USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.10.24. 23:07:19

Game90 írta:The NBA approves return to 2-2-1-1-1 scheduling for NBA Finals. Extra day off between Games 6 and 7, but could still be tight between 4-5-6.

Oden a pályán:
http://youtu.be/Ix64QPX7xY8" target="_blank


Kép
Annyira nem vagyok statisztika fan, de sok mindent elmond ez az alley-oopok száma azért :D A Nets kapcsán Bob-al egyetértek, fő esélyesként nem szabad őket emlegetni, de nálam titkos favoritok lehetnek keleten, ők azok akik az Indiana után a Bulls-al karöltve meglepetést okozhatnak. A New Yorktól simán erősebbek. Viszont azért Rodmant imádni, miközben a hozzá képest angyal Garnettet és Pierce utálni örök hiba Game :D Az biztos, hogy egy small ball csapatba, ahol nem múlik a pf-en a pontszerzés, nála jobb védő és lepattanózó játékos nem kell. Ennek ellenére nem viselném el a fazont, százszor inkább KG-t :D A döntő lebonyolítás tetszik, ha megadják az időt a játékosoknak, hogy a több utazás miatt regenerálódjanak. Már másutt elmélkedtem rajta, de óriási szezon várható, keletről felsoroltam feljebb 3 csapatot ( plusz a fő favorit Heat), nyugaton pedig ott lesz a Sas, a GSW, nem gyengült, inkább erősödött a Memphis, az OKC nálam nem nyugatesélyes, de mégis csak ide kell venni, illetve az épülőben lévő Rocketsnak is lehet esélye. A Denvert a tavalyi erősebb kerettel történő leégés után nem merem idesorolni. Emellett rengeteg középcsapat erősödött keleten és nyugaton is, kiegyenlítettebb lett a liga, mint tavaly. Ahogy mondották volt: Big things are coming.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.24. 22:45:47

The NBA approves return to 2-2-1-1-1 scheduling for NBA Finals. Extra day off between Games 6 and 7, but could still be tight between 4-5-6.

Oden a pályán:
http://youtu.be/Ix64QPX7xY8" target="_blank


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.22. 13:00:36

Világbéke terrorizál :!: Hattalmas :!: :lol:
Szinte elképzelem Hansbrough-t amit mondja, hogy te mi a f****t csinálsz és aztán jaaaa, hogy te vagy azzzzzz. Akkor semmi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?feature=p" target="_blank ... _R_QtZCxEg

És a kép: https://scontent-a-iad.xx.fbcdn.net/hph ... 2606_n.png :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.21. 18:42:53

Bob_Marley írta:Én nem mondtam, hogy ők nyernek, de nagyon jó kis csapat lehetnek, mindent fent tartással kell kezelni a Nets-szel kapcsolatban, nálam Kidd személye, ami gond lehet, de pl erre is jó lehet KG, hogy nehéz helyzetekben a pályán és azon kívül is összeszedje a csapatot. Én szorítok nekik, keleten nagyon nehéz lesz a Bulls-Pacers-Miami hármas borzasztó erős.
Csak ha már a Nets-ről írtál, akkor megosztottam a véleményemet velük kapcsolatban... :mrgreen:


Dennis Rodman - Ultimate Highlight:
http://youtu.be/SezmOAEnBPI" target="_blank
Imádom az embert, ha egy csapatot kéne összeállítanom, akkor nálam ő lenne a PF.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.21. 01:11:14

Zolee23 írta:az elég kemény choker munka lenne ha a dallas még ebből a csoportból sem tudna playoffba jutni.
Láttad az elmúlt pár évünket? Egybeforrt a nevünk a choker szócskával, uh én már semmin nem lepődnék meg :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.20. 23:44:58

az elég kemény choker munka lenne ha a dallas még ebből a csoportból sem tudna playoffba jutni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.20. 22:47:11

Bob_Marley írta:
NFL: Azt hittem óriási trashtalk fog itt menni miihii meg Eazzy között. :D

17-3 a Dallasnak ez el is dőlt.
Jajj, ne is mondd, annyira mondanám a magamét, de nem akarok arcoskodni, tudva a csapatom mennyire Benny Hill tud lenni a kulcspillanatokban :mrgreen:

Sok van még hátra, de egyelőre bizakodásra adnak okot az NFC East eredményei. A Denver elleni dráma után hoztuk a két nagyon fontos csoportmeccset, így picit meg is léptünk.

DAL 4:3
PHI 3:4
WAS 2:4
GIA 0:6 (+ MNF az övék lesz)

Rengeteg van még hátra, de a csoportban elér csupa W aranyat érhet a végén 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.20. 21:26:07

Game90 írta:Én meg konkrétan lehánynám a monitort, ha ők nyernének jövőre.
Én nem mondtam, hogy ők nyernek, de nagyon jó kis csapat lehetnek, mindent fent tartással kell kezelni a Nets-szel kapcsolatban, nálam Kidd személye, ami gond lehet, de pl erre is jó lehet KG, hogy nehéz helyzetekben a pályán és azon kívül is összeszedje a csapatot. Én szorítok nekik, keleten nagyon nehéz lesz a Bulls-Pacers-Miami hármas borzasztó erős.

NFL: Azt hittem óriási trashtalk fog itt menni miihii meg Eazzy között. :D Philly nagyon szenved, de a Dallas sem remekel, az a második félidős TD, ami gyakorlatilag a 2 csapat között van. Szinte minden támadás 3 and out vagy legalábbis hamar punttal zárul, de gyömöszölik egymást rendesen a srácok. :D

Na csak írni kellett, Romo el is adta, pedig szépen osontak előre, de így a Philly megszerezheti első pontjait. Romo második eladott labdája, az első utolsó másodperces feldobás után, de ez viszont elég fájó lehet a Cowboysnak.
Mekkora meccs, DeSean Jackson-nön hatalmas védekezés, gyakorlatilag már szinte a kezében volt de elütötték, majd hasonló játék, ugyanúgy a sarokba, s interceptio, majd mégse, marad a labda a sasoknál. Foles is lesérült 17-3 a Dallasnak ez el is dőlt.

Washingtonban a hét meccse van, folyamat fordít valaki 41-38 most a maciknak, van hátra 3 perc, vörös zónában az indiánok. Forte 3 TD, erre Roy Helu Jr is válaszol 3 TD-vel, 45-41, futás ellen na meg Reed ellen, ráadásul Tillman sérülése is közrejátszik, szenved a Chicago védelem. :?
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.18. 15:23:52

Én meg konkrétan lehánynám a monitort, ha ők nyernének jövőre.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.18. 13:27:00

Az idei évben számomra a Nets az a csapat, akiért "szorítok" a bajnokesélyes csapatok közül, mondanom sem kell miért. :D Preseason sok konzekvenciát nem szabad leszűrni, de tegnap azért nagyon kemény védekezést tettek le az asztalra. Rendben Wade se volt, meg ugye felforgatott csapattal állt ki a Heat, de D-Will se játszott, s egy nagyon fontos láncszem Kirilenko sem.
Iszonyat érdekes kis csapat van Brooklynban, véleményem szerint ha Kidd összetudja ezt rakni, akkor igenis sötét ló lehet a Nets. A PO-ba fog igazán kijönni, hogy nincs olyan edzői tapasztalata, ahol minden játéknak óriási jelentősége van, pár másodperce felrajzolt figurák, jó időkérések, megfelelő motiválás stb. Sokszor szó esik róla, hogy itt aztán tényleg hova kerül az az egy Spalding, de úgy gondolom az ex kelta különítmény tudja, hogy mi a szerepük, KG személye sokat jelenthet védekezésben, PP meg remek passzoló, s ez meg is látszik, Brook Lopez nagyon szépen muzsikál a felkészülési meccseken, szépen bepöcögteti a leosztott zsugákat. A pad is megfelelő, simán tudnak majd pihenni az öregek, 20-25 percnél nem kell többet pályán legyenek. Nagyon sok lehetőség van ebben a Netsben a padról Blatche-Plumlee-Terry s Kirilenko rengeteget segíthet, főleg az orosz lehet kulcsember, nagyon sokoldalú, s azon kevés játékosok egyike, aki Jamesen rendre remek munkát végez. S akkor még Anderson is ott van triplákra, Livingston egy remek csere irányító s az ősember Evansről sem szabad elfeledkezni. Tényleg nehéz erősebb keretet elképzelni, Kidd ha megtalálja a szerepeket, akkor bizony a Nets igenis esélyes lehet idén, s a Pacers mellett a másik olyan csapat, akinek van esélye a Heat ellen. Megy is kőkeményen a trash talk a Nets meg a Heat között, mint ismert James azt mondta, hogy KG-ék "kritizálták" Allent aztán szintén elhagyták Bostont, erre mindkettő kulturáltan válaszolt, KG: Lebron aggódjon csak a Miami miatt s ne üsse bele az orrát a Celtics ügyeibe, PP pedig csak annyit mondott elhagytam Bostont? Tudtommal elcseréltek s nem úgy mentem el mint Ray.

Továbbra sem szeretik egymást a fiúk, mindegy hogy zöld a mez vagy fekete-fehér kontra piros-fekete. :D


KG a motiváltságot tudja hozni s a rutint illetve Deron Williams személyében megint olyan irányító van mellette aki kitudja szolgálni, mert már egyedül nem vagy alig tud helyzetet kialakítani, de a tempója életveszélyes, s leosztásokból továbbra is szorgosan gyűjtöget pontokat...s egy motivátor a pályán továbbra is Garnett ami pl tavaly nagyon hiányzott belőlük a Bulls elleni párharcban, PP szintén rutin, illetve játékintelligencia, leosztott labdák pár tempó elsüllyesztése. Joe Johnson lehet itt a kérdőjel nálam a kezdőben, de szerintem befog tudni állni a sorba, s egy sokpasszos Nets támadóoldalon nagyon szép sikereket érhet el, védekezésben meg KG-vel tuti fejlődnek, s ez látszódik már most, egy szó mint száz sokan úgy vélik nagyobb a füstje mint a lángja a Netsnek, erre a PO-ban kapunk választ, hogy igaz vagy sem, én bizakodok, mert nagyon sok variáció van ebben a csapatban s hangsúlyozom nálam Kirilenko a jolly joker ember Blatche mellett, ők ketten rengeteget jelenthetnek fű alatt a Brooklynnak, kezdődjön már a szezon. :D

Celtics meg szépen épülget, Stevens megvan elégedve a munkával, s látni is fejlődést meccsről-meccsre s ez a lényeg, a PG poszt lesz nálunk kritikus Bradley továbbra sem érzi, Pressey remélem fog lehetőséget kapni.
Játszottunk mi is már a Brooklynnal Green oda is pörkölt egy keményet. :D
http://www.youtube.com/watch?v=e8nSwmcoaEo" target="_blank
PP a meccs előtt bejött az öltözőbe köszönteni a régi harcos társakat, KG nem játszott de ez várható is volt, igazán kemény majd Januárban lesz a Gardenben, látni ezt a két embert más mezben.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.15. 19:44:44

LeBronTime with LeBron James:
http://youtu.be/aReXNjRqinM" target="_blank
It's not every day the world's best player opens his practice to the public. Watch his 60-minute training session here -- uninterrupted, unedited and unrivaled.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.14. 08:56:37

varnagykrisztian írta:Nem tudjátok Asik miért nem játszik a Rockets-ben?Sérült?KÖSZI :mrgreen:
Ha jól tudom, vádlisérülése van. Elvileg a szezon elejére teljesen felépül. Egyébként még mindig kérdéses a jövője. Howard érkezésével sztem ő menne, de a csapat nem nagyon akarja elcserélni. (amit megértek mert egy ilyen kaliberű csere C, komoly fegyvertény) Csak kérdéses, a csapat moráljára ez, hogy fog hatni...

Szerk: Egy kis érdekesség:
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... te-2284743" target="_blank
Várható volt, h James meze fogyott a legjobban tavaly világszerte, de számomra van 1-2 meglepetés is. =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.10.14. 06:44:44

nem értem én ezt a New Englandet.... :lol:
hihetetlen bakker, elképesztő volt itt a vége :D ezért imádom őket.
Offense atomjaira hullik, Defense végre összeáll, erre Wilfork lesérül meg most meccs közben Talib is és képesek voltak megnyerni... :D
mondjuk 23-17nél az a 3rd & 20nál TD-t engedi a Saintsnak... az nagyon csúnya volt...
de 1 perc alatt így végigmasírozni a pályán időkérés nélkül =D>
itt az utolsó bő 1 perc a meccsből, remélem nem törlik le.
http://www.youtube.com/watch?v=7yrBCyxl0pY" target="_blank
madridista
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.10.13. 20:05:52

Nem tudjátok Asik miért nem játszik a Rockets-ben?Sérült?KÖSZI :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.13. 09:25:25

3rd&1 a 20 yardosont olvastam valamiért, 2-ről valóban nem olyan egyszerű lenne kivitelezni :D
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.10.09. 21:14:39

Eazzy írta:
Xanthor írta:Cowboys-Broncoshoz:
Az oké, hogy a Romo interception nagyon rosszuk jött, de amikor 3rd&1 volt a 2 yardoson kb. én a helyükben helyükben beengedtem volna a Broncost TD-re (mint a Patriots csinálta pl. a 2 évvel ezelőtti Super Bowlon) és úgy maradt volna azt hiszem 1:30 és egy időkérésük. E helyett a Broncos pont megfutotta a first downt és így vége is lett. Egy ilyen 48-48-as meccsen nem igaz, hogy nem bíznak annyira a támadókban, hogy meg tudják utána csinálni a TD-t még. (Ha megállítják a Broncost akkor is FG-ig el kellett volna jutniuk még.) A másik, ebben nem vagyok biztos, vissza kéne nézni, de az interception után amikor Demaryius Thomas elkapta, szerintem a 10 yardoson volt (a 11-esre tették le) és akkor 1st&goal-nak kellett volna lennie, és marad még ideje a Cowboynak és lehet nincs is TD.
Biztos az, hogy a Broncos nem áll meg a firstdownnál? Mármint mi alapon gondolod, hogy be is vitték volna? Ők is tudják hogy marad még 1:30 ha így tesznek, és hogy a Cowgirls eddig feltett 48-at.
Azért, mert a futó nem úgy indul el, hogy megfutja az 1 yardot és annyi, mert akkor mínuszban állítanák meg, ha védelem rendesen megy neki. Ha pedig rendesen megindul egyszerűen nem tud megállni olyan gyorsan, beviszi a lendület. Mint ez, amit fel is hoztam példának. Pedig ez nem is 2 yardról volt, hanem 6-ról, mire egyáltalán leesik neki, hogy mi van már bent van.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.09. 20:39:13

Xanthor írta:Cowboys-Broncoshoz:
Az oké, hogy a Romo interception nagyon rosszuk jött, de amikor 3rd&1 volt a 2 yardoson kb. én a helyükben helyükben beengedtem volna a Broncost TD-re (mint a Patriots csinálta pl. a 2 évvel ezelőtti Super Bowlon) és úgy maradt volna azt hiszem 1:30 és egy időkérésük. E helyett a Broncos pont megfutotta a first downt és így vége is lett. Egy ilyen 48-48-as meccsen nem igaz, hogy nem bíznak annyira a támadókban, hogy meg tudják utána csinálni a TD-t még. (Ha megállítják a Broncost akkor is FG-ig el kellett volna jutniuk még.) A másik, ebben nem vagyok biztos, vissza kéne nézni, de az interception után amikor Demaryius Thomas elkapta, szerintem a 10 yardoson volt (a 11-esre tették le) és akkor 1st&goal-nak kellett volna lennie, és marad még ideje a Cowboynak és lehet nincs is TD.
Biztos az, hogy a Broncos nem áll meg a firstdownnál? Mármint mi alapon gondolod, hogy be is vitték volna? Ők is tudják hogy marad még 1:30 ha így tesznek, és hogy a Cowgirls eddig feltett 48-at.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.09. 18:43:02

Elkezdtem nézni a Heat - Hawks meccset, de olyan szinten hidegen hagyott, hogy 1 perc után kinyomtam... :oops:

Who's Got A Better Shot To Beat Jordan - Kobe Or LeBron:
http://youtu.be/P5Pmk1n6R3s" target="_blank

Can Kevin Durant win without Russell Westbrook?
http://youtu.be/Gan7gVEtsU0" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.10.08. 03:10:46

NFL: Remélem nézitek a meccset, eddig kabaré, de én évezem.:D:D Ilyen tiki-takit nagyon keveset látni, most meg erről szól eddig a mérkőzés.

NBA: Végre van mit nézni. Miami meccsre koncentráltam leginkább (azért a TOR-BOS-ba is belenéztem) és eddig jó. Mondjuk nem az Atlanta az erőmérő. Boshi eléggé állat Lewis és Mason sem rossz egyelőre. Beasley-től meg bármennyire félek, imádom a padon vigyorogva látni.:D Bár kb használhatatlan játékos, de az egyik kedvencem, üde színfolt a bekészült feje az NBA-ben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.08. 02:43:57

Na végre pattog a Spalding nálunk is, ej de hiányzott már ez. :D
Sajnos csak félidőig tudom/tudtam nézni a meccsünket a Raptors ellen, de felüdülés nézni a csapatot. Remek a védekezés, sajnos továbbra is támadásban nagyon látszódik, hogy nincs igazi irányítónk, de rengeteget jár a labda, s megvannak a helyzetek is. Olynyket kiemelném olyan labdákat osztogat le, mikor megkapja pozícióban vagy felső elzárásból, hogy öröm nézni. Hump is remek volt ebben a félidőben, jó besegítések, 2 támadó kiharcolása, támadópattanó, kizárások. Bradley továbbra sem irányító, de nagy szerepe volt, hogy -12ről feljöttünk, végül 53-48 a szünet. Jeff Green eléggé csendes volt ezidáig, dobása is alig volt, s azok is kimaradtak. Sully is jó, szóval összességében nagyon jó nézni ezt az új Celticset, nyilván nem vagyunk tényezők, s Rondo nélkül meccset se nagyon fogunk nyerni, de nagyon lelkes a társaság, ez már most látszik, s az edzésekről is ez jön le, megvan a tehetség is csapatban, jó a védekezés, pattogós, friss lábú, ezekre lehet alapozni a továbbiakban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.07. 22:20:09

Lassan kezdődik az NBA :!: Sírsz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.07. 17:47:16

Xanthor írta:Cowboys-Broncoshoz:
Az oké, hogy a Romo interception nagyon rosszuk jött, de amikor 3rd&1 volt a 2 yardoson kb. én a helyükben helyükben beengedtem volna a Broncost TD-re (mint a Patriots csinálta pl. a 2 évvel ezelőtti Super Bowlon) és úgy maradt volna azt hiszem 1:30 és egy időkérésük. E helyett a Broncos pont megfutotta a first downt és így vége is lett.
Ó, de jó, h mondod, ugyanezt gondoltam már élőben én is. Nagyon közel voltak, megkockáztattam volna, h jöjjenek be és marad még idő visszamenni. De így meg aztán a tipikus Dallas effekt, h még csak TD sem lett, mert 23 centiről jöhettek 1st down-nal, amivel keresztet is vethettünk az egészre :roll:

Volt már pár évem megszokni ezeket a marhaságainkat, de ez most különösen mélyütés volt. Nagyon demoralizáló vereség lett belőle, tekintve a meccs előzetes esélyeit, formákat, az egész lefolyását együtt nézve :cry:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2013.10.07. 17:33:03

Cowboys-Broncoshoz:
Az oké, hogy a Romo interception nagyon rosszuk jött, de amikor 3rd&1 volt a 2 yardoson kb. én a helyükben helyükben beengedtem volna a Broncost TD-re (mint a Patriots csinálta pl. a 2 évvel ezelőtti Super Bowlon) és úgy maradt volna azt hiszem 1:30 és egy időkérésük. E helyett a Broncos pont megfutotta a first downt és így vége is lett. Egy ilyen 48-48-as meccsen nem igaz, hogy nem bíznak annyira a támadókban, hogy meg tudják utána csinálni a TD-t még. (Ha megállítják a Broncost akkor is FG-ig el kellett volna jutniuk még.) A másik, ebben nem vagyok biztos, vissza kéne nézni, de az interception után amikor Demaryius Thomas elkapta, szerintem a 10 yardoson volt (a 11-esre tették le) és akkor 1st&goal-nak kellett volna lennie, és marad még ideje a Cowboynak és lehet nincs is TD.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.07. 17:18:29

Eazzy írta:
ferninho írta:hát besírok bakker.... :lol: :lol: :lol:

hatalmas meccs a Denver - Dallas.... :D 48-48, erre bakker a saját 25ösénél eladja a labdát a Dallas 2 perccel a vége előtt.... :lol: valamiért a Dallasnak kezdtem el szurkolni, Romo is lehozta élete meccsét, 500+ yard, erre összehoz egy ilyen Interceptiont, mondjuk a saját védője lába eléggé bezavarta, meg is botlott benne.

hihetetlen... remélem nem ezen fog elmenni a Dallas meccse... pedig nagyon úgy tűnik...
na most szépen letérdelget a Broncos és berúgják... kár érte... ilyen hülye Interceptiont összehozni a legvégén, amikor a győzelemért mehetett volna a Dallas...
Milyen meglepő, hogy Romeo a végén cseszi el... :D
Ezen most sírni tudtam volna :?

Úgy álltam hozzá, h valszeg elég sima zakó lesz, mivel mi még mindig ilyen felemás produkciót nyújtunk, (bár mintha idén egy árnyalattal stabilabbak lennénk...) a Denver meg brutál formában jön.
Erre egy gyönyörű kezdés, aztán egy kis fej-fej melletti adok-kapok és a félidő még bizakodásra is adott okot. Na, aztán amikor meglépett a Broncos, akkor gondoltam rá, h tv kikapcs, inkább alszom a kínlódás helyett, 5kor am is kukorékol a kakasom :D
Aztán vhogy mégis csak maradtam, ha már végre a csapatomat tolják a tv-ben. Erre megvolt a comeback és nem is eresztettük a gyeplőt, de a korábbi évek fájdalmas tapasztalatai alapján bennem volt, h úgyis simán bejön a DEN, úgyis eladjuk, úgysem megyünk át, stb... De a végére fordulva minden adott volt a csodához és komolyan elhittem, h igen, most ez lesz az a 2 perc, ahol megoldjuk, mert van tartásunk és sül a csapat, amikor kell.
Sült, hát persze, csak éppen felsült, már megint :evil: ](*,)

Egészen egyszerűen ezt már nem akarom elhinni, h ennyire masszívan tudjuk cidáztatni magunkat és az istennek sem akarnak jól kijönni ezek a végjátékok. A kulcsplay-ek rendre katasztrófába mennek át... Pedig ez hatalmas lökést adhatott volna és marad a lépéselőny a csoport élén. Így meg...

Sokáig forgolódtam még utána, ezt nagyon rossz volt így átélni. Az elnök erkölcsi győzelemről beszélt utána, de ez a sovány vígasz kategória...

És most még jön 2 csoportmeccs, a hétvégén otthon a Redskins ellen, majd megyünk Phillybe.
Mindkettőt hozni kell(ene)...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.10.07. 10:19:05

csababarca írta:Miért nyomatja ennyire a Denvert a sport tv?
Múlt héten szavazást írtak ki a Chargers - Cowgirls és a Philly - Denverről, hogy melyik adják. 60-40-re a szurkolók a Denver meccset szavazták meg. Ezen a héten Amerikából egyedül a denverit ajánlották nekik, nem volt választásuk.
Válasz küldése