Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.16. 16:50:15

Cestus írta:https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 2495751168

Valverde a visszavágóra eszközölne néhány változtatást.

Suárez meg elég suta tud lenni, de a többi mostani sztárközépcsatártól jobb.
Szerintem felmegyünk 3-5-2 Albával és Vidal/Semedo kettőssel a szélen. Védekezésben úgy se jó a jobb oldal és Alba is verhető azért. Egyszer megnézném, hátha lesz így széle is a csapatnak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.16. 16:20:15

https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 2495751168" target="_blank

Valverde a visszavágóra eszközölne néhány változtatást.

Suárez meg elég suta tud lenni, de a többi mostani sztárközépcsatártól jobb.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.16. 16:01:29

LG írta:Azt láttuk már többször, hogy amikor nem megy neki, akkor nagyon nem, és olyankor tényleg csak hátráltatja a csapatot. De mikor elkapja a fonalat, akkor meg magasan a világ legjobb középcsatára. Tavaly gyengébb szezont hozott, most sincs jó formában, de ezt a kritikát nagyon erősnek érzem, egyelőre mindenképp.
valakit midig lehet találni akit lehet fikázni. még ha marha rosszul játszik, akkor is benne van egy csomó gólban, lásd a kamutizit, vagy vmelyik felkészülési meccsen neymar egyik gólja előtt is ő pakolta el a védőt az útból. az viszont tény h mostanában sokat bénázik, de majd csak beindul...

adjuk el... b+ az eszem megáll.

147 meccsen van 121 gólja meg 70 assistja, úgy, hogy tizit pl alig lő, de bántja szemeteket, hogy béna... gondolom mbappé vagy lewandowski már rég 500 gólnál tartana...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.16. 15:49:51

LG írta:Azt láttuk már többször, hogy amikor nem megy neki, akkor nagyon nem, és olyankor tényleg csak hátráltatja a csapatot. De mikor elkapja a fonalat, akkor meg magasan a világ legjobb középcsatára. Tavaly gyengébb szezont hozott, most sincs jó formában, de ezt a kritikát nagyon erősnek érzem, egyelőre mindenképp.
Egyetértek. Tény hogy brutálisan hullámzó a pali, de mikor elkapja a gépszíj akkor brutál mit tól. Lehetetlen helyzetekból gól, kötényeket osztogat meg minden. A másik oldalról meg tényleg ha nem megy neki, akkor helyette a én is lehetnék a pályán, pedig csak nézem a focit és nem tudok egy egyeneset rúgni a labdába. :(
Csak is Puyol
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.16. 15:26:27

Nero. írta:Orulok hogy egyre tobb embernek tunik fel hogy Suarez tobb kart okoz, mint amennyire hasznos. Nem fer bele hogy a 9esunk ennyire ugyetlen legyen. Nagy szivfajdalmam hogy meg csak fel se merul az eladasa, raadasul igy hogy o a spanja Messinek biztos hogy sokaig a nyakunkon marad ez a szerencsetlen.
Azt láttuk már többször, hogy amikor nem megy neki, akkor nagyon nem, és olyankor tényleg csak hátráltatja a csapatot. De mikor elkapja a fonalat, akkor meg magasan a világ legjobb középcsatára. Tavaly gyengébb szezont hozott, most sincs jó formában, de ezt a kritikát nagyon erősnek érzem, egyelőre mindenképp.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.16. 15:20:07

Messias2 írta:Azért ma nem megint kikapni, így is már elszaladt a ló a Madrid szurkolókkal.
Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki most nem bánná azt sem ha kapnánk egy ötöst, mert minden ilyen, csak erősíti a bizalmatlanságot a vezetősége.

Annak hogy ezt a csűrhét leváltság komoly ára van.

De jó látni hogy már a játékosoknak is "csípi" a szemét.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.16. 15:13:39

Orulok hogy egyre tobb embernek tunik fel hogy Suarez tobb kart okoz, mint amennyire hasznos. Nem fer bele hogy a 9esunk ennyire ugyetlen legyen. Nagy szivfajdalmam hogy meg csak fel se merul az eladasa, raadasul igy hogy o a spanja Messinek biztos hogy sokaig a nyakunkon marad ez a szerencsetlen.

A 11est o harcolta ki (ebben a vilag legjobbja amugy, nagyon tudja hogy a 16oson belul hogyan "szereltesse" magat, meg sokszor a helyezkedese is nagyon okos (2-3nal mindket Messi gol, Messi Bilbao elleni csodagolja, stb)m meg fizikalisan is nagyon eros (pontrugasoknal sose kaptunk meg rola golt) de olyan egyszeru labdakat nem tud atvenni, meg olyan konnyu passzoknal adja el a labdat hogy nem fer bele.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2017.08.16. 14:48:05

Tromort77 írta: Továbbá ami a röhej volt, hogy bemelegítéskor lődözgetett kapura Messivel. Szerintem 5 lövéséből 4 a kaput sem találta el. Mindezt ilyen 20 méteres távolságról. Remélem a kint lévők közül más is kiszúrta ezt és megerősíti, mert ebben semmi túlzás nincs.
Sajnos igazad van, nekem valamiért úgy jött le, hogy csak végigbohóckodta a bemelegítést. Ehelyett a real játékosok 6-7 perccel előbb kezdték a bemelegítést, és egy időpontban fejezték be velünk. + szvsz jóval intenzívebben tolták mint a mieink.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.16. 13:59:22

Azért ma nem megint kikapni, így is már elszaladt a ló a Madrid szurkolókkal.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.16. 12:36:54

De már most így fél készen is képes ez a csapat megfogni a Real-t.
Szerintem a Real közel sem volt csúcsra pörgetve, szóval ilyen nem mernék kijelenteni. Tudnak még ők is erősödni, pl. Isco egyre jobbnak tűnik, Asensio is nagyon ígéretes, Kovacic is sokat fejlődött az elmúlt évek során. Most még ugye jött Dani Ceballos, és lehet még csatárt is igazolnak, szerintem itt léphetnének a legnagyobbat előre, Benzema mostanság többnyire mezőnyben is gyenge már. Aztán lehet idénre összekapja magát, de tavaly nagy kerékkötő volt a szezon nagy részében.
Tromort77

2017.08.16. 12:10:03

Én is jönnék egy mini vélemény áradattal mivel voltam olyan szerencsés, hogy kint lehettem az első meccsen.

Magáról a meccsről az a véleményem, hogy partiban voltunk elég sokáig. Csak nálunk nem voltak döntő játékosok, náluk igen.

Pique... a legnagyobb tanár volt a meccs elején. Olyan elengáns megmozdulásai voltak, hogy öröm volt nézni. A dolgot a kezezésnél rontotta el. A lehető legértelmetlenebb sárga volt ami kihatással volt a meccsre. Az öngólja összetörte fejben, ez benne van, ezért nem lehet hibáztatni, de a két utána jövő gólnál nem mert kilépni. Más esetben mindig megpróbál szerelni, vagy sikerül vagy sárga, de sárgásként nem mert. Évek óta nem láttam tőle olyan ordító hülyeséget mint az a sárga. A meccsbe került konkrétan.

Umtiti jó volt, de még ennél is lehetne agresszívabb. Az tetszett ahogy a stadion skandálta a nevét egyszer. Nem csak itthon népszerű. :D

Vidal... katasztrófa. Semmilyen szinten nem illik a játékunkba. Remélem fontos meccsen sosem kell látnom többé. Inkább Semedo(bár vele elég szkeptikus vagyok még) vagy Sergi Roberto. Nem tudom megszámolni hányszor hozta necces szituba a védelmünket.

Jordi Alba... Amúgy is imádom, hogy egy gép, de élőben ez még durvább. A csávó sose áll meg. Ott van mindig ahol kell és remekül melózik. Előre játékban is remekül lát a páylán. Ha lenne egy ilyen ember a jobb oldalon is, fele annyi gondunk nem lenne. Klasszis ez a csávó és nincs eléggé megbecsülve. Nála jobban Barca játékba illő szélsőhátvéd nem sok van/volt. Suarez kicsit jobban értené a játékot akkor kaphatott volna pár remek labdát tőle.

Deulofeu hozzáállása jó volt, de most már túl lebutított volt. Remélem pár kis meccsen fel lehet őt építeni. Mert nagyon jó képességű.

Messi... Nem tudom. Pár hihetetlenül zseniális megmozdulás. De összességében elég karcsú volt amit nyújtott. Emlékszem egy helyzetre amikor Deulofeu vitte a szélen a labdát, Suarez bent várta középen. Majd Suarez hátra nézett, hogy hol van Messi. Messi meg 35 méterre álldogált(!) a kaputól. Persze ahogy Suarez nem figyelt nem is tudott oda érni a labdára.
A meccs elején nagyon aktív volt, aztán kapott egy nagy rúgást, talán amiatt volt ennyire tartalékos. De a meccs nagyrészét csak sétálgatta. Azért az a pár megmozdulása akkor is elképesztő volt.

SR nekem nem mutatott semmit amitől bántam volna, hogy nem kezdett. Nem tudom megítélni, hogy mire lenne képes hosszútávon. De azért ez még kicsit karcsú.

Paco sprintje és labdaszerzése amikot állt a játék az poén volt. Nem pont tőle vártam volna, hogy a leginkább képben legyen a pályán. :D Nem is kímélték utána a Reál játékosok.

Denis volt a legnagyobb meglepetés számomra. Bátor volt és kreatív. Tudta, hogy mit akar csinálni, felvállalt szituációkat. Engem nagyon meglepett, remélem tud még ilyen lenni a szezonban.

és akkor a fekete bárány: Suarez
Egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki néha ennyire jó és néha meg ennyire katasztrófa. A csávó maga az ösztön. Ösztönből képes szép dolgokra, de agyilag néha kevés. Alapból nagyon elkényelmesedett az utóbbi években. Liverpool-ban élve megette a védőket. Erőből, keményen, harciasan, meg se állt. Most meg megszámolni se tudom hányszor nem tudja megszerezni a rá felpasszolt labdákat. Egyszerűen csak megelőzik őt a védők, mert nem figyel. Alba is próbált rá labdát felpasszolni, de mint halottnak a csók. Aztán meg ő kiabált és mutogatott. Annyira kár, hogy nincs alternatívája. Megérdemelne a csávó pár hét lelátót. Mert nagyon elszállt véleményem szerint. Ez a meccs csak megerősített ebben a véleményemben.

Mindenki körbe röhögi Benzema-t, de százszor hasznosabb volt mezőnyben mint Suarez.

Továbbá ami a röhej volt, hogy bemelegítéskor lődözgetett kapura Messivel. Szerintem 5 lövéséből 4 a kaput sem találta el. Mindezt ilyen 20 méteres távolságról. Remélem a kint lévők közül más is kiszúrta ezt és megerősíti, mert ebben semmi túlzás nincs.

Ettől függetlenül én nagyon bízok ebben a csapatban és EV-ben. Szerintem apránként teszi össze a csapatot és idővel nagyon jó kis gépezet lehet ebből. Én rég vártam ennyire szezont. A mai meccsen pedig győzelmet várok. Aztán, hogy az elég-e a továbbjutásra az nem valószínű. De már most így fél készen is képes ez a csapat megfogni a Real-t.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.16. 10:53:24

MQuCsabi írta:Ezt mondjuk senki nem írta, hogy jobbak oltunk a beidézett szövegek alapján...

Öntsd már le magad egy pohár hideg vízzel, gyenge vagy és erőltetett. SEbaj, nemsokára kezdődik a suli, akkor majd eltűnsz.
El ne tűnjön :D ki vidítja majd a közhangulatot? :mrgreen:
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.16. 10:44:40

Ezt mondjuk senki nem írta, hogy jobbak oltunk a beidézett szövegek alapján...

Öntsd már le magad egy pohár hideg vízzel, gyenge vagy és erőltetett. SEbaj, nemsokára kezdődik a suli, akkor majd eltűnsz.
Kép
moneymar
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.08.04. 10:29:15

2017.08.16. 10:06:09

Messias2 írta:
S.Agüero írta: Én sem láttam a meccset, de ma meglestem a gólokat, mindhárom olyan, hogy elég ritkán fordul elő, maradjunk annyiban. :D
Ráadásul a passztérképünk is egész jól nézett ki.
Holnap majd megnézem az egész meccset, de a statokból kiindulva eléggé érthetetlen ez az 1-3. :D
1 gólt voltatok képesek rúgni egy kézzel továbbsodort labda utáni kamu tiziből, de jobbak voltatok. :^o
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.16. 09:47:44

Paulinnyó még nem írta alá a szerződését nem? Ha mégis, én felraknám ma este :D. Nézzük meg, mit is tud valójában. Ha javulunk vele az odavágóhoz képest, szuper, ha meg alázás lesz vele, akkor azt megint fel lehet róni Bartomeunak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.15. 22:02:58

visca el barca írta:tomorrow squad

TS, cillessen
digne, alba, piq, masch, umtiti, vidal, semedo
rakéta, busi, SR, alena, AG, DS
messi, lajos, pákó, dölöfu

iniesta ugye sérülés miatt nem lesz.

gondolom megy az unalmas 4-3-3 már csak az a kérdés, hogy ki játszik ini helyett. DS-re tippelek, bár a hiszitje miatt lehet SR lesz az. mondjuk tök mindegy. csúnya lesz amit írok, de nem bánnám ha agyonverne a madrid és barto annyira betojna, hogy péntek reggelre itt lenne a cou+dembelé páros, akár 300 millió árán is. engem már az sem érdekelne ha 2x túlárazva vennénk meg mindkettőt. pénz van, én meg szurkoló vagyok engem elsősorban a foci érdekel. a gazdasági dolgok miatt aggódjon Bob :mrgreen:
Ezt a 4-3-3 at el kell felejteni, vagy Busquetset megnézni kicsit előrébb nem tudom, de így biztosan nem fog menni. Már tavaly se ment. Kiveszem Init és beteszem Paul-t nem leszünk jobbak és akkor még ott van Neymar.

Jó duma, hogy van idő még igazolni, csak már Júl 10-én kellett volna jönnie erősítésnek.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.15. 21:00:58

Semedot meg kell nézni hogy mit tud, mert azt lattuk hogy Vidal teljesen komolytalan. Ha a portugálnak is magas lesz a léc akkor sajnos az a szomoru valóság hogy SRt vissza kell rendelni oda.

Innen mar nem fordítunk, de azért egy komolyabb zakoba nem kéne belemenni. Mondjuk Zidane se hulye, egy X boven jo nekik. Amilyen türelmes hangulat van itt még sikernek is lenne elkönyvelve.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.15. 20:59:27

Nyiri81 írta:
MessiNeymarSuarez írta:Iniesta nem edzett ma a társakkal, mert" diszkonfortot" érzett az izmaiban, a holnapi meccset kihagyja.

Szép lesz ez a szezon....
Szerintem iratkozzunk le a Liga Adelante-be :D Én is el vagyok keseredve de ne legyünk már ennyire negatívak. Emlékszem hogy 2015-ben milyen rosszul indult minden és tripla lett a vége.
Csak azóta nincs már Alves, Xavi, Neymar. Iniesta is egyre nehezebben bírja a terhelést. Ezek igen komoly nevek, és akik jöttek, azok sajnos messze nem olyan minőséget képviselnek.

Az biztos, hogy a jelenlegi egy jóval gyengébb keret, tehát ahhoz, hogy hasonló sikereket érjünk el, vagy Velverdétől kéne vmi zseniális megváltás, vagy egy csúcs Messi kéne a legfontosabb meccseken.

Azt viszont biztos, hogy a vezetőség munkája csapnivaló, hogy hagyták ennyire meggyengülni a keretet, nem beszélve az utánpótlás leépítéséről, azt talán még nagyobb bűn. :evil:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 20:57:45

tomorrow squad

TS, cillessen
digne, alba, piq, masch, umtiti, vidal, semedo
rakéta, busi, SR, alena, AG, DS
messi, lajos, pákó, dölöfu

iniesta ugye sérülés miatt nem lesz.

gondolom megy az unalmas 4-3-3 már csak az a kérdés, hogy ki játszik ini helyett. DS-re tippelek, bár a hiszitje miatt lehet SR lesz az. mondjuk tök mindegy. csúnya lesz amit írok, de nem bánnám ha agyonverne a madrid és barto annyira betojna, hogy péntek reggelre itt lenne a cou+dembelé páros, akár 300 millió árán is. engem már az sem érdekelne ha 2x túlárazva vennénk meg mindkettőt. pénz van, én meg szurkoló vagyok engem elsősorban a foci érdekel. a gazdasági dolgok miatt aggódjon Bob :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.15. 20:45:33

Messias2 írta:Na, ránéztem xG mutatókra a vasárnapi meccsel kapcsolatban.

Szokásos Zidane "magic" volt, ahogy nézem. :D
Mondjuk ezek a mutatók.. Azért CR és Messi a legjobbként számon tartott góllövők, mert nem kell 1.0-ás xG mutató ahhoz, hogy berúgjanak egy helyzetet. Vagy nem tudom, hogy milyennek kell lennie egy helyzetnek, hogy jó legyen, gondolom érthető mire célzok. CR-nél egy ilyen szituáció simán gólveszélyes, még ha most kegyetlenül el is találta, és lehet ennyire nem verné be legközelebb. De nem hiszem, hogy miközben vitte Piquére lendületből a labdát, nyugodtan ültetek hátradőlve, mert hogy nincs ziccerben, no para..

Nem rossz dolog ez a statisztika, valamivel tisztább képet is ad már mint a régebbiek, de pont ezért van olyan szinten számon tartva ez a két csapat amennyire, mert olyan játékosok alkotják a keretet - jobb esetben, Coutinho és Dembélé ha jön, a támadósorunk megint böszme lesz nekünk is, még ha a középpálya annyira nem is tűnik jónak -, akik "rossz mutatókból" is képesek gólt szerezni. "Sajnos" a tiszta tudást nem lehet még mindig számszerűsíteni, most se adja vissza a játék képét ez a térkép.

Alapból azt se tudom én speciel mondjuk, hogy mitől számít valami jó helyzetnek, amikor pl Isco beforgatta Vidalt a szélen, és beadta középre de hosszú lett épphogy(?), az gondolom fel sincs tüntetve, pedig igencsak parázs szitu volt. Ez egy példa, nekünk is volt olyan kidolgozott akciónk, ami ezerszer inkább volt tudatos, mint amikor Busi 5 m-ről föléverte, mégis az van feltüntetve, mert a másik végén Suárez(?) hosszan tette középre, és kicsordogált aztán a laszti.

És most nem azt mondom, hogy 2 gólnyi különbség volt a 2 csapat között, de ne mondja már nekem senki, hogy 2-szer olyan jók voltunk mint a Madrid, mert az sajnos távolabb áll az igazságtól, mint a végeredmény. Ez most nem feltétlen csak erre vonatkozott, de annyiszor vannak ezek a statisztikák belinkelve mostanában, hogy már kikívánkozott ez a vélemény róla belőlem. :D
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.15. 20:41:14

TS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Busquets-Denis
Messi-Suarez-Deulofeu

Ha Deulofeunak megint semmi hatása nem lenne a játékra, akkor be lehetne hozni Pacot a helyére. Más opció úgyse nagyon van, erőltetni kell őket, hátha mutatnak valamit. Ez a párharc már úgyis elment.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.15. 20:17:31

A visszavágón feltehetnénk Semedot Vidal helyett, Dulifuli helyett Pacot (két középcsatár). Iniesta sem fog játszani, meg Rakitic helyett talán Robit lehetne megpróbálni. Valószínűleg úgy sem fordítanánk már, de hátha jobb lenne a játék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.15. 20:05:02

S.Agüero írta: Én sem láttam a meccset, de ma meglestem a gólokat, mindhárom olyan, hogy elég ritkán fordul elő, maradjunk annyiban. :D
Ráadásul a passztérképünk is egész jól nézett ki.
Holnap majd megnézem az egész meccset, de a statokból kiindulva eléggé érthetetlen ez az 1-3. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 20:04:47

majd AG megoldja 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 20:00:53

Messias2 írta:Na, ránéztem xG mutatókra a vasárnapi meccsel kapcsolatban.

Szokásos Zidane "magic" volt, ahogy nézem. :D
Én sem láttam a meccset, de ma meglestem a gólokat, mindhárom olyan, hogy elég ritkán fordul elő, maradjunk annyiban. :D
Válasz küldése