USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.01. 11:56:36

Ha jól számoltam, akkor már 5-en divatdrukkerkedünk, Wolves ki is kapott 19 ponttal :D

Rose-t nem fikázom többet:
http://www.youtube.com/watch?v=ZczejHLBaG4

Szerk.: olvasom a kommenteket, lehet, hogy mégsem ő van a videón. Akkor pedig továbbra is fikázhatom őt :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.03.01. 06:21:40

Eazzy írta:Tocy...nyilván nem egyedül nyer valaki bajnokit, mivel vannak csapattársai (ahogy Wilt Chamberlain is akkor lett bajnok, amikor szóltak neki, hogy vannak melletted még négyen :D ), de Wade vezére volt a Miaminak, nem Shaq, és azért bizony James Cavs-e se volt annál a Miaminál gyengébb. Valamint továbbra is Pippenhez hasonlítottam Wade-t, nem Jameshez, mivel te is erről írtál, hirtelen meg már Jamest visszakavarod bele :wink:

Draft betlikről is lehetne ódákat zengeni. Pl ugye Jordan sem 1/1 volt, mivel Olajuwont előtte választották, bár tegyük mellé Ola azért nem volt bust, na de utólag ugye mégiscsak Jordan :D
De pl mi is Larry Hughest húztuk asszem 98-ban Dirk Nowitzki és Paul Pierce előtt...azért egy Iverson - Nowo kombó eléggé ütött vón :D
De vannak szép stealek is hátsó körből, pl Ginobili 57 pick volt.
Én arra reagáltam, hogy 'Wade egyedül nyer bajnokságot', mert ez egész egyszerűen nem igaz. Ilyen nincs, ahhoz egy jó csapat kell, hogy nyerjen vki. Márpedig a Cavs nem volt az, közelében sem volt annak a Miaminak. De túl van ez már tárgyalva, csupán annyit jegyeztem meg, hogy egyedül még Jordan sem, meg senki sem tud/tudott bajnokságot nyerni, kell mellé 2-3 klasszis játékos a kezdőbe és egy megbízható pad, valamint szerencse.

Amúgy Kaman tökéletes lenne...ha szárazon a statokat nézzük, akkor is nagyszerű, de ez mellett tud passzolni, tud mozogni, ami nálunk azért szempont egy centernél. Joelnél meg egy picikét ügyesebb :D Ha tudná hozni a jó formáját, akkor azt hiszem tökéletes lenne a keretünk :)

Chalmers-Wade-James-Bosh-Kaman, Cole-Battier-Miller-Haslem-Anthony. És még ott van JJ :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.01. 04:52:21

Jordan előtt még Sam Bowie is volt azon a drafton :D
Egyébként jó kis top 10 draft bust :D
http://hoopism.com/?p=2186
Mondjuk Oden sérült 0-24ig, így annyira nem "etikus", de valóban 1/1 volt és ahhoz képest 0!

Tegnapiról sem írtam, s most nézem az eredményeket, úgy látszik ha nem írok nyerünk, úgyhogy csak finoman megemlítve Rondo tripla-dupla (3. idén) :D

Kép

Kép

:mrgreen:

Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.03.01. 10:46:30-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.02.29. 23:07:31

Kalap1988 írta:A kelet sem olyan egyértelmű, ha Boozer nem lenne egy barom és tudna hozni a Miami ellen több jó meccset, plusz Noah hoz egy erős szokásosat, akkor főleg a palánk alatt nagyon ott lehet ez a Chicago. Emellett jó csapat, egyelőre sok sérülttel, de jajj annak a csapatnak, akivel úgy találkoznak, hogy egészséges és jó formában van Hamilton és Rose is a mostaniak mellett.
Pletykálnak a Miami-val kapcsolatban Kaman-ról. Kíváncsi vagyok, hogy meg tudják-e szerezni, mert ezzel szerintem kb teljes lenne a kirakós és ha a rájátszásra egy mostani formáját hozó Kaman-nal ugranak neki, akkor nagyon nehéz lesz megállítani őket.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.29. 22:41:00

Bob_Marley írta:Nem lesz OKC-Miami párbaj :D
Ezt most így bárkivel lefogadom!
Amit Tocy is írt, túl egyértelmű lenne, illetve szerintem inkább az OKC problémásabb, valaki megint megfogja őket érzésem szerint a konf döntőben!

Wolves-hoz megyek én is "divatdrukkolni", eddig is nézegettem őket, így a Blazers után még egy nyugati csapat akit kedvelek :D

http://www.youtube.com/watch?v=hHpX_i4U ... Fze40k0ueE

Előző héten meg tudjuk milyen okos volt :D

http://www.youtube.com/watch?v=5gdAvc00 ... re=related
Fields komolyan milyen jó hanggal bír már!!!
Ez a szemüveg divat kiborító, vagy szimplán senki nem lát az NBA-ben :lol:
Persze még bármi megtörténhet, de én azért szurkolok a Thundernak, amellett, hogy divatdrukkerkedek én is a Minessotánál :D A kelet sem olyan egyértelmű, ha Boozer nem lenne egy barom és tudna hozni a Miami ellen több jó meccset, plusz Noah hoz egy erős szokásosat, akkor főleg a palánk alatt nagyon ott lehet ez a Chicago. Emellett jó csapat, egyelőre sok sérülttel, de jajj annak a csapatnak, akivel úgy találkoznak, hogy egészséges és jó formában van Hamilton és Rose is a mostaniak mellett. Mást nem írok keletről, de leírni azt hiszem nem kell őket sem... ( Celtics pride :D )
A szemüvegről: Biztos mindenki annyit olvas, mint nálunk a bölcsészkaron, azért vakultak meg :D
Sajnos a divat nagy úr és a sok hülye meg követi... Ezért szeretem KD-ét iskolástáskával a hátán :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.29. 20:38:47

Tocy...nyilván nem egyedül nyer valaki bajnokit, mivel vannak csapattársai (ahogy Wilt Chamberlain is akkor lett bajnok, amikor szóltak neki, hogy vannak melletted még négyen :D ), de Wade vezére volt a Miaminak, nem Shaq, és azért bizony James Cavs-e se volt annál a Miaminál gyengébb. Valamint továbbra is Pippenhez hasonlítottam Wade-t, nem Jameshez, mivel te is erről írtál, hirtelen meg már Jamest visszakavarod bele :wink:

Draft betlikről is lehetne ódákat zengeni. Pl ugye Jordan sem 1/1 volt, mivel Olajuwont előtte választották, bár tegyük mellé Ola azért nem volt bust, na de utólag ugye mégiscsak Jordan :D
De pl mi is Larry Hughest húztuk asszem 98-ban Dirk Nowitzki és Paul Pierce előtt...azért egy Iverson - Nowo kombó eléggé ütött vón :D
De vannak szép stealek is hátsó körből, pl Ginobili 57 pick volt.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.02.29. 20:25:10

MessiFan írta:Egyébként tegnap megnéztem a 2003-as draft neveit és nagyon durva hogy milyen nevek vannak.
Bár ami nagyon meglepett az Milicic akit a 2. helyen draftoltak :lol: :lol:
Ha jól emlékszem, akkor Kwame Brown meg 1/1-es volt. (persze nem ugyan az az év) Néha belenyúlnak rendesen... 8)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.29. 19:35:38

Wolves nekem is nagyon szimpatikus, kivéve Beasley annak ellenére hogy remek játékos. Williams meg elképesztő. Nagyon szimpatikus a játéka és a stílusa. Nagy jövő elé néz szerintem
Csak azt sajnálom hogy 2-es poszton van egy segghülye, egy néha nagyot zsákoló, de jól védekező Johnson és egy állandóan lesérült alacsony Barea (mondjuk vannak még,de mind1).

Egyébként tegnap megnéztem a 2003-as draft neveit és nagyon durva hogy milyen nevek vannak.
Bár ami nagyon meglepett az Milicic akit a 2. helyen draftoltak :lol: :lol:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.29. 19:25:17

Bob_Marley írta:De az a két csapat egyike a Celtics :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Mindig is ez volt, tényleg egy jó 2es kellene nekik, de akkor is kellene 1-2 tanulóév a PO-ban, viszont abszolút a régi Adelman féle Kingsre emlékeztetnek!És őket is mindenki szerette, kivéve a sporik :twisted: :lol:

Timberwolves rookie Derrick Williams went 9-10 from the floor, 4-4 from 3-point range and 5-5 from the foul line, for a career-high 27 points. He's the 1st player in NBA history to shoot 90 pct from the field (min. 10 FGA) and go perfect on 3-pointers (min. 4) and free throws (min. 5) in a single game.
Most h mondod tényleg a Kingsre emlékeztetnek :D Fúúú, de jó volt azt a csapatot nézni, J. Williams-szel az élen :D Aki most Rubio :D

D-Will meg asszem élete végéig emlékezni fog erre a meccsre...csak ezt kellene hozni tartósan.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.29. 19:22:51

De az a két csapat egyike a Celtics :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Mindig is ez volt, tényleg egy jó 2es kellene nekik, de akkor is kellene 1-2 tanulóév a PO-ban, viszont abszolút a régi Adelman féle Kingsre emlékeztetnek!És őket is mindenki szerette, kivéve a sporik :twisted: :lol:

Timberwolves rookie Derrick Williams went 9-10 from the floor, 4-4 from 3-point range and 5-5 from the foul line, for a career-high 27 points. He's the 1st player in NBA history to shoot 90 pct from the field (min. 10 FGA) and go perfect on 3-pointers (min. 4) and free throws (min. 5) in a single game.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.29. 19:18:05

Bob_Marley írta:Nem lesz OKC-Miami párbaj :D
Ezt most így bárkivel lefogadom!
Amit Tocy is írt, túl egyértelmű lenne, illetve szerintem inkább az OKC problémásabb, valaki megint megfogja őket érzésem szerint a konf döntőben!

Wolves-hoz megyek én is "divatdrukkolni", eddig is nézegettem őket, így a Blazers után még egy nyugati csapat akit kedvelek :D

http://www.youtube.com/watch?v=hHpX_i4U ... Fze40k0ueE

Előző héten meg tudjuk milyen okos volt :D

http://www.youtube.com/watch?v=5gdAvc00 ... re=related
Fields komolyan milyen jó hanggal bír már!!!
Ez a szemüveg divat kiborító, vagy szimplán senki nem lát az NBA-ben :lol:
Wolves-hoz +1 :D Rubio hattttalmas kedvenc, meg az egész csapat szimpatikus :D Csak vicc, hogy 50% felett sem kerülnek be a rájátszásba, miközben Keleten 50 alatt simán beférhet 2 csapat is akár :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.29. 19:11:58

Nem lesz OKC-Miami párbaj :D
Ezt most így bárkivel lefogadom!
Amit Tocy is írt, túl egyértelmű lenne, illetve szerintem inkább az OKC problémásabb, valaki megint megfogja őket érzésem szerint a konf döntőben!

Wolves-hoz megyek én is "divatdrukkolni", eddig is nézegettem őket, így a Blazers után még egy nyugati csapat akit kedvelek :D

http://www.youtube.com/watch?v=hHpX_i4U ... Fze40k0ueE

Előző héten meg tudjuk milyen okos volt :D

http://www.youtube.com/watch?v=5gdAvc00 ... re=related
Fields komolyan milyen jó hanggal bír már!!!
Ez a szemüveg divat kiborító, vagy szimplán senki nem lát az NBA-ben :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.29. 19:11:03

MessiFan írta:És nem is 2 ember, nem 3 de nem is 4 ember nyer meg egy bajnokságot. Ahhoz hogy egy csapat eljusson a csúcsra ahhoz az összes játékosnak a maximumot kell adnia, mert hiába van 2 pontfosó ember akik védekezni is tudnak és akarnak, az édes kevés.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy hogyha OKC-Miami döntő lesz akkor lehetett akármennyire jó statjuk, ott dől el hogy ki adja azt a +t a csapatnak amely végül a győzelemre vezeti.
Ha tényleg ez a 2 csapat lenne a döntőben és mindenki ép lenne én 7 meccses döntőt tudnék elképzelni óriási végjátékkal.
Így van. Tavaly még ez a Miami sem volt összerakva, nem is nyertünk bajnokságot, hiába voltak jó nevek. Ahogy a Thunder és Durant sem tudott mit kezdeni a Dallas ellen. Pedig ott már egy összeszokott, jó csapat volt jó nevekkel, de egy kicsi plusz ott is hiányzott. De nagyon messze van még az idei döntő, és sztem túl egyértelmű lenne a Heat-Thunder, valaki bele fog ebbe kavarni. Akár a Bulls, akár a Clippers, Spurs, Lakers...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.29. 19:02:03

És nem is 2 ember, nem 3 de nem is 4 ember nyer meg egy bajnokságot. Ahhoz hogy egy csapat eljusson a csúcsra ahhoz az összes játékosnak a maximumot kell adnia, mert hiába van 2 pontfosó ember akik védekezni is tudnak és akarnak, az édes kevés.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy hogyha OKC-Miami döntő lesz akkor lehetett akármennyire jó statjuk, ott dől el hogy ki adja azt a +t a csapatnak amely végül a győzelemre vezeti.
Ha tényleg ez a 2 csapat lenne a döntőben és mindenki ép lenne én 7 meccses döntőt tudnék elképzelni óriási végjátékkal.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.29. 18:56:55

Messiboy19 írta:Bryantről lehet tudni esetleg, hogy holnap játszik-e a Wolves ellen ? :)
Játszik.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2012.02.29. 18:51:19

Bryantről lehet tudni esetleg, hogy holnap játszik-e a Wolves ellen ? :)
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.29. 18:41:10

Eazzy írta:
Tocy írta: de ugye Jordan sem tudott elsőre bajnokságot nyerni, kellett neki Pippen, mint ahogy úgy néz ki Jamesnek is kell Wade.
Jah, csak előtte Pippen nem nyert magától egy bajnokságot, mint Wade, és nem hozzá menekült Jordan.
Wade sem egyedül nyert bajnokságot, hanem Shaq hathatós segítségével. Akárhogy is csűrjük-csavarjuk, olyan soha nem volt és nem is lesz, hogy valaki csak úgy egyedül nyer egy bajnokságot. Ha nincs mögötte egy megfelelő csapat, akkor nem fog nyerni. Ez történt James-szel is, Meloval is, és lehetne itt sorolni sokmindenkit. Ha nincs ott Shaq, akkor nincs bajnoki cím. Meg ott azért egy Williams is volt, szal arra az évre nagyon fel volt építve a Heat, egyértelműen bajnoki céllal. Ha visszanézed, nem tudsz olyat mondani, aki egyedül lett bajnok.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.29. 18:37:33

Jó kis meccs volt ez a Clippers - Wolves. Beasley és Derrick Williams állatkodtak rendesen, D-Will végre hozott egy jó meccset:
http://www.youtube.com/watch?v=o2I3dHR1TxA
Ez a Wolves nekem nagyon szimpatikus, szerintem megyek divatszurkolni :D Rubio - Derrick Williams - Love - Pekovic mag meg van, csak egy normális SG-t kéne szerezniük, aztán tuti rájátszás. Rubio játékát még mindig csodálom és ha még tudna dobni is... :)
kanty írta: James sose volt a kedvencem, de elismertem mindig, nekem akkor esett a szememben, amikor a Cavs-t otthagyta. Volt egy csapat, amit neki építettek fel, azért, h bajnokságra vezesse, ő erre nem volt képes és megfutamodott, nincs mit szépíteni.
Először is, tetszik ez a James vs. Durant vita! De nem hittem volna, hogy ebből eljutunk Jordan-hez, ő azért egy teljesen más színvonalat képviselt :)

Idézett részhez meg annyit, hogy abból a Cavs-ből én is elmentem volna. Ok, James ballhoggerkedett, de kik voltak mellette? Egy kiöregedett Shaq, Ben Wallace, Ilgauskas, egy idióta Delonte West, Mo Will stb. Mike Brown-ról pedig ne is beszéljünk.

NBA1.hu, Durant-ről:
1. Ki hallott már 210 cm magas pontkirály kinti emberről, aki fizikailag és technikailag az NBA legnagyobb hátvédlegendáit idézi meg?
2. Fizikai adottságainak és technikai képességeinek ritka kombinációja mellett van még valami ijesztő Kevin Durantben a hidegvérű bérgyilkos egykedvű profizmusából ala Donald Sutherland, mint a Tű a szénakazalban német mesterkémje.


Amúgy meg :D :

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.29. 18:22:48

bali 15 írta:
Közben NFL:

Elvileg a Rams az 1/2-es pickért kapott pár ajánlatot, amik között van olyan is, ami eléggé váratlan. Többek között az Eagles lenne, akiknek van két második körös pickjük, Asante és DeSean-juk is, akik a Ramsbe nagyon kellenének. Természetesen Robert Griffin III lenne a célpont az 1/2-vel, ami azért meglepő, hogy éppen tavaly kapott Vick egy szép szerződést....

Természetesen ez csak pletyi, de hát offszízönben kell az ilyen Very Happy
_________________

Ha jól értettem az Eagles megszabadulna Vicktől Robert Griffinért?
Hülyék ezek...
Hülye lenne az Eagles. Nincsen szükségük a srácra.
Az elemzők szerint a Cleveland a legnagyobb esélyes a kölyök draftolására.
De pont most mondják azt is az NFL networkon, hogy a Miami is esélyes. Azért nem semmi kis OFF. lenne Reggie BUsh és Griffin egy csapatban.
Nem jól értetted. Asantét és DeSeant áldoznák be, meg draftpicket, nem pdig Vicket. Épp ezért vicces :D

Természetesen a Browns a legesélyesebb, de a Miami mellett a Redskins még akik megpróbálhatják megszerezni.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.02.29. 18:11:46

Közben NFL:

Elvileg a Rams az 1/2-es pickért kapott pár ajánlatot, amik között van olyan is, ami eléggé váratlan. Többek között az Eagles lenne, akiknek van két második körös pickjük, Asante és DeSean-juk is, akik a Ramsbe nagyon kellenének. Természetesen Robert Griffin III lenne a célpont az 1/2-vel, ami azért meglepő, hogy éppen tavaly kapott Vick egy szép szerződést....

Természetesen ez csak pletyi, de hát offszízönben kell az ilyen Very Happy
_________________

Ha jól értettem az Eagles megszabadulna Vicktől Robert Griffinért?
Hülyék ezek...
Hülye lenne az Eagles. Nincsen szükségük a srácra.
Az elemzők szerint a Cleveland a legnagyobb esélyes a kölyök draftolására.
De pont most mondják azt is az NFL networkon, hogy a Miami is esélyes. Azért nem semmi kis OFF. lenne Reggie BUsh és Griffin egy csapatban.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.02.29. 17:47:30

Bob_Marley írta:
Tocy írta:https://p.twimg.com/Amtls2mCIAA-uAR.jpg:large

amúgy ő kellene centernek :D :D :D :D
Most röhögsz, de nálunk a szezon előtt volt próbajátékon, sőt a Raptors ellen játszott a preseasonben :D

És olvastam MVP lett ahol játszik :d A kis buldózer :D
Sőt játszott már a Knicksben és a Bullsban is.
A legnagyobb kedvenc hasonló felépítésű center Troy Jackson (aka Escalade) volt (igaz ő 170 kg). Nem túl jó minőségű videó:
http://www.youtube.com/watch?v=NnIep69hwpc
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.29. 17:26:38

Közben NFL:

Elvileg a Rams az 1/2-es pickért kapott pár ajánlatot, amik között van olyan is, ami eléggé váratlan. Többek között az Eagles lenne, akiknek van két második körös pickjük, Asante és DeSean-juk is, akik a Ramsbe nagyon kellenének. Természetesen Robert Griffin III lenne a célpont az 1/2-vel, ami azért meglepő, hogy éppen tavaly kapott Vick egy szép szerződést....

Természetesen ez csak pletyi, de hát offszízönben kell az ilyen :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.29. 17:12:19

Tocy írta: de ugye Jordan sem tudott elsőre bajnokságot nyerni, kellett neki Pippen, mint ahogy úgy néz ki Jamesnek is kell Wade.
Jah, csak előtte Pippen nem nyert magától egy bajnokságot, mint Wade, és nem hozzá menekült Jordan.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.29. 17:08:27

Tocy írta:https://p.twimg.com/Amtls2mCIAA-uAR.jpg:large

amúgy ő kellene centernek :D :D :D :D
Most röhögsz, de nálunk a szezon előtt volt próbajátékon, sőt a Raptors ellen játszott a preseasonben :D

És olvastam MVP lett ahol játszik :d A kis buldózer :D

Amiket írtatok Jordan vs James-re sose lesz "igazság" !Igazából én voltam a hibás, hogy belementünk :D de annyira ne húzzuk le James-t pedig mondom én sem kedvelem, mert idén nem csak a statok miatt emelkedik ki!Minden lépése nagyon kiszámított, s tökéletes, nem lehet mást írni mint egy robot!

Csapatsportban véleményem szerint sosincs egyéni legjobb, mindenkinek más tetszik néző szempontból is, játékosok szintjén meg mindenki mást tesz hozzá!
Tényleg a régi nagyokat is lehetne sorolni Chamberlain, Jabbar, öreg Bill de mindig kell egy csapat!
Lehet klisés, de ahogy fociban is nem lehet a régieket összehasonlítani az újakkal kosár dettó!Szerintem is ha megkérdeznek ki volt a legjobb játékos azt mondom Jordan, de ez szubjektív!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.29. 16:55:22

https://p.twimg.com/Amtls2mCIAA-uAR.jpg:large

amúgy ő kellene centernek :D :D :D :D

Témához szólva meg annyi, hogy Jordanhez nincs értelme hasonlítani sem Jamest, sem Durantet, sem Kobet, sem senki mást, olyan kosárlabdázó a Földön nem lesz több. LeBron a jelen leghatékonyabb játékosa, akinek még nincs gyűrűje ( de mint írtátok, ezzel nincs elkésve ). Durant még nem került semmiféle komoly helyzetbe, szal őt ilyen részről meg sem lehet ítélni. Szóval James jelenleg sztem überel mindenkit, de ugye Jordan sem tudott elsőre bajnokságot nyerni, kellett neki Pippen, mint ahogy úgy néz ki Jamesnek is kell Wade. Durantnek is ott van Westbrook, és egy fiatal, de már összeszokott, jól működő csapat, meg kell mutatni!
Válasz küldése