USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.14. 14:55:41

kanty írta:
Bradley-be meg minden Boston fan szerelmes? Értem én, hogy hasznos meg minden, de ha csak az olvasottak alapján ítélném meg, azt hinném, hogy AS.

Ja és most nem kell megvédeni, csak nem értem, s már rég kikívánkozott belőlem. :)
Igen, s nézz több Celtics meccset (haszna is lenne hogy megtérj :mrgreen:) s rájössz, hogy miért.
Hasznosság nem elég? Csapatjátékban az ha valaki hasznosan tolja, óriási erény, na ő ennek a tipikus példája.
Nem All-Star, de rohadt fontos.Plusz fiatal s fejlődőképes, amiben meg a legjobb ligaszinten is az egyik legjobb, úgyhogy még egyszer igen, minden Boston fan szerelmes Bradleybe :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.14. 13:55:17

kanty írta:Fogadtam és egyből nyertünk is. Game kezdhetsz félni. 8)
Már csak 4 meccsre vagytok a 8. helytől, szóval már tényleg aggódok. Nem.
kanty írta: Bradley-be meg minden Boston fan szerelmes? Értem én, hogy hasznos meg minden, de ha csak az olvasottak alapján ítélném meg, azt hinném, hogy AS.

Ja és most nem kell megvédeni, csak nem értem, s már rég kikívánkozott belőlem. :)
Bob-bal már lefutottam ezt a kört múlt héten, szóval ne kezdjétek el megint :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.14. 13:40:00

Fogadtam és egyből nyertünk is. Game kezdhetsz félni. 8)

Bradley-be meg minden Boston fan szerelmes? Értem én, hogy hasznos meg minden, de ha csak az olvasottak alapján ítélném meg, azt hinném, hogy AS.

Ja és most nem kell megvédeni, csak nem értem, s már rég kikívánkozott belőlem. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.14. 13:15:45

MessiFan írta:
Oké hogy korai, de én elfogadnék egy Celtics-Knicks első kört, utána jöhet a Miami és a konf döntőben ki esünk... neeem :D
Wilcox teljes értékű edzést végzett, Bobcats ellen már ott lesz szerencsére, így még jobb lehet a padunk.
Annyira nem fog lecsúszni a Nix, hogy velünk játszanak :mrgreen:
Viccet félre téve több opció van, meg Áprilisig aztán tényleg rohadt sok van még, viszont most azért kezd elérni már a csapat egy kellő fordulatszámot.
S oké mindig "Bradleyzek" (mert imádom a kölköt :D ) de amit még múltkor írni akartam, hogy azért is fontos a jelenléte, mert az extázisa átragad mindenkire, s ugrásszerűen feljavult a védekezés, onnantól kezdve meg lehet célokat elérni.
Plusz a padnak is lett önbizalma, s látható ez mivel jár :D Ráadásul a kezdő pihen, s pl a Rockets ellen iszonyat feltűnő volt, hogy KG végiszotyiszta a második félidő nagy részét aztán bejött a végére, s érezhető volt a mozgásán, hogy többet tudott pihenni, miket művelt az ember?Zsákolások, rohadt nagy védekezés és társai.Ennyit is jelent hogy jó a pad, mert akkor a végére más erőben jön a kezdő, s pl ilyet hogy PP 25-30 perceket kell csak játsszon, azért eltudnék viselni hosszú távon :D
De azért "elszállni" nem kell, mert azért vannak hibák még bőven, de végre megjelent egy kis Celtics pride és nem utolsó sorban a perimeter védekezés nagyot javult, s 90 pontokat elérni sem egyszerű az utóbbi időben az ellenfeleknek, Harden nagy sorozatát is persze hogy mi szakítottuk :D S milyen izzadságos volt az a 24 pontja is, te jó ég :D

Ma Bobcats, megint bizonyíthat a pad, s jó lenne ha Sully is folytatná a dupla-dupla meccseit :D

Metta World PÍÍÍÍÍSZ
http://www.youtube.com/watch?v=dLrAcEhU64w

Érezhető volt, hogy ez a mai nap elég gyászos lesz, nagy havazás, s még a Lakers is nyert idén először :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.14. 13:06:55

Azt hittem, hogy nagy hurrá hangulat lesz ebben a topikban, hogy nyert a Lakers :mrgreen: :twisted: Ezt az Earl Clark-ot miért jegelték idáig? Mióta lesérültek a magasemberek, egész korrekt számokat hoz.

Kobe és a védekezés:
http://www.silverscreenandroll.com/2013 ... ric-season
Mondjuk az nem semmi, hogy 34 évesen, a 17. szezonjában hozza a legjobb TS%-át ill. FG%-át.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.14. 01:13:19

Elég sok idő eltelt,ezért duplázok egyet.

Hengerel a Pats. Tökéletes támadójáték,és nem csak passzjáték megy,hanem elég komoly futójáték is párosul mellé.Plusz a védelem is remek!

Még nincs vége, de eléggé eldőlt szaga van a dolognak, 38-13 az eredmény,bár most egy remek visszahordás volt.

Szóval nagy valószínűséggel Ravens-Pats lesz jövőhéten,hát nem kis csörte lesz 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.13. 22:11:40

Én csak ámulok és bámulok ezen a Wilson gyereken,új kedvencem van születőben irányító poszton Brady és Brees után. 8)

Szegény Seahawks,így kikapni,honnan jöttek vissza?erre 30 másodpercet kellett volna kivédekezni,de nem sikerült :?
Ráadásul időkérés volt,elrúgta a rúgó, mellément,de közbeszólt az időkérés... :shock: ez az abszolút pech.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.13. 22:08:06

Jézusisten mi van itt, mekkora meccs lett már 8)


Duuurva, mellérúgja a győzelemért lőtt FG-t a rúgó, de a SEA időt kért, pedig nyertek volna. Másodikra meg berúgja, így ATL előny :D

I LOVE THIS GAME!!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.13. 22:03:19

Azta, elmegyek megnézni a Barca meccset, erre mire visszajövök, már 27-21, és a Seattle beerőszakolja a (talán) győzelmet érő TD-t. Elég jó meccsek vannak itt Divisional körben. 8)

Szerk.: Na mégse, itt a végén elcseszték, és 2 hosszú passzt benyeltek, és jött az FG. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2013.01.13. 22:08:40-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.13. 21:38:43

Nah, a végén még egészen megmelegszik az a pite Atlantában, 6ra feljött a Seattle és még van 9 perc.
Nem véletlenül utaltam rá, h ez az NFL, itt bármi megtörténhet :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.13. 21:30:35

Bob_Marley írta: Szóval összegezve egy 4ik hely és második körös Heat párharc, én ezt gondolom, de ha megnyerjük a csoportot akkor lehet ebből 3ik hely is, annál feljebb nem leszünk, ez ezer százalék.De rohadt korai "jósolni" ezt azért hozzá kell tenni :D
Oké hogy korai, de én elfogadnék egy Celtics-Knicks első kört, utána jöhet a Miami és a konf döntőben ki esünk... neeem :D
Wilcox teljes értékű edzést végzett, Bobcats ellen már ott lesz szerencsére, így még jobb lehet a padunk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.13. 21:09:24

Hát ez a mai Seattle nagyon gyengén muzsikál, megint mint kés a vajon,úgy ment végig a Falcons védelme rajtuk.
Sima meccs eddig nagyon,sajnos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
socio66

2013.01.13. 20:53:42

néztem én is, de a második negyedtől kezdve végig kézben tartottuk a dolgokat, nyugisan csordogált a meccs, nem igazán volt mit írni. :)
ez a hornets pedig nem lenne olyan rossz csapat, a vasquez-gordon-anderson-davis sor nem éppen fogalmatlan, kár hogy rivers bust lett, a többiek közül pedig páran d-liga szintűek.
no meg hogy gordon alapvetően nem akar itt játszani.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.13. 20:44:23

Bob_Marley írta:Seattle-Atlanta, meg NY-Hornets van, ahhoz képest elég csendes a topik :D Nix szurkolók elbújtak? Pedig mindig "ajándék" a kora esti NBA meccs :D Én focit nézek, s persze hajrá Seahawks
Itt vagyok csak néztem a meccset. Egyszerre nem tudok írogatni is meg élvezni is. Elég sima győzelem volt. Melo jól nyomta, bár elengedett 1-2 olyat amit nem kellett volna. Pont mert minek volt. Amarén még mindig nem érzem valahogy a ritmust. Pedig lassan jó lenne ha összerakná magát. Itt lenne az ideje. Ma Smith is haloványabb volt.
Viszont Kidd és Chandéer hatalmasat védekezett. Nm volt egy izzadtság szagú meccs. 3-asok is estek. Chopi gyerek meg nagyon nagy volt. Megérdemelne több játékpercet. Nem tudom honnan kukáztuk, de sztem nagy jövő előtt áll.

Davis szemöldökét egyszerűen meg képtelen vagyok megszokni. Úgy néz ki, mint valami ördög. Kiszel Tünde bekaphatja... :lol: :lol: :lol:
És hozzá azok a fogak. 1-2 gimiben ezért szétcikizték volna... :P :lol:
Kép
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.13. 20:26:38

Game90 írta:
Eazzy-t tudnám idézni, mondjuk kikaptak :D
Én is akartam magamat idézni :D

Mit szóltok ahhoz, hogy Holiday 11-esben játszik? Na meg az is amelyik két l-es :D
Csak nézem, hogy átment NFL-be kis spinoffra? :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.13. 20:19:42

Slither írta:Hú, nagyon gyenge ma a Seahawks. Ez a legutóbbi drive-t is hogy elszerencsétlenkedtek, 3rd downnal kiviszik Beast Mode-t.
20-0 után sztem már vége is a meccsnek. :roll:
Tényleg igen egyoldalú a meccs, magasan viszi a félidőt a Falcons.
Mondjuk a párosítások közül nekem ez viszonylag egyértelmű hazainak tűnt, de azért nem gondoltam, h ennyire lesimázza az Atlanta. Bár ugye még van egy half és ez az NFL...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.13. 20:11:59

Hú, nagyon gyenge ma a Seahawks. Ez a legutóbbi drive-t is hogy elszerencsétlenkedtek, 3rd downnal kiviszik Beast Mode-t.
20-0 után sztem már vége is a meccsnek. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.13. 19:34:50

MessiFan írta:Bob, mit gondolsz a következő 3 hazai meccset is behúzzuk? Én úgy gondolom a Chicago elleni lesz igazán necces, a Hornetset és a Bobcicákat illene megverni, és menni is fog ha a padunk tudja folytatni a jó szériát.
Aztán jön 2 könnyebbnek tűnő vendég, de azokat nem kell erőltetni, mert utána Knicks, Miami, Hawks hármas jön. Abból szerencsére 2 hazai.
+ szerinted hol fogunk végezni a konferenciában? Divízióban szvsz második helyen végzünk a Knicks mögött, de az kíváncsi vagyok mire lesz elég.
Hát én óvatosabb vagyok :D
Chicago az nagyon nehéz lesz, ők is a nagy meccsekre nagyon jók, s a másik két meccsből is benne van, hogy 1et bukunk.Azért "motivációs" gondok néha előjönnek, szerintem a Hornets elleniben benne lehet a bukó, Hiúzokat verni kell (pedig szeretem őket, MKG for president :D )
Én egy 2-1et várok ettől a 3 meccstől.
Pad meg biztos megijedt a cserepletykáktól, nagyon iparkodik pl Lee is, hála a jó Istennek, végre.Celtics topikhoz nem nagyon szoktam hozzászólni, de amilyen savazást kap ő, azt azért nem érdemli, vagy csak nem látták az adott emberek őt játszani, jó lesz ő, ebben biztos vagyok.
Konferenciában meg "lényegtelen", igazából én 1 csapat van akitől félek a Miamin kívül és az a Pacers, mindenki más ellen "simán" tovább tudunk jutni, szerintem.Geroge, jó PP-re, magasaik nagyon komoly gondot okozhatnak, s látható volt tavaly is, hogy rendesen küzdött a heat is velük, azóta érettebbek, Hill jó, a padjuk nem rossz, Vogelt bírom, én tőlük félek.Meg a Chicago fekete ló.
Igazából több variáció is lehet, szerintem a legideálisabb ismét egy 4-5 helyes bejutás lenne, NY-tól 4 meccsre vagyunk, az semmi, divízió is meglehet idén is, s nagyon bízom is benne.De annyira képlékeny a dolog, hogy hihetetlen, én még azt se tartom rossz dolognak, ha minél hamarabb játszunk a Heat-tel (nyilván 8ik helyre bazírozni rohadt nagy lutri :D ) de egy második körös Heat-Celtics nem lenne rossz, erő szempontjából is jobb szerintem hamarabb megmérkőzni velük (tavaly is mire ott voltunk, elfogytunk) .
Heat a toronymagas esélyes az egész ligában, ha nyerni akarunk, akkor úgyis kell velük játszani, én meg úgy vagyok vele, jobb hamarabb túlesni rajta hol állunk adott évben :d
Szóval összegezve egy 4ik hely és második körös Heat párharc, én ezt gondolom, de ha megnyerjük a csoportot akkor lehet ebből 3ik hely is, annál feljebb nem leszünk, ez ezer százalék.De rohadt korai "jósolni" ezt azért hozzá kell tenni :D

Seattle-Atlanta, meg NY-Hornets van, ahhoz képest elég csendes a topik :D Nix szurkolók elbújtak? Pedig mindig "ajándék" a kora esti NBA meccs :D Én focit nézek, s persze hajrá Seahawks
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.13. 19:26:32

Bob_Marley írta:Ami kicsit már kezd Columbo felesége effektus lenni, beszélünk róla meg van, csak még senki nem látta :lol: Jó mondjuk azért nézel Celtics meccset, sőt C's zenét is linkeltél :P
PO nem lesz meg, pedig csípem ezt a Raptorst
Még a szezon fele sem ment le, hova siessek? :D De ha jól emlékszem, akkor azt mondtam, hogy meglepetéscsapat lesznek és nem lesznek olyan rosszak, 8-10. helyre várom őket. Meg most sem annyira vészesek, 10. hely, 4,5 meccsre a 8. helytől :)

Holliday 104 yard (95 méter) 12,5 mp. alatt:
http://szvsz.blog.nepsport.hu/archives/ ... _Holliday/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.13. 18:13:52

Bob, mit gondolsz a következő 3 hazai meccset is behúzzuk? Én úgy gondolom a Chicago elleni lesz igazán necces, a Hornetset és a Bobcicákat illene megverni, és menni is fog ha a padunk tudja folytatni a jó szériát.
Aztán jön 2 könnyebbnek tűnő vendég, de azokat nem kell erőltetni, mert utána Knicks, Miami, Hawks hármas jön. Abból szerencsére 2 hazai.
+ szerinted hol fogunk végezni a konferenciában? Divízióban szvsz második helyen végzünk a Knicks mögött, de az kíváncsi vagyok mire lesz elég.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.13. 17:16:59

Game90 írta: Bob-bal már van egy sig-es, ava-s fogadásom, de ebben benne vagyok. Viszont a 3 hét az sok, legyen inkább 1, de akkor ne csak erre a topikra vonatkozzon, hanem az összesre.
Ami kicsit már kezd Columbo felesége effektus lenni, beszélünk róla meg van, csak még senki nem látta :lol: Jó mondjuk azért nézel Celtics meccset, sőt C's zenét is linkeltél :P
PO nem lesz meg, pedig csípem ezt a Raptorst

pü-re majd válaszolok, ígérem, most nem felejtettem el, csak "lusta" vagyok annyit regélni, pedig lenne mit :D

Chalmers 10 db 3as az korrekt, mondjuk védekezhetett is volna miután a törpe is dobott róla 34et (aminek roppant mód örültem fantasyban :D ) csak ő "csupán" 6db hármast.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.13. 17:06:19

Lillard averages a league-best 7.8 pick-and-roll points per game this season.
Chalmers megmondta, hogy ő top PG.
:mrgreen:

Amúgy LBJ kisebb passzt adott neki 0:18nál.

D-Wade Alley-oop to Lebron James!
http://youtu.be/7kAFDyY3Mp8
Kár, hogy nem megy el bohóckodni a zsákolóversenyre.

Amúgy Tocy, ünnepnap volt, Harrelsson, James Jones, Lewis és Varnado is játszott :D
Eazzy-t tudnám idézni, mondjuk kikaptak :D
kanty írta:
Game90 írta: Mondjuk aki veszít, az 1 hétig nem írhat ebbe a topikba? :)
Így nincs tétje. Mondjuk a vesztes siget és avát cserél két hónapra (olyat, amilyent a nyertes mond) és három hétig nem ír ebbe a topicba (ami a rájátszásra esik kb).
Hm? :)
Bob-bal már van egy sig-es, ava-s fogadásom, de ebben benne vagyok. Viszont a 3 hét az sok, legyen inkább 1, de akkor ne csak erre a topikra vonatkozzon, hanem az összesre.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.13. 17:01:45

Friscot én is csípem, s nagyon szurkolok hogy jöjjön össze a Harbowl.
Amin azért persze Ray Lewis utolsó meccsén nyer még egy Superbowlt :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.13. 12:01:43

MichaaBee írta:Hej, örömködtem egy sort, amikor megláttam reggel a 49ers-GB eredményét. :D Fennmaradni nem volt erőm, de jó csörte lehetett és szerencsére 49ers sikerrel zárult.
Jól van, akkor nem csak én örültem Rodgersék kiesésének :twisted:
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.01.13. 11:54:25

Hej, örömködtem egy sort, amikor megláttam reggel a 49ers-GB eredményét. :D Fennmaradni nem volt erőm, de jó csörte lehetett és szerencsére 49ers sikerrel zárult.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése