Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.07. 10:02:43

Akit érdekel Batum/Lopez/Oladipo/McCollum, az írjon rám yahoo-n.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.02. 10:53:30

És akkor én mit szóljak? Russell 39 pont? Azt hittem rosszul látok, s a vicc az hogy ugye nem volt Curry Cumbeenál, én meg kaptam egy napra egy Curryt. :D Ilyen nálam nagyon ritkán van, hogy valaki 30+ dob. Utoljára Hayward volt ilyen még Január elején. És olyanokat dobott be, hogy hihetetlen. Visszalépős hármas, floater, egy lábas, s bevágta ő is vagy nyolc méterről a végén. :D Még a végén meg kell majd tartsam Hayward helyett.

Game nagyon tolja Michaa ellen, Slither kicsit szenved az új srác ellen, s neo is szorongatja kamajt. Van még remény a Po-ra. :D Bár két nap ment le, s pl Cumbee Hétfőn tartott egy kis erődemonstrációt, úgyhogy én nem reménykedek túlzottan, főleg hogy pl a büntetőzésem az valami siralmas, pedig az be volt kalkulálva hogy ellene megtudom nyerni ha már tele van sutákkal. Ja és a steal két nap után elment. :D Egyik legerősebb kategóriám és kuka. Szóval nálunk a 6-6 baromi csalóka, de én feladni tuti nem fogom, amit lehet megteszek, hogy legalább 4-5 kategóriát sikerüljön összevarázsolni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.03.02. 09:03:14

Whiteside 10/11 büntető. 8) Van remény... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.01. 15:47:12

Nagyon szoros ez az idény, 4-7 között 3 kategória van csak. Izgalmas az egyszer biztosan. Amúgy nyitott vagyok a cserékre C kellene, de nem minden áron. Igyekszek 2 napon belül reagálni :D :P
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 19:58:48

Vasárnap néha elfelejtődik, hogy korábban van meccs, fcbarca0827 Georgék a padon! kantynál már Irvinget nem lehet "megmenteni". :D De még vannak rajta kívül is padosok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.26. 20:25:11

Slither írta:
Bob_Marley írta:Slither vagy más ha észreveszi hogy nem állított valaki csapatot kérem állítsa be mert nektek van erre jogosultságotok. Főleg hogy Slither az ellenfelét csak látja ha már a többire nem is mindig néz rá.
Imádom, hogy erre kelek mindig. :D
Szted szoktam ezeket figyelni? :D
Manapság már az is nagy szó hogy ha belépek naponta egyszer hogy lássam milyen FA-t ajánl a yahoo. Különben meg csak beállítom a csapatomat előre 1 hétre aztán csá. Volt is sokszor probléma hogy waiver pickup miatt már nem volt aktuális ay előre beállított csapatom.
Mondjuk ahhoz képest viszonylag sok FA-t felvettél, de nyilván nem várhatom el ezt tőled. Csak azt hittem, hogy az ellenfélre azért ránézel és meglátod, de így alakult. Tegnap kanty megint nem állított, valószínűleg megint nem ért sajnos rá. Nem tudom hogy állna a párharc, de nem hiszem hogy 11-1 lenne ha mindig full csapatot küld fel. De ez van, majd legalább nem az utolsó héten hanem előtte levőn esek ki. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.02.26. 18:53:00

Bob_Marley írta:Slither vagy más ha észreveszi hogy nem állított valaki csapatot kérem állítsa be mert nektek van erre jogosultságotok. Főleg hogy Slither az ellenfelét csak látja ha már a többire nem is mindig néz rá.
Imádom, hogy erre kelek mindig. :D
Szted szoktam ezeket figyelni? :D
Manapság már az is nagy szó hogy ha belépek naponta egyszer hogy lássam milyen FA-t ajánl a yahoo. Különben meg csak beállítom a csapatomat előre 1 hétre aztán csá. Volt is sokszor probléma hogy waiver pickup miatt már nem volt aktuális ay előre beállított csapatom.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.25. 03:54:11

És most Cumbee felejtett el csapatot állítani. :D Westbrook meg a padon fcbarca0827-nél. :D Félre értés ne essék én nem szólok bele ki hogy játszik, berakni tényleg azt rak be valaki akit akar, csak könyörgöm legalább rakjuk be az embereket. :D Cumbee elfelejtette, szokott néha ilyet, a legjobbkor. És ismét csak letudom írni mint tegnap, hogy baromira nem mindegy, hogy pl Cumbeeék ellen ki milyen eredményt ér el, van hátra 2,5 hét. Slither vagy más ha észreveszi hogy nem állított valaki csapatot kérem állítsa be mert nektek van erre jogosultságotok. Főleg hogy Slither az ellenfelét csak látja ha már a többire nem is mindig néz rá.
Imádom, hogy erre kelek mindig. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.24. 04:35:56

Biztos, hogy a meccs izgalma miatt maradt le, de légy szíves kanty legközelebb állítsál csapatot. Iszonyat nagy előny ez így, minden átkozott kategóriáért megy a harc a 4-7 között van három kategória és pont Gay+Gallinari van a padon. Nagyon bosszantó ez így, mert pl én már tizenhetedik hete PO helyen vagyok, s gondolhatod mennyire leszek majd boldog ha pont az utolsó héten fogok onnan kiesni.....De mondom még egyszer, így alakult, elfoglaltság miegymás, csak figyeljünk, hogy legalább a csapat be legyen állítva.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.18. 08:10:26

MichaaBee írta:Próbálnék játékost felvenni waiverről, erre tessék:

We're very sorry, but Yahoo Fantasy Sports is currently in read-only mode!
This action cannot be taken because the site is currently in read-only mode. We apologize for the inconvenience! (Error #949)

Ez mi a franc?... :D
Írták AS körül, hogy karbantartás várható az oldalon és bizonyos funkciók ideiglenes nem lesznek elérhetőek. Valószínűleg ebbe a problémába ütköztél. :D

Én is kipróbáltam és ugyanaz a hiba, holnapra bizonyosan megjavul, hiszen már meccsek is lesznek.

11-1re vezetsz, minek akarsz embert felvenni? :D Így is rohadt nagy gond, hogy ekkora előnyben vagy, mármint nekem rohadt nagy gond. :D

16 héten keresztül vagyok/voltam PO helyen és a végére fogok kicsúszni....hihetetlen bakker.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.02.18. 07:57:03

Próbálnék játékost felvenni waiverről, erre tessék:

We're very sorry, but Yahoo Fantasy Sports is currently in read-only mode!
This action cannot be taken because the site is currently in read-only mode. We apologize for the inconvenience! (Error #949)

Ez mi a franc?... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.09. 01:35:41

Cumbee írta:Úgy látom nem lesz megvétózva, de én nagyon nem értem ezt a cserét. Tucker egy borderline FA játékos, ha esetleg elcseréli a Suns, akkor nem is lehet majd csapatban tartani. Ezzel szemben Turner más most egy közepesen jó játékos és bőven benne van a potenciál, hogy év végén robbant egy nagyot. Ehhez képest első körben jelenleg egy 7-8-as csere van, ami alapból semmi, másrészt 1-2 kisebb sérülés itt-ott és bőven benne van, hogy év végén ott tartunk, hogy Bob kapja a jobb picket a jóval jobb játékos mellé. Bevallom, hogy nem értem, hogy ki mi alapján vétóz, de ezt nem tartom semmivel sem kiegyenlítettebb cserének, mint bármelyik eddig visszadobott cserét.
Azt nem hiszem hogy amiatt kellene félni, hogy én megelőzöm Slithert. :D Plusz ha kisebb-nagyobb sérülések akkor speciel nálam Griffin valószínűleg már nem lesz idén használható fantasyban. A többi az ízlés dolga, legértékesebb körben is van pár ugrás előre, másrészt meg 6-7 kör és nem 7-8. AZ pedig nem csak eggyel hamarabbi kör, hanem majdnem másfél kör ugrás. Ugyanazt tudom mondani, hogy ha ezt valaki megvétózza akkor lelke rajta. Nurkicot megértettem, az úgy teljesen rendben is volt, ki is tettem mert nincs időm rá várni ha PO-ot akarok. Elég nekem Jenningsre várni. De Tucker több mint használható, s valóban lehet elcserélik, de legutóbb arról szóltak a hírek hogy nem akarják elcserélni.
Én ezt nem érzem egyáltalán egyoldalúnak, de mivel én vagyok benne, lehet elfogult vagyok és rosszul látom. Tucker használható a kör ugrások meg úgy gondolom korrektek.

szerk: jobb picket meg nem akarok adni, mert 4-5 körösökért jobb játékost lehet kapni mint Turner.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2016.02.09. 00:03:01

Úgy látom nem lesz megvétózva, de én nagyon nem értem ezt a cserét. Tucker egy borderline FA játékos, ha esetleg elcseréli a Suns, akkor nem is lehet majd csapatban tartani. Ezzel szemben Turner más most egy közepesen jó játékos és bőven benne van a potenciál, hogy év végén robbant egy nagyot. Ehhez képest első körben jelenleg egy 7-8-as csere van, ami alapból semmi, másrészt 1-2 kisebb sérülés itt-ott és bőven benne van, hogy év végén ott tartunk, hogy Bob kapja a jobb picket a jóval jobb játékos mellé. Bevallom, hogy nem értem, hogy ki mi alapján vétóz, de ezt nem tartom semmivel sem kiegyenlítettebb cserének, mint bármelyik eddig visszadobott cserét.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.02.07. 20:25:20

Bob_Marley írta:Baromi szoros a PO-ért a küzdelem nagyon csalódott lennék ha pl én ezért esnék ki, mert tálcán mennek a kategóriák át a riválisokhoz.
(engem meg lever varnagykrisztian. :lol: )
HA-HA-HA-HA-HA-HA :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.07. 17:51:47

Srácok ne felejtsétek, hogy ma minden meccs hamar kezdődik a SB miatt.!!!! (19-től már meccsek vannak) Ehhez mérten, hamarabb kell csapatot is állítani. AZ új srácnak neotól tudom, hogy internet gondjai voltak ezért nem állított csapatot, de megoldódott. Sajnos az a kimaradt nap lehet több kategóriába fog fájni. Tudom hogy páran tankolnak, de attól még ne adjunk ingyen kategóriákat másoknak. :D Baromi szoros a PO-ért a küzdelem nagyon csalódott lennék ha pl én ezért esnék ki, mert tálcán mennek a kategóriák át a riválisokhoz.
(engem meg lever varnagykrisztian. :lol: )

kantyéknál is pl, simán fordulhat még ma a kocka, ami teszem hozzá nagyon nem lenne rossz. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.03. 15:30:50

Cumbee, írtam megint yahoo-n, nézz majd rá, köszi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.01. 19:54:16

Slither írta:Neo - Bob cserében elég kevésnek érzem azt az 1 környi pickcserét (az a pár hely egy körön belül nem jelentős) a két játékos formáját és potenciálját nézve.
Jah hogy ezt közben elfogadták. :D 6-7 Az azért majdnem másfél kör azt tegyük hozzá. Plusz én valószínűleg hetedik leszek, vagy max hat, így a pár hely az valóban elvileg csak 4-5.

Hát miután Nurkicnak még idő kell, így jogos, potenciálra szerintem nincs vele gond, én várni nem nagyon tudok vele, de AS utánra már azt írják teljes értékű lesz. Nézve, hogy tavaly mit produkált 20-25 percek alatt, Jokic mellett timeshareben nem lehet gond. Szóval potenciállal szerintem nincsen gond, de vétózzatok ha úgy ítélitek meg, egyáltalán nem létszükség nekem Turner, sima érzelmi okai vannak. Egyik kedvencem a classból, de ezt mindenki tudja, mert százszor leírtam már. :D De rohadt sok magasom van, s ezért ennyit ért meg nekem.Nurkicot se poénból nem tettem ki, mert tavaly top 30 játékot produkált, hetekig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.02.01. 19:41:31

Neo - Bob cserében elég kevésnek érzem azt az 1 környi pickcserét (az a pár hely egy körön belül nem jelentős) a két játékos formáját és potenciálját nézve.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.01.31. 19:17:34

PCsabi írta: 7 igen.
1 nem.

De már több napja nem jött új szavazat, meg hát el is dőlt.

Slither-nek küldd el a barátod e-mail címét és akkor kap majd egy meghívót.


Okés! Elküldve!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.31. 10:13:31

neobarca írta:Sziasztok! Na, hogy döntöttetek Zoli csapatával kapcsolatban?
7 igen.
1 nem.

De már több napja nem jött új szavazat, meg hát el is dőlt.

Slither-nek küldd el a barátod e-mail címét és akkor kap majd egy meghívót.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.01.31. 09:56:57

neobarca írta:Sziasztok! Na, hogy döntöttetek Zoli csapatával kapcsolatban?
Jöjjön!!!!!! :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.01.31. 09:54:59

Sziasztok! Na, hogy döntöttetek Zoli csapatával kapcsolatban?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.25. 18:52:03

kanty írta:Ja, egy nap nem állítottam, amúgy mindig 9-10 fele szoktam beállítani.
ESPN meg nekem abszolút huszadrangú, jövőre biztos passzolom azt a ligát.
De, nyugi, állítani fogom. ;)
Megnyugodtam. :D Más szempontjából is így korrekt, főleg ha megversz. :D

Egyébként szerintem ha foglalkoznál vele picit többet, akkor tuti előrébb tartanál, mert vannak jó játékosaid. Persze sérülések is sújtanak.

Én az ESPN ligát mindig is szerettem (nem csak most mikor jobban megy) jobban elvannak osztva nekem a súlyozások. Ez a yahoo liga sokkal inkább pont orientált liga, az ESPN meg abszolút mindenes. Kár lenne ha kilépnél. Ráadásul ott elég sokan is vagyunk, ez még plusz csavar rajta, mert pl FA-n is kevesebb ember van. Szerintem kifejezetten élvezhető az a liga. De kinek mi a fontos. Nekem top3 prioritású ligám a 18-ból. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.25. 18:45:50

Ja, egy nap nem állítottam, amúgy mindig 9-10 fele szoktam beállítani.
ESPN meg nekem abszolút huszadrangú, jövőre biztos passzolom azt a ligát.
De, nyugi, állítani fogom. ;)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.25. 18:33:58

kanty írta:
Bob_Marley írta:
kanty csapatot azért állítsál, ne ezen múljon.
Mikor nem állítottam?
Azért mert tök utolsó vagyok még a csapatomat beállítom.
Pont előző hét Hétfőn nem állítottál és most sem volt még beállítva ezért szóltam, hogy ne ezen múljon. És ESPN-n se állítottál ellenem, s így meg nem az igazi. Szóval nem rosszindulatból szóltam, csak hogy ha elfelejtetted volna akkor még nem állítottad be a csapatod.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése