USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.11. 20:37:48

Közben 10-8 Phillynek, én is ott követem.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.01.11. 20:35:35

Én csak az NFL.com-on követem. 18 mp van a félidőből, a Philly 7 yardra van a TD-től.

szerk: field goal lett. 10-8 a félidő a Phillynek

szerk2: ennyi, mert megyek Pamplonába :D
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.11. 20:23:19

GO EAGLES :!:
Eddig akkor kevés amit láthatunk...de muszáj lesz nyerni, Eli-nek nincs helye újra a Superbowlban.
Meg amúgy is kit érdekel a Giants, a lényeg hogy nyerjen a Philly!

Szerk.: Aki nézi az közvetítsen néha pls!
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.11. 20:23:12

cps46 írta:... azt már megszoktam, hogy idén ahány NFL meccset megnézek, soha nem az a csapat nyer, amelyiknek én szurkolok. Viszont mindig elismertem, hogy jogosan nyert az ellenfél. Most először nem ezt érzem. :(

szerk: Giants-Eagles 5-7, nagyon röpködnek a safety-k mostanában. :D
Akkor ezúton is szeretnélek megkérni,h este a Steelersnek szurkolj! :D
GO SAN DIEGO!!!

NY-PHI
Asszem ez is igencsak szoros meccs lesz,legalábbis az eddigiek alapján...Azért durva,h McNabb 18 yardot hozott össze (majdnem) 1 félidő alatt :shock: 4/9 passz,1 INT.
Emitt pediglen GO EAGLES!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.01.11. 20:27:46-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.01.11. 20:21:27

Na térjünk át a maiakra. Már majdnem félidő van, és az Eagles támadói összesen 34 yardot :!: :shock: hoztak össze, de vezetnek 7-5-re, mert Eli a saját 10-esénél adta el a labdát, és onnan van a TD.

GO GIANTS!
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.11. 20:13:14

Jó nem azt mondom hogy minden idők legjobb védekezése volt, de nekem külön tetszett az agresszivitásuk.
Azt meg a kommentátorok is mondták, hogy néha előfordul, hogy mire a bíró visszanéz eltelik egy kis idő, így nem látja a késői indítást. Megesik.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.01.11. 20:13:07

miihii írta:
cps46 írta: Szóval volt itt "hazai pálya előnye" rendesen.
Jah,főleg,h Tennessee-ben volt a meccs :wink:
Igen, ezért tettem az idézőjelet. De most komolyan, azt már megszoktam, hogy idén ahány NFL meccset megnézek, soha nem az a csapat nyer, amelyiknek én szurkolok. Viszont mindig elismertem, hogy jogosan nyert az ellenfél. Most először nem ezt érzem. :(

szerk: Giants-Eagles 5-7, nagyon röpködnek a safety-k mostanában. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cps46 2009.01.11. 20:14:06-kor.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.11. 20:08:16

cps46 írta: Szóval volt itt "hazai pálya előnye" rendesen.
Jah,főleg,h Tennessee-ben volt a meccs :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.01.11. 20:02:54

ozsimiki írta:+ azt el is felejtettem,h vége felé 10-10nél Baltimore támadásnál 3. 2 volt, aszhem,és lejárt az idő az akció elindítására, szóval szabálytalan volt, így lett belőle first down,és így rúghattak a 3 pontért :evil:
Igen, már kb 1 másodperce 0-át mutatott az óra. Az első félidőben a Titansnek meg lefújták, ahogy 0-ra váltott. Meg volt az a szitu, amikor kiütötték Flacco kezéből a labdát, de mégis visszaadták nekik, pedig a lassításból nem az derült ki, hogy már elindult a karja. Ezt persze nem lehetett visszanézni. A másik oldalon meg elfogadták a field goal előtt a challenge-et, pedig kicsit necces volt. A Chris Johnson-féle szétszaggatásnál még a Titans kapott büntit, mert sípszó után meg akarták védeni csapattársukat. Szóval volt itt "hazai pálya előnye" rendesen.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.11. 19:28:37

ozsimiki írta:+ azt el is felejtettem,h vége felé 10-10nél Baltimore támadásnál 3. 2 volt, aszhem,és lejárt az idő az akció elindítására, szóval szabálytalan volt, így lett belőle first down,és így rúghattak a 3 pontért :evil:
Ott a pont!
Valóban ez volt az egyik kulcsa a meccsnek.Minden hibája ellenére a Tenneessee nem feltétlenül érdemelt vereséget.Többet tettek a sikerért,de állati balszerencsés napot fogtak ki.A bíróknál is :?

Követi vki a most zajló meccset?
Mert esetleg linkelhetne vmi működő és viszonylag jó streamet.Ami roja-n van az igen kockás,ami meg még ki is vehető,az meg durván akad.
TVU-s,Sopcastos link esetleg?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.11. 19:12:09

+ azt el is felejtettem,h vége felé 10-10nél Baltimore támadásnál 3. 2 volt, aszhem,és lejárt az idő az akció elindítására, szóval szabálytalan volt, így lett belőle first down,és így rúghattak a 3 pontért :evil:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.01.11. 13:36:03

Azért az a Baltimore védekezés sem volt egy hűdenagyonszuper. Majdnem 400 yardot hozott össze a Titans, tehát a 3 labdaszerzésükön kívül mást nem nagyon tudtak felmutatni. Alapból a Titans jobban védekezett, de tény, hogy a kulcs-momentumok a Ravensé voltak. Minden az eladott labdákon múlt, de ha (tudom, hogy ilyen nincs) ez 3-0 helyett csak 2-0, akkor már a Titans nyer.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.11. 13:25:29

Ozsi!

A Titans valóban meg akart tenni sokmindent támadásban, de hát aki úgy veszít labdát ahogy ők sokadjára az nem is érdemel továbbjutást. Most ha egy csapat támad és támad és támad, de folyton labdát veszt akkor nekem az a támadó játék nem tetszik. Nem folytonos.
Persze ettől még dícséretes, és alapvetően én is azt mondanám amit te, mivel nem szeretem a védekező csapatokat, viszont tegnap nekem a Baltimore olyat mutatott amit még soha nem láttam. E miatt mondom azt, hogy nem a Titans bukta el a meccset, hanem a Ravens nyerte meg. Egy meccset nem lehet elbukni ami soha nem is volt az övék.

Az utolsó mondatoddal pedig félig egyetértek félig nem. Ugyanis Go Chargers! Viszont valóban GO PHILLY :!:
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.11. 11:29:40

miihii írta:
G-Jay írta:Végig néztem a Baltimore - Titans meccset, hát ez felért egy igazi háborúval! A Ravens kegyetlen védekezéssel gyakorlatilag kivégezte a Titans támadóit :!:
A kommentátorok oda voltak a Titans akarásáért támadásban, de hát én nem, mert a Ravensnek szurkoltam (mindössze azért mert az egyik kedvenc sorozatom Baltimore-ban játszódik, a Wire), és ugye a védelem kell általában a győzelemhez.
Alapvetően én is a támadó játékot szertem, de ennyire fantasztikus védekezést még soha ne láttam! Azt mondom megérdemelt a továbbjutás.
Így legalább a Chargers talán könnyebben jut a Superbowlba...mondjuk ez ellen a védelem ellen ők se fognak annyira vitézkedni...

Most is bebizonyosodott :arrow: Defense wins championship :!:

Természetesen holnap GO EAGLES, GO DeSean Jackson :!: :!: :!:
Több dologban is összecseng a véleményünk.Tényleg ez eszméletlenül nagy harc volt,gyötörték egymást rendesen a felek.Várható is volt vmi hasonló,de ez egyszerűen félelmetes védekezés volt mindkét oldalról.A Tennessee a labdavesztéseivel szépen megverte magát.A Ravens meg rettenetesen zártan védekezett.
Alapvetően inkább a Titánoknak hajtottam,de már korábban kigondoltam,hogyha a Baltimore győz,akkor annak a WIRE-rel való kapcsolódás miatt örülök :D
Én is inkább OFFENSE párti vagyok,de nem unatkoztam egyáltalán ilyen védelmeket látva sem.
HOLNAP GO CHARGERS!
Hazaiaknak drukkoltam, és igaza volt Faragóéknak, az esett ki, aki mindent megtett a sikerért, ha kellett kockáztatott, sokkal többet támadott, de hát a kulcspillekben nagy akarásnak nyögés lett a vége, azt elismerem h Baltimori védelem a liga legjobbja, kegyetlen mit adtak elő, +talán azért érdemlik meg, mert kevés támadásaiknál az újonc irányítójuk egyet sem hibázott, és történelmet írt az NFL-ben, eddig egy újonc írányító sem nyert két mérkőzést a rájátszásban. Azt hiszem Flacco, vagy Facco vagy mi volt a neve.
Mindenesetre a titánokat még egy kulcs ember sérülése is hátráltatta a félidőtől, de sajnos maguknak köszönhetik a kiesést. parádés baltimori védekezés ide,vagy oda.

Ma pedig go Pittsburgh, de előtte még Philadelphia kiejti a címvédőt :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.11. 07:12:23

Na,a másik főcsop-elődöntő elég sima lett.
ARI-CAR 33:13.

A Párducoknál Delhomme 5 Interceptiont dobott :!: :shock: Az Arizona már az első félidőben eldöntötte,már 27:7re vezettek.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.01.11. 02:06:30

Ezt a Tennessee-t én ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor egy csapat rúg 4 kapufát, meg kihagy 3 tizenegyest, és ezzel kikap 1-0-ra.
A Baltimore meg egyszerűen nem tetszett. A támadójáték sehol nem volt a Titans-hez képest (a TD azért szép volt), se passzban, se futásban. A védekezés rendben volt (bár a fumble utáni labdaszerzéshez jó adag mák is kell), viszont a Tennessee is elég jól nyomta, mert a Baltimore-nak egy csomó olyan drive-ja volt, hogy egyetlen first down-t sem engedélyeztek nekik. Chris Johnson eltűntetése jó húzásnak bizonyult, bár ahogyan csinálták, azt szépnek nem nevezném.
A bíráskodás meg "érdekes" volt.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.11. 01:55:17

G-Jay írta:Végig néztem a Baltimore - Titans meccset, hát ez felért egy igazi háborúval! A Ravens kegyetlen védekezéssel gyakorlatilag kivégezte a Titans támadóit :!:
A kommentátorok oda voltak a Titans akarásáért támadásban, de hát én nem, mert a Ravensnek szurkoltam (mindössze azért mert az egyik kedvenc sorozatom Baltimore-ban játszódik, a Wire), és ugye a védelem kell általában a győzelemhez.
Alapvetően én is a támadó játékot szertem, de ennyire fantasztikus védekezést még soha ne láttam! Azt mondom megérdemelt a továbbjutás.
Így legalább a Chargers talán könnyebben jut a Superbowlba...mondjuk ez ellen a védelem ellen ők se fognak annyira vitézkedni...

Most is bebizonyosodott :arrow: Defense wins championship :!:

Természetesen holnap GO EAGLES, GO DeSean Jackson :!: :!: :!:
Több dologban is összecseng a véleményünk.Tényleg ez eszméletlenül nagy harc volt,gyötörték egymást rendesen a felek.Várható is volt vmi hasonló,de ez egyszerűen félelmetes védekezés volt mindkét oldalról.A Tennessee a labdavesztéseivel szépen megverte magát.A Ravens meg rettenetesen zártan védekezett.
Alapvetően inkább a Titánoknak hajtottam,de már korábban kigondoltam,hogyha a Baltimore győz,akkor annak a WIRE-rel való kapcsolódás miatt örülök :D
Én is inkább OFFENSE párti vagyok,de nem unatkoztam egyáltalán ilyen védelmeket látva sem.
HOLNAP GO CHARGERS!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.11. 01:46:20

Végig néztem a Baltimore - Titans meccset, hát ez felért egy igazi háborúval! A Ravens kegyetlen védekezéssel gyakorlatilag kivégezte a Titans támadóit :!:
A kommentátorok oda voltak a Titans akarásáért támadásban, de hát én nem, mert a Ravensnek szurkoltam (mindössze azért mert az egyik kedvenc sorozatom Baltimore-ban játszódik, a Wire), és ugye a védelem kell általában a győzelemhez.
Alapvetően én is a támadó játékot szertem, de ennyire fantasztikus védekezést még soha ne láttam! Azt mondom megérdemelt a továbbjutás.
Így legalább a Chargers talán könnyebben jut a Superbowlba...mondjuk ez ellen a védelem ellen ők se fognak annyira vitézkedni...

Most is bebizonyosodott :arrow: Defense wins championship :!:

Természetesen holnap GO EAGLES, GO DeSean Jackson :!: :!: :!:
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.10. 15:32:59

Barcaforever írta:Baltimore-Tennessee :arrow: Tenesse. Talán a legnagyobb meglepetés lenne ha nem ők jutnának tovább.

Arizona-Carolina :arrow: Arizona. Nálam ők magabiztosabbnak tüntek, bár sokan a panthers várják tovább.

Philadelphia-NY Giants :arrow: Giants. Ezt Jacobs játékától teszem függővé, ha nem vagy rosszul játszik akkor Philly.

San Diego-Pittsburgh :arrow: San Diego.Ezt különösen nem indokolnám. 8)
3mal szóról szóra egyet értek,egyedül a Philly-Giants végkimenetelében nem.Naon bízom benne,h ezt a nyalifejű Ílájt és a csapatát kiütik este! :twisted: (Bár én szimpla ellenszenv miatt mondom ezt! :twisted: )
De amiben legteljesebb mértékig összecseng a véleményünk,az a CHARGERS!Kőkemény lesz,de meg kell dádázni a Steelerst,aztán szépen tovább,tovább! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.01.10. 12:38:43

Baltimore-Tennessee :arrow: Tenesse. Talán a legnagyobb meglepetés lenne ha nem ők jutnának tovább.

Arizona-Carolina :arrow: Arizona. Nálam ők magabiztosabbnak tüntek, bár sokan a panthers várják tovább.

Philadelphia-NY Giants :arrow: Giants. Ezt Jacobs játékától teszem függővé, ha nem vagy rosszul játszik akkor Philly.

San Diego-Pittsburgh :arrow: San Diego.Ezt különösen nem indokolnám. 8)
Kép
Avatar
Xzibit25
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2008.09.13. 17:30:12
Tartózkodási hely: Budapest XXI

2009.01.09. 20:57:17

Ma volt a nagy keleti rangadó NBA-ben.Cavs vs. Celtics.A Boston sajnos sorozatban negyedszer kapott ki.Pedig a LAkers elleni meccsig szárnyaltak de onnantól valami megváltozott.Most a Cavs vert el minket 98-83-ra és így most visszacsúsztunk a 3. helyre.
Most egy pár dolgot írok a másik kedvenc csapatomról az Orlando Magic-ről.A Magic előzte be a bostoniakat a keleti ranglistán.Az Orlando az Atlantával játszott ma és őket verte meg 121-87-re.

A többi mai eredmény: Memphis-Toronto 82-103; Charlotte-Philadelphia 87-93; Los Angeles C.-New Orleans 80-107; Houston-Oklahoma City 98-96; New Jersey-Milwaukee 102-104; Washington-Chicago 86-98; Detroit-Denver 93-90; Miami-Sacramento 119-115; Dallas-Phoenix 100-128; Indiana-Los Angeles L. 119-121

A holnap hajnali meccsek: Charlotte-Washington; Milwaukee-Minnesota; Oklahoma City-Chicago; New York-Houston; Detroit-Utah; Golden State-Portland
wutang85
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.07.30. 13:55:53
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.08. 10:21:16

G-Jay írta:Ha már Philadelphia :arrow: NBA
Talán a legjobban erősítő csapat volt nyáron, erre semmi. Playoff nagyon messze van. Nem tudom hogy miért, sajnos a meccseiket nem tudom követni. Valaki ad nekem magyarázatot rá? Nem igazán értem.
Brand kisebb sérülésekkel küzd a szezon eleje óta és megfelelő pótlás nincs.Iguodala a tavalyi szezon óta eléggé visszaesett és nem olyan játékot mutat,mint amit elvártak tőle...Talán ennyi
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.01.08. 10:02:17

Úgy látszik, hogy a philly-t már megint a neten kell nézni :evil:
Na nem baj, az is jó, hogy egyáltalán közvetítenek NFL meccseket
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rszergej 2009.01.08. 12:10:07-kor.
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.01.08. 01:50:03

Na, gyerekek, itt a lassú vég...!
A konferencia-elődöntők is elérkeztek immár!
A menü a következő!
NASN, szombat, 22:30: Baltimore-Tennessee,
vasárnap hajnali 02:00: Arizona-Carolina,
vasárnap este 19:00: Philadelphia-NY Giants,
vasárnap este 22:30: San Diego-Pittsburgh.
A Sport1 szombaton és vasárnap a 22:30-tól kezdődő mérkőzéseket
közvetíti!
eNeFeLejtsétek őket!
K.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.06. 22:39:43

Ha már Philadelphia :arrow: NBA
Talán a legjobban erősítő csapat volt nyáron, erre semmi. Playoff nagyon messze van. Nem tudom hogy miért, sajnos a meccseiket nem tudom követni. Valaki ad nekem magyarázatot rá? Nem igazán értem.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Válasz küldése