USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.14. 22:26:52

Bob_Marley írta:Más:
http://espn.go.com/blog/boston/celtics/ ... -potential
Rondo interjú, tök aranyos, hogy beszél arról, hogy alacsonyabb a a gyűrű ezen a bemutatón, s tud zsákolni :lol:
Szimpatikus :D
Nekem azért az egyik kedvenc irányítóm, mert nem dob jól kintről ezért nem is nagyon vállal, hanem betör és irányít. Egyébként meg igen is tud zsákolni :D
Örülök hogy a jövőjét még a lockout ellenére is a Bostonban látja.
GO BOSTON!
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.14. 10:55:07

Valaki tudna segíteni? Kíváncsi vagyok, hogy lesz Lockout az Nfl-ben ebben a szezonba?
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.14. 10:51:34

Igen ezen én is röhögök :lol: :lol:
Nekem a 2 kedvenc jelenetem amikor Miami-Bulls meccsen Boozer elhúzza Bosh orra előtt a labdát Bosshy pedig eldől mint egy kártyavár, a másik pedig amikor Garnett úgy védekezik CB-n hogy teljesen rányomul :D

Egyébként ez mi? :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.14. 10:39:02

MTB szerintem vonatkoztass el, hogy ki van rajta, mert a kép maga nagyon jó, s ironikusak az aláírások, de nem túl sértő!
Hihi PP-ről is csak jók vannak, 2008 óta hallgatom, olvasom a tolószékes manővert :lol: Szinte minden külföldi Lakers fórumon van külön topik PP-nek :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=ysT8RA6JQks
Kép
Kép

Más:
http://espn.go.com/blog/boston/celtics/ ... -potential
Rondo interjú, tök aranyos, hogy beszél arról, hogy alacsonyabb a a gyűrű ezen a bemutatón, s tud zsákolni :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.07.14. 10:55:07-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.14. 10:36:17

Pedig tele van az internet NBA játékosok vicces képeivel/videóival, de sajnos vannak sértők is. PL van egy videó Rondo bakikkal ami vicces is meg nem is :D
Ezeket nem kell magadra venned, engedd el a "füled" mellett. :)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.14. 10:28:46

Bob_Marley írta:MTB ez egy egyszerű kis kifigurázás, szerintem tiszta poén, főleg az írások mellette, van egy két sértő, de pl az unclutch hatalmas :lol:
De tessék:
Kép
Kép

Ezek ugyanúgy viccesek, s Celtics hateres :lol:[/img][/img]
Félre ne érts, nem magával a képpel van bajom, mert 1-2 elmegy meg van is mindenkiről, csak szerintem te is unnád ha egy idő után már mindenki csak mondjuk Piercet figurázná ki hasonlókkal. Engem is kicsit idegesít már hogy az ilyeneknek a 70%a Jamesről készül...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.14. 10:20:54

MTB ez egy egyszerű kis kifigurázás, szerintem tiszta poén, főleg az írások mellette, van egy két sértő, de pl az unclutch hatalmas :lol:
De tessék:
Kép
Kép


Ezek ugyanúgy viccesek, s Celtics hateres :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.07.14. 10:33:36-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.14. 09:53:43

Bob_Marley írta:Kép
Mr. Unclutch :lol:
Röhög a vakbelem.... :roll: :roll: Boshosok viszont oltári nagyok :lol: BOSHYBOSH :D vagy ahogy már csak én hívom: FOSHYFOSH :D

Egyébként jó lenne már ha megegyeznének, nem tom hogy lesz e még itt szezon....nem baj majd nézzük ahogy a sok NBA-s rohangászik az európai parketteken.... :roll:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.14. 09:48:20

Kép
Mr. Unclutch :lol:

A játékosok szakszervezete beperelte a ligát unfair tárgyalási stratégiák miatt. A szakszervezet szerint a ligának semmi joga nem volt törölni a minden évben megtartott Nyári Ligát anélkül, hogy erről a játékosokkal tárgyaltak volna, ahogyan azt az előző CBA előírta. Most először fogják egyébként megkapni a játékosok a teljes „escrow” alapot. Ez a pénz úgy áll össze, hogy a játékosok bérének 8%-át minden évben visszatartják és csak annyit adnak oda, amennyivel teljesül az, hogy a BRI 57%-át kapják meg a kosarasok, nem többet. Mivel a lockout érvénybe lépett (így nem kapnak fizetést, tehát nem éri el az 57%-ot a játékosok részesedése), a nyár folyamán a teljes 160 millió dollárt kézhez kapják a kosarasok.

Howard azt mondta, szívesen jönne Európába, s az Unicaja Malaga csapatát emlegette, így is erős a spanyol bajnokság, s jó lenne ha jönne 1-2 "sztár", ez Hangának is előnyös lenne, megismerné az NBA játékosokat, s pattogtathatna ellenük!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.13. 20:04:27

Oltári ez a Bosh :D
Először dick check, majd beverly hills, aztán ezek:
kislány, ennek nem tudok címet adni :lol:, többet nem találtam :D
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.13. 14:09:19

Majd egy hete történt, de aki nem látta volna:

http://www.youtube.com/watch?v=P_3asU-m_2E
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.13. 12:38:30

Próbálok keresni egy statisztikát :lol: , de logikai szinten is biztos vagyok, USA-n kívül az NBA népszerűbb!1,5 milliárdos kínai piac nem elhanyagolható, ráadásul elég sok az EU-i játékos is a ligában, míg az NFl "amerikai" sport!
bár elég nehéz összehasonlítani, mert jóval több NBA meccs van!
És általában világ viszonylati adatokat ritkán hallunk, csak kb Superbowlról, de sima meccsekről "csak" amerikai nézettségi adatok vannak!Valaki ha talál esetleg valami statot az jó lenne (mert nekem dolgoznom is kellene :P :lol: )
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.13. 12:31:29

grecki írta:nba labdába sem rúghat.
Nem véletlenül pattogtatják :lol:
Egyébként szerintem az USA-n kívül legalább annyi a "rajongója" az NFL-nek mint az NBA-nak, sőt, biztos vagyok benne.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2011.07.13. 12:23:38

bali 15 írta:
nba picit se közelíti meg az nfl nézettségét. szóval túl sokkal nem lesz népszerűbb az nfl, ha nem lesz nba szezon.
Az NBA-nek az a szerencséje, hogy olyan külföldi tömegbázissal rendelkezik amiről az NFL csak álmodhat. Sosem lesz olyan népszerű az USA-n kívül.
Természetesen vannak rajongók, de elenyészők.
ez azért barokkos túlzás. lehet, hogy az nba-nek még nagyobb az államokon kívüli szurkolói bázisa (bár ebben sem vagyok biztos), de elnézve az amerikai futball térhódítását, ez sokáig nem lesz így. az biztos, hogy amerikában az nba labdába sem rúghat.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.13. 10:44:27

nba picit se közelíti meg az nfl nézettségét. szóval túl sokkal nem lesz népszerűbb az nfl, ha nem lesz nba szezon.
Az NBA-nek az a szerencséje, hogy olyan külföldi tömegbázissal rendelkezik amiről az NFL csak álmodhat. Sosem lesz olyan népszerű az USA-n kívül.
Természetesen vannak rajongók, de elenyészők.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.13. 10:34:53

Game90 írta:....
Röviden :lol: PP-ért kár, eddig is pedzegették, h nincs akkora hatalmas gazdasági válságban az NBA....Yao távozása meg magának a sportnak is elég nagy veszteség, s ebbe valóban érdekes belegondolni, hogy pénzügyileg nagyon csábító kínai piac biztos, hogy "leapad"!

Az biztos, sok pénzt veszít az NBA, ráadásul ne felejtsük vasárnap Európai nap van, s ugyanakkor játszanak (19kor CET) mint a focisták, ráadásul országos csatorna közvetít az NBA-ből (és mindig rangadó van), míg az NFL-ből kábelcsatornák!Nem tudom mekkora a különbség nézettségben, de pl itt már veszítenek!De ezekbe nem látunk bele teljesen, az biztos, hogy legutóbbi lockout után is borzasztóan esett az érdeklődés az NBA iránt....És idén nem egy meccs csúcsot döntött nézettségben (Boston-Miami pl, alapszakasz első meccset soha nem néztek annyian mint idén)!Szóval megfordítanám, nem az NFL fog sokat nyerni, hanem az NBA fog megint "visszaszürkülni", sajnos!

És akkor egy kis McGhee planking:
Kép

Tiszta idióták :lol:

Robinson se egyszerű, de olvastam egyszer egy jó cikket, hogy van egy két polihosztor emberke, pl Aingeről tudom, hogy baseballozott sokáig, majd gondolta kosarazik is egy kicsit, aztán nem volt olyan rossz nálunk :wink: :lol:

http://polihisztor.blog.nepsport.hu/arc ... egyszerre/


ez meg érdekességképp:
http://sportsillustrated.cnn.com/multim ... ent.1.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.07.13. 11:31:45-kor.
Kép
Kép
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2011.07.13. 10:18:08

Eazzy írta:Kicsit gonosz lesz amit mondok, de az NFL-eseknek ha van egy kis eszük mindenképp megegyeznek, mert ha elmarad az NBA, akkor mégnagyobb lenne az NFL felé az érdeklődés, mert sokan NBA fanok jobban ráállhatnak a focira...

Persze legyen NBA szezon is, de engem kicsit most jobban izgat, hogy NFL legyen.
nba picit se közelíti meg az nfl nézettségét. szóval túl sokkal nem lesz népszerűbb az nfl, ha nem lesz nba szezon.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.13. 10:13:09

Bob_Marley írta:PP eljutott a második napig a WSOP-n =D>
Tegnap már beszámoltunk róla, hogy a Boston Celtics (egyik) leendő Hall of Famere, Paul Pierce egy napot túlélt a WSOP-n, azaz a legrangosabb póker világversenyen. Nos, a The Truth becenevű játékos számára tegnap eljött az igazság pillanata. Majd 18, játékban eltöltött óra után a sokáig nyugodtan játszó PP agresszívabb stílusra váltott és egy kézbe kapott kettes-párral zavarta be magát a halálzónába, ahonnan az aktuális ellenfele kézbe kapott bubi-párja miatt nem is tudott menekülni. A bostoniak kosarasa így is több, mint a felét megelőzte a 2 031 emberes mezőnynek.

A minap egy újabb érdekes statisztikai adatot hoztak nyilvánosságra, mely szerint a liga 88(!) százalékkal tudta növelni az online hirdetési bevételeit 2010-ben. A korábbi naptári évben 11,7 millió dollár folyt be az NBA kasszájába ezen a csatornán, míg tavaly majdnem 22 millió a Barclays Capital elemzése szerint. Érdekesség, hogy 2008-ban még jóval kevesebb, 6,2 milliónyi bevétele volt a ligának ebben a kategóriában. Természetesen az „anyaoldal”, az NBA.com látogatottsága is egészen elképesztő növekedést ért el, 12,2 millió egyedi látogatót vonzott tavaly májusban, ami 47%-os „előrelépés” az egy esztendővel korábbi, 8,3 millióhoz képest. Ez utóbbi adat comScore cég által került kimutatásra.

Úgy tűnik, Yao Ming idő előtti visszavonulásával nem csupán egyik legjobb játékosát, és a kosárlabda sport világszerte elismert nagykövetét veszítheti el az NBA, hanem ennél sokkal többet. A "kínai Twitterként" aposztrofált Sina Weibo-n közzétett internetes szavazás hétfői eredménye szerint ugyanis Kína hatalmas NBA-rajongó bázisának 57 %-a úgy nyilatkozott, Yao távozása után maga sem nézi tovább az amerikai profi ligát. Nem kell különösebb üzleti jártasság ahhoz, hogy el tudjuk képzelni, mit jelent ez, vagyis főhet David Stern feje, nem elég neki a lockout, itt van még ez is...


Nate Robinson pedig az NFL-ben akar játszani. Itt van róla egy videó, amikor az egyetemen játszott:
http://www.youtube.com/watch?v=UyL63DFkaRc
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.13. 09:11:36

MessiFan írta:Van valakinek valami statisztikája a Besiktasban való szerepléséről? Pontátlag érdekelne.
Összesen 7 meccsen játszott:
14,29 Points
2,71 Rebounds
4,71 Assists

Nem sok perc, nem sok játék sajnos. Sérülés is volt, térdrehabilitáció meg ilyenek. Utoljára január 8-án játszott.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.12. 19:50:51

Eazzy írta:Annyira szomorú ez a video, még mindig nehezen tudom feldolgozni.

http://www.youtube.com/watch?v=r9MiqUHx4_g

Ilyen jáékos még egy már soha nem lesz :cry:
Picit visszanéztem és megláttam ezt a videót.
Sajnos rettentően keveset láttam játszani, de a jobb meccseit letöltöttem mert nem lehet kihagyni. Egy 75 kilogramm súlyú, 183 centi magas 4x pontkirályról van szó aki 5 napja volt 36 éves és még mindig játszana az NBA-ben.
Ő tényleg egy élő legenda.

Van valakinek valami statisztikája a Besiktasban való szerepléséről? Pontátlag érdekelne.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.12. 11:01:02

Scooby Bent Bwoy írta:Az meg mekkora lenne, ha James itt érne fel a csúcsra egy esetleges Euroliga-győzelemmel. :)
Jah, de előbb megvárja, hogy Wade hova igazol, hogy mehessen oda, így amikor igazán fontos, majd DW megcsinálja helyette :lol:

Mondjuk azért egy Deron Williams, Allen Iverson, Kobe Bryant féle Besiktas kicsit beteg lenne :lol:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.12. 08:40:18

Szegény Yao.. Szép karrierje volt. Biztosan visszavonultatják a mezszámát.
Hol vannak az ilyen centerek?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.12. 08:39:37

PP eljutott a második napig a WSOP-n =D>

Találtam egy game90-nek való videót :lol:
Wiz Khalifa feat Delonte mothafucka West freestyle
:lol: Ő is néha begyújt 1-2 cigit, lehet ő is a lockout adta "lehetőségek" közepette fakadt dalra :lol: (röviden valószínű picit be volt tépve a videó alatt)
És egy régebbi West :http://www.youtube.com/watch?v=JVA00Fngvmg
Kép
Kép
Kép
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.07.11. 16:49:57

Yaotól ez már várható volt sajnos, így is kevés a jó center, de nem mehetett tovább már ennyi sérüléssel.

Már egyre többen kacsingatnak Európa felé, ha nem kezdődne el a szezon, Wade is azt nyilatkozta, hogy jönne. Habár nem tesz jót a kosárlabdának ez a lockout, de ha nem lenne szezon, akkor legalább láthatnák játszani azok az európai szurkolók is a kedvenceiket, akik nem tudnak kimenni egy NBA-meccsre. Ugyanakkor én is kiváncsi lennék mire lennének képesek kontinensünk legjobbjai között. Az meg mekkora lenne, ha James itt érne fel a csúcsra egy esetleges Euroliga-győzelemmel. :)
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.11. 08:15:42

Yaoért nagyon nagy kár, de ekkora testet nem csoda, hogy nem bírtak a térdei!
Kissé a rendszer is hibás, ahonnan jött. Két alkalommal sem tudta magát kipihenni válogatott kötelezettségek miatt, ahol nem hiányozhatott, hiszen ő volt a példakép, a húzóember. Nem tudni, mennyire akarta ő ezt, és mennyire lett belekényszerítve a szerepbe, de egyszerűen nem tehette meg azt, amit például Dirk Nowitzki, aki egyszerűen lemondta a válogatottságot, de a népszerűsége emiatt nem hogy csökkent Németországban, hanem még nőtt is. Kína ilyen szempontból is más világ.

Jeff Van Gundy még tovább ment, szerinte kérdés nélkül a Hírességek Csarnokába kell választani Yao-t. A tréner négy évig edzette a két napja visszavonuló kosarast és nyilatkozatában elmondta, nem érdekli, hogy mi alapján, játékosként vagy esetleg az NBA nagyköveteként, de mindenképpen ott szeretné látni a legnagyobbak között. Azt is hozzátette, hogy lehet, hogy a legnagyobb hatása a kínai piac megnyitásában érződött, de az emberek nagyon gyakran elfelejtik, mennyire jó játékos volt. Erre Dwight Howardot hozta fel példának, aki mindössze 12.2 pontot és 9.8 lepattanót átlagolt 45.1%-kos dobóteljesítménnyel a kínai ellen JVG időszakában, míg a túloldalról 23.6 pont, 10.4 pattanó és 56.1%-os pontosság érkezett és ekkor a Rockets-Magic mérleg 7-2 volt. Az edző szerint Howard a liga legjobb centere, de Ming, amikor egészséges volt, abszolút dominálta ezt a párharcot.


James meg mekkora állat volt, szegény gyerek eltűnt :lol: De alapszabály, hogy nem kóricálunk közvetlenül a gyűrű alatt! :lol:

Report: Shaq Joins TNT Broadcast Team
Már mikor visszavonult, ezért szurkoltam :lol: Barkley SHaq, s néha Webberrel is olthatják egymást :lol:

A Sixers az elkövetkezendő pár napban eladásra kerülhet. A Joshua Harris vezette befektetői csoport nagyjából 280 millió dollárért veheti át a Phillyt.


Austin Rivers (Doc fia) is bontogatja szárnyait:
http://www.youtube.com/watch?v=olmJkUMJ ... r_embedded

James Decision remix :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése