Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
torocsik999
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.09.16. 18:12:09

2015.09.16. 18:23:23

Sziasztok!
Nem tudom van e admin a közelben??
Régóta fenn vagyok az oldalon,regisztrált felhasználóként,sajnos amikor regisztráltam egy szolgáltató e-mail címén jelentkeztem be,azóta szakítottam azzal a szolgáltatóval,most viszont nem engedett bejelentkezni a régi nevemen"torocsik"!Az e-mail cím pedig már nem az!Két éve 15-ben voltam a tippjátékban,a hétvégéig most is az első 20-ban,de egyszerűen újra kellett regisztrálnom!Megoldható e,hogy a "torocsik"néven megszerzett idei pontjaimat jóváírjátok??Tegnap sem tudtam tippelni,ma fogok,de már új néven!
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Bocs ha valakit feltartottam!
Üdv:Törőcsik!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 18:22:40

kanty írta:
Nem vettem magamra. :) Azt viszont szeretném, hogy maradj. Kellenek az ilyen aktív, mindig változtatni akaró emberek is, legalább van pörgés.
Amikor küldöm a csereajánlatokat, akkor is gondolj arra, hogy mennyire szeretsz velem együtt játszani. :D Bár neked nem kellett anno Parsons vagy Gallinari szóval a hiba nem nálam van. :D Amúgy némi személyeskedést ha megengedsz, akkor veled pl kifejezetten öröm üzletről beszélni. Nem tartom magam egy hülye embernek, de te baromi diplomatikusan tudsz mindig lerendezni és elküldeni jó messzire. :D Kihívás, mert beszélőkében úgy érzem én is jó vagyok, de veled nem tudok néha mit kezdeni. Aztán eltelik egy hét és kezdjük elölről. Ezek a dolgok miatt jó ez a liga és ezt feladni lenne a legnehezebb. Jó a társaság és vannak nagyon akaratos emberek, akiket "be kell törni". És baromi sokat lehet ám tanulni. Én tavaly csak azzal, hogy figyeltem Cumbee lépéseit rengeteget tanultam. Plusz Game levelezés is sokat segített. Nyilván szerencsém is volt, mert felépült a csapatom a Po-ra, de ezek rengeteget segítettek nekem, hogy ezüst lett a vége.

Slither a lejjebb leírt ötlet IR helyekre milyen megoldás lenne? Szerintem ebben lenne segítség és ha nem is tudsz vele annyit foglalkozni Game vagy Cumbee tudná ezeket koordinálni, hogy ki be teszi az embereket. Arra gondolok, hogy draft után az utolsó 3 kör embereit kitenni és csak akkor lehet 15 felé menni, ha nem day to day sérülted van és teszem azt ide beírod, hogy akarsz felvenni embert. Felveszel, de ha egészséges lesz megint mindenki, akkor ki kell tenni 1 embert. Rövidre lefordítva maximum 15 egészséges ember lehet a 18 fent tartott helyre. Akár azt is lehet csinálni, hogy aki a drafton sérültet húz az rögtön így indít, hogy nem hármat tesz ki tőle az ember hanem kettőt. Vagy ha ez nagyon bonyolult és sok az "adminisztráció" vele, akkor szimplán pár hellyel megnövelni a rostert?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.09.16. 18:27:52-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.09.16. 18:15:29

NBA fantasy:
Előbb találjunk új tulajokat annak a 2 csapatnak amiket ránk hagytak, addig nincs értelme változtatásokról.

Amúgy mint mindig, én nyitott vagyok akármire, ha a többségnek az a jó. Idén még kevesebbet fogok a dologgal foglalkozni, a másik ligát el se fogom indítani... szóval nyugodtan szervezzétek le ha vannak jó ötletek.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.16. 18:01:01

Bob_Marley írta:
kanty írta:NBA.
Bár Bob engem nem kérdezett, de azért leírom. :lol: Nekem a yahoo tökéletesen megfelel, a felület ezerszer jobban bejön mint az espn, espn-en a pontozós rendszert sem szeretem. Szóval a yahoo-s ötletekre nyitott vagyok, de a többi nekem nem szimpi.
Nem azért nem kérdeztelek, mert nem számítana a véleményed vagy bármi ilyesmi, hanem Cumbee-Slither-Game a triumvirátus, akik a ligát igazgatják. Ha ők azt mondják, hogy nem, akkor szavazni is felesleges róla.
Én is úgy gondolom, hogy a yahho-n játszunk jó ideje és sokan csak itt tolják és megszokták. Szóval nagyon váltani nem tudom mennyire akarnak az emberek, érzésem szerint is kevésbé. Viszont, amit írtam ötletet az építő jellegű lehet szerintem a ligára nézve és pechetekre még én s maradnék. :D
Nem vettem magamra. :) Azt viszont szeretném, hogy maradj. Kellenek az ilyen aktív, mindig változtatni akaró emberek is, legalább van pörgés.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 17:52:38

kanty írta:NBA.
Bár Bob engem nem kérdezett, de azért leírom. :lol: Nekem a yahoo tökéletesen megfelel, a felület ezerszer jobban bejön mint az espn, espn-en a pontozós rendszert sem szeretem. Szóval a yahoo-s ötletekre nyitott vagyok, de a többi nekem nem szimpi.
Nem azért nem kérdeztelek, mert nem számítana a véleményed vagy bármi ilyesmi, hanem Cumbee-Slither-Game a triumvirátus, akik a ligát igazgatják. Ha ők azt mondják, hogy nem, akkor szavazni is felesleges róla.
Én is úgy gondolom, hogy a yahho-n játszunk jó ideje és sokan csak itt tolják és megszokták. Szóval nagyon váltani nem tudom mennyire akarnak az emberek, érzésem szerint is kevésbé. Viszont, amit írtam ötletet az építő jellegű lehet szerintem a ligára nézve és pechetekre még én s maradnék. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.16. 17:38:46

NBA.
Bár Bob engem nem kérdezett, de azért leírom. :lol: Nekem a yahoo tökéletesen megfelel, a felület ezerszer jobban bejön mint az espn, espn-en a pontozós rendszert sem szeretem. Szóval a yahoo-s ötletekre nyitott vagyok, de a többi nekem nem szimpi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.16. 17:08:01

támadó kp-k soha nem érik meg, iniesta meg hazard kaliberek 10 pontosak.. inkább beteszek én is egy egy matic+motta+matuidi vonalat 6-7 pontért a megspóroltakból meg jobb védőket veszek. a mieink meg a cselzisek is elég sok clean sheetet hoztak tavaly, jah meg a juve+atletico páros
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 16:10:08

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Amúgy rájöttem miért bánkódik úgy veb. Így lemaradt Ronaldo három góljáról. :mrgreen: Valld be, hogy csak ez bánt, hogy Roncikát így nem tudtad játszatni.
hülye :D amugy igazad van. 2 játékos nálam mindig alap, cuncika meg messi. állítom a pontok 60-70%-át ők ketten hozzák. kár h nem lehet olyan felállást válaszani amugy ahol nincs kp. azok soha, semmit nem hoznak :D csatár gól, meg védő+kapus clean sheet adja a pontok 90%-át
Khmmmm
Tavaly tudod kivel húztam nagyot? Brahinmi, mire belelendült és mindenki felvette már rég szállította nekem a pontokat. Plusz Verratti és Matic, ennyit arról hogy nem kell középpálya. Ronaldo-Messi párosra én is rámegyek meg amúgy mindenki, de én hiszek benne, hogy jó középpályások is kellenek főleg jó támadó középpályások. Védelemre nem marad pénz, de oda meg általában a kis és középcsapatok tagjai pont azért lehetnek jók, mert van dolguk és hozhatják a pontokat. Tavaly pl a Leverkusen belső védőpárosa nekem nagyon bejött. Kapuba meg szintén mindig van valami oclsó megoldás. Subasic vagy Moya pl tavaly. Szóval igenis kell középpálya, egy Barca szurkoló azt mondja nem kell középpálya? + Roncizás, töröld bele a nózidat egy fehér zsebkendőbe, mert ez itt nem járja. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.16. 15:51:22

Bob_Marley írta:Amúgy rájöttem miért bánkódik úgy veb. Így lemaradt Ronaldo három góljáról. :mrgreen: Valld be, hogy csak ez bánt, hogy Roncikát így nem tudtad játszatni.
hülye :D amugy igazad van. 2 játékos nálam mindig alap, cuncika meg messi. állítom a pontok 60-70%-át ők ketten hozzák. kár h nem lehet olyan felállást válaszani amugy ahol nincs kp. azok soha, semmit nem hoznak :D csatár gól, meg védő+kapus clean sheet adja a pontok 90%-át
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 14:40:14

Mogyi_ írta:
Xanthor írta:Elindult a BL fantasy oldala, de a pontozás csak a 2. fordulótól fog számolódni. Csináltam is egy csoportot, a league pin: 8003242
Bob_Marley írta:Így érthető a dolog, ha a PS4-gyel machináltak. Szerintem nem lesz ezzel gond, csak jöjjünk össze páran és ha a másodiktól indul hát onnan indul. :D
visca el barca írta: ...
Halihó!
Előzőleg kérdeztem, de akkor még halott volt ugye a rendszer, meg az nfl fantasy közepette gondolom elfelejtődött. Szóval a kérdés még mindig áll (azért hármótokat idézem, mert úgy láttam, hogy BL fantasyval más nem nagyon foglalkozott, egyelőre) külsősként ér becsatlakozni? Illetve még egy haveromat is érdekelné a dolog.
Persze hogy lehet csatlakozni. Minél többen vagyunk annál jobb. Nem felejtődött el a kérdésed, de anno szerintem csak rákérdeztél, hogy mi a helyzet a BL fantasyval és eddig csak coming soon volt. :D
Amúgy rájöttem miért bánkódik úgy veb. Így lemaradt Ronaldo három góljáról. :mrgreen: Valld be, hogy csak ez bánt, hogy Roncikát így nem tudtad játszatni.

varnagykrisztian.
Igen azt jelenti, hogy ha lesérül valaki, de nem out of season és nem akarod kitenni, akkor ne csak "foglalja" a helyet a rosterben, hanem lehessen helyette embert játszatni. De ezt az IR helyet már múltkor is írtam NFl-lel kapcsolatban neked. Örülök, hogy nem figyelsz rám. :D

szerk: visszaolvastam gyorsban és Mogyi valóban kérdezte már, hogy csatlakozhat-e, de ez nem is lehet kérdés. Szívesen látunk mindenkit, szóval hajrá.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.09.16. 14:25:38

Srácok az INJURED LIST (IL) az jelenti hogy ha Harden pl. megsérül 3 hétre akkor berakom oda és ha felépül akkor meg visszateszem és ezáltal nem veszíthetem el? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Mogyi_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2007.07.17. 16:30:02
Tartózkodási hely: Bp

2015.09.16. 14:24:00

Xanthor írta:Elindult a BL fantasy oldala, de a pontozás csak a 2. fordulótól fog számolódni. Csináltam is egy csoportot, a league pin: 8003242
Bob_Marley írta:Így érthető a dolog, ha a PS4-gyel machináltak. Szerintem nem lesz ezzel gond, csak jöjjünk össze páran és ha a másodiktól indul hát onnan indul. :D
visca el barca írta: ...
Halihó!
Előzőleg kérdeztem, de akkor még halott volt ugye a rendszer, meg az nfl fantasy közepette gondolom elfelejtődött. Szóval a kérdés még mindig áll (azért hármótokat idézem, mert úgy láttam, hogy BL fantasyval más nem nagyon foglalkozott, egyelőre) külsősként ér becsatlakozni? Illetve még egy haveromat is érdekelné a dolog.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 13:13:23

Így érthető a dolog, ha a PS4-gyel machináltak. Szerintem nem lesz ezzel gond, csak jöjjünk össze páran és ha a másodiktól indul hát onnan indul. :D

NBA:
Én már javában elkezdtem nézegetni a dolgokat és felmerült egy olyan lehetőség, hogy fleaflicker oldal. Két dolgot előre leszögeznék. Tudom, hogy megint én nyavalygok. :D És Cumbee ezerszer leírta, ha nem tetszik valami akkor menjek másik ligába. Ezért gondolkozom alternatív megoldásokon. Nekem a yahoo-val a legnagyobb problémám hogy nincs IR hely. És akkor most rögtön bele is kerülök egy ellentmondásba, mert mindig azt hangsúlyozom, hogy realisztikusra próbáljuk csinálni a ligát és hát az NBA-ben sincs IR hely. Viszont úgy gondolom hogy itt borzasztóan megvagy lőve ha kiesik 2-3 ember. És még egyszer nem szeretnék olyat átélni hogy 5 emberem sérült és minimum 1 hónap. És másnál is ugyanúgy voltak ilyenek. NBA-ben is ha sok ember kiesik, akkor engednek embert hozni 10 napossal vagy valami lsd Minny tavaly. És pl nekem is tavaly volt olyan, hogy nem tudtam 10 embert felküldeni egy nap, mert 6 sérültem volt. :D

És tudom, hogy alapvetően lusta a társaság és nem akartok átköltözni máshova. Ezeket teljesen megértem ezért gondoltam alternatív megoldásokra, mert mint már a múltban is írtam nem a ligával van bajom vagy bárkivel, hanem jobb platformon gondolkozom és amőúgy a keeper csapatomat nagyon fájó szívvel adnám fel.

Alternatív megoldások.
1; ESPN-re átköltözni. Megtudom oldani, hogy ha mindenki megmondja a három keeper emberét, akkor ott is meglegyen. Viszont van pár nagyon rossz dolog. Az első az, hogy ESPN oldalon nem enged draftjogot cserélni év közben, illetve miután nálunk össze-vissza van a draftsorrend is azt baromi macerás lenne elsőre megoldani, mert mint új liga nem nagyon enged belenyúlni a draftsorrendbe. Ez gondolom kiesik, miután sokan tankoltak pl tavaly.

2; Felaflicker oldal, ahol lehet minden állítani és draftjogot is cserélni, de itt meg egyelőre csak olyan beállítást találtam, amiben a kategóriákhoz értéket lehet megadni, mint amilyenben toljuk az ESPN-n. Tehát hogy blokk pl két pont és pont meg egy. Ergo nem kategóriák lennének hanem összpontozás. Viszont a yahoo féle kategória szerintem érdekesebb és nem gondolom hogy a többség ezt feladná.

3; Yahoo-n alakítunk egy kicsit. Arra gondoltam, hogy megegyezés szerint bővítjük a rostert 2-3 hellyel, ahova majd draftolunk, de automatikus kiesnek azok a játékosok (droppolja a commish) és oda csak akkor lehet embert felvenni, ha valakid lesérült és nem day to day. Vagy pedig en bloc növeljük pár hellyel a rostert.

A yahoo engedi, hogy kevesebb embered legyen mint amennyi hely meg van adva. Marad a 15 fős roster de 18 hely van pl. Vagy mint írtam alapból 18 hely van és annyiból lehet gazdálkodni. Ha valaki azt mondja kategorikusan, hogy hagyjuk a francba és minden úgy jó ahogy van, akkor megértem. De úgy láttam tavaly is pl, hogy volt akinél lett 1-2 sérült és fel is adta a szezont. Na már most így azért bőven lehetne még harcolni. Michaa pl rendre nagyon jókat kukáz és hiába voltak sérültjei playoffért harcolhatott volna szerintem. Így meg 3-4 sérült és bedobta logikusan a törülközőt, mert esélytelen úgy harcolni a másik ellen, főleg hogy napi beállítású liga. Úgyhogy szerintem sokakat érdekelhet ez a dolog, hogy valamit kezdjünk az IR helyekkel. Ha Game vagy Cumbee/Slither azt mondja, hogy takarodjak anyámba, akkor megígérem leállok. :D Ők a főnökök a ligában, az ő szavuk dönt.

Pár ötletem még lenne, de az már sok lenne, mindenesetre egy választ kérnék az említett úriemberektől, hogy van-e ebben egyáltalán ráció és milyen alternatíva lehetséges. Köszönöm
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.16. 12:48:45

jah, én azt hittem a mai meccsektől lesz éles. annak úgy tényleg nem sok értelme lett volna :D

akkor majd megyek én is a ligába, de sztem az összeállítással megvárom a 2 forduló előtti napokat, mert addig úgyis lesz egy csomó sérülés :D huh ahogy nézem elég gagyi lett az új felület, mint vmi olcsó mobil app :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.16. 12:38:02

Bob_Marley írta: Tényleg fura, hogy egy Uefa honlap nem tudta ezt időben megcsinálni.
Elvileg az volt a probléma, hogy csináltak PS4-re egy appot, de az nem működött teljesen és akkor nem indították el a webes felületet se. Az utolsó pillanatokban elindult végül, de akkor már úgy gondolták nem lenne fair az első fordulótól számolni, mert kevesen regisztrálnának addig.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 10:54:20

visca el barca írta:Bob, hát nem tudom, én erősen gondolkodom, hogy nem kezdem el. így nem sok értelme van...
Ha a második fordulótól megy az egész, akkor azért nem olyan vészes szerintem.
Majd ránézek délután meló után.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.16. 10:45:19

Bob, hát nem tudom, én erősen gondolkodom, hogy nem kezdem el. így nem sok értelme van...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 10:32:01

Cumbee írta: Én szóltam párszor, hogy nézzétek át a beállításokat, hogy ne érjen meglepetés.:D
Az éves mozgást nem akartam szabályozni, de úgy gondoltam, hogy 8 fős ligában annyi használható FA lesz,hogy valamit azért kell csinálni, hogy ne legyenek sorcserék bizonyos esetekben.
Utolsó órákban estem be, nem nagyon figyeltem, hogy előtte mit írtatok. :D Jogos amúgy, bár én meg tudod milyen vagyok FA-n ha kell 100 cseréig is elmegyek lsd NBA. Most azért ilyen komoly változtatások azért csak nem kellenek, ránézek a csapatomra azért nem fog el a sírás, nem értem mi történt velük, gyalázat volt az előző hét. Tényleg csak a nagy szerencsém köszönhetem a győzelmet. Futókban szerintem nekem a legjobb az állományom és ehhez képest nagyon gyenge teljesítmények voltak. Elkapókban jöhetne már Evans és akkor a Thomas-Allen-Evan sor is eléggé jónak néz ki, plusz a Tate-Robinson páros is többre predesztinált mint amit bemutattak. TE poszton Bennett szerintem megbízható. Bengals TE-jére tudtam hogy úgysincs esélyem waiveren utolsó helyről. Irányítóra teszek rá :D Kickerem is jó, védelmet meg gondoltam cserélek. Carolina tetszett volna, de majd legközelebb ha megmarad. Ezek persze az én laikus meglátásaim és amúgy lehet totál megszívom Andersonnal vagy Forsettel, de pl Yeldon is jól kezdett, s előzetesen is jónak írták a szakik. Szóval azért reménykedek benne, hogy idén nem a szokásos szenvedésem lesz mint általában, mert elvileg azért csak várhatok pontot pár embertől. Erre első héten jött a szokásos.

BL fantasyt nem is néztem, ha második fordulótól van a számítás, akkor még felesleges ezzel foglalkoznom, ugye? :D Tényleg fura, hogy egy Uefa honlap nem tudta ezt időben megcsinálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.16. 10:21:33

Xanthor írta:Elindult a BL fantasy oldala, de a pontozás csak a 2. fordulótól fog számolódni. Csináltam is egy csoportot, a league pin: 8003242
http://en.uclfantasy.uefa.com/championsleague/" target="_blank

nálam egy link sem működik, bárhova kattintok (pick a team, play now) semmit nem csinál. ráadásul totál amatőrizmus,hogy nem tudták 2 nappal előbb megcsinálni az egészet. azokat akik tegnap játszottak nincs is értelme beválogatni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.09.16. 10:20:23

Bob_Marley írta:
Cumbee írta: Csak azt sajnálom, hogy ilyen kevés hely van a padon, szezon előtt watch listbe tettem egy csomó játékost és biztos voltam benne, hogy a felét 2 hét után nem fogom már tudni felvenni. Na most úgy tűnik elég sokan 1 hét után már kimennek majd, nekem meg nincs helyem.
Na ezt én is sajnálom, mert 8 fős ligában bőven vannak még használható emberek FA-n.

Plusz, most döbbentem rá, hogy csak 3 felvétel van. :D Védelmet feltétlenül szerettem volna cserélni, s a Tampa TE-je nekem is jó lett volna. :D Ha jobban figyelek erre a hármas limitre, akkor nem Moncrief-et szedtem volna fel. Na mindegy, jött egy RB-WR-QB trió. Kíváncsi vagyok a hétre, előző héten 170 pontot jósoltak lett 115, most nem bánnám ha pont fordítva sülne, főleg hogy az előző hét legjobb csapata ellen tolom.
Én szóltam párszor, hogy nézzétek át a beállításokat, hogy ne érjen meglepetés.:D
Az éves mozgást nem akartam szabályozni, de úgy gondoltam, hogy 8 fős ligában annyi használható FA lesz,hogy valamit azért kell csinálni, hogy ne legyenek sorcserék bizonyos esetekben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 09:46:45

Cumbee írta: Csak azt sajnálom, hogy ilyen kevés hely van a padon, szezon előtt watch listbe tettem egy csomó játékost és biztos voltam benne, hogy a felét 2 hét után nem fogom már tudni felvenni. Na most úgy tűnik elég sokan 1 hét után már kimennek majd, nekem meg nincs helyem.
Na ezt én is sajnálom, mert 8 fős ligában bőven vannak még használható emberek FA-n.

Plusz, most döbbentem rá, hogy csak 3 felvétel van. :D Védelmet feltétlenül szerettem volna cserélni, s a Tampa TE-je nekem is jó lett volna. :D Ha jobban figyelek erre a hármas limitre, akkor nem Moncrief-et szedtem volna fel. Na mindegy, jött egy RB-WR-QB trió. Kíváncsi vagyok a hétre, előző héten 170 pontot jósoltak lett 115, most nem bánnám ha pont fordítva sülne, főleg hogy az előző hét legjobb csapata ellen tolom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.09.15. 20:53:30

Bob_Marley írta: Cumbee meg jól jinxelt, fordított a végén a rangadón Xanthor ellen.
Remélem nem az én jinxem hatott, mert az azt is jelenteni, hogy a kövi meccseket én bukom.:D Töröltem is a biztonság kedvéért.:D:D:D Még az éjjeli meccsek előtt írtam amúgy, nagyon bukóra álltam, a fene sem gondolta, hogy Manning és Megatron ekkora betlit hoz össze. Mondjuk hétfőn még megizzadtam párszor, volt egy kisebb sérülése is Matthewsnak, plusz ugye volt egy TD, amit nem igazságtalanul nem adtak meg, de végül csak kiizzadta nekem a győzelmet.
Jó fantasy hétvége volt ez nekem, 3/3-al kezdtem, ESPN-en sima ligarekordot értem el, (127 pont nekem, 105 volt a 2. legtöbbnek és 10 csapat nem jutott 70 pont fölé) NFL.com-on is elég jónak tűnnek a draftjaim így egy hét után, plusz egyébként is nagyrészt azok teljesítettek jól, akiktől vártam, így a nyári scoutingom egyelőre sikeresnek érzem.
Csak azt sajnálom, hogy ilyen kevés hely van a padon, szezon előtt watch listbe tettem egy csomó játékost és biztos voltam benne, hogy a felét 2 hét után nem fogom már tudni felvenni. Na most úgy tűnik elég sokan 1 hét után már kimennek majd, nekem meg nincs helyem.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.09.15. 19:49:22

Elindult a BL fantasy oldala, de a pontozás csak a 2. fordulótól fog számolódni. Csináltam is egy csoportot, a league pin: 8003242

NFL-ben mindkét ligában kikaptam sajnos, a PPR kicsit fájóbb, hogy az utolsó pillanatokban buktam 2 ponttal, a simában bónusz lett volna, ha a Bell, Foster és Blount nélkül nyerek, ott majd a 3-4. héttől kéne beindulnia a hengernek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.15. 07:18:14

Nem gondoltam volna, hogy így kell izgulni a végén. Ha nincs a LaFell ügy akkor ez sima vereség. Ennyit a 14:0 jóslásról, jövő héten nem sok jóra számítok a legtöbb pontot elért csapat ellen....

Cumbee meg jól jinxelt, fordított a végén a rangadón Xanthor ellen.

Első forduló és máris kitudom jelenteni, hogy ezért utálom ezt a rohadt NFL-t, mert totálisan kiszámíthatatlan. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.14. 11:06:31

visca el barca írta:bl fantasyről nem tud valaki vmit? nálam egy nagy coming soon felirat van, semmi több. ahhoz képest, hogy holnap indul az idény, nem kapkodják el :D
Ugyanez.

Mióta beírta ide valaki, azóta nézegetem, de semmi....Van egy másik oldal, de csak látásra néztem rá.
http://fantasyfootball.udtgames.com/cha ... nsfers.jsp
Az is lehet valami kamu. Pedig jó lenne találni valamit.

NFL:
Imádom ezt a játékot. :D Mondjuk Keenan Allennek nagy pacsi, de amúgy nem igazán jöttek a dolgok. Remélem azért megmarad az előny. Flacco végül borzasztó meccset tolt, de Colstonnal se jártam jobban.
Összességében 1-2 ember csalódás volt, főleg a futóim akikben a legjobban bíztam. Lacy nem, de a maradék 5 egyike se villogott igazán és egyikük se ért el TD-t.....
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése