Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.22. 15:00:34

neobarca írta:Gt te nagyon kipécéztél magadnak idén. No nem baj, majd elkenem a szádat a csapatommal amikor összekerülnek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aha, persze. PP röhögve elintézi Melo-t. :mrgreen:
neobarca írta:...
Köszi, jó kis összefoglaló. :)
Külön plusz pont, hogy az én csapatomról is szóltál pár szót. :mrgreen:

Én tényleg nem akarok nagy elemzésekbe bocsátkozni, úgyhogy csak azt a három csapatot emelném ki, akik szerintem (a jelenlegi állapotok szerint) legnagyobb eséllyel pályázhatnak a bajnoki címre:
- Lakers0827
- Dream Team
- NBAiley
(kanty csapata is ott lenne, csak sok a kérdőjel, ahogy írtad is.)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.22. 14:42:49

varnagykrisztian írta:Én azért kíváncsi lennék a véleményedre :!: Főleg hogy a ROCKETS-től mit vártok az idén :mrgreen:
Inkább ha lehet, akkor ezt NBA fórumba. Félreértettél szerintem, én fantasyra gondoltam a saját csapatainkra. Am ha google-be beírod h NBA Power rankings akkor kidob neked több lehetséges erősorrendet idénre. Meg ugyan nem vagyok benne biztos, de a kezdo5.hu-n vagy az nba1.hu-n van magyar erősorrend is kommentárral.
Gareth Tello írta:1. GT
...
14. neo
:mrgreen:
Amúgy nem rossz ötlet, akinek van egy kis ideje és a szakértők táborát erősíti, az tényleg összedobhatna egy ilyen listát. :)
Gt te nagyon kipécéztél magadnak idén. No nem baj, majd elkenem a szádat a csapatommal amikor összekerülnek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gareth Tello írta:(Meg te is leírhatnád a tiédet, már egész nagy spíler lettél. :D Még Wallt is odaadtad nekem. 8) )
Hát legyen. Jelezném, ez az én véleményem, felelősséget nem vállalok és a teljes NBA valamint minden csapat minden játékosát sem ismerem annyira pontosan, mint egyesek. Továbbá a legfrissebb infók és formák sem jelennek meg azonnal a monitoromon, amint nyilvánosságra hozzák. Erősorrendet nem állítanék fel, MEGHAGYNÁM (sőt kérném) MÁSNAK! :!:
A fentieket tudomásul véve és ennek fényében a szerény véleményem a következő:

Lakers0827: Ránézésre egyik legjobban összedraftolt csapat. Alacsony posztokon nagyon erős. Viszont magas játékosai alig vannak. 1PF, 1C és 1PF/C szerintem kevés. Hosszú távon nem kifizetődő. Oladipo-t én is szerettem volna, figyelni fogom, hogyan válik be neked. A magas hiánytól függetlenül felsőházi csapatként számolok velük.

Dream Team: Slither csapataival mindig vigyázni kell. Látszik, hogy tapasztalt és konyít az NBA-hez. Korrekt kis csapat ránézésre, de pár ember teljesítménye keményen meg fog látszani a csapat eredményességén. Példának okáért: Green, Ilyasova, Gasol, Nelson.
Szintén felsőházba várom az "álomcsapatot".

Cumbee Lamantines: 2 szupersztár hatalmas fegyvertény, de a csapat többi része picit karcsú. Egyértelműen a legsebezhetőbb magas poszton. Azért többek között Dragic, Beal, Benett teljesítménye is sokat fog számítani. Valamint ha Davis felépül, mindenképpen lökést adhat. Így ebben a formában középmezőnyre tippelnék.

OFWGKTA: Game bácsi nagy spíler ezt mi Keeperesek tapasztalhattuk. Az első 7 draftja kivétel nélkül minőségi játékos. Magas-alacsony arányai is rendben vannak, minden posztra van alternatíva. Porter és Pope személyében 2 újoncot köszönthetünk. Szép húzás volt. Kíváncsi vagyok hogyan fognak beválni. Emlékezzünk 1éve keeperben Lillard-dal és Holiday-jel is nagyot fogott.
Erőteljes felsőosztály.

Veszprém Warriors: Az eleje nagyon szépen indult. Látszott, hogy taktikusan, szépen építkezik. Első 5 játékos korrekt, aztán rejtélyes körülmények között eltűnt és a "robot" elintézte. Vannak hiányok a posztokon és sok a kiegészítő emberke.
Ezért alsó, esetleg középmezőny.

Melodrama: Saját lovát az ember csak eladásnál dicséri, így nem fogom értékelni a csapatot. Carmelo Anthony sikeres draftjával az idényre kitűzött célt, sikerült elérnem! :mrgreen:

T-Mac London: Londonban élő barátomnak sajnos dolgoznia kellett így auto-n volt ő is. Sajnos rendesen meglátszik a csapaton. Nagy az összevisszaság, hiányok vannak bizonyos posztokon. Gassol-Jefferson-Love-Bosh négyes igen erős, de mind magas. Többiek meg kiegészítő, percemberek. Ne is beszéljünk az egész évet kihagyó Noelről illetve a "doppingoló" Turkogluról...
Jó ismerkedős év lesz ez számára, de 90%, hogy az alsóosztályban.

Debrecen Grizzlies: Autobot újabb áldozata. Konkrétan annyi dodoja maradt, hogy kis túlzással egy jobb csapatot össze lehetett volna kukázni belőle, mint ami most van neki. Egyébként egyáltalán nem reménytelen a csapat. Sok fog múlni itt is a "reménységek" (Amare, Bogut, Ginobili) pályán mutatott teljesítményétől.
Alsó-közép részbe várom.

NBAiley: Erős kis csapat ránézésre. Sztem picit sok a magas 2es, 3as pozíció valamivel, de gyengus. Sztem 1-2 trade és mindenképpen számolni kell velük a Top 5-ben. Főleg ha Gallo felépül és úgy tér vissza, ahogyan kiszállt a bizniszből.
Tehát a tippem: Erős felső osztály

Ordog's Ganxtas: Irányító poszton nagyon halvány. Ugyanakkor van jópár nagy név és pár nagy kérdéses öreg is. Wade? Nowo? Duncan? Marion? Terry? Rengeteg fog tőlük függni. Meglátjuk. Én pesszimistább vagyok velük így egy középcsapatot mondanék.

Kany Team: Még akár be is jöhet neki a sok "?". Bryant nem lesz rossz, ahogyan Howard sem. Rose parádés már most, Jennings meg ki fog hagyni pár meccset. Posztok szempontjából jól felépített csapat. Ha mindenki egészséges marad és hozzák az elvártat, akkor szintén erős felsőosztály.

GT's Terminators: Hulladék, tuti kieső! Mehetünk is tovább... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szebi Te... na jó. Egye fene. A Terminátorok csapata szerintem korrekt brigád. Harden-Wall ott van a szeren és a magasok is jónak mondhatóak. Nálad is megvannak a kérdéses gyerekek akiktől nagyban függsz. PP, Nash, Lowry, Felton, Johnson. Felsőosztályba várlak, de simán lehetsz közép is, ha nem úgy muzsikálnak a fentebb említett emberkék, ahogyan azt szeretnéd...


Szebi Team: A D.Will-Davis-Ibaka-Rubio négyes igen patináns. Blokkokkal nem lesz gondod. Azonban Igu és Calderon kivételével nem érzem az erőt a csapatban. Talán még Asik, de ki tudja, milyen szerepet kap Howard mellett. Nálam inkább középosztály, de ha nem úgy jön ki a lépés a töltelék emberekkel, akkor alsóházba is könnyen csúszhat.

Green Machine: Bob csapata számomra a legnagyobb :?: ... Ránézésre ütős a brigád, akármennyire is lehordja őket. Azonban van 2 meghatározó sérült és ugyebár Bynum. :mrgreen:
Szerintem az elején szenvedni fog a csapat, addig biztosan, ameddig RW és RR nem nyeri vissza egészségüket. Így inkább középmezőnybe várom a csapatot. Persze ha hamar összekapja magát mindenki, akkor PO-ba simán beverekedhetik magukat.


Nos ezzel a végére jutottam. Röviden elemeztem mindenki csapatát! Senkit nem akartam megbántani! Teljes mértékben saját vélemény. A tudatlanság és a legfrissebb információk/pletykák hiányának jogát fenntartom! Egyéb véleményeket, ellenvetéseket, kiegészítéseket szívesen veszem, várom és el is fogadom! :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.22. 12:53:46

PL Fantasy: nem volt vészes hetem, de így sem léptem előre a ligában. Az a baj, hogy túl sok olyan emberem van, aki a ligában részt vevő csapatok kb. 90%-ában szerepel (Ramsey, Sturridge, Touré...), így pedig elég nehéz előnyt szerezni a többiekhez képest. :D
Viszont Game, Agüerót mégsem fogom eladni, most is hozott 16 pontot, ráadásul így kialakult a Sturridge-Giroud-Agüero csatárhármas, aminél szigorúan a hozott pontokat nézve nem tudok jobbat kreálni. 8)
neobarca írta:Valaki aki nagyon unatkozik és ért is hozzá, nem akar felállítani egy idény előtti várható erősorrendet? Kíváncsi lennék rá, mire mehet a csapatom mert én úgy érzem nem olyan vészes. De lehet, hogy rendesen benéztem. :D
Tisztába vagyok benne, hogy sok minden, pl sérülés is változtathatja a sorrendet de mégis.
Meg 1-1 mondatban minden csapat mellé oda lehetne írni az erősségét/gyengeségét.
Csak egy ötlet volt. 8)
Én megcsinálnám ill van véleményem minden csapatról, de nem vagyok (még) akkora spíííler. :oops: :P
1. GT
...
14. neo
:mrgreen:
Amúgy nem rossz ötlet, akinek van egy kis ideje és a szakértők táborát erősíti, az tényleg összedobhatna egy ilyen listát. :)

(Meg te is leírhatnád a tiédet, már egész nagy spíler lettél. :D Még Wallt is odaadtad nekem. 8) )
Game90 írta:PP, Lowry, Gortat hármast én hagytam volna, de a többi az okés.
Bízom PP-ben, majd bebizonyítja nektek, hogy tévesen becsültétek le. :lol:
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2013.10.22. 12:38:34

Cumbee, még egyszer köszönöm a tippet, végül DeAngelo a 2. legtöbb pontot hozta a listámról Boldin után. :)

Értékelés:
QB: behúztam Foles-t erre a hétre, mert eddig elég jó teljesítményt nyújtott, erre 5,7 pont...

RB: McCoytól hiányzott a TD, Gore hozta helyette a pontokat, és DeAngelotól is kellett volna a TD

WR: J. Nelson hozta a minimumot, Gordon viszont még Foles-nál is nagyobbat betlizett..

TE: Witten most se vitte túlzásba

K: Gostkowski hozta az átlagát, 10pont.

DEF: A KC is csak 8 pontot termelt...

77,2 ponton zártam, ami elég kevés. 14 pont előnyöm volt, de az ellenfélnél még hiányzott Trent Richardson és Prater, szóval sok reményt nem fűztem hozzá, ennek ellenére mégis maradt 2,64 pont előnyöm! :) Szerencsére nála is sok volt a betli, és Jamal Charles fumble-ja is jókor jött! :)
És azzal, hogy az utolsó 2 körben elvertem a 2 előttem lévőt, felugrottam az 1. helyre! :)
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.10.22. 12:19:18

neobarca írta:Valaki aki nagyon unatkozik és ért is hozzá, nem akar felállítani egy idény előtti várható erősorrendet? Kíváncsi lennék rá, mire mehet a csapatom mert én úgy érzem nem olyan vészes. De lehet, hogy rendesen benéztem. :D
Tisztába vagyok benne, hogy sok minden, pl sérülés is változtathatja a sorrendet de mégis.
Meg 1-1 mondatban minden csapat mellé oda lehetne írni az erősségét/gyengeségét.
Csak egy ötlet volt. 8)
Én megcsinálnám ill van véleményem minden csapatról, de nem vagyok (még) akkora spíííler. :oops: :P
Én azért kíváncsi lennék a véleményedre :!: Főleg hogy a ROCKETS-től mit vártok az idén :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.22. 10:20:20

Valaki aki nagyon unatkozik és ért is hozzá, nem akar felállítani egy idény előtti várható erősorrendet? Kíváncsi lennék rá, mire mehet a csapatom mert én úgy érzem nem olyan vészes. De lehet, hogy rendesen benéztem. :D
Tisztába vagyok benne, hogy sok minden, pl sérülés is változtathatja a sorrendet de mégis.
Meg 1-1 mondatban minden csapat mellé oda lehetne írni az erősségét/gyengeségét.
Csak egy ötlet volt. 8)
Én megcsinálnám ill van véleményem minden csapatról, de nem vagyok (még) akkora spíííler. :oops: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.22. 00:55:47

Cumbee írta:Game tönkretette a fantasyhoz való hozzáállásomat. Rohadt sokat készültem az NFL draftra, erre jobb csapatot autodraftolt mint én, szóval totál megölte a motivációmat. Köszi Game, köszi. De tényleg. Köszi. :mrgreen: Ez volt a terved végig. Ismerd el!! :lol:
:mrgreen:

Igazából az volt a tervem, hogy mivel láttátok, hogy NFL-ben milyen jó csapatom jött össze, ezért NBA-ben majd mindenki autodraftolni fog és csak én leszek jelen a drafton... :mrgreen:
Gareth Tello írta:Valamelyik szakértő (Cumbee, kanty, Game, Slither, Bob, ...) majd értékeli röviden az én draftomat is? :)
PP, Lowry, Gortat hármast én hagytam volna, de a többi az okés. Bocsi, hogy csak ilyen röviden értékeltem, de kanty már leírt mindent.


Amúgy nem vagyok megelégedve a draftommal... :? Igazából nem tudtam 100%-osan a draftra koncentrálni és így eléggé összevisszaság lett az egész.

1. LBJ: rögtön borult a taktikám, mert úgy voltam vele, hogy KD-ért vagy LBJ-ért nem fogok 90-et kiadni, aztán mégis összejött, valamiért nem tudtam ellenállni neki. De ő legalább biztos pont a csapatomban.

2. Randolph: soknak tűnhet érte a 23 dollár, de ha belegondolok, hogy Jonas volt 19, Favors pedig 28, akkor nem olyan rossz a helyzet. 16/10-re jó lesz.

3. Bledsoe: igazából őt nem akartam, csak rajtam maradt. Mondjuk nem lesz rossz ő, mindegyik kategóriában hozzá tud majd tenni egy kicsit.

4. David Lee: neki örülök, hiába lesz Bogut, szerintem hasonló statokat fog hozni, mint tavaly.

5. Ellis: sokan lebecsülik őt, pedig tavaly hasonló számai voltak, mint Lillard-nak. Calderon és Dirk mellett szerintem jó lesz.

6. Butler: végre 30 perc körül fog játszani, breakout szezonja lehet majd.

7. Deng: fele annyiba került, mint pl. Hayward, pedig szerintem jobb statjai lesznek majd.

És innentől már nem én draftoltam: Henderson és Porter még okés, viszont Dalembert, KCP, Brand és Sefo kuka.

Amúgy az egyik SF-emtől megválnék (kivétel LBJ), főleg PF/C érdekelne. Illetve ugyanitt kukorica eladó!

Most kb. ilyen középmezőnyre lehet jó a csapatom.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.21. 23:06:32

Szuper mély ligám draft eredménye:
1. (2) LeBron James (Mia - SF,PF)
2. (39) Ty Lawson (Den - PG)
3. (42) Brook Lopez (Bkn - C)
4. (79) O.J. Mayo (Mil - SG)
5. (82) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)
6. (119) Kyle Korver (Atl - SG,SF)
7. (122) Tristan Thompson (Cle - PF,C)
8. (159) Isaiah Thomas (Sac - PG)
9. (162) Kevin Seraphin (Was - PF,C)
10. (199) Martell Webster (Was - SG,SF)
11. (202) Ed Davis (Mem - PF,C)
12. (239) Earl Clark (Cle - SF,PF)
13. (242) Jared Sullinger (Bos - PF)
14. (279) Jason Smith (NO - PF,C)
15. (282) Cory Joseph (SA - PG)

Kell majd szereznem egy normális csere irányítót és akkor jó vagyok.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.21. 16:15:16

Gareth Tello írta:Áthelyezték a My team fül alá. Ha rákattintasz mondjuk a League-re, aztán ráviszed az egeret a My team-re, akkor látnod kell, ott van a Roster alatt.
Zsír vagy köszi! :wink: A válaszodat/ajánlatodat meg vettem és akkor visszatértünk rá 1-2 hét után! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 16:08:41

neobarca írta:Rosszul emléxem, hogy tavaly még volt a yahoo fantasy basketballban My watch list/watch list?
Valahol a Players fül alatt volt. Most nem találom. Áthelyezték volna? Vagy nincs már? :shock:
Áthelyezték a My team fül alá. Ha rákattintasz mondjuk a League-re, aztán ráviszed az egeret a My team-re, akkor látnod kell, ott van a Roster alatt.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.21. 15:59:12

Rosszul emléxem, hogy tavaly még volt a yahoo fantasy basketballban My watch list/watch list?
Valahol a Players fül alatt volt. Most nem találom. Áthelyezték volna? Vagy nincs már? :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.21. 01:44:44

Na én is adok magamról életjelet :)
Sajnos az NBA draft-tól munka miatt távolmaradni kényszerültem, hát olyan is lett a csapat amilyen. Elkezdtem az autodraftot beállítani, de a második oldal után rájöttem, hogy túl hosszú lesz, így maradt a remény, hogy valami értelem kijön. Meglátjuk mi lesz, talán egy-két pozicíót javíthatok az utolsó helyről, de nagy mák kellene. Sajnos úgy tűnik a keepernél sem tudok részt venni a drafton, őszintén nagyon sajnálom ezt, de a munka az munka :(

NFL: El sem hiszem, hogy én vezetek, ettől még nem hiszem, hogy megnyerem, de azt, hogy második éve itt vagyok elől, tényleg jó érzés (na innentől jön az, hogy vereség vereség hátán :D ). Kaptam pár csereötletet, de egyelőre én ráérek, hacsak nem kapok valami tényleg visszautasíthatatlant, nem fogok cserélni, mert nem szorulok rá. Bár most kiesett Foster, reménykedek, hogy csak rövid időre.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.21. 01:24:53

Én is folytatom a vereség sort, tényleg hihetetlen ez az NFL fantasy, s kezd kicsit bosszantani is, meg a kedvem is kezd elmenni. :? Nem a sikertelenség (Nba-ben végig alul voltam tavaly előtt, de láttam a fényt az alagút végén s erősödtem is év végére, itt az sincs, lutrik a hetek), hanem inkább az hogy csinálhatok bármit, jön a hét s lassan úgy érzem feldobunk egy érmét ha írás én nyertem ha fej akkor meg a másik. Készül az ember, olvas, de a szerencse faktor baromi sokat számít, vannak persze, akik hozzák nagyjából magukat (kulcsszó nagyjából), de konkrétan hétről-hétre mindig kidől valaki, plusz az elkapók is olyanok egyik héten 20 pont másik héten nem is dobnak felé (tudom védelmek, de akkor is). Futó bármikor megsérülhet, plusz az említett TD, ami iszonyat ebben a játékban, miután 6 pontot ér, ami baromi sok. 130-as hét után 48at csináltam, ilyen szórás a világon nincs. :D
No mindegy, lemegy ez az idény, de azt hiszem ennyi is volt, nem sok értelmét látom.

Chris Johnson eldöntötte a heti párharcot, természetesen pont most alkotja a szezon legjobbját, úgyhogy a Frisco ellen játszik. Rendben nálam Forte volt nagy plusz, de ő a Redskins ellen volt. Többiek sajnos nem tudtak TD-t csinálni, s ennyi is az egész, TD vagy nem, most megint nem, jön a vereség. Harmadik szoros vereségem lesz 2-5, a tavalyi 4 győzelmet próbálom túlszárnyalni, de úgy látszik ez mission impossible....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.10.21. 00:20:14

Végeztem a Hard Cap ligám draftjával, és sajnos itt is elszúrtam a dolgot. Rajtam maradt Ty Lawson 10M+-os szerződése, és amiatt már nem nagyon tudtam jó mid-level játékosokat behúzni. Ráadásul budgetem is maradt, amit elkölthettem volna...

1. (1) Stephen Curry (GS - PG,SG) $49
2. (38) Tobias Harris (Orl - SF,PF) $18
3. (45) Al Horford (Atl - PF,C) $32
4. (55) Maurice Harkless (Orl - SF) $14
5. (62) Raymond Felton (NY - PG,SG) $22
6. (77) Ty Lawson (Den - PG) $4
7. (86) Andrei Kirilenko (Bkn - SF,PF) $16
8. (93) J.R. Smith (NY - SG,SF) $1
9. (157) Gerald Henderson (Cha - SG,SF) $3
10. (173) Robin Lopez (Por - C) $9
11. (181) Nick Collison (OKC - PF,C) $4
12. (190) Jason Smith (NO - PF,C) $4
13. (202) James Anderson (Phi - SG,SF) $1
14. (214) DeMarre Carroll (Atl - SF,PF) $1
15. (225) Jordan Crawford (Bos - PG,SG) $1

Idei cap hit: $71.040.904 (a cap space $71.748.000 volt).

Alacsony posztokon jó vagyok, magasokkal viszont elég rosszul állok, remélem bejönnek az 1 dolláros pickjeim. :)
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.10.20. 22:42:31

Hacsak nem állatkodik egyet Demaryius, újabb vereséggel gazdagodom. :?
Szokásos hét volt, rossz QB-t választottam, Doug Martin a 2. félidő elején lesérült, a Cowboysnál egy yardról nem az alapból játszó Randle futja be, hanem más, Bengals D egy sacket se tudott összehozni, nemhogy interceptiont vagy fumblet... Elég elszomorító ezeket hétről-hétre látni...
De ahogy a Cowboysnál is mindig mondják: majd jövőre.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.20. 21:42:50

Cutler lesérült, Forte próbálja megnyerni a meccset a maciknak, nyomjad kicsi, így is futott 3 TD-t, de nyomassad csak. :D Ő tart életben a héten, persze még csak most kezdődtek a meccsek, s még hátra van bőven a heti párharcból, de az a közel 30 pont elég jól jön.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.20. 20:17:56

neobarca írta:
Megmondom őszintén, Vala for Scola esélytelen. Nem azért adtam érte 19 dodo-t hogy egy 1 dolcsis gyerekre cseréljem akinek jóindulattal is csak 10-12 percei lesznek. :)
Scola 20 perc körül, felett fog játszani. :wink: De értlek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.20. 19:32:45

Gronkowski kezdett, most már összeállt a kép. :D
Úgy látom bukó lesz ez a hét is, Panthers védelem rendesen bekezdett....
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.20. 18:40:46

varnagykrisztian írta:Azt esetleg hogy mi mennyi pontot ér? :mrgreen:
Minden 1 pontot ér, kivéve a TO. Azért mínusz jár. Pl: hétfőn kezd 1 hét, vasárnapig tart. Akinek a csapata több pontot dob összesen az 1 hét alatt, az kap 1 pontot. És így tovább a többi stattal... Remélem világosan fogalmaztam. ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.10.20. 18:14:23

neobarca írta:
varnagykrisztian írta:NBA fantasy draft

Leirnátok hogy mikért lehet pontokat kapni?Köszi
FGM, FG%, FTM, FT%, 3PTM, 3PTM%, PTS, REB, AST, ST, BLK és TO de az mínusz pont ugyebár... ;)
KÖSZI

Azt esetleg hogy mi mennyi pontot ér? :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.20. 17:50:09

varnagykrisztian írta:NBA fantasy draft

Leirnátok hogy mikért lehet pontokat kapni?Köszi
FGM, FG%, FTM, FT%, 3PTM, 3PTM%, PTS, REB, AST, ST, BLK és TO de az mínusz pont ugyebár... ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.10.20. 17:40:48

NBA fantasy draft

Leirnátok hogy mikért lehet pontokat kapni?Köszi
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.20. 16:55:09

Nos akkor megérkeztem én is! :) Elemezném felemásra sikeredett draftomat:

1. My Man Melo $69:
Az alap taktikám része volt, hogy nem szállok be a licitbe az elején. Bíztam benne, hogy senkinek nem ér meg 50 dolcsinál többet. Tudom, hogy mindenki tudta, le fogok csapni. De arra nem számítottam, hogy 65-nél kell beszállnom. Rendesen felnyomtátok az árát "szemétládák" és 69-et nem is ér, mégis kellett nekem. Kellet mert szerelmes vagyok belé. :lol:

2. Lillard $38:
Nem volt olcsó, de szerettem volna egy fiatal tehetséges irányítót. Lillard tavaly iszonyatosan jó volt és idén még többet várok tőle. Komoly konkurenciája nincs is a csapatban. Stabil kezdő és nem az a sérülős fajta. Szerintem így másodévesen emelkedni fognak a statjai. Meg vagyok elégedve a draftolásával.

3. Noah $21:
Szerettem volna egy jól blokkoló dupla dupla körüli centert. Igazából fő prioritás nálam Howard lett volna. Sztem remek szezonja lesz a Rocketsben és valóban alulértékelt volt idén. $38 körül kantynak nagyon megérte. Én csak azért nem mentem bele, mert nem akartam az elején kiköltekezni az összes pénzemet, mert reálisan nézve, drága volt az első kettő emberkém. Így végül Noah-ra esett a választásom. Ha hozza a tavalyi statokat, én már elégedett leszek.

4. Pekovic $17:
Ő rajta volt eredetileg is a kívánság listámon. Tavaly jó szezont futott, ráadásul idén elment mellőle Kirilenko. Talán több tere lesz, meglátjuk. 17-et nekem röhögve megért.

5. Valanciunas $19:
Na ő volt a "titkos" favoritom! De ahogy a liciteket láttam, nem csak nekem. :lol: Figyeltem őt az előszezonban, esélyes, hogy nagyot fog robbantani. Nagyon sokat gyakorolja a festékből való dobásokat. A százalékai is javultak. A Toronto magas játéka idén rá fog épülni ez szinte biztos. $19-ér drága volt első ránézésre, de remélem szezonban már azt fogom mondani, hogy olcsó volt. ;)

6. Lin $5:
Nagyon kellett már egy irányító, mert eléggé elmagasodott a csapatom. LIn 5 dodo-ért ajándék volt, ha már csak a tavalyi statjait hozza. Bár ha jól értesültem, ő is sokat csiszolt a dobásai technikáján meg gyakorolta a 3asokat. Kíváncsi leszek. Erős csapat a Rockets, idén tarolni fognak szerintem, ő pedig kezdő irányító benne.

7. T. Evans $7:
Nagyon gondolkodtam rajta. Alapjáraton erős pontdobó. Kíváncsi leszek, mennyire tesz jót neki a környezetváltozás. A Kings-et nem kedvelte, itt a pelikánoknál egész összeállt a csapat. Sztem egyébként ők meglepetést fognak okozni idén. 8)
Evans nagy kérdőjel főleg $7-ért. Meglátjuk.

8. B. Knight $4:
Szerintem ez lesz végre az ő éve. Tavaly szana szét [auto_cenzúra], voltak fellángolásai, voltak komoly hullámvölgyei. Jót fog tenni neki reményeim szerint a környezetváltozás. Nem akart menni, de sztem ennek a Bucks-nak simán lehet a húzóembere. Örülök, hogy a csapatomban tudhatom.

9. DeRozan $6:
Nem volt olcsó DeRózsi de volt még lóvém és sztem ő amúgy is alulértékelt gyerek. Jó kis pörgős játékos, sok pontot dob. Bár Gay idén teljes mértékben ott lesz mellette, sztem nem lesz rá rossz hatással. Sőt! Amúgy a Raptors is szimpatikus csapattá növi ki magát szépen lassan, akikkel komolyan kell foglalkozni. DeRózsi szinte minden évben nálam van és ez egyenlőre idén is így lesz.

10. Varejao $5:
Hatttalmas nagy kérdőjel. Ha úgy tér vissza, ahogyan kidőlt a Cavs soraiból, mérhetetlenül boldog leszek. Ha jól tudom egészségi állapota kielégítő. Ugyanakkor jött egy bökkenő. Ennek a bökkenő neve Bynum. Tavaly Bynum megkeserítette az egész évemet közvetlenül. REmélem idén nem fog közvetve. Ajánlom neki, hogy jól kijöjjenek egymással. Vagy sérüljön le, váltson inkább bowlingra, bánom is én. Csak Vare jó legyen. :P

11. McLemore $1:
Első bakim a draft alatt. Épp bepisiltem a röhögéstől, mert olvastam Cumbee kirohanásait, hogy elvittem Varet előle. Aszondja nincs centerem hagyd meg nekem. Meg megvan az idei ellenségem... :D :D :D Sírtam a röhögéstől. Közben meg nem vettem észre hogy én lettem volna a soros. Mivel nem dobtam be senkit, a gép megtette helyettem és 1 dodo-ért rajtam ragadt. Teljes homály nekem a srác. Konkrétan semmit sem tudok róla, csak annyit h első körös draft volt idén. Meglátjuk. Lehet még hálás is leszek a bakimért. ;)

12. Stuckey $1:
Tanácstalanságomban bedobtam. Itt a vége felé azért nem könnyű valljuk be. Gondoltam valaki ad érte 2 dolcsit, hát nem így lett. Rajtam ragadt. Aztán gondoltam hátha jó lesz, de aztán kaptam a hideg zuhanyt. Sokan vannak előtte, sztem ő lesz az első FA-ra száműzött játékosom.
Pedig emléxem milyen éve volt 2 éve. Bobbal öltük egymást érte. Mostmeg... Sajnálom amúgy a srácot... :(

13: DeA Jordan $2:
Ő lehet a csapatomban idén az igazi meglepetés ember. Szükségem volt egy magasra akit PF és C poszton is be tudok vetni. Csodálkoztam, hogy még bent van. Valljuk be itt a vége felé, igen nehéz volt minőségi embert halászni. DeAndre hatalmas nagy IQ 0 de a testi adottságai és a képességei megvannak. Mivel a Clippersben nincs komoly C rajta kívül, így fix a helye. Na és itt jön a csavar. Remélem az új edző kezd vele valamit és hatékony gyerek lesz belőle. Vannak jó meccsei, nem lehetetlen. Ha mást nem is, a meccsenkénti 1-2 blokkja, jól fog jönni szerintem.

Konklúzió: Mint ahogy azt fentebb is írtam, felemásak az érzéseim. Nem tartom egyáltalán reménytelennek a csapatot, de sok mindent én sem így terveztem. Tényleg fölös volt gyakorolni előtte. Itt úgy is minden más. Max arra volt jó, hogy tudjam mi mire szolgál.
Annak örülök, hogy Melo papa hozzám került, (nem Bob, 100dolcsiért már nem vittem volna, hogy a korábban írtadról megemlékezzek) és Lillard is tervezve volt. Ezen kívül Pekovic, Valanciunas és Knight volt még a prioritások között, akiket sikerül is megszereznem. 13/5, nem is annyira rossz arány. A többiek a piac alakulása hozta. Meglátjuk.
Egyébként Howardért nagyon fáj a fejem. Ahogyan Slither által hatalmas FAIL.nek tartott Cousins-ért is. Őt is nagyon szerettem volna, igaz nem ennyiért. :lol: Bár ha nem tolod fel Melo árát ennyire, akkor ráígértem volna... ;)

Ennyi voltam, bízom benne, hogy legalább olyan jó lesz ez a szezon is, mint az előző kettő. Én minden esetre nagyon várom :!: Ha valakinek van véleménye a csapatomról, szívesen fogadom. ;)

Aki meg keeperben benne van, ne feledje: 1 hét múlva THE SHOW MUST GO ON! ;)


Szerk:
kanty írta:Neo!

Egy több emberes csere sem érdekel?
Megmondom őszintén, Vala for Scola esélytelen. Nem azért adtam érte 19 dodo-t hogy egy 1 dolcsis gyerekre cseréljem akinek jóindulattal is csak 10-12 percei lesznek. :)
Egyébként nem tervezek cserélni a rajt előtt. Kíváncsi vagyok rá, ki hogyan teljesít... ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.10.20. 16:03:35

Neo!

Egy több emberes csere sem érdekel?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2013.10.20. 14:41:03

Cumbee írta: Én RB mániás vagyok, szóval kezeld helyén az én tippemet, de az én elvem az, hogy kérdéses helyzetben mindig menj az RB-vel.
Bővebben: Én Jenningsben, Nicksben és Washingtonban nem igazán bízom. Boldin sem biztató a héten, a Titansnak pont hogy atom passz elleni védekezése van. 15.55 pontot engednek csak meccsenként az ellenfél elkapóinak, amivel harmadikak a ligában. Boldinal ráadásul még probléma az is, hogy az első heti állatkodása után folyamatosan duplázzák. Annyira jó elkapó, hogy normál helyzetben jó számokat hozzon, viszont a kora miatt annyira már lelassult, hogy a double coverage-ket ne tudja már normálisan megverni. Kérdés, hogy most Davis nagy meccsei után változik-e a védelmek prioritása, ha nem akkor se ess kétségbe, Manningham és/vagy Crabtree visszatérésével javul majd a helyzet, jelenleg azt nyögi, hogy az összes többi SF WR gyakorlatilag használhatatlan, a védelmeknek csak rá kell figyelniük.
Williams: Írtam már, hogy őt kezdetném. A Rams futás elleni védelme a 2. legrosszabb a ligában, átlagban 23,58 pontot engednek meccsenként. Alapvetően Williamsben sem bízok és nem is kedvelem. Az, hogy nem szerzett TD-t még az évben elég nagy vicc, de a legbiztosabb választásnak őt érzem. Mondjuk kérdés, hogy biztos pick kell, vagy high upside. Ha erősebbnek érzed a csapatod és csak egy stabil, pontokat hozó FLEX-re van szükséged, akkor nálam az RB a nyerő.
1 futó még van amúgy a padon, csak Bilal Powellt a sérülése miatt semmiképp sem akartam játszatni.
Igazából Nálam is DeAngelo volt a kezdőben egész héten, csak mára lettem kicsit bizonytalan. de így akkor ő marad! :)
Köszönöm! :)
Válasz küldése