Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.27. 08:41:33

B+ GT egyszerűen nem tudok mit csinálni a héten ellened. Annyi játékosod játszik, hogy képtelen vagyok felvenni a versenyt... :( Érzésem szerint kezd a hajóm elmenni...
ESPN-ben dettó. Rögtön buktam az elején mert Splittert pihentették. Áááá. Így a végére elfogynak a csapataim sajnos... :cry:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.03.26. 17:48:58

Slither, egy indiszkrét kérdés. :) Aukciósban látom Krisztián helyett vettél fel embert FA-ról. Őszintén szólva nem igazán értem, hogy ez miért szükséges, lévén már PO-ban vagyunk régen és senkinek a játékát nem rontja el, hogy nem foglalkozik a csapatával. Az egy dolog még, hogy beállítod a csapatát, ha inaktív, de hogy miért kell helyette FA-zni azt végképp nem értem. :)

Itt a fórumon viszont látom, hogy Krisztián aktív, szóval ha rosszul látom a helyzetet, akkor visszaszívtam.

szerk.: Közben látom, hogy már felmerült a kérdés. Szóval nem értem, hogy miért volt szükség Harklesst felvenni. Nem arról van szó, hogy ez most de nagy előny neki, mert nem zavar sok vizet Harkless, de az elvet jó lenne tisztázni, hogy comishként mikor hogyan lehet más csapatát beállítani.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.03.25. 14:18:00

Slither írta:
varnagykrisztian írta:Alapszakasz eredmenyek alalpjan dol el a parharcotok.
Harklesst en raktam be hozzad hogy meglegyen a 6-6, Kaman mar hetek ota nem jatszott...
A veszetesek most egymassal jatszanak az 5.-8. poziciokert.


Köszönöm az infót, de pl. ha a segítségeddel nyertem volna akkor az nem lett volna Cumbee-val szemben korrekt nem?Nehogy félreértsd, örülök mint állat hogy egy 6-6-os ikszel búcsúztam a PO-tól az első tanoncévemben de nem mindegy hogy x vagy v lett az én szempontomból.Remélem megérted a kérdésem......mert jövőre is a csapat részese szeretnék lenni. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.24. 17:32:49

Aukciósban rögtön volt két upset :) Végül továbbmentem, de ehhez az is kellett, hogy Michaa-nál sok sérült volt.

Cumbee-val jó lesz ez a hét :P :mrgreen: Mit szólnál egy ilyen forgatókönyvhöz? Te nyersz aukciósban, én meg keeper-ben. Na? :D

Amúgy keeper-t megtippelni nem tudom, viszont remélem, hogy Jordan Hill-nek nem lesznek career-high meccsei :roll: Anthony Davis hatalmas formában van, tőle nagyon félek, de annak örülök, hogy Steph Curry-nek csak 2 meccse lesz a héten. Ja, és Cousins is begyűjthetne egy technicait kedden vagy pénteken :P
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.03.24. 16:06:30

varnagykrisztian írta:Engem is meglepett a Cumbee elleni döntetlenem, kb. egy 2-10-es zacsira számítottam, egyébként mi döntött Cumbee javára?És hogy került hozzám Kaman helyett Maurice Harkless?Sok sikert a továbbjutóknak, ha már ilyen nagy küzdelemre kényszerítettem Cumbee-t akkor ezek után neki drukkolok. :mrgreen: Nekünk akkor egyébként befejeződött ez a sorozat?
Alapszakasz eredmenyek alalpjan dol el a parharcotok.
Harklesst en raktam be hozzad hogy meglegyen a 6-6, Kaman mar hetek ota nem jatszott...
A veszetesek most egymassal jatszanak az 5.-8. poziciokert.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.03.24. 15:55:58

neobarca írta:Varnagykrisztiannak gratulálok. ez a 6-6 nagyon szép teljesítmény a ligaelső ellen. =D>
Srácok, mindenkinek köszönöm a jókívánságokat a kislányomról, minden vele töltött másodperc egy ajándék számomra.Engem is meglepett a Cumbee elleni döntetlenem, kb. egy 2-10-es zacsira számítottam, egyébként mi döntött Cumbee javára?És hogy került hozzám Kaman helyett Maurice Harkless?Sok sikert a továbbjutóknak, ha már ilyen nagy küzdelemre kényszerítettem Cumbee-t akkor ezek után neki drukkolok. :mrgreen: Nekünk akkor egyébként befejeződött ez a sorozat?
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.24. 13:33:11

Na, csak meglett ez a végére, grat, Slither, szoros párharc volt. :)
neobarca írta:Jön GT, nagy falat, de nem lehetetlen.
Simán nyersz szerintem, ha nem is klasszisokkal, de jobb a csapatod. :?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.24. 10:22:34

ESPN Döntőőőőőő!!! 8) Halkan megjegyezném, hogy annyira jól ment a szezonban, hogy el is vártam a csapatomtól. Jön Hellas. A szezonban 1x már kikaptam tőle, jó lenne a döntőben visszavágni. Nagyszerű csapata van, én meg dugig meghatározó sérültekkel. Nehéz lesz számomra, félek túlságosan is nehéz. Persze a remény hal meg utoljára :!: :wink:

Aukciós: A Végére elég egyoldalú lett a küzdelem. Magabiztosan jutottam tovább.
Jön GT, nagy falat, de nem lehetetlen. Minden esetre oda kell figyelni rá, hisz Slithert is megviccelte. Sajnos a magas szekcióm eléggé odavan, remélem nem lesz döntő tényező.

Varnagykrisztiannak gratulálok. ez a 6-6 nagyon szép teljesítmény a ligaelső ellen. =D>
Game győzelme meg várható volt a sérüléseket figyelembe véve.

Keeper: Gratulálok a továbbjutóknak. Most jön a neheze. Az első meglepetés meg is született. Nem is akármekkora. Bob csapata sztem tökéletesen össze lett rakva. Mégis esélye sem volt a "leggyengébbnek" kikiáltott macikkal szemben. Ezért szeretem én az életet. Tele van meglepetéssel. :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.03.24. 09:45:28

Basszus, majdnem osszejott a tovabbjutas az Aukcios ligaban. Ki akartam venni Anticot a kezdobol de tul koran kezdodott az Atlantanak a meccse es nem volt mar ra idom. Gasolt is ki akartam szedni, csak utolso pillanatban meggondoltam magam, mert feltem hogy Chandler jo par blokkot osszeszed es megforditja azt a kategoriat. Barmelyikuket kiszedem es meglett volna a TO es akkor 6-6 a vege, a tiebreaker meg nekem kedvezett volna. :(
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.23. 19:19:06

Bob_Marley írta:Vagy gondolom neo már tudta előre, hogy Lawson nem fog játszani, így Foye elkezd 20-30 pontokat szórni, Barnes meg azóta nincs is. :D
Igen tudtam, mert már előtte is hetek óta szenvedett kisebb nagyobb sérülésekkel és ha megnézed, Lawson mellett is remek statokat hozott idén Foye szal én mindenképpen értékes játékosnak tartom/tartottam.
Barnes-nak nekem tetszenek a számai, főleg a 3 pontosok miatt. Ízlések és pofonok. Sokat nem áldozott érte Kamaj... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.23. 17:42:20

Aukciós azért meglepően izgalmas, 7-5, 7-5, 7-5, 8-4 :D Krisztián, neked pedig grat!

Keeper-ben Bob kiesése azért meglepett, én kb. 8-4-et tippeltem volna neki. Viszont kamaj, neked hatalmas grat! FCB, nagyon féltem a párharcunktól, nem hiába tippeltem azt, hogy te jutsz tovább. Szerencsére nálam többen is god mode-ban voltak, viszont azért megnéztem volna ezt a párharcot egy egészséges Westbrook-kal, Pekovic-csal (vagy ha kockáztatni akartál volna, akkor őt ki is dobhattad volna) ill. egy normális George-dzsal (ok, volt neki egy tripla-duplája, de az a 13 FGM, 5 tripla, 59 pont édeskevés tőle 4 meccs alatt).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.23. 15:57:36

Az, hogy ki milyen erős relatív, ez most is kiderült. Annyira tudnék örülni ennek a sikernek, de sajnos teljesen nem tudok, hisz pont Bob a szenvedője ennek az egésznek. Remélem jövőre több sikered lesz ennél, és tovább tudsz jutni ennél (de csak itt lábjegyzetben leírom, hogy annó aki kitalálta a Rotisserie League Baseball-t az első fantasy ligát, még a 80-as években, sose tudott bajnok lenni benne, pedig Ő ismerte a legjobban az egész fantasy ligának a működését...)

Köszönöm a gratulációkat, őszintén jól esik, bár én erről a legkevesebbet tehetek, max az igazi játékosokat lehet dicsérni :) És most már kijelentem, hogy örülök az utolsó cserének is, lesz ami lesz :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.03.23. 15:29:08

MessiFan írta:Valószínűleg én sem jutok ismét tovább az első körnél, de nem is számítottam másra. A Slitherrel létrehozott cserém rosszul sült el, de már letojom :D
Hat nekem se jött össze annyira a csere, Wade is és Duncan is kiülte a back2back meccsek 1-ét, kb. azok miatt állok most vesztésre. (Számoltam ezzel, de reménykedtem benne hogy elég lesz így is.) :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.03.23. 11:25:15

Valószínűleg én sem jutok ismét tovább az első körnél, de nem is számítottam másra. A Slitherrel létrehozott cserém rosszul sült el, de már letojom :D Ettől függetlenül, ha ma mégis valami csoda folytán én jutnék tovább (nem), akkor járok egy indiántáncot.
Egyébként jövőre is indul a liga, vagy kibővítjük a keepert? Mert nekem mind1, érdekel a keeper, viszont én örülnék ha az aukciós is megmaradna.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.23. 11:14:34

Semmilyen csoda nem kell, ez már tegnap eldőlt, kamajnak gratulálok. Olyan mérhetetlen csalódottságot érzek, hogy elmondani nem tudom....20 hétig küzdök és egy hét alatt megint romba dől minden, s újfent nem sikerül meccset nyerni a PO-ban....1-2 bűn gyenge meccstől eltekintve, azért nagyjából hozták magukat a fiaim, de ennyire futotta, max 4 kategóriát tudok megfogni.

Azt az utolsó cserét, meg továbbra is én pl mókásnak tartom, szóval ne állítsuk be mint hatalmas segítség. Vagy gondolom neo már tudta előre, hogy Lawson nem fog játszani, így Foye elkezd 20-30 pontokat szórni, Barnes meg azóta nincs is. :D Na mindegy, kellő konzekvenciákat le kell szűrni, az biztos innentől kezdve én egyetlen egy draftjogot sem fogok beáldozni, már idény közben is éreztem ennek így nincs értelme, aztán meg is lett az eredménye, hiába a papíron sokkal jobb csapatom (ezt szerintem kamaj is elismeri), ennyit ért. De ahogy az lenni szokott jövő héten meg az ötödik helyért minden egyéni csúcsomat megdöntöm. :D Egyszerűen annyira fáj, hogy miért nincs egy kis szerencsém, s legalább 1 átkozott kört miért nem tudok menni a PO-ban.....És az egészben az bosszant a legjobban, hogy amit lehetett úgy érzem megtettem, de beleszólásom nyilván a meccsekbe már kevés van, s végig kellett néznem, hogy kikapok, miközben tele vagyok jó játékosokkal. De majd túlteszem magam rajta, még egyszer kamajnak gratulálok, ő ahogy azt kell bejutott mindent megtett, a szerencse is kicsit mellészegődött, megvert. Game mondta nekem egyszer nagyon találóan, hogy csinálom-csinálom, foglalkozok a csapattal, de úgyis valami közbejön, s nem sikerül. Ez most megint ilyen volt, fájó de tovább kell lépni, fcbarca-t becsületből jövő héten elkalapálom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.03.23. 10:52:20

Engem senki meg sem említ, hogy milyen jól tartom magam? :D
Viccet félretéve, grat Game. Ez a Westbrook és Pekovic sérülés eléggé ellehetetlenített.
Kérem vissza a pickjeimet. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.23. 10:34:03

neobarca írta:Gratulálok! Nagyon szép név a Hanna. Egyik kedvenc női nevem. Sok egészséget és örömet kívánok! :wink:
Csatlakozom, számomra a létező legszebb női név a Hanna. (Más kérdés, hogy részben egy konkrét személy miatt is. :) )

kamaj előtt meg tényleg le a kalappal, elég komoly, amit művel. :D

Én pedig váratlanul fordítottam Slither ellen aukciósban, 7-5 ide, egy nap van hátra, Slithernek eggyel/kettővel több embere játszik, nagyon szoros lesz, Wallban és Lowryban nagyon bízom, de így elsőre azt mondom, hogy Slitheré lesz ez a párharc. :? Persze cáfoljanak rám a fiúk, PP 34 pont, Chandler 18 pont, 39 pati, 8 blokk, és meg leszek elégedve. :mrgreen:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.23. 10:26:15

Visszatértem hosszú utamról, Romániából. Látom borzasztó kiélezett a párharcom Aukciósban. Kb ma fog dönteni minden. Hajrá hajrá! Győzzön a jobbik! 8)
varnagykrisztian írta:egyébként ma reggel született meg Hanna kislányunk, így A BEUGRÓ-t le is cseréltem! :mrgreen:
Gratulálok! Nagyon szép név a Hanna. Egyik kedvenc női nevem. Sok egészséget és örömet kívánok! :wink:
kamaj írta:Most is sokan azt mondtátok, hogy az én csapatom a leggyengébb, és most 10:2 nekem. Nem hiszem, hogy így marad, de szerintem mindenki lebecsüli a csapatomat. Remélem legyőzöm Bobot, és akkor bebizonyíthatom, hogy téves eme megállapítás.
Aszt a paszta, cipő paszta. 9-3 :?: :shock: Bobnak égi csoda kell kb, a fordításhoz.
Nem semmi, de a hozzáállásodat becsülöm a legjobban. =D>
Mondjuk én nem becsültelek le, nem véletlenül ajánlottam az utcsó cserét sem amit elfogadtál és annyian lehúztak. Szal egy leheletnyit én is örülök a sikerednek. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.03.20. 15:56:42

Lawson meg Aldridge nélkül esélytelen... Komolyan mondom, nagyon idegesítő, hogy a PO-ra esik szét legjobban a csapatom. Első három pickem nélkül (Horford, Aldridge, Lawson) nem megyek még egy kört sem... :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.03.20. 15:10:00

neobarca írta:
Slither írta:Olyan hogy telejsen magatol allitsa be a csapatot nem nagyon van.
Slither! Megkérhetlek, hogy a holnapi napon állítsad be a csapatomat Aukciósban? A többi napon megoldom, de holnap sajnos nem tudom.
Valaszd ki azt a napot es nyomj a start my active players gombra. :wink:
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.03.20. 13:03:49

Slither írta:
neobarca írta:@varnagykrisztian: igazan kidobhatnad Jordan Hillt egy aktiv jatekosert. :wink:
Köszi hogy szóltál de mivel terhes volt a feleségem így örültem annak is hogy volt időm benevezni a csapatomat, most nem sok időm van de Asik-ra cseréltem, itt üt vissza hogy nem tudok "külföldiül" de legalább a http://www.rotoworld.com/teams/depth-charts/nba.aspx-on odaírhatnák számmal hogy kb. 2 week......egyébként ma reggel született meg Hanna kislányunk, így A BEUGRÓ-t le is cseréltem! :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.20. 11:33:32

Slither írta:Olyan hogy telejsen magatol allitsa be a csapatot nem nagyon van.
Slither! Megkérhetlek, hogy a holnapi napon állítsad be a csapatomat Aukciósban? A többi napon megoldom, de holnap sajnos nem tudom.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2014.03.20. 09:59:16

neobarca írta:Srácok!

Valaki segítsen! Nem találom, hogy hol lehet beállítani az automatikus csapatállítást. Nem leszek nagyon a hét további részében külföldi utazás miatt és nem akarom, hogy ezen múljon... Köszi!
Olyan hogy telejsen magatol allitsa be a csapatot nem nagyon van. A my team tab alatt az adott datumra tudod hasznalni a start my aktiv players gombot, ami berakja adott napra az aktiv jatekosaidat.

@varnagykrisztian: igazan kidobhatnad Jordan Hillt egy aktiv jatekosert. :wink:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.20. 09:07:21

Srácok!

Valaki segítsen! Nem találom, hogy hol lehet beállítani az automatikus csapatállítást. Nem leszek nagyon a hét további részében külföldi utazás miatt és nem akarom, hogy ezen múljon... Köszi!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.03.19. 21:42:20

Cumbee ez a jelenlegi 11-1-es vezetésed már pofátlanság. :oops: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Válasz küldése