Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.09. 14:33:44

Azért az tényleg durva, hogy szinte helyzet nélkül rúgtunk 6 gólt. :shock: Valaki fogta a kezünket nagyon, mert még azt sem lehet mondani, hogy támadásban hoztunk extrát. Küzdés volt, meg minden labda és párharc miénk volt kb 15 perc kivételével, de azért támadásban nem tudtunk mit kezdeni velük. A hozzáálllás ezért mindenképpen csillagos 5-ös, de, hogy a gólok honnan jöttek azt mi sem tudjuk, csak megtörtént.

És jól mondja Bob, most kell nagyon alázattal folytatni, és leszállni a Földre, mert azért nincs mindig karácsony és van hova fejlődni. Kérdés, hogy ezentúl milyen felállással megyünk ki.
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.03.09. 14:30:34

Opta stats have revealed that between Neymar's first goal, timed at 87 minutes, 24 seconds and the final whistle in the seventh minute of stoppage time, PSG completed just four passes.

And of those four passes, three were from the kick-offs after each of Barca's dramatic final goals.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.03.09. 14:24:19

markionni írta:Tegye fel a kezét aki szerint nem megy brutálisan rossz irányba ez a sport. Sajnos a játékvezetés mindig negatív energiákat generál és sosem lehet csak egy összecsapásra és annak eredményére reagálni másnap, mert megkerülhetetlenül minden komolyabb meccsen vannak tévedések amik döntően befolyásolják az eredményt és állandó ellenségeskedést szülnek. Számomra ez egyre élvezhetetlenebbé teszi ezt a sportot. :|
markionni írta:Jo akkor hagyjatok, de azert nem veletlen hogy mondjuk a Bayern mostani tovsbbjutasanal az egesz vilsg gratulat es aradozott roluk, mig nektek egy 6-1nel is magyarazkodni kell es a vilag nagyresze bizony hany a jatekvezetestol. :(
Ezt csak azért idézem, mert jól példázza, hogy a délelőtti/kora délutáni hozzászólásaid érdemesek a vitára, a tegnapi/éjszakai hangnemmel viszont nehéz mit kezdeni. Ha javasolhatom/kérhetem, ha konstruktív vitát szeretnél, akkor inkább az előbbi stílust próbáld meg preferálni.
markionni írta:Valamint szerintem nevetségesek a szabályok a tizenegyesek körül, sosem lehet eldönteni hogy mi az és mi nem, minden bíró máshogy fújja. Komolytalan az egész.
Ezt amúgy adom, én pl bevallom, hogy a kezezésnél egyáltalán nem tudom követni, hogy hogyan kell megítélni. És fel lehet ide dobni a szabálykönyvet, az se lesz erre válasz, mert a gyakorlat annyira eltérő, ráadásul a nagy szakértők se tudnak egyértelmű álláspontot kialakítani, ellenben olyan megfoghatatlan dolgokkal dobálóznak, minthogy a "kéz kereste a labdát", "természetes testhelyzet", "rárúgták, rápattant, elugrani se tudott előle" stb...

Pedig mennyire egyszerű lehetne a szabály, ha a labda kézhez ér, az szabálytalan és pont (leszorított kéz esetét nem értve). Ha szándékos a kezezés akkor sárga lap jár érte, ha vétlen, akkor nem. És ennyi... Nem kell itt minden egyes esetet mérlegelni, mert ha teszem azt egy védő futásban van, akkor a karjait használja lendületszerzés végett, a kezei meg lobognak össze-vissza. Ez attól még nem természetellenes testhelyzet! Kéziben is annyi van, ha lábat ér, az szabálytalan, ha szándékos 2 perc, nem alakítanak megfoghatatlan filozófiai szakkört a kérdés eldöntésére.

Az is tuti, hogy ha Suarez homorítása nyomán az oldalvonal közelében a felezővonal magasságában ítélnek szabadrúgást, kutya nem nyekereg, hogy csak apró szabálytalanság volt, de a tizenhatoson belül megint ott tartunk, hogy jön ez a totál szubjektív méricskélés a patikamérlegen, amiből minden fél meg tudja védeni a maga álláspontját. Ha akarom, Marq nyúlt Suarez felé, lábaik is összeakadtak, szóval valahol védhető döntés, de valamiféle általános futballérzék mégis azt mondatja velem, hogy ilyenért ne adjanak tizit. De akkor most megint milyen megfoghatatlan dologról beszélünk (nem kellene, nem illene, de azért ha úgy veszem, épp mégis lehet)? Ember és bíró legyen a talpán, aki ennek megfelel.

Azért az se véletlen, hogy a technikai fejlődésnek hála kb minden nemzet fogja a fejét a saját ligája bírói karától, kezdve az angolokkal-spanyolokkal bezárva a németekkel vagy velünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.09. 14:21:57

Megnéztem már vagy 5ször ezt a 7 percet, elképesztő.
A végén a psg hail mary kísérlete azért megmosolyogtató volt :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 14:16:21

Tobias88 írta:Én biztos ami biztos megnéztem az utolsó 7 percet azóta 3szor ( :cry: ), hogy tényleg fordítottunk e :lol:

Iniesta fordítása is hatalmas volt annó, de ez? Egészen elképesztő. Két érdekes statisztika:
- A fordítás 7 perc 16 másodperc alatt történt, ugye háromszor is bevettük Kevin Trapp kapuját. A PSG játékosai ez idő alatt négy sikeres passzt adtak egymásnak, abból három középkezdés volt!
- Eddig 169 esetben volt az első meccsen 4-0 az európai kupasorozatokban és abból 0 csapat jutott tovább ekkora hátrányból. Ez most 169 / 1 -re változott.

Csak azt sajnálom, hogy soha többé ehhez hasonlót sem fogok látni, pedig eléggé fiatal vagyok még :roll:
Öregedtem vagy 20 évet egy este alatt.. :lol:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.03.09. 14:13:24

Én biztos ami biztos megnéztem az utolsó 7 percet azóta 3szor ( :cry: ), hogy tényleg fordítottunk e :lol:

Iniesta fordítása is hatalmas volt annó, de ez? Egészen elképesztő. Két érdekes statisztika:
- A fordítás 7 perc 16 másodperc alatt történt, ugye háromszor is bevettük Kevin Trapp kapuját. A PSG játékosai ez idő alatt négy sikeres passzt adtak egymásnak, abból három középkezdés volt!
- Eddig 169 esetben volt az első meccsen 4-0 az európai kupasorozatokban és abból 0 csapat jutott tovább ekkora hátrányból. Ez most 169 / 1 -re változott.

Csak azt sajnálom, hogy soha többé ehhez hasonlót sem fogok látni, pedig eléggé fiatal vagyok még :roll:
94:39 6 - 1
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.03.09. 14:12:48

Norberto 25 írta:
Tromort77 írta:http://motdtv.blogspot.hu/2017/03/bar-psg-20170308.html Simán böngészőből le lehet itt tölteni. Angol, 720p

https://www.reddit.com/r/footballdownlo ... _08032017/
Itt találhattok más linkeket is.
Sajnos ez mind külföldi

Ncore-on fent van. Szedjétek onnan!

Egy kis érdekesség, onnan másoltam: "A Barcelona 7 perc 16 másodperc alatt háromszor is bevette Kevin Trapp kapuját, így megfordította a párharcot. A PSG játékosai ez idő alatt négy sikeres passzt adtak egymásnak, abból hármat a középkezdések után!"
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 14:09:29

PÜ-ben küldd el az email címedet, én meg elküldöm este a torrentet, aztán leszeded és csá ;) Jobbat nem tudok. Vagy küldök rá meghívót, ha tudok.
Kép
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:56:39

Tromort77 írta:http://motdtv.blogspot.hu/2017/03/bar-psg-20170308.html Simán böngészőből le lehet itt tölteni. Angol, 720p

https://www.reddit.com/r/footballdownlo ... _08032017/
Itt találhattok más linkeket is.
Sajnos ez mind külföldi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:51:35

Norberto 25 írta:
MessiNeymarSuarez írta:http://www.m4sport.hu/videok/uefa-bajno ... elona-psg/

Parancsolj, itt is van.
Ez tökéletes,de fogalmam sincs hogy lehetne letölteni :(
Vannak pluginek pl Google Chrome-hoz amik streamet tudnak letölteni
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.09. 13:49:56

recrea írta:És még mindig nem érti :D

Többen írtuk, h a foci visszaadja, amit elvesz. Sirtok hetek óta a bírok meg a pech miatt, tegnap megkaptunk mindent, amit lehetett. Mert legyünk őszinték, helyzet nélkül rúgtunk 6 gólt, ami azért nem semmi :D

Tegnap se lettem kisebb Barca szurkoló :)
Ennyi kb a lényeg. Persze most sokan elrugaszkodnak a valóságtól, de pl olyat, hogy a vitathatatlanul jobb jutott tovább nagyon erős kifejezés szerintem. Főleg annak tudatában, hogy a PSG a párharcban továbbjutásra állt mondjuk 170 percig, 10 percig iksz volt, mi meg továbbjutottunk 10 mp-cel a vége előtt. :D
Akartuk, kellett sok csillag együttállása, de ennyi. Isten ad, Isten elvesz továbbra is. :)
Pont most kellene szerintem nagy alázattal fogadni ezt, mert ilyen 180 meccsenként van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.03.09. 13:53:03-kor.
Kép
Kép
Kép
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:41:03

MessiNeymarSuarez írta:http://www.m4sport.hu/videok/uefa-bajno ... elona-psg/

Parancsolj, itt is van.
Ez tökéletes,de fogalmam sincs hogy lehetne letölteni :(
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:37:50

http://www.m4sport.hu/videok/uefa-bajno ... elona-psg/" target="_blank

Parancsolj, itt is van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.09. 13:36:24

akkor sztem sehonnan. m4 médiatárból meg lehet nézni, sőt biztos van vmi progi ami kiszedi onnan és letölthető, de sajnos csak 360p-s
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:28:48

MessiNeymarSuarez írta:
Norberto 25 írta:Sziasztok. A meccset szeretném letölteni pl: torrent formájában magyarúl. Várom az 5leteket. Visca!
Az N-nel kezdődő legnagyobb torrentportálon már fent van magyar kommentátorral, SŐT a felvezető műsor is benne van.
Sajnos nem vagyok tagja...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:26:03

Norberto 25 írta:Sziasztok. A meccset szeretném letölteni pl: torrent formájában magyarúl. Várom az 5leteket. Visca!
Az N-nel kezdődő legnagyobb torrentportálon már fent van magyar kommentátorral, SŐT a felvezető műsor is benne van.
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:23:11

Sziasztok. A meccset szeretném letölteni pl: torrent formájában magyarúl. Várom az 5leteket. Visca!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.09. 13:15:08

mess2009 írta:
Barca333 írta:Ahogy Puhl Sanyi mondaná, egyszer hopp, másszor kopp. Most megadták azt a büntetőt, az előző 2 kétes esetben pedig nem. Kár ennyit lovagolni rajta, vitathatatlanul a jobb csapat jutott tovább és egy 6-1-es győzelmet tényleg nem szükséges magyarázni Markionni.
igyekeztem elolvasni minden "tárgyilagos" vagy kevésbé olyan irományt, és még egy gondolat ide kívánkozna...
igy a bíráskodás, meg úgy a bíráskodás.....kétségtelen, van maga a rendszer(bíróküldés,szabályok,bírói szervezet,...stb) de egy adott meccsen A BÍRÓ(K) dönt(enek), jól és rosszul!
szánalmas okoskodás tehát, hogy mi lett volna ha....!? milyen alapon állíthatja bárki, hogy pl. ha Masch.-t kiállítják berúgják e a megítélt 11-est? és hogy mi történhetett volna azután?
én inkább arra hívnám fel a figyelmet a sok bírózónak, hogy tett e olyat a bíró amivel megakadályozta a PSG.-t hogy rúgjon még egy(kettő?!) gólt?...valamit? bármit?...ugyanis nekem úgy tűnik egy-két további góllal továbbmehettek volna a franciák.
Kérdésedre saját magad leírtad a választ. :)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.03.09. 13:11:52

Barca333 írta:Ahogy Puhl Sanyi mondaná, egyszer hopp, másszor kopp. Most megadták azt a büntetőt, az előző 2 kétes esetben pedig nem. Kár ennyit lovagolni rajta, vitathatatlanul a jobb csapat jutott tovább és egy 6-1-es győzelmet tényleg nem szükséges magyarázni Markionni.
igyekeztem elolvasni minden "tárgyilagos" vagy kevésbé olyan irományt, és még egy gondolat ide kívánkozna...
igy a bíráskodás, meg úgy a bíráskodás.....kétségtelen, van maga a rendszer(bíróküldés,szabályok,bírói szervezet,...stb) de egy adott meccsen A BÍRÓ(K) dönt(enek), jól és rosszul!
szánalmas okoskodás tehát, hogy mi lett volna ha....!? milyen alapon állíthatja bárki, hogy pl. ha Masch.-t kiállítják berúgják e a megítélt 11-est? és hogy mi történhetett volna azután?
én inkább arra hívnám fel a figyelmet a sok bírózónak, hogy tett e olyat a bíró amivel megakadályozta a PSG.-t hogy rúgjon még egy(kettő?!) gólt?...valamit? bármit?...ugyanis nekem úgy tűnik egy-két további góllal továbbmehettek volna a franciák.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.03.09. 13:10:09

Pavel írta:Srácok két reálossal néztem a meccset. Végig szívták a vérem.
A meccs végén az arcukba nevetni megfizethetetlen. :D
azért meéslj, mi volt a reakciójuk? :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 13:06:34

Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.03.09. 13:05:22

visca el barca írta:
TripleH írta:Érdekel?
annyira nem, csak megjegyeztem. az sem zavart volna ha 3 kamu pirossal meg 6 kamu tizivel jutunk tovább
Én az ismétlésekben azt láttam, hogy a térdével megrúgja a jobb lábát. Persze jól ráhomorított Lajos.
Amúgy meg ha a Madridot nem érdekli a rengeteg kamutizije (pl mikor Modric fellökte Benzemát, és az lett tizi), akkor téged egy darab mit izgat?

A meccsről:
A PSG ezt magának köszönheti. LEgalább annyira elbénázták ezt a meccset, mint mi az elsőt. Mikor jöttek ki az öltözőből, látszódott rajtuk, hogy meg sem fordul a fejükben, hogy kieshetnek. ISzonyatosan elbízták magukat. Aztán a gyors kapott gól kissé szétzilálta őket. Kapkodtak, idegesek voltak. 3-0 után kezdtek vakarózni, hogy ez így nem lesz jó. Aztán a rúgott gól után megint megnyugodtak.
Taktikájuk: Di Mariara nekik szükségük van rettenetesen. Függnek tőle, ez meglátszódott a tegnapi meccsen is. Meg a kintin is. Nélküle képtelenek támadni. Ezért is hozta be Emery, még sérülten is.
Az első félidőben a PSG-t nem hagytuk élni. Ez az intenzív letámadás már nagyon régóta nem volt meg a csapatban. A PSG játékosai eszetlenül vagdosták előre a labdát. Pep óta nem láttam ilyen nagyszerű egész pályás letámadást. 2-3 játékos támadta a labdást, a többiek lezárták a passzsávokat. LEhetett volna itt élete formájában a PSG, ezt nem tudták volna még úgy sem megoldani. 3-1-nél én is úgy éreztem, hogy a csapat feladta a továbbjutást. Az jó volt, hogy nem hülyült meg a csapat, hanem igyekezett helyre rázódni, megnyugodni. Nem szaladgáltak fejetlen csirke módjára.
Lehet itt bírózni, meg övrebőzni, meg uefalonázni, de legalább úgy súlytottak minket is a tévedései. Többször is lehetett volna előnyszabályt alkalmazni, ráadásul ígéretes helyzeteket fújt vissza. Több sárgát is adhatott volna a PSG-nek, nem tette. Ha minket tolt volna, akkor miért nem fújta be már az első LS-féle műesést? Ráadásul hagyta bűntetlenül a PSG látványos időhúzásait. Ment percenként a fetrengés, meg a pontrúgásoknál az időhúzás.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.09. 12:58:49

ferdinad & gerrard & lineker & owen :mrgreen:

https://twitter.com/i/web/status/839650222099873792" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.03.09. 12:54:56

És még mindig nem érti :D

Többen írtuk, h a foci visszaadja, amit elvesz. Sirtok hetek óta a bírok meg a pech miatt, tegnap megkaptunk mindent, amit lehetett. Mert legyünk őszinték, helyzet nélkül rúgtunk 6 gólt, ami azért nem semmi :D

Tegnap se lettem kisebb Barca szurkoló :)
Válasz küldése