Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.31. 07:03:55

Srácok Chandler Parsons-nál a GTD mit jelent?KÖSZI.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.30. 06:26:02

Nyomtam pár draftot és ezt a fület egyáltalán nem is használtam és hirtelen nem is tudom milyen standingről beszél Michaa. Minden nap tanul az ember, legközelebb végig kattintok mindent. :D

Ez a negyedik évünk, de én mindig a totál suta csapatok egyike voltam, ilyet hogy 50% felett dobjon a csapatom, szerintem még soha nem volt rá példa és most 51,5%. :D
És ahhoz képest hogy néggyel kevesebb embert tudtam eddig a héten kitenni egész közel vagyok. Még a végén a hétre is el kell kezdjek FA-kal úgy kalkulálni hogy kiket tudok pluszban betenni, pedig ezt a hetet totál elengedtem. Átkozott fantasy, abszolút ideillő mondás, hogy where amazing happens......:D

Persze nyerni fogsz kamaj, de azért örülök neki, hogy nyitott a párharc és az előzetes négy kategóriát fogni kell elv abszolút benne van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.10.30. 00:50:54

Cumbee írta:
MichaaBee írta:A tavalyi 11. hely után volt hová javítani. :D Én is azért vagyok büszke erre a draftra, mert a tavalyi hulladékból és szinte minősíthetetlen keeper-állományból most sikerült összehozni egy olyan csapatot, amit a yahoo projected rankings alapján 2. helyre (és ezzel Game elé :D ) tett a ligában. Persze reálisan nem gondolom, hogy top3 erősségű lenne még a csapatom, de a PO mostmár tényleg kötelező. A tavaly Melo trade-del és a mostani Ibaka+KAT kezdéssel talán jövőre már értelmes keeperekkel vághatok neki a draftnak, s örülök, hogy ezt pickek elpasszolása nélkül sikerült összehozni.
Ezt írtam tavaly neked. Aki panaszkodik, hogy rossz keeperei vannak, az csak magára vethet. Nem Pau Gasolokat, meg Kobekat kell draftolgatni az első körben, hanem fiatal, nagy potenciállal rendelkező játékosokat. Minden évben van 4-5-6 keepelhető emberem. Szinte már pofátlanságnak értem, hogy Cousinsokat meg Leonardokat tudok draftolni az első körben, pedig eléggé hátul szoktam húzni. Idén is csúszott Gobert a kör végéig ami megint nem értek, ha keeper kellene, akkor ő lett volna az első akit húzok a rendelkezésre álló játékosok közül.
Ne érts félre, jók voltak a húzásaid és most már te is valszeg megvagy 1-2 évre, de minden évben lehet látni, hogy tök sokan közepes játékosokat keepelnek, aztán következő drafton ismét nem figyelnek rá, hogy high-ceiling játékosokat húzzanak.
Az előző szezonom ott lett elszúrva, amikor késtem pár percet és az autodraft behúzta Kobe-t.. Azért hidd el, magamtól nem őt húztam volna. :D Illetve induláskor is az első 2 évben Jennings és Beal voltak az akkori népszerű high ceiling pickjeim, Jenningset Game is vitte volna anno Harden helyett, Beal meg még mindig egész pofás kis játékos, de nem lett belőle akkora fantasy monster, mint várták. Így azért nehéz... :) Azért most is labilis még szerintem, hogy bejönnek-e a várakozásaim az újakkal szemben.
A projection hol van amúgy? Én sem találtam.
Még a draft alatt láttam, azóta nem tudom, hova dughatta el a yahoo. Lényegében a 2016-os yahoo projected stats-ből volt a draft alatt egy minden pick után újrakalkulált tábla a Standings fülön. Kb. arra szolgált ugye, hogy összehasonlítsd, milyen kategóriákban vagy lemaradva, de volt egy összesített csapaterősség is roto scoring alapján.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.29. 23:30:28

varnagykrisztian írta:Csabi, sajnálom hogy így gondolod és tiszteletben tartom a véleményed, ha nem vagyok alkalmas a feladatra szó nélkül átadom a csapatom másnak de amíg megbíztok és számítotok rám én addig nyomom ezerrel.Részemről nincs sértődés, korrekt vagy mert meg mered mondani a véleményed és ez így van jól!
A lelkesedésedet ill. hogy tényleg nyomod ezerrel, ezt imádom, szóval nekem csak ez a "szimpátia választás" nem jött be. A többi játékos próbál a bajnoki címért/PO-ért harcolni, te meg elherdáltad a jó pickjeidet a kedvenc játékosaidra.
MichaaBee írta:yahoo projected rankings alapján 2. helyre (és ezzel Game elé :D ) tett a ligában
Ellened akkor underdog leszek :D
Cumbee írta:Anno Game behúzta Lillardot, mert autodraftolnom kellett 3 kör után
Már megint csak a szerencse :( (Bocsi, de ezek magas labdák.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.29. 08:41:24

Én eggyel maradtam le McCollumról és jött helyette Lopez, na ég és föld volt a kettő tegnap, szóval én mit szóljak. :D

De jön majd Porter is, keine panik. :D

Igazából nem is tudok mit szólni, jó lehet ez, csak idő kell neki foltozgatni. Hármasban viszont olyan gyatra vagyok, hogy azzal majd valamit kezdenem kell, Mudiay meg 11 TO :mrgreen: A vicc az hogy ha nem lenne sokkal kevesebb emberem pl ma is, akkor még esélyem is lehetne. A cél, hogy meglegyen 4 kategória az nem olyan durva vereség és a visszavágóra még van esély fordítani hogy az egymás elleni meglegyen kamaj ellen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.29. 03:55:31

Az igen Bob, nem apróztad el, emberes lett. Kössz az elemzést, draft alatt sem nagyon tudtam, hogy mit csináljak, sokszor több ember között gondolkodtam és utólag visszanézve általában a rosszabb mellett döntöttem. Plusz kb tudtam előre, hogy nem sok esélyem lesz egy durván jó draftra 0 perc készüléssel, így az volt az alap célom, hogy McCollumot elvigyem. Mindenképpen vittem volna idén az uccsó körben, de naná, hogy tavaly le kellett sérülnie Matthewsnak, így PO alatt boldog boldogtalan figyelhette, hogy mit tud. :twisted: Láttam amúgy, hogy Game beírta a legtöbbet fejlődő játékosnak idén, úgyhogy tudtam, hogy reachelnem kell érte, de annyira belemerültem a játékosok nézegetésébe, meg a rotoworld olvasgatásába a pickjeim alatt, hogy nem figyeltem, hogy annyira messze van egymástól 2 pickem, hogy nem fog visszaérni hozzám. Utána meg kb el is ment a kedvem az egésztől. Összességében nem lett vállalhatatlan a draft, de utólag extra készülés nélkül is máshogy csinálnám.
Bob_Marley írta:Davis-Vonleh-Leonard-Plumlee-Kaman....Vonleh talán a legígéretesebb, de biztos vagyok benne, hogy innen a fórumról is hárman öt félét mondanának, hogy ki lehet jó. Cumbee nagyon szereti pl Plumleet, én Vonleh-Leonard párti vagyok, Game pl Davis. Szóval bármi lehet, Davis igazán soha nem tudott sehol rendesen megragadni itt is 20 perc körül jósolok neki, de tavaly is nálad volt ha jól emlékszem 8-8 körüli produkciót hozott ez jó lehet és hozhatja most is.
Ez volt az utolsó draftosztály akikkel jobban foglalkoztam, McCollum, Oladipo és Plumlee volt kedvencem. Plumlee-t Drummond és Brook Lopez keverékének éreztem, elég lazának éreztem magam, amikor tavaly jobb periódusa volt és olvastam egy vele kapcsolatos amerikai elemzést, ahol pontosan így írták le. 8)
McCollumra meg nemtok mit mondani. Anno Game behúzta Lillardot, mert autodraftolnom kellett 3 kör után, most meg elvitte CJ-t. Draft alatt nagyon szurkoltam, hogy ne a Blazers vigye, mert egyértelmű volt, hogy a fiatal Lillard mögött nem kap majd sok lehetőséget. Nálam ő 1 az egyben Lillard hasonmás volt a draft előtt, nem is tettszett, hogy nem ideális helyre került. A különbség kettőjük között, hogy ő sokkal értelmesebb, jobb pályafutása lesz mint Lillardnak.
MichaaBee írta:A tavalyi 11. hely után volt hová javítani. :D Én is azért vagyok büszke erre a draftra, mert a tavalyi hulladékból és szinte minősíthetetlen keeper-állományból most sikerült összehozni egy olyan csapatot, amit a yahoo projected rankings alapján 2. helyre (és ezzel Game elé :D ) tett a ligában. Persze reálisan nem gondolom, hogy top3 erősségű lenne még a csapatom, de a PO mostmár tényleg kötelező. A tavaly Melo trade-del és a mostani Ibaka+KAT kezdéssel talán jövőre már értelmes keeperekkel vághatok neki a draftnak, s örülök, hogy ezt pickek elpasszolása nélkül sikerült összehozni.
Ezt írtam tavaly neked. Aki panaszkodik, hogy rossz keeperei vannak, az csak magára vethet. Nem Pau Gasolokat, meg Kobekat kell draftolgatni az első körben, hanem fiatal, nagy potenciállal rendelkező játékosokat. Minden évben van 4-5-6 keepelhető emberem. Szinte már pofátlanságnak értem, hogy Cousinsokat meg Leonardokat tudok draftolni az első körben, pedig eléggé hátul szoktam húzni. Idén is csúszott Gobert a kör végéig ami megint nem értek, ha keeper kellene, akkor ő lett volna az első akit húzok a rendelkezésre álló játékosok közül.
Ne érts félre, jók voltak a húzásaid és most már te is valszeg megvagy 1-2 évre, de minden évben lehet látni, hogy tök sokan közepes játékosokat keepelnek, aztán következő drafton ismét nem figyelnek rá, hogy high-ceiling játékosokat húzzanak. A projection hol van amúgy? Én sem találtam.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.28. 06:47:13

PCsabi írta:Csak érted, ennyi erővel ezt a szimpátia dolgot a családi ligában is tudod csinálni, nem kéne még pluszban a Keeper League-ben is. És nem elüldözni akarlak, de mintha 11,5 csapat lenne a ligában. A lelkesedésed viszont tényleg ötös, de amikor átvetted GT helyét, nem ezt vártuk tőled...
Csabi, sajnálom hogy így gondolod és tiszteletben tartom a véleményed, ha nem vagyok alkalmas a feladatra szó nélkül átadom a csapatom másnak de amíg megbíztok és számítotok rám én addig nyomom ezerrel.Részemről nincs sértődés, korrekt vagy mert meg mered mondani a véleményed és ez így van jól!

A yahoo projected rankings-ot hol találom?

Curry nem szórakozott az évadnyitón:40 PTS, 7 AST, 6 REB, 5 TRIPLA!
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.28. 05:51:57

És mindegyik nekem köszönheted. Anthonyt én cseréltem el, mert teszek a keeperekre, Ibaka-t én nem tartottam meg, KAT meg a tiéd, de speciel őt nekem kellett volna húzni. :D

Pojected rankingot nem is találtam meg, de lehet jobb is. :D

Snell 2/5 tripla ezzel le is van tudva a hétre a triplám. :lol: A héten a nagy verés elkerülése a cél, kamajnál több ember is lesz úgyhogy nincs esély, de 4 kategóriát belehet zsebelni. Ma végre az első fecskéket fellehet venni, tele van a piac még érdekes emberkékkel. Már 15 fős a figyelő lista. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.10.27. 23:49:00

Azt a mindenit, nem vagy semmi, Bob. :D Egyébként jó volt olvasni az értékeléseket, köszönjük, hogy összefoglaltad. :)
Összességében Michaa draftja megint rohadt jó lett, s baromira idegesít is ez....:D Tele vagy triplásokkal, tele vagy blokkolókkal, nagyon erős csapat ez így. Irigykedem is, mert több opciómat is elvitted. Főleg a KAT és a Bradley-Smith párosra gondolok. Sima PO kell legyen.
A tavalyi 11. hely után volt hová javítani. :D Én is azért vagyok büszke erre a draftra, mert a tavalyi hulladékból és szinte minősíthetetlen keeper-állományból most sikerült összehozni egy olyan csapatot, amit a yahoo projected rankings alapján 2. helyre (és ezzel Game elé :D ) tett a ligában. Persze reálisan nem gondolom, hogy top3 erősségű lenne még a csapatom, de a PO mostmár tényleg kötelező. A tavaly Melo trade-del és a mostani Ibaka+KAT kezdéssel talán jövőre már értelmes keeperekkel vághatok neki a draftnak, s örülök, hogy ezt pickek elpasszolása nélkül sikerült összehozni.

(Zárójel: mondjuk biztosra nem lehet venni semmit, minden évben elmondod kb., hogy szerinted jó a draftom, aztán 1-2. helytől utolsó előttiig minden volt már. :D ) Szóval összességében a sikerhez kell azért, hogy 'Melo egészségesen végigtolja a szezont, KAT annyira beváljon, amennyire most várják, illetve Ibaka elől se vigye el teljesen a show-t a Durant-Westbrook páros.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.27. 19:52:30

PCsabi írta:
kanty írta:Úgy voltam vele, hogy hagyom a biztonsági megoldást és inkább kockáztatok. Vagy nagy win lesz vagy totál kuka.
Egyébként szerintem jó szezonja lesz, csak kár volt azt az 1/3-at pont rá ellőni, a második körben is el tudtad volna vinni.
Nem hiszem, hogy a 16. húzásig bent maradt volna.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.27. 19:34:29

kanty írta:Úgy voltam vele, hogy hagyom a biztonsági megoldást és inkább kockáztatok. Vagy nagy win lesz vagy totál kuka.
Egyébként szerintem jó szezonja lesz, csak kár volt azt az 1/3-at pont rá ellőni, a második körben is el tudtad volna vinni.
varnagykrisztian írta:Nem. :lol: :mrgreen: Kezdek rájönni hogy ez nem az én világom de szeretem csinálni mert érdekes és jó kikapcsolódásnak tartom, nem statok alapján választok hanem ki szimpatikus és ki nem.Pl. most is összeírtam hogy ti kiket választottatok az első 6 körben az elöző szezonban de mégsem úgy draftoltam mert nem akarok "másoló" lenni, saját döntéseket akartam......ez lett belőle. :mrgreen:
Csak érted, ennyi erővel ezt a szimpátia dolgot a családi ligában is tudod csinálni, nem kéne még pluszban a Keeper League-ben is. És nem elüldözni akarlak, de mintha 11,5 csapat lenne a ligában. A lelkesedésed viszont tényleg ötös, de amikor átvetted GT helyét, nem ezt vártuk tőled...
Slither írta:
varnagykrisztian írta:Mondjuk szerintem nekem van az egyik leggyengébb keeper trióm is. :roll: :mrgreen:
Nem kellett volna elcserelni Kawhit....
Ez az egyik ill. 1/4 Noel, 1/7 Gobert.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.27. 17:20:55

Bob_Marley írta:Meg nem engem kellett volna másolni, mert tavaly én nyitottam Kemba-DeRozan kettőssel. :D

Nem csak azon múlik, hogy 1/1 vagy, húzhattad volna Noelt is, vagy később Townst vagy Oladipot vagy lehetne sorolni.
Nem copyztalak Bob......komolyan. [-X

Noel nálam nem jöhetett szóba mert az Ibaka, Kemba, DeRozan trió volt az elsődleges célpont. 8)

Nálam ez a játékról és kikapcsolódásról szól, NFL családi ligámban is az 5 QB között ott van pl. Kaepernick, Cam Newton és Russell Wilson is......ez van egyszerűen nem tudom megmagyarázni, lehet hogy rosszul vagyok összerakva.
:lol: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.27. 15:04:02

Meg nem engem kellett volna másolni, mert tavaly én nyitottam Kemba-DeRozan kettőssel. :D

Nem csak azon múlik, hogy 1/1 vagy, húzhattad volna Noelt is, vagy később Townst vagy Oladipot vagy lehetne sorolni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.27. 13:43:24

Slither írta:
varnagykrisztian írta:
Mondjuk szerintem nekem van az egyik leggyengébb keeper trióm is. :roll: :mrgreen:

Mit meg nem adnék Csabi keeper állományáért.[/i] [-o< :mrgreen:
Nem kellett volna elcserelni Kawhit....
Hát igen így utólag már én is bánom......de ez van. #-o :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.27. 13:34:59

varnagykrisztian írta:
Mondjuk szerintem nekem van az egyik leggyengébb keeper trióm is. :roll: :mrgreen:

Mit meg nem adnék Csabi keeper állományáért.[/i] [-o< :mrgreen:
Nem kellett volna elcserelni Kawhit....
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.27. 13:08:09

neobarca írta:Krisztián! Szerintem nem reménytelen a csapatod. Valóban volt 1-2 érdekes húzásod de ez inkább még a rutin és a tapasztalat hiánya. Viszont 1 valamit becsülök benned. Iszonyat lelkes és szorgalmas vagy. És ez előbb utóbb meg fogja hálálni magát. Legyél aktív, figyeld az FA-t és sztem lesz keresni valód. Ha idén nem is, de jövőre biztosan. =D> 8)
Köszi neo, lelkesedés és szorgalom az van, volt, és lesz is! =D> :mrgreen:

Nem bánom egyik húzásomat sem, Serge Ibaka volt az első célpontom de gondoltam hogy elviszik előlem, majd annyira meglepődtem hogy sikerült elvinnem Kemba Walker-t és DeMar DeRozan-t is hogy sodródtam tovább az árral. :lol: :mrgreen:

Mondjuk szerintem nekem van az egyik leggyengébb keeper trióm is, és amíg nem leszek 1/1 a drafton addig erre nem is látok esélyt javulásra. :roll: :mrgreen:

Mit meg nem adnék Csabi keeper állományáért.
[-o< :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.27. 10:20:21

PCsabi írta:Már ilyenek is kellenek? :mrgreen:
Mivel idén nem igazán fogok tudni harcolni az első helyért, így kénytelen vagyok így ösztönözni. :mrgreen:
Tavalyi All In nem jött össze nekem, most annak iszom a levét. Viszont jövőre ismét harcolni fogok a győzelemért. :wink:
Bob_Marley írta:Eleje nem volt rossz, de nincsenek prospect embereid és így nehéz lesz szerintem. James-Paul-Vucevic miatt ott leszel a Po környékén, mert ennyivel többet számít sajnos a keeper részleg...Ezért próbálok mindig azon agyalni, hogy lehetne a draftot felértékelni. Hiába érzem ezt rossz draftnak túl erős ez a hármasod és majd FA-ról adott hetekre úgyis töltögetsz be embereket amivel végig ott leszel versenyben a PO-ért. Lesz melód bőven, sérülésveszélyes és idős embereid vannak.
Köszönöm Bob, az elemzést. Már megszoktam, hogy számodra sosem húzok izgalmas embert. :mrgreen: Abban biztosak lehettek, hogy aktív leszek FA piacon. Szerencsére abban van múltam, talán 2 éve meneteltem egy nagyot a kukás válogatottal. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy iszonyat le lett szűrve az idei FA. Reális esélyem nincs a PO-ra, ennek tudatában voltam a pocsék draft cetli állományom miatt. Ez az év nem is arról fog szólni nekem. :oops: De ne írjatok le! Fogok én még meglepetést okozni... :wink: :mrgreen:
PCsabi írta:2. Krisztián, bekábsziztál a draft előtt? Érthetetlen választásaid voltak.
Krisztián! Szerintem nem reménytelen a csapatod. Valóban volt 1-2 érdekes húzásod de ez inkább még a rutin és a tapasztalat hiánya. Viszont 1 valamit becsülök benned. Iszonyat lelkes és szorgalmas vagy. És ez előbb utóbb meg fogja hálálni magát. Legyél aktív, figyeld az FA-t és sztem lesz keresni valód. Ha idén nem is, de jövőre biztosan. =D> 8)


:arrow: Én idén sajnos nem tudok ilyen elemzést írni mint Bob, pedig megszokott volt. Sajnos tavaly PO környéke óta megváltozott a munkaköröm és kb fingani sincs időm. Persze ez nem fog a játék rovására menni, viszont itt nem tudok majd annyit írni. Bár ezt szerintem észrevettétek mostanában. :oops: :mrgreen:

Viszont tegnap beugrottam unokaöcsémék ligájába. 9. helyen húztam, 12 fős a liga. 20-24 éves kosaras srácok. Nagy NBA b*uzi az összes. Mégis szerintem egy egész jó csapatot tudtam összerakni:

Lillard
Griffin
Drummond
Hayward
Towns
McCollum
Matthews
Stanley Johnson
Robin Lopez
Jack
Mozgov
Afflalo
LaVine

Kicsit a magas állományomat gyengének érzem, de azokat a k*csögök kiszedték az elején. :D
Ha keeper liga lenne, azért vakargathatnám a fejemet év végén. Sajnos nem az de jó lesz így is.

Valakinek van véleménye erről a csapatomról? Mire lehet elég? :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.27. 09:05:32

PCsabi írta:
Csak két kérdésem lenne:
1. Kanty, Reggie Jackson 1/3?
Úgy voltam vele, hogy hagyom a biztonsági megoldást és inkább kockáztatok. Vagy nagy win lesz vagy totál kuka.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.27. 07:32:34

PCsabi írta:2. Krisztián, bekábsziztál a draft előtt? Érthetetlen választásaid voltak.
Nem. :lol: :mrgreen: Kezdek rájönni hogy ez nem az én világom de szeretem csinálni mert érdekes és jó kikapcsolódásnak tartom, nem statok alapján választok hanem ki szimpatikus és ki nem.Pl. most is összeírtam hogy ti kiket választottatok az első 6 körben az elöző szezonban de mégsem úgy draftoltam mert nem akarok "másoló" lenni, saját döntéseket akartam......ez lett belőle. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.26. 23:07:16

Bob, megint kitettél magadért, le a kalappal =D> Igazából nincs is mit írnom, csak azt javítanám ki, hogy nem Zolaa, hanem Zolee :D

Egyébként nagyon élveztem a draftot, végre mindenki jelen volt :) Akiket akartam, azokat nagyjából el is tudtam vinni, volt pár játékos, akiknek kifejezetten örültem (Brook Lopez, Batum, McCollum), mondjuk tele vagyok olyan játékosokkal, akik bármikor lesérülhetnek (Lopez, Batum, Beal, Ilyasova, plusz Tyreke Evans alapból sérült). Gallo, Parsons, Markieff Morris hármast meg még mindig sajnálom.

Csak két kérdésem lenne:
1. Kanty, Reggie Jackson 1/3?
2. Krisztián, bekábsziztál a draft előtt? Érthetetlen választásaid voltak.
Úgyhogy majd úgyis jön, hogy de nem meg hát hosszú a szezon meg stb
Így igaz :D
neobarca írta:Ui: Aki letaszítja Game papát a trónról, annak fizetek egy 6os pck sört. :wink: [-o< :mrgreen:
Már ilyenek is kellenek? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.26. 20:01:00

kanty írta:Bob, az megvan, hogy sokan több száz hsz-ben sem pufogtatnak el ennyi karaktert? :D
Amúgy Hayward lett volna a kiszemeltem, pech, hogy megtartottad. De Jacksonért cserélem, ha gondolod.
És az meg mi, hogy 16 ligában vagy benne? :D
Haywardot nem cserélem egyelőre biztosan nem. És 18 az a 16, 10 darab ESPN és 8 yahoo. Egyértelműen vannak azért prioritást élvező ligáim. Ez plusz az nba1.hu másodosztály és a mi ESPN ligánk elsőbbséget élvez a többiben csak "kattintgatok" és ránézek hetente az FA piacra. Amúgy is sok helyen heti állítású a liga.

Egyébként ESPN-n 25 ligád lehet összesen és nekem csak 10 van. :D

Visszaolvasva kamaj több is vagy mint sötét ló, de Michaa-Game-Cumbee trió nagyon erős viszont Slither-fcbarca-te meg egy újabb blokk. Annyira sok triplázód van és elit triplázóid, hogy az előnyt jelenthet.

varnagykriszitan:
Röviden a másik jobb volt. :D Bár rotoban még inkább ölő MCW is meg Howard is pl. És nyilván itt voltak olyan emberek mint pl George. Viszont rotoban nagy bajban leszel a suták miatt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.26. 19:55:05

Bob_Marley írta:Na jól van akkor hosszabban.....Mákotok van, hogy szabin vagyok még egy napra és volt időm ma. Értékelje mindenki, aki nem teszi annak írok egy még hosszabb panaszlevelet. :D 22 oldal wordben......

J@MES H@RDEN F@N:
-Kemba Walker
Sérülése előtt nagy király volt Kemba harmadik számú keeper esélyes is volt abban időben nálam aztán jött Hayward és Gobert is így visszaszorult, de ő szerintem nem rossz választás. FG% nem lesz az erőssége idén sem, de ő rendben van. És p előbb vinném őt mint Jacksont, ezt még kantynak. :D
-DeRozan
Ő is gyengén dob, plusz Rose is a csapatodban van, nem a FG% lesz az erős kategóriád. :D Nem tud triplázni és ez nagy hátránya viszont sok büntetőt dob. Tavaly nálam volt, jól megszívtam a sérülésével ezért lehet kicsit negatív vagyok vele szemben. Hetediknek húztad szerintem lettek volna jobb opciók és ráadásul nincsenek annyira jó keeper játékosaid így pláne lehetett volna talán jobb is.
-Ariza jó, talán kicsit korai sőt lehetett volna talán jobb is, de ő legalább biztos pont. Viszont ha nem is az elején, de akkor legalább a második körben neked kötelező lett volna rámenni az újoncokra.Oké ezt nem tudhattad, hogy KAT ki fog menni ilyen hamar, lehet várni akartál még, szóval ez utólagos okoskodás, de továbbra is az a gond, hogy 20-ik választás neked már volt három és nem sikerült keeper szintű embert szerezni. DeRozan és Kemba is max közeli játékosok és előbbi ráadásul nem dob triplát.
-Faried
Várjuk folyamat a nagy áttörést lehet idén lesz az nála. Ha bejön akkor nagy király vagy. :D Én félnék tőle, mert nagyon hullámzó, de hozzáteszem még mindig nagyon faital és ezt kinőheti és ha tud hozni egy konstans jó teljesítményt akkor még keepered is lehet.
-Beverley
Érthetetlen döntés, csereember 31-ik választásnak nagyon nagy luxus ha nem IT az illető. :D Még ha be is jön, mert Lawson rehabra megy, vagy asszonyt ver vagy akármi akkor is egy 10-4-4- emberről beszélünk.
-MCW
A suták nagyon tudnak ebben a ligában büntetni, de neked már így is van egy Kemba-DeRozan párosod szóval annyira talán nem gond, de MCW a Bukcsban kisebb szerepben van, mondjuk a PO-ban jól tolta, de azóta jött Monroe és jön vissza Parker is. Én szeretem őt, de speciel én nem húztam volna, de ez nem rossz választás.
-Lin
Kemba cseréje, szóval le vagy fedve. :D Jó hatodik ember lehet, ez nem olyan rossz választás. És ne felejtsük remek előszezonja volt, hatodik körben húztad ez rendben van.
-Josh Smith
Lin után húztad nem sokkal később, hát....telített a Clippers, sokkal jobb opciók is lettek volna mint ő. Ez nagyon nem tetszik ez a húzás. Viszont újabb suta, szóval lehetne a te neved a homály csapat. :lol:
-Gibson
Sokat sérült, s lehet cserélik is majd, konkurenciája is sokat lehet sérült, szóval ez azt mondom rendben van, csak megint az hgoy amúgy sokkal jobb opciók is lettek volna. Ha már magas akkor Mozgov másfél körrel később ment ki, de kcisikből meg pláne lett volna jobb választás.
-Iggy
Én őt nagyon szeretem és tavaly padról remek volt, főleg év végén na meg ne felejtsük, hogy Finals MVP van a csapatodban. Cumbeenak üzenném hogy a Curry-Davis-DMC páros smafu ehhez képest. :lol: Szóval ő rendben van. Nagyon hasznos fantasy játékos és ha elkapja a fonalat és veri a triplákat akkor pláne.
-Hood
Ő is padról jön, de ő is tetszik mint választás.
-Nick Young
LA-ben jó bulizni ezt megtudhattuk tőle a minap. :D Ennyi pozitívumot tudok róla elmondani.

Összességében ahhoz képest milyen jogaid voltak ez csalódás. Utolsó csapatok közé sorollak előzetesen, de ha foglalkozol vele (nem úgy mint az NFl-lel....) akkor lehet javulni, de pl neked sincs triplázód és gyenge dobóid vannak, nehéz lesz, de hajrá.

Erősorrendem:
Game
Cumbee
Michaa
Slither
fcbarca0827
kamaj
kanty
meslija
Zolaa
én
neo
varnagykrisztian

Vége az abszolút egy blokk és csak varnagykriszitan tűnik "esélytelennek". kamajt szerintem nem fogjuk tudni kiszorítani a PO-ból, de előzetesen úgy vélem, hogy kanty-meslija-neo-Zolaa-kamaj fog az utolsó helyeklért harcolni és remélem én is. Tankolni nem szeretnék, mindig híve voltam annak, hogy próbáljuk meg és eddig mindig össze is jött a PO.
Köszi Bob az értékelést, nem kevés munka lehetett mire ezt összeírtad, elszomorítottál de nem adom fel, elmondanád a véleményed pár sorban a másik draftomról is.Köszi. =D> :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.26. 19:52:06

Bob én is köszönöm a színvonalas értékelést!

Sajnálom, hogy pl Matyit előtted kihúztam, de szerintem látszódik is, hogy próbáltam a 3-asra ráfeküdni, azzal behúzva pár kategóriát.

Noel-lel speciel úgy voltam, hogy vissza tudom hozni, Conley viszont korai lett volna első körben szerintem. Lehet hibás a logikám, de csak így tudtam Őket megtartani :D

Giannis-t nagyon megszerettem tavaly, hozott pár extra meccset, én reménykedek a fejlődésében, ezért hoztam el, és valószínűleg később nem maradt volna bent.

Korvert nem akarom magyarázni, mindig is nálam volt, és mindig szerettek volna érte cserélni, remélem idén se lesz másképp :P

Anderson triplázó magas, félek a sérülései miatt, de kellett magas triplázó. Őszintén nem néztem mélyebben szét ki lehetett volna még, megláttam és behúztam.

Matthews-t tudtam, hogy ha hozzám lecsúszott, akkor vinnem kell, különben kimegy. Triplázó, több poszton bevethető, ami tavaly nagy problémákat okozott a kezdő kialakításakor.

Leonard ugyanaz mint Anderson.

Williams és Crawford mind hatodik emberek, de sok percre számítok részükről + triplázók, nálam ez elég volt :D

Ezután kellett egy magas még ekkor, és szerencsémre bent volt még Mozgov. Másik hiányposztom az irányító volt, és hiába pergettem a listát, nem találtam érdemi embert ide, maradt Calderon tavaly megszívtam miatta, szóval most is félek Tőle, csereképes :P :D

Motiejunas bár sérült, nálam többet tett le az asztalra, mint Jones, és remélem idén is megmutatja, hogy mire képes.
Hezonja meg lutra, hátha bevállik, utolsó körre nem biztos, hogy biztos csapattagot tud az ember draftolni.

Mindenképp szeretnék besurrani a PO-ba nem úgy mint tavaly (bár végül nem bánkódtam), és remélem ott már bebizonyíthatja ez a csapat, hogy képes meglepetésekre (nálam mindig megmarad úgy látszik a sötét ló, egyszer csak beérik ez :P ).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamaj 2015.10.26. 19:55:11-kor.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.26. 19:17:01

Bob, az megvan, hogy sokan több száz hsz-ben sem pufogtatnak el ennyi karaktert? :D
Amúgy Hayward lett volna a kiszemeltem, pech, hogy megtartottad. De Jacksonért cserélem, ha gondolod.
És az meg mi, hogy 16 ligában vagy benne? :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.26. 18:54:10

fcbarca0827 írta:Aztarövidhozzászólást. :mrgreen:
Köszi, hogy elemezted az enyémet is, ennyi jót még nem kaptam NBA draftra.
Kobe vergődését már sajnáltam tegnap este, úgyhogy kénytelen voltam behúzni. :D

És akkor most nekiállok elolvasni a hozzászólásod többi részét. Megvan az esti program. :D

NFL PPR ligában, 5-2-vel fogok állni. 0:2-nél nem sokban reménykedtem, aztán kukáztam pár embert FA-ról. Remélem lassan Dez Bryant is visszatér.
A másik közös liga szóra sem érdemes. :mrgreen:
Speciel több negatívumot írtam szerintem, de ki hogyan értékeli a jelzőket. :D

NFL-ben meg én is örülök, hogy feljavultál előző héten egy hangyányival voltál jobb....A héten meg 150 pont is kevés lesz, picit se bosszantó, hogy 4-3-mal fogok állni.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése