Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.04. 07:18:23

varnagykrisztian írta:
Xanthor írta:Az NFL lligában kiírtam egy szavazást arról, hogy legyen-e 1 IR spot a rosteren, szavazzatok. Ha nem győznek az igenek vagy nem lesz legalább 5-6 szavazat, akkor marad ahogy van.
Az mi? :mrgreen:
Egy sérült hely. Ha valaki lesérül, akkor odatudod tenni és tudsz felvenni helyette mást.

Van 10 fős keret+1IR hely, s akkor ergo 11 fős lehet a kereted. Viszont IR helyre természetesen csak sérült játékost lehet tenni.
Ez gondolom a sima NFL ligátokban van így, a PPR-be is lehetne szavazás, mert amúgy nem hülyeség az IR hely, sőt. :D Én nagyon támogatnám, mert a sérülésekkel rendre megszívom.

BL fantasy?
Jó lenne azért lassan összeszedni a dolgokat. Tízen tuti összejönnénk, csak valaki csinálja már meg a ligát. :D

Úristen már csak 2 hónap és kezdődik az NBA. Kár hogy az nba1.hu gyakorlatilag megszűnt létezni így nem tudom mennyire tudok összeszedni elegendő embert ESPN ligához.....Pedig lassan el kell kezdeni vele foglalkozni, plusz az a srác aki írogatott ide, hogy átvenné a csapatom yahoo-ról eléggé eltűnt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.09.04. 06:58:37

Xanthor írta:Az NFL lligában kiírtam egy szavazást arról, hogy legyen-e 1 IR spot a rosteren, szavazzatok. Ha nem győznek az igenek vagy nem lesz legalább 5-6 szavazat, akkor marad ahogy van.
Az mi? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.03. 11:27:40

Az NFL lligában kiírtam egy szavazást arról, hogy legyen-e 1 IR spot a rosteren, szavazzatok. Ha nem győznek az igenek vagy nem lesz legalább 5-6 szavazat, akkor marad ahogy van.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.27. 19:01:34

visca el barca írta:igen, a 4 között már az a titok, hogy a kiesettekből is bent kell hagyni párat :D tavaly sajna az elején elcsesztem, teljesen elfelejtettem, és az első nap zárása előtt kb 5 perccel dobtam össze a csapatot :D

amúgy kajak most nézem h így is 15. lettem a magyar ligában :lol:
Akkor most ne tökölj sokáig és csinálj ligát. :D

Idén majd erre is figyelek, megint vannak fű alatti neveim. Brahinmi tavaly nagyon bejött meg a Leverkusen védői, idén is látok fantáziát pár kisebb nevű játékosban. Lyon, khm már előre favorit. De a Sevillát is úgy érzem továbbmegy és ott olcsóbbak a játékosok, egy jó Tremoulinas pl hátra. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.27. 18:53:30

igen, a 4 között már az a titok, hogy a kiesettekből is bent kell hagyni párat :D tavaly sajna az elején elcsesztem, teljesen elfelejtettem, és az első nap zárása előtt kb 5 perccel dobtam össze a csapatot :D

amúgy kajak most nézem h így is 15. lettem a magyar ligában :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.27. 18:45:29

visca el barca írta:öh én nemtom' hogy kell :D de ha senki nem vállalja majd vhogy megoldom :wink:

Bob, amugy nem tudod hogy kinyerte meg a tavalyelőtti hungary ligát? :P
Én azért nem csinálok ilyeneket, mert semmiféle felelősséget nem akarok vállalni ilyenekben, van nekem elég bajom. :D

Ki nyerte? Gondolom te, ha így felhoztad. Én is voltam tavaly sokáig első a magyarok között, de aztán eltaktikáztam az elődöntőket és harmadik lettem végül. Én tudod milyen vagyok ezekben, mindig kiegyensúlyozott csapat és híve vagyok annak is, hogy kitöltsem a keretemet, hogy tudjak cserélgetni a napok között és nem költök a nagyon drágákra. Az elődöntők felé viszont már le kell szűkíteni a dolgokat és a 4 egység körüli embereket még ha ki is estek "sokat" érnek spórolás szempontból. Tavaly inkább elcseréltem egy 4,5 emberre még ha az pl Sandro volt, mert hátha beáll és lesz valami, de így meg máshol az a 0,5 hiányzott. Én tavaly ezt nem nagyon kalkuláltam be, na meg Götze rohadt gyenge volt. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.27. 18:25:25

öh én nemtom' hogy kell :D de ha senki nem vállalja majd vhogy megoldom :wink:

Bob, amugy nem tudod hogy kinyerte meg a tavalyelőtti hungary ligát? :P
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.27. 17:18:00

visca el barca írta:BL fantasyt csinálunk idén?
Nagyon remélem. :D
És remélem mint az ország harmadik legjobbját (alias én tavaly :mrgreen: ) meghívjátok a buliba.

Viccet félre téve, jó móka volt tavaly is, bár nem voltunk hú de sokan, talán 10-en. PL-ben mindig volt egy rakat ember (én abból idén kimaradtam, bár pont most lett Digi és tudnám nézni a meccseket, de nincs rá időm és nem ismerem annyira a PL-t), jó lenne ha a BL-re is összejönne 10-15 között. Ha megvan a sorsolás akkor veb megcsinálod a ligát?
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.27. 16:09:30

BL fantasyt csinálunk idén?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MR. TROMORT777

2015.08.26. 21:16:42

Én is tolom az FPL-t, de a napi fantasy-t jobban kedvelem. Sokkal intenzívebb az egész, több csapatot is csinálhatsz egy hétvégére és itt legalább igazán számít, ki, hogy játszik. jár pont a szerelésekért, labdaszerzésekést, lövésekért, védésekért, és itt még a second assist is ér pontot.
Én egy fizetős oldalon játszok, de ingyenes versenyek is vannak mindig. Sőt, van spanyol bajnokság is. (21 millás Messivel :D ) Itt az oldal Fanaments
Tényleg jó kis oldal, most hajtok ezerrel, mert szeptemberben lesz egy torna amivel jegyet lehet nyerni a MU-City meccsre szállodástól, mindenestől. :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.26. 20:14:12

PCsabi írta:
PL Fantasy: rendesen beragadtam, pár játékossal eléggé mellé lőttem ill. a pénteki meccsnapnak köszönhetően kétszer is elfelejtettem csapatot állítani.
Kicsit zavaró a játék "egyszerűsége." Szerintem jóval élvezetesebb lenne, ha nem csak a gól, gólpassz, gólnélküli meccsek stb. lennének pontozva. Hanem mondjuk a cselek, kapuralövések, szerelések stb.
Most pl. Coutinho hozott nekem 3 pontot, úgy hogy volt két kapufája is. Ez mi? :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.25. 20:21:33

NFL - Jó nekem a szeptember 6. 20:00 a draftra

1. Xanthor
2. fUtBoLiStA
3. mademan
4. varnagykrisztian
5. CartmanBarca
6. fcbarca0827
7. djibril
8. Kamaj
9. Cumbee
10. Csabi

A drafton nem örülök az első helynek... :? :D


PL Fantasy: rendesen beragadtam, pár játékossal eléggé mellé lőttem ill. a pénteki meccsnapnak köszönhetően kétszer is elfelejtettem csapatot állítani.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.24. 11:21:11

PL fantasy:

Bár még csak néhány forduló ment le, a tavalyi szinte utolsó helyem után meglepett, hogy első vagyok. Ivanoviccsal mellélőttem, le is fogom cserélni Kompanyra.

szerk.: 2. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.08.25. 21:37:53-kor.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.08.24. 06:47:38

Cumbee köszi az értékelést, ez az első évem NFL ligában, itt is elkövettem azt a hibát mint anno NBA-ban, a szívemre hallgattam.San Francisco 49ers szurkoló vagyok így a DEF és Colin Kaepernick draftolását kötelezőnek éreztem.Marshawn Lynch volt az első célpontom de de Russell Wilson-nál megremegett a kezem, de nem bánom, ez csak egy játék, jó kikapcsolódás egy melós hétköznap után, és valakinek utolsónak is kell lenni. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.23. 23:17:52

Köszi, közben én is észre vettem, a felállásból is meg, hogy van akinél 3 QB is van.

Na mindegy, a Vikings QB szexi (tetszik ez a kifejezés, kár hogy nincs Grossmann már. :D akkor totál ütne) lehet majd behúzom.

Az elején úgyis sok minden elfog dőlni, egyelőre a célomat elértem futóban erős vagyok. Én mindig arra próbálok építeni, mert állandóan lesérülnek. :D Most van 6 futóm, ez már csak kibírja egy darabig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.08.23. 23:10:20

Bob_Marley írta:Akkor megnyugodtam, hogy totál hülye csak nem voltam a drafton. Az irányítók meg olyanok mint írtam is, hogy boom or bust, meg mint ahogy te írtad még amúgy is lehet szezon közben csereberélni. Flakont én is kicsit sajnálom, de szorított az idő és elment előttem nem sokkal, akit kinéztem és QB-m meg nem volt. Amúgy nem vagyok híve a 2 irányítós csapatnak, de most ez így jött ki. Az egyiket tuti kifogom majd később dobni, mert pl TE csak egy van a csapatomban. FA-n szokásosan próbálok aktív lenni, aztán kukázgatni. Vikings QB pl érdekes lehet.

Mondjuk totál mindegy, mert a cél az utolsó hely elkerülése, mert én általában azért vagyok harcban. :lol:

Rögtön Krisztián ellen tolom, hát baromi kíváncsi leszek mi sül ki belőle.
Bob arra figyelj, nemtom elkerülte-e a figyelmed, hogy az egyik FLEX spot az QB FLEX, azaz gyakorlatilag ez 2 QB liga. Nem tudom, hogy ezt:
Amúgy nem vagyok híve a 2 irányítós csapatnak
erre írtad-e, vagy csak, hogy nem szeretsz csere QB-t draftolni, de a kommented 2. feléből nekem az jött le, hogy gondolkodsz rajta, hogy kiteszed és csere TE-t húzol helyette, így gondoltam szólok.

Abban azért nagyon bízom, hogy a 2 autodraftolt csapat tulajdonosa feltűnik a szezon kezdetére és nem 2 botcsapattal kell lenyomnunk az évet.

Szerk.2.: A vicc az, hogy ránéztem az autodraftolt csapatokra és mindkettő mocskos jó.:D NFutboLista csapatából 3-4 embert le lehet cserélni, de a mag simán versenyképes, Dingonál meg kb hozzá sem kell nyúlni a csapathoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2015.08.23. 23:18:14-kor.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.08.23. 23:06:10

Na akkor értékelek. Előzetesen annyi, hogy bármi történhet, így simán lehet, hogy ha valamire azt mondom, hogy rossz pick, arról végül kiderül, hogy az év húzása volt és fordítva is, így ez nyilván csak egy vélemény, de gondolom ezzel mindenki tisztában van.

Krisztián:
Nagyon sok játékost húztál előrébb, mint kellett volna. Idén van kb 5 QB, akiket simán be lehet magyarázni, a TOP3-ba, ezek között van Wilson is, de csak 3. helyen. Rodgers és Luck egy külön szint jelenleg, így 1/2-nél ez nem egy jó pick. Ilyenkor érdemes futót húzni, vagy az egyik TOP QB-t. Murray-ért én egyáltalán nem vagyok oda, de tudnék olyan szakértőt mondani, aki majd meghal érte, így ez nálam semleges húzás. Jones és Gore, ahogy Xanthor is írta, nagyon jó húzás volt, Edelmant kicsit elől húztad, de a fél PPR miatt azzal is ki vagyok békülve. (BTW érdekes lesz így, hogy nem PPR ligában játszunk, nem tudni, hogy mennyit változtat a fél pont elkapásonként 1-1 játékos értékén.) Lafell viszont szerintem kuka, ő az egyik kidobós játékosod lesz 1-2 héten belül. Nem megyek végig pickről pickre, vannak vállalható húzások és pár amivel nem értek egyet. A kicker húzásnál fel is szisszentem, te húztad a 7. körben Vinatierit, én a 17. körben full utolsóként Matt Bryantet és 10 forintnál sokkal többet nem mernék tenni rá, hogy Vinatieri előrébb végez a szezon végén. A Qb-iddal nagyon nem vagyok elégedett, Wilsont szeretem, de ő meg kicsit korai volt ahogy írtam is. Kaepet nem tudom hova tenni, de van waiveren 4-5 ember még most is, akit tuti előtte vinnék, RGIII esetében meg abban sem vagyok biztos, hogy a 4. hét után még mindig ő lesz a kezdő irányítója a washingtonnak. Plusz olyan gyenge a támadófaluk, hogy tegnap konkrétan legyilkolták a preseason meccsen. A DEF-eidre áttérve, a Philly tavalymeglepően jó volt, idén is bennük lehet, a 49-ers védelmet viszont bottal sem piszkálnám. NFL csapat a liga története során olyan népvándorlást még nem látott, ami itt lement egy nyár alatt. Valami ilyen statot olvastam, hogy a 2 ével ezelőtti Super Bowl csapat védelméből 2 ember van még jelenleg is a csapatnál.
Összességében azt mondom, hogy lesz majd dolgod, de temetned azért nem kell a szezont, WR poszton valószínűleg megvagy, Qb poszton frissítened kell majd, de az jelenleg még nem egy bonyolult feladat, RB posztra kell majd test, mert gyakorlatilag a kezdőd jó, de nincs cseréd. TE kérdéses, de az mindig lutri, DEF és Kicker poszt meg okés, év elején meglátod mit tud a 49ers, ha semmit akkor repülhetnek.

Bob:

Neked rendben volt a draftod szerintem. Az első 3 picked kiváló, bár Andersont nem tudom hova tenni, de 19-en ajándék. (12-nél egy normál ligában nem nagyon csúszik lejjebb.) Forsett boom or bust, de azt hiszem, megkaptad a Fortedat a személyében. 0,5PPR liga és Trestman RB együtt igen jól hangzik. Evans nekem nagy sleeperem, bár kicsit a preseason elhallgattatta a hype-ot, ha az O line és a QB összeáll, akkor tapsolva fogsz ugrálni örömödben, hogy draftoltad. Murray-t én majdnem vittem 2 körrel előtted, ergo nyilván jó picknek tartom. Yeldon szinten érték ott ahol húztad. Keenan Allen nekem gyanús, hogy nem lesz stabil kezdő nálad,ahogy Tate is kérdéses, hogy mit csinál Megatron mellett, viszont Robinson és Agholor meg van annyira jó pick, hogy ebből a 4-ból machupot játszva mindig meglesz a 3. számú elkapód. (Gyanítom, hogy idővel inkább a 2. kettőből kerül majd ki) TE poszton elvitted Mr. Septembert, én is vittem volna, más kérdés, hogy én cserének. Marshall távozásával és Forte szerepének valószínűsíthető csökkenésével PPR-ban ő jó lehet. Mondjuk én azért bebiztosítanám magam, elég hosszú trendről beszélünk, hogy ne rágnám le a körmöm esetében a jó kezdés utáni visszaeséstől. Összességében azért nem olyan rossz pick ez, RB poszton megvagy kétszer is kb, Wr-t írtam, hogy simán jó, DEF-elsem nyúltál mellé, a kicker az meg ugye kicker... Amire figyelned kell, az a QB poszt, Newton nekem idén sleeperem volt Benjamin acl-je előtt. Most azért kisebb kérdőjel, de sima kezdő kaliber. Flacco-val én nem foglalkoztam egy mockomon sem, van nála jó pár QB, akit én szexibbnek érzek, de Trestman miatt lehet jó taktika, hogy kivársz és megnézed, hogy mit alakít szezon elején. Láttunk már nagyobb csodát Trestman alatt, mint ami az lenne, hogy Flacco-ból tényleg jó QB lesz.


Én:
Magam nem elemzem magamnak, annyit mondok, hogy kb összejött amit szerettem volna, viszont csere ajánlatokra számítsatok tőlem. A stratégiámnak köszönhetően kevés hagyományos értelemben vett workhorse back-em van, Wr-ből viszont így Nelsos sérülésével fosásig vagyok sztár elkapókkal. (Kiváncsi voltam, hogy mikor viszi el valaki Adamset, de csak megmaradt addig, hogy már nem bírtam tovább a kísérlettel.)
Cobb így PPR moster lehet és Adams is TOP 20 WR. (Ranglistákon valszeg feljebb is lesz) Nekem viszont így 3 Packerem van, így aki majd elit WR hiányban szenved, az jó ajánlattal hozzám is jöhet. :D

szerk.: Bob: Pouncey eltörte a bokáját, a szezon felét minum kihagyja. Ezzel és Nelson sérülésével Lacy>Bell. Ergo a legtöbb draft boardon Lacy lesz az No1 játékos. (Ahol nem hisznek AP feltámadásban, mint pl én.:D)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2015.08.24. 00:25:00-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.23. 22:57:44

Akkor megnyugodtam, hogy totál hülye csak nem voltam a drafton. Az irányítók meg olyanok mint írtam is, hogy boom or bust, meg mint ahogy te írtad még amúgy is lehet szezon közben csereberélni. Flakont én is kicsit sajnálom, de szorított az idő és elment előttem nem sokkal, akit kinéztem és QB-m meg nem volt. Amúgy nem vagyok híve a 2 irányítós csapatnak, de most ez így jött ki. Az egyiket tuti kifogom majd később dobni, mert pl TE csak egy van a csapatomban. FA-n szokásosan próbálok aktív lenni, aztán kukázgatni. Vikings QB pl érdekes lehet.

Mondjuk totál mindegy, mert a cél az utolsó hely elkerülése, mert én általában azért vagyok harcban. :lol:

Rögtön Krisztián ellen tolom, hát baromi kíváncsi leszek mi sül ki belőle.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.08.23. 22:42:11

Bob_Marley írta:Akkor nekem is légyszi-béci. :D

Párszor felszisszentetek, én írtam is, hogy nem nagyon követem a ligát úgyhogy a játékosok sincsenek annyira meg. Elsőre azt mondom futóban jó vagyok, elkapóban kevésbé de majd kialakul, QB mindkettő boom or bust, védelem szerintem jó és abba a top5-be beférhet esetleg a Dolphins kárárra. A Seahawks rugó meg hozza a biztos pontokat.
Szerintem a te draftod nagyon jó, csak azok a fránya QB-k. :D
Lacy elég állat, Nelson kiesésével valószínűleg többet is futnak majd a red zone-ban (bár maga az offense meg gyengül azért), szóval ő elég jó pick. A két denveri embered is nyilván teljesen korrekt, bár én CJ-től kicsit félek azért, csak draftolatlan volt, kis testű futó, láttunk már pár ilyen "one year wonder"-t és a Broncosnál is sültek fel futók akikről azt hittük, hogy jók lesznek. Forsettet én szeretem (bár neki is csak egy év van az önéletrajzán kb.), Kubiak a blokkolási sémáival távozott, de ha Trestman úgy játszatja majd, mint Forte-t akkor jó lehet PPR-ban.
A draftod többi részében se látok kirívóan rossz vagy jó picket (illetve Evans az 5. körben azért elég jó még), csak a QB-kat nem értem nagyon. Newton a futásaival még elmegy talán elmegy, nem tudom pontosan, hogy akkor még kik voltak bent, de neki is kiesett a legjobb elkapója, amiből amúgy is szűkösen álltak nagyon. Flacco pedig teljesen random tényleg, nála jobbat még most is találsz az FA piacon kb. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.23. 22:22:34

Akkor nekem is légyszi-béci. :D

Párszor felszisszentetek, én írtam is, hogy nem nagyon követem a ligát úgyhogy a játékosok sincsenek annyira meg. Elsőre azt mondom futóban jó vagyok, elkapóban kevésbé de majd kialakul, QB mindkettő boom or bust, védelem szerintem jó és abba a top5-be beférhet esetleg a Dolphins kárárra. A Seahawks rugó meg hozza a biztos pontokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.08.23. 22:17:55

varnagykrisztian írta:Valaki értékelhetné a draft-omat, első évem NFL-ben, nem várok csodát. :mrgreen:
Csak így gyorsan átfutva a csapatodat, pár szóban:
Wilson 2. picknek nagyon korai volt, bár alapból talán nem lett volna olyan rossz, csak nálunk senki se játszott még 2 QB-s ligában, mi sokat vártunk, de ha már te viszel elsőnek irányítót akkor Luckot (vagy Rodgerst, de ő ezzel a Nelson sérüléssel veszít az értékéből) kellett volna vinni inkább. (Főleg egy 49ers fannak nem szabad Wilsont :P )
Én Edelmant se vittem volna a 4. körben, de PPR-ban az még jó is lehet azért. A 7. körös kicker az nagyon korai, kickert az utolsó 2 kör egyikében szokás vinni leginkább (Gostkowskit lehet 1-2-vel korábban akár, ha már valaki reachelni akar kickerért).
Kaepernicknél vihettél volna biztosabb QB-t a 8. körben bőven és a defense-eid is nagy kérdőjelek, ott volt még pár szinte biztos TOP5 D és én alapból nem szoktam 2 D-t és 2 kickert tartani. Bye weeken megoldja a pótlást az ember valahogy, de a skill position-ökben jó feltankolni, mert lehet, hogy még a kései körökben is belenyúlsz valaki tutiba.

Így gyorsan átnézve a pickeket ennyi. Nyilván csak azokat emeltem most ki amikkel nem értek egyet. Tanulni kell a hibákból, hallgatni a veteránokra és jövőre jobb lesz, de amúgy szerintem ezeken a kezdő hibákon (egyes pozícióknak a rosszul megítélt értéke) kívül nem rossz, pl. a Julio Jones és Gore pickedet kimondottan jónak tartom a helyükön.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.08.23. 21:57:34

Valaki értékelhetné a draft-omat, első évem NFL-ben, nem várok csodát. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.08.23. 21:02:30

Aki játszik a PPR ligában és nem tudja, hogy most van a draft az siessen! (2 ember hiányzik)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.23. 19:22:31

Cumbee írta:
varnagykrisztian írta:Srácok, milyen draft lesz?Snake?Aukciós? :mrgreen:
Este 9 óra, snake draft. A draftsorrendet nem állítottam be előre, gondolom ez az 1-2 óra nem oszt, nem szoroz, fél órával a draft kezdete előtt sorsol a gép. Egyébként ekkortól is lehet belépni a draft lobbyba, ott már látható lesz, hogy ki melyik helyről húz majd.
Én nagyon várom. :D

Akkora lufi vagyok idénre, hogy nem igaz, szerintem páran jókat fognak mosolyogni a húzásaimon.

Roto-t lecsekkoltam, hogy legalább a várható kezdőkkel tisztában legyek, meg pár rankinget néztem de nem ismerem annyira a játékosokat, hogy megtudjam jegyezni. :D Lesz majd még 15-20 perc, majd csodát várok ebben az intervallumban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.08.23. 19:17:20

varnagykrisztian írta:Srácok, milyen draft lesz?Snake?Aukciós? :mrgreen:
Este 9 óra, snake draft. A draftsorrendet nem állítottam be előre, gondolom ez az 1-2 óra nem oszt, nem szoroz, fél órával a draft kezdete előtt sorsol a gép. Egyébként ekkortól is lehet belépni a draft lobbyba, ott már látható lesz, hogy ki melyik helyről húz majd.
Válasz küldése