USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.10.07. 10:07:09

Miért nyomatja ennyire a Denvert a sport tv?
Most nem azért, de hetek óta az ő meccseiket adják vasárnap esténként,kicsit unalmas. Értem én hogy ott van Peyton,blabla...de ez akkor is túlzás,meg amit a két kommentár csinált a tegnapi meccsen...ki is nyomtam félidő előtt, mert idegesítettek, pedig bírom őket amúgy, de ennyire csapatot és embert még sosem nyaltak fel, mint ezt a denvert Peytonnal.

Pedig nem utálom az idősebb Manninget, tegnap is az a TD-je,amivel bement, az remek volt,senki sem tudta hol a labda...de túlzásnak érzem ezt a hype-t.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.07. 09:34:03

ferninho írta:hát besírok bakker.... :lol: :lol: :lol:

hatalmas meccs a Denver - Dallas.... :D 48-48, erre bakker a saját 25ösénél eladja a labdát a Dallas 2 perccel a vége előtt.... :lol: valamiért a Dallasnak kezdtem el szurkolni, Romo is lehozta élete meccsét, 500+ yard, erre összehoz egy ilyen Interceptiont, mondjuk a saját védője lába eléggé bezavarta, meg is botlott benne.

hihetetlen... remélem nem ezen fog elmenni a Dallas meccse... pedig nagyon úgy tűnik...
na most szépen letérdelget a Broncos és berúgják... kár érte... ilyen hülye Interceptiont összehozni a legvégén, amikor a győzelemért mehetett volna a Dallas...
Milyen meglepő, hogy Romeo a végén cseszi el... :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.10.07. 01:33:43

hát besírok bakker.... :lol: :lol: :lol:

hatalmas meccs a Denver - Dallas.... :D 48-48, erre bakker a saját 25ösénél eladja a labdát a Dallas 2 perccel a vége előtt.... :lol: valamiért a Dallasnak kezdtem el szurkolni, Romo is lehozta élete meccsét, 500+ yard, erre összehoz egy ilyen Interceptiont, mondjuk a saját védője lába eléggé bezavarta, meg is botlott benne.

hihetetlen... remélem nem ezen fog elmenni a Dallas meccse... pedig nagyon úgy tűnik...
na most szépen letérdelget a Broncos és berúgják... kár érte... ilyen hülye Interceptiont összehozni a legvégén, amikor a győzelemért mehetett volna a Dallas...
madridista
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.10.05. 20:42:13

Ma marad valaki a Pacers-Bulls-ra? Rose elvileg játszani fog.
Én szerintem nézni fogom, annyira kiéheztem már egy kis NBA-re, hogy az hihetetlen. Holnap sporttv adja a Bilbao-Sixers meccset 6 órától, azt is nézni fogom természetesen.
Még lesz ma este Rockets-Pelicans, abba is bele fogok nézni szerintem, aztán 4-től Lakers-Warriors ami még felvételről sem érdekelne.
Ugyebár ma már volt egy Thunder-Fenerbahce, Durant tömött párat oszt' annyi.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.05. 13:00:17

"And my heart will leave you never."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.10.04. 09:28:12

Bob_Marley írta:Először is üdv újra itt. :D
Gondolom nézted már, de itt minden FA fel van tüntetve, s így egyszerűbb, mint leírni mennyi minden történt, betelne vele pár oldal. :D
http://www.nba.com/freeagents/2013/" target="_blank

Game pedig írt már egyfajta erősorrendet, ahogy közeledünk, egyre inkább téma lesz az NBA itt a topikban is, rengeteg kérdőjeles csapat van, rengeteg kérdőjeles játékos, sok mozgás volt, nem teljesen tisztázottak még a rotációk, szóval lehet szépen agyalni.
Köszi szépen! Este majd megnézem, csak kicsit már elszoktam az internet előnyeitől :) Azért, ha a közvetítések alatt ( mondjuk az eb-én), mondtak ezt-azt, akkor füleltem, de sajnos a tv-és híradók és egyéb műsorok nem bővelkedtek hírekben. Persze az igazán lényegi dolgok úgyis a szezonban dőlnek majd el.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.03. 23:48:42

Először is üdv újra itt. :D
Gondolom nézted már, de itt minden FA fel van tüntetve, s így egyszerűbb, mint leírni mennyi minden történt, betelne vele pár oldal. :D
http://www.nba.com/freeagents/2013/" target="_blank

Game pedig írt már egyfajta erősorrendet, ahogy közeledünk, egyre inkább téma lesz az NBA itt a topikban is, rengeteg kérdőjeles csapat van, rengeteg kérdőjeles játékos, sok mozgás volt, nem teljesen tisztázottak még a rotációk, szóval lehet szépen agyalni.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.10.03. 21:34:38

Sziasztok! Hosszú internet nélküli boldog és nyugodt idő után visszatértem, sokak örömére (remélem :D) és sokkal többek bosszúságára :D Kérlek valaki az nba-és fejleményekkel világosítson fel, valahol a döntő és Howard Houstonba igazolása után elakadtam :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.01. 20:22:12

OKC says Russell Westbrook had arthroscopic surgery today on right knee after it swelled b/c of a loose stitch. Out first 4-6 wks of season.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.01. 19:32:12

ferninho írta:ez a Denver Broncos nagyon erősnek tűnik bakker... most ugye rengeteg meccsket adják a Sport TVnél, a következőt is adni fogják és tényleg jók...
52 pontot szereztek úgy a Philadelphia Eagles ellen, hogy Peyton Manning 3 negyedet játszott :lol: :lol: :lol:
Nem védeni akarom az Eaglest, mert bámulatosan fosok voltunk, de:
- a tipikus esete a minden összejön vs semmi,
- 1 mérföld magasan az Eagles által játszott uptempo egyszerűen bírhatatlan fizikailag. Shady McCoy azt mondta, hogy már az első negyedben képtelen volt magától levegőt venni.
- a bírókat mindig utálom szidni, mert nem rajtuk ment persze el, de annyira hazafújtak, hogy az már indokolatlan volt, ami azért is érthetetlen, mivel semmi szüksége nem volt rá a Denvernek.
- termelt yardokban szinte ugyanannyit hozott az Eagles, a játékok befejezése TD-vel volt a gond (meg a nyomorék Henery aki sokadjára nem bírja 40+-ról berúgni),
- blokkolt punt-ból TD, visszahordott TD...

Szóval simán egy jobb, kész csapat a Broncos, de hazai pályán az éppen újjáépülő védelem nélküli Eagles elleni eredmény alapján ítélni felesleges. Ha nincs a megzuhanás a második félidőben, akkor ez egy jó 35-30 lett volna. A Denver D is különösen jó napot fogott ki, egyébként messze nem ligaelit D. Eddig 43 yardon tartottak futásban az ellenfeleik, mi most az első negyedben szétcincáltuk őket. Szóval a PO-ra még sokat kell melózni Denverben is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.01. 18:40:13

neobarca írta:Bass úszni tanul:
http://bleacherreport.com/articles/1793" target="_blank ... g-national
A képen beszartam, de egyébként dícséretes dolog. :lol: =D>
Egy rendezvény része volt, s akkor már beállt ő is tanulni.
Mindig fontos minden NBA csapatnál a gyerekek szerepe, így nálunk is, s a úszás fontosságára illetve a sportolásra próbálta Bass felhívni a figyelmet.

Tegnap volt nálunk az ún. media day, ami gyakorlatilag egy nyílt edzésnapot jelent, rengeteg interjúval, reklámfilm forgatással stb. Rondo is jelen volt, rengeteg kérdést kapott, jelenleg a bicikli a legjobb "barátja", kontakt edzéseket nem végezhet, de rengeteget gyakorol, főleg büntetőt, labdakezelést, tempódobást, meglátjuk mi lesz az eredménye. Természetesen kérdezték az új edzőről, akivel remek a kapcsolata, a KG+PP cseréről, amire elmondta, hogy éppen LA-ben landolt a géppel a draft estéjén, mikor kapott 45 üzenetet a telefonjára, először azt hitte őt cserélték el. :D
Sajnos ez az üzlet része, nem ők az egyetlenek, akik az évek során közel kerültek hozzá, de már más csapatban játszanak, lsd Perk és Tony Allen az élet megy tovább, megtanulta mindig a saját feladataidra kell koncentrálj, s új csapat, új remények, legfontosabb, hogy minél hamarabb pályára kerülhessen és segíteni tudja csapatát. Illetve az új edző szerepe is fura volt az elején, mert ezidáig csak Doc-kal volt együtt, de szinte már most baráti a kapcsolata Stevens edzővel, aki rengeteget foglalkozik vele, hogy mentálisan erős legyen.
Na ennyi volt a Celtics, még azt leírnám Olynyk ritka idegesítő ember. :D Olyan hanghordozása van a gyereknek, hogy péklapáttal fülön kéne csapni, de remélhetőleg tudja hozni a Summer League-ben mutatott játékát, Hump-pal akár jól kiegészíthetik egymást, Olynyk elég gyenge pattanózó, s a védekezését is sürgősen fejleszteni kell, s izmot rakni rá, Hump viszont a piszkos munkában elég jó. Kíváncsian várom a szezont és persze a Január 26-i meccset, akkor ugyanis Celtics-Nets a Gardenben.

Miami meg jó helyre ment, emlékszem mi serdülőkoromban Nagyorosziba mentünk a katonasághoz edző táborozni, az volt a mi Bahamánk, ahhoz képest biztos nem jobb az övék. :mrgreen: JR Smith kellene oda, ott biztosan maximálisan tudna a játéka s a felkészülésre koncentrálni, ahogy amúgy általában szokott is. :D Rá is pl nagyon kíváncsi vagyok, kiharcolta magának az új lehetőséget az élettől, s valamilyen szinten megint eldobta magától miután megkapta a hatodik ember díjat, s most meg a szerződést is megkapta, jó lenne ha a játékra figyelne, mert iszonyat felelőtlen.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.01. 17:37:42

varnagykrisztian írta:Sziasztok.NBA-ben okt.5.-én kezdődik a "Preseason"......az mi?Valami felkészülési mérkőzések?KÖSZI :oops:
Előszezon, kb. 3 hétig tart, és igen, ilyen felkészülési meccsek. A sztárok csak limitált perceket kapnak majd, meg csak a preseason után alakulnak ki a végleges rosterek a csapatoknál (pl. ki lesz a 14-15. ember a keretben).

NBA 2014 Season Promo:
http://youtu.be/tW29JggsBmw" target="_blank

2013 Miami HEAT Training Camp opens tomorrow at the Atlantis Paradise Island Resort in The Bahamas!

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.10.01. 12:14:27

Sziasztok.NBA-ben okt.5.-én kezdődik a "Preseason"......az mi?Valami felkészülési mérkőzések?KÖSZI :oops:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.01. 11:22:36

Bass úszni tanul:
http://bleacherreport.com/articles/1793 ... g-national" target="_blank
A képen beszartam, de egyébként dícséretes dolog. :lol: =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2013.10.01. 10:53:15

A Toronto-Montreal meccset magyar kommentárral vagy eredetivel adja a SportTv?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.30. 18:36:42

NFL-re pláne igaz, hogy Január-Februárban kell jól játszani, hányszor olvastam már ezt a verhetetlen csapat jelzőt, aztán a PO-ban meg az nyer, aki jobban akarja a győzelmet. Patriots az ékes példa arra, hogy "mit ér" a veretlen szezon, remek formában a Denver, ontják a pontokat, de pl Faragó Ricsi is tegnap tökéletesen mondta, hogy minden össze is jön nekik, ami természetes, hogy vannak hullámvölgyek, illetve hegyek, most utóbbiban vannak benne, de azt, hogy mi lesz majd a PO-ban azt senki nem tudja. Főleg egy olyan játékban, ahol a sérülés még fokozottabban benne van. Nem szeretem a Patriots sem félre értés ne essék, de pl a védelem ha kezd összeállni az inkább fontosabb, minthogy szereznek 120 pontot egy meccsen vagy nem. Örök klasszikus mondás, offense wins game DEFENSE wins championships. NE is 4-0val áll, nem is értem a "pesszimizmust", ráadásul most elélg össze-vissza van minden, legalábbis számomra elég meglepő akárcsak a Kansas vagy a Titans szereplése, negatív oldalon meg Pittsburgh, Giants, Falcons. Frisco se az igazi, Washingtonban is több lehet, szóval tényleg teljesen értelmetlen, hogy 4:0 meg milyen támadójáték, lőtéri kutyát nem érdekli hogy jutsz be a PO-ba csak be kell jutni, ott meg főleg miután egy meccs van, ki kell menni és maximumot kihozni magadból, taktikusabb a játék, jobban készülnek a csapatok úgy sincs 200 pont, hanem értelmes játék folyik, s mikor majd Manninget is 10-re vágják tarkón, vagy nyakon, nem fog ő sem így ficánkolni, alapszakasz rendben van, s tényleg kalapemelés előtte és a Denver előtt is, de jelentősége nem sok van. Tavaly a Ravenst is itt a fórumon majdnem minden körben kiejtette mindenki, aztán. :D

NBA: Tocy, teljesen igazad van a Pacers nagyon erős, Bulls-Nets is, s ott lehet a Knicks is, kiderül, én továbbra is azt mondom a Miamit nehéz lesz megfogni, s négyszer legyőzni 10-15 nap alatt.
Szépen lassan csörgedezünk a szezon kezdetéig, Media day már pl volt a Celticsnél, lassan jönnek az edzőmeccsek, s kevesebb mint 1 hónap és indul a szezon, nagyon várom már, még ha nem is leszünk idén erősek, de borzasztó kíváncsi vagyok pl Olynykre, Bradley hol tart a fejlődésben, Jeff Green valóban vezér tud-e lenni, Rondo hogy fog vissza térni, Hump így hogy szerződésért játszik, mit fog alkotni, Presseyre, Faveranira, szóval egy kis régi-új közösség, új edzővel, fiatalosan mire lesz képes. Felszabadult játékot várok a fiúktól, s a legfontosabb, hogy mindenki kapjon lehetőséget, s fejlődjenek a fiatalok, aztán jövőre remélhetőleg egy jó draftcetlivel, sapka alatti hellyel szépen ellehet indítani egy új "dinasztia" felépítését, ez az idei tanulóév.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.09.30. 18:02:40

ez a Denver Broncos nagyon erősnek tűnik bakker... most ugye rengeteg meccsket adják a Sport TVnél, a következőt is adni fogják és tényleg jók...
52 pontot szereztek úgy a Philadelphia Eagles ellen, hogy Peyton Manning 3 negyedet játszott :lol: :lol: :lol:


a Patriots-cal meg nem tudom mi lesz... most is valahogy behúzták, de azért a támadó sor nagyon meggyengült... nem is tudom, hogy gondolták ezt... mondjuk a dolgok is szépen közbejöttek, de Welkert is elengedni bakker... most is 30-23ra vezetett a Pats és a Defense az utolsó percben kb 15 yardnál állítota meg Ryanéket... nagyon necces volt, utolsó próbálkozásnál Talib nagyot mentett, könnyen hosszabbítás lehetett volna.
szerencsére a defense-t összerakták, ebben bízok még nagyon... de nagyon úgy tűnik megint nem lesz ebből Super Bowl... :?
madridista
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.09.25. 01:37:53

Power Rankings-em:

1. Heat
2. Pacers
3. Bulls
4. Nets
5. Knicks
6. Pistons
7. Hawks
8. Wizards
9. Raptors
10. Cavs
11. Bucks
12. Bobcats
13. Magic
14. Celtics
15. 76ers

1. Spurs
2. Thunder
3. Grizzlies
4. Warriors
5. Rockets
6. Clippers
7. Wolves
8. Blazers
9. Nuggets
10. Mavs
11. Pelicans
12. Lakers
13. Kings
14. Suns
15. Jazz
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.09.20. 07:39:20

Bob_Marley írta:Patrick Kane Stickhandling
http://www.youtube.com/watch?v=REAqCB9vfbU" target="_blank
Korcsolyán se tudnék így megállni, nemhogy közben tekergetni a botot jobbra balra, s a koronggal játszani. :D

Szerintem a Heat-et csak Wade állapota befolyásolhatja s három lesz zsinórban. Pacers-Bulls-Nets mind-mind képes 7 meccset lehozni ellenük, de James meg egy egészséges Wade-el nem lehet mit kezdeni, 2 hét alatt szellemileg, testileg kizsigerel ez a 2 ember, s láthattuk tavaly is, meglehet őket fogni 1-1 meccsen, de négyet nyerni rohadt nehéz. Odennel is szerintem nagyot húztak, egy jó Beasley meg pótolhatja Millert, csapatvédekezésben ellehet tüntetni, hogy lusta hátra fele. Kezdődhetne már a szezon mert sok kérdőjel apránként kiegyenesedne, attól függetlenül, hogy Heat óriási esélyes, rengeteg csapatra érdemes lesz odafigyelni.
Két dolog lehet minket esélyesként kezelni: egyrészt mivel mi vagyunk az aktuális bajnok, másrészt nálunk van a liga legjobb játékosa. Aztán kb ennyi. Wade térdei nem lesznek jók a rájátszásra, az tuti, Bosh-t nem tudjuk használni, Allen öregebb és elégedettebb, stb-stb, írtam már korábban is...

A Pacers viszont bombaerős, visszajön Granger, jött egy Scola, triplázni egy Copeland, az egész csapat jobb, érettebb lett, plusz retteneteset mélyül a pad ezzel a három emberrel, Hibbertet nincs aki megfogja tőlünk ( Oden hiú ábránd...persze majd ő fog játszani, és ráadásul jól is...hihető ), LeBronra ott van Granger, George, West, lehet váltogatni. Netsnél mondjuk nincs LeBron stopper, de azt a keretet sosem lehet leírni. Knicks is kemény, a Bulls meg Rose-zal pláne. Nekünk az egész tavalyi rájátszás szinte a szenvedésről szólt, fáradtak, sérültek, öregek voltunk, kár ezt tagadni. Viszont a legneccesebb pillanatokban azért Wade összekapta magát, vagy ugye a Spurs ellen Bosh-Allen léptek szintet. De nincs már Miller, aki szerintem borzasztóan hiányozni fog a PO-ban, Beasley őt semmiképp sem pótolhatja, meg nagyon nem fog játszani szerintem, ha fog egyáltalán. Szerintem most lesz az, hogy egy drámai párharcban ledöntik a koronát LeBron fejéről, és a fiatal, lendületes, kőkemény, sikerre és Miami-vérre éhes Pacers lesz Kelet bajnoka.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.09.20. 03:08:50

Maradt ma valaki? Eddig jó a meccs. Tetszik. Az elején masszív Eagles bénázás ment, aztán viszont Vick beindult és 2 gyönyörű játékot villantott. Ha 3 évvel fiatalabb lenne, akkor az első játékkal egész hazáig ment volna. Így csak egy 61 yardos futás lett belőle.:D

Vicces amit az Eagles összehoz.:D:D Vick nagyon nagy állat, a többiek is azok, csak más értelemben. A center seggen dobja saját magát a snapnél. Az milyen?:D:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.14. 16:44:05

Patrick Kane Stickhandling
http://www.youtube.com/watch?v=REAqCB9vfbU" target="_blank
Korcsolyán se tudnék így megállni, nemhogy közben tekergetni a botot jobbra balra, s a koronggal játszani. :D

Szerintem a Heat-et csak Wade állapota befolyásolhatja s három lesz zsinórban. Pacers-Bulls-Nets mind-mind képes 7 meccset lehozni ellenük, de James meg egy egészséges Wade-el nem lehet mit kezdeni, 2 hét alatt szellemileg, testileg kizsigerel ez a 2 ember, s láthattuk tavaly is, meglehet őket fogni 1-1 meccsen, de négyet nyerni rohadt nehéz. Odennel is szerintem nagyot húztak, egy jó Beasley meg pótolhatja Millert, csapatvédekezésben ellehet tüntetni, hogy lusta hátra fele. Kezdődhetne már a szezon mert sok kérdőjel apránként kiegyenesedne, attól függetlenül, hogy Heat óriási esélyes, rengeteg csapatra érdemes lesz odafigyelni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.09.12. 09:45:26

Beasley a Miamiban. Ugyan még csak a táborban van, de ha jól teljesít marad korábbi "sikereinek" helyszínén. Azért basszus egy jó Beasley-el igencsak nagyot húzna a már most is betonkemény Heat. Idén nyáron szerintem sikeresen betömködték azokat a gyűszűnyi réseket, amik voltak. Nem vagyok jós, de ismételten toronymagas esélyes lesz a Heat.

Más: Aki szereti a Baseballt és a történelmet, tegnap láttam egy nagyon jó filmet! Címe: 42.
Sok-sok dolog van benne amit nem is tudtam. Az amcsi baseballról, a négerek elleni rasszizmusról, a 42-es szám legendájáról. Aki nem tudná, (korábban én sem) Amerikában a 42-es szám hivatalosan örökre vissza van vonultatva az ÖSSZES baseball csapatnál! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.09.11. 19:35:16

Eazzy írta:Ha elnevezed Kaepminatornak, akkor megőrülök :)
Mekkora ötletet adtál =D>

HARDENMINATOR + KAEPMINATOR :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.09.11. 18:28:23

Ha elnevezed Kaepminatornak, akkor megőrülök :)
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.09.11. 15:24:51

Megvan az új kedvencem az NFL-ben a San Francisco 49ers irányítója COLIN KAEPERNICK személyében.Már a tavalyi döntőben is neki drukkoltam, úgy vagyok vele mint JAMES HARDEN-el. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Válasz küldése