USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.05.22. 02:33:44

Sport Science - Stephen Curry:
http://youtu.be/HOiH1eVCggw

LBJ 1 milliót adott a volt iskolájának, most pedig KD jótékonykodott:
http://espn.go.com/nba/story/_/id/92982 ... ado-relief

Az év zsákolása:

Kép
Cumbee írta: Ma este viszont lottery sorsolás, a végeredménytől függően lehet majd jövök 1-2 elmélettel, ha valakit megihlet a téma, akkor 1-2 draftal kapcsolatos bejegyzést én pl már szívesen olvasnék.(Ráadásul vannak itt olyanok is, akik követik az NCAA-t, ők pl jobban képben vannak az új játékosokkal mint én, aki csak 1-2 mockdraftot nyálaztam végig.)
NCAA-t annyira nem követem, csak a döntőt láttam, de pár mockdraftot elolvastam ill. pár videót megnéztem már, Noel, McLemore, Oladipo és Adetokunbo a kedvenceim :) Amúgy azt mondják, hogy gyenge az idei draft, viszont jövőre mindenki tankolni fog, Wiggins miatt.

Ja, amúgy az Orlando-é lesz az 1/1. Book it.
Bob_Marley írta:Game eltűnt.
Ilyen avatarral nincs sok kedvem írni ebbe a topikba... :mrgreen: Amúgy sajnos nincs sok időm meccseket nézni, a 2. körből szerintem jó, ha 5 meccset láttam (asszem 3 Heat - Bulls, 1 SAS - GSW és 1 Knicks - Pacers), szóval mostanában főleg az összefoglalókból élek... :? :oops:

Egyébként a keleti döntő számomra tökéletes (Heat in 7), Nyugaton meg remélem összekapja magát a Grizzlies, én nekik szurkolok.
Bob_Marley írta: JR Smith hosszabbított a Knicks-szel.
Lehet, hogy szeret a Knicks-ben játszani, meg Melo-val nagy spancicák, de ennél a 4 év/20 milliónál bőven kaphatott volna jobb szerződést más csapatoktól.
Bob_Marley írta:NBA Playoffs 2013: Grizzlies at Spurs Game 1 - Grizzled Vets vs Playoff Noobies
https://www.youtube.com/watch?v=Rr5V1wp ... r_embedded
Te is rákaptál erre a csatornára? :P
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.22. 00:26:01

Nekem egyszerűen nem volt időm az elmúlt egy-két hétben meccseket nézni. Box score alapján pedig nem akarok észt osztani. :P
Az első körből sok meccset láttam, azzal nem volt gond. A második körből is, amit elkaptam az nem volt rossz.
Ugye a Lakers hamar kiesett, már az elejétől csak sima kosárfannként nézem az egész rájátszást. Memphis már az elejétől szimpi volt, remélem valahogy a Spurst is kiejtik, bár nagyon nem lesz egyszerű. A bent maradt csapatok közül egyértelműen nekik drukkolok. Spurs teljesen hidegen hagy, inkább nézek Bobcats meccset, sajnos idén meg kellett nézzek vagy négy meccset (Lakers első kör), most pedig a Konf. döntőben is őket kell nézni - bár remélhetőleg csak a Konf. döntőben - tuti, hogy a következő alapszakaszban sem nézem meg egy meccsüket sem. :P
Másik ágon az Indy egész szimpatikus, főleg George miatt. De a Miami úgyis túllép rajtuk. A Heat pedig abszolút nem mozgat meg. Egyedül Wade, aki érdekel, de a a James korszak óta elég nagy csalódás, a sérülései ellen is.
Legyenek a Macik a döntőben, mert hanem számomra kínszenvedés lesz a finálé. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.05.22. 00:21:08

socio66 írta:mostanában nem nagyon forog a topik, ennek talán az lehet az oka-bár csak a magam nevében beszélek-, hogy azért nem a legizgalmasabb csapatok kerültek be a konferenciadöntőkbe, remekül összerakott csapatok, elit védekezés mindenhol, de valahogy eziránt kevésbé tudok lelkesedni.. :)
Nekem nincs bajom a párosításokkal, mondjuk a GSW-t nagyon sajnáltam, de idén ez is nagyon szép volt tőlük. Nyáron valahogy együtt kell tartani a csapatot (sajnos nem fog menni) és akkor jövőre, ha elkerülik őket a komoly sérülések, nagyon sokra vihetik. Szerintem inkább azért van pangás, mert hiába van playoff, ez már uborkaszezon. Alapszakasz alatt nagyon sok téma van, most viszont megy egy pár párharc, oszt annyi. Én pl a GSW-nek iszonyatosan szorítottam végig, "közelről" követtem őket,de valszeg kevesen értékelték volna, ha minden meccs után írok róluk. Ugyan ez a helyzet a Kings sagával is, nálam az elmúlt hónap TOP3 történése volt, de gyanítom, hogy túl sok mindenkit nem hatott meg különösebben a dolog. Az edzőkeringő, meg tán még ennyi embert sem érdekel, más meg nem történt mostanában. Alapszakasz alatt nagyobb a pörgés, több mindenről lehet írni, több mindenről lehet "vitatkozni" ráadásul a Boston és a LAL is kiesett, így divatcsapatok nélkül maradtunk. :twisted: :twisted: :twisted: :D

Ma este viszont lottery sorsolás, a végeredménytől függően lehet majd jövök 1-2 elmélettel, ha valakit megihlet a téma, akkor 1-2 draftal kapcsolatos bejegyzést én pl már szívesen olvasnék.(Ráadásul vannak itt olyanok is, akik követik az NCAA-t, ők pl jobban képben vannak az új játékosokkal mint én, aki csak 1-2 mockdraftot nyálaztam végig.)

u.i.: Az viszont szégyen, hogy kamaj még a nyugati konf. döntő ellenére sem jön emberkedni, hogy a macik hogy szétcsapják a nyugati nagymenők száját. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.21. 23:16:43

Game eltűnt, a többiek is alapvetően a fórumra is keveset írnak, nem gondolom, hogy "érdektelen" lenne a konf. döntő sőt.Ahogy írtad is mind-mind remek csapat jutott be s óriási párharcokra van kilátás.Bevallom őszintén a Boston kiesése után kevésbé tudok leülni olyan drukkal meccset nézni mint mondjuk egy PP ráemeli a triplát és gyomorideg, hogy bemegy vagy sem :D De pl a keleti meccseket szinte az összeset láttam a Pacers-Knicks sorozatból és a Heat-Bulls meccsek nagy részét is sikerült elcsípni.Nyugat az már későn, illetve korán :D kezdődik, azokra nem szoktam fent maradni, de remek meccsek vannak a PO-ban.
Igaz nemrég olvastam, hogy mennyire alacsony volt a nézettsége a Spurs-Grizz meccsnek, de ez azért betudható talán annak is, hogy két kicsi piacról van szó.
Én személy szerint nagyon örülök, hogy ezek a csapatok jutottak el a végéig, igazi kosárlabdát lehet látni, kemény védekezés, labdajáratás, önzetlen játék.Ráadásul olyan csapatok vannak ott a Heat kivételével akik építkezés folyamán jutottak el oda, s ez a mai tendenciákat figyelembe véve kuriózum, s becsülendő.Indiana-ról már beszéltünk, gyakorlatilag minden játékosuk közepes pickből jött össze, s lám ott vannak.

Amúgy Parkert múltkor halálosan megfenyegették, Lillard összebalhézott két sráccal mert leakarták fotózni, nálunk meg Terrence Williamset vitték el megint a "yardok" miután fegyvert fogott az asszonyra :D
Del Negro-t kirúgták a Clippsnél, JR Smith hosszabbított a Knicks-szel.
Szóval történnek az események rendesen s a pályán is.
Ma megint Spurs-Grizz, én maradok ez a 3órai kezdés még nem olyan vészes.

NBA Playoffs 2013: Grizzlies at Spurs Game 1 - Grizzled Vets vs Playoff Noobies
https://www.youtube.com/watch?v=Rr5V1wp ... r_embedded
Kép
Kép
Kép
socio66

2013.05.21. 21:11:50

mostanában nem nagyon forog a topik, ennek talán az lehet az oka-bár csak a magam nevében beszélek-, hogy azért nem a legizgalmasabb csapatok kerültek be a konferenciadöntőkbe, remekül összerakott csapatok, elit védekezés mindenhol, de valahogy eziránt kevésbé tudok lelkesedni.
sokkal inkább vártam volna, hogy durant élete formáját hozza, és becipeli a csapatát a döntőbe, hogy a clippers idén nem csak az alapszakaszban streetball-ozik, hogy a warriors megcsinálja a csodát, és elviszi az oracle-be a konferencia döntőt..keleten mondjuk papírforma szerint alakultak a dolgok, a jelenlegi sérülésekkel teletűzdelt mezőnyből nem lehetett volna jobb döntőt kihozni.
na szóval nem vitatom egyik csapat helyét sem a négy közül, sőt a döntőben a heat biztosan méltó ellenfelet kap majd, csak nálam lettek volna nagyobb 'sztorik' a jelenlegi párosításoknál.
:)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.20. 19:24:53

Cumbee írta: Remélem megveti a lábát, ha a pad végén is, de megragad egy NBA csapatban.
Esélytelen, a srácnak köze sincs és nem is lesz az NBA-hez. Egy spanyol másodosztályos csapatban pár pontos meccseket tudott hozni, ez mindent elmond.

Hangának drukkolok én is, szimpatikus srác. Az NBA neki szerintem még korai, most egyszer egy európai elit csapatban kellene produkálnia kb. azt, amit a kis katalán csapatban hozott, aztán a következő lépés lehetne az NBA. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.20. 14:00:22

Chicago? Bitch please! A Red Wings az Annaheim után őket is ki fogja ütni :P 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.05.20. 13:19:08

Nagyon keveset láttam a tegnapi meccsből, szal nem tudok róla érdemben nyilatkozni, de nálam még 0-1-ről is simán a Memphis az esélyesebb. Az előző kört is így kezdték, aztán láttuk mi lett belőle. Annyira jó machup nekik ez a párosítás, hogy nem tudom elképzelni, hogy elcsesszék.
A Heat-Pacers párosításban nyilván Heat győzelmet várok, de nekem az az érzésem, hogy iszonyatosan szoros lesz. George nálam idén már TOP3 James stopper, Wade-re is van egy átlagon felüli védőjük Stephenson személyében, boshi Bosh pedig nem tudom mit kezd majd a West-Hibbert duóval. Én egy 6-7 meccses párharcot várok, ahol minden meccsen meg kell majd szemvedni a győzelemért.

Végül egy kis érdekesség:
Mike Brown has invited Hungarian C Greg Somogyi to the Cavaliers' mini-camp.
The Lakers signed Somogyi for Summer League and training camp last year, and the 23-year-old impressed Brown enough to earn a look from the Cavs. Size is always coveted and Somogyi is 7'3" and 242 pounds, but his skill-level and athleticism could prevent him from ever getting a foothold in the NBA. He's averaging just 12.8 minutes per game with his current team in Spain.
Remélem megveti a lábát, ha a pad végén is, de megragad egy NBA csapatban.

Ha Hangát esetleg átvinné a nyáron a Spurs (nagyon bízom benne, jó lenne, ha 1-2 éve még élehetne Popovich alatt. Pozitívum, hogy elég jól követi a pályafutását az ottani sajtó is, gondolom a csapatnak is feltűnik, hogy idén mennyire jó volt.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2013.05.20. 15:59:55-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.20. 12:52:22

egy kis NHL, bár senkit nem érdekel :cry: :D

az ottawa végre behuzott egy meccset, nem is akárhogy :shock: pittsburgh jo szokas szerint megszerezte a vezetést, majd jött alfredsson (ki más :D) és emberhátrányban (!) 59:31-nél egyenlitett :D hála a jo égnek a hosszabbitast is jött a sensnek, uhogy 2-1. remelem 4. meccset is betudják huzni a srácok, mert ha nem akkor vége a dalnak. amugy mi meccs lehetett, 98 (!) kapura lövés volt :D anderson meg vokoun biztos nem unatkozott :D

furcsa mod az idei PO-ban egyelőre nincs nagyobb meglepetés, szép lassan érik a pitts-boston, chicago-la elődöntő
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.20. 11:28:40

Spurs-re egyáltalán nem mondanám, hogy szagtalan-színtelen csapat, tegnap is remekül játszottak, élmény volt őket nézni.
Az elején lévő nagy futás gyakorlatilag eldöntötte, meg a triplák is estek rendesen, s ebben igaza van Tocynak, hogy ezek tiszták voltak, s pont amiatt hogy szépen megjáratták.Parker remekül játszott.Ez amolyan bemelegítés volt, biztos vagyok benne hogy már a második meccs is más lesz, jobban összefogja rántani a védekezést a Memphis.
Indiana-Miamin meg esélyes a Heat (ahogy bárki ellen) de szoros csatákat várok.Hibbertnek nagyon kell figyelnie a faltokra, tavaly is szinte minden meccsen faltgondokkal küzdött az állandó csapkodás miatt.S a Knicks ellen is látható volt, ha Hibbertnek megy a játék a Pacers nyer :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.05.20. 10:09:28

Bazska annyira erőltette ezt, hogy majd a következőn így-úgy...hát, persze valószínűleg más lesz, de pl az, hogy nem fog ennyi triplát dobni a Spurs, hát ez csak rajtuk múlik, mert gyakorlatilag csak az opent dobták be, rengetegszer voltak üresen kint. Persze Randolph jobb lesz, de pl Pondexter dobott jó pár extrát. Kíváncsi leszek, hajrá Memphis, bár a számok a Miami-San Antonio döntőt vetítik előre. Ez a két csapat a két leghatékonyabb együttes a támadóoldalon, illetve a Heat első, a Spurs 3. a védekezésben. Mindkét sorozatot hat meccsre teszem most, mi szenvedni fogunk a Pacers ellen az fix, de a tavalyi 4-2-höz képest Bosh játszani fog ( remélhetőleg egészségesen ), nem Turiafok lesznek Hibberten, hanem majd jöhet Birdman, nem Battiernek kell végig fognia Westet, mert most Bosh miatt megvagyunk középen, van még egy Ray Allenünk, miközben a túloldalon nincs Granger, nincs Collison, és nincs Barbosa sem. Persze George fejlődött stb, meg nálunk Wade térde még rosszabb, mint tavaly ( pedig ott az utolsó három meccsen valami elképesztőt játszott ), de szerintem azért több dolog szól mellettünk. Ha mindenki 100%-on pörög, akkor meglesz ez.
socio66

2013.05.20. 00:13:19

csababarca írta:mert ezt a színtelen-szagtalan SAS-t
mondjuk a grizzlies sem egy észveszejtően látványos csapat, és bármennyire is rossz matchupok a heat számára, nehéz elképzelni ahogy legyőzik őket a döntőben, és marc gasol áll a finals mvp trófeával. :)
a spurs-nél adott a rutin, a remek edző, ha valakiben, bennük megvan a lehetőség, hogy okos, taktikus játékkal limitálják james-t, és pokoli nehéz feladat elé állítsák a heat-et.
bár engem attól sem verne a víz, ha james idén megszerezné a második gyűrűjét.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.20. 00:00:15

Hasonlít ez a Macik-SAS meccs a tavalyi OKC-SAS első két meccsre, nagyjából ugyanaz történik,bár ott szorosabb volt, de ugyan így szenvedtek Duranték a pontokért.

Remélem a forgatókönyv hasonló lesz, és a macik észbe kapnak, mert ezt a színtelen-szagtalan SAS-t nem igazán akarom nagydöntőben nézni, bár ha előre tudnám,hogy megverik a Miamit a nagydöntőben,akkor legyen.
De hajrá Memphis!
Randolph még egy ilyen homály meccset nem valószínű,hogy hozni fog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.05.19. 12:34:04

Bob_Marley írta: Ma már kezdődik is, ráadásul korán van a meccs 21:30 CET úgyhogy kötelező néznie mindenkinek a Spurs-Grizz első meccset :D
Ráadásul 22:30-tól Méhes Gábor és Bazska kommentálásában adja a Sport 2 is, úgyhogy szerintem, akkor már azt érdemes megvárni. 8)
Én innentől a maciknak szurkolok, ha már a kedvenc csapataim kiestek. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.19. 12:18:51

Bob_Marley írta: Memphis-OKC 4-2
Spurs-GSW 4-1
Pacers-Knicks 4-2
Miami-Bulls 4-1
Elég közel voltam :D
Rohadt Nyugatot kevésbé ismerem ott 1-1 meccs elment.
Viccet félre téve, nagyon örülök ennek a konferencia döntőknek.Spurs-Grizz-t nagyon várom, s a Pacers-Heat is remek sorozatnak tűnik.Továbbra is a Spursnek szorítok, de a macik is nagyon szimpik, úgyhogy bárki mehet be Nyugatról :D
Ma már kezdődik is, ráadásul korán van a meccs 21:30 CET úgyhogy kötelező néznie mindenkinek a Spurs-Grizz első meccset :D
2013 NBA Playoffs: Feel This Moment Week 4
http://www.youtube.com/watch?v=sNq-IEklkDA

Azért tegnap Hibbert blokkja :shock:
Kép
Kép
Pacers ellen azért nem lesz egyszerű a Heat dolga, főleg Indianaban, félelmetes milyen erősek otthon.Az is iszonyat várós párharc.

Indiana become first team to make the Conference Finals without a player who was drafted in the Top 5 since Utah in '94.

Lance Stephenson
http://www.youtube.com/watch?v=MYjVK8dcCGk
Ezt a gyereket is imádom, csendes, igazi dolgos, de óriási szívvel küzd minden meccsen, s szépen fejlődött idénre.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.19. 16:53:21-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 20:22:23

Game90 írta:Grizzlies - Heat döntőt [-o<
Nem rossz, de én egy Spurs - Miami-nak is örülnék :lol:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.05.17. 15:46:55

Tocy írta:Mondjuk ha legjobb SG, akkor szerintem ( más miatt is, de főleg ) a védekezés miatt továbbra is az egészséges, Jamestelen Wade a legjobb SG. Sokkal hatékonyabb mint Bryant és Harden, Harden idén a PO-ban szerintem megint nem hozta azt ( közel sem ), amit elvártak volna tőle, csak hát lesz-e még valaha is Wade egészséges?
Ezért írtam én is úgy, hogy jelenleg Harden-t választanám. Mert az nem kérdés, hogy a prime Wade (és főleg a prime Kobe) teljesen más kategória, mint a mostani Harden (mondjuk ő még csak 23, szóval valószínűleg fog még fejlődni).

Hatékonyság:
- PER: Wade 24, Kobe 23,1, Harden 23
- TS%: Harden 60%, Wade 57%, Kobe 57%

Egyébként megvan a nyugati döntő, SAS - Grizzlies, Keleten még gyűri egymást a Pacers és a Knicks, így a Heat pihenhet 1 hetet.

Grizzlies - Heat döntőt [-o<
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 12:30:41

MIAMI HEAT - CHICAGO BULLS 94-91 (5.GAME)

Jó kis meccs volt, még a feleségem is nézte velem felvételről.Azért az elején annál a 10-0-ás rohamnál felötlött bennem az előző mérkőzés menetele, a 2. és 3. negyedben voltak gondok Miami oldalon, az első qrt-ben összeszedett +18-as előny szépen elfogyott a 2. végére és lett belőle -6 :oops: , a 3.-ban már 11-el is mentek a bikák :shock: De az utolsó játékrészt megnyomta a Heat, igaz ha az utolsó percben Robinson vagy Butler beveri a triplát bármi lehetett volna.Nem kell szerintem szégyenkeznie a Chicago-nak, helytálltak ezen a meccsen, Boozer (26 PTS, 14 REB) és Robinson (21 PTS, 6 AST) is szépen dobáltak, hazai oldalon Lebron (23 PTS, 8 AST, 7 REB) és Wade (18 PTS, 6 AST) hozta a kötelezőt.Volt egy jó statisztika amiben mutatták hogy James utolérte JORDAN-t a PLAYOFF-ban egy ilyen mutatóban (18+PTS, 5+REB, 5+AST).JORDAN-nek és LeBron-nak 11* sikerült, BIRD-nek 12*, ROBERTSON-nak 14* =D>
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.05.16. 21:24:03

Mondjuk ha legjobb SG, akkor szerintem ( más miatt is, de főleg ) a védekezés miatt továbbra is az egészséges, Jamestelen Wade a legjobb SG. Sokkal hatékonyabb mint Bryant és Harden, Harden idén a PO-ban szerintem megint nem hozta azt ( közel sem ), amit elvártak volna tőle, csak hát lesz-e még valaha is Wade egészséges?

Persze az nem kérdés, ha csapatot akarok építeni, akkor Harden, a másik kettő már öreg és sérült. Illetve Westbrookkal szemben is mindenképpen Hardent választanám.

http://www.youtube.com/watch?v=KRkBqt9N0Ks

Ez a mozgás továbbra is 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.16. 20:48:35

neobarca írta:http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... an-2245339

Így jártak. Pedig szívesen megnéztem volna... 8)
érdekes. én ugy tudom a legtöbb városból azért visznek el egy-egy major sportot mert veszteséges. gondolom igy volt ez anno a supersonicsnál is (vagy nem?:D) akkor minek vinnék vissza?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.05.16. 20:36:13

Sanama írta: Akkor meg egyértelműen. Mondjuk ha lenne egy Wade-m/ Bryant-em SG-re, akkor gondolkoznék el.
Ebből a Wade/Kobe/Harden hármasból fél perc gondolkodás után az utóbbit vinném (jelenleg).
varnagykrisztian írta:
Game90, légyszi pár szóban fordítsd le nekem mit takar ez a két cikk [-o< . KÖSZI :mrgreen:
Elsőben szinte csak alap dolgok vannak, ami érdekes lehet:
- a három játékos közül Harden a leggyengébb spot-up shooter
- Wade a legjobb védő
- viszont az író összességében Harden-t tartja a legjobb SG-nek

Második:
- mindhárom játékosnál 36 perc átlagát vették figyelembe
- Kobe hiába ponterősebb, Harden-nek kevesebb dobása van meccsenként
- Wade-nek magasan a legjobb az FG%-a, viszont Kobe 5, Harden 6 triplát emel rá, Wade pedig csak 1-et (mondjuk DW alapból rosszul dobja a triplákat)
- Harden harcolja ki a legtöbb büntetőt
- Bearden a legjobb támadásban
- itt is Wade a legjobb védő
- és itt is Harden-t hozták ki győztesnek
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.16. 19:55:37

Ezt muszáj beraknom:
Derrick Rose e-mailjei :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.05.16. 12:50:40

http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... an-2245339

Így jártak. Pedig szívesen megnéztem volna... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.16. 00:46:51

Egy teljesen új csapatba, ahol Harden/Westbrook lenne az első játékosod.
Akkor meg egyértelműen. Mondjuk ha lenne egy Wade-m/ Bryant-em SG-re, akkor gondolkoznék el.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.15. 23:02:28

Game90, légyszi pár szóban fordítsd le nekem mit takar ez a két cikk [-o< . KÖSZI :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Válasz küldése