USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.04. 05:26:40

Jimmy Butlerrel nagyon komoly szintet léptünk volna, ez nem is kérdés. De érthető módon a Bulls nem engedte, legfontosabb játékosuk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.03. 22:02:06

PCsabi írta:Bob, Jimmy Butler-hez mit szóltál volna?
Bár nem vagyok Bob, de mint kelta szurkoló személy szerint örültem volna neki. Ő az a kaliber aki illene szerintem Bostonba, jól védekezik, jól támad, nincs nagy arc, szereti a csapatrendszereket.
Szóval jó gondolatnak tartom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.03. 21:54:10

PCsabi írta:
ESPN sources say that the Houston Rockets are closing in on a deal to sign Michael Beasley.
Nyilatkozta, hogy győztes mentalitást fog hozni a csapathoz. Oké. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.03. 20:55:29

Bob, Jimmy Butler-hez mit szóltál volna?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.03. 07:50:45

Currynél biztos számít, akkor számít ha pályára lép.

Houston meg egyre viccesebb. :D Mondjuk a kínai MVP-t igazolták. :lol: Moreyball a végét járja szerintem.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.03. 00:50:31

ktm írta:Azt tudja esetleg valaki, hogy a "zsinórban hány meccsen dobott hárompontost" rekordot hogyan számolják? Szóval Curry 0-ról indul-e azzal, hogy kihagyta az Atlanta elleni meccset, vagy folytat(hat)ja majd a rekorddöntést?
Szerintem folytathatja, nekem az lenne a logikus.


A MEGVÁLTÓ!

ESPN sources say that the Houston Rockets are closing in on a deal to sign Michael Beasley.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.03.02. 16:33:59

Azt tudja esetleg valaki, hogy a "zsinórban hány meccsen dobott hárompontost" rekordot hogyan számolják? Szóval Curry 0-ról indul-e azzal, hogy kihagyta az Atlanta elleni meccset, vagy folytat(hat)ja majd a rekorddöntést?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.01. 20:36:34

Ismét megnéztem ezt:
30 For 30: Winning Time Reggie Miller Vs The New York Knicks
Na ilyenre gondoltam, hogy ez viszont hiányzik a mai mindenki haver a pályán ligából. Legalábbis nekem, a pályán ha szép ha nem, de van olyan hogy oda kell csapni és ezt viszont is megkapod, de ha vége a meccsnek akkor vége és mindenki megy a dolgára. A maiban viszont a sporik is szinte a semmire már flagrant 2 faltokat tolnak....

Én úgy érzem ebben a Clevelandben több is lehetne, de a kémiával komoly gondok vannak. És ha ez meglenne akkor továbbra is egy top3 játékossal odalehetne érni a végén is. Nálam James-Durant-Leonard/Green az a hármas-négyes akik a legnagyobb alapkövek jelenleg.
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.01. 17:40:42

Semmilyen sötét felhő nincs szerintem, ebbe a csapatba ennyi van, amennyit tavaly láttunk.

Én innen Magyarországról, fél igazságokból, hallomásokból, nem biztos hogy megítélném milyen hangulat van egy NBA csapatnál.

Love abszolut illene ebbe a csapatba, az a baj, hogy kb. minden harmadik meccsen hozza azt amit tud. Nyilván ehhez még hozzájön a kb. nulla védekezése, és könnyen -1 ember lesz.



Nálam ha valami, akkor ez a bajnoki cím téma "baromi összetett". Ott van egy Robert Horry, aki legyünk őszinték annyit tudott, hogy jókor volt jó helyen. Van 7 gyűrűje.

Egy Kevin Durantnek lehet nem lesz egy se. Ezek a kemény dolgok.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.01. 16:26:03

kanty írta:Nekem James sok szempontból hasonlít Kobe-ra.
Ezzel egyetértek, szerintem inkább "szenvedni" fog 34-35 évesen, de nem fog beállni egy Anthony Davis/Towns mögé.

Amúgy hiába van most a legmélyebb kerete, az a probléma, hogy:
1. LBJ már túl van az igazán prime korszakán.
2. Bosh > Love.

Ja, ha már LBJ, szerintem a pályafutása végén úgy fogunk visszaemlékezni rá, hogy benne azért még ennél is több volt (és most nem a bajnoki címekre gondolok).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.03.01. 12:17:02

Bob_Marley írta:...
Ezzel egyet is értek. James ne legyen kakas a szemétdombon,arra ott az edző,gm,stb.
Love nem illik oda és most még Irving-ről is jönnek a pletykák,hogy tele a puttonya néha.

Bird-öt azért írtam,mert számomra ő a legjobb hármas (ha muszáj választani) és James az eredeti posztján sem lesz soha a valaha élt legjobb,ha így folytatja. 2 bajnoki címmel hiába lesz kora legtehetségesebb,legtöbbre hivatott játékosa,kevés így.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.01. 12:08:42

Ez az egész James ügy számomra baromi összetett, s ellentmondó....
1; Szerintem képességekre ő továbbra is azon kevés játékos közé tartozik akire lehet bajnokcsapatot húzni. Most lehet sokakat meghökkentek, de pl előrébb tenném ebben a tekintetben Jamest mint pl Curryt. Aki olyan szintű támadófenomén amit talán még nem is látott a liga, de James 1-5 poszt között játszik és valóban feltudja húzni a társai teljesítményét. Curry fizikai adottságai és játékstílusa miatt nem ilyen. Sose tudjuk meg, de szerintem ott ha Greent kivennénk jobban meglennének lőve mint ha Curryt, de hagyjuk is ezt. Szóval James alapvetően olyan akire első opcióként kell számítani, viszont változott már annyit a játéka hogy átmeneti második de akár harmadik opciósként is tudna működni a jövőben. Ő képes arra, hogy leosztogat minden labdát és csendben betermel egy szolid húsz pontot.
2; Viszont mentálisan nagyot csökkent a szememben és emiatt óriási kétségeim vannak afelől hogy működhet-e a dolog. Nyilván ilyen kaliberű emberek olyan szintet képviselnek, hogy egyértelműen köréjük kell a csapatot igazítani, de ez már átesett a ló túloldalára szerintem. És szerkezetileg nem működik jól ez a Cavs. Én továbbra is Love személyében látom az egyik kulcshibát, mert egész egyszerűen az ő erősségeit nem tudják kihasználni, hátra fele meg akkora hátrány hogy nem tudják kompenzálni. Miamiban James parádésan működött, de ezek szerint Pat Riley volt a kulcs, aki nem engedte hogy "elszabaduljon". Egész egyszerűen a suszter maradjon a kaptafánál és ne a haverokat gyűjtse maga köré, hanem a feladatára koncentráljon. Riley szépen összefoltozgatta a keretet és bőven megvolt ennek a gyümölcse. De most Clevelandben nincs meg ez a vasszigor és fejetlenség uralkodik. Az akkori Jamest én nagyon nagyra tartottam, félelmetes szezonokat tolt, de a mostani gyakorlatilag az én és a haverok csapata mindenféle belső viszályokkal együtt. Elég kiábrándító és elkeserítő.

És ebben érzem az ellentmondást, hogy képességekre James úgy érzem fog még nyerni, de mentalitásra meg már úgy érzem nem. Neki nagyon kéne egy ember aki kordába tartja, akár GM akár edző. Egyedül ezt a harcot nem lehet megvívni és fiatalodni ő sem fiatalodik és egyre nehezebb lesz a dolga. És szerintem nagyon félő is, hogy annyira "rátenyészedik" a franchisra mint Kobe tette a Lakersnél. És láthatjuk ott is ennek a hozadékát, fiatalok ide vagy oda a Lakers komoly gondban van. És PJ után lett még nagyobb úr Bryant, amit nem tudtak megfékezni. James is hasonló lehet, s ha nem állítják el a vérzést akkor bizony lefog úgy csengeni még x év, hogy reális esélyük nem lesz nyerni.

Ez mind szubjektív, mert csak a híreket kapjuk de hogy a háttérben mi történik azt nem tudhatjuk, de olyat pl hogy elküldenek egy edzőt, aki toronymagasan vezeti a konferenciát olyat nem szokás. És akkor Irving most máshol akar játszani, stb stb. Zolee23 ebben a kompetensebb, mert ő nagy Cavs fan, s jobban átlátja, de én úgy érzem sötét felhők vannak Cleveland városa körül, s komoly változásra lenne szükség és legfőképpen vezetői szinten.

kanty:
röviden megfogalmazta a Bryant hasonlatot. :D

Birdöt meg ne keverjük ide gyerekek. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.03.01. 11:57:22

kanty írta: Miért, Bryant beállt valaki mögé?
Nekem James sok szempontból hasonlít Kobe-ra.
Kobe 5x lett bajnok. Lebronnak van 2 és ha így folytatja,akkor marad is. Ez esetben "egy" Tim Duncan nagyobb játékosként marad majd meg,mint James. Így nemhogy Jordant,de Bird-öt sem nyomja majd le.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.01. 11:52:48

daffy írta:
kanty írta: Valahogy én nem látom, hogy James beállna bárki mögé is. Amikor valaki ilyen nagy sztár, akkor ez azért elég nehéz.
Amúgy elég nagy a szarkavarás A Cavsnél, szerencséjük, hogy kelet elég középszerű, és még így is meglesz a döntő.
34-35 évesen nem fog a hátán vinni egy csapatot. Most sem megy ezzel sokra.
Miért, Bryant beállt valaki mögé?
Nekem James sok szempontból hasonlít Kobe-ra.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.03.01. 11:21:51

kanty írta: Valahogy én nem látom, hogy James beállna bárki mögé is. Amikor valaki ilyen nagy sztár, akkor ez azért elég nehéz.
Amúgy elég nagy a szarkavarás A Cavsnél, szerencséjük, hogy kelet elég középszerű, és még így is meglesz a döntő.
34-35 évesen nem fog a hátán vinni egy csapatot. Most sem megy ezzel sokra.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.01. 10:58:00

daffy írta:Tudom hogy nagyon vagy-vagy kérdés,de vajon James fog-e még úgy gyűrűt nyerni,hogy ő a csapat sztárja,első számú neve? Én már-már esélyesebbnek látom,hogy maximum akkor nyer,amikor már nem ő a fő sztárja egy csapatnak,hanem beáll másod,harmadhegedűsnek. Ugyan keleten ők a legerősebbek,viszont könnyebben el tudom képzelni,hogy egy csapat megfirkálja őket ott,minthogy a Spurst,GSW-t nyugaton. És akkor a döntőről nem is szóltam. Valamiért én borzasztóan leírom őket,holott a labda gömbölyű.
Valahogy én nem látom, hogy James beállna bárki mögé is. Amikor valaki ilyen nagy sztár, akkor ez azért elég nehéz.
Amúgy elég nagy a szarkavarás A Cavsnél, szerencséjük, hogy kelet elég középszerű, és még így is meglesz a döntő.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.03.01. 09:58:12

Tudom hogy nagyon vagy-vagy kérdés,de vajon James fog-e még úgy gyűrűt nyerni,hogy ő a csapat sztárja,első számú neve? Én már-már esélyesebbnek látom,hogy maximum akkor nyer,amikor már nem ő a fő sztárja egy csapatnak,hanem beáll másod,harmadhegedűsnek. Ugyan keleten ők a legerősebbek,viszont könnyebben el tudom képzelni,hogy egy csapat megfirkálja őket ott,minthogy a Spurst,GSW-t nyugaton. És akkor a döntőről nem is szóltam. Valamiért én borzasztóan leírom őket,holott a labda gömbölyű.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.29. 22:44:32

Az úgy derék:

Ehhez tartozik egyébként az a statisztika, hogy ha Irving és Kevin Love a pályán vannak, de James nem, akkor a Cleveland -14.9-es net ratinggel áll (100 támadásonként 14.9 ponttal kapnak többet, mint amennyit dobnak), márpedig ezzel ligautolsók lennének.


Smith azt is elmondta a First Take-ben, hogy információi szerint kicsit keményebben zajlott az a félidei veszekedés, melynek során a folyosón lehetett hallani, hogy Draymond Green az öltözőben kiabál az Oklahoma City Thunder elleni mérkőzés félidejében. Smith úgy tudja, hogy Steve Kerr vezetőedző épp mutatott egy jelenetet, amelyben Green hibázott, ekkor szállt el az erőcsatár agya, elkezdett b*zmegolni, anyázni. Kerr mondta neki, hogy üljön le, erre Green azt mondta neki, hogy próbálja meg leültetni - persze nem ilyen irodalmi stílusban. Ekkor léptek közbe többen, többek között Andre Iguodala és Steph Curry is. Azt is mondta ezután Green, hogy ő bizony nem megy ki a második félidőre, levette a cipőjét és mondta, hogy nem játszik - ekkor mondták neki Klay Thompsonék, hogy szedje össze magát, jobb ennél, és fejben kicsit meg is nyugodott.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.29. 20:47:16

PCsabi írta:ESPN cikk Curry tripláiról:
KATT
Amúgy mindenben olyan történelmi szezont fut, hogy hihetetlen. Nagy gratula neki, s szerintem innen már a rekordjuk is meglesz. Kérdés hogy a PO-ban mi fog történni, persze.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.29. 16:08:51

ESPN cikk Curry tripláiról:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.29. 11:37:46

A találkozó előtt Joe Johnson is beszélt Youngmisukkal arról, miért a Heatet választotta, miután a Brooklyn Nets kivásárolta. A veterán swingman annyit mondott, hogy sok emberrel évek óta jó kapcsolatot ápol a csapatból, például Stoudemire-rel, Dwyane Wade-del és Udonis Haslemmel. Szerinte sok tapasztalt kosaras van a keretben, akik tudják, mi kell a győzelemhez, és az is fontos tényező volt, hogy szeretné a karrierjét a Heatnél befejezni.

Tehát akkor tényleg Florida, jó idő meg szajhák. :mrgreen:

https://twitter.com/CelticsNation5/stat ... 29/video/1
Csak lazán. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.02.29. 01:03:21

Nekem meg az jön le, hogy egy-két régi arcnak sok az ideje, vagy csak szimplán nem akar a feledés homályába merülni, és néha beszól a GSW-nek. Ezzel amúgy szerintem semmi gond, nálam ez még abszolút a vállalható kategória. Aztán Curryék is néha visszaszólnak, és szerintem ez is oké. Mert, ha teljesítmény van mögötte, akkor ez vagányság, ha nincs, akkor csak szimpla szájkaraté.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 22:33:02

Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.28. 18:17:21

Azért azt tegyük hozzá, hogy sok embernél ha van önbizalmad, és nem ilyen szolid, visszahúzodó, nyámnyila vagy akkor már az "nagyképűség".

Egy LeBron, Kobe, vagy Curry miért ne lehetne "nagyképű"? Nyilván egy Nick Young ne legyen, de nekik van mire.

Amúgy is az ilyen ligákban általában csak a szöveg megy. Ott volt pl. Garnett, hustle meg minden, aztán ilyen Calderon kalibereknek ment neki.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.28. 18:16:29

De kap vicces fújásokat szerintem is. Vagy inkább úgy fogalmazok véleményeseket.
Ezeket én is látom,hiába szimpatikusak,meg tetszik amit csinálnak.

De ez a mai kosárlabda velejárója, megkapja mindegyik sztár, régebben is,most is.
CSak több a kamera ahogy írod, és jobban ki lehet kockázni,és meglátni hogy névre fújták e.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése