USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.16. 12:30:12

neobarca írta:Egyébként Odennel mi a tök van? Tud róla valaki, valamit? A felkészülési meccseken játszott és "ódákat" zengtek róla. Azóta se látta senki.
Na csak emlegetnem kellett, hajnalban pályára is lépett:
http://www.youtube.com/watch?v=GpczHqY6wNA" target="_blank

Jimmy Butler 60 perc 20 másodpercet játszott, ami franchise-rekord.
"Jó neki. Talán sütnünk kellene neki valami tortát vagy valami." By: Noah :mrgreen: :mrgreen: szakadok :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.16. 10:55:28

Ez most rossz csere volt tőlünk, Bob,nem is értem miért lelkesedsz.
Benyeltünk két lejáró helyett egy jövőre is garantált szerződést, aki ráadásul Joel Anthony, aki használhatatlan ember.
A cetlik meg szintén lutrik, most az,hogy a Sixers bemegy a PO-ba még akkor is minimális esélyű,ha nyáron jól húznak.
Szóval ez most szerintem egy félresikerült csere volt, amivel a GSW jól járt, mi meg kevésbé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.15. 23:08:51

Bucks, Celtics and Lakers are a combined 3-26 since Dec. 23.
#tank
Bob_Marley írta:Ainge egy ATYAÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!
De komolyan mondom, a csávó olyan cseréket hajt végre, hogy hihetetlen.
Azért én nem lennék ennyire elájulva ettől a cserétől :D

Rendben, hogy Crawford-ot cserélnetek kellett, mert jön Rondo, de szerintem többet is ki tudtatok volna hozni belőle. Nagy rá az esély, hogy a 76ers 1st-ből nem lesz semmi, szóval kaptatok 3 második köröst ill. benyeltétek a használhatatlan Joel Anthony-t, akinek jövőre is van szerződése.

Warriors-nál komoly lesz a backcourt rotáció: Steph Curry, Jordan Crawford, Klay, AI2, Barnes.

Ira Winderman
Greg Oden is in uniform and active tonight, per Pat Riley in Washington.



Study Shows Just How Little Action There Is in Average NFL Game:
KATT
Game action: 11 minutes.
Replays: 15 minutes.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.15. 19:02:07

Ainge egy ATYAÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!
De komolyan mondom, a csávó olyan cseréket hajt végre, hogy hihetetlen. Nyilván a védett pick stb necces, de pont mire felépül Rondo, elpasszolja Crawfordot, s megint szerzett egy jövőbeli első körös cetlit.
Egy miatt fáj a dolog, hogy Wallace-szal kellett volna ezt valahogy megoldani, de így első blikkre azt mondom remek csere. Joel-t igaz fizetjük jövőre is, de ez viszont jól fest:
Boston's 1st rd picks: 2014 (3): own, BRK, PHI (lott protected); 2015 (2): own, LAC; 2016 (2): own, BRK; 2017 (1 swap); 2018 (2): own, BRK. És a 2016os meg 2017es nagyon jól hangzik, a Brooklyn ott nagyon gyenge lehet. Ez a Philly pick meg elvileg a jövőt tekintve is számít, ergo ha idén bejutnak a rájátszásba vagy j9övőre, akkor miénk a cetlijük (nyilván idén nem fognak. :D ) ha egyik évben sem, akkor 2 második körös lesz belőle.
Megvan egy jó kis mag (Bradleyről keveset beszélünk, pedig MIP szavazáson felkerülhet a térképre 5 pontot javult az átlaga, s nem játszik sokkal többet), vannak cetlijeink, s van egy csomó pénzünk is. Mire 2016-17 jön (3-4 évre teszem a valódi esélyesség időszakát), s a Brooklyn "remélhetőleg" gyenge lesz, még tudunk plusszban jó helyen draftolni, s ott megint felkerülhetünk a bajnokaspiránsok listájára.

És szépen gyűjtögetünk, s idén meglehet az a top 5 cetli, nézem a meccseinket, "tervszerű" a dolog, mindenki ellen partiban vagyunk, jól játszunk, mikor jön a vége, meg kikapunk. Nincsenek siralmas meccseink, kiadós vereségek szépen 5-10 pont körül kapitulálunk, de mindenki játszik, küzd hajt, fiatalok fejlődnek( Sully-Bradley). Nagyon jó az irány Bostonban :wink:

Miaminak megéri, mert sokat spórol, Oden meg majd akkor játszik ha kell. Bemelegítéseknél nem egyszer láttam, pihentetik, gondolom szezon utolsó negyedében játszogatják meg a PO-ban is, s formaidőzítéssel bevetik Hibbertre. GSW-nek is remek csere a padjuk erősödik. Nekünk meg kiváló csere lehet, ehhez iszonyat kell szurkolni a Phillynek. Szóval Eazzy innentől kőkeményen LETS GO SIXERS. :mrgreen: De ha nem jön össze a Phillnyek a PO jövőre (szerintem egy Noel-MCW + top3 draft jó kiindulópont lehet), akkor meg a két második körös cetlikkel a jövőben szintén lehet gazdálkodni, s bevonni cserékbe adott esetben. Szóval ezt részünkről remek cserének ítélem meg, még ha Joelt jövőre is fizetjük.

Lee-Bayless csere meg úgy tűnik mindkét félnek jót tett, Bayless jól játszik nálunk, plusz ugye spóroltunk, a Grizzben meg végre valaki tényleg tud triplát dobni. :D Lee tegnap 24-et szórt az OKC-nek, nyert is a medvehad.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.15. 18:46:31

Újabb csere Boston háza tájáról:

Golden State Warriors adja: Toney Douglas
Golden State Warriors kapja: Jordan Crawford, Marshon Brooks

Miami Heat adja: Joel Anthony, védett 2014 PHI 1st, 2014 Miami 2nd
Miami Heat kapja: Toney Douglas

Boston Celtics adja: Marshon Brooks, Jordan Crawford
Boston Celtics kapja: védett 2014 PHI 1st, 2014 Miami 2nd, Joel Anthony

Az, hogy a Bostonnak és a Warriorsnak mi benne a biznisz azt látom. De a Miaminak mi a fene? :shock: :?

Egyébként Odennel mi a tök van? Tud róla valaki, valamit? A felkészülési meccseken játszott és "ódákat" zengtek róla. Azóta se látta senki.

Szerk: Közben jött is a cikk a cseréről:
http://kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-jordan- ... snel-11637" target="_blank

Hopp. Igaza van. Anthony-t én nem is figyeltem. Így viszont én sem vágom a Bostont... :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.13. 17:51:47

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.01.12. 22:14:38

Szokásom szerint jövök januárban bekapcsolódni az NFL küzdelmeibe. :D Még áll a 49ers, úgyhogy minden rendben. 8) A NC könnyebben megadta magát, mint gondoltam volna, úgyhogy mostmár a Seattle ellen is be kell húzni és irány a második bowl két év alatt. Tavaly nagyon csalódott voltam, hogy kikapott a csapat a Ravenstől, idén muszáj nyerni! And the quest continues... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.12. 21:57:22

Bob_Marley írta:Ezért sajnáltam nagyon, hogy kiesett a Kansas, sokkal jobb védelmük van, mint a Coltsnak, akiken szó szerint végigrohangált a NE.....
Pedig most kedvezett neked a Pats, sok futás volt,több mint passz :)


Ez a Frisco-Carolina meccs sima, nekem nagy csalódás a Panthers, úgy is,hogy Kapernickéknek szurkoltam jobban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.12. 19:28:32

Ezért sajnáltam nagyon, hogy kiesett a Kansas, sokkal jobb védelmük van, mint a Coltsnak, akiken szó szerint végigrohangált a NE.....Másik meccsen a Seahawksnak nagyon örülök, most a Frisco előtt megint nagy feladat, a Panthers borzasztó jó elől-hátul. Esti meccsen simát várok, ha csak Rivers nem dobál vagy 5 TD-t, s egy pontzuhatagos meccsen valahogy nyernek, de a Chargers védelme nem sokat fog érni a Denver ellen szerintem....

szerk: Remek volt a Frisco, végig sikerült uralni a meccset a védelem meg parádés volt. Ez a Seahawks-49ers csata jövő héten óriási lesz. Aki itt nyer véleményem szerint a Superbowlt is megnyeri. Top védelmek, remek futójátékosok, higgadt támadások. Mindkét csapat nagyon szimpatikus, de a Frisconak szorítok, hogy végre idén odaérjenek. De Seattle-ben borzasztó nehéz lesz a szintén nagyon jól összerakott, s kiemelkedő védelem ellen. Hú de várom már :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.01.12. 21:59:58-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.12. 03:29:31

Sport 2-n Dallas meccs ismétlés megy :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:
hát komolyan sírok... átdobják a puntert bakker.... :lol:

amúgy belegondolva Incomplete pass-t akart a Punter, nem jött össze... ez nagyon gáz volt....
és még 2 pont a Coltsnak...
most meg 2en együtt akartak leszedni egy Luck passzt a védők.... el is kapták mind a ketten, és emiatt nem lett Interception, mert persze pöppet zavarták egymást......
szerk:
na úgy tűnik behúzza a Pats, a futók odatették magukat elég rendesen :)
Gostkowski puntolgatott, Brady meg a Field Goaloknál tartotta a labdát ugye Holderként :D
mik történnek, ha lesérül a punter. :)
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.12. 02:11:18

ferninho írta:Kemény meccs lett ebből a Saints- Seahawks találkozóból, de a Seattle jobban megérdemelte, ez egyértelmű, de azért itt a végén kemény volt, hogy még volt esélyük visszahozni :D
Colston mi a fenét csinált itt a végén,magyarázza már el valaki........... :lol: :lol: :lol: #-o
ilyet még nem is láttam.... :lol:
szépen kilép és még Brees felpasszolhatta volna, erre.... :lol:


most jön a Pats - Colts.
Én az idei teljesítményével a Patriotsnak teljesen elégedett vagyok, túlszárnyalták minden elképzelésemet, szóval bármi lesz nem fogok szomorkodni.
Persze jó lenne, ha behúzná a Patriots, meg elméletileg ők az esélyesek, de itt már bármi megtörténhet :P

Nem értem mit csinált, mire számított?! Kilép szépen, aztán még egy utolsó esély Breesnek egy felpasszra.
Mondjuk ez milyen egy idióta szabály,hogy ilyen esetben levesznek 10 másodpercet az órából...
Kár az első félidőért,ott valami botrányos volt a Saints offense.
Lynch brutális volt, miatta nem szomorkodom, meg Wilson is szimpatikus, sőt, Brees a kedvenc irányítója,szóval pláne az :D

Most remélem legalább a Pats nem hagy cserben,és Bradynek jobban kijön a lépés,mint Breesnek!
Go Pats!

Szerk.: Hopp, Luck eladta az első percben, 1-2 yardig visszahordtuk,majd első futásra megvan a TD! 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.12. 01:52:05

Kemény meccs lett ebből a Saints- Seahawks találkozóból, de a Seattle jobban megérdemelte, ez egyértelmű, de azért itt a végén kemény volt, hogy még volt esélyük visszahozni :D
Colston mi a fenét csinált itt a végén,magyarázza már el valaki........... :lol: :lol: :lol: #-o
ilyet még nem is láttam.... :lol:
szépen kilép és még Brees felpasszolhatta volna, erre.... :lol:


most jön a Pats - Colts.
Én az idei teljesítményével a Patriotsnak teljesen elégedett vagyok, túlszárnyalták minden elképzelésemet, szóval bármi lesz nem fogok szomorkodni.
Persze jó lenne, ha behúzná a Patriots, meg elméletileg ők az esélyesek, de itt már bármi megtörténhet :P
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.11. 13:03:35

Bulls is veretlen, mea culpa. Mondjuk a Brooklynnak kellett 2 OT, hogy megverje a Miamit, a másik NY-i csapatnak elég volt egy "sima" meccs. :mrgreen:
Éledeznek a "szunnyadó óriások", jó tesz a konferenciának. James 2008 óta először pontozódott ki, amúgy így egynek elmentek, hogy becenevek voltak a mezeken, de remélem azért ebből nem nagyon lesz rendszer, mert kicsit komolytalan lenne.

Evans megsérült, Wizards 66 pontot dobott, ami negatív rekord, mi megint jól játszottunk, fel is álltunk a végén, de Curry kinyírt minket. De panaszra nincs ok, mindenki ellen meccsben vagyunk, jól játszunk, de kikapunk, ami a tanknak nem árt. :D Lakerst nagyon megruházta a városi rivális, volt majdnem 50 is közte.
Pistons tényleg csalódás, de szerintem a Pelicans is, azért Mo Cheeks-et is sokszor előveszik a Detroit gyenge játéka miatt.

Ja és online visszalehet nézni a meccseket, HD-ban:
http://vk.com/video3998837_167080411" target="_blank
Remek csatorna, rengeteg mérkőzés felkerül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.11. 09:05:19

A Miamit is elkaptuk. 8) Mi folyik itt Gyöngyösön! :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.10. 16:43:40

Mondjuk ez a Heat kb. 60%-on pörgött.

JR:
http://youtu.be/cT5Pt62WJpw" target="_blank
Kabaré.

LBJ szülinap:
http://worldredeye.com/2014/01/lebron-j ... ay-at-liv/" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2014.01.10. 10:02:54

Nagyon csalódott leszek ha nem tudjuk elcserélni őt, abszolút káros a jelenléte, ez egyértelmű.
Tavaly behízelegte magát a drukkerek szívébe, game-winnerek, magához képest okos, hasznos és konstans jó játék, egy picit már kezdtem elhinni, hogy Woodson kiemelt figyelme és türelme irányába megtérül, de nem, menthetetlen az ember.
Mehet a fenébe valami lottery csapatba királykodni, az az ő terepe.
Egyébként igen, elkezdtük végre a szezont, az utóbbi öt meccsen 4-1 a mérleg, és ezek közül egyedül a Dallas ellen éreztem úgy, hogy a kevésbé rossz csapat nyert, a többin komoly teljesítményt tettünk le az asztalra. A következő 15 meccsből 11-et hazai pályán játszunk, lehet folytatni a kapaszkodást.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.10. 09:07:13

Azért a Heat-et elkaptuk. Nagy skalp egy ilyen Knicksnek. :)
J.R. a padon maradt. Ahova való... :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.09. 12:56:58

LeBron James calls D Wade's travel:
http://youtu.be/tcvlEeCbkKE" target="_blank
:mrgreen:
Gareth Tello írta:Jófej gyerek ez a Giannis. :)
Ez alap 8)
csababarca írta: Szerinted miért ennyire gyenge a Pistons?
Ez a kép mindent elmond Smith-ről:
KATT

A csapat PG-je pedig Jennings.

És ezzel szerintem meg is válaszoltam a kérdésedet :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2014.01.09. 08:55:30

Nem sűrün írok màr, de most muszàj mert Bob idèn a Bulls is veretlen mèg :D. Maradva a Bullsnàl, kivàncsi leszek kit akarnak hozni nyàron, Mirotic rendben őt szinte kötelező, de Paxson azt nyilatkozta hogy egy Rosehoz hasonló kaliberű franchise playert szeretnènek, Noah szerintem biztos hogy marad, Noah, Butler, Mirotic, Rose, ès ötödiknek ki? Felvetődött Melo neve, nem mondom hogy nem örülnèk neki, de ez majd kiderül a holt szezonban, ahogy Boozer ügye is, mondjuk az szinte biztos hogy amnesztia lesz.

Egyèbkènt idèn hihetetlen sűrün vannak rekord döntèsek, szinte minden napra jut egy, akàr franchise szinten, akàr liga szinten, elèg kiszàmíthatatlan, ha csak az előző estèt nèzzük, a nets ès a hawks győzelme engem igen csak meglepett..
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.09. 07:21:06

A GSW kipipálva, ha jól látom playoff-helyen a csapat. Migiri =D>
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.09. 07:05:29

Bob!
Szerinted miért ennyire gyenge a Pistons? Ránézve a keretre szerintem sokkal jobbnak kéne lenniük, a magasállományok névre,képességre elitnek tűnik: Monroe,Drummond,Smith.
Kint sem gyenge emberek vannak azért,mégis mi hibádzik náluk?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.09. 03:43:24

Spike Lee fekete-fehér Knicks sapkában a Barclays centerben.
https://pbs.twimg.com/media/Bdf62gFIQAAWvOP.jpg:large
Nagyon jó egyébként a meccs, Kirilenko megjelenésével azért ez egy kicsit másabb Nets, végig vezetnek nagyjából van hátra 6 perc 89-88. Jó lenne megszakítani a GSW győzelmi sorozatát.
A Nets kommentátorok egyébként zseniálisak, időkéréseknél, mikor reklámszünet van a TV-ben énekelgetnek. :lol:
93-93 két perc hátra, nagyon kéne ezt a Netsnek. Livingston nagyot játszik.
KEVIN GARNETT a házban!!!!! Nem játszik csak 20 perceket, de ezen a meccsen, meg úgy en bloc mostanában azért elindult felfelé. 4 labdaszerzés, s ez a végén baromi fontos volt. Kirilenko és Garnett 2 parádés labdaszerzés az utolsó 1 percben. Erre Livingston faltolja Curryt a tripla közben 10 mp-el a vége előtt 5 pontos előnynél, persze hogy bedobja mindhármat, mikor azt hinné az ember vége, ilyen hibát csinálni....Szerencsére Garnett bedobta mindkettőt, 11 pont tőle a negyedik negyedben, jó lesz ez a Heat ellen majd Pénteken.
102-98 a GSW tíz meccs után kikapott, na és ki az egyetlen veretlen csapat idén???Hát persze, hogy a Brooklyn. :lol:
Toronto is nyert a Pistons ellen, így a Nets PO helyen van.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.08. 14:32:42

Bob, Game!
http://www.brewhoop.com/2014/1/7/528340 ... blog-entry" target="_blank

Sanders korrekt volt :lol:

Jófej gyerek ez a Giannis. :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.07. 19:42:34

Ez kicsit a semmiből jött :)

Bulls:
1. Egyértelmű, a spórolás volt a fő cél.
2. Rose és Deng nélkül mehet a tank.
3. Kings cetli agyon van védve, szerintem abból semmi sem lesz (ja, de egy 2017-es másodikkörös), a két Blazers cetlivel meg ha csak 1 használható játékost húznak, akkor dobok nekik egy virtuális pacsit. Nekik inkább az a buli, hogy felcserélhetik a saját pickjüket a Cavs-ével.
4. Boozer-t nyáron valószínűleg kidobják.
5. Szerintem lehet, hogy Noah-t is megpróbálják elcserélni ebben a szezonban.

Cavs:
1. LBJ után van végre egy normális SF a csapatban.
2. Innentől kötelező a PO, sőt, egy 2. kör is benne van.
3. Viszont ha Deng nem hosszabbít (Bulls-tól egy 3 év/30 milliós ajánlatot kapott, amit elutasított, mert 45 milliót akart), akkor gyakorlatilag fél év Luol-ért és egy lehetséges PO-ért eldobtak 3 draftjogot. És Deng nélkül tuti, hogy a 2014-es drafton min. az első 10-ben választhattak volna (Exum? Grant?).

Bynum meg jöhet a Heat-be :P
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.07. 15:34:06

Eazzy írta:Itt egy másik szintén akrobatikus TD: http://www.youtube.com/watch?v=C0z5Ye3fC9Y" target="_blank
Jaja. Láttam, hogy 2012-es a vidi. Azért is írtam, hogy valszeg lerágott csont.
Viszont amit linkeltél, ott csoda, hogy az emberke egyáltalán életben maradt. :mrgreen: Nagyonkemény... :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése