USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
socio66

2013.12.03. 21:33:14

Szóba került Jeff Van Gundy neve velünk kapcsolatban, bár én csak mint szakkommentátort ismerem, jó humorú, szakmailag jól felkészült fazonnak tűnik, azt gondolom mindenképp szükséges változtatni, mert kelet gyenge, és még ha nem is contender a csapat, de ha összekapjuk magunkat, így is el lehet evickélni a második körig, aztán hátha csoda történik.
Másnak nincs értelme, hisz cetli nincs, cserélni nem nagyon tudunk, abszolút win now módban van a csapat, így jó lenne a lehető legtöbbet kihozni abból, ami van.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.03. 15:19:40

Azért Paul George-ot egy élmény nézni:
http://youtu.be/EMYYmH1WMAU" target="_blank
Nem kérdés, hogy ő a 3. legjobb SF a ligában.

Mondjuk Lillard sem volt rossz a Pacers ellen, csak 14 pontot szórt a 4. negyedben:
http://youtu.be/7j8r4kTaV0U" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.02. 23:41:48

csababarca írta:Jobban él ez a topic,plusz valamennyire kötődik is,ezért itt kérdezem.
Adott az nba 2k13 játék,amihez ha jól kerestem, 2013.júni 26-án jött ki utolsó roster update.
A 2k14hez pedig nov 29-én.
Kérdés,hogy ezt a 2k14es frissítést felhasználhatom a 2k13hoz,vagy gubanc lesz belőle?
off:
Nem fog menni, új játékhoz csak azok a roster frissítések jók. Játékon belül a 2kshare-ről esetlegesen letudsz tölteni roster frissítést, de azok nem hivatalosak.

Én megcsináltam a Rookie csapatomat a Celticsnél, MCW-Oladipo-Porter-Bennett-Noel pad: Cody Zeller-Taylor (BKN)- Royce White- Reggie Bullock-Chris Andersen. :D Vicces így játszani, hogy csak fiatalok vannak, akik gyorsan fejlődnek.

Ma Blazers-Pacers, Nyugat első vs Kelet első nem kis csemegének ígérkezik.

NBA Bloopers: November 2013
http://www.youtube.com/watch?v=cqzOghETmoQ" target="_blank

Amúgy a Wolves rendesen visszacsúszott, s rájuk nézve nem csak hogy fehérek, de gyakorlatilag az NBA hajléktalan csapata. :mrgreen: 2 vézna emberrel Brewer-Martin, Rubio-Love 10 éve látott utoljára borotvát, Pekovic meg alap ránézésre is úgy néz ki mint egy dokkmunkás, sapka kéne rá, meg Fecske Cigi az ingzsebébe....:D

Chicago-Pelicans elég gyenge, a srácok még mindig játszanak, gondoltam bekapcsolódok a Blazers-Pacers meccsbe ha már felkeltem, erre harmadik OT van a Bulls meccsén....:D Jrue megnyerte:
http://www.youtube.com/watch?v=P2g5pD_U7TQ" target="_blank
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.12.02. 15:30:58

Houston - San Antonio Spurs 112 - 106

Megvan az 5. win zsinórban, megnéztem felvételről, nem semmi parázs kis meccs volt, és ami a fontos a mi győzelmünkel.A SAS két örege jól nyomta, Parker tudása semmit sem kopott, és Duncan alley-oop-ja milyen volt már.REB-zásban (54 - 33) csúnyán megvertük őket, TJ6 (16) és DH12 (11) kettőse majdnem annyit kapart össze mint a hazai (33) alakulat.HARDEN nyomot egy 31 - 6 - 7 statot, az első három negyedet "végigaludta" aztán a 4.-ben robbantott, Parsons (25 PTS) teljesítménye is nagyban hozzájárult a végén kiharcolt sikerhez.Kényelmesen vezettünk a 2. negyedben már +23-al, de ezt a Spurs lefaragta félidőre +11-re, a 3. játékrész felétől szépen szétestünk, a 4. elején már TP9-ék vezettek.Ebben a negyedben kilátástalan volt a helyzetünk és már le is mondtam a győzelemről de a "szakáll" végre hátára vette a csapatot és nyertünk.Elsők vagyunk a dobott pontok terén a ligában, és másodikak lepattanózás terén. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.01. 18:25:06

Henderson... :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=gQoSxuatH_E" target="_blank
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.01. 11:28:39

socio66 írta:valamit változtatni kell, mert ilyen kerettel ennyire rosszul nem szerepelhet csapat.
Az a baj, hogy csak papiron szép ez a csapat. 1-2 láncszem elvesztése a kártyavár összedőlését jelentette. És most lehet csak igazán látni, hogy mennyire 1-1 ember függő ez a Knicks sajnos... :(
Valamin tényleg változtatni kell, de én azért még megvárnám Chandlert. Elvileg 2 hét és jön. Kell egy szép W sorozat és még az 50%-se lehetetlen. Azzal meg mint tudjuk, azért be lehet csusszanni a PO-ba. PO-ról meg tudjuk, hogy más kávéház... :wink:
kanty írta:Összegezve nálam Wall jelenleg a liga 3-4 negyedik legjobb irányítója.
Ebben egyetértek veled, bár én alapjáraton is kedvelem a tagot. Mondjuk picit tartottam tőle, hogy most a max szerződés után ki fog engedni. Nem így lett. Okos.
csababarca írta:Kérdés,hogy ezt a 2k14es frissítést felhasználhatom a 2k13hoz,vagy gubanc lesz belőle?
Nem vagyok szaki, de szerintem össze fog akadni. Próba szerencse. 8)

Nah és akkor egy kis érdekesség:

Bynum Back :!: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=WYP7e5zx3rI" target="_blank
Azért ez a 20-10.5 nem is rossz. Lehet még a végén újra elkezdi élvezni a játékot? Mellesleg akármekkora tuskó is, én örülnék neki. Az a zsák az elején nem volt piskóta. 8)

Az öreg Novo is megnyalja a sót: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=j1rERmvwDZg" target="_blank

Jah és végre végre Knight is összeszedte magát. Közel tripla duplát hozott össze tegnap, remel %-okkal. Bízom benne, hogy teljesen felépült. Már csak fantasy szempontból is... :mrgreen: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.01. 02:06:13

Jobban él ez a topic,plusz valamennyire kötődik is,ezért itt kérdezem.
Adott az nba 2k13 játék,amihez ha jól kerestem, 2013.júni 26-án jött ki utolsó roster update.
A 2k14hez pedig nov 29-én.
Kérdés,hogy ezt a 2k14es frissítést felhasználhatom a 2k13hoz,vagy gubanc lesz belőle?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.30. 21:53:51

Nets - Houston 95 - 114

Szegény Brooklyn-t mi is elvertük, az első három negyedet simán hoztuk, az utolsóban a cserék játszottak, ki is kaptunk.Büntetőzésben és triplákban durván jobbak voltunk, az utóbbihoz kellett Parsons 6/6-os statja is amiben Garcia (5/7) is jól jeleskedett.HARDEN lábát próbálgatták, meg is látszott, mezőnyből 1/4, viszont bedobott 7/7 büntit és adott 7 assist.Holnap következik a SAS. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.11.30. 12:25:39

Wall témához. Azért az megesik, hogy NBA játékosok hülyeségeket mondanak, nem olyan nagy szám ez.
Néztem néhány Wizzards meccset az utóbbi időben, és azért az elmondható, hogy Wall elég jó kis játékos. Kicsit szerintem alá is van becsülve, főleg az irányítóképességeit tekintve. Első lépést tekintve talán az egész liga leggyorsabb játékosa, és a betörései is nagyon ott vannak, elég csak megnézni, hogy közvetlenül a gyűrű közelében 65%-al dob. Igazából két gyengébb pontja van a játékának: az eladott labdák és a közép távoli dobása. Most volt azt hiszem talán egy két-három meccses sorozata, amikor elég sok gólpasszt osztott ki, és erre jutott egy eladott labda. Nyilván ez hosszútávon nem hozható, de a meccsenkénti több, mint három eladott labda, azért sok.
Ha jelenleg az irányítókat nézzük, akkor Paul és Parker mindenképp előtte van. Westbrook talán jobb egyes, mint Wall, de mint irányító szerintem a washingtoni jobb. Curry-t is elébe lehet tenni. Egyrészt jobban dob, mint irányító pedig nem sokkal marad el tőle, és azért egy jóval erősebb csapat vezére, mint Wall. Amúgy Curry statisztikáit is érdemes figyelni. 5-9 láb között 20(!)%-al dob, míg 20-24 láb között 56-al, 25-29 között is 35-el. Kis túlzással minél távolabb megy a gyűrűtől annál hatékonyabb. :)
Még Irving jöhet szóba, de ő is inkább a pontszerző irányítók közé tartozik, bár azért szerencsére nem egy Westy típus. De idén - az elmúlt meccseket leszámítva - eddig neki sem megy azért annyira, és ugye a Cavs is kuka.
Összegezve nálam Wall jelenleg a liga 3-4 negyedik legjobb irányítója. Tudom, hogy ezt senki sem kérdőjelezte meg, de kicsit elmerülve a statisztikákban meg kellett írjam ezt a hozzászólást. :)

Amúgy a megújult nba stats oldalt csapassátok, nagyon hasznos.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2013.11.30. 11:46:19

Jelenleg az nem ver minket aki nem akar, nyolcas vereség streakben vagyunk, elemezni nem is nagyon tudok, mert a boxscoreokat látva nem tudom rávenni magam egy ideje, hogy megnézzem a meccseket. Most játszunk majd a New Orleans-szal, a Brooklynnal, a Bostonnal, az Orlandoval, a Clevelanddel, ha ezeket a meccseket sem tudjuk legalább pozitív mérleggel zárni, akkor valamit változtatni kell, mert ilyen kerettel ennyire rosszul nem szerepelhet csapat.
Ha jól tudom, Hollins jelenleg szabad.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.29. 10:43:48

Atlanta Hawks - HOUSTON ROCKETS 84 - 113

Újabb sima győzelem (+29), Lin sérülése nem hiányzott remélem hamar rendbe jön de a padunk (Garcia, Brooks 21-21 PTS)mostanában jól muzsikál így talán nincs nagy félnivalónk.Az első és utolsó negyedet megnyomtuk így nem kellett nagyon izgulni a végeredmény miatt és végre kevesebb lasztit adtunk el mint az ellenfelünk.Olvastam hogy HARDEN lába lassan gyógyul, remélem mihamarabb visszatér, következik a 4/11-el álló Jason Kidd által irányított Nets.Azért ez nagy húzás volt a kopasztól: http://www.youtube.com/watch?v=vEqU7JHkfu0" target="_blank "Hit Me" :mrgreen:

szerk:Várható volt:


A Brooklyn Nets vezetőedzője, Jason Kidd 50.000 dolláros büntetést kapott a ligától azért az akcióért, amit a Los Angeles Lakers ellen produkált - utasította Tyshawn Taylort, hogy menjen neki, így kiönthette italát a parkettára, ezáltal időkérés nélkül is taktikai tanácsot tudtak tartani.kezdo5.hu
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.28. 19:40:06

Oké kösz, majd lehet meghallgatom.

Big Babyt én is láttam, mekkora kontraszt ő meg Vucevic, aki kifinomultan aprócska darabot levág. :D Davis meg parasztból, gyerekek vájúhoz mentalitással. :D Ja és ha már Magic, akkor jöhetne már Harris. A legnagyobb tankmesterek a dokik, ültetnek ki mindenkit. :D

Asszony mondta filmezzünk, mondom hálaadás van, NFL. :mrgreen: Úgyhogy menni fog a TV egész este és repül, pattog a tojáslabda.
Rodgers úgy néz ki, mint valami Super Mario. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.28. 19:29:58

Bob_Marley írta:Milyen podcastet?

Azért az tényleg megfigyelhető, hogy gyakorlatilag a liga tele van jobbnál-jobb irányítókkal, lsd Wall a legjobb. :lol: Keleten amúgy most valóban ő a legjobb, bár nem nagyon van igazi konkurencia....George Hill-Chalmers-Lowry-Hinrich (Snell)-Teague-Jennings ezek a jelenleg első nyolcban lévő csapatok irányítói. :D Azért Rose-Deron Williams-Rondo-Irving ha nem lennének sérültek vagy rossz formában, akkor lehetne miről beszélni. MCW meg ugye újonc, így őt nem is veszem ide. Van még Nelson-Felton-Knight, szóval igen vehetjük úgy Wall a legjobb, de csak is Chalmers után. :lol: Viszont ligaszerte ha nézem, akkor azért Paul kacér mosolya előttem van, mert jelenleg egyértelműen ő a legjobb.
Szaniszlow - Bazska:
KATT

Ha Wall azt mondta volna, hogy jelenleg ő a legjobb PG Keleten, azt el is fogadtam volna, de ez az idióta azt mondta, hogy a ligában a legjobb... ](*,) :mrgreen: Sőt, nem csak CP3 van előtte, de Steph Curry is (+ azért még ott van egy Parker meg egy Westbrook is).

Pig Baby kegyetlen :lol: :
http://youtu.be/uBdjtZPbGUM" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.28. 19:24:40

Bob_Marley írta:Milyen podcastet?
Csak a szokásos: http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2013/11/26/alleyoop49" target="_blank
8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.28. 19:02:08

Game90 írta:
neobarca írta: Látom te is meghallgattad a podcast-et... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jaja :)

John Wall: "I'm the best point guard in the league. That's my statement."

Szóval Wall a legjobb és ne felejtsük el, Chalmers is Top10-es.
Milyen podcastet?

S ha jól értelmezem a táblázatot, akkor évről-évre csökkenek a meccseken az izolációk, ez örömteli. Nyilván nem tudja az ember az össze meccset megnézni, úgyhogy nehéz leszűrni, de biztos így van. Azért az tényleg megfigyelhető, hogy gyakorlatilag a liga tele van jobbnál-jobb irányítókkal, lsd Wall a legjobb. :lol: Keleten amúgy most valóban ő a legjobb, bár nem nagyon van igazi konkurencia....George Hill-Chalmers-Lowry-Hinrich (Snell)-Teague-Jennings ezek a jelenleg első nyolcban lévő csapatok irányítói. :D Azért Rose-Deron Williams-Rondo-Irving ha nem lennének sérültek vagy rossz formában, akkor lehetne miről beszélni. MCW meg ugye újonc, így őt nem is veszem ide. Van még Nelson-Felton-Knight, szóval igen vehetjük úgy Wall a legjobb, de csak is Chalmers után. :lol: Viszont ligaszerte ha nézem, akkor azért Paul kacér mosolya előttem van, mert jelenleg egyértelműen ő a legjobb.

Amúgy még a képhez visszatérve, elég fura hogy nem tűnt fel senkinek Blake, meg nem rugdosták el onnan. :D Oké hogy beállnak, mert nem szabálytalan, de nem tűnt fel senkinek, meg olyan mintha nekik magyaráznának, remélem még rá is bólintott, hogy oké mester akkor ez a figura, csináljuk. 1-2-3 Brooklyn. :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.28. 18:50:50

neobarca írta: Látom te is meghallgattad a podcast-et... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jaja :)

John Wall: "I'm the best point guard in the league. That's my statement."

Szóval Wall a legjobb és ne felejtsük el, Chalmers is Top10-es.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.28. 18:45:00

Gareth Tello írta:Kidd... :lol:
http://sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013" target="_blank ... _idokeres/

Blake meg Henry is hatalmas. :mrgreen:
Zseniális ötlet volt kár hogy nem lett számszerű eredménye.Kidd elég rafkós volt. Blake régi motoros egyből tudta, hogy semmi nem tiltja ha odamegy, s gondolom szólt Henrynek is hogy gyere pajti menjünk leskelődni. :D

Erről amúgy eszembe jut, mikor Rondo ment oda egy Celtics-Heat meccsen a Miami megbeszéléshez. Szintén nem időkérés volt, hanem technikai szünet, s ilyenkor szabad. Bár ő kicsi volt és ellökdösték. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=YHhmCbj2CTY" target="_blank

Mi meg nem vagyunk túl acélosak, de annyira jó nézni ezt a csapatot. Lelkesek, akarnak, tegnap a régi időkre emlékeztetve a semmiből jöttünk vissza, jobb csapat a Grizz ez egyértelmű, de nem adták fel a srácok, s a végén már majdnem elhittem fordítunk. :D Első negyed eldöntött mindent, ott borzasztóan ment, de utána folyamat javultunk. Mindenki játszik, mindenki bizonyítani akar, teljesen mindegy hogy a pad vagy a kezdő van fent, jön Rondo is kicsi rutin meg kidolgozottabb támadások, ígéretes. Plusz mostanában kezdtem el azon gondolkozni, hogy bukjon csak a Nets. :mrgreen: Ja és Sullinger óriási lopás volt a kettővel ezelőtti drafton. Idén érett jó játékot hoz s még csak a második év.
Sajátunkon kívül miénk a Brooklyn első köröse. Azért ha a PP-KG cseréből kijövünk úgy, hogy lenne 2 lottery pick, plusz a Brooklyntól még van további cetli későbbre, akkor valami egészen elképesztően jól cseréltünk. :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.11.28. 19:05:32-kor.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.28. 17:10:55

Kidd... :lol:
http://sportgeza.hu/kosarlabda/nba/2013 ... _idokeres/" target="_blank

Blake meg Henry is hatalmas. :mrgreen:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.28. 15:59:13

Game90 írta:Azért ezzel a stat.nba-vel elvoltam vagy fél órát :D Ezekbe néztem bele:
1. LBJ középtávoli balról.
2. LBJ triplák balról.
3. Rubio assist.
4. Harden dobásai a gyűrű környékén.
5. Curry sikeres triplái.

ISO:
KATT
Ebből mennyi Melo - DeRozan - Gay? :mrgreen:
Látom te is meghallgattad a podcast-et... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.27. 17:04:37

Azért ezzel a stat.nba-vel elvoltam vagy fél órát :D Ezekbe néztem bele:
1. LBJ középtávoli balról.
2. LBJ triplák balról.
3. Rubio assist.
4. Harden dobásai a gyűrű környékén.
5. Curry sikeres triplái.

ISO:
KATT
Ebből mennyi Melo - DeRozan - Gay? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.27. 11:20:32

Game90 írta:Foot Locker's Week of Greatness 2013: J.R. Smith Bonus Scene:
http://youtu.be/foPky1XGMU8" target="_blank
Ez hatalmas :lol: :mrgreen:
Na jó, ez kész. :D Úgy lett volna még viccesebb, ha Yo Jr You comin out, It's 9 o'clock i have a game tomorrow.
Hey i've some weed. Ok let's do it:mrgreen:

EPIC Impromptu Dance-Off Between Young Fan, Usher
http://www.youtube.com/watch?v=C28etvDevxU#t=12" target="_blank

Nyert a Nets, csoda történt. :mrgreen:
Majdnem sikerült elveszteni 10+-ról meg kellett a végén egy kijátszott figura Amir Johnson triplára:
http://www.youtube.com/watch?v=OD7pMEErTAY" target="_blank
Gay lett volna, aki ezt megkellett oldja, jó döntés volt kitenni, de Amir Johnson mit keresett a pályán, ilyenkor rendre beküldik a jó dobó embereket, várható volt, hogy dob egy téglát a sarokból.

Tényleg hihetetlen kaotikus a keleti konferencia, viszont a Wizards éledezik, Beal nélkül is sikerült nyerniük tegnap a Lakers ellen.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.26. 15:45:03

Foot Locker's Week of Greatness 2013: J.R. Smith Bonus Scene:
http://youtu.be/foPky1XGMU8" target="_blank
Ez hatalmas :lol: :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.11.26. 11:42:26

varnagykrisztian írta:Houston Rockets - Memphis Grizzlies 93 - 86

Nyertünk Memphis-ben a 4. negyedbeli teljesítményünknek köszönhetően, -14-ről fel tudtunk állni, HARDEN távollétében Parsons, Howard és a padról Casspi is +15 felett dobált, Asik leverte REB-ban (10-7) DH12-őt. :mrgreen:
Egyébként én vagyok süket, vagy az összefoglalóknál ( http://www.nba.com/games/20131125/HOUME" target="_blank ... tml?ls=slt ) a " Lin steal" videó elején Tony Allent simán le Ray Allenezi a sokat dicsért amcsi kommentátor ? :D Annyira nem extra a hallásom, de erre fogadnék :)
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.11.26. 11:33:04

Houston Rockets - Memphis Grizzlies 93 - 86

Nyertünk Memphis-ben a 4. negyedbeli teljesítményünknek köszönhetően, -14-ről fel tudtunk állni, HARDEN távollétében Parsons, Howard és a padról Casspi is +15 felett dobált, Asik leverte REB-ban (10-7) DH12-őt. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.26. 10:57:43

Wade :lol: :
http://youtu.be/hz-EScoZnxA" target="_blank

LeBron up to 60.9% on FG. Only 3 players EVER have taken 15+ FG/gm & shot +60% for a season: Kareem (79-80), McHale (86-87), Shaq (04-05).

Ez nagyon zsír 8) :
@ZachLowe_NBA
NBA will announce tomorrow that box scores with video links will be available to all fans on nba.com. For example: If LeBron is 10-of-16 from the floor, fans can click on that "16," and see a video reel of all 16 LeBron shots. There will be similar clickable video for assists, turnovers, steals, rebounds, but NOT fouls. Archive will include last season, too.


Ezt nem is tudtam Gerald Green-ről:
KATT
Bob_Marley írta:Amúgy ez a Kelet vs Nyugat vita, ami itt is felmerült, azért szerintem picit csalóka, mert Keleten a sérülések is gondot jelentenek, meg sok olyan csapat van, ahova új emberek érkeztek. Egy Minnynél vagy Portlandnél már megvan a mag, de a GSW-t is idevehetem stb. Egy Cavs szenved, egy Wizards szenved (most valami), Pistons sehol, Nets-Knicks pláne sehol. Persze tényleg évek óta Nyugaton jobb mérleg kell a PO-hoz, de pl a liga leggyengébbje érzésem szerint a Jazz s pl a legerősebb csapata meg a Heat. Nyilván sokat számít, hogy mind az alapszakaszban mind a PO-ban nem olyan öldöklés megy mint Nyugaton, de inkorrekt szerintem ezt felemlegetni, mert egységesebb régebb óta összeállt csapatok vannak most Nyugaton, Keleten meg még a sérülések is sújtják a csapatokat.
Viszont akárhogy nézzük (sérülések ide vagy oda), Nyugat sokkal erősebb.

Például ott van az Atlantic, negatív mérleggel áll az 1. helyen a Raptors. Kabaré.
Bob_Marley írta:Kobe hosszabbított, de vajon megérte-e??? :D
"Source: Kobe deal worth $48 million over 2 years. Still will be highest paid player in league next 2 yrs"
Ez rengeteg, s ezzel megölte a sapkát.
Kobe's deal: $23.5 mill '14-15; $25 mill '15-16
Azt hittem, hogy Kobe okosabb lesz azért és kicsit lejjebb adja az igényeit. De legalább a Lakers még 2 évig nem lesz contender :mrgreen:

Zach Lowe:
KATT
neobarca írta:Bosch
Ő német?
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése