Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Hawk
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.12.11. 21:37:25
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2009.12.23. 20:40:36

Na én is visszatettem a régi aláírásképemet, amíg nem lesz újabb. :lol:
Mihu! Úgy látom ugyanaz a kép van benne mint a Te avatarodban! Ozsimiki tudja igazolni, hogy ez a sig már régen megvolt, csak lecseréltem. Ha lesz valami új alap csináltatok másikat. Ha zavar szólj és lecserélem. :wink:
ozsimiki írta: Forca (ill németül kellene most írjam :D Spurt?) Schumi! :D
Ozsi! Jól gondolom, hogy jövőre nem a Ferrarinak fogsz elsősorban szurkolni? :lol: .... Ahogy én sem.

1986-ban az első Magyar Nagydíj óta nézek Forma-1-et. Nelson Piquet-nek szurkoltam (ott Ő nyert :wink: ) 1991-ig amíg visszavonult. Amikor a Williams-től átment a Lotus-hoz, majd a Benetton-hoz akkor is hű maradtam hozzá, bár ott már nem volt olyan sikeres. Visszavonulásakor Michael Schumacher volt a csapattársa, úgyhogy neki kezdtem szurkolni.
2006 után már csak a Ferrarinak szurkoltam, mert Schumi után már nem érdekelt annyira az F1, azért még megnéztem minden futamot 2007-2008-ban. Idén agusztus-szeptembertől már nem nagyon néztem meg a futamot sem, pedig régen 4 órakor is felkeltem, hogy megnézzem a japán időmérőt.
Amikor felröppent a hír, hogy Schumi beáll Massa helyére az egyik szemem sírt a másik nevetett. Egyrészt örültem, hogy újra lesz miért néznem az F1-et, másrészt féltem, hogy Schumi esetleg lerombolja az image-ét, bár én bíztam benne, hogy még mindíg jó versenyző.
Amikor kiderült, hogy nem tér vissza, onnantól nem néztem F1-et.
Most még jobban féltem, hogy nem a Ferrarihoz megy, bár Ross Brawn és a Mercedes garancia a jó kocsira, főleg ha Schumi is besegít (mint anno a Ferrari-nál).

Szóval ... Go Schumi Go! \:D/

Szerk: Most vettem észre, hogy rosszul van írva Schumi neve! :oops: . Már szóltam az "Illetékes elvtársnak" és hamarosan orvosolva lesz a probléma!

Szerk2: Ideiglesen lecserélve, amíg nem lesz jobb! :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawk 2009.12.23. 21:42:48-kor.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.23. 19:34:54

ozsimiki írta:
elég komoly híre volt a motorbalesetének is, nem kicsit esett.
Hamar meggyógyult ahhoz képest annyira, hogy egy szezont bevállaljon 40 évesen :lol:

Szerintem ott nagyon-nagyon másról volt szó, már akkor úgy sejtettem, hogy nem a nyaksérülés miatt nem ül be a ferkába, de ez csak egy megérzés, ami sosem fog kiderülni, hogy igaz volt-e.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.12.23. 18:55:26

Vito írta:
Mihu írta: Akkor is azt gondoltam, hogy csináltak egy jó reklámot az F1-nek, ..
..mint a 7 vb címmel? O:)

no offence :D
Idén nem leszünk jóban kéthetente úgyérzem :D
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2009.12.23. 18:55:23

ozsimiki írta:márpedig végig hozzátették,h még az orvosi vizsgálatoktól is függ :wink:
és ha az yes,akkor tuti,h jöhet.
először a gomb, aztán a kabát. Miki! nemár :wink:
sztem már nyáron tudták a kulisszák mögött, hogy mi lesz a vége a brawngp :arrow: mercedes :arrow: sumi kombónak.
egyébként szerintetek, ha button elfogadja a brawn által kínált kevesebb összeget, akkor sumi nem tér vissza? ne vicceljetek, elvégre 3 évre írt alá, ez nem kevés kockázat és nem kis döntés sem a 40éves sumitól, sem a vb rossbrawntól, sem a mercedestől.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2009.12.23. 18:49:53

Mihu írta: Akkor is azt gondoltam, hogy csináltak egy jó reklámot az F1-nek, ..
..mint a 7 vb címmel? O:)

no offence :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.23. 18:47:57

márpedig végig hozzátették,h még az orvosi vizsgálatoktól is függ :wink:
és ha az yes,akkor tuti,h jöhet.

elég komoly híre volt a motorbalesetének is, nem kicsit esett.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.12.23. 18:42:28

Én örülök,hogy visszatér Scumi,és akármi is lesz a nóta vége nem fogok meglepődni sem,de ha úgy alakul fikázni sem fogom.
Remélem megint a vb címért fog küzdeni,és remélem,hogy ismét Alonso fogja azt megnyerni :D
Üdv. ismét a cirkuszban MSC!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.12.23. 18:37:11

Vito írta:rosszindulat nálam, vagy elfogultság nálatok!
értem Mihu, bár azért kiáltottam orvosért, mert én eddig még sosem hallottam hónapokig tartó rehabilitációról nyaksérülés esetén.
de ha mégis lenne ilyen, akkor szvsz sokkal nagyobb lett volna a motorbalesetének a hypeja, miszerint 'a 7X VB scumacher hónapokig tartó kényszerpihenőre vonul, súlyos motorbalesete miatt'.
Továbbra is csak az abszolút nem mindennapi erőhatásokra tudok hivatkozni :wink: A motorbalesetének hírverésére meg talán azt tudom mondani, hogy kényszerpihenőről akkor szoktak beszélni egy sportember esetében, ha meg kell szakítania tevékenységét a sérülés miatt. De mivel Schumi visszavonult, így különösebben nem hátráltatta semmiben...max a hobbijában, a motorozásban. :wink:


Szerk: Akkor is azt gondoltam, hogy csináltak egy jó reklámot az F1-nek, illetve kibasztak sok 10ezer emberrel. Ha jól emlékszem Spa-ban, és Valenciában eléggé el voltak maradva a betervezett jegyeladásokkal....Valencia előtt egy héttel meg bejelentették hogy hát sajnos mégse jön vissza.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2009.12.23. 18:28:00

rosszindulat nálam, vagy elfogultság nálatok!
értem Mihu, bár azért kiáltottam orvosért, mert én eddig még sosem hallottam hónapokig tartó rehabilitációról nyaksérülés esetén.
de ha mégis lenne ilyen, akkor szvsz sokkal nagyobb lett volna a motorbalesetének a hypeja, miszerint 'a 7X VB scumacher hónapokig tartó kényszerpihenőre vonul, súlyos motorbalesete miatt'.


szerk.:
még annyit.
nyáron már bőven tele volt azzal a sajtó, hogy sumi visszatér és, hogy szinte csak apróságokon vitázik, aztán hirtelen kiderült, hogy van egy olyan sérülése, amiről addig szinte senki sem beszélt. azért nem egy húszéves senkiről, hanem sumiról beszélünk, nem hiszem el, hogy 40 évesen úgy működik a dolog, hogy benyögjük, hogy visszatér egy 40éves versenyző, anélkül, hogy előtte egy tüzetes orvosi vizsgálaton vegyen részt!!??
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.23. 18:12:35

Vito írta: előre szólok, hogy az összes schumákságnál első sorból fogok fikázni,
nyugodtan, megszoktuk, akár jogosan,akár nem, ő mindig jó ok volt rá, és ezt ne vedd magadra, sokan éltek és majd élnek vele.

majd jön a méltó replika :D

hiányzott az is :twisted:

ha button előtt végez összetettben,akkor én hívlak meg téged :wink: :lol: ha Vébé lesz (nem hiszem sajnos,de remélem :D) akkor meg mindenkit.....(aki neki szurkol :D:D nem ám,akit ismerek :D)

szerk: Mihuval meg teljesen egyetértek, rosszindulat :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.12.23. 18:11:23

Vito írta:azért nekem mindenesetre furcsa, hogy egy 40éves f.aszi massa esésénél
NEMet mondott az akkor jósz.r ferrarinak, mert egy fél évvel(!) azelőtti balesete miatt fájt a nyaka. most pedig egy tavalyi vb-autóban ülve, brawnnal, todttal karöltve hirtelen minden rendben lett .. :roll:
van itt, aki orvosnak tanul? :D
előre szólok, hogy az összes schumákságnál első sorból fogok fikázni, ha viszont a józan ész diktálta pozíciót fogja az öreg, akkor szintén megígérem, hogy év végén -elismerve a sportemberi kvalitását- meghívom a kerpeni fanokat egy sörre a fórumtalin.
Szerintem túlságosan elfogult vagy negatív irányba. Gondolj csak bele...Ha egy focista lesérül, tegyük fel keresztszalag szakadása van. Legyen 5 hónap a felépülési idő. Akkor hiába hívják 3 hónap múlva hogy focizzon mert szükség van rá, nem fog tudni menni, mert a sérülésének a gyógyulási ideje 5 hónap és nem 3. Akkoriban azt mondták, hogy nyakcsigolya repedése vagy törése volt...nem emlékszem pontosan. Azért az az 5 G ami hat a nyakára 70 körön keresztül, az nem piskóta...sisakkal mindennel együtt. Ha egy teljesen új vasdarabot elkezdünk ugyan azon a ponton hajlítgatni, akkor egy idő után el fog törni...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2009.12.23. 17:58:45

azért nekem mindenesetre furcsa, hogy egy 40éves f.aszi massa esésénél
NEMet mondott az akkor jósz.r ferrarinak, mert egy fél évvel(!) azelőtti balesete miatt fájt a nyaka. most pedig egy tavalyi vb-autóban ülve, brawnnal, todttal karöltve hirtelen minden rendben lett .. :roll:
van itt, aki orvosnak tanul? :D
előre szólok, hogy az összes schumákságnál első sorból fogok fikázni, ha viszont a józan ész diktálta pozíciót fogja az öreg, akkor szintén megígérem, hogy év végén -elismerve a sportemberi kvalitását- meghívom a kerpeni fanokat egy sörre a fórumtalin.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.12.23. 17:43:21

Game90 írta:Most már 100% 8)

A német pilóta hároméves szerződést kötött a német csapattal.
Kemééény! :shock:
Nem gondoltam volna, ez engem igy tényleg letaglózott, föleg hogy nem szoktam nézegetni a hireket (Viszont minden futamot megnézek, amelyiket tudom legalábbis), de ez nagy hír!
Nem voltam sosem Schumacher rajongó de valahogy örülök hogy visszatér.
Egyébként pedig GO ALONSO! :)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.23. 17:41:41

Nagy marketing-fogás ez a hír, de még nem tudni, hogy mennyire fog bejönni nekik. Mindenesetre vezetni nyilván nem felejtett el a tag, ugyanakkor badarság lenne azt hinni, hogy 40 évesen valaki úgy tud izzadni egy kocsiban másfél órát, mint egy 23 éves srác. Biztos, hogy komolyabb igénybevétel lesz, ami könnyen lehet, hogy a teljesítmény rovására megy. Mindenesetre Ross bácsit ismerve nyilván komoly esélyesként tér vissza a 7X-es VB, aki nagyon jót tesz a Forma 1 megtépázott hírnevének és az apadó érdeklődésnek.

Mindenesetre sportszerűen sok sikert kívánok neki, de nagyon szeretném, hogy egy picit szomorú legyen 1 év mulva ilyenkor, amikor látja majd, hogy az a piros kocsi fogja legyőzni, amit oly sokáig vezetett sikeresen. És remélem, hogy ez Alonso lesz.

Mindenesetre pokoli szezon várható: Hamci, Button, Vettel, Alonso, Massa, Rosberg, Michael. Hát kemény lesz az tuti, de erre van a szezon :lol: :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.23. 17:30:59

Jóó, lehet jövőre újra nézek forma1et. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.23. 16:24:29

Remek hír, visszatér a zseni! Azt hiszem az előttünk álló szezon ajándék lesz a rajongók számára. abban pedig senki se kételkedjen, hogy ha a Meki jó autót rak alá, keményen versenyben lesz a nyolcadikért...
Remélem egy hatalmas Schumi-Vettel-Alonso csatát láthatunk majd, nem elfeledkezve a többiekről, Buttonról, Hamiltonról, Massáról, Rosbergről...nagy szezon lesz!
Rivaldo-A Legnagyobb.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.12.23. 16:21:53

Most már 100%

A német pilóta hároméves szerződést kötött a német csapattal.
Valencia előtt túlzottan beleéltam magam, amikor már szintén hivatalossá vált, hogy ő váltja Massat. Emiatt az örjöngéssel megvárom Bahraint. Ha akkor az egyik szürkében ő fog feszíteni, már bontom is a pezsgőt. Addig csak visszafogottan kezelem az ügyet :)
Schumacher visszatért,még egy indok hogy miért nem fogom nézni ezentúl a száguldó cirkuszt..........
Indoknak elég gyange lábakon áll. Sokkal inkább tűnik ürügynek. Nem érdekel eléggé a forma1 ezek szerint, de arra fogni, hogy mert visszajon Schumi, nem kéne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2009.12.23. 16:25:09-kor.
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.23. 16:20:25

Schumacher visszatért,még egy indok hogy miért nem fogom nézni ezentúl a száguldó cirkuszt.......... :?
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.23. 16:18:06

Game90 írta:
ozsimiki írta:hú hát még mindig csak 95%ig hivatalos, még mindig nem kezdek örülni,és iszonyatosan várni a márciust,de azért kicsit elkezdek :D
Most már 100% 8)

A német pilóta hároméves szerződést kötött a német csapattal.
Számomra ez egy nagyon szép karácsonyi ajándék. 8) Tavaly meg azt hiszem egy El Classicot nyertünk ilyenkor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2009.12.23. 15:28:58

ozsimiki írta:hú hát még mindig csak 95%ig hivatalos, még mindig nem kezdek örülni,és iszonyatosan várni a márciust,de azért kicsit elkezdek :D
Most már 100% 8)

A német pilóta hároméves szerződést kötött a német csapattal.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2009.12.23. 13:50:29

andris871120 írta:Végre ismét van miért F1-t nézni!!! Hajrá Ferrari ,Hajrá Schumi!!!!
Ugyan ez ez érzés van bennem is!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.12.23. 13:36:42

Varatrix írta:
LG írta:Remélem valóban visszatér, és megmutatja a fiatalabb kollégáknak, h ki az igazi tanár. 8) Mióta ő kiszállt, nem fogott úgy meg ez a sport. 1x igen, az az emlékezetes 2008-s brazil nagydíj. De amúgy nem volt az igazi már...de most újra a régi lázzal tudnám nézni az F1-t. Afelől nincs kétségem, h nagyszerű formában tér vissza a mester, idézőjel nélkül :!: :twisted:
Én elhiszem, hogy Sumi a sportág emblematikus alakja, de távozása után pont hogy izgalmasodott az F1.
Évekig ment az, hogy "Sumi ismét világbajnok".
Visszavonulása után pedig rettentő szoros lett a verseny.
Mondjuk nem hiszem, hogy most visszajön és megy minden a régiben.
Szerintem ugyanolyan szoros lesz, csak vele együtt.
Kicsit a Tour de Francera emlékeztet az egész.
Armstrong esetére.
Reklámnak tökéletes.

Nekem hiányozni fog a Forma 1 ügyeletes rossz fiúja. :cry:
Avataromat tessék figyelmen kívül hagyni egy picit :) Engem nem érdekel, hogy hány pont van a versenyzők között a ponttáblán. Attól, hogy az utolsó előtti futam előtt 1 pont van két versenyző között, attól még egy előzésmentes futam, ami abból áll, hogy rajt után mindenki elfoglalja a pozícióját, majd levezetünk 70 kört anélkül, hogy változás lenne, 5-10-20 mp-es különbségekkel.....nekem egy ilyen verseny izgalmán az sem változtat hogy juj most Jenő és Ferike azonos pontszámmal fognak állni az utolsó futam előtt. Azért mondtam, hogy az avataromat tessék figyelmen kívül hagyni, mert nem akarom megkapni, hogy: Miért? Schumacher idején izgalmasak voltak a futamok? A válaszom: nem.

Viszont akkoriban még mindig több izgalom volt, mint most. Akkoriban azért ott volt egy Montoya, egy Ralf Schumacher, egy Sato, egy Alonso, egy Trulli....akkoriban szerintem ezek a nevek, azokban az autókban több izgalmat szolgáltattak, mint a mostani mezőny.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.12.23. 13:30:26

Érdekes lesz a Schumi - Alonso csata. :) Csak most Fernando lesz a Ferrariban. :) Forza Ferrari!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.23. 12:46:20

LG írta:Remélem valóban visszatér, és megmutatja a fiatalabb kollégáknak, h ki az igazi tanár. 8) Mióta ő kiszállt, nem fogott úgy meg ez a sport. 1x igen, az az emlékezetes 2008-s brazil nagydíj. De amúgy nem volt az igazi már...de most újra a régi lázzal tudnám nézni az F1-t. Afelől nincs kétségem, h nagyszerű formában tér vissza a mester, idézőjel nélkül :!: :twisted:
Én elhiszem, hogy Sumi a sportág emblematikus alakja, de távozása után pont hogy izgalmasodott az F1.
Évekig ment az, hogy "Sumi ismét világbajnok".
Visszavonulása után pedig rettentő szoros lett a verseny.
Mondjuk nem hiszem, hogy most visszajön és megy minden a régiben.
Szerintem ugyanolyan szoros lesz, csak vele együtt.
Kicsit a Tour de Francera emlékeztet az egész.
Armstrong esetére.
Reklámnak tökéletes.

Nekem hiányozni fog a Forma 1 ügyeletes rossz fiúja. :cry:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2009.12.23. 12:34:09

Végre ismét van miért F1-t nézni!!! Hajrá Ferrari ,Hajrá Schumi!!!!
Válasz küldése