USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.06.16. 13:47:42

Sziasztok! Ebben az idényben nem nagyon követtem az NBA-t,cska a nagyobb meccseket láttam. Lenne pár kérédsem,örülnék ha valaki bennfentes válaszolna :D : Lesz megint olyan kiemelten NO1-es drafter,mint tavaly Griffin? Ha már Griffin,első szezonjában a Clippersben milyen volt? Szerintetek Chris Paul vált? Hangát elvihetné mondjuk a Nets,szerintetek? :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.16. 13:03:00

Bob_Marley írta: PP (Eazzy kedvence :D ), addig is tengeti idejét Las Vegasban a WSOP-n, s tudjuk nem egy szerény gyerek, ha már neki van, feltette a 2008as gyűrűt, s lazán napszemcsiben, kapucniban őrjíti a profikat :lol:
Megnézném egy heads up-ban Ivey ellen... :D

Philly helyében meg nem tudom, hogy mit csinálnék...igazából nekik Igoudala, Ellis és Kaman sem megoldás.
Igu: szerintem egy nagy sztár mellett (például Howard) tökéletes lenne, itt viszont neki kéne húzni a csapatot. Amire nem alkalmas.
Ellis: scorer, igaz, hogy csak egy GSW-ben, de azért 25 pont körül átlagol, amire szerintem itt is képes lenne. De őt sem áldotta meg az Isten sok ésszel.
Kaman: talán ő lenne a legjobb megoldás, igazi scorer még mindig nem lenne a csapatban, de majd Jrue, Lou és Turner megoldja. Egy baj van vele, hogy sérülékeny.

Mindjárt draft, remélem a Toronto jól dönt és elhozza Kemba Walker-t vagy Knight-ot. Utána már "csak" Bargnani-t és Calderón-t kéne elsózni.

Ja, meg a 2. kör végén valamelyik csapat behúzhatná Hangát 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.16. 11:17:56

krva boston :?

de [auto_cenzúra] volt nézni ahogy az egykori kedvenc ottawai jatekosom, chara, csk-ként, bostoni mezbe oltozve emlgeti a stanleyt.... a meccset nem láttam, de nem tudom mi a [auto_cenzúra] csinalhatott éjszaka a vancouver... :? toronymagas eselyesei voltak a sorozatnak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.06.16. 10:17:05

Chandler aranyat érne, ha jönne, de nem hiszem. Én a draftban bízom, valami magas embert el kell kapni, betolni a palánk alatt, oszt hajrá :lol:

Stevenson pedig jó és Allennel rotálva tökéletes lenne, mert előbbi jobban védekezik, de azért 1-2 hármas mindig benne van a tarsolyában, utóbbit pedig nem kell (főleg támadásban) senkinek se bemutatni :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.16. 08:50:14

MessiFan írta:Stevenson meg Chandler? Most rögtön aláírnám azt a transzfert ha nincs benne Rondo :lol:
Am espn-es akármin be se lehet Chandlert meg Stevensont :D
Nekem ez jött ki :lol: : Allen+Bradley cserél J.Terry-vel meg Mahinmivel :lol:
Ezt másik fórumon nem merném beírni mert szétszednének :D
Ezt tényleg csak kíváncsiságból csináltam meg, nem gondoltam komolyan. Mahinmi egy hentes de a 6. meccsen az első kosaránál én állva tapsoltam hogy tud ilyet is? :lol:

Am szerintem semmi nem lesz ebből a draft előrébbjutásból :lol:
Mindkét delikvens lejárós :wink: FA-k lesznek!Stevensont simán hozhatjuk MLE-ért!És Chandler meg egy esetleges sign and trade után, mondjuk JO-t belevonva!Azért írtam, hogy pletyka, mert FA még messze van, de minden szabadügynök aki értelmes képbe van AIngeknél!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.16. 08:45:50

Stevenson meg Chandler? Most rögtön aláírnám azt a transzfert ha nincs benne Rondo :lol:
Am espn-es akármin be se lehet Chandlert meg Stevensont :D
Nekem ez jött ki :lol: : Allen+Bradley cserél J.Terry-vel meg Mahinmivel :lol:
Ezt másik fórumon nem merném beírni mert szétszednének :D
Ezt tényleg csak kíváncsiságból csináltam meg, nem gondoltam komolyan. Mahinmi egy hentes de a 6. meccsen az első kosaránál én állva tapsoltam hogy tud ilyet is? :lol:

Am szerintem semmi nem lesz ebből a draft előrébbjutásból :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.16. 08:37:23

Grat a Bruinsnak, legalább ők megörvendezték Boston városát :lol: De majd jövőre a Rangers :lol:

Miután Dalembert inkább a Heat-tel kokettál, ezért más fele keresgélünk, s felmerült Stevenson, Chandler neve a friss bajnok Mavstől!Ezek persze csak pletykaszintűek, mindenki ezerrel készül a draftra ami 8 nap múlva esedékes! :lol:
A jövő évi bajnoki címre már megvannak az oddsok:
◦Heat: 2-1
◦Bulls: 6-1
◦Mavs: 7-1
◦Thunder: 7-1
◦Lakers: 7-1
◦Celtics: 8-1
◦Spurs: 15-1
◦Magic: 20-1
◦Nuggets: 25-1

PP (Eazzy kedvence :D ), addig is tengeti idejét Las Vegasban a WSOP-n, s tudjuk nem egy szerény gyerek, ha már neki van, feltette a 2008as gyűrűt, s lazán napszemcsiben, kapucniban őrjíti a profikat :lol:
Kép
Phil Laak fekete kiadásban ebben a szerkóban :D
Eazzy írta:.....
Miután csoport riválisok vagytok, annyira azért ne erősödjetek :lol:
Nocioni-t nem hagytad ki?Őt is el kellene passzoljátok szerintem!
Alapvetően brutál ponterős a padotok, Young-gal, s Lou-val, de valóban Holidaynek kicsit többet kellene passzolnia, s feljebb nyomni az assist átlagát!Bár ugye azért sokszor Igoudala „irányított”, s ő osztogatta ki a labdákat trííre a betörések után, ha ő elmegy akkor azért változhat a helyzet!Amúgy Bazska mondott egy nagyon érdekes dolgot, a döntőben, hogy kezd átalakulni nagyon a játék, s inkább a 2es 3as pozíciók a legfontosabbak, s nincs a legyen egy jó passzolós PG-d és burtális Centered!Az egyetemekről is nagyon sok olyan magas jön ki, aki igazából simán 3as, csak nagydarab, de nem megy be „verekedni” a palánk alá, hanem középtávolizik, triplát dobál!Elgondolkodtató, hogy klasszikus Centerből nagyon kevés van a ligában!És új generációs irányítók közül is a legtöbb scorer!Régen egy Kidd-Nash adott 15-20 assitot, s dobott egy „szerény” 10-15 pontot, most agyatlan Westbrookunk van :lol:
Na de elkanyarodtunk, szerintem Monta Ellis-szel nem járnátok jól, kapnátok egy Igoudala 2-t, aki nem tudni, hogy viseli a nyomást!Mert oké jó játékos, de azért (nem lebecsülve a Warriorst), a GSW-ben nem ugyanaz mint a Sixersben!A Warrioirs igazi öröm kosárlabdát játszik, dobnak 140-et kapnak 141et, vagy 139et :lol: Az eredmények másodlagosak, Curryvel-Wrighttal jól el vannak 3an, de amikor ténylegesen eredményekért kellene küzdeni, PO-ért, végig kereszttűzben, nem tudom hogy viselné!Ráadásul összehasonlíthatatlanul jobb védő Iggy!Úgyhogy szerintem Monta kapufa, Kaman viszont érdekes!Jól járnátok vele, ha egészséges! :lol:
Összeségében Turner szerintem az idény végén is megmutatta van benne, Youngot kötelező megtartanotok,de nála azért kérdéses, hogy kezdőként is tudja-e azt produkálni amit csereként!Én megpróbálnám Al Jeffersont ha esetleg nem jönne össze Kaman cenyába, én bírom Big Al játékát, kár, hogy Bostonba nem tudjuk visszahozni!Utah is benne lenne szerintem, Kirilenko lejárós, tudnak takarítani, s kapnak egy ponterős 3ast AK47 helyére!

Holiday-Turner-Young-Brand-Kaman, Collins biztos ki tudná hozni belőlük, hogy jók legyetek, de így úgy érzem Lou a padon meg talán Meeks kicsit vékonyka, meg ugye Hawes!Sok van még nagyon, ha megegyeznek időben, s lesz szezon, akkor biztos, hogy Iggyért tudtok kapni valaki nagyon jót is, de addig nem hiszem, hogy bármelyik GM is kockáztatna, mert ugye új CBA megszorítások minden!De nagyon fiatal jó kis csapat ez a Sixers, tényleg egy igazi nagy vezér kellene, s center posztra talán még Okafor is jó lenne!Tényleg az a baj, hogy igazi klasszikus Center kevés van a ligában, Dalembertet nem szabadott volna elcserélni!

Meg mondjuk FA DeAndre Jordan, esetleg őt is meglehetne próbálni!De több opció is van!Akár lehetne kopogtatni a Hornetsnél Ariza-Okafor pakkért, nem kapnátok egy kimondott szupersztárt, de 2 jó védő lenne, s lehetne Youngot Arizát cserélgetni 3as poszton, vagy small ballozni ha egyszerre pályán vannak, persze ehhez az is kell, hogy Turner folyamatosan hozzon egy 15-20 pontos átlagot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.06.16. 08:47:17-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.16. 08:15:45

Semmi baj azzal, hogy a Boston nyert. Bár a Vancouver erősebben kezdte az idényt, a döntőn látszott, hogy a Bruins van jobb erőnlétben. Gratulálok a győzteseknek.
"And my heart will leave you never."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.06.16. 05:17:29

A Boston Bruins a 2011-es NHL idény Stanley-kupa győztese !!!

Grat a Maciknak, megérdemelték a kupát, amikor kikaptak, akkor is csak egy hajszállal.

Ha már Boston:
http://www.youtube.com/watch?v=ewOIL22s97w
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.06.16. 04:03:26

Eddig szinte minden befelé pattan a Maciknak. 3-0 semmi a jégkorongba, bármi megtörténhet még.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.06.16. 01:49:17

Ezt a meccset mindenki nézze, aki tudja!
Október első szombatjáig nem lesz hoki, ezt a meccset úgy "osszátok be"!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.06.16. 01:47:11

Krojf írta:Van energiaitalod rendesen?
Lehet, hogy hosszú lesz az éjszaka...
K.
Energiaital helyett cola lesz nálam, de bírom az éjszakázást. Had szóljon, győzzön a jobb! 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.06.16. 01:42:24

VictorValdes19 írta::oops: Ehh, köszi Krojf, hogy mondod! Teljesen kiment a fejemből, hogy rájátszásban már nincs szétlövés. :oops: :oops:
Van energiaitalod rendesen?
Lehet, hogy hosszú lesz az éjszaka...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.06.16. 01:40:58

:oops: Ehh, köszi Krojf koma, hogy mondod! Teljesen kiment a fejemből, hogy rájátszásban már nincs szétlövés. :oops: :oops:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.06.16. 01:37:05

VictorValdes19 írta:Lesz még valaki rajtam kívül aki fenn marad megnézni a döntőt? 2-kor lesz a Sport2-ön.
6. éve minden Stanley Kupa-döntőt élőben nézek.
Most ettől pláne nem tekintek el!!!
Go Nucks!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.06.16. 01:35:22

VictorValdes19 írta:A mai nekem is fárasztó volt, már most tudnék aludni, de évente 1x van csak Stanley-Cup döntő. :D Igen, ha már fent maradunk megnézni fél5-5ig, akkor ne egy gól szülessen, akkor már legyenek szétlövések. :D
Szétlövés nincs!!!!
Hirtelen halál van!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.06.16. 01:15:24

én is biztos megnézem most végre nem kell korán kelnem

hajrá Canucks, legyen sok gól és maradjon a kupa Kanadában! :D
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.06.16. 00:36:15

A mai nekem is fárasztó volt, már most tudnék aludni, de évente 1x van csak Stanley-Cup döntő. :D Igen, ha már fent maradunk megnézni fél5-5ig, akkor ne egy gól szülessen, akkor már legyenek szétlövések. :D
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.16. 00:25:19

VictorValdes19 írta:Lesz még valaki rajtam kívül aki fenn marad megnézni a döntőt? 2-kor lesz a Sport2-ön.
belenézni biztos belenézek, meglátjuk kibírom e ébren, eléggé fárasztó napok voltak az utóbbiak :D

remélem ezúttal nem egy 1gólós meccs lesz, ahogy megszokhattuk Vancouverben...hajrá SOK GÓL, HOSSZABBÍTÁS! :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.06.16. 00:02:14

Lesz még valaki rajtam kívül aki fenn marad megnézni a döntőt? 2-kor lesz a Sport2-ön.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.15. 22:09:33

Nowitzkit hogyan draftolták? Mármint van valami története? Pl hogy németben nagyon jó volt és a szülei rááldozták az összes pénzüket hogy kimehessen ámérikába hogy kapjon 1 lehetőséget, mint a Góóól c. fílmben? :lol: :lol:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.06.15. 22:03:01

Sziasztok!
Kérnék egy kis véleményezést tőletek!
Nyilván most a csapatépítgetések mennek már az NBA-ben, így a Phillynél is ez most az elsődleges téma.
Először is kik akik biztosan maradnak?
PG - Jrue Holiday és Lou Will megoldják tökéletesen (bár őszintén szólva egyikőjük sem olyan Rondo féle irányító, inkább scorerek, főleg Lou, uh remélem Holiday ebben fejlődik majd...)
SG - Egyértelműen Turner, neki nagyon lehetőség bizonyításra a kövi év, és kell is.
SF - ?, Thadd Young, ha sikerül megtartani, ehhez még lesz mindjárt fűzni valóm, Kapono mint csere ugye
PF - Brand bá, Thadd Young ide is elfér simán, valamint Brackins mint csere még
C - na itt van gond. Hawes annyira nem vált be, visszasírom Dalembertet nem kicsit.

Ami elsőre mindenkinek feltűnhet az az, hogy Igoudala kimaradt. Nos ez nem véletlen, idén ő lesz a cserealap nálunk. Félig meddig sajnálom, de igazából az már rég kiderült, hogy franchise player soha nem lesz már belőle. Itt jön be, hogy a szerződésével pénzt is tudunk spórolni, így Youngot megtarthatjuk, illetve hely is lennne neki. Valamint ő az egyetlen olyan emberünk, akiért jelenleg olyat tudunk hozni, aki sztár.

Csere lehetőségek:
Felröppent pár lehetőség, kettőt szeretnék kicsit megmutatni. Az egyik Monta Ellis lenne, a másik Chris Kaman.
Mindkettőben van jó is, meg rossz is.
Monta biztos pontokat jelentene, tudnánk még ennél is jobban rohanni, a Jrue - Ellis - Turner trió nagyon jó lehet, de két kérdést vet fel. Nem venné e el a teret Turnertől? A másik meg, hogy Turner így nyilván 3-as posztra menne fel, kérdés, hogy ott hogyan él meg.
Kaman: na ő jelentené a megoldást a center posztra, nagyon kellene is. Két probléma van vele. Egyik az, hogy sérülékeny sajnos, márpedig Branddel már van egy ilyen jó dolgunk sajna. A másik gond, hogy neki lejáró szerződése lesz, márpedig egy évre elég rossz lenne a dolog, hogy lelépjen utána. Viszont ha sikerülne hosszabbítani vele, akkor nagyon nagyot húzhatnánk. Agresszív, kemény. A piacon nagyon nehéz nála jobb centert találni.
Nyilván a legjobb Howard érkezése lenne, de rá nincs szerintem lehetőség. Egyszerűen nincs rá jetta. Turner és Holiday szerződését is hamarosan hosszabbítani kell.
Egyébként Iggy mellett Speights is cserés lesz, Brackins simán jobb lesz hamarosan nála, ő pedig nem váltotta be a nagy reményeket. Kérdés mennyit ér ő.

A végére még egy érdekes dolog:
A 98-as drafton a Sixers Larry Hughes-t választotta, ezzel tovább passzolta Paul Pierce-t és Dirk Nowitzkit is...annak örülök, hogy az a majom PP nincs itt (bocsi Bob, de ki nem állhatom), viszont Nowoval A.I.-nak lett volna gyűrűje szerintem :cry:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.15. 13:38:22

MessiFan írta:Jövőre ha Allen visszavonul visszahozhatnák... :D
Erre csak akkor lesz esély ha van rá elég ember cserébe..
Amúgy tényleg nem semmi 20 perc alatt 1,79 steal. Az ilyen statokat a hivatalos honlapról szeded?
NBA.comról vannak a statok!
fent stats fül, individual, s utánna lehet szépen jobbra-balra csemegézni :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.15. 13:14:19

Jövőre ha Allen visszavonul visszahozhatnák... :D
Erre csak akkor lesz esély ha van rá elég ember cserébe..
Amúgy tényleg nem semmi 20 perc alatt 1,79 steal. Az ilyen statokat a hivatalos honlapról szeded?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.14. 21:41:51

Ok amiért elment TA, több játékpercet szeretett volna a rotációban, s picivel több pénzt!Mi raktunk elé egy korrekt azt hiszem 3 milliós ajánlatot 2 évre!Ő meg aláírt ugyanennyiért 3ra!És 6ik illetve kezdő ember Memphisben!Nálunk nagyon jó volt, amikor épp nem volt sérült!Támadásban azért olykor 4en voltunk ha fent volt, de az a munka, alázat szív, s minden amit védekezésben odatett az páratlan!Most is Top 5 labdalopó, pedig messze a legkevesebbet játszotta a többiekhez képest!
Alapszakaszban
1 Chris Paul , NOH 36.0; 2.35
2 Rajon Rondo , BOS 37.2; 2.25
3 Monta Ellis , GSW 40.3; 2.1
4 Russell Westbrook , OKC 34.7;1.89
5 Tony Allen , MEM 20.8; 1.79
20,8 perc alatt szedett 1,79 labdát, brutális stat :shock:
És steals/TO mutatóban is nagyon ott van!
Jó szezonja volt nagyon a Memphisben!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése