Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.20. 19:03:21

Messias2 írta:Messi nem játszott. :mrgreen:
Nem értem miről beszélsz. :mrgreen: Remélem te voltál akkora troll amúgy, hogy ennek ellenére rá szavazz.. :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.11.20. 18:45:54

Szóval egy keveset a tegnapi meccsről, illetve az idei formánkról én is írnék.
Azt gondolom ez a hullámzó teljesítmény mindenképpen a motiváció hiányának tudható be. Itt az edzőnek kell rendet tennie, de remélem azért csak a sajtó felé megy LE-nek ez a "mindenki jól játszott", "nem voltunk pontosak" szöveg. Nyilván az a típusú edző, aki a külvilág felé védi a játékosait, így nem bírál nyilvánosan. Ha viszont az öltözőben sem emeli fel a hangját, akkor szerintem idén nem sok jóra számíthatunk.
A tegnapi meccs elemzését kicsit távolabbról kezdeném. Adott egy csapat, adottak az anyagi feltételek, elköltünk egy raklap pénzt, de nem sikerül normálisan igazolni. Nem megyek bele nagyon, de nincs normális jobbhátvédünk (oké SR jól tolja, de nincs alternatívája), a középpályánk nagyon meggyengült, nincs kreatív ember, elől meg semmivel sem vagyunk jobbak mint tavaly - a cseresorra értem. Arda csak Neymar posztján tud megfelelő szintet hozni. Középen soknak érzem a 2 fiatal (Suarez, Rafinha) szerepét. Kicsit nekem olyannak tűnik mint tavaly a Sandro - Munir duó. Erőltettük mindkettőt, végül egyik sem vált be. Apropó Munir...most komolyan Paco hasznosabb, mint ő? Ő sem tud a kevés játékperc alatt összeszokni a társakkal. Amikor játszik meg - részben emiatt - katasztrófa. Kicsit többet kéne rotálni, hogy legalább esélye legyen formába lendülni, nem megvárni, míg az MSN agyonjátszatásával hónapokra megsérül valaki. Ez nem a tegnapi meccsre vonatkozik, hanem úgy általában.
Tegnap fásult, gyenge csapat voltunk. Nekem egyedül Piqué játéka tetszett. De kb a Pep utolsó éve féle passzoljunk ezret, majd lesz valami stratégia volt. Miért csak az utolsó 15 percet kell megnyomni? Miért nem rúgunk kettőt 30 perc alatt, utána lehet alibizni. Miért nem tudunk szerkezetet váltani, ha ennyire jól védekezik a felállásunkat? Miért nem cseréltük le azt a Busit, aki irtózatosan lassú, körülményes, és retteg a lövőhelyzetektől, holott növelni kellett tempónkat? Szörnyű volt nézni a vergődésünket, de azt talán még elkeserítőbb volt, hogy LE nem tudott belenyúlni normálisan a meccsbe! És igen...kevés cserénk volt. Aki bevethető volt, azt berakta, de nem feltétlenül jó embereket vitt le, és talán későn is cserélt.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.11.20. 18:16:52

Messi nem játszott. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.20. 16:30:30

Na, lehet szavazni végre, bocsi a késésért, de most tudtam csak megnézni a meccset.

Vészharangokat én nem feltétlen kongatnék Lucho miatt, ezt a meccset 10-ből 9-szer ugyanezekkel a helyzetekkel is megnyerjük. Vicc mik maradtak ki, néha les - Paco máshogy nem tud betalálni csak lesről úgy néz ki :D -, néha saját gyökérkedés miatt - amikor Ney ellőtte Denis elől a labdát ziccerben csak a fejem fogtam -, de legalább voltak helyzetek. Nézzük pozitívabb megvilágításból, 2 éve rosszabb volt a Málaga elleni őszi meccs.. :D Amúgy tényleg vannak bajok, a csapat taktikájával is, de a legnagyobb gond az a játékosok formájával van csak, nem a rendszer haldoklik. Az viszont aggasztó, hogy december lesz lassan, és még mindig kevesen pörögtek fel..

Masch viszont nagyon visszatért, a legjobb mélységi irányító a csapatból meccsek óta..
bali 15 írta:Náluk tökjól működne az amit Guardiola játszatott Messivel. Fals9es, ha pedig éppen nincsen elől, majd ő jól kiugratja a szélről beindulókat. Griezmann tökéletes erre a szerepre...
Csak náluk nincs meg a játékosállomány hozzá, Grizes se egy Messi, Koke se egy Xavi, Saúl meg aztán végképp nem egy Ini..
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2016.11.20. 13:24:47

Nekem a fővárosi rangadóról lenne egy észrevételem...

Nem értem, hogy Simeone miért erőlteti még ezt a 4-4-2-t. Torres eszméletlenül szenved. A modern football-ban egyszerűen már nincsen helye az ilyen "várakozok a leshatáron, aztán majd valamelyik testrészemről csak bepattan majd a kapuba"-féle csatároknak.

Az ilyen manapság már emberhátrányt jelent...

Náluk tökjól működne az amit Guardiola játszatott Messivel. Fals9es, ha pedig éppen nincsen elől, majd ő jól kiugratja a szélről beindulókat. Griezmann tökéletes erre a szerepre...
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2016.11.20. 11:36:17

Ilyen meccseink mindig is voltak, akkor is, amikor szárnyaltunk. Egyáltalán nem játszottunk rosszul, egyedül Neymar volt a meccs 80%-án eltévedve, meg ugye Paco továbbra is nemlétező ember a pályán. A ziccereink sem feltétlenül rajtunk múltak, Kameni tipikusan hozta a formáját ellenünk, a következő 5 meccsen meg a hazaadásokat is bepotyázza :D
Ja és én visszarakatnám a kapu mögötti hálót, csak most a nézők biztonsága érdekében. Hihetetlen, hogy a kaput nem bírjuk eltalálni a 16-os környékéről...
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2016.11.20. 11:17:18

Sokak szerint a középpályán már elbuktunk.Nem osztom nézetüket, a gólhiány nem ebből fakadt, és nem is a szerencse hiánya okozta.A pálya közepén még rendben mentek a dolgok. A baj ott kezdődött, hogy mindent a jobboldalon akartunk csinálni a Malaga teljesen áttolódott, nem volt egy jó keresztpassz Ney, vagy Digne számára, ill. ha volt biztos volt a labdavesztés az indiszponált 11-esünk miatt. Ha labdát veszített egy alkalmat kivéve nem ment utána visszaszerezni azt. Abszolút passzív volt a védekezésben is.(Csak álldogált, sétálgatott...)A meccs vége felé kezdett egy kicsit hasonlítani önmagára..
Paco- külön történet számomra.Kapott arra utasítást, hogy a labdáért nem léphet vissza? Vagy arra, hogy a letámadásban nem kell részt vennie? vagy a közepet egy 15 méteres sávban kell értelmeznie, szigorúan csak lesen tartózkodhat,a labdát igyekezzen elkerülni?Ha netán hozzákerül, azonnal szabaduljon meg tőle? Ha így van nagyon jól betartotta az edző kéréseit...
Rafinha: a csapat lassú gondolkodásban mozgásban ólmot hordozó inaktív tagja volt- ma is.Mitől kedvence az edzőnek? (azt hittem a második félidőre már ki sem jön...)


Aki -szerintem jó volt: Arda, SR,Denis,és ritkán: Busi.A hátsók tették a dolgukat.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.11.20. 10:42:54

Nincsen igazán kreativ középpályásunk, tehetségesek bizonyos fokig, de inkább darálnak mint ötleteznének. De még ennél is nagyobb baj volt tegnap, hogy orditó gólhelyzetek sora maradt ki.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.11.20. 00:18:56

Sajnos én is azt látom, hogy nincs ott fejben egy-két játékos.
neymartól ma este az utolsó 10-15 percben láttam pár olyan váratlan és szép megoldást, amik miatt
megszerettük, de most már hónapok óta adós volt. Végre voltak váratlan és szép cselei, nem csak magát cselezte ki, vagy vezette bele a védőbe a labdát. De sajnos ez csak a meccs végére korlátozódott már.
A csatárunk a ma esti meccsen pedig Piqué volt, nem Paco. Nem részletezném, mert mások megtették.
Ezek a meccsek igenis LE sarai. Képtelen rendet tenni a játékosok fejében valamiért.
És közben meg mit csináljon? Láthattuk, hogy felforgatott kerettel mire képesek.
Nem tudom mi lenne a jobb: nem játszatni pár meccsen Neyt és Busit, beáldozva akár az egész szezont csak azért, hogy észbe kapjanak, és játszatni akár B-s játékosokat, vagy reménykedni, hogy ma talán már jók lesznek? Sajnos ez a rengeteg sérülés nem tesz jót.
Én lehet, hogy Busit ma nem játszattam volna, helyette inkább SR-t hoztam volna kp-ra.
Paco egy katasztrófa, ő az aztán az igazi emberhátrány, egy vicc. Valaki említette Bödét. Hát az szerintem simán helyzetbe került volna többször is, mert ő legalább egy erőszakos, akaratos csatár, és keresi a helyzeteket, kéri a labdát. És ha nem megy, akkor egy ipponnal földhöz vágja a védőt. :D
Lehet, hogy már év elején sem volt véletlen az a felforgatott kezdő, amivel úgy beégtünk.
Lehet, hogy LE látta már ezt, és ezért próbálkozott.

A taktikánk is egy csőd, nem tudom, hogy miért kell ezt az ezer passzos játékot eröltetni, egyszerűen eredménytelen. A fejjátékunk is nulla, csak Piqué ment oda, így meg simán levédekezik, ő azért nem egy Ibra. Ha legalább Turan odaállt volna még mellé. Vagy ha LAjos is ott van, akkor oké, de így...
Átlövések: egy komoly lehetőség volt, azt pont Busi rúgta, meg is látszott, hogy neki nem ez az erőssége. Aztán még volt egy vagy kettő próbálkozás szöglet után, ami még az ötösig sem jutott el, elakadt a tömegben.
Sajnos én azt látom, hogy ha már nem lesz Messi meg Iniesta, akkor vége lesz az aranykorszaknak, nem nagyon fogunk mi nyerni semmit, nem hogy triplázzunk. Ez a taktika velük jó, velük működik: két olyan ember, akik tudnak és mernek is cselezni, jól váltanak ritmust, gyorsak, és jó kulcspasszokat tudnak adni. Mikor Neymarnak ment a szekér, akkor már hárman voltak így a pályán, azért hengereltek. De így, hogy Neymar 10 labdából nyolcat elad...
Busi gólpasszokat ad minden meccsen az ellenfélnek... és van egy csatárunk, aki fél órán át labdához sem ért...
Ez ellen a Malaga ellen még az sem működött, hogy akkor gyertek, mi passzolgatunk a tizinknél, mert eszükbe sem jutott letámadni. Ímmel-ámmal eltötyögtek ott, de nem jöttek ki.
Nem tudom, hogy mit lehetne csinálni. Én örültem LE-nek, mert hozott sok új dolgot, azért sikerült javítani azon, hogy szögletből ne nagyon kapjunk gólt, meg volt, hogy direktbe kontrajátékot játszottunk, és be is jött, de azt látom, hogy már ő is csak az alap Barcát hozza: passzolgatunk, azt majdcsak lesz valami. Pedig igenis ki kellene találni valamit.
Gyakorolni ezerrel az átlövéseket mindenkivel, vagy a kontrajátékot, no és persze fejben rendet rakni. De amíg a játékosok látják, hogy nincs más helyettük, nem fog menni.
Lehet, hogy létszámban meg vagyunk, de sajnos ezek a játékosok nem elegek ide.

Én anno Tito idejében is írtam már egyszer, hogy lehet, hogy egy évet érdemes lenne beáldozni arra, hogy frissítsük a keretet, új játékosokat építsünk be a csapatba. Nem hiszem el, hogy ennyire nincs ember az utánpótlásban, hogy ne lehetne felhozni őket. Lehet, hogy pár játékosnak jót tenne, ha jó pár meccsen még kispadra sem ülne.
Busi pl a válogatott meccsen is az elsők között volt, aki ment pofázni a bírónak minden miatt, és ott is volt jó pár eladott labdája, nem egy olyan, amiből gólhelyzet lett.
és ahogy észrevettem, több csapat is rájátszott erre, kifigyelték, hogy mostanában milyen lúzer. Ezt csak LE nem veszi észre?
Egyedül a védőinkkel nincs gond, ők jól teljesítenek, de hát azzal, hogy a kp halott, és úgy viszik rájuk a labdát, ahogy akarják, nem tudnak mit kezdeni. Én már most látom, hogy a Real is rá fog Busira szállni, és ha ők kontráznak...
Régebben is voltak meccseink, ahol ha reggelig játszunk nem rúgunk gólt, de azért ott meg meglátszott a hajtás, az akarat. De az utóbbi időben ez sem nagyon van.

És most visszakanyarodok a fiatalokhoz, az új játékosokhoz: ha bekerülnek egy ilyen közegbe, akkor hogy fognak tudni fejlődni? Ha csak ez a lötyögés megy? Pep idejében azért tudott még egy Dos Santos is gólt rúgni a Realnak, mert a többiek hajtottak, égtek, pörögtek ezerrel, és húzták magukkal. De most egy DS mit lát? egyhelyben állás, séta, körbepassz. Átragad ez a mentalitás rájuk is.
Ráadásul a kapusok gyöngye is szórakoztat minket meccsenként egy-egy bénázással. Pedig aztán ő nem panaszkodhat, megkapta, amire vágyott. Lehet, hogy ez a baja? Fejébe szállt?
Lehet, Neymarnak a bírósági ügye a baja. Businak nem tudom mi. De akármi is a bajuk, megoldást kell találni rá végre, mert itt így komoly gondok lesznek. Ha nem változtatnak a hozzáállásukon, a következő mesterhármast a zselékirály ellenünk fogja rúgni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.19. 23:22:13

Atalanta írta:Most olvasom a hivatalos honlapon, hogy ez az eszelős Enrique még dicsérte a csapatot, mintha nem látná hogy egy tehetetlen, akaratgyenge csapatot csinált fél év alatt. Ez a Paco gyerek kinek az ötlete volt? Persze dícséretet ő is kapott a mi jó Louisunktól, ennyi erővel pl Böde is beszállhatott volna, ennyit ö is csinált volna 90 perc alatt.
Paco, mehetsz vissza ahonnan jöttél! Régen volt ilyen [auto_cenzúra] csatárunk, talán Gudjohnsen volt ilyen képzetlen, de most sikerült egyet kihalászni! :(
Akaratgyengének nem mondanám azért úgy komplett az egész csapatot. Én akivel kapcsolatban ilyen gondot látok az talán egyedül Paco, esetleg még Busquets. A többiek kapartak. Neymar is nem egyszer igyekezett labdát szerezni/visszaszerezni. A baj inkább az, hogy fejben nem vagyunk már hónapok óta rendben. Vannak 10-20 percek, amikor pörög a csapat, de vannak teljes 90 percek amikor annyi a hiba, mint egy felkészülési meccsen (se). Ami aggaszt az az, hogy Lucho úgy tűnik ezt a problémát nem tudja orvosolni. Neymar-nak is inkább forognak a gondolatai a "filmes karrierje" körül, mint a meccsek körül...
visca el barca írta:lássuk be őszintén, ha ennyi töltetlék játékos van a pályán nem megy. DS, arda, rafinha, pákó... mint max csere szint. nagyon nem tesz jót ez a sok sérülés, meg ez az állandóan felforgatott kezdő 11
Ez meg megint igaz. Az Alaves ellen ez 100%-ban Lucho sara volt, most azért nem egészen, mert Messi, Iniesta, Umtit sérüléséhez, Suárez eltiltásához semmi köze sem volt a mesternek. Alba és Rakitic viszont minden további nélkül kezdhetett volna. Bár kétlem, hogy sokat segítettek volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.19. 22:58:19

lássuk be őszintén, ha ennyi töltetlék játékos van a pályán nem megy. DS, arda, rafinha, pákó... mint max csere szint. nagyon nem tesz jót ez a sok sérülés, meg ez az állandóan felforgatott kezdő 11
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.11.19. 22:52:49

Most olvasom a hivatalos honlapon, hogy ez az eszelős Enrique még dicsérte a csapatot, mintha nem látná hogy egy tehetetlen, akaratgyenge csapatot csinált fél év alatt. Ez a Paco gyerek kinek az ötlete volt? Persze dícséretet ő is kapott a mi jó Louisunktól, ennyi erővel pl Böde is beszállhatott volna, ennyit ö is csinált volna 90 perc alatt.
Paco, mehetsz vissza ahonnan jöttél! Régen volt ilyen gyenge csatárunk, talán Gudjohnsen volt ilyen képzetlen, de most sikerült egyet kihalászni! :(
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2016.11.19. 22:32:09

-4 pont...és a derbi előtt megyünk a Real Sociedad-hoz, 10éve nem tudtunk ott nyerni...hááát azért lehet parázni.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.11.19. 22:15:45

Kash, te mit néztél ebben a félévben?

Ez a Real bomba erős, közünk nem lesz a Classicón, szétvernek minket! Ugy játszadoznak az Atleticoval, mint macska az egérrel! Ugyanúgy tele sérült játékosokkal, könnyedén, erőlködés nélkül! :(
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.11.19. 22:06:03

Nincs itt tragédia, majd jön Messi és megnyeri nekünk a meccseket.
Szerintem nem idén van a legerősebb keretünk, max mélyebb, ami a lehetőségeket illeti, de látva egy-két játékos teljesítményét, de legfőbképpen a csapatét, elgondolkodunk itt páran.

Nincs világvége hangulat, csak nem állunk pozitívan a látottakhoz.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 22:01:15

Szuszimester írta:
Az az igazság, hogy ebben az idényben Leo nélkül csak szenved a támadójátékunk, szerintem most jobban függünk tőle, mint valaha...
Szerintem nem, korábban jobban függtünk tőle, de most Iniesta és Suarez sem volt, és három már sok volt egyszerre. Sőt, most szerintem az uruguayi még jobban hiányzott, mert a többiek dolgát jelentősen megnehezítette, hogy Paco egész meccset elbújt a védők közé. Vannak akik azt gondolják, hogy Suareznek könnyű dolga van, mert tömik labdákkal, de az, hogy annyiszor helyzetbe tud kerülni, bőven az ő érdeme is, hatalmas munkát végez, hogy ez igy legyen. Múltkor ő is be lett találva, hogy más csatár is lőne ennyi gólt, ha ilyen sok helyzete lenne, ja, csak más csatárnak nem lenne ennyi helyzete. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.19. 21:55:46

Ne egymást marjátok már. Tots units fem forca!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2016.11.19. 21:50:11

Én nem látok tragédiát, és végül is ez csak egy játék. DE! Ezek a (most már sajnos rendszeres) pontvesztések egyszerűen nem férnek bele.

Ráadásul most olvasom, hogy Paco Alcacernek sikerült olyan rekordot beállítani, hogy az csak na! Az első félidőben 31 percen át nem ért labdához!

Az az igazság, hogy ebben az idényben Leo nélkül csak szenved a támadójátékunk, szerintem most jobban függünk tőle, mint valaha...

Ha a Real ma nyer (erre nagy az esély), nagyon nagy bajban leszünk még ... .:(
Szuszimester
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 21:37:34

Yokozuna írta:
Nero. írta:A fórum jelentős része ma is megmutatta az igazi arcát és hogy mennyire vak+divat ehhez az egészhez.
Jó, hogy van egy ilyen nyugodt hang. Te vagy csak az igazi Barcelona szurkoló.
Nem, csak akik már egy ideje itt vannak a fórumon, az látják, hogy mennek a dolgok. 1 rosszabb meccs után világvége hangulat, meg le van írva, hogy a fos edző, meg a játékosok nagy része is, aztán jön 1-2 gála, vagy megnyert rangadó, és már megint mindenki nagyon jó.

Legrosszabb esetben 2 év után most nem lesz bajnokok, csak ezüstérmesek. Hatalmas tragédia mondhatom... Nem is csoda, hogy Pep is megunta ezt a mentalitást egy idő után, és már LE is fontolgatja a távozást, a Barcelona szurkolók nagy része elvesztette a realitás érzékét, a mohóságuk már nem ismer határukat. :(
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2016.11.19. 21:22:27

Atalanta írta:Hogy ennek a fos realnak mekkora szerencséje van... :( Hihetetlen! Nyomorék Ronaldo!!!
Bár a Barca csak önmaga paródiája, megérdemlik!
váltsál akkor csapatot :lol:
lassan üti a színvonal az nso-t.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.11.19. 21:12:17

Nero. írta:A fórum jelentős része ma is megmutatta az igazi arcát és hogy mennyire vak+divat ehhez az egészhez.
Jó, hogy van egy ilyen nyugodt hang. Te vagy csak az igazi Barcelona szurkoló.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 21:11:05

Rewolution5 írta:Nem tudok csak úgy simán elmenni a hozzászólásaitok mellett, komolyan. Egy pontra vagyunk jelenleg a listavezetőtől, és ti a szezon bukásáról beszéltek? :shock: Novemberben, most komolyan? Vagy csak frusztráció kérdése, és holnap már más lesz a vélemény? Az utolsó 2 hét alapján itélitek a csapat őszi teljesítményét, meg a tavaszit is már ? :lol:
Nyilván benne van a frusztráció is. Azt viszont ne feledjük, hogy a Realnak bár most jönnek a húzós meccsei, tavasszal az ő sorsolásuk lesz könnyebb, mert akkor otthon játszák a rangadókat. Ráadásul úgy hozzák a meccseiket, hogy kulcsembereik rendszeresen sérültek, vagy formán kívül vannak. Mi lesz akkor, ha még formában is lesznek? Jó ezek ránk is igazak részben, de akkoris. Szerintem nem ártana előnnyel fordulni.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.11.19. 21:10:39

Hogy ennek a fos realnak mekkora szerencséje van... :( Hihetetlen! Nyomorék Ronaldo!!!
Bár a Barca csak önmaga paródiája, megérdemlik!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.11.19. 21:02:14

Nem tudok csak úgy simán elmenni a hozzászólásaitok mellett, komolyan. Egy pontra vagyunk jelenleg a listavezetőtől, és ti a szezon bukásáról beszéltek? :shock: Novemberben, most komolyan? Vagy csak frusztráció kérdése, és holnap már más lesz a vélemény? Az utolsó 2 hét alapján itélitek a csapat őszi teljesítményét, meg a tavaszit is már ? :lol:
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.19. 20:52:12

Szerintem meg igenis szégyellje magát az FC Barcelona! Ezek a játékosok közül sokan a tízszeresét keresik, a spanyol bajnokságban játszókénak, és nincs meg javukra az a teljesítmény. Idén talán még nem is láttam igazán szép meccset.

Egymással játszik a két madridi csapat, liyenkor egy középcsapat ellen illik nyerni, mégha válogatott szünet is volt. Azért elég jó nevekből áll ez a csapat. Most lenne esély, hogy összeálljunk legyen valami, erre inkább szétfelé esik a társaság.

Nem tetszik, amit látok. Azzal, hogy sikerekben gazdagok voltak az elmúlt évek, és a játékosok bérei igen-igen magasak. Joggal várhatnánk el a szép és eredményes játékot.
Válasz küldése