Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.05. 17:25:08

Bob_Marley írta:Ez is nfl.com, te ütődött. :mrgreen:

Csak annyi a különbség, hogy 0,5 pont kap minden elkapás után az adott játékos.
Látszik, hogy képben vagyok... :D

De nem baj, nekem elég az az egy liga is :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.05. 17:09:21

PCsabi írta:Neo \:D/
neobarca írta:Kérek valakit hogy világosítson fel az idei menetről, ligákról, mert sajnos iszonyat sokat dolgoztam, költöztem, nyaraklat beteg voltam, szal nem vagyok képben.
Keeper:
1. MessiFan csapatát átvette Zolee23.
2. Nagyon úgy néz ki, hogy a draft október 25-én, 20:30-kor lesz.
3. Lesz IR hely.
4. Keeper beállításának határideje október 17.
Bob_Marley írta:Varnagykriszitan helyett meg kell keresni valakit. Game nem akarod átvenni a csapatát?
Nekem elég az nfl.com-os liga :)
Ez is nfl.com, te ütődött. :mrgreen:

Csak annyi a különbség, hogy 0,5 pont kap minden elkapás után az adott játékos.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.05. 16:48:46

Neo \:D/
neobarca írta:Kérek valakit hogy világosítson fel az idei menetről, ligákról, mert sajnos iszonyat sokat dolgoztam, költöztem, nyaraklat beteg voltam, szal nem vagyok képben.
Keeper:
1. MessiFan csapatát átvette Zolee23.
2. Nagyon úgy néz ki, hogy a draft október 25-én, 20:30-kor lesz.
3. Lesz IR hely.
4. Keeper beállításának határideje október 17.
Bob_Marley írta:Varnagykriszitan helyett meg kell keresni valakit. Game nem akarod átvenni a csapatát?
Nekem elég az nfl.com-os liga :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.05. 16:27:45

na örülök, hogy neo visszatért, akkor meg is vagyunk. Majd nézz rá ESPN ligára is és állíts keepereket. Ha valami nem világos, e-mail cím stb akkor Melkort keresd meg innen a fórumról, privátban

NFL:
Rendesen van izgulni való, 4,5 pont a különbség.....

Cumbee: Most már értem Gurleyt, elég pofás statokat hozott. Varnagykriszitan helyett meg kell keresni valakit. Game nem akarod átvenni a csapatát? Tényleg szinte hozzá se nyúlt a a csapatához és lement 4 forduló. Szóval felesleges ezt erőltetni, feltétlenül kellene új ember. Én nagyon bízom benne, hogy megmaradunk, nekem nagyon tetszik ez a liga és a pontozás. Pedig itt sem megy jól, de pl a top 10 pontot szerzők között csak 5 irányító van. Jó hogy több embert belehet rakni, FA-n is mindenki próbál rabolni, tényleg csak varnagykrisztian nem, aki mint írtam nem nyúl hozzá, de amúgy van itt élet.

Ma meg minden a Seahawks védelmén fog múlni. :D Ha tudják fogni Johnsont, akkor támadóknak is több lehetőségük van és Hauschka rugdoshat. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.05. 13:57:48

Slither írta:Erre a cimre ment a meghivo: szanyhorvath@gmail.com
Ha ez nem el mar akkor ird meg hogy hova kuldjem helyette.
Elvileg él csak az a baj, hogy a yahoon egy idő után nem lehetett máér belépni g-mailes címmel. A yahoos címemet meg nem tudom. Haza megyek és megpróbálom kideríteni ma. A csapatomra igényt tartok! Nem hagynék ki egy idényt sem. 8) :oops: :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.10.05. 12:38:57

Xanthor írta:NFL-ben próbáljunk már meg kicsit jobban figyelni a csapatok beállítására, CartmanBarca-nak 2 sérült játékosa volt a kezdőben, varnagykrisztian-nak pedig 2 bye week-en lévő játékos...
PPR-ban is voltak nem játszó játékosok a kezdőkben...
Varnagykrisztian draft óta nem nyúlt a csapatához, pedig nem egyszer szóltam. Gyakorlatilag mock draftolásra használta a ligáinkat, szóval neki nem nagyon kell jövőre NFL-ben gondolkodnia. Aki ennyire nem tiszteli a többi 10-12 embert, hogy csinálja, ha már bevállalta, azzal nem tudok mit kezdeni. Ha bárkit érdekli a csapata, az gond nélkül átveheti, ha nem találunk tulajt, akkor marad így, az az 1-2 ember szív majd, aki ellen ihletet hetet kapnak a bent lévőjátékosok, a többieknek meg easy win.

Amúgy tőle eltekintve is nagyon nyögve nyelős a liga, asszem jövőre máshol is kell keresnem magamnak valamit, mert az NBA-vel ellentétben ez itt valahogy nem működik. Rengetegen kihagynak 1-1 hetet csapatállítás szempontjából. Trade ajánlatokat kiküldtem egy jó párat, 1-2-re jött csak counter offerbe válasz, az összes többi ott állt egy darabig aztán egyszer csak kinyomták, pedig a tárgyalás módjáról is írtam év elején.

Összességében csalódott vagyok, egyrészt PPR-ben érdemtelenül gyenge vagyok, :D de jobban zavar, hogy ennyire diszfunkcionálisan működik az egész.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.05. 12:34:51

Slither írta:
Masik ligara ugy lattam hogy nincs nagy erdeklodes, es mivel nincs igazan idon/kedvem azzal foglalkozni, inkabb nem ujitottam be ujra. De ha akarjatok, megujitom, aztan vki atveheti a menedzsereleset.
Engem érdekelne, de csak játszani akarok, menedzselni is nem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.05. 12:02:05

neobarca írta:Sziasztok!

Itt vagyok és szeretném is folytatni! Vártam a szokásos e-mailt de nem érkezett...

Szerk: Slither! Kérlek nézd meg melyik e-mailem van ott megadva mert volt valami yahoos para.

Idén akkor csak Keeper lesz, vagy lesz a másik is? Kérek valakit hogy világosítson fel az idei menetről, ligákról, mert sajnos iszonyat sokat dolgoztam, költöztem, nyaraklat beteg voltam, szal nem vagyok képben.

Köszönöm!
Erre a cimre ment a meghivo: szanyhorvath@gmail.com
Ha ez nem el mar akkor ird meg hogy hova kuldjem helyette.

Masik ligara ugy lattam hogy nincs nagy erdeklodes, es mivel nincs igazan idon/kedvem azzal foglalkozni, inkabb nem ujitottam be ujra. De ha akarjatok, megujitom, aztan vki atveheti a menedzsereleset.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.10.05. 11:34:59

NFL-ben próbáljunk már meg kicsit jobban figyelni a csapatok beállítására, CartmanBarca-nak 2 sérült játékosa volt a kezdőben, varnagykrisztian-nak pedig 2 bye week-en lévő játékos...
PPR-ban is voltak nem játszó játékosok a kezdőkben...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.05. 10:01:39

Sziasztok!

Itt vagyok és szeretném is folytatni! Vártam a szokásos e-mailt de nem érkezett...

Szerk: Slither! Kérlek nézd meg melyik e-mailem van ott megadva mert volt valami yahoos para.

Idén akkor csak Keeper lesz, vagy lesz a másik is? Kérek valakit hogy világosítson fel az idei menetről, ligákról, mert sajnos iszonyat sokat dolgoztam, költöztem, nyaraklat beteg voltam, szal nem vagyok képben.

Köszönöm!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.05. 06:44:49

PCsabi írta:Szerintem nem kéne cserélgetni, azzal a csapattal kéne folytatnod, amelyikkel elkezdted.

Lehet, hogy most bunkó leszek, de én nem örülnék neki, ha a fiad beszállna a ligába. Nem az összejátszás miatt (azt nem gondolnám), hanem, mert egy tapasztaltabb játékosnak jobban örülnék.
Nem is akarok de szívesen cserélnék. :mrgreen:

Nem gond ha nem ő a megfelelő, tavaly is átadtam neki egy másik ligában lévő csapatomat mert elég inaktív volt a társaság, idén is ez lesz. :mrgreen: :mrgreen:

Bárki veszi is át jó kis alapanyagot kap, van miből építkezni. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.05. 02:24:39

Bob_Marley írta:Ez a csapata, ebből azért lehet 3 keepert választani
Itt két csapatra való keeper is van :D
Bob_Marley írta:csababarca nem érdekel? Nálad lenne James. :mrgreen:
Én is csababarca-ra gondoltam ill. Messithebest-re.
varnagykrisztian írta:Én szívesen cserélnék vele! :) Azért a Gasol, LeBron, CP triót szívesen elfogadnám.Ha nem jelentkezik senki akkor szóljatok mert a fiam szívesen kipróbálná magát, tanulás után van rá napi 1 órája simán.Tavaly is minden reggel felkelés után azt nézte először hogy mit játszottak a játékosaim.
Szerintem nem kéne cserélgetni, azzal a csapattal kéne folytatnod, amelyikkel elkezdted.

Lehet, hogy most bunkó leszek, de én nem örülnék neki, ha a fiad beszállna a ligába. Nem az összejátszás miatt (azt nem gondolnám), hanem, mert egy tapasztaltabb játékosnak jobban örülnék.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.04. 18:04:05

Bob_Marley írta:
Slither írta:Lassan kéne egy új embert találni Neobarca helyett a keeper ligába. :roll:
Én nem tudom mi lett vele, remélem nincsen semmi baj vele, csak megunta a dolgokat.
nx...nevű emberke is eltűnt, ő se tud beugrani helyette. Első körben szerintem itt a fórumon várjunk valaki jelentkezésére, aztán lehet máshol kérdezősködni.

Ez a csapata, ebből azért lehet 3 keepert választani:
Eric Bledsoe
Chase Budinger
Tyson Chandler
Wilson Chandler
Robert Covington
Luol Deng
Tim Duncan
Pau Gasol
LeBron James
Joe Johnson
Brandon Knight
Paul Millsap
Chris Paul
Zach Randolph
Nikola Vucevic

csababarca nem érdekel? Nálad lenne James. :mrgreen:
Én szívesen cserélnék vele! :) Azért a Gasol, LeBron, CP triót szívesen elfogadnám.Ha nem jelentkezik senki akkor szóljatok mert a fiam szívesen kipróbálná magát, tanulás után van rá napi 1 órája simán.Tavaly is minden reggel felkelés után azt nézte először hogy mit játszottak a játékosaim.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.04. 16:23:03

Slither írta:Lassan kéne egy új embert találni Neobarca helyett a keeper ligába. :roll:
Én nem tudom mi lett vele, remélem nincsen semmi baj vele, csak megunta a dolgokat.
nx...nevű emberke is eltűnt, ő se tud beugrani helyette. Első körben szerintem itt a fórumon várjunk valaki jelentkezésére, aztán lehet máshol kérdezősködni.

Ez a csapata, ebből azért lehet 3 keepert választani:
Eric Bledsoe
Chase Budinger
Tyson Chandler
Wilson Chandler
Robert Covington
Luol Deng
Tim Duncan
Pau Gasol
LeBron James
Joe Johnson
Brandon Knight
Paul Millsap
Chris Paul
Zach Randolph
Nikola Vucevic

csababarca nem érdekel? Nálad lenne James. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.04. 16:00:20

Lassan kéne egy új embert találni Neobarca helyett a keeper ligába. :roll:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.03. 22:32:29

PL Fantasyben végre belenyúltam a tutiba. 100 pont ebben a fordulóban, eddig 5 játékosom az álomcsapatban (Agüero 50 pont), és még 5 játékosom hátra van. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.02. 14:59:15

Tobias88 írta:
Xanthor írta: Tényleg botrány, hogy mit műveltek vele, az előző évekban azért használható volt. Most a pontokat így van akinél kiírja, van akinél nem, egy 2 kp-mat a védelemben mutatja, szerdán Caligiuri-t betettem a csapatba, el is mentettem, de valahogy mégis a padon maradt, illetve nem tette át Ronaldo-ra a csk-t, így jó sok pontot buktam is. Elég vicc az egész, elveszi az ember kedvét is.
Én péntek reggel kaptam 1 pontot, nem tudom miért, tudtommal nem volt meccs :D
Ez nem szokatlan, utólagos korrekció szokott lenni. Labdaszerzés pluszban, vagy esetleg más kapott sárgát stb. Szóval ezzel nincsen gond.
Amit Xanthor írt az érdekesebb, én ilyet nem vettem észre, elég gond volt, hogy nem sikerült jól a forduló.
Az első változatom...
Begovic-Julio Cesar
Eliseu-Maicon-Manolas- Naldo-R.Rodriguez
Matic-Verratti-André-Parejo-D.Costa
Ronaldo-Ibra-Martial
Sokkal több pontot hozott volna....

NBA:
ESPN-n kanty légy szíves állíts keepereket. Ez még nem a végleges, csak hogy lássák, hogy idén is indulsz és aktív vagy. A draftig bármikor változtathatod. neo-ra is igaz ez, de ő érte komolyan kezdünk aggódni, hetek óta nem jelentkezik. Szóval ha ne adj Isten olvasod neo, akkor valami életjelet dobj.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.10.02. 12:42:33

Xanthor írta: Tényleg botrány, hogy mit műveltek vele, az előző évekban azért használható volt. Most a pontokat így van akinél kiírja, van akinél nem, egy 2 kp-mat a védelemben mutatja, szerdán Caligiuri-t betettem a csapatba, el is mentettem, de valahogy mégis a padon maradt, illetve nem tette át Ronaldo-ra a csk-t, így jó sok pontot buktam is. Elég vicc az egész, elveszi az ember kedvét is.
Én péntek reggel kaptam 1 pontot, nem tudom miért, tudtommal nem volt meccs :D
94:39 6 - 1
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2015.10.01. 13:09:49

kanty írta:Ez a BL-fantasy elég ratyi. Most éppen meghalt az oldal, az előbb pedig csak németül volt elérhető. :lol:
Tényleg botrány, hogy mit műveltek vele, az előző évekban azért használható volt. Most a pontokat így van akinél kiírja, van akinél nem, egy 2 kp-mat a védelemben mutatja, szerdán Caligiuri-t betettem a csapatba, el is mentettem, de valahogy mégis a padon maradt, illetve nem tette át Ronaldo-ra a csk-t, így jó sok pontot buktam is. Elég vicc az egész, elveszi az ember kedvét is.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.01. 06:56:20

Bob_Marley írta:Így hogy van Il hely, így akkor tök egyszerű a dolog, s nem kell nézni a sérülteket. Viszont remélem úgy működik mint ESPN-n, hogy oda csak sérültet tehetsz be, s ha felépült akkor addig nem tudsz waivert felvenni, amíg nem teszed vissza az egészséges emberek közé. Minimum kettő hely szerintem feltétlenül kéne, de a legtöbb helyen hárommal szoktam találkozni. Tavaly 18 fantasy ligám volt, úgyhogy bizton állíthatom, hogy 3 IR hely a szokványos.

Dratra is jó ötlet volt a szavazás a yahoo felületén, tettem IR hellyel kapcsolatban is, majd nyomjatok.

szerk: elolvastam és ugyanúgy van mint ESPN-n, király. Tehát ha valakinek felépült az ember, addig semmilyen mozgást nem tud megtenni amíg nem tette aktív keretbe.
Saját ligámnál is beállítottam de nem látszik, ez csak akkor "aktíválódik" ha cserélsz?

Szavaztam:3
:mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.30. 20:34:39

IL, király \:D/ Amúgy én két helyre szavazok, annyi azért minimum kell.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.30. 16:33:15

Slither írta:
Bob_Marley írta: Yahoo-n nincs sérült pad, csak ESPN-n. Kicsit konkretizálni kéne a dolgokat.
Iden mar be van vezetve az IL yahoon is. Be is van mar allitva nalunk.
Ezt nem tudtam, de most látom, hogy van Il. Végül akkor egy lesz? Nem lehetne kettő vagy három? :D Az egy az baromi kevés szerintem.

Így hogy van Il hely, így akkor tök egyszerű a dolog, s nem kell nézni a sérülteket. Viszont remélem úgy működik mint ESPN-n, hogy oda csak sérültet tehetsz be, s ha felépült akkor addig nem tudsz waivert felvenni, amíg nem teszed vissza az egészséges emberek közé. Minimum kettő hely szerintem feltétlenül kéne, de a legtöbb helyen hárommal szoktam találkozni. Tavaly 18 fantasy ligám volt, úgyhogy bizton állíthatom, hogy 3 IR hely a szokványos.

Dratra is jó ötlet volt a szavazás a yahoo felületén, tettem IR hellyel kapcsolatban is, majd nyomjatok.

szerk: elolvastam és ugyanúgy van mint ESPN-n, király. Tehát ha valakinek felépült az ember, addig semmilyen mozgást nem tud megtenni amíg nem tette aktív keretbe.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.09.30. 16:27:48

Bob_Marley írta: Yahoo-n nincs sérült pad, csak ESPN-n. Kicsit konkretizálni kéne a dolgokat.
Iden mar be van vezetve az IL yahoon is. Be is van mar allitva nalunk.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.09.30. 15:27:08

visca el barca írta:lewandowski csk 8)

zenit srácokkal is jól jártam, shatov gól középpályásként. van egy csomo cszka moszkvás is, remélem holnap megszórják a psv-t :D
Zenitesektől nekem van egy 2 meg a egy nulla pontos. Lewa-t én is be akartam tenni, aztán valamiért nem tettem. Nálam Martial van bent 5 pontért, remélem bejön :D
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 23:06:00

lewandowski csk 8)

zenit srácokkal is jól jártam, shatov gól középpályásként. van egy csomo cszka moszkvás is, remélem holnap megszórják a psv-t :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése