USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.21. 09:15:05

Nem mintha sokat zavart volna de Isaiahnak lefőtt. Innentől végképp felesleges lejátszani a maradék kettőt.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.20. 11:04:03

"Cavs committing rape, manslaughter, and 1st degree murder all on national television" :D :D :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.20. 10:46:21

Hűha gyerekek, nagyon más szint a két csapat....Így talán érthetőbb, hogy nem cseréltünk Ibakákért.

Kép
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.18. 12:00:29

Az biztos hogy amíg LeBron ezen a szinten játszik senki nem jut döntőbe keletről. Szerintem nála amúgy nem lesz olyan látványos leépülés mint Kobenál, simán eltudom képzelni hogy ő még 37 évesen is hasznos játékos lesz.

Nyugaton se látom hogy a Warriorst ki foghatná meg, Currynek meg Durantnek is sok van még.

Szóval ha minden jól megy 2022-ben is Cavs - GSW döntőt fogunk látni. :D :D :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.17. 20:49:35

Nyilván nagy puskáért kéne cserélni, a többiek pont ideális korban vannak hiába Fultz is nagy reménység lehet csak 5 év múlva lesz belőle valaki. Itt meg max 3 év van jelenleg. Addigra talán a GSW is gyengül, vagy legalábbis pénzügyileg kevésbé lesz felxibilis és Lebron csak megöregszik már végre valahára. :D Nehéz kérdés, de lehetőségek azért vannak. És pl Nyáron szerintem Haywardra rámegyünk, ő meg a szupersztár kategória felé lépked.

Egyébként Horford viszont zseniális, nagyon húz minket. Szépen csendben termeli a kis 20 pontjait, de nagyon jól passzol, védekezésben brutál odateszi magát és valami 60% tripláról meg mezőnyből a PO-ban. Remek igazolás volt, a személyisége is illik a franchise-hoz. Csendes, dolgos és szívét lelkét kiteszi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.17. 19:56:29

Tudom hogy nem lehet alapozni, látom a gyengeségeit, de más clutch és ponteremelő nincs a csapatban.
És egyszerűen egy ilyen muszáj. Cseréljék el, nem bánom, de akkor olyan játékos kell mindenképp akiben benne vannak a 30+os meccsek. És nem egyszer-egyszer, hanem akármikor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.17. 19:37:23

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:én Thomast cserélném, de ötletem sincs hova és hogyan. :D
Bulls-ba Butler-ért vagy a Knicks-be Melo-ért :mrgreen:
Utóbbi nyilván nem, előbbinél meg az a baj, hogy szerintem a Bulls se tudja mit akar, rebuildet vagy retoolt.

Én nem vagyok szaki, de az advanced statok nagyon sok mindent elárulnak és a PO is bizonyíték, hogy Thomas egyszerűen a fizikai korlátai miatt hiába clutch meg sok pont meg minden, de nem tud a másik négy úgy védekezni, hogy plusszosak legyünk. Rondo is élt mellette, Wall is, Irvingtől is várok 40+ pontos meccset.
Konkrétan a Wizards ellen egy tök szoros párharc volt, ha jól rémlik a hetedik meccs előtt 2 ponttal dobott többet a Washingotn összesen a szériában, de ha Thomas fent volt +70 nekik!!!!!!
DRPM statban IT messze a legrosszabb az egész ligában. Támadás ratingben jó, de védekezésben full utolsó MINDEN játékost figyelembe véve.
468-ik védő a ligában. Erre meg nem lehet sajnos alapozni, remek és sokat köszönhetünk neki, de amíg ilyen magas az értéke kell elcserélni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.17. 19:03:43

PCsabi írta:Konferenciadöntő és 1/1, azért az komoly :D

Fultz csere lesz IT mögött az első évben?
Fultz kezdő lesz és IT el lesz cserélve?
Cserélve lesz a pick?
én nem vagyok akkora szaki mint itt páran,de egyelőre nem cserélném el IT-t semmiképp, pláne egy újonc kedvéért.
Legyen az 1/1es vagy sem.

Nézzük meg hogy muzsikál első évben, nem kell kapkodni semmivel, ha látni hogy beválhat, akkor lehet ilyeneken gondolkozni.
De jelenleg egyetlán clutch játékosa van a C'-snek, az pedig Thomas, tetszik vagy sem. És a mai nba-ben ez is baromi fontos dolog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.17. 19:00:54

Bob_Marley írta:én Thomast cserélném, de ötletem sincs hova és hogyan. :D
Bulls-ba Butler-ért vagy a Knicks-be Melo-ért :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.17. 18:55:17

PCsabi írta:Konferenciadöntő és 1/1, azért az komoly :D

Fultz csere lesz IT mögött az első évben?
Fultz kezdő lesz és IT el lesz cserélve?
Cserélve lesz a pick?
Fultz az tuti, Ainge szerelmes bele. Picket nem fogja cserélni, én Thomast cserélném, de ötletem sincs hova és hogyan. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.17. 18:22:48

Konferenciadöntő és 1/1, azért az komoly :D

Fultz csere lesz IT mögött az első évben?
Fultz kezdő lesz és IT el lesz cserélve?
Cserélve lesz a pick?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.17. 16:13:39

Szerintem azért nem sokan gondolták, hogy a Celtics nyeri az alapszakaszt és bejut a konferenciadöntőbe. Egyáltalán nem papírforma, sokkal inkább várták a Raptorst vagy éppen a Washingtont, de hát :D

Plusz a franchise történetében először az első draftválasztás is a Celticsé, nem indult rosszul a hét. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.17. 10:35:45

Celticset egy meccsre a Gardenben jónak érzem, az már tisztes helytállás ha 1et tudnak nyerni.

GSW nyert hajnalban is nagyon simán, iszonyat ahogy dobtak (3 negyedet néztem, utolsót már nem), Leonard nélkül nincs esélye a spursnek, bár otthon azért felszívhatják majd magukat 1-2 meccsre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.16. 19:53:43

Bob_Marley írta:Celtics konferencia döntő meg smafu? :D
Lehet 0-4 lesz, de az idei év minden várakozást felülmúl.
Papírforma inkább. :D Szerintem még ha 4-0 is lesz, nem lesz blowout.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.16. 18:55:03

Celtics konferencia döntő meg smafu? :D
Lehet 0-4 lesz, de az idei év minden várakozást felülmúl.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.16. 17:20:12

Szerintem sem volt szándékos, de a helyi jófiú Leonard-tól mit vártatok, hogy majd azt mondja, hogy szándékos volt?


In chronological order, here are starters who have missed time against the Warriors in the past three postseasons.

Pelicans: Holiday
Grizzlies: Conley
Rockets: Beverley
Cavaliers: Irving, Love

Rockets: none
Blazers: none
Thunder: none
Cavaliers: Love

Blazers: Nurkic
Jazz: Hill
Spurs: Parker
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.05.15. 19:25:20

Messias2 írta:Benne van, persze. De kezd vicces lenni, hogy a GSW ellen kb. mindenki kidől. Remélem, hogy ez hosszú távon kiegyenlítődik.
Ó, hogyne, csak a Warriors ellen... Durant nem sérült meg idén az alapszakasz végére, aztán a PO-ban meg a vádlijával... Persze most már úgy tűnik rendben van.
De tavaly mondjuk Curry az első PO-meccsen KO lett, aztán hiába volt _elvileg_ rendben később, azért végig szenvedett a térdével/bokájával. Meg Iguodala háta is teljesen rendben volt a döntőben a Cavs ellen, és Bogut sem dőlt ki (nem mintha akkora impakt lett volna a csávó).
Röhejes sérülésekkel jönni és mutogatni. Teljesen véletlenszerű, hogy kinek és mikor lesz sérülése. Sajnálatos, de ez van. Szerintem mindenki jobban örülne, hogy ha minden csapat egészségesen mehetne végig a rájátszáson. Jobb lenne a Warriorsnak is, mert úgy nem mutogathatnának az emberek, mint ahogy Te is, hogy "csak azért jutottak tovább, mert Leonard kiesett", "csak azért lettek bajnokok, mert Olynyk kitépte Love karját, aztán meg szétment Irving térde", "mindig csak a Warriors ellen sérülnek meg".

Egyébként, csak még így lábjegyzetben idebiggyesztem, hogy kicsit furának hat ez az egész Warriors-utálat. Mármint értem én, hogy a kigyó, meg a cupcake, meg a puhány, semmirekellő, gyáva Durant odament a Warriorsba, ezért most utálni kell egész Oaklandet. De hogy mondjuk hogyan lehet utálni Curryt, aki nekem az NBA Neymarja, Messije, kb... Bár nem is egészen, mert náluk sokkal-sokkal szerethetőbb karakter, főleg a pályán kívül. James viszont nekem egy az egyben az NBA C. Ronaldoja. Meg nem tudom magyarázni konkrétan miért, de ki nem állhatom az ürgét. Lehet azért, mert annyival jobbnak tűnik mindenkinél egyénileg (főleg fizikálisan, mint Ronci), hogy nem tudok neki szurkolni, nem tudom kedvelni. A picsogásai meg csak rádobnak egy lapáttal erre. Szóval itt számomra a Barca-Real párhuzam. Barcásként az NBA Ronaldojáért hogyan lehet szorítani, ugyanakkor meg a "barcás stílusban játszó" Warriorst utálni?! Nekem ez fura. Bár tudom, tudom, majd megkapom, hogy a kosár meg a foci két teljesen különböző sportág, semmi hasonlóság nincs közöttük és abszolúte semmi párhozamot nem lehet vonni...
Szóval ja, a high roadot választó James tavalyi döntős ténykedése teljesen tiszta volt, de a dirty Pachulia hogyan merészel arra a pályára lépni, ahol Leonard van, mert direkt aláugrott, hogy megsérítse örök élet plusz két évre.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.05.15. 18:48:36

Azt már lehet tudni, hogy mennyire súlyos a sérülés?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.15. 11:40:54

Leonard is azt mondta, hogy nem volt szándékos.
De akkor biztos előtte a spurs kispadnál is a saját csapattársa direkt rakta oda a lábát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.15. 11:17:47

csababarca írta:Aranyos, hogy Leonard esetéből kihozzátok,hogy szándékos volt a sérülésokozás.
jah ilyen alapon, szerintem meg Leonard ugrott rá Pachuliara, kb annyira komoly ez a nézőpont is.. #-o
Ja, biztos véletlenül lépett alá..
Pachulia mindig is egy féreg volt, nem meglepő, ami történt.
Sajnálom Leonardot, de ez benne van, főleg hogy eleve nem volt 100as a bokája.
Benne van, persze. De kezd vicces lenni, hogy a GSW ellen kb. mindenki kidől. Remélem, hogy ez hosszú távon kiegyenlítődik.
Az a Curry aki po-ban ugye nem jó... :lol:
Ja, elmúlt években elég sokat chokerkedett, főleg a döntőben.
Egyébként amíg nem hullott darabjaira a Spurs védekezése Kawhi kiesésével, ő sem villogott.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.15. 09:55:42

Aranyos, hogy Leonard esetéből kihozzátok,hogy szándékos volt a sérülésokozás.
jah ilyen alapon, szerintem meg Leonard ugrott rá Pachuliara, kb annyira komoly ez a nézőpont is.. #-o

Sajnálom Leonardot, de ez benne van, főleg hogy eleve nem volt 100as a bokája.

Thompson borzalmasan gyenge támadásban, konkrétan csak kárt okozott, még jó hogy a Durant-Curry páros megőrült. Az a Curry aki po-ban ugye nem jó... :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.15. 00:36:03

Arról nem a Cavs tehet hogy a többi csapat komolytalan. A Pacers is vezetett 30 ponttal mégse tudtak nyerni. Pedig mi voltunk annyira korrektek hogy nem sérítettük le az ellenfél legjobbját.

A Toronto is készült állítólag aztán közük nem volt a szériához.

Ennek a Spursnek Kawhi nélkül harangoztak, esetleg egyet behúznak otthon.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.15. 00:28:13

pep71 írta: Lehet ez még jó széria, Leonard sérüléséről még nem tudni, hogy mennyire komoly, nem?
Ezért a Cavs-nek szurkolni ...az nem zavar, hogy keleten nincs egy normális ellenfelük sem, még a nyugatról a döntőbe jutó csapat sokkal fáradtabb lesz?
Plusz lehet itt még annyi fordulat, Curry-nak is volt valami a kezével, csuklójával is most, Durant is volt már sérült ebben a PO-ban, kár lenne leírni ezt a párharcot.
Lehet itt jönni a könnyű kelettel, de nyugat se nehezebb, ha az ellfél legjobbjai sorra dőlnek ki ellened.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.05.15. 00:26:02

Messias2 írta:Érdekes széria lett volna pedig, ha nem lépne Kawhi alá.
Mindenesetre még 1 ok, amiért a Cavsnek fogok szurkolni a döntőben.
Lehet ez még jó széria, Leonard sérüléséről még nem tudni, hogy mennyire komoly, nem?
Ezért a Cavs-nek szurkolni ...az nem zavar, hogy keleten nincs egy normális ellenfelük sem, még a nyugatról a döntőbe jutó csapat sokkal fáradtabb lesz?
Plusz lehet itt még annyi fordulat, Curry-nak is volt valami a kezével, csuklójával is most, Durant is volt már sérült ebben a PO-ban, kár lenne leírni ezt a párharcot.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.15. 00:17:38

Érdekes széria lett volna pedig, ha nem lépne Kawhi alá.
Mindenesetre még 1 ok, amiért a Cavsnek fogok szurkolni a döntőben.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése