USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.23. 12:10:39

Hawesome uccsó perces 3 tripla hogy tetszett skacok? :D Steph Curry who?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.23. 10:12:17

socio66 írta:Nem hiszem el, Rose megint lebicegett meccs közben, állítólag egyáltalán nem tudta terhelni a sérült lábát, és bár ez nem a műtött térde, nem számítanak sok jóra.
Hát nagyon sajnálnám, nem is tudom fel lehetne-e dolgozni egy újabb hosszú kihagyást ilyen tortúra után. :?
http://www.youtube.com/watch?v=r_kNB57lYeE" target="_blank

Itt az ominózus eset. Hát, elég szerencsétlen ez is. Viszont bízom benne, hogy nem komoly. Kár lenne, ha ilyen nyamvadt sérülések szeletelnék szét a karrierjét... :(
Egyenlőre még nem tudni biztosan, mennyire súlyos.

Egyébként hajnalban nem csak Rose szenvedett térdsérülést, hanem kicsi Gasol is.

http://www.youtube.com/watch?v=3_LVh1fbFl8#t=14" target="_blank

Na ez a Memphist biztosan érzékenyen fogja érinteni...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
socio66

2013.11.23. 09:35:43

Nem hiszem el, Rose megint lebicegett meccs közben, állítólag egyáltalán nem tudta terhelni a sérült lábát, és bár ez nem a műtött térde, nem számítanak sok jóra.
Hát nagyon sajnálnám, nem is tudom fel lehetne-e dolgozni egy újabb hosszú kihagyást ilyen tortúra után. :?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.23. 00:14:01

Most nézem az éjszakai Falcons-Saints meccs félvételét.
Az egyik NO TD után a srác bezsákolta a labdát a kapuba, kicsit rá is csimpaszkodott, amitől elbillent kicsit a kapu :D
Elég ferdén állt, uh majdnem megnehezítette a saját rúgójának a dolgát a jutalomrúgásnál :mrgreen:
Azért persze kiegyenesítették :D

Nagyon tetszik ez az amcsifoci dömping a Sport tv-n 8)

Amellett, h majdnem az összes csütörtöki derbit is leadják, ugye múlt hétvégén vasárnap volt 19 és 22-kor is közvetítés... Most volt az éjszakai találkozó... Vasárnap 22kor Giants-DALLAS (a lét a tét mindkettőnek), utána 2:30-tól Patriots-Broncos (Brady vs Manning)... Aztán MNF... És jövő csütörtökön a hálaadásnapi forduló, amin belül 18:30tól hajnali ~5:30-ig 3 mérkőzést adnak élőben... És még levezetésként vasárnap egy meccs...


Igen durva erőltetett menet, de nagyon tecccccik \:D/

Ez meg lélegzetelállító 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 12:51:47

"A vezetőség még mindig nagyon tart attól, hogy Carmelo Anthony lelép az együttestől jövő nyáron, és mivel a játékosállomány javítására nagyon kevés lehetőségük van, így John Calipari vezetőedzővé kinevezése lehet egy újabb lap, amit megpróbálhatnak kijátszani.

A CAA játékosügynökségnek egyébként szinte teljes befolyása van már most is a csapaton belül, mivel az ő ügyfelük Mike Woodson, Allan Houston, Mark Warkentien, Carmelo Anthony, JR Smith, Chris Smith és Andrea Bargnani is - és hozzájuk tartozik Calipari is. A hírek szerint a Kentucky trénere évi 8 millió dollárt szeretne kapni, és teljes befolyást afölött, hogyan állítja össze a játékosállományt." kezdo5.hu

Hát mit mondjak. Van nálunk gond rendesen... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.21. 16:15:32

Nana nem vagyunk mi szétesve, ezt azért kikérem magamnak. :D Rox az nekünk halál ellenfél, ott nagyon kijött, hogy nem túl acélos a magas állomány, s nem tudtunk könnyebb kosarakat szerezni, amiből jöttek a leindítások. Ez van, én nem bánkódok emiatt, most amúgy is hoztuk a "kötelezőt" a nyugati túrát abszolváltuk 4 vereséggel. :lol: Sully kap időt, meghálálja, remek mostanában, s neki pont egy ilyen év kell, mikor nincs teher, s lehet nyomni. Bradley-re is igaz ez, az a 5/22 tényleg nem volt túl szép tőle, könnyű kosarakat is kihagyott, de voltak tiszta dobások is közte. Vele kapcsolatban akkor vagyok teljesen ki, mikor betör, s mindig iszonyat béna mód oldja meg. :D Komolyan szerintem a betöréseinek a 60%-a vagy blokk a védőtől, vagy átdobja a gyűrű felett, vagy nekivágja a védőnek. Viszont labda nélkül mindig is jól mozgott, s ha van helye, akkor egy leütés tempóból tud operálni, plusz ha majd jön Rondo akkor a legendás belépések a gyűrű alá sunyiban a surranópályán mozdulatok is többször előkerülhetnek, a labdák meg majd fognak érkezni RR9-től. De Bradley is fejlődött támadóoldalon is, bátrabb, vannak jó megoldásai, bár mondom néha ha betör, akkor inkább el is kapcsolok. :lol: Hiányolom nála, hogy kicsit a tripla helyei változzanak, gyakorlatilag csak a sarok tripla megy neki jól, ebben még kell fejlődni, de idén lépett előre, s contract yearben is van, hajtania kell. Ez is nagy kérdés lesz nálunk, hogy megtudjuk-e tartani, mások mit ajánlanak neki, s megéri-e meccselni ezeket az ajánlatokat. De én nem aggódok, évről-évre lép előre, ha Rondo marad, akkor az elkövetkezendő 3-4 évre megvan a hátvédpáros. Green az, aki aggaszt kicsit, megint mintha lelkileg meglenne törve....Nem agresszív, olyan kis jól nevelt Georgetown-i egyetemista benyomását kelti. Kevés tőle a vállalkozás, az a gyilkos játék, ami jellemezte az OKC-.ben vagy nálunk tavaly. Nagy Green tömések is elmaradnak, úgy elvan, jó lenne ha tényleg Rondo visszatérne, akkor Green is érzésem szerint "feltámadna'". Nem mondom, hogy rossz, de valahogy nem az igazi nekem, nincs tűz a szemében. Sully, aki mindig mosolyog a kis bajsza alatt, de ha pályán van, akkor vérben forr a szeme, Greennél ezt nem látom. Na mindegy.

Shumpert dolgot én sem fújtam volna, bár valóban hozzáért, de nálam ez azért belefér. Ez nálam a rafkó kategória, hogy kicsit odalépek, nem látványosan csak egy picit hozzáérek, hogy ne menjen be. Vagy picit aláállok, vagy testtel megtolom. Ez nálam még belefér, a bírók kiszúrták a NY várható volt, hogy b2b meccsen OT-ben kifog így kapni.
Hozzáteszem a bírók tényleg figyelnek ezekre a kis rafkós dolgokra, ami szabály szerint persze nem baj, de én úgy vagyok vele, hogy azért a kemény játék maradjon meg, s ilyenek férjenek bele, mert nem kisasszony játék ez sem. Mondjuk, ami idén óriási baromság, hogy ha kosrat dobsz, nem érhetsz hozzá a labdához. Rengeteg fújás van emiatt, hogy játék késleltetés, s nagyon nehéz erről leszoktatni a játékosokat, egyszerűen az agyadban van, hogy bedobod, odapöcized a sporinak, vagy leteszed a labdát, s folyamat fújják ezeket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.21. 15:49:18

DALLAS - HOUSTON 123-120

Megint egy milyen meccset hagytunk kicsúszni a kezünk közül……bosszantó.Howard (33 PTS, 12-16 FGM-A, 11 REB) szépen teljesített, nem úgy mint a kedvencem, 43% mezőnyből,két kihagyott fontos tripla a meccs végén.Érdekes hogy a Houston-i duó az első félidőben 10-12 FGM-A (83%), a 2.-ban 8-18 FGM-A (44%).Mondjuk amit Lin (17 MIN, 0-5 FGM-A, 1 PTS) és Asik (12 MIN, 0-0 FGM-A, 1 PTS) művelt az vicc volt a javából.Szinte végig vezettük a meccset és a 4. negyedet +14-el kezdtük......most már jó lenne egy kiegyensúlyozott Rockets-et látni.Nowitzki + Ellis teljesítménye elött meg le a kalappal =D> :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.11.21. 11:47:28

neobarca írta:
Kalap1988 írta:Szemüveg skacok, szemüveg.
:lol: Azért írtam az nba.com-ot. Asszem ott volt ahol más kameraállásban kinagyították és pontosan egy hajszálnyit, de nem ért hozzá. Mind1, ez van. Befújták. Engem csak az bosszant, hogy így vesztettünk egy olyan meccsen, ahol kihajtottás a srácok a belüket is. Félek, nehogy odalegyen az amúgy is gyenge morál...
Én először az NBA.COM-on láttam és ott is úgy nézett ki, hogy az ujjai hegyével hozzáér a könyökéhez. De mindegy, ez lótúró, tényleg nem fújtam volna, csak a miheztartás végett írtam le. Én a helyedben örülnék, végre egy bajnokesélyes csapat ellen helyt tudtatok állni, úgy hogy két elég fontos hiányzótok is van ( Chandler a fájóbb)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.21. 11:43:04

Kalap1988 írta:Szemüveg skacok, szemüveg.
:lol: Azért írtam az nba.com-ot. Asszem ott volt ahol más kameraállásban kinagyították és pontosan egy hajszálnyit, de nem ért hozzá. Mind1, ez van. Befújták. Engem csak az bosszant, hogy így vesztettünk egy olyan meccsen, ahol kihajtottás a srácok a belüket is. Félek, nehogy odalegyen az amúgy is gyenge morál...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.11.21. 10:37:51

neobarca írta:
Bob_Marley írta:Mellesleg a Knicks hosszabbításban a Brooklyn simában kapott ki, Nagy Almában komoly gondok vannak, most már nem lehet csak úgy elmenni emellett.
Igen, valóban nagy a gond nálunk. Az egy dolog, hogy tele vagyunk sérültekkel, köztük kulcsfontosságúakkal (Chandler, Felton) de még a bírók is ellenünk fújnak? Az a tegnapi meccs könyörgöm mi volt? A második félidőt elkaptam, végig partiban voltunk. Konkrétan zsebben a meccse erre: http://www.youtube.com/watch?v=5GgjRMcjTMs" target="_blank
Ez azért szánalmas. Egy ilyet befújni. Meg se nézték a felvételeket. Konkrétan Shump 1 ujjal sem ért hozzá. nba.com-on sokkal jobb a minőség, jobban is látszik. Tényleg nem értem miért kell ez. :x
Melo-t meg sajnálom. Emberfelettit játszott tegnap is. Valaminek történnie kell, mert ha ez így megy tovább, aranysárga-lilába leszek kénytelen öltözni nyártól. Azt meg mint mondtam, nagyon nem szeretnék... :(
Konkrétan elérte a könyökét... Igaz, hogy ezt az NBA-ben nem szokták fújni és valóban starcallnak tekinthető, de az egyik az, hogy pusztán a szabályok ismeretében fújható, a másik pedig, hogy idén ez talán külön bírói utasítás is... Ettől függetlenül én sem fújtam volna, de azt ne írjátok már, hogy nem ért hozzá.. Szemüveg skacok, szemüveg.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.11.21. 10:29:59

NFL NFC East = NBA Atlantic Division ??? :D

5-7-el vezeti a csoportot a Raptors. Kifejezetten szánalmas egy csoport ez is :D Bár NFL-ben ébredezik az Eagles, és a Dallas is tartja valahogyan az 50%-ot még.
socio66

2013.11.21. 10:26:55

George-t nagyon bírom, de azért ilyen starcallokat még nem kellene kapnia, egy megnyert meccset húztak ki alólunk, pedig tegnap tényleg úgy pörgött a csapat, ahogy tavaly jobb napjain.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.21. 10:03:00

Bob_Marley írta:Mellesleg a Knicks hosszabbításban a Brooklyn simában kapott ki, Nagy Almában komoly gondok vannak, most már nem lehet csak úgy elmenni emellett.
Igen, valóban nagy a gond nálunk. Az egy dolog, hogy tele vagyunk sérültekkel, köztük kulcsfontosságúakkal (Chandler, Felton) de még a bírók is ellenünk fújnak? Az a tegnapi meccs könyörgöm mi volt? A második félidőt elkaptam, végig partiban voltunk. Konkrétan zsebben a meccse erre: http://www.youtube.com/watch?v=5GgjRMcjTMs" target="_blank
Ez azért szánalmas. Egy ilyet befújni. Meg se nézték a felvételeket. Konkrétan Shump 1 ujjal sem ért hozzá. nba.com-on sokkal jobb a minőség, jobban is látszik. Tényleg nem értem miért kell ez. :x
Melo-t meg sajnálom. Emberfelettit játszott tegnap is. Valaminek történnie kell, mert ha ez így megy tovább, aranysárga-lilába leszek kénytelen öltözni nyártól. Azt meg mint mondtam, nagyon nem szeretnék... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.21. 06:52:12

Nincs is annál szebb, mikor reggel felkelsz és elkapsz egy jó kis OT-t. :D Memphis-Warriors ráadás 5 perc, lássuk. 75-75 a GSW valamikor ennyit szór egy félidő alatt.

NY meccset érdemes nézni, mindig történik valami "vicces". :D
Kép

Mellesleg a Knicks hosszabbításban a Brooklyn simában kapott ki, Nagy Almában komoly gondok vannak, most már nem lehet csak úgy elmenni emellett.

Mekkora meccs gyors +4 a maciknak, gyors egyenlítés, majd megint elhúz 5-el a Memphis, remek felrajzolt oldalbedobás utáni játék, -3 GSW szempontból, majdnem labdaszerzés, s erre Prince a támadóidő lejártatkor elvállal egyet emberrel a nyakán, visszalépve, persze hogy kosár. :D Barnes elkapkodta, innentől csak megy a büntetőzés, meg az óra lepörgetés, nyertek a macik.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.21. 00:12:53

Kép

Bob_Marley írta:Ha már Minny, akkor a Wizards elkapta őket, mióta Nene kicsit odaszólt a csapattársaknak, elkezdték pl őt is használni. :D Elejét láttam, gyorsan elment a Wolves 10+ ponttal, de végül a Washington nyert.
Nem igazán értettem, hogy kb. fél perccel a vége előtt, 2 pontos Wizards vezetésnél miért (a pocsékul dobó) Kevin Martin dobott az egyenlítésért Love helyett.
Bob_Marley írta: NY-ban meg jó a védekezésért felelős segédedző, Bargnani után most STAT nem tudta hol van. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=qYQMUYus85E" target="_blank
Azért Bargnani-t is érdemes figyelni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.20. 21:39:09

Houston - Boston 109-85

Elég simára sikeredett amit nem is bánok mert így HARDEN és Howard is pihenhetett a 4. negyedben.Nagyon szét van esve ez a Celtics, 32.3% dobáltak mezőnyből, mi 56.9%.Nálunk Terrence Jones (24 PTS, 10/12 FGA) volt a prímás, vendég oldalon Bradley (5/22 FGA) a lúzer, azért a Boston gyengélkedését űberelni tudtuk a 7-el több eladott labdával......legalább egy ilyen laza meccsen múlnánk felül TO-ban az ellenfelet.Azért jó volt látni hogy a kezdő 5-ösből mindenki legalább 50%-osan dobott mezőnyből, ja és 40 pontot szórtunk az első negyedben + 5 perc elteltével 18-1-re vezettünk, félidőben +24-el , ami később volt +35 is......Rondo nagyon hiányzik Bob csapatából, nekünk el kell felejteni ezt a mérkőzést és re kell gyúrni a Dallas-ra :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.20. 13:46:41

Tegnap amúgy a szokásos helyi Bostonos TV felvezetésben Jeremy Lin ajánlotta a meccset. Véletlen lenne, hogy egy Rox játékos mondja, hogy It's Gametime? :D
Ilyen reklámfilmre gondolok, amiben mindig a Celtics játékosok "ökörködnek" egyet, s harangozzák be a meccset:
http://www.youtube.com/watch?v=1CuBtxNz78M" target="_blank
Ha már szó volt az Asik cseréről, akkor Lin+Asik pakkban....Persze csak elmélkedés, de néztem egyet tegnap, hogy Lin mit keres a beharangozóban. :D

NY-ban meg jó a védekezésért felelős segédedző, Bargnani után most STAT nem tudta hol van. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=qYQMUYus85E" target="_blank
Háttal állni a támadásnak, derék. :D No Chandler no defense....

Chalmers. :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=4SFVfKYbFuo" target="_blank
Mikor a hóhért akasztják, ugye kedves Bosh.....

Ezen jót nevettem múltkor:
NBA on ESPN: Notebook feat. Steph Curry
http://www.youtube.com/watch?v=NTbsbYkDSUE" target="_blank
Turkey is pretty competitive right now. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.20. 11:47:35

Game90 írta:1x már megmentettelek egy törléstől, de most már nem voltam elnéző.
Oké főnök! Többet nem fordul elő. :lol: Mondjuk nem értem, h az autocenzura miért nem avatkozott be. :mrgreen:

Currynek agyrázkódása van. Igaz enyhe, de sztem pár napot ki fog hagyni.
http://www.youtube.com/watch?v=kGS8H4DFNCw#t=32" target="_blank

DeRózsitol mi volt ez a kosár te jóóó éééég. =D> =D> =D>
http://www.youtube.com/watch?v=jZfukiBIWkg" target="_blank

Asik meg újra pályán. Elvileg csak megmutatják, hogy eglszséges. 5-10 perceknél többet nem fog kapni. Főleg, hogy megtalálták a helyettesét Terrence Jones személyében. És mennyire jól is nyomja a srác... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.20. 03:53:22

Oké, hogy nem egy súlycsoport a Rockets-Celtics, meg Howarddal nekünk gyakorlatilag a halált jelenti a Rox játéka, de hogy gyakorlatilag 70-80%-al dob a Houston az azért elég durva. Oké hogy a védekezésünk elég gyengus, s mivel a támadás haldoklik a gyűrű közelébe nem tudunk eljutni, s így jöhetnek a leindítások, de hogy háttal ülve törökülésből is bedobnák az is biztos....Próbálkozunk minden felállással, de semmit nem segít, nem baj legalább Pressey-k játszhatnak. Amúgy majd remélem Stevens beszél kicsit a fejekkel, mert picit indokolatlan érzem, hogy Bradley 20+ dobást elvállal (10-12 reális lenne) Greenre meg jut 7.....Presseyt meg miért nem játszatjuk az számomra rejtély, most is bejött rögtön 2 labdaszerzés és 2 gólpassz, több időt is kaphatna, nem csak garbage time-ban.

Ha már Minny, akkor a Wizards elkapta őket, mióta Nene kicsit odaszólt a csapattársaknak, elkezdték pl őt is használni. :D Elejét láttam, gyorsan elment a Wolves 10+ ponttal, de végül a Washington nyert.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.20. 02:10:22

Rubio-Martin-Brewer-Love-Pekovic has outscored opponents by 66 points this season, most of any 5-man lineup.


Philippines: nothing can stop the basketball.
KATT
Elképesztő.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.11.19. 19:08:53

Örülnék annak a cserének amit Cumbee felvázolt, én már ezerféle cserét megnéztem az összes létező csapattal az NBA-ben, de a legjobban a Rocketssel lehetne üzletelni. De egyenlőre térjen vissza Rondo, és nézzük meg hogyan sikerült a rehab.
Szerintem vele sokkal jobbak lehetünk, emiatt is akarhatja majd Ainge cserélni. Egy blokkoló, lepattanózó, karrierje csúcsán (volt előző szezonban) lévő Asikot imádnék látni a csapatban.
De nem nagyon kéne ebbe belemélyedni, mert úgy is még sok idő fog eltelni addig amíg el kezdenek mozgolódni a csapatok.
Holnap, vagyis ma pont Houston-Celtics meccs lesz, jó lenne megnyerni, de egyértelmű, hogy a Rockets az esélyesebb. Úgy érzem lesz bőven TO mindkét oldalt, nekünk ez a specialitásunk, Hardenék meg szeretik eladni a labdát, nálunk meg igaz csökkentek a TO-k azzal, hogy Crafi irányít, de annyira sokat nem javított a helyzeten.
Hardenen kíváncsi vagyok hogyan védekezik majd Bradley, gondolom tőle sok pontot nem kell majd várni, mert a védekezés elveszi majd az erőt, Howarddal majd megbirkózik Faverani meg Olynyk, szerencsére mindkettő tud hármast dobni, így nem kell annyira fosni attól, hogy szanaszétblokkol minket, de nem kéne elkiabálni :D
Mindenesetre Let's Go Celtics! Beat The Beard!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.19. 18:45:20

neobarca írta: Hmm... Nem emléxem rá, sorry. Nem direkt volt, de elég lett volna egy cenzura is Game! :lol:
1x már megmentettelek egy törléstől, de most már nem voltam elnéző.

CP3 kapott egyet:
KATT
Mondjuk azért megpróbálta Allen-hez vágni a labdát...

Catch and Shoot ill. Pull Up Shots:
KATT
Egyik sem meglepő.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.19. 11:16:49

Akkor jó ha Ainge nem ficánkolt. :D Beverley-Asik plusz pick szerintem jó lenne. Rondoról az egyik Celtics szurkoló ismerősömmel szoktam mindig vitatkozni. Én is imádom szeretem, parádés a szerződése, akiket ledraftolunk és elkezd fejlődni azokban zöld vér kezd csorogni az ereikben, de mást meg nem tudunk cserélni. Beverley fiatal fejlődik, Asik meg liga szerte hiányposzton játszik hatékonyan és hasznosan. Azért ez ha felmerülne mint ötlet plusz jönne cetli is, erősen elgondolkodtató lenne. Biztos vagyok benne, hogy a szokásos fáma lesz Rondo nem érinthetetlen, minden érdeklődést szívesen veszünk és meghallgatunk, de kapkodni nem fog Ainge, s ha csak nem érkezik olyan, amivel egyértelműen a jövő szempontjából előrébb lennénk, akkor nem cseréli el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.11.19. 10:36:03

most ahogy láttam a képeket, eszembe jutott,hogy nyáron ott voltam,sétáltam a székek között, a pályán, fent a vip-ben , a közvetítőállásokban, voltam az öltözőkben,klubhelységben...durva érzés ,leírhatatlan volt ott lenni 8)

Nekem a Houstonos ötlet sem tetszik, bár mindent utálok,amiben az van,hogy Rondo megy... :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 10:07:38

"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Válasz küldése