USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2010.12.21. 17:58:22

miihii írta: Nézni nem tudtam most semmit (amúgy is valszeg a Dallast néztem volna :P ),de követtem az eredményeket.NAgyon ment a Giants és a végén amit darált a Philly az nem volt gyenge.4 TD a 4. negyedben,kemény lehetett :shock: Sztem leszedem majd holnap,mint ahogy a Dallas-Redskinst (33:30 8) ) Az sem volt piti sztem.
Én leszedtem ma, megnéztem, (kerültem is mostanáig a topicot, meg az NFL híreket rendesen :)) és még mindig remeg a kezem. Ilyen nincs, ez szerintem a pártatlan szurkolóknak is az év meccse. Hihetetlen.
Jól van, a lényeg, hogy megvan =D>
Azért én kíváncsi vagyok, hogy az első félidőben merre járhatott az Eagles :roll:

Szerk: bali15, ment pü.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.12.21. 14:28:50

Game90 írta:Ilyet azért ritkán látni :D :
http://www.youtube.com/watch?v=uSYxw8QSHLo
Az edző halála című történet :D Azt hiszem ezt szegény Dallasiak még fogják nézni párszor, a mit nem szabad című kazetták közt fog lapulni :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.12.21. 14:22:22

Ilyet azért ritkán látni :D :
http://www.youtube.com/watch?v=uSYxw8QSHLo
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.12.21. 06:03:20

Monday Night Football: Minnesota-Chicago.
15:00, Sport1, 19:45, Sport2.
Nézzétek!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.12.20. 09:09:15

Tegnap neten néztem a Giants-Eagles meccset. A 3. negyed vége felé volt már a meccs. 3-24-re ment a Giants, a Stream beszart, csapkodtam az asztalt mint az állat. Aztán a késő esti Jets-Steelers meccsen mondják a Ricsiék hogy Vick még azért összeszedett 28 pontot :shock: :shock:
Mi a f...szom? Most nézem az összefoglalót, eszméletlen.
Rohadék Giants :twisted: :twisted:

Szerk: nem tudtok egy oldalt ahol le lehetne tölteni a meccset? A torrent nem ad ki semmit :S
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.12.20. 07:28:03

Ez a Vick nem normális: 242 passzolt, 130 futott yard, 3 passzolt, 1 futott TD, 1 INT.
Mindezt úgy, hogy a félidőben alig volt valami kevés passzolt yard, meg futott egy keveset...erre....hihetetlen amit művelt.

De azért ez a 12 másodperccel a vége előtt punt, amit elejt DeSean, majd még így is visszahordja TD-re....még most se hiszem el, hogy ez így történt.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.12.20. 05:35:16

Patriots-Packers 31-27

Hát rendesen megizzasztott a Packers, a Rodgers helyett játszó Flynn kifejezetten jól osztogatott ha nem volt blitz. A Packers rögtön egy sikeres onside kickkel kezdte a meccset, ami megadta az alaphangot. Connolly a right guard pedig csinált egy 71 yardos kickoff returnt amire a kommentátorok "play of the century" jelzőket dobáltak :lol:
Sok volt a buta büntetés a defense részéről most a Patsnek és erre majdnem ráfáztunk, a végén is már a redzone közelében volt a Packers.
Brady megint 2 TD interception nélkül (igaz lehetett volna 2-3 is), ami a 7. meccse volt zsinórban min. 2 TD passzal int nélkül.
12-2, egyre közelebb a homefield adventage.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.12.19. 23:53:38

Ez a Vick nem normális: 242 passzolt, 130 futott yard, 3 passzolt, 1 futott TD, 1 INT.
Bob_Marley írta:• Orlando traded forward Rashard Lewis to Washington for guard Gilbert Arenas and guard Vince Carter, guard Mickael Pietrus and center Marcin Gortat to Phoenix for forward Hedo Turkoglu, guard Jason Richardson and forward Earl Clark.
Szerintem ezzel a cserével mindenki jól járt. Orlandonak kéne még szerezni egy cserecentert.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.12.19. 23:27:46

Eazzy írta:Nem mondjátok, hogy kihagytátok az év meccsét :?: :?: :lol:

Philadelphia Eagles - New York Giants 38 - 31

Nem is írok semmit, mukkanni sem tudok. Ennyit mondok: DeSean Jackson és 12 másodperc...

ÁLOM
Nézni nem tudtam most semmit (amúgy is valszeg a Dallast néztem volna :P ),de követtem az eredményeket.NAgyon ment a Giants és a végén amit darált a Philly az nem volt gyenge.4 TD a 4. negyedben,kemény lehetett :shock: Sztem leszedem majd holnap,mint ahogy a Dallas-Redskinst (33:30 8) ) Az sem volt piti sztem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.12.19. 23:17:01

Nem mondjátok, hogy kihagytátok az év meccsét :?: :?: :lol:

Philadelphia Eagles - New York Giants 38 - 31

Nem is írok semmit, mukkanni sem tudok. Ennyit mondok: DeSean Jackson és 12 másodperc...

ÁLOM
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.19. 21:55:52

Na megvan a 13ik :lol: Megint a fránya támadópattanók :cry: 16ot szedtek, igaz már Shaq papa is játszott egy picit (meg is hálálta egy iszonyat nagy alley opp zsákkal :lol: )!Pierce meg lehet egy unszimpatikus játékos, de megint hatalmas szívvel játszott, s Nate is ugrabugrált ahogy szokott!19 a franchise rekord ha jól tudom, esetleg meglehet, de nem ezzel kell foglalkozni hanem csak szépen ügyesen előre!És ha Rondo is visszatér, meg a 2 Oneill akkor :lol:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.12.19. 15:10:58

Bob_Marley írta:• Orlando traded forward Rashard Lewis to Washington for guard Gilbert Arenas and guard Vince Carter, guard Mickael Pietrus and center Marcin Gortat to Phoenix for forward Hedo Turkoglu, guard Jason Richardson and forward Earl Clark.
Na ehhez ki mit szól????????
Szép 3csapatos cserét csinált a Magic, de nem csodálkozom!R.Lewis Top5 fizetett játékos, s már régóta elakarták passzolni, de csak most jött össze!Carter se a régi, Pietrus viszont szerintem fog hiányozni és Gortat is!
Turkoglu mióta elment Floridából katasztrófa, meg látjuk kivirágzik-e!J-Rich meg hát?????Clark meg abszolút kispad végére jön!És hát Gortat tavaly egész jó volt!De összességében elmondható, hogy Lewis, Cartert sikerült elpasszolniuk, s 2 tripladobó gép jött + ha Arenasnak benő a feje lágya....akkor Nelsonnal erős lehet az irányító poszt!
Szerintem jó döntés a vezetőktől!
Igen, ez még jól is elsülhet. Mondjuk Carteren csodálkozom, mert idén eddig jól játszott és eléggé alárendelte magát a csapat érdekeinek. Arenas végre játszhat címekért is, kíváncsi leszek, hogy ez mennyire dobja fel és mennyire lesz megbízható játékos. J. Richardson hasonló kategória, Turkoglut viszont nem értem, anno örültem neki,hogy megszabadultak tőle. A képességeihez képest tud méltatlanul rosszul is játszani, ami egy bajnoki címre törő csapatban luxus. Ez nagyon jól és kicsit rosszabbul is elsülhet. Viszont ez megint új terheket ró Howardra, aki fiatalként valószínűleg bírni fogja, hogy még inkább rá épül a játék a festékben, illetve talán többet is játszik majd Gortat hiányában.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.19. 15:01:58

• Orlando traded forward Rashard Lewis to Washington for guard Gilbert Arenas and guard Vince Carter, guard Mickael Pietrus and center Marcin Gortat to Phoenix for forward Hedo Turkoglu, guard Jason Richardson and forward Earl Clark.
Na ehhez ki mit szól????????
Szép 3csapatos cserét csinált a Magic, de nem csodálkozom!R.Lewis Top5 fizetett játékos, s már régóta elakarták passzolni, de csak most jött össze!Carter se a régi, Pietrus viszont szerintem fog hiányozni és Gortat is!
Turkoglu mióta elment Floridából katasztrófa, meg látjuk kivirágzik-e!J-Rich meg hát?????Clark meg abszolút kispad végére jön!És hát Gortat tavaly egész jó volt!De összességében elmondható, hogy Lewis, Cartert sikerült elpasszolniuk, s 2 tripladobó gép jött + ha Arenasnak benő a feje lágya....akkor Nelsonnal erős lehet az irányító poszt!
Szerintem jó döntés a vezetőktől!
szerk:Kalap amiket írtál teljesen igaz!Megnyugtatott a csapat :lol: Nateről csak annyit, hogy pont mivel picit "hülye", ezért rengeteget számít a padról!Ugrabugrál, jobbra balra (vagy le :lol: )!De azért néha picit dühítő, hogy ha labdát kap 1-2 csel és shoot, vagy egyből shoot :lol: Csapatjátékot az ő szótárából kitörölték, de imádni való kis szamár :lol:

szerk2: ma meg 19kor (magyar idő szerint) jön a Pacers a Gardenbe, remélhetőleg meglesz a 13ik zsinórban!És a Heat is 12-es winstreakben van!Tegnap is hogy nyertek.....áááááááá :lol: Tényleg erős csapat, de hogy minden kiélezett meccset behúzzanak, s nem az első,. hogy 5 pontos hátrányból tudnak nyerni 1-2 perccel a vége előtt!Bosh 3as, na elmennek a.... :lol: Bwinen is buktam miattuk :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2010.12.19. 15:12:30-kor.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.18. 12:55:57

Eazzy írta:Ejj de szomorú lettem:

http://www.youtube.com/watch?v=2ST8ABBv ... r_embedded
Nekem a legjobban mindig az All-Star Gálákon tetszett a játéka. Ott kiderült, hogy milyen zseniális passzokra lenne képes. Én sosem csíptem igazán, de ez inkább annak volt betudható, hogy általában 20%-os pontossággal dobott 30-40 pontokat, ami már inkább hátrány a csapatának és nem előny...
Minden esetre remek képességű játékos (volt) és a Denverben már szimpatikusabbá vált.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.12.18. 09:47:26

Bob_Marley írta:
Game90 írta:Boston - NY: nba.com-on nézem, hogy szoros a meccs, mondom az utolsó negyedet megnézem. Hatalmas meccs volt, kár, hogy Amare triplája már időn túl volt. Pierce pedig még lejjebb süllyedt a szememben.

Közben a Miami is belelendült, 10 győzelem zsinórban.
Pierce esetében mire gondolsz?Elugrott Nate elől, arra??

A meccsről annyit, hogy Rondo sérülése nagy gond lesz....ma (Sport tv is mutatja) az Atlanta ellen, igaz a Gardenben, de elképzelhető, hogy megszakad a winstreak (reálisan nézve, nem játszik Rondo, nincs West,Wafer magas posztokon szenvedünk)!Philly ellen is folyamatosan szedték a támadópatikat, most meg Stoudamire volt megállíthatatlan, Hawks ellen, meg mindjárt Horford, s Smith a két torony !De a Boston szív hátha fog segíteni :lol: Gallinari előtt le a kalappal, rengeteget fejlődött, s a NY-kal komolyan számolni kell szerintem, mert jó csapat, s szenvedés árán lehet csak őket kiejteni (megnéznék egy Heat-Knicks párharcot első körben, s hátha.... :lol: )!
Alapból is mindig nagyon jó meccsek vannak a Knicksel, nem hiába csoportellenfél, s mindegy ki milyen formában van, élet-halál csata!
Aki teheti nézze meg, mert nagyon színvonalas mérkőzés volt!

Tudom nem sokat ér, de 2 éve is a nyögvenyelős meccseket hoztuk, tavaly meg csak a POban (kivéve sajnos a 7ik meccsen :? )!A mai meccs igazi csemege lesz, nagyon várom le is "dőlök", hogy fent tudjak maradni :P

Miami meg a fene se tudja, még mindig tartom magam ahhoz, hogy Keleten gyilkos lesz a PO, mert vannak "hentes" csapatok, s sokat számíthat 82 meccs alapszakasz után folyamatosan "szenvedős" meccseket játszani!De a Heat valóban esélyes egyértelműen keleten, de!!!!Majd meglátjuk :lol: :wink:
Nagyjából egyetértek, viszont a csapat gondolom téged is megnyugtatott a tegnapi meccsen :D Nagyon jól pótolták Rajont, pedig Nate Robinson tényleg sajnos a hülye gyerek kategória :D Sok mindenben lehet rá számítani, tényleg nem rossz csere, de hogy ő vigyen egy csapatot és szellemi vezér legyen az elképzelhetetlen :D Ellenben mondjuk Allennel, de legfőképp Pierce-el, aki maga szállította a Hawks ellen a hiányzó assistokat. Az Atlanta tartalékos volt, ráadásul lélektelenül is játszottak, de azért így is sokat ér a győzelem és ez a győzelmi széria. A jó alapszakasz mérleget tanácsolt megalapozni az All star előtt, hogy utána rá tudjunk pihenni a PO-ra. Főként ilyen relative idős csapattal. Rondo sérülése mennyire komoly?
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.12.17. 17:00:10

Game90 írta:
Eazzy írta:Ejj de szomorú lettem:

http://www.youtube.com/watch?v=2ST8ABBv ... r_embedded
Köszi a videót, ahogy látom, a crossover még mindig megy neki :)

De nagyobb részben magának köszönheti, hogy most itt tart. És ezt úgy írom, hogy nekem is a legnagyobb kedvencem.
Persze van benne igazság, ám azt se érdemes kihagyni, hogy ez a srác úgy támadta világ életében a gyűrűt, mintha legalább akkora termete lenne mint LeBronnak. Ennek eredménye lett az, hogy kb minden testrésze darabokban van. Összetörték ennyi idő alatt, megkopott a gyorsasága is.

Persze még így is jobb, mint az NBA átlag, csak való igaz, ki akarná őt, amikor pár éve van már csak, és akkor inkább már egy fiatal PG-t kezdenek kinevelni. Illetve az is közre játszik, hogy ő nem fog beállni a sorba, ő egy franchise player, nem csinálná azt mint mondjuk Ray Allen, hogy eligazol egy csapatba, kibírja, hogy 30 percet kap, és nem 40-et, kibírja, hogy 10-15 pontos átlaga van, és nem 25-30, ésatöbbi.

De mindez nem számít már. Azt mondta a minap, hogy jól érzi magát, boldog. Ez a lényeg.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.12.17. 16:47:04

Bob_Marley írta:Pierce esetében mire gondolsz?Elugrott Nate elől, arra??
Nem, de mondjuk az azért epic fail volt. Hanem nem kéne 2x körbefutni a Gardenben a kosara után.
Eazzy írta:Ejj de szomorú lettem:

http://www.youtube.com/watch?v=2ST8ABBv ... r_embedded
Köszi a videót, ahogy látom, a crossover még mindig megy neki :)

De nagyobb részben magának köszönheti, hogy most itt tart. És ezt úgy írom, hogy nekem is a legnagyobb kedvencem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.12.17. 11:16:13

Ejj de szomorú lettem:

http://www.youtube.com/watch?v=2ST8ABBv ... r_embedded

Annyira rossz ezt nézni. Nem akármelyik átlag játékosról van itt szó, egyszerűen hihetetlen, hogy itt látom játszani. Sosem hittem volna. Larry Brown sem hiszi el, azt mondta, amit ez a srác tett az NBA-ért...nem érdemli meg hogy ott fejezze be a pályafutását ahol van. Szörnyű. :cry:
Annyira hiányzik az NBA-ből. Nézem az összefoglalókat meg minden, és egyszerűen mindenhol azt keresem, ahogyan ő játszott, de sehol semmi hasonló.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.12.17. 02:41:46

Na máris vezet a Chargers, papírformának néz ki.
Közben egy kis kései ráhangoló a meccsre: http://www.youtube.com/watch?v=m0ysMOV8TYU Igaz ez hétfőn kellett volna, csak akkor nem tudnam élőben nézni, és ahogy nézem már nem lesz Ravens meccs az alapszakaszban a sporttv-n, úgyhogy belinkelem most :wink:

A múltheti Bears-Patriots meccsről pár kései gondolat:
Engem leginkább a tavalyi PO-os Pats-Ravens-re emlékeztetett, csak a hazafiaknak fordított kimenetellel. Ha viszonylag az elején nincs az a 20 mp alatt 2 TD (amit McCourty csinált, hogy ráültette a lábára Knoxot zseniális volt, ha tudatod, ha nem), akkor nem ilyen sima ez a meccs. Remélem kitart ez a szenzációs forma végig, mert 2007 óta tudjuk, hogy a PO-t kell végignyerni, nem az alapszakaszt :?
Bradynek pedig vasárnap a Packers ellen (Rodgers nélkül(?)) meglehet a 7.(!) meccse zsinórban min. 2 TDvel interception nélkül, amit nem is kell mondanom új rekord lenne :wink: Hajrá, most pedig go 49ers a Chiefs miatt, szeretem a feljövő, elmúlt években kiscsapatnak számító franchiseokat :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.16. 17:15:20

Game90 írta:Boston - NY: nba.com-on nézem, hogy szoros a meccs, mondom az utolsó negyedet megnézem. Hatalmas meccs volt, kár, hogy Amare triplája már időn túl volt. Pierce pedig még lejjebb süllyedt a szememben.

Közben a Miami is belelendült, 10 győzelem zsinórban.
Pierce esetében mire gondolsz?Elugrott Nate elől, arra??

A meccsről annyit, hogy Rondo sérülése nagy gond lesz....ma (Sport tv is mutatja) az Atlanta ellen, igaz a Gardenben, de elképzelhető, hogy megszakad a winstreak (reálisan nézve, nem játszik Rondo, nincs West,Wafer magas posztokon szenvedünk)!Philly ellen is folyamatosan szedték a támadópatikat, most meg Stoudamire volt megállíthatatlan, Hawks ellen, meg mindjárt Horford, s Smith a két torony !De a Boston szív hátha fog segíteni :lol: Gallinari előtt le a kalappal, rengeteget fejlődött, s a NY-kal komolyan számolni kell szerintem, mert jó csapat, s szenvedés árán lehet csak őket kiejteni (megnéznék egy Heat-Knicks párharcot első körben, s hátha.... :lol: )!
Alapból is mindig nagyon jó meccsek vannak a Knicksel, nem hiába csoportellenfél, s mindegy ki milyen formában van, élet-halál csata!
Aki teheti nézze meg, mert nagyon színvonalas mérkőzés volt!

Tudom nem sokat ér, de 2 éve is a nyögvenyelős meccseket hoztuk, tavaly meg csak a POban (kivéve sajnos a 7ik meccsen :? )!A mai meccs igazi csemege lesz, nagyon várom le is "dőlök", hogy fent tudjak maradni :P

Miami meg a fene se tudja, még mindig tartom magam ahhoz, hogy Keleten gyilkos lesz a PO, mert vannak "hentes" csapatok, s sokat számíthat 82 meccs alapszakasz után folyamatosan "szenvedős" meccseket játszani!De a Heat valóban esélyes egyértelműen keleten, de!!!!Majd meglátjuk :lol: :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.12.16. 15:01:59

Boston - NY: nba.com-on nézem, hogy szoros a meccs, mondom az utolsó negyedet megnézem. Hatalmas meccs volt, kár, hogy Amare triplája már időn túl volt. Pierce pedig még lejjebb süllyedt a szememben.

Közben a Miami is belelendült, 10 győzelem zsinórban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.15. 00:15:41

Huh te atyaúristen imádlak Wilson!!!!
Most néztem az ismétlést, s még mindig 210 a vérnyomás
Ha ezt elvesztettük volna hát én nem tudom mit csináltam volna!Természetesen le a kalappal a Texans előtt, mert nem semmi mekkora hátrányból álltak fel, s hihetetlenül fontos győzelem volt! számunkra, s meg is érdemeltük az első félidő alapján (Texans meg a 2ik alapján)Így a Coltsot Chargers-t kiejthetjük, de ezeket a szívbajos meccseket abbahagyhatják már a srácok! :lol: Mint a statisztikák is mutatták 4 meccset sikerült elveszteni utolsó negyedben, s a Pats elleni meg külön fájó+ Steelers, mert simán hozhatóak lettek volna, s akkor már nem is 9-4....Bears sajna nagy zakót kapott, de a hollók bizonyítottak!De a 2 kedvencem ott lesz nagy valószínűséggel a rájátszásban, hál istennek :lol:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.12.14. 21:18:11

Frank Rijkaard írta:Majd kiderül. Mindenesetre mélyen elítéli minden szakíró. Nem véletlen, hogy nem szokás az ilyen ünneplés...
Ugyan már, kit izgatnak? Ez csak egy játék, ő meg élvezi. Eagles fanoknak meg élvezet nézni amit csinál. Innen a többi irigység. Minthogy jót nevetnénk együtt, inkább szidjuk a másikat, mert az jobban csinálja a dolgát. Tippppikus
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2010.12.14. 17:50:38

Eazzy írta: Ó, de nagyon megbánta már ő azt a "jó arc" tettet. Az ellenfél pályáján
Hát mit ne mondjak, nem értek veled egyáltalán egyet. Egyrészt kizárt hogy megbánta volna. Másrészt, el kell kapni ahhoz, hogy "megbüntessék", harmadrészt pedig tökre nem a Cowboyst akarta megalázni, ugyanis megkérdezték tőle, hogy miért csinálta ezt, és azt mondta, hogy azért, mert senki nem csinált még ilyen TD-ket mint amiket ő, és ezeket nem fogják elfelejteni, ezzel tűnik ki a többiek közül. Negyedrészt pedig pont hogy ezt a Cowboyst nem kell félteni, ha TD ünneplésről van szó. Rengetegszer kaptak túlzott gólöröm miatt büntetést már.
Ezek alapján pedig könnyen mondhatom, Vick felesleges szétverése gusztustalanabb.
Majd kiderül. Mindenesetre mélyen elítéli minden szakíró. Nem véletlen, hogy nem szokás az ilyen ünneplés...
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.12.14. 10:39:52

Frank Rijkaard írta:
Eazzy írta:Valaki figyelmezte DeSean Jackson TD-ját a Cowboys ellen :?: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xLNbfxotfuE

Egyszerűen beteg ez az ember. Ezért bírom én annyira, nem elég hogy szétfutja a pályát, de a végén már megint mit csinált már :?: Vá de jó arc. :shock:
Ó, de nagyon megbánta már ő azt a "jó arc" tettet. Az ellenfél pályáján így megalázni egy ősi riválist... Nem sokkal később 5-en rontottak rá end around-nál, inkább el is dobta magát a LoS előtt, mielőtt bezúzták volna darabokra.
Az ilyen dolgok nem felejtődnek el. Megkapja 1 hét, 1 hónap, 1 év múlva, de nem fogják ezt elfelejteni. Nyilatkozták is már Dallasban, hogy lesz még meccs a 17. héten... Nem fogja zsebretenni, amit majd kap :)
És ez szerintem gusztustalanabb, mint az hogy Vick kapott egyet-kettőt játék közben...
Hát mit ne mondjak, nem értek veled egyáltalán egyet. Egyrészt kizárt hogy megbánta volna. Másrészt, el kell kapni ahhoz, hogy "megbüntessék", harmadrészt pedig tökre nem a Cowboyst akarta megalázni, ugyanis megkérdezték tőle, hogy miért csinálta ezt, és azt mondta, hogy azért, mert senki nem csinált még ilyen TD-ket mint amiket ő, és ezeket nem fogják elfelejteni, ezzel tűnik ki a többiek közül. Negyedrészt pedig pont hogy ezt a Cowboyst nem kell félteni, ha TD ünneplésről van szó. Rengetegszer kaptak túlzott gólöröm miatt büntetést már.
Ezek alapján pedig könnyen mondhatom, Vick felesleges szétverése gusztustalanabb.
Válasz küldése