USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.27. 22:33:24

Bob_Marley írta:Olyannyira nem volt 4/4 hogy sajnos nem szabad elmenni amellett, hiogy az alapszakasz végén mi még megelőzhettük volna a Miamit ha nyerünk ellenük idegenben, s kikaptunk ráadásul elég megalázóan!
PO-t már anno is ezerszer átbeszéltük de emlékeztetőül (mi szemszögünkből) Első meccs kiegyenlített, Wade show végén PP kiállítás vereség!
Második meccs végig fej-fej mellett de a végén összeesés 0-2
3ik meccs a félkarú Rondo vezetésével csodás győzelem, 4iken soha nem felejtem el végig vezettünk jól is ment a játék, de a 4ik negyedre teljesen erejét vesztette Garnett és midnen pattanó odaesett hozzájuk, majd egy LBJ lépéshibával egyenlítés, de nálunk az utolsó támadás, de még dobásig se jutottunk....OT-ben meg már a teljes szétesés!5ik meccsre még felszívták magukat az öregek, ami kb 40 percig tartott, majd a végén ha jól emlékszem 6 percig pontot sem tudtunk dobni, s kiesés.....
A szívem továbbra is azt mondja a Heatre mi vagyunk a legveszélyesebbek Keleten!
PP nem játszik, nagyon nehéz dolgunk lesz Melo is megszórt minket LBJ is megfog!

Bosh meg a Torontoban sztár volt, de ott ráépült a csapat, de igazán fontos meccseket nem játszott, viszont a Heatben rendre a nagy meccseken betlizik!

Fórumok meg:
nba1.hu
http://kezdo5.hu/index.php/nba

Illetve persze nba.com és twitteren is rengeteg infot meglehet tudni!


Jó hogy ha minél többen mesgszeretik, mert most tényleg hihetetlen erős s izgalmas a liga!

Este kimarad?
Game, Tocy, Kalap, Messifan?


fastbreak meg nem mp-hez van szerintem kötve, de statisztikaiklag mi számít annak pontosan nem tudom amíg nem áll fel a védelem addig fastbreak van!
Megpróbálok fennmaradni, remélem sikerül, de az is lehet, hogy alszom és beállítom az órát. Majd meglátjuk.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.27. 22:23:28

Istenem, rettentően fájt amikor a hosszabbításban kikaptunk.... Most szerencsére nem lesz gond azzal hogy KG elfárad és nem tud patit szerezni, mivel ott csücsül a padon Bass :)
Bosh remekül dob, rendkívül képzett de tényleg nem az a franchise playa.

Rám számíthatsz este 100%! Jó lenne ha maradna 1 Miamis.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.27. 22:07:14

Olyannyira nem volt 4/4 hogy sajnos nem szabad elmenni amellett, hiogy az alapszakasz végén mi még megelőzhettük volna a Miamit ha nyerünk ellenük idegenben, s kikaptunk ráadásul elég megalázóan!
PO-t már anno is ezerszer átbeszéltük de emlékeztetőül (mi szemszögünkből) Első meccs kiegyenlített, Wade show végén PP kiállítás vereség!
Második meccs végig fej-fej mellett de a végén összeesés 0-2
3ik meccs a félkarú Rondo vezetésével csodás győzelem, 4iken soha nem felejtem el végig vezettünk jól is ment a játék, de a 4ik negyedre teljesen erejét vesztette Garnett és midnen pattanó odaesett hozzájuk, majd egy LBJ lépéshibával egyenlítés, de nálunk az utolsó támadás, de még dobásig se jutottunk....OT-ben meg már a teljes szétesés!5ik meccsre még felszívták magukat az öregek, ami kb 40 percig tartott, majd a végén ha jól emlékszem 6 percig pontot sem tudtunk dobni, s kiesés.....
A szívem továbbra is azt mondja a Heatre mi vagyunk a legveszélyesebbek Keleten!
PP nem játszik, nagyon nehéz dolgunk lesz Melo is megszórt minket LBJ is megfog!

Bosh meg a Torontoban sztár volt, de ott ráépült a csapat, de igazán fontos meccseket nem játszott, viszont a Heatben rendre a nagy meccseken betlizik!

Fórumok meg:
nba1.hu
http://kezdo5.hu/index.php/nba

Illetve persze nba.com és twitteren is rengeteg infot meglehet tudni!


Jó hogy ha minél többen mesgszeretik, mert most tényleg hihetetlen erős s izgalmas a liga!

Este kimarad?
Game, Tocy, Kalap, Messifan?


fastbreak meg nem mp-hez van szerintem kötve, de statisztikaiklag mi számít annak pontosan nem tudom amíg nem áll fel a védelem addig fastbreak van!
Kép
Kép
Kép
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.12.27. 22:02:56

Köszi,meglesem.. :)
am az ottani időhöz 6 órát kell hozzáadni? :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.27. 21:57:20

www.nba1.hu/_forum

Kb annyi aktív fórumer van mint itt és fent van Bob, Zolee23, én meg szerintem van még pár arc pl eazzy.
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.12.27. 21:41:24

Bob_Marley írta:
chonggy írta:A mai meccs hánytól lesz,és valaki adna linket?
am idáig sosem követtem igazából az NBA-t,de titeket olvasva kedvem támadt... :D
Ma Heat-Celtics magyar idő szerint 2kor SPORT1

Amúgy meccseket:
http://www.firstrowsports.tv/
http://www.rojadirecta.me/

Itt lehet streamen nézni, illetve Január 9ig ingyenes a League Pass az nba.comon!
Regelsz ,s HD minőségben tudod nézni az összes meccset!És visszamenőleg is beletudsz kapcsolni stb stb!
Köszi! Esetleg még valami fórumot ill. hasonlót tudnál ajánlani,amit tudnék olvasgatni,hogy "képben legyek"? :D

Nincs SportTv-m... :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
socio66

2011.12.27. 21:39:59

chonggy írta:A mai meccs hánytól lesz,és valaki adna linket?
am idáig sosem követtem igazából az NBA-t,de titeket olvasva kedvem támadt... :D
hajnal kettőkor,holnap pedig háromnegyed négykor ismétli a sport kettő,én valószínűleg arra nevezek be. :)
Közel sem franchise player
de amúgy ő a raptorsban tényleg olyan jó volt hogy sztárként tartsák számon?
mert a miamiban töltött időszaka alapján ezt nehéz elhinni. :)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.27. 21:38:30

MessiFan írta:Hajnali kettőkor fog kezdődni a sport1-en eredeti kommentárral.
Komoly meccs lesz. Tavaly ha jól emlékszem 4-ből négyszer vertük meg őket az alapszakaszban, szóval reménykedem!
Azért az a 4/4 más volt, az elején még katasztrofálisan játszottunk, aztán azért a szerencsére is szükségetek volt, a rájátszásban meg már mi nyertünk. Nekem ez az alapszakasz legjobb meccse kb, vhogy ezt a két csapatot bírom a leginkább, de abszolút Miami-fan vagyok, szal mindenképpen hajrá Heat, Celtics max Keleti 2. lehet :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.27. 21:36:07

Hajnali kettőkor fog kezdődni a sport1-en eredeti kommentárral.
Komoly meccs lesz. Tavaly ha jól emlékszem 4-ből négyszer vertük meg őket az alapszakaszban, szóval reménykedem!

Bob! Lenne egy kérdésem. Maximum hány másodperc alatt kell végigvezetni egy támadást és pontot szerezni hogy az fastbreaknek számítson?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.27. 21:35:19

chonggy írta:A mai meccs hánytól lesz,és valaki adna linket?
am idáig sosem követtem igazából az NBA-t,de titeket olvasva kedvem támadt... :D
Ma Heat-Celtics magyar idő szerint 2kor SPORT1

Amúgy meccseket:
http://www.firstrowsports.tv/
http://www.rojadirecta.me/

Itt lehet streamen nézni, illetve Január 9ig ingyenes a League Pass az nba.comon!
Regelsz ,s HD minőségben tudod nézni az összes meccset!És visszamenőleg is beletudsz kapcsolni stb stb!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.27. 21:34:13

PP ma sem játszik, ez előny lehet nekünk azért. Bosh meg üljön csak a padon, arra való, egy közepes játékos, egy-egy meccsen képes nagyokat játszani, de ennyi. Közel sem franchise player...LeBron remélem megkavarja a Celtics védelmét, és Wade is hozza a Dallas elleni formát. A flegmaságból, lazaságból azért vissza kellene picit venni, bár ott +30-nál belefért...de sokszor elfutottuk, elkapkodtuk a támadásokat, miközben simán játszhattuk volna, de nem, nekünk 6 mp alatt végig kellett vinni...picit okosabb, érettebb játékot várok, sztem a Celtics a legrutinosabb, legjobb ellenfél!
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.12.27. 21:26:54

A mai meccs hánytól lesz,és valaki adna linket?
am idáig sosem követtem igazából az NBA-t,de titeket olvasva kedvem támadt... :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.27. 20:46:29

Ha az ember lefekszik esélytelen felkelni, de LP-n megtudod nézni reggel is ha nem akarsz éjszakázni!

Volt most a hétvégén a szaltós TD, találtam egy szaltós zsákolást :
http://www.youtube.com/watch?v=KvY7zv9St4w
Csak kicsit másképpen szaltózott :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.27. 20:13:06

I agree Bob! KG, JO, BB hármas megeszi CB-t...
...LBJ meg megeszi a mi 3-as posztunkat :D
És megint ez a videó áááá :lol: :lol:

Ma vettem 2 liter kólát és már nincs sok belőle, szóval mindenképp megnézem a meccset, bár ha még így sem fog menni iszok 1 kávét :D
A testem fáradt és még 6 óra a meccsig... Lehet szunyálni kéne 1-et addig :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.27. 19:33:25

Grat Breesnek nem semmi amit megdöntött!

Messifan nem láttam az összeset, a Lakerst meg a Chicago-GSWt láttam de a többit is futólag megnéztem a LP-n!


balinteer írta:Ma este nagy meccs lesz a Miaim-Boston. Én a Heatnek fogok szurkolni,tavaly ők voltak a kedvenceim,a Boston nekem sose volt szimpatikus valamiért. Heat győzelmet várok Wade és BOSH ( 8) ) parádéval. Holnap Clippers-Spurs,GO CLIPPERS!:D
Ezt meg elkezdhetjük idén is :lol:
Bosh remek játékos, aki ha jó napja van szépen bedobálja a kis tempóit, 1-2t visszapöcizik a palánk alól, de nagyon kétlem, hogy pont ellenünk parádézna!
KG 120 évesen is megeszi általában vacsira, ráadásul most azt mondják idén Garnett egész jó kondiban van, s nem fáj a térde ez sem Bosht segíti!+ még Bass is baromi atletikus játékos aki 1-2 támadót fog szerezni a nem éppen keménységéről ismert Bosh mellett!
Mondom lehet Chris lesz a meccs legjobbja, de ezt egyszerűen nem tudom elképzelni!
LBJ sokkal nagyobb problémát fog nekünk jelenteni, főleg hogy nincs rá emberünk, s szinte megsemmisítő dobóformában van.....De majd valaki lecsapja :lol:

Bosht hogy ne felejtsük el:
http://www.youtube.com/watch?v=dGZXw6PqRfI
Ez még mindig hatalmas :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.12.27. 18:20:29

Ma este nagy meccs lesz a Miaim-Boston. Én a Heatnek fogok szurkolni,tavaly ők voltak a kedvenceim,a Boston nekem sose volt szimpatikus valamiért. Heat győzelmet várok Wade és BOSH ( 8) ) parádéval. Holnap Clippers-Spurs,GO CLIPPERS!:D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.27. 17:32:48

Frank Rijkaard írta:http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-bree ... at-2110462
Aki hajnalban fentmaradt, sporttörténelmi pillanatot láthatott. :) Hangosan üvöltöztem a TD és rekorddöntés után a TV előtt a Brees mezemben, óriási pillanat volt.
WHO DAT!
Én most néztem meg, GRT BREES-nek! Megérdemelte.

Ami még érdekes,h utolsó fordulóban valószínű még Brady is megdönti ezt a 27éves Marino csúcsot,csak ugye Brees már most megdöntötte,így őt nehéz lesz "ledobnia".
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.27. 17:26:56

Eddig 0-2. :cry:
Elég rosszul játszott a Lakers, a Kings sokkal inkább megérdemelte a győzelmet.
Védekezésben is voltak gondok, plusz van egy sérült Kobe, aki próbálkozik, de elég sokat hibázott. Ki kellene pihennie ezt a sérülést, aztán hajrá. Gasol továbbra is pusy, esküszöm összezárnám egy UFC harcossal. :lol:

MWP, mint a főnixmadár feltámadt. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2011.12.27. 17:02:35

http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-bree ... at-2110462
Aki hajnalban fentmaradt, sporttörténelmi pillanatot láthatott. :) Hangosan üvöltöztem a TD és rekorddöntés után a TV előtt a Brees mezemben, óriási pillanat volt.
WHO DAT!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.27. 16:45:16

Az igen te az összes meccset láttad? Hogy bírod?:D
Rubio passzai nekem is nagyon tetszenek, nagy mestere az irányításnak.

Este csak akkor nyerhetünk ha rögtön az első negyedben felvesszük a meccs ritmusát, és Daniels úgy rátapad Lebronra mint 1 pióca + magas posztokon mind védekezésben mind támadásban megverjük őket és Rondo megint hozzátesz 20-30 pontot.
Rengeteg kitartás és akaraterő kell a ma esti győzelemhez.
GOGO!
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.12.27. 16:41:51

Kép :lol: 8)
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.27. 16:06:26

Ben Wallace az nagyon kemény, ráadásul a meccs végén és kellett volna a bünti :lol:

Tegnapról pár érdekes eredmény:
Charlotte megverte a Milwaukee-t ezeknek a meccseknek óriási jelentősége van hiszen ha jól kalkulálnak az elemzők akkor Chicago-Miami-Orlando-Boston 4es van elől Atlanta-NYK de akár előrébb is végezhetnek viszont a 2 maradék helyre sok csapat van!Philly-Milwaukee-Indiana-New Yersey talán a Charlotte!Úgyhogy az egymás ellenieknek döntő jelentősége van, ráadásul az egyik legjobb Bobcat már a Bucksban pattogtat, de így is nyert a Charlotte!

New Jersey úgy nyert, hogy 21 pontos hátrányban volt a 2ik negyedben Washingtonban, de D-Will "megőrült" és nyertek!

Indiana verte a gyengécske Pistonst, de a Pacers jó lehet idén West-Hibbert jó páros lehet a palánk alatt, George talán megtalálja a helyét, s Geroge Hill és Hansbrough remek lehet a padról!Ők szerintem megfoghatják az egyik PO helyet!

Az Oklahoma nyert Minnessotában, de Rubio nevét hamar megfogja tanulni Amerika, félelmetes a csávó!Azok a földre lepattintós átadásai félelmetesek!És a végén Beasleyt 102-100nál Perkins faulttal állította meg, de nem fújtak a sporik, így kikapott a Wolves!

Denver nyert Dallasban, a Magic otthon a Rockets ellen Spurs a Memphis ellen szintén otthon, ezek majdhogynem papírforma eredmények!
Viszont a Kings nyert a Lakers ellen!DMC vezetésével aki főleg a végén emberfelettit művelt 2 olyan hustle play csinált, hogy Kobe is csak nézzet a többiekre hogy mi van!
Egyiknél a büntetőnél megtudta verni Gasolt, s odaért a lepattanóra, majd a következőnél pár percre már ketten fogták de így is eltudta hozni a büntetőt!Thornton-Evans páros meg dobált folyamatosan!Eddig egy ígéretes szoros, de vereséggel záródó meccs és egy simább vereség a Lakerstől, ráadásul ma is játszanak 0-3al nyitni nem lenne túl erős :lol:

Eric Gordon remekelt a Hornetsben és rögtön el is döntötte a meccset a Suns ellen a végén egy hosszú tempóval!

Portland zsinór 11ik nyitómeccsét nyerte meg ezúttal a Sixers ellen, akik a félideid jól tartották magukat, de aztán már volt bőven 10 is közte, a végén kozmetikázásra futotta!A Warriors megverte a Bullst, ez nem meglepő látva a két csapat előző napi játékát!

Ma Heat-Celtics :lol:
A Knicks ellen szép fejlődést mutattunk be ezt tovább kellene csinálni, s igaz az egyik legnehezebb ellenfél ellen, de egy W-t már be kellene rakni a zsákba!Boshnak remek estéje lesz, remélhetőleg nem csak KG de Bass is bucira veri :lol: Ott kell megfogni őket!
LETS GO CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.26. 15:44:42

Bob_Marley írta: De a "király" is tud ilyeneket :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=i--mrQzEl14
Top komment itt hatalmas! Tetszikeld, ha ugyanannyi gyűrűd van, mint Jamesnek :D Brutál.

Ennél a Jamessel kapcsolatos kommentek közül csak az a jobb, amikor egy ukrán bajnokság másodosztályának 240p-s minőségű 10 mp-es videójánál írják, hogy if u look closly LeBron travelled :D

Egyébként Ben Wallace is képes ilyenre, de egymás után kétszer is. Advanced mode :D
http://www.youtube.com/watch?v=MtPuFG01 ... re=related
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.26. 15:07:42

Láttam az 5ből 4,5 meccset (GSW-t félidőig bírtam) és elmondható nagyon takarék lángon égett mindenki, kivéve a Heat (véletlen szójáték, s elég gyenge :lol:)!Viszont Jamesék valóban úgy kosaraztak mintha 2 hónapja menne a bajnokság!Ez az 1 leütés kilépés oldalra tempója meg nagyon gyilkos....

Knicks-Celticset kiveséztük, sajnálom mert nyerhettünk volna, de így is az a fejlődés amit meccs közben véghezvittünk nagyon biztató, s a kapitány nélkül tettük mindezt!Knicks nagyon atletikus erős csapat, egy emberrel aki rosszabb napjain szór 30at, de mint már írtam, s Kerr is mondta 1 irányító nagyon kellene nekik, talán Davis lesz a megoldás meglátjuk!

Heat-Dallas
Egy szó kivégzés....A MAVS az előszezonban is nagyon gyengén játszott, s ezt megkoronázták tegnap!Náluk is látható, hogy nagy az edzés, meccshiány plusz azért már gyűrűvel az ujjon már más a hozzáállás, s tavaly mentálisan nagyon erősek voltak, s látszódott mindenkin, hogy csak egy cél van a bajnoki cím, idén meg a legfontosabb talán, hogy Marionnak hogy áll a sérója.....
Nagyon az elején vagyunk, ez mindenkire igaz, ráadásul a strandról estek be a játékosok, Dallasban lesz talán a legtöbb munka, hogy ismét rendbe jöjjenek!

Lakers-Bulls
Itt a félidőig úgy alakult a meccs ahogy várni lehetett, védekezésben Brown azért sejthető volt rendbe teszi a Lakerst, támadásban meg majd megoldjuk jelszó!A Bulls nem brillírozott, de főleg a második negyedben már mutatott olyan dolgot ami tavaly az alapszakasz elsőséghez is vezetett!Aztán a második félidő hatalmas katasztrófa!Noah egész meccsen szinte értékelhetetlen s emlékszem egy olyan pillanatra mikor vagy 6szor dobhattak gyűrűre közvetlen közelről és egyik sem ment be Noah vezetésével, na ilyen volt a második félidő, 3ik negyedben dobtak 12 pontot....És még így is megnyerték Kobe túlvállalta magát ezt pár pontos előnyben be kellett volna húzni a végén!

OKC-Magic
Itt nagyon jól kezdett a Magic ez tartott 1 negyedig, aztán szétesés s Duranték nagyon könnyedén nyertek, hasonló volt mint a Heat-Dallas 2 papíron erős csapat, de mind sebességben mind frissességben óriási különbség!Durant "félgőzzel" szórt nekik 30at, úgyhogy puszilkodni volt ideje a mamival eközben!

GSW-Clippers
Ezt félidőig néztem, odáig nagyon nem volt egyértelmű Jackson szépen összeszedte a védekezést, Griffin a pályán sem volt Lee pozícióban nem egyszer bucira verte, Paul-Billups mutatott szép dolgokat és dobott hármasokat!!Jordan meg blokkolt mindenkit félideig volt neki 5 aztán lett 8 a vége!
Curry sérült volt de vállalta a meccset, s a félidő végén Montaval a vezetést is megszerezték!Tavaly is szépet fejlődött a GSW, Mark Jackson remek játékos volt (s kommentátornak is jó volt Hand Down Man down :lol:, helyette Mullin dörmög baromságokat :lol:), sok mindent tud tanítani a fiataloknak!Végére szétestek, de szépen helyt álltak!Jordan meg azt hiszem 40 %os büntetőző, a homálya szép volt!:lol:
De a "király" is tud ilyeneket :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=i--mrQzEl14

Összességében elkezdődött a szezon ez örömteli, de amit sejteni lehetett itt majdnem mindenkinél óriási lemaradás van fizikailag szellemileg a 0 edzéssel, s kell idő!De legalább már pattog a labda! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.12.26. 16:33:31-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.26. 14:36:27

Kár a végéért :( , amúgy pedig kijár a csapatnak a piros pont. Mentünk már plusz tízzel is, de a végén kimaradt jó pár büntető és Kobe sem tudott csodát művelni fél kézzel.
De összességében elégedett vagyok, látszott rajtuk, h nagyon akarnak. Védekezés is rendbe volt, s ugye Bynumnak már csak 3 meccset kell pihennie.
Kobe keze kérdéses, nem igazán fog jót tenni neki az egymásutáni meccsek, de pihenni nem nagyon fog.

Lakers meccs előtt belenéztem kicsit a Dallas-Miami meccsbe is. Na kb. ez kellett volna történnie a döntőben is, csak James akkor nem tudott egy félszekér pontot dobni. :P
Beindult a szezon végre.
GO LAL.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése