Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.31. 18:27:39

Neo, az a probléma, hogy mi nem nagyon fogunk egy tradet se összehozni, ugyanis akárhogy néztem, vagy nekem nem éri meg, vagy te veszítenél annyit hogy megvétóznák, egyszerűen annyival jobb a csapatod, hogy nem éri meg velem üzletelned :D
Bár egy Melo for Blatche egész korrekt lenne, de tudom mennyire ragaszkodsz hozzá, hiába jobb sokkal a félig filippínó barátunk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.31. 15:16:32

Ezt a számolás rendszert nem nagyon értem most már. :D A nemhez 6 kell?? Miközben ha ketten megegyeznek, az vehetjük 2 igennek, így már a liga 60%-a kell ellenezze, de ez igaz fordítva is, ha 6 igen kell, akkor meg gyakorlatilag 8 igen kell egy cseréhez, ami meg már 75%.....
Azért veszem, hogy ha két fél megegyezik az ok-ok, mert hát bakker megegyeznek. Vétónál így alapból lesz 2 ok, amihez kell 6 vétó 10 embertől, fordítva meg van 2 ok, de kell 6 ok 10 embertől, így a végén gyakorlatilag 8 ok kell.

Cumbee: nincs túlbonyolítva, de nálam evidens lenne, hogy meg kellene várni a megfelelő szavazat mennyiséget. Abszolút nincs ez túlkombinálva, 5 vétó vagy 5 ok elég, s megvan a többség, nem kell mindenkit megvárni. Így félő az, hogy esetlegesen lankad a figyelem, s lehet nem is érkezik egy OK se, de mivel lejár a határidő átmegy a csere. Nem gondolom, hogy heteket kellene várni, Slither-Game-Neo-Te-kamaj-fcbarca0827-Én napi szinten felkattintunk a yahoora, de a többiek is gondolom, mert látom a mozgásokat. kanty-Eazzy és mostanában GT, aki kevésbé aktív. Michaa meg ha jól tudom telefonról böngészik a legtöbbet, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudna írni. Szerintem ez lenne a legigazságosabb, ha egy csere akkor menne át, vagy szűnne meg, ha megvan az 50%. Legjobb példa a mostani, nem telt el 24 óra, s máris jött 5-6 írás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.31. 13:57:51

Vettem. Am ha a cserénél kattintok a gombra, akkor hova lyukadok? Mert számomra érthetetlen felhasználói felület jelenik meg. Jah és "picit igazságtalannak" érzem, hogy most már csak 6 vétó kell nem elég a 4. Ugyanakkor ez lett volna normális köztem is.

Örülök, hogy végre átment a cserénk. GT, használd egészséggel és hozzon neked Lee legalább annyi örömöt, mint amennyit Wall hozott! :wink:

ESPN-ben még mindig veretlen vagyok, de pont most kerültem össze a liga egyik legjobb csapatával, amikor a fél csapatom out. Főleg a magas állományom hiányzik Peko-Bargs és Pachu személyében. Jeeeee. :cry:

Viszont így visszanézve, mekkorát cseréltem ott hetekkel ezelőtt te jóó ég:
Jordan Crawford-T. Allen for J. Calderon-W. Matthews =D>
Pedig amikor a csere átment, még picivel a másik csapat járt jól eredménypontokat tekintve.

Azóta Crawford percember, Allen meccsek óta sérült és még megkapta nyakára Lee-z is. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.01.31. 11:10:58

Emlékeztető - Új vétórendszer a keeper ligában!

Monstantól kezdve minden cseréhez csinálunk egy topikot Yahoon és a vétózás ott fog történi. Ha vki vétózni akar, az beírja oda egy rövid indoklással együtt. Ha a vétózási időszak alatt (maradt a 2 nap, mert ezt preferálták többen) nem jön legalább 6 vétó, akkor átmegy a csere.

Opciónálisan azt is beírhatod hogy neked megfelel a csere, és ha gyorsan összejön a 6 OK szavazat, akkor hamarabb átmehet a trade.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.30. 22:26:40

Slither-meslija csere:
Logikát értem, hogy keeper Horford, de nagyon soknak érzem a Randolph-Johnson párost. Steal-Blokk-FG% kategóriákon kívül mindegyikben jobb a Zacsi-JJ duó, nem is kicsit. Attól hogy Horfordot megtartani akarja gondolom meslija, ez nálam nagyon durva csere lenne. Részemről ez sok, úgyhogy egy NEM OK.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.30. 19:26:25

Bocs Slither, de se Sessions se Boozerre nincsen szükségem, egyelőre úgy tűnik rendben van a csapat, egyedül Wade az akit szívesen cserélnék önmagába, vagy akár mással is.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.01.30. 14:09:12

neobarca írta: Végül akkor mi lett ezzel a vétó rendszerrel? Lesz valami változás?
A GT-s cseretek utan atallunk az uj veto rendszerre. Nem akarok egy csere kozben atallitani a dolgot mert az +3 nap varakozas lenne nektek.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.30. 10:54:13

MessiFan írta:Melo! Ugye nem gondoltad komolyan ezt a csereajánlatot? :-D
Még ha el is fogadnám azonnal vétóznák :-D
De! :mrgreen: Okés, akkor faragok rajta. :wink:

Fcbarca0827, Kanty :!: Küldtem keeperben ajánlatot! Ránéznétek? Főleg 0827 :!:

Végül akkor mi lett ezzel a vétó rendszerrel? Lesz valami változás?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.30. 08:02:47

Melo! Ugye nem gondoltad komolyan ezt a csereajánlatot? :-D
Még ha el is fogadnám azonnal vétóznák :-D
Vkitől viszont kaptam egy ajánlatot amiben benne volt Parker, de mire jobban el tudtam volna gondolkodni rajta,már visszavonta. Azt nem lehetne mégis vhogy összehozni?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.29. 14:52:55

Bob! Valamit takaríts az ajánlataid közül, mert nem tudok neked küldeni. Azt írja maximálisban vagy. Küldtem most 1et, de küldenék egy másikat is.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.01.28. 20:52:39

kamaj írta:Én benne vagyok a rendszer átalakításában. Ja és én még nem nyomtam még soha vétóra. :)
Én ugyanígy vagyok. Mindkét részével.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.01.28. 20:09:27

Mehet tőlem is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.28. 18:58:25

Én benne vagyok a rendszer átalakításában. Ja és én még nem nyomtam még soha vétóra. :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.28. 16:50:32

Slither írta: Vetozasnal sztem a csereben resztvevoknek nincs szavazatuk, ok nyilvan atengednek, hiszen ok kotottek meg az uzletet. Igy keeperben 10 ember vetozhat, ha azoknak a felenek nem tetszik az mar sztem eleg (a mostani 4 szavazathoz kepest jobb).
+1!

Amúgy szerintem álljunk át erre az új rendszerre, felesleges megvárni a többi ember válaszát (yahoo-n majdnem 2 hónapja kint van a szavazás, aztán 3 ember még azóta sem szavazott...).
Bob_Marley írta:Második elnöknek meg legyen Game90.
Ha a többiek megszavazzák (csak ne legyen ez is 2 hónap :mrgreen: ), akkor benne vagyok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.01.28. 16:38:29

Nekem mindegy, igazabol csak arra varunk hogy az emberek reagaljanak vmit, van kb 5 ember aki szeretne valtoztatni, a tobbi nem szol hozza. Csak meslijarol tudok, aki nem szeretnem ilyen veto rendszert, de ha a tobbseg beleegyezne, akkor atallhatunk, de mivel csak az emberek fele szol hozza, addig nem tudunk mit csinalni.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.28. 16:07:51

Cumbee írta:Azt viszont nem értem, hogy a 2 fél szava miért nem számít semmit? Pont hogy az ő szavazatuk a lényeg, már miért ne vennénk őket figyelembe? Nehogy már pont a 2 illetékest vegyük ki a rendszerből és inkább azok döntsenek helyettük akiknek pont semmi közük nincs egyébként a cseréhez.
Itt a pont! Tényleg vicc, hogy eljutottunk odáig, hogy pl a MI esetünkben nem GT-nek vagy nekem kell megfeleljen a MI cserénk, hanem a liga többi emberének. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.01.28. 15:15:59

Slither írta:
Cumbee írta: Annyi még a kérdésem, hogy minden nap fel tudsz te nézni majd? Csak mert régebben voltak gondok, hogy időnként nem voltál és nem tudtál átengedni 1-1 cserét, vagy már csak este tudtad átengedni. Ja és működhet akkor az 50%-os arány? Tehát keeperben 6 vétó kell, simában 7.
Még annyi, hogy pls ne tököljünk sokat ennek az eldöntésével, 1 hónapja ki lett találva ez a rendszer és azóta nem történt semmi. Ma vitassuk meg és változzon végre valami, mert nekem pl az eddigi szenvedés full elvette a kedvem már a játéktól. Milyen már az, hogy nem magamnak, meg a másik félnek találjuk ki a cseréket, hanem annak a 4-5 embernek, aki vétózik.
A cserek ategedesenel tok mindegy hogy ranezzek-e vagy sem, mert a beallitott hatarido utan ugyis atmennek a cserek. Csak veto eseten kene annulalnom a csereket, de azokat utoag is vissza tudom allitani. De siman felvehetunk egy co-commissionert (ahogy idny elejen is javasoltam), aztan a 2 ember kozul vki ugyis benez.
Vetozasnal sztem a csereben resztvevoknek nincs szavazatuk, ok nyilvan atengednek, hiszen ok kotottek meg az uzletet. Igy keeperben 10 ember vetozhat, ha azoknak a felenek nem tetszik az mar sztem eleg (a mostani 4 szavazathoz kepest jobb).
Sima ligaban sztem felesleges bevezetni, mert ott sokkal kevesbe aktivak az emberek, heti 1-2 alakalommal lepnek be hogy beallitsak a csapatukat aztan annyi, meg amugy is kevesebb veto van ott, tobb hajmereszto csere is atment mar ott.
Áhh teljesen hülye vagyok, a nagy agyalásban már sikerült összezavarnom magam.:D Jogos, a rendszer nem változik, csak a vétó gomb tűnik el.
Azt viszont nem értem, hogy a 2 fél szava miért nem számít semmit? Pont hogy az ő szavazatuk a lényeg, már miért ne vennénk őket figyelembe? Nehogy már pont a 2 illetékest vegyük ki a rendszerből és inkább azok döntsenek helyettük akiknek pont semmi közük nincs egyébként a cseréhez.
@Bob te meg nem tudom miért szereted mindig a legbonyolultabb dolgot erőltetni. Szerinted ebben a szuper aktív ligában hány hétig kéne várni, hogy egy csere átmenjen, ha csak akkor engednénk át, ha megvan a 6 szavazat? Egy lényegi változtatás megszavazásához, ami elvileg mindenkit érint nem volt elég 1 hónap, akkor egy senkit nem érintő cseréhez mennyi kell majd? Teljesen jó az a rendszer, hogy 3 nap után automatikusan átmegy, ha nem volt meg a kellő számú vétó, ha pedig hamarabb megvan a kellő számú beleegyezés, akkor hamarabb is átmehet.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.28. 14:25:46

Bob_Marley írta:neo a pontosítás kedvéért 4/10-
Igaz! Nyilván! Thx! De a 4/10 sem korrekt. MIn. 5 vagy 6. a 2-est is anno 50%-tól adták meg. Ha ezt korábban tudtam volna... És most nem feltétlen a saját esetem miatt mondom... :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.28. 14:22:58

Akkor legyen 5 szavazat,de szerintem olyan ne legyen, hogy megvan határozva rá x nap, hogy dönts, így a legkorrektebb érzésem szerint, hogy van 1 kérdés, ha megfelelő szavazat jön, akkor érkezik válasz.

Második elnöknek meg legyen Game90.

neo a pontosítás kedvéért 4/10-
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.28. 14:21:51

Slither írta:a mostani 4 szavazathoz kepest jobb)
Most elég volt 4 ebrer vétózása a VÉTÓHOZ? Mostmár akkor értek mindent. :mrgreen: Ha ez igaz, akkor sűrű sebesen változtatni kell rajta, mert ez a 4/12 nem fair... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.01.28. 14:14:47

Cumbee írta: Annyi még a kérdésem, hogy minden nap fel tudsz te nézni majd? Csak mert régebben voltak gondok, hogy időnként nem voltál és nem tudtál átengedni 1-1 cserét, vagy már csak este tudtad átengedni. Ja és működhet akkor az 50%-os arány? Tehát keeperben 6 vétó kell, simában 7.
Még annyi, hogy pls ne tököljünk sokat ennek az eldöntésével, 1 hónapja ki lett találva ez a rendszer és azóta nem történt semmi. Ma vitassuk meg és változzon végre valami, mert nekem pl az eddigi szenvedés full elvette a kedvem már a játéktól. Milyen már az, hogy nem magamnak, meg a másik félnek találjuk ki a cseréket, hanem annak a 4-5 embernek, aki vétózik.
A cserek ategedesenel tok mindegy hogy ranezzek-e vagy sem, mert a beallitott hatarido utan ugyis atmennek a cserek. Csak veto eseten kene annulalnom a csereket, de azokat utoag is vissza tudom allitani. De siman felvehetunk egy co-commissionert (ahogy idny elejen is javasoltam), aztan a 2 ember kozul vki ugyis benez.
Vetozasnal sztem a csereben resztvevoknek nincs szavazatuk, ok nyilvan atengednek, hiszen ok kotottek meg az uzletet. Igy keeperben 10 ember vetozhat, ha azoknak a felenek nem tetszik az mar sztem eleg (a mostani 4 szavazathoz kepest jobb).
Sima ligaban sztem felesleges bevezetni, mert ott sokkal kevesbe aktivak az emberek, heti 1-2 alakalommal lepnek be hogy beallitsak a csapatukat aztan annyi, meg amugy is kevesebb veto van ott, tobb hajmereszto csere is atment mar ott.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.28. 14:13:48

Cumbee írta:Oszt mikóó mondtam én neked olyat, hogy az a valaki biztosan nem te leszel? :D Azt írtam amit mindenki másnak, hogy AS gála utánig eldöntöm, hogy mi legyen velük és akkor szólok neked is, ahogy mindenki másnak, hogy ki elérhető. A legjobb ajánlat pedig viheti majd. Te az 1/1-eddel nem indultál volna rossz pozícióból, arról nem tehetek, hogy türelmetlen vagy.:D
Nem akartam/akarok annyira a végére hagyni mindent. :D Még ha rá is hajtok Cousinsra, közel sem biztos, hogy az enyém lesz, aztán meg nézhetek, mint Mari, mert közeleg a deadline és nincs normális keeperem Wallon kívül. :D Ezért lenne jobb mielőbb lerendezni ezt a Lee-üzletet.

Amúgy ha átmegy ez a csere, akkor is lehet, hogy jelentkezem majd Cousinsért. Adok érte egy McRoberts-Brandan Wright-Dunleavy-Humphries pakkot. Deal? :mrgreen:
Cumbee írta:Hallod nem gyengén tele volt a gatya.:D A CP3 csere előtt ránéztem azért a sorsolásra, láttam, hogy a következő hetekben középcsapatokkal játszok csak, mondom akkor legyen, erre múlt héten nézem a csapatod és kb lehidaltam. Nagyon durván jó formában voltak mostanában a játékosaid, szóval konkrétan sima vereségre számítottam. Így azért kicsit meglepetés hogy győztem, bár azt a pár kategóriát még hozhattam volna pluszban, hogy teljes legyen a boldogság.:D
Őszintén szólva reménykedtem egy győzelemben, mert pár emberem valóban elég komolyan belelendült az utóbbi időszakban, aztán vezettem is párszor hét közben, de a végét sajnos nem bírtam szuflával. :D Bár azért öt kategóriát így is fogtam, azért ez sem olyan rossz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.28. 14:13:08

Szerintem meg az a legegyszerűbb, hogy legyen 50%, s amíg nem jön meg az ehhez szükséges szavazat, addig áll a csere. Olyan ne legyen, hogy megvan határozva egy naplimit, teszem azt 3 nap vagy 4. Így ha valami egyszerű, akkor akár pár óra alatt átmehet. Szerintem ez a legkézenfekvőbb dolog. Ha 6 embernek nem tetszik nincs csere, ha 6 ember belegyezik akkor meg már át is ment.

Végre megegyeztetek, ez szerintem ok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.01.28. 13:49:23

Slither írta:
Gareth Tello írta: Csak mondjuk vannak páran, akik ugyan aktívak, foglalkoznak rendesen a csapatukkal, de a fórumon, illetve ebben a topikban nem annyira vannak jelen. Az meg nem biztos, hogy jó lenne, ha egy trade-nél egy-két ember álláspontjára kellene várni napokat. :? Egyébként én is a vétórendszer átalakítása mellett vagyok, mert ez így tényleg röhejes már néha.
Ugyanugy lenne hatarido a vetozasra (csak mondjuk 3-5 napra lenne emelve). Ha addig nem jon eleg veto akkor ugyanugy atmegy a csere. Ha meg eleg beleegyezo szavazat jon, akkor elobb is at lehet engedni a csereket. Igy a viszonylag kiegyensulyozott cserek hamar atmehetnenek, a neccesebbekre van ido atgondolni. Es nem itt a forumon csinalnam, hanem minden tradehez csinalnank yahoon egy topikot es ott menne a diszkurzus, es akkor nem keverednek a hsz-ek. :wink:
Na ez a Yahoos fórumot támogatom, nekem is ez jutott most eszembe, így akkor könnyebben követni lehet majd a dolgokat. Annyi, hogy én a mostani 3 napon nem nagyon emelnék, maximum 4-re, de szerintem fölösleges, nem számítok rá, hogy az emberek hosszú távon beírogatják majd, hogy részükről mehet a csere, szóval erre alapozva megemelni az alap határidőt szerintem fölösleges. 3 nap alatt aki akar tud reklamálni, ha most ennyiszer tudtak az emberek gombot nyomogatni, akkor azzal a lendülettel fórumra is írhatnak majd. Aki 3 nap alatt nem tud rászánni 5 percet a vétóra annak nem kell vétóznia, mert akkor annyira nem is fontos. Annyi még a kérdésem, hogy minden nap fel tudsz te nézni majd? Csak mert régebben voltak gondok, hogy időnként nem voltál és nem tudtál átengedni 1-1 cserét, vagy már csak este tudtad átengedni. Ja és működhet akkor az 50%-os arány? Tehát keeperben 6 vétó kell, simában 7.
Még annyi, hogy pls ne tököljünk sokat ennek az eldöntésével, 1 hónapja ki lett találva ez a rendszer és azóta nem történt semmi. Ma vitassuk meg és változzon végre valami, mert nekem pl az eddigi szenvedés full elvette a kedvem már a játéktól. Milyen már az, hogy nem magamnak, meg a másik félnek találjuk ki a cseréket, hanem annak a 4-5 embernek, aki vétózik.
Gareth Tello írta:Kanty
Válaszolok majd. Sry mindenkitől, az elmúlt másfél hónapban egyrészt eléggé el voltam havazva más dolgokkal és elég kevés energiám maradt a cserélgetésekre, másrészt mondom ez a vétózgatás teljesen érdektelenné tette számomra a dolgokat, de most elég sok időm felszabadult, szóval ismét belevetem magam a sűrűjébe.:D
Gareth Tello írta:(DMC-ék meg úgyis keepelve lesznek, legfeljebb nem Cumbee-nál.)
Oszt mikóó mondtam én neked olyat, hogy az a valaki biztosan nem te leszel? :D Azt írtam amit mindenki másnak, hogy AS gála utánig eldöntöm, hogy mi legyen velük és akkor szólok neked is, ahogy mindenki másnak, hogy ki elérhető. A legjobb ajánlat pedig viheti majd. Te az 1/1-eddel nem indultál volna rossz pozícióból, arról nem tehetek, hogy türelmetlen vagy.:D
Gareth Tello írta:Auction League: grat a győzelemhez, Cumbee, nagy csata volt.
FGM: 269-265
FTM: 133-130
AST: 165-168
Mindhárom százalékos kategóriában kikaptam, ez azért sokatmondó. :oops:
Hallod nem gyengén tele volt a gatya.:D A CP3 csere előtt ránéztem azért a sorsolásra, láttam, hogy a következő hetekben középcsapatokkal játszok csak, mondom akkor legyen, erre múlt héten nézem a csapatod és kb lehidaltam. Nagyon durván jó formában voltak mostanában a játékosaid, szóval konkrétan sima vereségre számítottam. Így azért kicsit meglepetés hogy győztem, bár azt a pár kategóriát még hozhattam volna pluszban, hogy teljes legyen a boldogság.:D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.28. 13:10:47

Gareth Tello írta:Neo, válaszoltam
Én is! :wink:
Slither írta:Igy a viszonylag kiegyensulyozott cserek hamar atmehetnenek, a neccesebbekre van ido atgondolni.
Amennyiben van mód arra, hogy hamarabb is átmenjen 1-1 csere akkor részemről is rendben van. Itt én nem is a mostanitól, hanem inkább a deadline előtti időszaktó félek...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése