Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.05.29. 23:40:56

Ronaldinho&Barca írta: Azok a ferraris évek.. lehet jobb lett volna a vörösökhöz vissza térni? Sose fogjuk megtudni.. :(
Ha lett volna rá lehetősége :)
Nem tudom taktikailag is Brawnnal együtt beleszürkültek az egészbe Schumacher körökön keresztül kapta bőven a mp-ket törött első szárnnyal elkopott hátsó gumival mire rájöttek hogy hozni kell. Vicc.

Hamilton.
Massa elleni manővere sztem nem ért büntetést, Maldonado elleni viszont igen. De hát idióták vannak ott fennt nem újdonság nem lepődtem meg.
Kifakadását túlzásnak érzem viszont megértem. Iszonyatosan bírom az agresszivitását.

Red-Bullnál akkora vetítés megy hogy öröm nézni megfogalmazódott már ez az érzés bennem régebben hogy ebben a FIA-RedBull gépben sokkal több van még annál is mint amit mutat.
Főleg időmérőn vicc gyakorlatilag Vettel annyi tizedet talál a q3-ban amennyit kell. Kicsit kinőttem már abból a korból hogy elhiggyem az ilyen meséket.
Most is 50körös lágy keverékkel Alonso igazából egyszer sem tudott igazán támadópozícióba lendülni.
Nah lényeg a lényeg nem az idei év lesz az amikor elhiszem hogy Vettel valóban felért Hamilton-Alonso szintjére.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.05.29. 22:54:43

Mai nap már bebizonyosodott, hogy lassan 15 év formula 1 nézése után még a szabályokat se tudom, de legalább nem vagyok egyedül.. khhm.. :D Viszont még most se értem ennek a piros zászlónak így mi értelme van, ha mehet a nagyszervíz, evvan, fejlődik a világ nagyon.

Egy kis kérdésem lenne csak, most az sc mögött ha csomó lekörözött versenyző van, az nem előzheti meg az sc-t és akkor vissza állhatna a rendes sorrend? Csak mert ma is az új rajtnál Vettem kb. 3,5-4 mp előnyt szerzett amíg Buttont és Alonsot nagy nehezen elengedték.. :?

Versenyhez hozzátéve még a mercedes ma igen csúnyán lebőgött, ennél azért még barátok között is többre számítottunk. :? Ebben a kocsiban nem hogy erő, de lassan elképzelés se lesz számomra.. Schumit pedig ilyen csomaggal próbálkozni, hát rettentően rossz látni. Pedig ezen a pályán még a fejlesztések aerodinamika se annyira jön ki.. :?
Azok a ferraris évek.. lehet jobb lett volna a vörösökhöz vissza térni? Sose fogjuk megtudni.. :(
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.29. 21:12:48

Ja igen, igazad van, asszem 2t mentek SC mögött. Hát nem tudom, mindenesetre a piros zászló elvette az utolsó körök izgalmát :?
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.05.29. 21:10:28

Tocy írta:
B. írta:
Alo nem bírt vele
azért ott még lett vna több mint 10 kör és ott meglehetett volna.Dehát szerencse nélkül nem lehet nyerni.
6 kör volt vissza, és már Alo gumijai is gázosak voltak.
6 kör az újrarajt után voltak nem?Azelőtt meg voltak néhányat SC mögött,de lehet tényleg nem volt több mint 10
B.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.29. 21:00:40

B. írta:
Alo nem bírt vele
azért ott még lett vna több mint 10 kör és ott meglehetett volna.Dehát szerencse nélkül nem lehet nyerni.
6 kör volt vissza, és már Alo gumijai is gázosak voltak.
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.05.29. 20:54:40

Alo nem bírt vele
azért ott még lett vna több mint 10 kör és ott meglehetett volna.Dehát szerencse nélkül nem lehet nyerni.
B.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.29. 20:46:14

Tippverseny állása:

1. El fanático 93 pont
2. Miihii 90 pont
3. Mogyi 88 pont
4. Xanthor 85 pont
5. Game90 82 pont
6. Snide 67 pont
7. Bob Marley 56 pont

Következő verseny a Kanadai Nagydíj - június 11.-12.
Tippek leadásának határideje a nagy időeltolódás végett euróai időszámítás szerint késő délutánra tolódó szabadedzés miatt: június 10. PÉNTEK 16:00!!!!


A versenyről:

Egy cseppet sem sajnálnám, ha a Monacói nagydíj kikerülne a versenynaptárból - amire persze nincs esély, mert a pénz beszél, abból meg van Monacóban bőven.
A futam unalmas, előzések nincsenek - vagy ha vannak, akkor van baleset is - és előzés nélkül is minden évben.
Örülök, hogy ez jót tesz Bernie bá' szívritmusának és vérkeringésének, a bankszámlájáról nem is beszélve, de szerintem Monacó a legkevésbé kedvelt pálya a szezonban...

Gratula Vettelnek, nagy dolog lett volna 62 kört végigcsinálni ugyanazon az egy szett lágy keverékűn, ráadásul abból 20 kört Alonso szorításában - végül erre nem lett szükség és nem tuduk meg, hogy bírják-e az új Pirellik ezt a példátlan terhelést / amúgy sem értem, hogy a városi forgalom által koptattott aszfaltra miért a két leglágyabb keveréket hozták? /
+ továbbá nem tiszta előttem, hogy a Petrov balesetét megelőző szitu, az hogyan alakult ki pontosan? - ott volt Sutil, aki defektet kapott, de nem állt ki a versenyből és defektes abronccsal visszakacsázott a pályára, nekimenve Alguersuarinak, aki letarolta Hamilton kocsijának hátsó légterelőjét, majd lendületből hozzácsapta Petrov kocsiját a szalagkorlátnak - HA ez így volt / én úgy néztem, hogy ez volt a balesetet megelőző szituáció / - akkor Sutil miért nem kapott büntetést? Mivel ő idézte elő az egészet azzal, hogy veszélyes szituációt teremetett a tömött, szűk pályán a defekettől irányíthatatlan kocsijával, amivel a boxba akart eljutni - oké, más pályán mindenki ezt teszi, de Monacói belváros messze nem ideális versenypálya...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.29. 19:08:46

Hamilton régen látott módon idiótán ment ma, fogalma nem volt, honnan mi fér el, és mi nem, én megmondom őszintén, szeretem a stílusát, de ez a mai verseny olyan borzalmas volt, hogy én indulni se engedném Kanadában. Közveszélyes módon ment neki mindenkinek, kb 3 balesetben volt benne. Vettel meg szerintem ismét megmutatta zsenijét, Alo nem bírt vele, az utolsó 5 kör persze izgalmas lett volna, de abban biztos vagyok, hogy ha Fernando első támadása nem jár sikerrel, akkor utána már inkább belenyugodott volna a Ferrarinak idén komoly sikert jelentő 2. helybe. Az meg megint szép, hogy Vettel az első két körben 3.5 mp-re húzott el a mezőnytől...aztán az első SC betett neki, elqrták, így sikerült orvosolni, a piros zászló nélkül még izgalmas lett volna a vége, de szerintem maradt volna minden. Az kár, hogy ennyire vezeti a VB-t, 57 pont asszem, vagy valami hasonló, nem igazán lehet megfogni. Webbernek sincs hozzá köze. Annak ellenére, hogy a pontverseny eléggé unalmasan fest az 1. hely szempontjából, a versenyekre asszem nem lehet panasz!
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.05.29. 18:44:47

mikor először olvastam,hogy csak időbüntit kapott Hamilton felháborodtam, gondolkodva jogos,Hamilton szempontjából, de Maldonado mit ér vele?
Nincs igazság! jó ezt néha elsütni:))))
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.05.29. 18:23:17

Azért elég sok ütközést lehet látni, ha nem is az élmezőnyben, ahol az egyik fél hibázik, de elenyésző számban büntetik meg őket, ha hibás folytatja, a másik pedig kiesik akkor sem. Az időmérő után már írtam, hogy ismerve Hamilton habitusát, egy ilyen peches időmérő után erőltetni fogja az előzéseket.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.05.29. 18:17:54

Game90 írta:"Ez azért már vicc, hogy hat futamon ötödször rendelnek a sportfelügyelők elé. Mindig mindenről én tehetek, vagy az a baj, hogy fekete vagyok?" – kesergett Hamilton a BBC verseny utáni interjújában. "Az ütközésünkkor Felipe jött nekem, és nem én neki, Maldonado is rám csukta a kaput a kanyarban. A csapat pedig nem készült fel a boxkiállásomra."
Atya ég, ilyen szinten is ez megy? Mert ha az utca embere vissza szól ezzel a szöveggel akkor elküldöm magamba jó messzire, de Hamilton.. rettentően forrófejű, ha visszanézi a szituációkat látni fogja, ma nem gondolkodott hanem cselekedett elsőre a mai futamon. Schuminak is a nagy feketeségét mutogatott.. vicc.

Idén pedig ha valami óriási, radikális változás, fejlesztés nem lát napvilágot, Vettel simán vébé lesz, innen művészet lenne elvesztenie. Hisz megérdemli ugye. Hasonlít ez az év nagyon 2009-re. Button első részében a szezonnak megnyerte a vébét, utána meg csak formalitás volt.
Sajnálom, hogy ez a piros zászló így betett a mai futamnak, nagyon izgalmas és jó kis csata volt ott a végén, és ahogy Alonsot ismerjük, biztos megpróbálta volna megelőzni Vettelt, ami nagyon jót tett volna a vb.-nek.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.29. 18:16:46

Lewis kicsit feszült (nagyon), időmérőn is pechje volt Perez bukása miatt, a versenyen meg végig valaki mögé beragadt+ a pit se volt az igazi!Ez egy felindult kijelentése volt, még ha a Massa eset szerintem sem volt semmi, Maldonado az más tészta, ott úgy érzem tényleg nem volt elég hely!Nem az a baj, hogy fekete, hanem, hogy ideges, Vettelt jelenleg nem lehet megfogni!De majd este Sherzinger kisasszony megnyugtatja Lewist :lol: + átküldhetné Vettelhez is egy kicsit, hogy fárassza a németet, mindig a nők okoznak galibát, hátha most is bejönne, s Vettelnél összekuszálná a szálakat :P :lol:
Lewis valóban "kilóg" ebből a fehér embereknek titulált sportból, de én büszke vagyok rá, hogy feketeként nem egyszer oktatja a nagy okos fehéreket :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.05.29. 18:14:05

Game90 írta:"Ez azért már vicc, hogy hat futamon ötödször rendelnek a sportfelügyelők elé. Mindig mindenről én tehetek, vagy az a baj, hogy fekete vagyok?" – kesergett Hamilton a BBC verseny utáni interjújában. "Az ütközésünkkor Felipe jött nekem, és nem én neki, Maldonado is rám csukta a kaput a kanyarban. A csapat pedig nem készült fel a boxkiállásomra."
Jaj már, Maldonados szitut láttam csak igaz, de az kb olyan volt, mint amiket én csináltam régen mikor Rally-s játékokat toltam, hogy belerohantam az előttem haladóba a kanyarba, hogy azt 1. megelőzzem 2. nem kell lassítanom így a kanyarbevételnél elég csak a gázt nyomnom... Csak valóságba törnek is az autók te butus :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.29. 17:44:41

"Ez azért már vicc, hogy hat futamon ötödször rendelnek a sportfelügyelők elé. Mindig mindenről én tehetek, vagy az a baj, hogy fekete vagyok?" – kesergett Hamilton a BBC verseny utáni interjújában. "Az ütközésünkkor Felipe jött nekem, és nem én neki, Maldonado is rám csukta a kaput a kanyarban. A csapat pedig nem készült fel a boxkiállásomra."
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.29. 16:58:28

ozsimiki írta:
Messithebest írta:Jövőre remélem Schumi és a Merci ott lesz, meg a McLaren.
Én ezt McLaren nélkül remélem :D

Sajnos lassan kijelenthető, eddig biztos, hogy a Merci gyengébben teljesít, mint tavaly ilyenkor. Azért a tesztidőszak után ez komoly csalódás.

Most is, egyik se tudta kezelni a gumikat, és még a technika se bírta végig Schuminál.
Igen.... Most is már rajtnál lehetett valami, direkt őt néztem, Rosberg röhögve kerülte ki... vissza fulladt vagy nem tudom... de utána a Loewsben hatalmasat előzött 8)

szerk.: na azért csak van közös hang... :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.29. 16:57:09

Messithebest írta:Jövőre remélem Schumi és a Merci ott lesz, meg a McLaren.
Én ezt McLaren nélkül remélem :D

Sajnos lassan kijelenthető, eddig biztos, hogy a Merci gyengébben teljesít, mint tavaly ilyenkor. Azért a tesztidőszak után ez komoly csalódás.

Most is, egyik se tudta kezelni a gumikat, és még a technika se bírta végig Schuminál.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.05.29. 16:50:40

Azért volt izgalom a futamon... Vettel megérdemelten nyert, mert az elején simán vezetett, amíg el nem cseszték neki a boxba, de a végén mázlija volt, nem vagyok benne biztos, hogy az a gumi kibírta volna. Hamiltonnak nem sok minden jött össze ezen a hétvégén, ha Massa az ütközésben megsérült kocsi miatt esett ki, akkor megérdemelte, a büntetést, ellenkező esetben nem, Maldonado ellen is úgy próbálkozott, ami már sok volt, így sajnos kiütötte a versenyből(tegyük hozzá, hogy Hamiltont Webber a közelmúltban háromszor is kiütötte, megúszta viszont büntetés nélkül). Az, hogy Hamilton meg nem vezetett világbajnokhoz méltóan erős kijelentés. Schumachernek, Alonsonak is voltak világbajnoki címeik után érdekes előzési kisérletei, ahogy szerintem a többi vb-nak is. Ez volt az egyetlen esélye, hogy próbálkozik, ami sajnos Massa és Maldonado kárára történt, de volt ez már fordítva is. Attól függetlenül volt pár szép előzése is, meg pár, amit sajnos nem mutattak... Vettel meg már annyival vezet, hogy...
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.29. 16:46:32

ozsimiki írta:
Messithebest írta:
ozsimiki írta:
Várom arra a válaszod,hogy Vettel box kiállása szerencsés volt e? Mert tegyük fel,hogy az nagy pech, és az is. A vége meg legyen szerencse, kiegyenlítik egymást, nem?:) Olyan elvakult vagy, hogy nem veszel észre ilyen egyértelmű dolgokat. Teszem hozzá azt se lehet biztosra venni,hogy Alonso megelőzi abban a 6körben.
Nem, nem volt az, de a McLarennél is elcseszték a boxot, szóval még mindig 2-1. És igen ezt is leírtam az előbb, hogy lehet hogy megcsinálta volna Vettel, de azokkal a gumikkal......
Látod, pont az ilyenekért kezdenek téged nagyon megunni itt.

Az első helyhez mi köze volt Hamiltonnak most??? Buttonnal nem rontottak el semmit, így hiába írod a McLarent teeeeee. Ha Buttonnal is elrontják a boxot,akkor meg nem kellett volna 1kiálláson lennie Vettelnek, és teljesen mind1, hogy van e piros zászló vagy nincs.
Szóval nincs itt semmilyen 2-1.

Ezért írtam,hogy csak is az a célod,hogy vitázz.
Hoppsz, én valamit nagyon benéztem akkor.... Full abban voltam hogy Jensonnak cseszték el :oops: Tanultam közben, szóval ezt betudom annak :oops: Bocsi akkor.....

De szerintem fejezzük be, úgyis már tök8, Vettel vb lesz erre adok 97% esélyt, örüljön neki.... Jövőre remélem Schumi és a Merci ott lesz, meg a McLaren.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.05.29. 16:53:30-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.29. 16:40:35

Messithebest írta:
ozsimiki írta:
Várom arra a válaszod,hogy Vettel box kiállása szerencsés volt e? Mert tegyük fel,hogy az nagy pech, és az is. A vége meg legyen szerencse, kiegyenlítik egymást, nem?:) Olyan elvakult vagy, hogy nem veszel észre ilyen egyértelmű dolgokat. Teszem hozzá azt se lehet biztosra venni,hogy Alonso megelőzi abban a 6körben.
Nem, nem volt az, de a McLarennél is elcseszték a boxot, szóval még mindig 2-1. És igen ezt is leírtam az előbb, hogy lehet hogy megcsinálta volna Vettel, de azokkal a gumikkal......
Látod, pont az ilyenekért kezdenek téged nagyon megunni itt.

Az első helyhez mi köze volt Hamiltonnak most??? Buttonnal nem rontottak el semmit, így hiába írod a McLarent teeeeee. Ha Buttonnal is elrontják a boxot,akkor meg nem kellett volna 1kiálláson lennie Vettelnek, és teljesen mind1, hogy van e piros zászló vagy nincs.
Szóval nincs itt semmilyen 2-1.

Ezért írtam,hogy csak is az a célod,hogy vitázz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.29. 16:38:01

ozsimiki írta:
Várom arra a válaszod,hogy Vettel box kiállása szerencsés volt e? Mert tegyük fel,hogy az nagy pech, és az is. A vége meg legyen szerencse, kiegyenlítik egymást, nem?:) Olyan elvakult vagy, hogy nem veszel észre ilyen egyértelmű dolgokat. Teszem hozzá azt se lehet biztosra venni,hogy Alonso megelőzi abban a 6körben.
Nem, nem volt az, de a McLarennél is elcseszték a boxot, szóval még mindig 2-1, de ugyan Alonál nem, szóval akkor legyen 1,5-1. És igen ezt is leírtam az előbb, hogy lehet hogy megcsinálta volna Vettel, de azokkal a gumikkal......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.05.29. 16:40:50-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2011.05.29. 16:36:52

ozsimiki írta: Vedd sorba a történéseket.

ÖNERŐBŐL VOLT ELSŐ HELYEN, és PECH (box kiállás) miatt kényszerült arra a taktikára,hogy védekezzen. Ha nincs PECHE, valószínű, hogy nem is kell 30körön át védekeznie.

Ha ez szerencse,hogy önerőből első helyen van valaki,és ott is marad a piros miatt, akkor azt minek nevezed, hogy HA VALAKI ELŐL KIESNEK ÉS ÚGY NYER, MINT TAVALY SZÁMTALANSZOR AZ ELLENFELEI? AZ ÖTÖS LOTTÓ?

Az számára kedvező volt,hogy azt a maradék 6 kört nem kellett már védekeznie,de első helyen volt addig is, nem a szerencse miatt.

Grt Sebnek, óriási volt, ahogy 50körös lággyal is tartotta a köridejeit, Grt Alonsonak is, és Buttonnak is.
Az a mázlija, hogy nincs peche. Ha valamit elszúrnak a boxban, akkor valahogy visszakapja még a futamon belül. Nem feltétlen baj ez, csak így kezd unalmassá válni a VB.

Egyébként szerintem Alonso legalább akkorát hajtott, mint Vettel, nem taktikázták el magukat a kerékcserénél, iszonyatosan nyomta neki. Massa talán most volt a legjobb ebben az évben, kár érte.

Mondjuk szvsz balesetveszélyes is lehetett volna ha Vettelen marad végig a lágy, mert ugye egyébként is eléggé rossz állapotban voltak az abroncsok és az sem segített, hogy 2-en lihegtek a nyakán. Kapott volna neadjisten egy durrdefektet...
Szóval amellett, h tényleg nagyot ment óriási szerencséje volt.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.29. 16:35:36

De, alaptalan dolgokat írsz folyamatosan, amire tudod milyen reakciók érkeznek.

Valamint akinek van legalább 1db egészséges szeme,az is látta mi volt pl Hamis esetben, te még is teljesen ellenkezőjét írod, csak hogy vitázhass.

Ilyen esetekben pedig jót tehet számodra egy kis pihi.

Várom arra a válaszod,hogy Vettel box kiállása szerencsés volt e? Mert tegyük fel,hogy az nagy pech, és az is. A vége meg legyen szerencse, kiegyenlítik egymást, nem?:) Olyan elvakult vagy, hogy nem veszel észre ilyen egyértelmű dolgokat. Teszem hozzá azt se lehet biztosra venni,hogy Alonso megelőzi abban a 6körben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8697
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.05.29. 16:34:37

Szép volt Fernando! Végre a Ferka taktikája is jobb volt a többinél egyszer. Nagy pech, hogy nincs két normális kanyar ezen a gagyi pályán. :wink:

Szerk.: Egyébként néhány ember rájöhetne, hogy kár vitába szállni 1-1 emberrel, mert ez "erősebb" győz. Pontpontpont.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2011.05.29. 16:36:24-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.29. 16:31:09

ozsimiki írta:
Messithebest írta:Nem hiszem el h Vettel ekkora makker........ istenem.... f..... tele van már vele........
figyelj, ha csak szítani tudod itt a népet, pihenhetsz ok?

Vedd sorba a történéseket.

ÖNERŐBŐL VOLT ELSŐ HELYEN, és PECH (box kiállás) miatt kényszerült arra a taktikára,hogy védekezzen. Ha nincs PECHE, valószínű, hogy nem is kell 30körön át védekeznie.

Ha ez szerencse,hogy önerőből első helyen van valaki,és ott is marad a piros miatt, akkor azt minek nevezed, hogy HA VALAKI ELŐL KIESNEK ÉS ÚGY NYER, MINT TAVALY SZÁMTALANSZOR AZ ELLENFELEI? AZ ÖTÖS LOTTÓ?

mert ha ez szerencse,az akkor mi? Nem a szerencse miatt volt az első pozícióban, vagy amiatt? Szánalmas vagy, és hamar meg fogom unni.

Az számára kedvező volt,hogy azt a maradék 6 kört nem kellett már védekeznie,de első helyen volt addig is, nem a szerencse miatt.

Grt Sebnek, óriási volt, ahogy 50körös lággyal is tartotta a köridejeit, Grt Alonsonak is, és Buttonnak is.

Hamilton ma nem volt méltó szerintem egy világbajnokhoz, ennyi év után már tudnia kellene mit szabad, azt tisztelem benne,h megy,és próbálkozik, de Massa és Maldonado ellen is hülyeséget csinált, utóbbit egyértelműen ki is ejtette.
Messithebest írta:
csababarca írta:Azért Hamilton még szolidan kiütötte a 6. helyről Maldonadot.
Elég lesz mára szerintem a fricskából, mert erről nem Hamilton tehetett, mert Maldonado húzta be a kocsit. Mondjuk csak magad égeted ezzel....
De erről Ő tehetett, ő ott már az íven nem fért volna el, és pályán kívül tudott volna előzni csak. Maldonado a pályán fordult volna el, és Hami nem volt mellette, egyértelműen hibás volt a brit, szerintem meg is büntetik, igaz ez neki most nem jelent hátrányt.
Nem szítok én itt semmit, de:
1. Miért nem lehet elismerni hogy ezt most a szerencsének köszönheti????? Lehet hogy Petrov balesete nélkül is megcsinálta volna, de így meg.....
2. Tiltani meg nem tudom mért tiltanál, azért mert nem bírom a kedvenced?..... Mert hogy sértő dolgokat nem írtam....
3. Többet már úgysem írok ebbe a topikba, mert csak felidegelem magam, gondolom nektek is jobb lesz......
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.29. 16:28:38

Mikaos írta:Örülök, hogy izgalmas volt a verseny.

Értetlenül állok, hogy miért nevezték szerencsésnek Vettelt a Gyuláék meg itt páran. Egyrészt elszúrták az első boxkiállását a gyereknek, a verseny jó részét vezette - ha úgy nézzük, Alonso-nak volt leginkább szerencséje, hogy éppen ki tudott menni első SC-nél a boxba, és nem vesztett időt ezáltal.
Ne aggódj, ez nem jut el a MessiThebest féle emberek agyáig. Vagy ha eljut, akkor meg direkt csinálja itt a showt, de utoljára szóltam ma neki.

történések időrendben:

-Vettel vezet simán 5másodperccel Button előtt
-Vettel boxkiállását elrontják, így Button mögé jön vissza
-Vettel 1kiállásos taktikára vált
-Vettel átveszi így ismét az első helyet, amit tart is,és 40-50körös gumival védekezik
-6körrel a vége előtt piros zászló
-Vettel nyer

ha ezekből a pontokból több a mák Vettel javára,mint a pech, akkor grt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése