Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.09.19. 19:05:54

Csak a tisztán látás érdekében az eddigi játékpercek:
8 legtöbb játékperc: Ter Stegen: 630, Messi: 630, Umtiti: 630, Alba: 614, Busquets: 613, Rakitic: 597, Piqué: 500, Suárez: 450
8 legkevesebb játékperc: Turan: 0, Rafinha: 0, Vermaelen: 0, Cilessen: 0, Digne: 16, Paulinho: 44, Gomes: 92, Denis: 103

Denis vagy Paulinho és Digne simán kezdhetnének. Előre pedig egy Messi-Deulofeu-Vidal trióval állnék ki.
Nálam: Stegen-Digne,Masch,Piqué,Semedo-Paulinho,Roberto,Iniesta-Messi-Vidal,Deulofeu

Umtiti-n kívül így pihenhetne Rakitic és Busquets is, valamint Suárez és Alba is. Egy Eibar elleni hazain ennek bele kell férnie.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.19. 10:39:33

Albat én semmiképp sem cserélném cserélném le, max., ha úgy alakul az eredmény. Nélküle totál halott lenne a bal oldalunk, ha valaki pedig bírja a terhelést az ő. Digne előre iszonyat keveset tud adni és a hibafaktor is bőven benne van, főleg, ha egy nullkilométeres Masch. van belül. Aki amúgy is vagy jó napot fog ki vagy agyba-főbe bakizik és Piqué sem a biztonság mintaképe mostanában. Ha Umtiti lenne ott, aki be tud segíteni szélre más lenne a helyzet, de így két olyan játékossal aki alig játszott és mindig bennük van a hiba luxus. Arról nem beszélve, hogy Suarezzel kellene valamit alakítaniuk elől. A Girona ellen majd pihenhet Alba.

Annak viszont örülök, hogy Valverde felismerte AG hiányosságait. Tavaly elképzelhetetlen lett volna, hogy bármikor kimarad a keretből, rotációnál a kp-n, pedig mindig ő volt az első számú jelölt.
Az kp-n olyan nagy rotáció sem lenne feltétlenül jó. Ini helyett Denis/SR és Rakitic helyett max. Paulinho. Esetleg a horvát kezd és Paula csere. Buktunk már így pontokat nem egyszer, főleg, hogy a védelemből is kimarad legalább egy kezdő, aki ráadásul a legbiztosabb pont. Mondjuk nem értem miért nem Piqué került ki. Neki jót tenne egy kis pad. Tavaly is azután került formába, mikor Lucho lerakta.

Én az Eibart egyáltalán nem becsülném le, hazai pálya ide vagy oda. Nagyon szívós, kellemetlen ellenfél. Ha nem teli gatyával jönnek ki, mi pedig szokás szerint bealszunk benne lehet a pontvesztés.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.09.19. 10:10:02

BarcafanTomee írta:A keret:

Ter Stegen, Cillessen, Semedo, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, A. Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen.

Kimaradók: Umtiti, Paco, AG és Arda
Valamint a két sérült: Rafi és Dembelé
Rafinha mikor térhet vissza egyébként?Én Augusztusra emlékeztem,de lehet az az előző sérülése volt akkor.

Látva a keretet nincs kizárva,hogy Vidal lesz a jobb szélső. Remélem nem csak értelmetlen beadásai lesznek,mint az előző meccsén.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.09.18. 21:45:33

Most azért várok egy nagyobb mértékű rotációt. Hétvégén Valverde is láthatta, hogy fásultak voltak a srácok, kell egy kis frissítés. Hátul szerintem nagyjából borítékolható a Semedo-Piqué-Mascherano-Digne négyes, a kp. rejtély, de Busquets szerintem kezd, Rakitic szinte biztosan nem és szerintem ezúttal Iniesta sem játszik. Bekerülhet Paulinho, Denis vagy SR is, de remélem, hogy Denis eggyel föntebb kap lehetőséget. Remélem nem, de valószínűleg Suárez ismét kezd, Deulofeu meg szinte tuti, hogy lehetőséget kap, szóval aligha kerül oda a kisebbik Suárez is.

Egyébként nem lesz ez szerintem olyan könnyű, nem rossz csapat az Eibar, szívósak, néha egészen pofásan támadnak, de cseresorral is illene azért kettőt rakni közé.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.09.18. 20:38:57

A keret:

Ter Stegen, Cillessen, Semedo, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, A. Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen.

Kimaradók: Umtiti, Paco, AG és Arda
Valamint a két sérült: Rafi és Dembelé

Én inkább Piquét pihentettem volna, egyáltalán nincs ott fejben. Érdekes, hogy csak 3 csatár van a keretben, Paco beférhetett volna azért. Pláne amilyen formában van Suárez.

Nálam kezdő lenne Semedo, Masche, Paula és SR is. Suárezt is leültetném a padra, de ő úgy is kezdeni fog.

3 éve nem tudunk nyerni az 5. fordulóban: 16/17 1-1 az AtMa ellen, 16/15 4-1 zakó a Celta ellen, 15/14 0-0 a Malaga ellen.
Reméljük most megszakad a sorozat. Kötelező a győzelem!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.09.18. 18:31:28

Én várok azért változtatásokat a kezdőben:

Mats-Semedo,Masch,Umtiti,Alba-Busi,Paulinho,SR-Denis,Messi,Deulofeu

Piqué és Suarez padozhatna egyet,hátha segít rajtuk kicsit,fejben egyik sincs ott,főleg az uru. Paulinhot jó lenne látni egy teljes meccsen,csereként beállva eddig semmi gond nincs vele.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.09.18. 16:03:42

Nálam is lenne csere holnapra, talán az eddigi legnagyobb mértékben:
TS - Semedo, Masc, Piqué/Umtiti, Digne - Busi, Paulinho, DS - Messi, Suarez, Deu

A védelemben Semedo visszakerülne a kezdőbe, valamint a Piqué vagy Umtiti belső védőpáros egyik tagját pihentetném, mint ahogy Albát is, mivel ráfér és talán most el is bírjuk a hiányát.
Középen ugyan Ini pihizett egy félidőt, de talán egy Eibar ellen nem is feltétlenül dobnám most be. Denis biztatóan mozgott. Rakiticnek is adnék most pihenési lehetőséget és a helyén azért Paulinhot játszanám, mert SR végigtolta legutóbb a meccset jobb oldali védőben.
Elől mint írtam nálam Deu lenne az első számú opció Dembelé helyett, Suarezt meg azért erőltetném, hátha talál egy gólt és kicsit visszatér az önbizalma.

Ha az eredmény jól alakul, akkor hoznám majd cserének SR-t Busi helyére, hogy középen is játszon, Pacot előre Deu helyett, míg a 93. percben Gomest Paulinho helyére :-)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.18. 15:50:04

most én is megnéznék egy felforgatottabb csapatot, de sztem max 2 embert fog kicserélni, 1 védőt (alba v piqué) meg egy középpályást (ini vagy rakéta)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.09.18. 15:30:22

looka írta:
Robcsyy írta:kivancsi leszek Ernő bá ad-e majd lehetőséget Turannak vagy Vidalnak. Turan mehetne bal szélre, az ilyen hoki csapatok ellen tavaly is rúgott gólt, míg le nem sérült.
Van egy jó formában lévő Denisünk, meg egy Deulofeunk, semmi szükség nincs Turanra.

Abban reménykedem, hogy Deulofeu-Messi-DS lesz a felállás, de gyanítom, ha Suárez nem is kezd, csak Paco kerülhet a helyére.
Az előkészületi meccseken Deulofeu balszélsőt játszott, nem is rosszul. A nagy bevásárlás után került ki jobbra és ki a kezdőből. Így tolódott ki Suarez balra, aminek nem lett pozitív eredménye. Nekem egyértelmű a Messi, Suarez, Deulofeu támadósor. Ezen lehet variálni Vidal, Paco és Turan bevetésével.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.18. 14:54:09

full kp-s rotálást nem csinálnék, és nem is akarom meglátni a szezonban, max kényszerből.
SR meg Paulinho rászolgált, őket nem bánnám.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.18. 14:47:57

recrea írta:Arda nevét nem értem, h miért dobáljátok be, eddig se játszott egy percet sem, ezután is pont ennyit fog.
Ilyen helyzetben luxus lenne nem szàmolni a törökkel, foleg hogy pont ott a baltámadó poszton jeleskedett.

Amugy o korant sem olyan rossz jatekos, az egyetlen oka amiért mindannyian követeltük a távozását mert o volt az egyetlen cserejátékosunk akiből lehetett volna pénzt csinálni.

Én azt hittem már a Galatába van, úgy felraknám holnap az Arda-Messi-Deulofeu hármast mint a huzat.

Amugy nincs mese, hozni kell a 3 pontot. Most talán belefér egy SR-Paulinho-Gomes kp hogy kicsit pihenjenek a fiúk ott középen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.18. 13:43:12

Arda nevét nem értem, h miért dobáljátok be, eddig se játszott egy percet sem, ezután is pont ennyit fog.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.09.18. 13:38:18

Hát nem irigylem Ernesto mestert....megint újratervezés :?..de nem olyan vészes a helyzet,ha...
-
Gyakorlatilag egy választása van, LE nem használt emberiből kihozni maxot ( Arda, D.S,Dulifuli...)
Én leginkább a török miatt vagyok pipa, mert amit ő művel azzal tudással és fizuval teljes mértékben elfogadhatatlan, ennyire nem lehet valaki lusta.....csak azért is meghajtanám mint állat!!
-
Már csak azért is mert tudása bőven megvan, ráadásul Neymar posztja is kézenfekvő neki...mivel Messi folyamatosan baloldalra játszik( nyílván a bal lába miatt is) csak most nincs kivel, hisz nincs is ott senki csak Alba ha föl ér! Dembelé is többek között ezért maradt ki a buliból,kulcspasszokból, mivel gyakorlatilag Messi háta mögött játszik "bújkált"!
-
Arda Turannal viszont lehet focizni bal támadóban, ezt láttuk tavaly ősszel, baromi jó volt( gólok,gólpasszok)...csak hát akarni is kell ...
-
Én megpróbálnám az alábbiak szerint rotálni a csapatot:
------------------------Busquets/Paulo/S.Roberto------------------
----Rakitic/Paulinho--------------------------------Iniesta/D.Suarez

Messi/Duli-----------------Suarez/Paco----------------Arda Turan/Suarez
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.09.18. 13:11:27

Szerintem nagyot küzdöttek hétvégén a srácok, az ilyen meccseket tavaly buktuk. Én rettentően örülök, hogy sikerült végül nyerni, még ha szépen és jól nem is játszottunk, de azért a nyári felkészülés, a csapat körül kialakult helyzet miatt szerintem kevesen gondolták ezt a jó rajtot...
Ami a csapatot illeti. Annak örülök, hogy EV nem rotálja szét a csapatot, mint tette azt elődje, ami miatt iszonyat sok pontot hullajtottunk. Nekem valahogy az az elképzelésem vele kapcsoltban, hogy szép lassan fiatalokat hozzon fel egy-egy posztra a túlfizetett semmit nem csináló sztrájaink helyett. Tudom, hogy bő a keret, de a kezdő kb ugyanaz volt, míg cserék közül is csupán néhányat használt eddig. Visszatérve a meccsre...Umtiti parádés volt hátul, és személy szerint nem örültem annak, hogy ismét SR kezd hátul. Ha Vidalt nem tartja oda elégnek, akkor vagy használja máshol, vagy télen passzoljuk tovább. A cserék jól szálltak be, és nem tudom miért, de valahogy éreztem mikor beállt a brazilunk, hogy gólt szerez. Többek közt én sem értettem vele, hogy ennyiért hozták őt ide, de el kell ismerni, hogy fizikálisan erős, ami nálunk középpályán hiánycikk. A gólja előtt, szerintem csapatunk összes játékos dobta volna magát, róla meg lepattantak a védők az ütközés során. Szóval így tovább Pau, remélem lesz még nyerő ember! Denisnek is örültem, sajnos azt nem igazán láthattuk tavaly, hogy ő mit is tud, mivel LE nem játszott agyon, ha játszatta is összevissza dobálta a pályán. Remélem robbant a srác, mert vannak jó megmozdulásai. Dembelét sajnálom, szerintem nem toltuk túl a játszatását, egyszerűen szerencsétlen volt. Nekem amúgy Deu tetszik eddig. Semmi nagyképűség, ami korábban jellemezte, fut, hajt, küzd, ami lehet hosszú távon kevés lesz, de jó látni, hogy mennyire lelkes, és bízom benne kicsit jobban fognak ülni a cselei is. Én őt várom Dembele helyére. Másik opcióm Vidal, aki szintén jó lehet ott. Denist is el tudom akár itt is képzelni, de inkább Ini helyén nézem, vagy a baloson. Arda remélem nem kap esélyt. Nincs vele bajom, de ha EV következetes, akkor nem játszatja, hátha télen tényleg lelép. Még néhány szót a mindenki által ekézett Suarezről. Szóval mindenkivel egyet tudok érteni. A csávó egy nb1-es középcsapatba sem férne be jelen formája alapján. Nem is tudom mi ilyenkor a jobb: játszatni, hátha elkapja a fonalat, vagy letenni padra gondolkodni. Igazat megvallva látom én hogy akar, de már annyira görcsös., hogy egy labdát nem tud átvenni, lekészíteni...Lehet Benzemával együtt szedtek be valamit, ami tutl fogalmatlanná tette őket! :-)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.18. 09:58:49

Chino írta:
Egyszerűen ebben a szerepkörben képtelen érvényesülni. Ha maradt volna Neymar, minden valószínűség szerint marad a tavalyi felállás, mert a brazil a jobboson elég impotens, ezt már bizonyította. Bíztam benne, hogy ha Dembelé felveszi a ritmust visszahozzuk olykor a tavalyi taktikát elől. Suareznek így semmi értelme, ami az erőssége volt, a brusztolás, megtartani a labdákat a 16-oson belül stb. minden elveszik így. Nem biztos, hogy Messi hamis kilences poícióját érdemes ennek beáldozni, plusz így Deulofeu is a "gyengébb" oldalán játszik. Ő inkább balszélső.
A sutaság, hogy néha elpattan tőle a labda mindig benne volt a játékában, ez nem újdonság.

Ami nagyon feltűnő, hogy szinte minden meccsen átalusszuk az első fél órát. Talán Valverde nem tudja eléggé felspannolni őket vagy úgy gondolják elég a mezt kivinni, nem tudom, de rendszeresen csak a félidő végére, vagy a második játékrészre tudunk felpörögni. Ez még a kisebb csapatok ellen elmegy, bár most is majdnem megszívtuk. Egy Clásicón vagy a Bl-kieséses szakaszban megengedhetetlen, az első félidőben el fog dőlni a meccs.
Ezzel valamit kezdenie kell Ernőnek.
Dembelé nagyon hiányozni fog. Pont ezek kisebb csapatok lennének, amik ellen sikerülhetett volna a beilleszkedés, felvenni a ritmust, most várhatunk kb február-márciusig.
A felkészülésnek ehhez nem sok köze van. Egy rossz lépés elég ehhez. A Realnál is így esett ki a Benzema például.



Egyetértek. Ezért is cserélném fel Suarezt és Dembelét(majd ha visszajön), és gondolom Ernőbának is ez volt a célja, persze pech hogy pont utána le is sérült.
Ha már szélre kell menni olykor, akkor inkább Dembele játssza be a posztot, és Lajos legyen középen, Messi meg jó lenne ha edzői utasításra még többet járkálna a szélen, Semedoval már társa is lesz.

A felspanolással tényleg kéne valamit kezdeni, mert tavaly is sok gondunk volt ezzel, aztán utána második félidőben meg futhatunk az eredmény után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.18. 09:29:37

Nero. írta:
Kezd kikopni, nem fekszik neki a Valverde altal rabizott szerepkor, es gondolom az onbizalma is egyre jobban megzuhan, ez tortenik most vele. Nem a jet lag meg a vizipipa az oka.
Egyszerűen ebben a szerepkörben képtelen érvényesülni. Ha maradt volna Neymar, minden valószínűség szerint marad a tavalyi felállás, mert a brazil a jobboson elég impotens, ezt már bizonyította. Bíztam benne, hogy ha Dembelé felveszi a ritmust visszahozzuk olykor a tavalyi taktikát elől. Suareznek így semmi értelme, ami az erőssége volt, a brusztolás, megtartani a labdákat a 16-oson belül stb. minden elveszik így. Nem biztos, hogy Messi hamis kilences poícióját érdemes ennek beáldozni, plusz így Deulofeu is a "gyengébb" oldalán játszik. Ő inkább balszélső.
A sutaság, hogy néha elpattan tőle a labda mindig benne volt a játékában, ez nem újdonság.

Ami nagyon feltűnő, hogy szinte minden meccsen átalusszuk az első fél órát. Talán Valverde nem tudja eléggé felspannolni őket vagy úgy gondolják elég a mezt kivinni, nem tudom, de rendszeresen csak a félidő végére, vagy a második játékrészre tudunk felpörögni. Ez még a kisebb csapatok ellen elmegy, bár most is majdnem megszívtuk. Egy Clásicón vagy a Bl-kieséses szakaszban megengedhetetlen, az első félidőben el fog dőlni a meccs.
Ezzel valamit kezdenie kell Ernőnek.
Dembelé nagyon hiányozni fog. Pont ezek kisebb csapatok lennének, amik ellen sikerülhetett volna a beilleszkedés, felvenni a ritmust, most várhatunk kb február-márciusig.
A felkészülésnek ehhez nem sok köze van. Egy rossz lépés elég ehhez. A Realnál is így esett ki a Benzema például.
Forca Barca!!!!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.09.17. 23:53:07

Robcsyy írta:kivancsi leszek Ernő bá ad-e majd lehetőséget Turannak vagy Vidalnak. Turan mehetne bal szélre, az ilyen hoki csapatok ellen tavaly is rúgott gólt, míg le nem sérült.
Van egy jó formában lévő Denisünk, meg egy Deulofeunk, semmi szükség nincs Turanra.

Abban reménykedem, hogy Deulofeu-Messi-DS lesz a felállás, de gyanítom, ha Suárez nem is kezd, csak Paco kerülhet a helyére.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.09.17. 22:47:50

kivancsi leszek Ernő bá ad-e majd lehetőséget Turannak vagy Vidalnak. Turan mehetne bal szélre, az ilyen hoki csapatok ellen tavaly is rúgott gólt, míg le nem sérült.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.17. 14:52:32

Dembelé hosszú sérülése idejére beugorhat Jose Arnaiz pótlásnak a kispadra?
DWade3
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.09.16. 20:08:14

2017.09.17. 13:22:10

Nero. írta:
DWade3 írta:A múltkori bajnokit skysports-on néztem, ott mondta a csávó, hogy Suareznek valószínűleg jet-lag-je van és általában 2 hét amig helyre rázódik az ember biológiai órája, amin véleményem szerint ez az 1 hét alatt 3 meccs nem sokat segített :D Szóval majd ha 1 hét múlva is betli lesz akkor kezdjünk aggódni :D
Ez a legjobb mentseg idaig :D Miert es a tobbi Del-Amerikainak nincs? Vagy tegnap kezdte el a profi karrierjet hogy meg nem szokott hozza? En voltam mar 6 es 9 oras jet lagbe is, az elso 2 nap tenyleg kemeny de utana barki felveszi a ritmust. De ittt meg mindig civilekrol beszeleunk es nem elsportolokrol.

Kezd kikopni, nem fekszik neki a Valverde altal rabizott szerepkor, es gondolom az onbizalma is egyre jobban megzuhan, ez tortenik most vele. Nem a jet lag meg a vizipipa az oka.
Minden ember más és más, neki lehet most nehezebb :) Talán egy ember volt még Dél-Amerikában rajta kívül selejtezőkön, aki játszott is (Messi). Én azt mondom, várjuk meg a következő hetet. Természetesen az alább említett új játékrendszert is azért szoknia kell. Valamint a tegnapi meccsen is volt olyan helyzete ha jól emlékszem, amikor a befele passzt választotta, ahelyett hogy rárúgta volna, pedig kb olyan pozicióba volt mint Paulinho. Néha kicsit túltolja a csapatjátékot, lőhetne többször is kapura, jó a rúgótechnikája.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.09.17. 10:25:34

Suerezen midig is csodálkoztam. Néha szép gólok -sokszor Neymárnak-köszönhette. De régebben is mostanában különösen, és nem csak bal szélen, nem jó. Néha még a labdát sem tudja átvenni, esik-kel, és mindent kihagy. Nagyon esetlennek tünik. Jövője milyen lesz itt azt nem látom. Tekintve, hogy Messi is 30 feleti és Suarez is, nem nehéz jósolni. A bal oldalunk nagyon gyenge.
Tegnap semmit nem mutatott. Kell még csatár és irányitó is. Paulinhó pozitiv csalodás. Kicsit enervált volt a csapat, a Juve ellen is csak a másokdik félidő volt jó. Nem szerencsés.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.17. 08:11:04

Suarez ilyen vacak formában érkezett vissza a válogatottból. Ami hiányozhat neki, az az MSN, de ezért nem Valverdet, hanem Neymart kell okolnia. Így a "visszakapás" naiv ábránd. Fog találkozni gyengébb, meg erősebb védelmekkel - ezt neki magának kell megoldania.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.09.17. 01:30:14

Ma bebizonyosodott, hogy Messi nélkül is lehet nyerni. A cserék nagyon bejöttek, és ez biztató a jövőt tekintve. Deulofeu lehet hogy tizedannyiba kerül mint az új szerzemény, de jelenleg jobb focista, mint az ára miatt a csapatba erőszakolt csatár.
Denis és a brazil pedig azt bizonyítja, hogy gólképtelen középpályával ma már a Barcelona sem versenyképes még a hazai mezőnyben sem.
Luis Suarez focija érthetetlennek tűnik, de ennek szerintem Valverde új koncepciója az oka. A Dembelére erőltetett felállás kiszorította őt a bal oldalra, ami ezt a szánalmas vergődését okozza.
Remélem hamarosan őt is és Messit is visszakapjuk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.17. 01:04:08

DWade3 írta:A múltkori bajnokit skysports-on néztem, ott mondta a csávó, hogy Suareznek valószínűleg jet-lag-je van és általában 2 hét amig helyre rázódik az ember biológiai órája, amin véleményem szerint ez az 1 hét alatt 3 meccs nem sokat segített :D Szóval majd ha 1 hét múlva is betli lesz akkor kezdjünk aggódni :D
Ez a legjobb mentseg idaig :D Miert es a tobbi Del-Amerikainak nincs? Vagy tegnap kezdte el a profi karrierjet hogy meg nem szokott hozza? En voltam mar 6 es 9 oras jet lagbe is, az elso 2 nap tenyleg kemeny de utana barki felveszi a ritmust. De ittt meg mindig civilekrol beszeleunk es nem elsportolokrol.

Kezd kikopni, nem fekszik neki a Valverde altal rabizott szerepkor, es gondolom az onbizalma is egyre jobban megzuhan, ez tortenik most vele. Nem a jet lag meg a vizipipa az oka.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.09.17. 00:45:45

Az egész mérkőzésben a legjobb hogy Paula csendesítette a fanyalgókat!
Csak így tovább Paula.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Válasz küldése