Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 18:49:06

federer a basel-sion svájci kupadöntőn :lol:

http://img.444.hu/FedererBazel.jpeg" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.07. 18:29:02

STANIMAL!!!!!:D
megcsinálta Djokovic ellen, egy lyukas garast nem adtam volna rá...azt hittem sima 3 szettes lesz.
Persze a Novak mák előjött megint, végén az a milliméteres out szerva,meg az a hálóról valahogy épp bepattanós pont, az ilyen Djoko-karrier összefoglaló két pont volt.

De így is meglett, huhh nagyon színvonalas döntő volt, Djokovic is egyébként magas színvonalon játszott,mint egész tavasszal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.06.07. 18:28:35

visca el barca írta:jo kis meccs ez a RG döntő :D

stanis nagyot játszik, remélem behúzza, megérdemelné :D

Meg is VAAAAN!!!

Úr Isten, Nadal nélküli döntők közül a legjobb,amit láttam....örömügyileg is :D

Wawrinkát tegye vki teljesen rendbe fejben,és akkor atom lesz még ennyi idősen is.

2ből 2 GS-t megnyert a svájci,úgy,h fejben gyenge volt mindig is, erre a döntőiben előbb Nadalt veri szét, majd most Djokovict...(mondjuk ennek örülök is, a szerbet nem szeressük :D)

Le a kalappal, olyan keze van, mint Federernek, a játéka is lehetne olyan,v lehetett volna, ha fejben pengébb.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 18:14:07

jo kis meccs ez a RG döntő :D

stanis nagyot játszik, remélem behúzza, megérdemelné :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.06.03. 20:57:18

kanty írta:Simán hozta Djokovic.
Az első szettet láttam, 0-4-ről Rafa visszajött, ott azt éreztem, hogy aki hozza az elsőt azé lesz a meccs is.
Hihetetlen magabiztos a szerb, ezzel meglesz neki is a carrier-GS, meg is érdemli. :)
:(
Sajnos csak most értem haza, esélytelen volt a meccs nézés. Nagyon bíztam Rafában, de a jelenlegi állapotában sajnos a papírforma érvényesült. Gratula Djokovicnak! Valamiért mindig is hihetetlenül unszimpatikus volt a pali, de amit eddig elért az megsüvegelendő és elismerésre méltó. Remélem Nadal kilábal a folyamatos sérüléshullámból és le tud még húzni 1-2 jó évet. Sajnos a játékstílusa nem ezt vetíti előre, de hátha! :D

VAMOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.03. 18:30:14

Simán hozta Djokovic.
Az első szettet láttam, 0-4-ről Rafa visszajött, ott azt éreztem, hogy aki hozza az elsőt azé lesz a meccs is.
Hihetetlen magabiztos a szerb, ezzel meglesz neki is a carrier-GS, meg is érdemli. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.06.03. 13:14:10

Serenáék 2-kor kezdenek, utána jönnek Rafáék, fél 4 előtt semmiképpen sem fog elkezdődni, de ha 3 szettes lesz a női meccs, akkor 4 előtt sem.
Kár, hogy nincs Eurosportom... :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.06.03. 06:55:20

kanty írta:Hát azért Nadal helyzete nem ilyen vészes. Ha nem nyer, akkor is még behúzhat jó néhány GS-et, ha viszonylag egészséges tud maradni.
Hát igen, HA...

sajnos az már bőven-bőven intő jel,hogy idén még a salakos felkészítőket sem igen nyerte meg,sőt...ott is jöttek a meglepetés vereségek. Az elmúlt pár évben,amikor már jelentkeztek a sérülések,és folyamatosan hagyott ki GS-ket sajnos,akkor is a salakszezonra top volt,és hozta zsinórban a mecseket. Idén ez is máshogy volt, sajna Djoko a favorit,viszont ha ezt ilyen előjelekkel meg tudja nyerni Nadal,arra megint csak egyes egyedül ő lenne képes.

Amúgy ez a meccs nem befolyásolja a további karrierjét, ő ha teljesen egészséges tudott ismét lenni, akkor felállt már egy 7es bukó szériából is Djokovic ellen, úgy,h visszatért majd egy év kihagyás után,és nyert 2 GS-t,és világelső lett. Viszont sajnos nem azon az úton halad a teste,h ez előforduljon még1x legalább. Remélem tévedek.
P.U.Y.O.L. írta:Mikor lesz a Djokovic - Nadal?
Sajnos nem tudtam követni egyelőre az idei Garrost, de remélem erről nem maradok le!
Vamos Rafa!
15.30-kor kezdődik. Szerintem most már csúszás sem lesz, hiszen a napra csak kettő meccs van programban, és egyszerre kezdődnek.


VAMOS RAFA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.06.03. 06:36:01

Mikor lesz a Djokovic - Nadal?
Sajnos nem tudtam követni egyelőre az idei Garrost, de remélem erről nem maradok le!
Vamos Rafa!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.02. 21:29:12

Hát azért Nadal helyzete nem ilyen vészes. Ha nem nyer, akkor is még behúzhat jó néhány GS-et, ha viszonylag egészséges tud maradni.

Amúgy valahogy nem tudom elképzelni, hogy megverje Djokovic, mondom úgy, hogy a szerb az esélyes.

Wawrinka-Tsonga érdekes lesz. A svájci hihetetlenül rapszodikus formában van idén, de Tsonga sem a kiegyensúlyozottság példája.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.06.02. 20:58:44

Roland Garros, elődöntő: Tsonga-Wawrinka.
Valószínűleg utóbbi jut a döntőbe, Tsonga 5 szettes meccset játszott.

Másik ágon Djoko-Rafa, ez a meccs nagyban befolyásolhatja Nadal pályafutását. Ha simán kikap, akkor esélyes, hogy sok GS-t már nem nyer...
És Murray-Ferrer. Itt szerintem simán hozza Murray.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.28. 20:02:33

Most játszák a BL elődöntőbe jutásért a Barcelonetta-Szolnok vízilabda meccset. Kicsit lejt az elején a hazai pálya Barcelonában.
Most is és lehet, hogy esetlegesen hétvégén is(Veszprém BL) a Barca ellen kell szurkolnom kivételesen.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.05. 21:34:31

Mayweather vállalná a visszavágót Pacquiaóval:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.05.03. 21:56:40

Nem volt az a Mayweather féle "busz" olyan kemény, Pacman nem egyszer szelte ketté a karját és találta el az orrsövényét, Pac mintha nem is akart volna boxolni, az elején villantott 1-2 szólót, aztán meg csak símogatta...A végén meg amikor azt mondta, hogy azt hitte, hogy ő vezet (mármint Pac), ebből egyértelműen az jön le nekem, hogy nem volt fejben 100%-os, hiszen Mayweather dominálása elég nagy volt az elejétől egészen a végéig.
Én is Pacquiao-nak szurkoltam, mint itt sokan mások, Mayweather kíváló boxoló, de a személye rendkívül irritáló...Az meg, hogy Dzsásztin Bíbör az egyik legjobb haverja...No comment.
Pacman angolján szakadtam. :lol:
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.03. 18:10:07

Azért az Erdei, Klicskó vonal kicsit sántít. Előbbi kettő a ringben és a valóéletben sem képes show-t generálni, Mayweather viszont a mindennapokban megtölti a bulvársajtót témával. Előbbi kettőnél ilyen szempontból sokkal érdekesebb, de persze az is számít, hogy amerikai.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2015.05.03. 18:00:20

Balinho írta: Amúgy érdekes, hogy Klicskóékra, meg Erdeire azt mondták, hogy azért nem kellenek Amerikába, mert taktikus, ésszel vívó ökölvívók, akik emiatt unalmasak. Ehhez képest, amit Floyd hoz semmivel nem izgalmasak, mint egy Szomszédok-epizód.
Hát, ha Floyd nem amcsi lenne, tuti tennének rá magasból, így viszont a hírhedten patrióta nemzet a keblére ölel egy olyan ökölvívót, aki láthatóan sokkal inkább ésszel, mint ököllel "játszik". Egyébként a nézőtéri visszhangokból azért nem olyan egyértelmű az a tény, hogy óriási kedvenc lenne otthon. :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.03. 15:50:55

http://www.nemzetisport.hu/okolvivas/ma ... ol-2411257

Chelsea-s meg a Mou-s párhuzam nagyon jó, én is egyből erre gondoltam + a Messi-s poén is állat :lol:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2015.05.03. 14:45:44

Egyébként még annyi hogy Pac semmivel sem volt rosszabb mint az utóbbi pár meccsen(Algieri, Rios, Marquez) de az ő repertoárja eléggé korlátos ha nem egy statikus célpont áll előtte.
Egyszerűen Mayweather sokszorosan túlgondolkodta és megtette volna 5 évvel ezelőtt is mert igaz hogy talán több kraft volt Pacman-be is de Mayweather is kopott valamelyest illetve a kezével folyamatosan probléma van és kevesebbet is vállal már mint ami benne lenne a bunyójában.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.03. 14:23:44

Akkor most Floyd úgymond beparkolta a buszt? :-s :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZBarca 2015.05.03. 18:01:57-kor.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.03. 14:07:53

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.03. 11:42:42

Burtális szinten védekezik May, elképesztő ahogy eltáncol,elhajol, egyszerűen alig lehet hozzáérni.
De ez a stílus miatt sosem lesz közönségkedvenc ott, egyszerűen nulla látvánnyal dolgozik, lehozza a meccset ezzel a védekező-közbeütő stílussal, aztán ennyi. Nem látványos, kevésbé szerethető.
Olyan mint Bradley, csak 5-6 szinttel magasabb tudással.

Én mindig is a verekedős bokszolókat szerettem.
Ezért kedveltem meg Pac-et,és ezért volt rossz látni az utóbb években,hogy átment taktikusságba,és óvatoskodott. Főleg a MArquez elleni pofon után volt ez látható.
Nekem a Morales elleni csatái etalonok a 2000es évek ökölvívásában, nah azt bármikor újranézem, szenzációs,mindkét féltől.
De a Barrera elleni meccseit is említeni lehet.

Én mindig ezeket a típusú bokszolókat szerettem, ezért sem hoz lázba May, vagy Klitschoék sem érdekeltek sose.


A tegnapi meccs margójára:

http://9gag.com/gag/a1eBqy6?ref=fb.s" target="_blank
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.05.03. 11:30:49

na, tényleg nem volt akkora meccs, aminek be lett harangozva.
azt is mondták páran előtte, h manny az ilyen tökéletesen védekező gyerekek ellen már nem akkora, mert nem tudja felőrölni őket, már nem olyan gyors és nem is tud különösebben újat húzni, ha ilyen a szitu. ez sajnos be is jött. nem nagyon értettem a közönség fütyülését a végén, mert az igaz, h nem látványos, de azért arra a szintre is el kell tudni jutni, amit mayweather csinál, azt a gyereket egyszerűen nem lehet úgy megütni, h értékelhető nyoma legyen, max akkor megy le, ha puskával lövik agyon. sztem amir khannak sem fog sikerülni.
nagyon sajnálom mannyt, évek óta szurkoltam ezért a meccsért, de ki lehetett hozni a feketét győztesnek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.03. 11:22:45

PCsabi írta:kép
köszi a képet,nekem kicsit sántít,de majd rákérdezek az UPC-nél,hogy hozzánk biztos jó meccset sugároztak e le.

Kíváncsi vagyok, Kahnt ráengedik e May-re,vagy vele is eljátszák a bújócskát. Bár nem hiszem,mert vele nem várhatnak arra,hogy megkopjon,mert az sok idő, May meg idősebb már. Ezt még Pac-el el lehetett játszani.
Bár Kahnt meg nem tartom akkora bunyósnak mint Pac-et, de hátha ő meg tudja verni Floydot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.05.03. 10:08:57

kanty írta:Nagyon sima és unalmas volt. Mondjuk lehetett sejteni, hogy kb. ez lesz, Mayweather egyszerűen jobb bokszoló. Amennyire irritáló, antipatikus személyiség az életben annyira egy zseni a ringben, a boksz-IQja mérföldekkel magasabb, mint Pacmané.

Ebben ennyi volt, visszavágó nem hiszem, hogy lesz, de nem is érzem szükségesnek.
Hát azért mindenesetre kár, hogy eddig húzták-halasztották a szembenézést egymással, mert Manny stílusa kevésbé kor- és időálló, mint Mayweatheré.

Amúgy érdekes, hogy Klicskóékra, meg Erdeire azt mondták, hogy azért nem kellenek Amerikába, mert taktikus, ésszel vívó ökölvívók, akik emiatt unalmasak. Ehhez képest, amit Floyd hoz semmivel nem izgalmasak, mint egy Szomszédok-epizód.

Visszavágóra tuti nem kerül sor, jó ha fele ennyi pénzt tudnának kisajtolni abból a meccsből, azok után, hogy mekkora csalódás ez a meccs. Azt a blamát meg nem hiszem, hogy vállalnák!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.05.03. 08:24:31

már mindent elmondtatok, többet nem igazán lehet hozzáfűzni...
sokkal simább volt, még annál is, amit kb vártam, ez a gyökér a világ legjobb bokszolója, pont.
és valószínüleg ugyanez lett volna a helyzet, ha évekkel ezelőtt találkoznak akkor is.
áhh ráadásul a spurs is lezakózott la-ben, ez mondjuk nem az én hajnalom volt...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése