USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.02.28. 18:02:27

Én abszolút rajta ülök a GSW bandwagonon,de számomra is van olyan,ami nem tetszik. Nevezetesen a könnyű fújások. Lehet h én látom rosszul,de mintha Curry több sztár fújást kapna,mint korábban. Avagy rosszul látom?

Az arc pedig nem nagyobb,csak a kamera több és több mindent lát,kiprovokál,belelát.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 14:59:51

Bowent azért hoztam fel példának, mert amúgy azokat régen sokszor le se fújták. :D És félre értettél, nem Currynek vagy bárkinek akartam volna rosszat hanem a "harcmodorra" volt példa Bowen meg az egész.

Fogalmazzunk úgy hogy inkább shooting csapat mint sem, de nyilván nem csak azt tudják, de pl a ligaátlagnál ha jól rémlik 7 emberük is jobban triplázik.

Eddig szerintem nem is volt ebből úgymond baj, én is azt mondom hogy a pályán kell válaszolni. Mostanában kezdtek el nyilatkozgatni meg mutogatni.

Bowen meg az egyik legjobb védő volt, őt azért nem nagyon firkálták meg (de itt is az idő megszépítheti az eseményeket), de volt rá példa és igen elővett néha olyan dolgokat hogy csak na. :D Carternek többször odalépett, vagy emlékezzünk a karate rúgására.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.28. 14:40:00

és aki elkezdi az mossa kezeit,az tisztelettudó?
jah, nem.
nem viselkednek tisztelettudóan a GSW-vel sem, akkor ők sem fognak.
amúgy meg a trashtalk mellett kimennek a pályára,és odarakják ott is a "visszaválaszt" elég rendesen.

Eleve a GSW nem csak egy shooting csapat, képes csúnyán is nyerni,lásd tavalyi Finals, vagy idén is a nagyobbak ellen csúnyábban nyertek,mert az kellett.

Bowen meg mit ér el vele ha átlép Curry-n?
Kiállították az olyanokért régen is az embereket ha görénykedtek, és most is. Lesérül Curry, hurrá, ez aztán fair play, és a sport szeretete,ezt kívánni,hogy ne kelljen fel egy darabig. Volt már ilyenre példa, felkelt és beledobott a kis frusztráltaknak 2-3 triplát az arcába, és el volt intézve a történet.
Azt a Bowen is ha már őt hoztad szóba az akkoriak meg tudták firkálni rendesen, és mégse lépett át senkin, és nem maradtak lent minden meccsen az emberei akiknek odacsapott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 14:34:37

Mostanában kezdték ezt el, hogy félig paraszt stílusban visszaszólogatnak.
Green meg a pályán, már elég régóta. :D Kerr meg pont pár napja nyilatkozta, hogy ironikusan Curry be se férne a régi ligákba lassan.

Mondjuk ez a része az egész ligára jellemző, hogy szerintem irdatlan nagy képmutatás ez, mert mindenki bratyizik mindenkivel, de néha még a pályán is ami szerintem azért elég nonszensz, mert a pályán nincsen apád se anyád. Aztán mikor meg "baj van" akkor mindenki hibás. :D Ez nem csak a GSW hanem más úgy mindenki (en bloc. :D ). Green vs Clippers pl szerintem kifejezetten érdekes. De kicsit olyan mint mi, hogy beváltunk állítva jó fiúknak, miközben nem jó meg rossz harca se a foci se kosár és a GSW arca ebben jön ki talán, hogy ők is a "szép fiúk" aztán most megy a szekér de verhetetlen csapat nincsen, s ha még nem is értek egyet azzal hogy Barkley, Robertson Rodman bárki mond, nem kezdek el kifigurázni ilyen embereket. Itt kéne tisztelettudónak lenni szerintem. Mondja, amit akar aztán kimegyek és toljuk neki és nyer shooting csapat bajnokságot. Persze erre jön az hogy kell a trashtalk (de szerintem nem azokkal akik befejezték), ami igaz is, de ezt írom hogy ha meg baj van, akkor a GSW-nl is megy a sírás a sproi felé, megy a Green elzárás stb.

Soha nem vagyok híve ennek hogy bezzeg régen minden jobb volt, mert akár kosár akár foci mind fizikálisan, mind képzettségben mint taktikailag fejlődött, de azon része hogy sokszor "papírok" játszanak az valós. Itt arra gondolok, hogy ma valóban szinte a semmire fújkálnak flagrant faultokat, meg ilyenek, bezzeg a lépéshibát azt nem nézik. :D Curry tényleg jó, sőt most már kilehet jelenteni hogy még Allennél is nagyobb shotter pedig hol a vége, de hogy pl egy jó Bowen már úgy alálépett volna hogy egy darabig nem kell fel az tuti. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.28. 14:27:35

Vagy például:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.28. 14:10:31

én ezeket a milyen jók nyilatkozatokat általában reakcióként látom.
Pl amikor beszólnak nekik,hogy nem jók, meg hajszolják a rekordot...és akkor jön a reakció erre.
A pályán pl baromi koncentráltan és alázatosan játszanak, a többi meg teljesen mindegy. A csapat nagy része csendben teszi a dolgát, az edzőktől sem olvasok nagyképű nyilatkozatokat. 1-2 rebellis meg minden csapatban van,és volt is.

Nem tudom,én ezt a nagy arcot egyáltalán nem érzékelem, pedig ha valaki,hát én gyűlölöm a nagyképű,lekezelő, flegma viselkedést, és amúgy sem kedvenc csapatom a GSW,hogy elfogult legyek velük.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 13:59:54

csababarca írta:Ez a nagy arc miben nyilvánul meg?
Twitter háborúban. :D Mostanában kezdték felvenni azt a stílust, hogy ironizálva mondják hogy ők amúgy milyen jók.

Plusz Green egy remek játékos, én is nagyon szeretem, de egyszer valaki csúnyán belefog lépni az arcába. :D És erre amúgy egy Clippersesnek van szerintem a legnagyobb esélye, de kár hogy már nincs Stephenson. :D

Félre értés ne essék, a pálya a lényeg, csak hát az ördög nem alszik és aki elkezd azzal kérkedni, hogy milyen jó azt egyszer utoléri a végzet.

Volt itt pezsgős sztori, volt itt Green kezdte el magyarázni hogy kislányok a Rox játékosai stb. Kell a trashtalk, de főleg Green rohadt sokat gondol szerintem magáról.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.28. 13:47:58

Ez a nagy arc miben nyilvánul meg?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.28. 13:42:39

Bob_Marley írta:amúgy kicsit nagy az arc.
Örülök, hogy nem csak én gondolom így.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 13:03:57

kanty írta:Currynek már valaki szólhatna, hogy ilyent nem illik. :lol:
Eddig pesszimista voltam, de szerintem most már meglesz a rekord.
Ja, és remek dolog beszólni Currynek, és a GSW-nek, mert akkor ilyen meccseket hoznak.
Ahol végig vezet a Thunder és többször elbénázzák és nyer a GSW egy ilyen dobással? Ha erre játszanak, hogy mindig ilyen meccset hozzanak az talán kicsit kockázatos. :D Tudom hogy többes számban volt a meccs és talán arra utalt, hogy a Spurst is nagyon megverték meg a Clevelandet is, de pont ezután a Thunder meccs után nem jó ezt felhozni hogy pl Oscar Robertson "beszólt".

Amúgy szerintem nem beszólogatások ezek, szimplán idő megszépíti a dolgokat és valakinek ez jön be valakinek más. Én is sokkal inkább szeretem a klasszikus kosárlabdát mint a ki dob több hárompontos játékot....Szóval attól még hogy ők máshogy látják, játszanak eléggé érdekesen nyilatkozgatnak. Persze az számít ami a pályán van, de amúgy kicsit nagy az arc.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.02.28. 12:55:12

Currynek már valaki szólhatna, hogy ilyent nem illik. :lol:
Eddig pesszimista voltam, de szerintem most már meglesz a rekord.
Ja, és remek dolog beszólni Currynek, és a GSW-nek, mert akkor ilyen meccseket hoznak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.02.28. 11:08:38

Olyanok mint mi, a nagyok ellen vannak ott fejben leginkább, kicsik ellen meg képesek leengedni :mrgreen: (túlzás van benne)

Curry egészen elképesztő, az a tripla is a végén...meg eleve 12 triplát dobni, 16 kísérletből, ez embertelen. És nem tiszta triplái vannak, persze abból is adódik,de sokszor benne vannak az arcában, és nem zavarja.

20-4et simán mehetnek, de ha nem akkor sincs semmi, így is nagyon jó szezont futnak, az érdemi dolgok meg majd a PO-ban eldőlnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.28. 10:59:54

Nagyok ellen amúgy is jók. :D
Harminccal verték a Spurst, Cavst stb. Portland, Milwaukee, Dallas, Denver, Detroit verte őket. Szóval nem is talán azok a nehéz meccsek hogy Spurs, akik szerintem pl tuti "leadják" a meccseiket a végén hanem majd olyanok akik nagyon kaparnak helyekért.

Tessék. :D
ESPN Stats & Info ‏@ESPNStatsInfo 5 ó5 órával ezelőtt

The Warriors improved to 16-0 against the teams currently in the top 10 in the NBA in win percentage.

Mi meg a tizediket nyertük otthon zsinórban az smafu? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.02.28. 11:11:16-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.28. 10:17:53

Steph Curry Drains the Game Winner vs Oklahoma City:
https://youtu.be/GEMVGHoenXM" target="_blank

Stephen Curry finishes with 46 points, breaks his own NBA record for 3-pointers in a season (288) & ties NBA record for 3s in a game (12).

Megdöntötte a tavalyi rekordját és még van 24 meccs... :D 120 tripla még simán benne van az emberben.

20-4-et kell hozniuk mostantól és megdöntik a Bulls rekordját (legnehezebb meccseik: Thunder otthon, Spurs idegenben, Clippers otthon, Spurs otthon, Spurs idegenben).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.02.28. 09:57:33

ktm írta:De sajnalom, hogy kihagytam a GSW - OKC -t. Azt hiszem az OKC most egy eletre megtanulta, hogy Curry-t felpalyanal fel kell venni.
Pedig mit művelt. :shock: Hihetetlen, mint aki más bolygóról érkezett. Nincsennek rá szavak. :twisted:
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.02.28. 09:33:48

De sajnalom, hogy kihagytam a GSW - OKC -t. Azt hiszem az OKC most egy eletre megtanulta, hogy Curry-t felpalyanal fel kell venni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.27. 13:26:34

Maradt volna Brooklynban, sőt több éves szerződést szeretett volna Nyáron hogy majd adnak neki, de kitették. :D Nem rajta múlott.

A jó idő az jó ok. :D Plusz ott az adózás is kedvezőbb, lehet ezért is.

Toronto nem rossz ötlet, de szerintem ők nem akarták volna megbontani a csapatukat és úgy rémlik szóba se került a Toronto.
Ha meg celebkedés akkor mehetett volna a Clippersbe. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.27. 13:21:28

PCsabi írta:Mert ott jó idő van? :D
Plusz lehet celebkedni :D
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.27. 13:08:33

Bob_Marley írta:Szóval a másodvonalból a Miamiban van a legnagyobb lehetősége hogy játsszon.
Toronto?
A pénz meg olyan, hogy oké hogy eltett 20-at de sose rossz ha valahol többet tudnak adni. :D
De ha csak a pénz érdekelte volna, akkor szép csendben marad Brooklyn-ban és eltesz 23 milliót.
Én próbáltam racionális indokot találni, de akkor szerinted miért Miami?
Mert ott jó idő van? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.27. 12:15:14

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Wade párszor sérült, meg ők sapka alatt vannak többet is tudnak adni mint minimum. :D
Bajnokesélyesnél is tudna 25 perceket játszani.

A pénz meg valószínűleg annyira nem érdekli JJ-t, ebben a szezonban már eltett 20 milliót.


Here's A Video Of 35 Times Stephen Curry Hit A Shot From 28+ Feet This Season:
KATT
Thundernél talán igen, de ők meg elhozták már Foyet és Waiterst. Tök mindegy hogy Johnson valószínűleg többet tudna hozzá tenni,tele vannak. A Cavs szerintem fullos, Spurs még talán, GSW szerintem kizárva. Szóval a másodvonalból a Miamiban van a legnagyobb lehetősége hogy játsszon. A pénz meg olyan, hogy oké hogy eltett 20-at de sose rossz ha valahol többet tudnak adni. :D Én próbáltam racionális indokot találni, de akkor szerinted miért Miami?
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.27. 11:50:10

Bob_Marley írta:Wade párszor sérült, meg ők sapka alatt vannak többet is tudnak adni mint minimum. :D
Bajnokesélyesnél is tudna 25 perceket játszani.

A pénz meg valószínűleg annyira nem érdekli JJ-t, ebben a szezonban már eltett 20 milliót.


Here's A Video Of 35 Times Stephen Curry Hit A Shot From 28+ Feet This Season:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.26. 21:31:14

PCsabi írta:Free agent Joe Johnson will sign with the Miami Heat.

Na, ezt nem értem. Miért?
Wade párszor sérült, meg ők sapka alatt vannak többet is tudnak adni mint minimum. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.26. 21:24:21

Free agent Joe Johnson will sign with the Miami Heat.

Na, ezt nem értem. Miért?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.26. 05:30:44

neobarca írta:Szerintem vissza megy Atlantába Bob. Bár Cavst írnak legnagyobb esélyesnek.
És mit szólsz a Melo-Boston frigyről? Állítólag s Boston nagyon akarta őt. De élt volna a no trade jogával. Még szerencse hogy maradt mert elég hülyén áll nekem a zöld szín... :D
Szerintem is jó, hogy maradt, nem bírta volna a térde a Stevens féle le-fel rohangálós játékot. :D

Johnson meg szerintem bajnokesélyeshez fog menni az is lehet berántja a Cavs, de egyébként minket is írtak, hát ne már. :D Kettes-hármas poszton tele vagyunk. Igaz mi draftoltuk anno, de már semmi értelme nem lenne szerintem visszahozni. Habár alapjáraton segítség lenne, mert van még benne kakaó, de komolyan mondom inkább Huntert próbálgassuk vagy James Youngot mint őt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.02.25. 23:00:05

Szerintem vissza megy Atlantába Bob. Bár Cavst írnak legnagyobb esélyesnek.
És mit szólsz a Melo-Boston frigyről? Állítólag s Boston nagyon akarta őt. De élt volna a no trade jogával. Még szerencse hogy maradt mert elég hülyén áll nekem a zöld szín... :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése