Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.23. 15:01:24

Cumbee, simán megversz a héten.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.11.23. 14:06:19

varnagykrisztian írta: "Slither" a fiam érdeklődve kíséri hogy az apja mit bénázik napról napra ebben az új világban és tetszik neki az NBA fantasy.Ha esetleg van örökölhető hely szólhatnál (13 éves), köszi :P
Van üresedés, de csak akkor adnám oda ha rendesen foglalkozna vele, és vmennyire követi az NBA-t.

Bob-Eazzy csere: ha Ibakat nem tartjátok keepernek akkor végül is nem annyira rossz a csere, de én alapjáraton is azt hittem hogy átmegy a dolog, csak nyilván nem tetszett annyira.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.23. 06:38:22

"Gareth Tello" ha tudok centert szerezni odaadom Serge Ibaka-t + Anthony Davis-t --- HARDEN + Enes Kanter vagy Greg Monroe vagy Marcin Gortat-ért......ha ez sem felel meg neked. :-s Asik-ot továbbra is árulom de csak 1-1-ben. :D

szerk:Bob (mentorom :mrgreen: ) mikor robbantasz, még vezetek......de már nem sokáig 8-[

"Slither" a fiam érdeklődve kíséri hogy az apja mit bénázik napról napra ebben az új világban és tetszik neki az NBA fantasy.Ha esetleg van örökölhető hely szólhatnál (13 éves), köszi :P
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.11.22. 22:47:48

varnagykrisztian írta:Asik nem kell valakinek :?:
Engem akár még érdekelne is, pü-ben megkörnyékezlek. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.22. 20:50:52

Gareth Tello küldtem megint egy 2-es trade-et, ha ezt is visszautasítod...... :mrgreen:

G. Monroe Det - (PF,C) 15.5 PTS, 8.9 REB, 2.0 AST --- A. Davis NO - (PF,C) 21.0 + 10.8 + 1.7
J. Harden Hou - (SG,SF) 24.2 PTS, 4.8 REB, 5.4 AST --- A. Iguodala GS - (SG,SF) 13.5 + 4.3 + 6.3

ÖSSZ. ÁTL.: 19.9 PTS, 6.6 REB, 3.7 AST --- 17.3 + 7.6 + 4.0

Asik nem kell valakinek :?:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.22. 20:41:59

Nem terveztem megtartani Ibakát, de úgy gondolom senkinek semmi köze hozzá, hogy kit tervezek majd keepelni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.22. 19:42:42

Persze, hogy fejlődőképesek Favorsék, de én azért is bátorkodtam ezzel a cserével előállni, mert úgy érzékeltem Eazzy nem tartja meg Ibakát, ahogyan én sem. Így semmi akadálya a dolognak. Úgy gondoltam Rose-Rondo-Big Al-Vucevic mind-mind előtte lehet. De akkor tisztázzuk Eazzy megtartod Ibakát? Ha igen, akkor tényleg tárgytalan. Az hogy ki keeper szintű vagy ki nem, persze benne lehet, de jön a kérdés, hogy még ha Ibaka meg is tartandó emberke, de nem fogják megtartani, akkor ez pláne sima csere. Én sem fogom megtartani, ezért nem is nagyon szeretnék cetlit se adni, minek hova, mikor még kompenzálok a másik kettőnél. Ráadásul direkt azért tettem bele fiatal fejlődőképes embert, hogy ezzel se legyen gond. Érted ha hozzám bejelentkezik valaki Klay Thompsonért, vagy Mayoért vagy bárkiért, akkor kezeljem úgy hogy ők keeper lehetséges emberek, miközben nem fogom őket megtartani. 1; Nem hiszem hogy Eazzy feladná a szezont 2; Miért kellene nekem cetlit adnom, miközben semmim nem fűződik Ibakához, mondom ha nem lenne 2 Clippers emberem, DAJ-t el nem cserélném. Mindegy majd, akkor Stephensonékat is beleveszem, számomra fontos lenne ez a csere, DAJ-t nézegettem nagyon szűk halmazra cserélném el. Számomra lényegtelen, hogy most hogy büntetőzik, miután bőven elbukom azt Griffin-Howard meg a többiek miatt. Másnál meg valóban tragikus az 50% alatti, de szerencsére nem dob sokat, viszont leszed bőven 10+ pattanót meg blokkol 2+. Mondom nem vagyok hülye tudom Ibaka jobb lehetőség, ezért is van benne kompenzációs. És valahol örülök is, mert Bradleyt pl annyira nem szívesen cserélem el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.11.22. 19:38:25

Bob_Marley írta:Zárójelben megjegyzem nekem az aukciós ligában történt csere ezerszer inkább vétó kategória, s én meg is vétóztam. + 4-5 patiért kicsit erős a csere. :D
Azt a cserét én kezdeményeztem és azért, mert idegesített, hogy mikor minden játékosom játszik, akkor sem tudok kiállni teljes csapattal, mert nincs elég F/C-m. Meg ugye, 3 csapatból is 2 játékosom van, így már kénytelen voltam megválni tőlük, végre valaki elfogadott egy ajánlatot. Szinte mindenkinek küldtem cserét, de mind el lett utasítva. :D

Persze, ha megvétózzátok, akkor ez van. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.11.22. 19:09:37

Bob_Marley írta:Igen a büntető százalék az még nagy különbség, ezért is írtam nem egy szint a 2 ember. Ez világos is volt, ezért volt benne más is. Tegyünk bele cetlit? Azért én meg ettől zárkóznék el, mert részemről nem egy eget rengető csere, s így is úgy érzem megfelelő értéket adok, de akkor majd leülünk újra tárgyalni Eazzyvel. DAk konkrétan Drummond-Favors kettőssel egyszintű ember, top3 pattanó top 10 blokk, igen a FT gyenge, ezt meg is értem.
Nem keeper ligában nem lenne gond a cserével, de itt a tényleges értékeket máshogy kell megítélni, főleg hogy Eazzy gyakorlatilag feladta az idei szezont, így neki egy statokban egál csere nem jó semmire. Gyakorlatilag 2 kuka-embert (mert egyiket sem fogja megtartani jövőre) kap egy keeper-szintűért, és egy Ibakanál gyengébb játékost kell jövőre megtartania. Emiatt valszeg jövőre se lesz contender csapata, és úgy még kevesebb kedve lesz foglalkozni az egésszel.

(És azért te is jól tudod hogy DAJ nem egyszintű ember Favors/Drummonddal, mivel az utóbbi 2 jóval fejlődőképesebb, kevésbé korlátolt, és csak idén lettek kezdők, szóval hosszútávon jóval értékesebbek.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.22. 18:45:46

Igen a büntető százalék az még nagy különbség, ezért is írtam nem egy szint a 2 ember. Ez világos is volt, ezért volt benne más is. Tegyünk bele cetlit? Azért én meg ettől zárkóznék el, mert részemről nem egy eget rengető csere, s így is úgy érzem megfelelő értéket adok, de akkor majd leülünk újra tárgyalni Eazzyvel. DAk konkrétan Drummond-Favors kettőssel egyszintű ember, top3 pattanó top 10 blokk, igen a FT gyenge, ezt meg is értem.

neo, nem veszem támadásnak vagy bármi, kicsit értetlenül állok, de mondom nincs gond, agyalunk tovább. Zárójelben megjegyzem nekem az aukciós ligában történt csere ezerszer inkább vétó kategória, s én meg is vétóztam. + 4-5 patiért kicsit erős a csere. :D Nálunk a százalékokba belelehet kötni (megjegyzem DAJ top10 FG%-ban is...) főleg a büntető, nem engedtétek, kicsit finomítunk rajta, legalábbis részemről, akkor finomítunk, s majd Eazzyvel megint tárgyalunk egy sort pár napig. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.11.22. 18:43:56

Nem gondoltam volna hogy meglesz vétózva, azt hittem mindenki csak az idei statokat fogja nézni, de ezek szerint a többség a jövőt is figyelembe veszi. Sztem egy 3.-5. körüli draftpick cserével már simán átmenne, és akkor a Bradley-Allen swap se igazán kell.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.22. 18:13:40

Csapjatok hozzá cetliket, és szerintem csont nélkül át fog menni a trade.

Neo, válaszoltam, nem egyszerű a helyzet... :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 18:07:25

Bob_Marley írta:Látom megvétóztátok, ám legyen, bár nem értem. Tiszta csere volt érzésem szerint. Fentebb leírtam miért.
Isten a tanúm rá, hogy én pl nem vétóztam. Vallásos vagyok szal nem a levegőbe beszélek. Itt az egész nem ellened szólt részemről, bár én is egyoldalúnak éreztem a dolgot. Jójó szépen leírta, de pl a %-okat elfelejtette sztem nem véletlen. De fölösleges is ragozni. Csapjatok hozzá 1-1 draftcetlit és részemről mehet a menet. Bár most is mehetett volna, így a többi 6-7 embert kell megkérdezni, mi volt a bajuk. Mert azt kötve hiszem, hogy a mi "nevetséges" nézeteltérésünk Eazzy-vel eredményezte a vétót...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.22. 15:32:29

Húúú milyen harakiri megy, gyerekek ne vicceljünk már. Ibaka-DAJ nem egy szint, rendben, de a Bradley-TA sem. DAJ egy sima dupla-dupla ember s harmadik a ligában pattanóban. Bradleyt ekézitek, rendben, de konkrétan nem egy szint TA-val, támadásban jóval több szerep jut neki ebben a Bostonban meg pláne. Jön vissza Rondo??És, Bradley minden évben fejlődik, simán 13 pont körüli átlagot hoznia kell. Nem látok bele más fejébe, meg ötletelés szempontból, meg mit lehetne kapni xy-ért, úgy gondoltam egyik legjobb magasomat beajánlom egy másik jó magasért, miután igen nem egy szint, ezért Bradleyt mint ráadásul fiatal és még fejlődőképes embert is beajánlottam TA-ért. Semmi extrát nem érzek ebben a cserében. Ha nem 2 Clippers emberem lett volna DAJ-t a büdös életben nem cserélem el, így meg kénytelen voltam. Ez egy tükörsima csere véleményem szerint, 2-2es csere itt ott kompenzáció. Eazzy még a fáradtságot is vette leírta ki mit nyer, hát majdnem hajszálra azonos, tényleg akkor nem értem a mi a gond, akkor jó a csere, ha egyenlő, s ez egyenlő érzésem szerint.

szerk: Azt meg pláne nem értem, hogy miként jön a képbe neo-Eazzy "konfliktus". Az hogy Eazzy vele nem akart cserélni, leírta miért ennyi, s utána ki ne találjuk már, hogy szotyiért adta oda az embereit nekem. :D Vagy én látom rosszul, vagy én látom rosszul. :D De hogy ez egy sima csere, s nem is értem mit kell ezen ennyit ragozni, meg hogy Eazzy nem veszi komolyan.....Tényleg kicsit mosolygok az egészen, mert önmagában akkor lenne igaz hogy cetli stb, ha DAJ-Ibaka lenne terítéken, de így hogy gyakorlatilag Bradley-TA is benne van, egyenlő csere, se draftcetli nem kell hozzá se semmi.

Látom megvétóztátok, ám legyen, bár nem értem. Tiszta csere volt érzésem szerint. Fentebb leírtam miért.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 14:46:21

Eazzy írta:Ok, ha ennyire kiakasztó a dolog, akkor tényleg jobb ha lépek, annyira különösen nem érdekel akarmilyen jatek, hogy ilyenen vitatkozzak egy forumon, pont meg nem veled. Ennyit szántam erre, ha nem jó vetozzatok, meg keressetek valakit aki hajlandó elturni h belepofazzanak a dolgaiba.
Nem tudom am mi a bajod de tényleg. Ez a 3. év amit együtt tolunk. Nem iylennek ismertelek meg anno. Mindig voltak és lesznek is konfliktusok. Ez az élet rendje. De egyik sem komoly életbevágó dolog. Istenem, ez még mindig csak egy nyamvadt játék.
Én azt láttam rajtad régen, hogy szereted ezt a vackot. És foglalkoztál is vele. Ezért volt zavaró ez a dolog. De te csak támadsz és támadsz és játszod a sértődöttet. Leírtad velem mi a bajod, megértem de csak mosolyogni tudok rajta. Semmi konkrétumot nem írtál amivel megvilágosodtam volna, csak elutasítottad a „levelem”. Ennyi erővel Bob-ot első év óta utálnom kellene, mert nem kicsit „rázott” át, pont egy CP3-as traddel. De lesz**om! Nem az a célja az egésznek, hogy mérgelődjünk meg fújjunk egymásra. Minden esetre, ha te akarsz rám, hát legyen. Elfogadom.
De ettől függetlenül szerettem volna, ha mindenki nagy kedvvel és komolyan játssza (helyezéstől függetlenül) ezt a játékot. Slither annak idején ezért hívott meg rá minket. Részemről befejeztem. Nem szólok többet bele. Sajnálnám, ha abbahagynád még úgy is hogy nem bírsz, de a te dolgod. Én annyit kérek, és nem csak tőled, hanem mindenkitől, hogy ha már időt szánunk rá minden nap, hogy játszunk ezzel a BARÁTI játékkal. Akkor azt vegyük egy picit komolyan.
neobarca vége. peace 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.22. 13:29:22

Ok, ha ennyire kiakasztó a dolog, akkor tényleg jobb ha lépek, annyira különösen nem érdekel akarmilyen jatek, hogy ilyenen vitatkozzak egy forumon, pont meg nem veled. Ennyit szántam erre, ha nem jó vetozzatok, meg keressetek valakit aki hajlandó elturni h belepofazzanak a dolgaiba.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 12:19:25

Eazzy írta:Tényleg jobb is ha azonnal kiugrom az ablakon, mert iszonyatos gerinctelenség volt szotyiért odaadni Ibakát.
:)

Jólvan. =D> Látszik te tényleg nem akarsz 1 nyelvet beszélni velem. Szerencsére nem fogok belehalni. :mrgreen:
Valóban nem követheted akkor az NBA-t. Egy Jordan sosem lesz Ibaka. Bradley meg korrekt gyerek egészen Rondo visszatéréséig. Ellenben Alennel akit ugyebár ismerünk.
Látom a százalékokkal nem is foglalkoztál, Végülis igazad van. Mit számít az. :lol: Jah és a jelenlegi 1-2 hetes formák sem érdekelnek.
Mellesleg van egy olyan opció, hogy "Rank"
Lássuk csak a jelenlegi formák alapján:
te adod-Bob adja
17 vs. 146
83 vs. 233
Valóban reális. :lol:
Tényleg mind1 amúgy. Vedd úgy, hogy nem is szóltam. Bobnak gratula! Nagy üzletet csinált. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.22. 12:04:37

neobarca írta:
Eazzy írta:Fantasy szempontból a lehető legrosszabb taktika ez tökéletesen igaz. De hogy az érdektelenségtől eljutok a valamennyire még nézegetem is szituig, ahhoz jó :D Jövőévre nem igen gondolok.
aránytalanul megerősödik, csak azért, mert valaki nem veszi komolyan ezt az egészet. Ezt csak azért érzem igazságtalannak, mert mások viszont igen és fontos nekik.
Na lássuk a számokat:

Én adom - Bob adja
10 FGM - 9,9 FGM = -0,1
3,2 FTM - 3,3 FTM = +0,1
0,6 3PTM - 0,5 3PTM = -0,1
23,8 pont - 23,6 pont = -0,2
13,5 pati - 16,8 pati = +3,3
2,9 ass - 2,1 = -0,8
2,2 steal - 2,7 = + 0,5
2,7 blokk - 2,2 = -0,5
3 TO - 4 TO = -1

Ahogy látszik ez egészen brutális különbség, tényleg jól elrontottam mindenki játékát.
Milyen kár, hogy van Carmelo Anthony, Blake Griffin és Dwight Howard is Bobnál, így kénytelen lesz keepelni is Ibakát. Tényleg jobb is ha azonnal kiugrom az ablakon, mert iszonyatos gerinctelenség volt szotyiért odaadni Ibakát.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 11:59:54

varnagykrisztian írta:Te sem gondoltad komolyan hogy A.Davis-t odaadom J.Noah-ért......C.Anthony-ért odaadom :mrgreen:
Ki gondolta komolyan? Te komolyan gondoltad, hogy komolyan gondolom? :lol: :lol: :lol:
Látszik, hogy nem olvastad el amit írtam mellé. Pedig magyarul írtam nam angolul. :mrgreen: Így szoktunk üzengetni, mert nincs lehetőség privátra. Szal vártam volna a választ...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.22. 11:57:23

neobarca írta:Aukciós:Varnagykrisztian! Neked is írtam. Sztem lenne értelme ötletelgetni.
Te sem gondoltad komolyan hogy A.Davis-t odaadom J.Noah-ért......C.Anthony-ért odaadom :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 11:48:35

Eazzy írta:Fantasy szempontból a lehető legrosszabb taktika ez tökéletesen igaz. De hogy az érdektelenségtől eljutok a valamennyire még nézegetem is szituig, ahhoz jó :D Jövőévre nem igen gondolok.
Nem akarok beledumálni, hisz eleve feketelistás vagyok nálad, (bár szerintem jogtalanul) de nem értem, hogy mi a túrónak játszol akkor egyáltalán, ha ennyire nem érdekel se most se jövőre.
Tök jó kis csapatod volt, amivel sztem simán lehet kezdeni valamit. Totál PO esélyes. Nem értem miért dobod be a törülközőt 3 hét után. Az én kuka tök utolsó csapatommal is lelkesen agyalok meg állítgatok minden nap. Ez a keeper tudtuk, hogy nem 1 évre szól.

Bobnak gratulálok, hogy véghezvitte ezt a cserét, nem is ellene szól, de így aránytalanul megerősödik, csak azért, mert valaki nem veszi komolyan ezt az egészet. Ezt csak azért érzem igazságtalannak, mert mások viszont igen és fontos nekik.

Ha téged tényleg jobban érdekel az NFL és az NBA meg hidegen hagy, akkor jobb lenne, ha átadnád a csapatodat egy lelkes "managernek". Tuti lenne rá jelentkező. Tudom 1x már felajánlottad és köztük én voltam az egyik leghangosabb, aki ellene kampányolt, de az ilyen zsák szotyis cserék szórják a szememet. (nem vétóztam) Az én totál korrekt cseréimet meg szemrebbenés nélkül rejecteled. Mind1, sajnálnám, ha tényleg nem érdekelne már ez az egész, de akkor ne „csesszed” el mások játékát. A keeper sztem sokkal komolyabb liga mint a sima. Ennek tükrében több komolyságot is igényel.

Ha valaki nem ért velem egyet elfogadom. Ezek az én érzéseim/véleményem amiket ki merek mondani.

Keeper:
Meslija, lassan 5 napja bent van a csereajánlat. Valamit válaszolj rá kérlek, hogy tudjam van e értelme foglalkozni a dologgal.

Aukciós:
GT! Írtam neked, majd kukkants rá. Tanácstalan vagyok az ajánlatoddal kapcsolatban.
Varnagykrisztian! Neked is írtam. Sztem lenne értelme ötletelgetni.

Egyébként ha minden igaz, Al és Knight is játszik ma. Jó lenne már, ha végre lenne 1 hetem úgy, hogy mindenki egészséges. :( 6-6 idáig. Nem gondoltam volna, hogy Greg barátom ennyire megnehezíti a héten a dolgomat… :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.22. 10:48:36

Fantasy szempontból a lehető legrosszabb taktika ez tökéletesen igaz. De hogy az érdektelenségtől eljutok a valamennyire még nézegetem is szituig, ahhoz jó :D Jövőévre nem igen gondolok.

Közben NFL-ben Bob elleni rivalry game, első fordulóban megvertem, gondolom szeretne revansot venni :D Szerencsére Colston 4 pontja nem fog sokat segíteni ebben.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.11.22. 10:22:48

Eazzy írta:Ha már semmire nem vagyok esélyes, legalább olyanok legyenek nálam, akiket csipázok.
Ez a lehető legrosszabb taktika. :D
Ha tényleg úgy gondolkoztál hogy idén úgyse mész semmire a csapatoddal, akkor legalább a cserékkel jövő évre kéne gyúrni. Ibaka a 3. (hosszabb távon a 2.) legjobb játékosod, de ha nem is akartad volna keepelni, akkor legalább draftpickeket kellett volna szerezni vagy olyan fiatal feltörekvő játékosokra cserélni, akikben van top30-as potenciál. Most így az idei és a jövő évi esélyeidet is rontottad... minimum egy utolsó körös draftpicket kellett volna szerezni Ibakaért. :roll:
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.22. 07:50:18

Eazzy írta:Unalmas volt már ez a beállítom a kezdőt oszt csá, úgyhogy megkavartam az álló vizet kicsit, szegény Bobnak amúgy is visszautasítottam vagy 50 ajánlatát már :D DeAndre Jordan meg túl jó arc, hogy ne az én csapatomban legyen :D Ha már semmire nem vagyok esélyes, legalább olyanok legyenek nálam, akiket csipázok, és összességében senkinek nem is rontottam a játékélményén érzésem szerint.
Én is így vagyok az "örökölt" csapatommal, próbálok trade-elni de nem sok sikerrel és a "piacon" is élég tré játékosok vannak.Gareth Tello-val meg nem tudunk megegyezni az általam csipázott HARDEN-ről :mrgreen: .A másik ligában (EXTREME BALLERZ) nulla fantasy tudással draft-kor választottam 3 Houston-i (JH13, DH12, JR7) játékost és Lin-t egyszerűen nem tudom elcserélni :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.21. 23:31:12

Unalmas volt már ez a beállítom a kezdőt oszt csá, úgyhogy megkavartam az álló vizet kicsit, szegény Bobnak amúgy is visszautasítottam vagy 50 ajánlatát már :D DeAndre Jordan meg túl jó arc, hogy ne az én csapatomban legyen :D Ha már semmire nem vagyok esélyes, legalább olyanok legyenek nálam, akiket csipázok, és összességében senkinek nem is rontottam a játékélményén érzésem szerint.
Válasz küldése