Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.02. 23:14:30

aynas írta:. Az első gól Pique a második Alvesé.
Az első gól az nem Piqué-é volt! Szerencsésen felpattant a labda. Amennyiben laposan jön megelőzi Benzemát.
A második se igazán Alvesé. De rá lehet kenni.
Viszont nem az a hibás, aki az utolsó pillanatban ront, hanem már akik előtte engedték helyzetbe kerülni az ellenfelet.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2016.04.02. 23:05:08

azért ha ekkora veretlenségi sorozatot pont a real szakít meg hazai pályán az SZÉGYEN!!!
a realtól alapból SZÉGYEN kiakpni, de így, hogy Cruyffra is emlékeztek emberhátrányból ultra gáz.
Nagy arccal mentünk bele a meccsbe, nem is baj, ha kaptunk egy pofont. Vissza kell venni a színészkedésből, pofázásból is focizni kell.
Hagyjuk már Ardát. Az első gól Pique a második Alvesé.
Zidane beállt védekezni és kontrából megvert, mert tudta, hogy ha lesznek területeik ránk számíthat.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.04.02. 22:57:16

Nehéz most bármit is írni. Sajnos megszakadt a veretlenségi sorozatunk. Semmi sem tart örökké, kár, hogy pont a Real ellen lett vége. Egyébként szerintem nem érdemeltünk vereséget, az első félidőben sokkal jobbak voltunk, viszont a másodikra tényleg elfáradtunk. Talán ha Ramost előbb kiállítják, akkor máshogy alakult volna a meccs, de ez most már mindegy. Remélem, hogy jókor jött ez a pofon, mert innentől fontos meccsek jönnek. Csak azt sajnálom nagyon, hogy nem sikerült egy győztes meccsel búcsúztatnunk Cruyff-öt.

Az élet viszont megy tovább, kedden már jön is az Atma. Ott fontosabb lesz a győzelem.
Nem szabad túl sokat agyalnunk ezen a meccsen, mert máris jön a következő, ahova kelleni fog a jó teljesítmény. Ma balszerencsések voltunk, viszont remélem, hogy az Atma ellen már visszatér majd az igazi Barca.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.02. 22:47:20

Nyugodjatok le a pitschába! :mrgreen: Amúgy szép volt fiúk! :D

Tanulságok: mikor az MSN nagy része időzóna váltás után tér vissza 2 napot pihenve, akkor tőlük sokat ne várjunk. Arda mehet ahova akar, mert lehet, hogy Rakéta jobban védekezik, de a török is tudna futni, és helyezkedni, és küzdeni, mint az Atletiben tette.

Ez a Real Madrid nem lett jobb. Mi nem lettünk rosszabbak, csak fel kéne fogni a brigádnak, hogy a mez nem elég. Lefociztuk őket félgőzzel (lesétálgattuk). Aztán Rakitic-Arda csere, és megvernek 10 emberrel. =D>

Már írtam, ha ők nem is, de mi megérdemeltük. A bírózást meg hagyjuk, ha Suarez képes lenne üres kapuba gólt lőni, akkor gáláztunk volna, mert összeroppannak. Amit meg is tettek később, csak nem használtuk ki, aztán cseréltünk egyet...

Amiben reménykedek. Ők megint elszállnak, mi pedig felébredünk a hátszáznyolcvanmillió meccse veretlenek vagyunk álomból.

1 amit ténylegesen, őszintén, 100%-ig bánok, hogy ez papíron Cruyff emlékmeccse is volt. Ha van bennük igazi akarás, önkritika, eltökéltség, akkor triplázunk. Ha ez a meccs kellett hozzá, ám legyen. De ha nem szakadnak meg ezután a pályán...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.02. 22:45:52

Olyan helyen néztem ahol legutóbb kupameccsen kikaptunk a Realtól. Plusz olyan emberrel akivel egyszer a Bayern 4-0, egyszer a Bilbao 4-0 és most ezt néztük végig közösen. Úgyhogy én vagyok a hibás. :) Fel a fejjel srácok, ez van.
Kép
Kép
Kép
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2016.04.02. 22:45:30

Ne csináljatok már úgy mint ha elúszott volna a bajnokság lazán van 7 pont előnyünk vagy mennyi, simán nyerjük a bajnokságot. Amúgy meg néha a Realnak is lehet egy jó napja. :D :D

A keddi mérkőzés amúgy is fontosabb. Mint ez a mai volt. Szerintem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.02. 22:43:09

Nekem végig az volt az érzésem,hogy jó a 0-0. Ment a labdázgatás, 5-10 percenként egy ritmusváltás, amik elhaltak mivel gyenge napot fogott ki az első hármas.
Aztán vezetést szereztünk, és összezavarodtak kb.
Mondjuk így is óvodás hibák kellettek a gólokhoz, Alves majomkodott,ahelyett hogy állt volna a lábán, és ideveszem Bale gólját is, mert ott meg Alba aludt be csúnyán.
Az egyenlítésük szerencsés volt, megpattanó,felpörgött labda, van ilyen.

Itt most tényleg az akarat győzött, fejben ott voltak a realnál a játékosok, kivéve Ramos és Pepe, de a többiek tették a dolgukat, és rossz játékkal, de behúzták.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.04.02. 22:42:22

Az első gólig nem volt gond, fél gőzzel is kézben volt a meccs. Utána kár volt negyedgőzre visszavenni, mert utána már necces felpörögni. A Real pedig pont azon kevés csapatok egyike, akik ezt ki tudják használni és most sikerült is nekik.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.02. 22:40:35

A "Remélem 2-0 után is focizunk" meg a triplázást előre ünneplő drukkerek most kijózanodtak egy kicsit.

Én személy szerint nem véletlenül kértem csak annyit, hogy ne kapjunk ki...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.02. 22:40:15

Vakmacska írta:
Andris írta:
Szerintem csak becsületből, minden más motiváció nélkül iszonyatosan nehéz lehet ilyen szinten teljesíteni.
A real nem elég motíváció?
Most nemtudom, mit kívánsz igazából, írjam le mégegyszer ugyanezt, vagy értelmezzem neked a szavakat?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.02. 22:39:28

Ne felejtsük el, hogy jó páran válogatott meccsen voltak meg 3 napja, ráadásul kedden az atmával kell játszani. BL-ben, aki meg egy elvesztett el clasico után inkább mar nem is néz több meccset, arra annyit tudok mondani, hogy ez nem a FIFA hogy 38bol 38meccset nyerünk. Amúgy meg szánalmas ez arohadekozas es társai dolog.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.04.02. 22:38:58

Andris írta:
Vakmacska írta:.
Szerintem csak becsületből, minden más motiváció nélkül iszonyatosan nehéz lehet ilyen szinten teljesíteni.
A real nem elég motíváció?
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.02. 22:38:44

Saját magunkat vertuk meg véleményem szerint.
Neymar ès Suarez duplanulla volt, nem kell magyarazni miert.
Lucho is benne volt szerintem.
Nagy volt kicsit a mellény.. szartunk az egészre.

Az Atletico 50 szer szervezetten fog játszani, ott ilyen hozzaallassal garantalhato a vereseg.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.02. 22:37:43

Vakmacska írta:Egyszerűen nem akartak. 1-0 után meg pláne nem.
És szégyen gyalázat egy REal ellen így kiállni.
Szerintem csak becsületből, minden más motiváció nélkül iszonyatosan nehéz lehet ilyen szinten teljesíteni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.04.02. 22:34:56

Egyszerűen nem akartak. 1-0 után meg pláne nem.
És szégyen gyalázat egy REal ellen így kiállni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.02. 22:33:14

eimenis1212 írta:
Andris írta:Én is pipa vagyok, mert ez lehetett volna egy jó este is, de azért olyan érdekes dolgokat olvasok...

Sztem abszolút lefociztuk őket, ráadásul félgőzzel. Ami helyzetük és góljuk volt, iszonyú szerencsés esetekből jött csak, nem bármiféle felépített játékból. A 20. perctől kellett volna kb emberelőnyben játszanunk, de akárhogy is alakult, abszolút semmi tétje nem volt a presztízs értékén kívül.
3 meccsen kell pontot vesztenünk a maradék 7ből, ha jól számolom, ha el akarjuk veszteni a bajnokságot, ennek 0.0 az esélye.

Az egyetlen dolog, ami kicsit aggaszt, hogy az utolsó negyed órában mintha fizikailag nem bírták volna, nem pedig csak a szokásos lötyögés volt.
szerintem nem fociztuk le őket. Kiegyenlített meccs volt. Ha megnézted, úgy labdázgattunk a középpályán 1-1 után mintha nem akartunk volna gólt lőni. Amikor megkaptuk a másodikat akkor láttam rajtuk h gólt akarnak lőni, de ahhoz már kevés volt az idő.
Jó, hát ez nézőpont kérdése, én úgy láttam h amíg akartak játszani, a madridnál labda sem volt.
Az nem is kérdés hogy az utolsó fél óra az övék teljes mértékben, de mint mondtam, Atleticoval és tétmeccsel a küszöbön nálam ez belefér, még ha nem is örülök.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2016.04.02. 22:32:12

Elnézést, Johan.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2016.04.02. 22:31:54

Vakmacska írta:....
Akik lerohadékozzák meg leférgezik az ellenfelet a fórumon, azokat miért nem szórjátok ki?! Pld. az illusztris Vakmacskát itt ni? Merthogy így akkor ezzel hallgatólagosan de egyetért az egész fórum...

Amúgy meg a bírózást hagyjuk, foshulladék mind.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.04.02. 22:31:48

A liga kimenetele szempontjából lényegtelen meccs volt. Presztízs veszteség történt,illetve ez a teljesítmény méltatlan volt Cruyff emlékéhez. A real jobban akarta a győzelmet nálunk Neymar és Alba értékelhetetlen volt, ezt pedig, még ez a Barca sem bírja el. Nem a mi hétvégénk volt,de az igazi értékmérő kedden lesz.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.04.02. 22:31:16

ferninho írta:Az az egészben a legszomorúbb, hogy az egész spanyol futball magasan uralja Európát, legyen EL BL stb, és a játékvezetés nagyon durván a közelében sincs.

Fújkálnak össze vissza, azt se tudják hol vannak, következetesség sehol.
Meccs tök mindegy mi lesz mert bajnok a Barca, de egyszerűen no komment a játékvezetés összességében ...
Sokszor azt hiszi az ember, hogy idefújnak, odafújnak, mert ennyire vakok nem lehetnek, pedig sajnos ennyire fogalmatlanok.
Amúgy összességében valóban kiemelkedően gyengék a spanyol bírók és folyamatosan fokozódnak az indulatok miattuk, de egyébként azért mióta a milliméter pontossággal lehet megnézni még a játékosok pötschszőrét is, azóta minden hibát látni lehet (ezért van állandóan panasz az angol, olasz, német bajnokságban is, mégha annyira nem is kirívóan durva, mint a spanyol). A technológia meglenne, hogy megtámasszák a bírókat, lehetne ésszerű kompromisszumokat kötni, de nem a futballvezetés inkább a saját korrupciós ügyeit menedzseli, mintsem haladna a korral...

A meccsről annyit, hogy a legfontosabb periódusban jobb volt a Madrid, de akkor látványosan, a csatártriónk nulla volt, Ardának meg szólni kéne, hogy nem szurkolónak érkezett a pályára.

Az egyetlen örömöm, hogy a Vincze Ottó-Harsányi páros pofája be lesz fogva, rohadtul irritálóak, nem tudom miért kell erőltetni a két majmot, ahogy Szebenivel is ki lehetne üldözni a világból. Értem én, hogy azt hiszik, hogy vicces az évődés a Vincze-Hajdú páros között, de amikor az egyik fél kilométerekkel kulturáltabb, mint a társa, akkor az inkább kínos. Ottót meg talán az anyján kívül senki nem szereti...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.02. 22:31:09

Rinku írta:Gratulálok. Az egész tetves csapatunk elmehet a kedves anyjába. Semmi játék, semmi elképzelés, hányingerkeltő, duplanulla, sz.r semmi f.s az egész meccs. Ezt a tetű real madridot 6:0-l kellett volna elküldeni a pokol mélyére, ehelyett tingli-tangliznak itt, meg verik a vernivalót.

Szégyen, mocskos nagy szégyen. Megloptak...
Azért na! El lettünk kényeztetve az utóbbi időkben, és sok szurkoló elvesztette a realitás érzékét. A Real azért egy nagyon erős csapat, tavaly amikor már nagyon jó formába lendültünk, akkor is megszenvedtünk velük tavasszal. Az őszi meccsből meg kár kiindulni, a pincér ott elszúrt mindent, amit csak el lehetett.

Ettől függetlenül tény, hogy gyengék voltunk, de valószínűleg a BL-re lett időzítve a csúcsforma. Kár, hogy kikaptunk, de ha jön Bajnokság, bőven elégedettek lehetünk, ha megspékeljük BL cimvédéssel, akkor meg szerintem kb. senkit nem fog érdekelni, hogy ma legyőztek minkent.
Sztem abszolút lefociztuk őket, ráadásul félgőzzel.
Lefocizásról szó sem volt, félgőz talán, de én inkább úgy gondolom, a formaidőzítésünk miatt nem ment ma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.04.02. 22:34:40-kor.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.04.02. 22:30:42

Andris írta:Én is pipa vagyok, mert ez lehetett volna egy jó este is, de azért olyan érdekes dolgokat olvasok...

Sztem abszolút lefociztuk őket, ráadásul félgőzzel. Ami helyzetük és góljuk volt, iszonyú szerencsés esetekből jött csak, nem bármiféle felépített játékból. A 20. perctől kellett volna kb emberelőnyben játszanunk, de akárhogy is alakult, abszolút semmi tétje nem volt a presztízs értékén kívül.
3 meccsen kell pontot vesztenünk a maradék 7ből, ha jól számolom, ha el akarjuk veszteni a bajnokságot, ennek 0.0 az esélye.

Az egyetlen dolog, ami kicsit aggaszt, hogy az utolsó negyed órában mintha fizikailag nem bírták volna, nem pedig csak a szokásos lötyögés volt.
szerintem nem fociztuk le őket. Kiegyenlített meccs volt. Ha megnézted, úgy labdázgattunk a középpályán 1-1 után mintha nem akartunk volna gólt lőni. Amikor megkaptuk a másodikat akkor láttam rajtuk h gólt akarnak lőni, de ahhoz már kevés volt az idő.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.02. 22:28:21

Nagyon elfáradtak a srácok, ami inkább keddre nézve aggasztó.
Mondjuk még egyszer ennyire gyenge napot az MSN nem fog ki, ez 100ból egy volt,hogy mindegyik 0 volt. Ráadásul vissza se zártak, 7en védekeztek helyettük, Rakitic is teljesen meghalt, jogos volt a csere. Bár én azzal egyidőben hoztam volna Robertot is Neymar helyett, stabilizálni a kp-t.
Bosszantó,mert ennél erősebb csapatokat is fektettünk már meg, de most akaratban lenyomtak minket elég rendesen, meg kondiban is.

Kár érte, de van még előny, le kell hozni a bajnokságot így is. Viszont óvjon minket a jóisten ezektől,hogy ne kelljen a BL-ben se az elődöntőben,se a döntőben találkozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.04.02. 22:28:09

teljesen látszott, hogy a real összef.sott bokával jött ki.
erre a vezető gól után mi estünk szét. miért? MIÉRT??????
Mi történt?
Mintha beszólt volna nekik, hogy, nem szabad ma este nyernünk.
ERről nem a bíró tehet. ERről csak a fiúk tehetnek. Hej, ha most ott lennék az öltözőben, lebontanám az egészet.
Nagyon haragszom rájuk! NAgyon. Erre a mai szégyenletes teljesítményre nincs magyarázat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.02. 22:28:00

Tobias88 írta:nem is fáradtunk el.
:lol:

te mit néztél? a 60. percben futni nem bírtunk. kondiba vertek meg minket, semmi mással
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése