USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.05. 12:47:00

csababarca írta:
bezzeg Garnették, vagy James/Bosh mennyire jófejek és cukik voltak :lol:
Hát, nem egy 73-9-es teambe mentek gyűrűt chaselni, annyi biztos.
De abban egyetértek, hogy a liga is nyakig benne volt ebben, a sapka agyatlan emelésével.

amúgy már az elbukott nagydöntő után dobbantottam volna OKC-ből a helyében, RW-vel nem lehet egy csapatban játszani, iylen szintű és labdaigényes játékosnak. Vétek volt, hogy nem adtak a kezébe elég labdát, ez tutólag Brooks is elismerte.
Tavaly ott lett volna a lehetőség, de Durant elchokerkedte 3-1-ről. Előtte sérülések is közbe jöttek. Azért ne tegyünk úgy, mintha az OKC ne lett volna éveken keresztül legit bajnokesélyes csapat. Egyszerűen Durant nem tudta kihasználni a lehetőséget, ezért inkább elment csicskulni egy GOAT alapszakasz csapatba.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.05. 12:33:37

Messias2 írta:
KD-nek meg köszi még egyszer... 4-5 évre offolhatjuk is az NBA-t kb...
bezzeg Garnették, vagy James/Bosh mennyire jófejek és cukik voltak :lol:

a liga tette ezt lehetővé, nehogy már Durant hibája legyen, hogy a gsw-nek ilyen szerződései vannak. :roll:

amúgy már az elbukott nagydöntő után dobbantottam volna OKC-ből a helyében, RW-vel nem lehet egy csapatban játszani, iylen szintű és labdaigényes játékosnak. Vétek volt, hogy nem adtak a kezébe elég labdát, ez tutólag Brooks is elismerte.


mindegy, én élvezem, de még messze nincs vége ennek. Bármikor elkezdheti bedobálni a Cavs az openeket, akkor meg már más a dolog. Klay is a semmiből hozott most végre egy elfogadhatót. Ugyan úgy megtalálhatja a dobásait a Cavs is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.05. 12:01:44

Továbbra is hányok a döntőtől.
130 fölött kapni a döntőben..... Szégyen..

KD-nek meg köszi még egyszer... 4-5 évre offolhatjuk is az NBA-t kb...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.06.05. 10:34:45

Pótoltam a meccset, most már nem csak 1 negyed, hanem egy félidő volt szoros. :D
Sajnos simán benne van, hogy söprés lesz. James próbálgatja a csapattársakat, szórja az assistokat, de kevés a csapat és leginkább az a szembetűnő, hogy mennyire botrányosan dobják a triplákat. Ez viszont nem a GSW (amúgy kiváló) védelmének a dicsérete, mert sok open marad ki, ami a döntőig ziccernek számított a Cavsnél is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.05. 02:42:27

Szeretem amikor tiszta blokkot befújják faultnak...

Sok most az eladott labdája a gsw-nek, vissza kéne venni.

Szerk.: nem értem miért kapkod a gsw, érthetetlen labdaeladások. Ész teljes hiánya ezen a meccsen a gsw-nél, így be fogja húzni a cavs.

komolyan ez a gsw olyan mint mi fociban...állandóan túlvariálják.első meccsen full egysezerű megoldásokkal kicsinálták a cavst, most meg belemennek a hülyeségbe. Cavs meg köszöni szépen a lehetőségeket.
ha nem limitálja a to-kat a gsw,könnyen elveszthetik a pályaelőnyt.

szerk.: na sikerült csökkenteni az eladott labdákat, ki is épült eg előny, illene megtartani.
Jamesen először látok fáradtságot évek óta...mondjuk semmit nem jelent, mert így is megver erőből,lendületből akárkit.


Megvan, még kettő kell :)
Durant és Curry elképesztőek. KD esetében féltem, hogy a teher agyonnyomja, meg az ostoba méltánytlaan ekézések, de szerencsére nem. Curry meg tripladupla. James is, Magiccal együtt a legtöbb már a Finalsekben.


Most jön 2 Clevelandben, egyet be kell húzni,aztán most otthon lezárni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.03. 17:57:16

Through 10 seasons, Allen Iverson had 6 fewer points than Kevin Durant for his career, on 2633 more shots.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.02. 18:03:47

Harmadik negyed közepén kinyomtam, addig:

1. Vérszegény Cavs offense, mondjuk most nem a Celtics vagy a Raptors az ellenfél.
2. Védekezésről sokat elmond, hogy Durant ziccereket dobált meg zsákolgatott.
3. Rengeteg TO ill. festékből kapott pont, GSW-nél meg alig volt eladott labda.
4. Irving betöréseit és a gyűrű közeli dobásait élmény nézni, hogy valami pozitívumot is említsek :D
5. Kiegészítő személyzet teljesen off.
6. LBJ tud ennél jobbat is, főleg védekezésben aludt el néha, plusz volt vagy 4 buta TO-ja.
7. Ennyit számít, ha van egy Durant-ed.
8. Klay, mi van veled? De Green sem volt kiemelkedő.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.02. 08:03:47

Messias2 írta:Úgy látszik, hányingerkeltő lesz a döntő is. Mondjuk erre számítottam.
nem láttad az előző két döntőt? minden meccse más volt, enm volt két ugyanolyan.
simán benne van, hogy téglázik Curry meg Durant is egész meccsen, mint ma Klay meg Green.

de legyen csak undorító 4-0, annak örülnék :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.02. 07:40:41

Messias2 írta: 1. meccs alapján ez inkább söprésnek néz ki....
Tavaly is annak nézett ki nem? Simán lehet ebből még 7 meccs.

Én nem is számítottam nagyon szoros meccsekre, ezen a szinten elég egy off night és akkor ez van.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.02. 07:25:02

Zolee23 írta: Miért? 1 meccs ment le. Tavaly is voltak 15-20 pontok oda vissza.
1. meccs alapján ez inkább söprésnek néz ki....
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.02. 07:18:47

Messias2 írta:Úgy látszik, hányingerkeltő lesz a döntő is. Mondjuk erre számítottam.
Miért? 1 meccs ment le. Tavaly is voltak 15-20 pontok oda vissza.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.02. 07:09:21

Úgy látszik, hányingerkeltő lesz a döntő is. Mondjuk erre számítottam.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.02. 04:18:52

Megint ellazázza a warriors, lehetne 20 ponttal vezetni, de temérdek ziccert hagynak ki...
plusz amire nem számítottam, hogy festékből szerzik a pontjaikat, kinti dobásuk nagyjából nincsen.
Ha jól emlékszem a második negyedben nem dobtak be triplát. :? (megnéztem, tényleg nem.)

Jamesre végre rá mertek fújni egy támadót, volt vagy 4-5 már olyan előtte. taps. amúgy egyedül tartja a Cavst, talán pihent 3 percet...meg Irving nyomott pár wtf kosarat még.

Játék képe simább,mint amire számítottam, pontokban a fentebb említettek miatt szoros a meccs. Messze több koncentrációra lenne szüksége a gsw-nek, ez a FINALS ébresztő.

Szerk.: második félidőre megjöttek a triplákl nagyjából, ziccerek is beestek. Durant nagyon nagy faktor, tényleg nincs rá egyelőre megoldás. De pillanatok alatt változhat minden, tavaly is rosszul nézett ki a cavs az elején.

4 TO a GSW-nél, nagydöntőkben ez rekord. 20 a Clevelandnél, ebből 8at James vállalt :shock:
31-15 az asszisztok aránya.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.01. 17:52:38

Aludva rá, én még mindig nem látom, hogy hogyan tudna a Cavs négyet nyerni a GSW ellen. Tavaly is kellett egy Green eltiltás, hogy megforduljon minden, a hetedik meccs meg lutri volt.

Matchupok is inkább a Warriors-nak kedveznek:

Irving-re ott van Klay, Love-ra Green, LBJ-re meg Iggy/Green/KD, ez így teljesen rendben van, persze ha god mode-ban van James, akkor senki sem állítja meg, csak 55% helyett 47%-kal fog dobni, plusz több TO. Másik részről viszont nehezebb a dolog, Curry-re megy Irving/JR, Klay-re JR/Shumpert (még ha rossz formában is van, akkor is kell rá ember, mert egyszer úgyis elkapja a fonalat), viszont egy ember még így is marad a KD - Green kettősből, mert James nem tudja levédekezni mindkettőt (és ne felejtsük el, most nem lehet őt "pihentetni" Barnes-on), valakire Love jut majd, ami azért nem a legjobb forgatókönyv. Ahhoz meg sok sikert, hogy túldobd a Warriors-t...

Tényleg egy esélye van a Cavs-nek, amit az alley oop-ban is említettek, belemászni a GSW játékosok fejébe, Curry hátha ráizgul, hogy a harmadik döntőjében sem lesz elit, Green-t meg ismerjük.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 22:53:54

Egy dolgon fog múlni a döntő: A kiegészítők mennyit tesznek hozzá.

LBJ - Kyrie/Durant - Curry is az a kategória, hogy csúcsformában bárki ellen dobnak 30+ pontot.

Ha Love és a pad hozza magát akkor behúzza a Cavs.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.31. 17:18:37

Cavs védekezésén nagyon sok fog múlni, össze kell kapni magukat, mert a PO-ban csak kisebb periódusokra mutatták meg, hogy mit tudnak. LBJ 40+ perceket fog játszani, az alatt elit performanszt kell nyomnia, mint mindig, plusz kell egy jó Irving is, nélküle szerintem nincs esélyük, nálam ő az x-faktor. És még mindig nagy kérdés, hogy ki fog majd LeBron, KD vagy Green? Mert tegyük fel, ő levédekezi az egyiket, de a másikra akkor egyáltalán nem lesz embere a Cavs-nek. Esélyeket nézve pedig én 70%-ot adok a Warriors-nak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.31. 12:40:01

meglátjuk, szerintem túldobhatják őket.
főleg ha mind a két csapat az eddigi triplaszázalékait hozza.

mondom, kell Klay 40% körül. de az üresekkel is bajai vannak idén.

Meglátjuk, legyen igazad, nekem Durant az alltime kedvenc, James meg az alltime nem kedvenc, úgyhogy egyértelmű kinek drukkolok.
De én szorosra számítok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.31. 12:35:33

csababarca írta: de most a kd-zés részt leszámítva miért a gsw a favorit?
GSW támadásban és védekezésben is elit, míg a Cavs védő oldalon a közepes szintet üti meg.
Túldobni meg az életben nem fogják a GSW-t, hiába vannak beteg tripla százalékaik.

Ráadásul idén talentben is jobbak, ami a döntőkben, kiélezett szitukban a legfontosabb.

Sima 4-1-t tippelnék.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.31. 12:27:34

Messias2 írta:
csababarca írta: Most viszont minimum 50-50 a párharc
Ugye most csak viccelsz? :D
Egyértelműen a GSW a favorit, hatalmas choke-nak fog minősülni, ha KD-vel a fedélzeten sem sikerül legyőzniük Lebront.
de most a kd-zés részt leszámítva miért a gsw a favorit?

Mindenkire van embere a Cavsnek, plusz pattanózásban agyonverték tavaly is a gsw-t, most még gyengébb abban a Pachulia vezette alakulat.

Címvédő a cavs, teher nem rajtuk van.
Értem, hogy Durant így úgy amúgy, de egy ember nem fog csodát tenni. Akkor lenne létjogosultsága ennek, ha Klay hozná magát, de béka segge alatt a formája.

De várom az érveket a Durantottvanosztesélyesebbek mellett, mert ez egynek oké. De mellett van ezermegegy ellenérv.

http://kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff ... tese-26224" target="_blank

Nem szeretem az ilyen összeméréseket, de ha a kezdőt nézzük is minimum egál a dolog.

Irving-Curry. Most jó formában mindkettő, tavaly Irving bizonyított, Curry még adós.
Smith-Klay. Dobóforma között ég és föld.
Durant-James. ???
Green-Love. Oké itt megeheti Green alapesetben Love-t, de szerintem eleve Jamest fogja fogni többet, az köszi.
Pachulia/valaki-Thompson. Pattanók TT-é 90%ban.

Bugyuta kis összemérés, de nem érzem a gsw-t favoritnak. akkor sem ha a média ezt súlykolja most.
Nyilván a Finals miatt vitték Durantet, és gsw szemszögből blama a kudarc. De nálam ez nagyon 50-50 szagú Finals lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.31. 12:16:36

csababarca írta: Most viszont minimum 50-50 a párharc
Ugye most csak viccelsz? :D
Egyértelműen a GSW a favorit, hatalmas choke-nak fog minősülni, ha KD-vel a fedélzeten sem sikerül legyőzniük Lebront.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.31. 12:10:24

Ha Thompson nem javul fel magához képest minimum közepes szintre, akkor hiába a Durant-Curry kettős, esélytelenek lesznek.
Palánk alatt eleve fölényben volt mindig is a Cavs, most még inkább dominálni fognak ott.

Kicsit megint azt érzem, mint tavaly itt a fórumon, állítsuk be a GSW-t esélyesnek, aztán annál jobban lehet magasztalni a Cavst és Jamest ha nyernek.
Tavaly annyiban volt más, hogy tényleg favorit volt a GSW, 3-1nél agyonnyerték a döntőt, ott továbbra is példátlan ami történt.

Most viszont minimum 50-50 a párharc, amennyire benne van a gsw 4-1, annyira a Cavs 4-1 is simán elképzelhető. Pláne, hogy azért a nyomás nem Jameséken van a tavalyi után.

kezdő5-ön olvastam egy előzetest, ott 4-2 Cavs volt a végítélet, én is előbb érzem azt reálisnak, mint egy GSW 4-1et.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.30. 21:23:16

PCsabi írta:Jajj, de várom már! :D
Pedig már el is dőlt. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.30. 21:16:41

Huh én pedig az ideit pont valahogy kevésbé várom, szerintem szoros meccsek lesznek, de a győztes kiléte nem lesz kérdés. 4-1 GSW-t mondanék +-1 :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.30. 20:35:47

Jajj, de várom már! :D

Annyi kérdés van, hogy az hihetetlen:
1. Curry milyen teljesítményt nyújt?
2. Mike Brown?
3. Klay feltámad?
4. Ki lesz az x-faktor?
5. Kit fog majd LBJ, Durant vagy Green?
6. Cserepadok?

Stb stb.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.05.28. 16:43:36

csababarca írta:
ezt kéne lejjebb vinnie a warriorsnak, ha engedik őket így dobni, akkor behúzza a cavs.
Igazából azon múlik, hogy mennyire tudják megakadályozni James és Irving betöréseit, mert a többiek általában megtalálhatóak a vonalon és megy az open. LBJ és Kyrie viszont bőven beszórja a necces triplákat is, talán még JR vehető ide, de ő nem vállalkozik annyit...
Válasz küldése