotációt Plusz Aminu-Harkless ott van small ball esetén akik felléphetnek négyesbe....Viszont talán Vonleh a legtehetségesebb mind közül csak kérdés eléggé felkészült-e már az NBA-re. Előszezonban is mutatott nagyon jó dolgokat, hosszútávú projekt lehet baromira belehúzott neked a gép. Calderon-Barrea az valószínűleg kuka, de a spanyolban még talán van némi benzin. WCS meg szintén hosszútávú befektetés. Ha draftolsz akkor nyilván más eltt volna, de ezzel szerintem ellehet indulni. Inkább a Drummond cserét kérdezném, hogy mi volt a koncepció. ? :D Ha tudtam volna én is adtam volna neked érte két keepert. Dre ebben a ligában ahol sokat számít a pattanó és a blokk baromi értékes emberke. Konkrétan szerintem jobb mint pl nekem bármelyik emberem. :D Főleg Monroe nélkül nagy király lehet.

Mondjuk FA-n vannak érdekes emberek, úgyhogy lehet kompenzálni. A kedvenced Nick Young is FA. :D

Hátul már inkább a hosszútávú projekt játékosok vannak és neked Vonleh-WCS ígéretes. Én is emiatt húztam Leonardot vagy Gordont, mert lehet belőlük valami. Főleg utóbbiban reménykedek nagyon.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése