Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.20. 19:35:33

Ez a Messinek fáj a lába hír honnan származik amúgy?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 19:34:22

visca el barca írta:Official XI v Chelsea: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Iniesta, Busquets, Rakitic, Paulinho; Messi, Suarez.
Biztos el van írva, Semedo kezd!











:mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.20. 19:32:14

Official XI v Chelsea: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Iniesta, Busquets, Rakitic, Paulinho; Messi, Suarez.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.20. 19:27:10

MessiNeymarSuarez írta:
hdavid írta:Ki az, aki már fosik? :D (Én)
+1

Pláne ha tényleg igaz hogy Messi sérülést szedett össze :(
Úgyis vakon volt mostanában :D kivesszük a féket :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 19:23:59

hdavid írta:Ki az, aki már fosik? :D (Én)
+1

Pláne ha tényleg igaz hogy Messi sérülést szedett össze :(
hdavid

2018.02.20. 19:21:43

Ki az, aki már fosik? :D (Én)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 19:17:40

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Barça XI v Chelsea: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Iniesta, Busquets, Rakitic, Paulinho; Messi, Suarez.

Hajrá!!! Remélem Messi sérülése nem komoly
nincs még hivatalos kezdő. ennek ellenére lehet ez lesz

Tényleg, kicsit elhamarkodott voltam, azóta kerestem én is és még nincs hivatalos oldalakon.
10 perc múlva kiderül.

Remélem Messi sérülése nem komoly [-o<
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.20. 19:16:31

MessiNeymarSuarez írta:Barça XI v Chelsea: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Iniesta, Busquets, Rakitic, Paulinho; Messi, Suarez.

Hajrá!!! Remélem Messi sérülése nem komoly
nincs még hivatalos kezdő. ennek ellenére lehet ez lesz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 19:14:39

Barça XI v Chelsea: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Iniesta, Busquets, Rakitic, Paulinho; Messi, Suarez.

Hajrá!!! Remélem Messi sérülése nem komoly
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.20. 19:13:26

Ez lesz EV nagy terve, Conte egy hónapja gyakoroltatja a játékosaival, hogyan vegyék le Messit, aztán majd nem fog játszani.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.20. 19:03:52

na az szép lesz ha lerobban meccs előtt, vagy ne adj isten ennek ellenére erőltetik és rásérül. szép tavaszunk lenne nélküle.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5220
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.02.20. 18:58:47

Leo Messi picks up an injury to the femoral biceps of his left leg.


:roll:

Aleix Vidal or Andre Gomes could be the surprise starts in Barça XI today. Vidal’s speed would help Sergi Roberto behind him against Chelsea and Hazard #fcblive [sport]
Kép
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.02.20. 16:45:55

Ha tényleg Gomes kezd akkor megint a második félidőben lehet bízni, miután az 50.percben lecseréli EV egy szokásos pocsék produkció után :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.02.20. 16:32:49

Én most ha a EV. helyében lennék (illetve az eddigi hozzáállását látva) tutira a stabil ütközős kp pártján lennék.SR jobb szélen előtte Vidal.Gyors szélsőjáték középpályán meg leütköz.Jó lenne nyerni de szerintem arra fogunk menni hogy ne kapjunk ki és valahogy kontrázzuk meg legalább 1x.Szerintem semmi feleslefes támadófoci nem lesz a stabilitás kárára.Conte nem hülye és tutira fel is szívták magukat.Két meccsen kell elrendezni és ahogy eddig a kupában viselkedett EV az egyenes kieséses szakaszban nem fogja túlspirázni.
Kép
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.02.20. 15:29:52

S.Agüero írta:Mondjuk a Realnak nem tudom, hogy mi köze van ehhez. Főleg, hogy mondjuk a kassais esetnek bőven volt sajtóvisszhangja. Ramos lesgóljáról tényleg nem sok szó volt, ez igaz.

A 0-0-ás odavágón amúgy tényleg mi jártunk rosszabbul a bíróval, de a visszavágón meg ők, csak mi éltünk a lehetőséggel, ők meg nem. Abidal kiállítása kamu volt, de Piqué vagy Eto'o kezezéséért lehetett volna büntetőt fújni, habár egyik sem volt szándékos.

Az Inter ellen amúgy kihagytad, hogy Bojan gólja érvényes kellett volna, hogy legyen, plusz ugye Milito lesről lőtte az első góljukat az odavágón.
Igen, talán egy kicsit a Real tekintetében félreérthető voltam. Azt akartam mondani, hogy hiába nézte be ott Kassai a meccset, szerintem a sajtó visszhang sokkal kisebb volt. Míg a mi meccsünket még mindig emlegeti a sajtó.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.20. 13:16:14

Mondjuk a Realnak nem tudom, hogy mi köze van ehhez. Főleg, hogy mondjuk a kassais esetnek bőven volt sajtóvisszhangja. Ramos lesgóljáról tényleg nem sok szó volt, ez igaz.

A 0-0-ás odavágón amúgy tényleg mi jártunk rosszabbul a bíróval, de a visszavágón meg ők, csak mi éltünk a lehetőséggel, ők meg nem. Abidal kiállítása kamu volt, de Piqué vagy Eto'o kezezéséért lehetett volna büntetőt fújni, habár egyik sem volt szándékos.

Az Inter ellen amúgy kihagytad, hogy Bojan gólja érvényes kellett volna, hogy legyen, plusz ugye Milito lesről lőtte az első góljukat az odavágón.
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.02.20. 13:04:12

Sziasztok! Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de a hazai sajtóban folyamatosan a 2009-es meccsről beszélnek. EZ MÁR NAGYON UNALMAS! De összeszedtem néhány dolgot csak, hogy tisztább legyen a kép.

2004/2005-ös szezon
Barcelona - Chelsea: Drogbát kiállítják mert mellbe rúgta Valdest (teljesen jogosan). A meccs után a bíró halálos fenyegetéseket kapott, így visszavonult.
Chelsea - Barcelona: A meccset Colina vezeti, 4 - 2 a hazaiaknak úgy, hogy a mindent eldöntő gól úgy született, hogy többen lefogták a Chelseasek közül Valdest, a gól szabálytalan, mégis csak egy, két helyen említik meg. Sajtóvisszhang SEMMI!!!!

2005/2006-os szezon
Chelsea - Barcelona: Kiállítás a hazaiaktól Messi felrúgásáért (jogosan) 1-2 a Barcának
Barcelona - Chlesea: Terry a Barcelona tizenhatosán belül szabálytalankodik 1 - 0 hazai vezetésnél, és nem kirúgás, hanem MÉG!!!!!! tizenegyest kap a Chelsea. A végeredmény 1 - 1. A bíró jól belenyúlt a meccsbe, de ezúttal ez nem befolyásolt.

2006/2007
Barcelona - Chelsea: A bíró 6 percet hosszabbít, de Terry a 95. percben meggyőzi a bírót fújja le a meccset, a végeredmény 2 - 2, a Barcelonának nehéz utolsó két fordulója volt.

2008/2009
Barcelona - Chelsea: Hát érdekes ítéletek, sokkal inkább a Chelseanek kedveztek. A végeredmény 0 - 0
Chelsea - Barcelona: Kezdjük az elején, igen volt olyan, amire tizit lehetett volna a Chelseanek adni. Én az Alves féle feltartásnál nem adtam volna, mindkét játékos egyformán használta a kezét. A Pique féle kezezésre meg annyit, hogy ha ilyen közelről rárúgják valakire a labdát és lendületben tartja a kezét (nem keresi a kéz a labdát) szerintem az nem tizenegyes. Továbbá Anelka elesik a saját lábában, inkább műesésért neki kellett volna sárgát kapnia, erre mi történik. KIÁLLÍTJÁK ABIDALT!!!!! (Ez nem jogtalan, ÁÁÁÁÁ, dehogy!!!!!). A sajtó csak a Chelsea elleni jogtalan ítéletekkel foglalkozik. Az, hogy jogtalan volt a kiállítás, illetve nem minden volt megadható tizenegyes azzal nem!!!!!

2009/2010
Inter - Barcelona: Alvest buktatják a tizenhatoson belül, nincs tizenegyes. Az első meccs így 3 -1, az Inter megy tovább. SAJTÓ VISSZHANG SEMMI!!!!

2015/2016
A Real a döntőben lesgóllal szerez vezetést. ÁÁÁÁÁ!!!!! SENKIT NEM ÉRDEKEL!

2016/2017
Real - Bayern: Jogtalan kiállítás (szerintem az első meccsen is), ami a Realt segíti, majd KÉT LESGÓL a Realnak. SAJTÓVISSZHANG alig van!!!!!!!! A Real az király, szabályos.

Szóval egy kicsit jobban meg kéne nézni a dolgokat, mielőtt azzal foglalkoznánk, hogy Barcelona mit csinál. Nem azt állítom, hogy mindenben igazam van, de szerintem itt sok mindenen el lehet gondolkodni. Remélem ma jó eredményt ér el a csapat.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2018.02.20. 12:53:05

Sziasztok,
régiek és újak! évek óta nem volt szerencsém Barca BL meccset nézni élöben, ezért ma duplán várom, én úgy gondolom, nem a kezdőn fog eldölni ez a meccs, inkább a csapat dinamikáján, nemhiába mondta EV is, hogy ezen kell változtatni, mert ha olyan fásultan játszunk mint az elmült hetekben, akkor is jók lehetünk egy x-re ez ellen a Chelsea ellen, nem lenézve öket.
Ha megfelelöen le tudjuk szükiteni a teret a csapatrészek között és 3 km/h-val(szimbolikusan, gyorsabbak leszünk mielött valaki..) nagyobb lesz átlagsebességünk az EIbar elleni meccshez képest akkor nem aggódom.
Szerintem meg Gomes, pont jó darálni a Kante félék ellen, majd jöhet Vidal/Demb futtatni öket, mikor már kevesebb a tüdö..
Tippem 0-2 vagy 1-3 ide, ha átvészeljük a meccs elején az álmos 30 percünket..
Üdv.

P.s.:bocsi a helyesirasi hibakert csak sajnos nem tudom atallitani a billentyüzetet :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.20. 11:24:20

Chino írta:a Chelsae inkább a kp-n akarja "megnyerni" a meccset Egy Bakayoko-Kanté-Cesc trióval a szárnyakon meg Moses, Alonso és Hazard-éknak is több területe lenne.
hagyjátok már ezt a bakayokot, sérült, nem is lesz a pályán
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.20. 11:23:38

MessiNeymarSuarez írta: A többivel viszont egyetértek, a próféta szóljon belőled =D>
Ha nem Chelsea-nek hívnák az ellenfelet, akkor nem lennénk ennyire betojva, de sokakban benne maradt a 2012-es párharc(plusz a régebbiek), ahol egy sokkal jobb Barcát ejtett ki hihetetlen nagy mázlival a Chelsea.

Azért nagyon jó lenne elérni egy kedvező eredményt. Sajnos ilyen szinten minden nüansz számít, az esetleges sérülésről nem is beszélve.
Elég megnézni odaát, Marcelo jó eséllyel kimarad, és Kroos is esélyes lehet hogy nem fog a visszavágón játszani, így azért eléggé pácban lennének ha nem 3-1-re győztek volna az odavágón.


Chino : Ez igaz, de ettől függetlenül gyanús nekem hogy a legtöbb helyen Gomest várják a kezdőbe.
Gomes kezdetésével, azért vannak "kétségeim", mert már nem szent tehénként van kezelve, mint LE alatt vagy az őszi szezonban, bár lehet ebben Cou érkezése is benne van.

A 2012-es párharc már szerintem teljesen irreleváns. Ez rég nem ugyanaz a Chelsea, sem stílusban, sem játékosállományban, sem csapatszinten. Ennek van számunkra pozitív és negatív oldala. Már nem működnek annyira csapatként, a buszozáshoz sem értenek annyira, igazi vezér sincs és a védelmük sokat gyengült. Cserébe több olyan játékosuk van, aki egy villanással eldönthet egy meccset. És taktikailag is szélesebb skálán "mozognak", egy stabil kezdőt sem igazán lehet megjósolni.
A csoportmeccsek után kezdtem el igazán Chelsea meccseket nézni, mert sejthető volt, hogy velük kerülünk össze. Ami nagyon feltűnő számomra (bár lehet, hogy csak beképzelem), hogy egységben meg sem közelítik a korábbi csapatot, ami a kezünkre játszik, főleg, hogy Conteval sincs már meg az igazi összhang.

Én személy szerint egy 2:1-es odavágó után sem bíznék a PSG-ben Kroos-Marcelo ide vagy oda. Abszolút nem egy győztes csapat, nem nézem ki belőlük, hogy kimennek és vért isznak, egy párharcot pedig csak így lehet megfordítani. Max. ha a Real nagyon gyenge napot fog ki és hozza azt a lelketlen formát amit többször a bajnokságban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2018.02.20. 11:24:31-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 11:01:45

Alcantara írta:Túl van lihegve, hogy ki legyen a 11. játékos.Nem ezen fog múlni. A Chelsea-nél nem lihegnek ennyit Cahill szereplése miatt, pedig az a pont igen gyenge náluk. Nehogy már összetojjam magamat egy Hazard névtől, amikor nekünk meg van egy Messink, akit 4-5 játékos próbál üldözni minden meccsen telerakott nadrággal. Van egy Suarezünk, aki ragadozó a 16-oson belül.Van egy Iniestánk, aki olyan passzokat ad, amit az ellenfélnél sosem fognak. Van egy rakéta sebességű felfutó hátvédünk, aki bombaformában van az idén, különlegesen jól érti az összjátékot Messivel.
Soroljam még? Fasorban nincsenek tőlünk, max. csapatjátékkal ellensúlyozhatnak.
Tovább fogunk jutni két meccs alatt. Nem ma kell eldönteni.
Vaelverde alatt meg senki ellen nem szaladtunk a késbe, akár kit állított ki kezdő tizenegynek (Szuper kupát nem számítom). SZURKOLJATOK!!!
Azért ilyen szinten már el tud menni 1-1 párharc egyetlen játékos hibáján, ezért kell minimalizálni a lehetőségeket erre.

A többivel viszont egyetértek, a próféta szóljon belőled =D>
Ha nem Chelsea-nek hívnák az ellenfelet, akkor nem lennénk ennyire betojva, de sokakban benne maradt a 2012-es párharc(plusz a régebbiek), ahol egy sokkal jobb Barcát ejtett ki hihetetlen nagy mázlival a Chelsea.

Azért nagyon jó lenne elérni egy kedvező eredményt. Sajnos ilyen szinten minden nüansz számít, az esetleges sérülésről nem is beszélve.
Elég megnézni odaát, Marcelo jó eséllyel kimarad, és Kroos is esélyes lehet hogy nem fog a visszavágón játszani, így azért eléggé pácban lennének ha nem 3-1-re győztek volna az odavágón.


Chino : Ez igaz, de ettől függetlenül gyanús nekem hogy a legtöbb helyen Gomest várják a kezdőbe.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.20. 10:59:29

csabimo írta:Ma este ha tényleg AG kezdő lesz, az Valverdenek fekete pont nálam! Egy lesajnált játékos, aki idén nemhogy robantott, de még a kezdő közelébe is alig került, az ne kezdjen ugymond az év egyik legfontosabb meccsén..amit kis túlzással az egész világ néz, hát óriási fircska Dembelenek ha Vidal vagy Gomes kárára a padon lesz ma is!
Dembelenek szoknia kell a játékot igen, de padon ülve elég nehez, az eibar ellen sem fért be, pont egy ilyen meccsen való kezdőbe szerepeltetése jelentené azt hogy számit rá az edző es kap esélyt a bizonyitasra biznak benne stb! Lehet itt irni hogy adhat el labdat meg hibazhat,(mert Gomes nem fog tuti azzal a lagymatag mozgásával) de a plusz is elobb jöhet es elvégére ezért vettük..Deulofeu szerencsetlenkedett egy fél szezont de kapott lehetöséget..
Gomes detto, aki itt van lassan 2 éve szokja tanulja a játékot és szivja el a levegőt veszi el a helyet masok elől. Vidal meg csoda hogy még itt van, es nem adtuk el télen.
A csúcsniggerünk meg ül a padon mert stabilitás kell?? Gondolkozzon el akkor hogy hova igazolt, lesz e helye ebben a csapatban, vagy Gomes félék kiszoritják a stabilitás nevében, es igen kamu hirek hogy nyáron elmehet, de miert maradna ha lehetöséget sem kap, és érezhetően nem bizik benne az edző..
De szépen leírtad a gondolatomat
100%ban igaz amit írtál!
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.02.20. 10:49:59

[quote="csabimo"]
A csúcsniggerünk meg ül a padon mert .......


:):):) Ember a melóhelyen hülyének néznek ,hogy szakadok a röhögéstől a zabszemek repültek a pofámból :) csúcsnigger. Djangó elszabadul-ból emelted át ugye? hahah órisái.Csúcsnigger.Amúgy adom amit írsz.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.20. 10:47:38

mi van itt emberek?! STOP SOROS.....STOP Gomes?! :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.20. 10:36:54

MessiNeymarSuarez írta:
csababarca írta:Nem hinném hogy Gomes kezdeni fog.
Vagy Vidal, vagy Paulinho.

Baklövés lenne, mert ahogy Chino is írta, nincs is játékban a portugál, mellőzve volt, vicces lenne ha pont a chelsea ellen visszarakná a kezdőbe.

Dembelében nem bízik, őt kizárhatjuk,max második félidőre dobja be, ha szükséges.


Az, hogy a pálya ilyen, nem lep meg, mindent bevetnek, lelkük rajta. nem ezen fog múlni.
Atleti ellen is ez volt, előtte 3 meccsel ha kapott is, max pár percet a végén, aztán az Atleti ellen meg berakta kezdőbe :D

Szerintem Vidal lenne a megfelelő, mert ő gyors és talán lépést is tud tartani Hazardékkal, bár ő sem a védőmunkájáról híres.
Aztán második félidőben jöhet Paula vagy Dembele.

Lehet, hogy mellőzve volt, de azért nem ennyire. Főleg, hogy azután kezdte Valverde jegelni, mikor egy magához képest is botrányos meccset hozott le, és már félidőben leszedte Valverde. Azóta meg a keretbe sem került, ég a padot sem koptatta. Ha Dembélé nincs játékban, akkor ő még kevésbé. Mondjuk szerintem sanszos, hogy Hazard a másik szélen lesz, ami talán 4-3-3-ban jobban is levédekezhető a franciával. Többet és gyorsabban vissza tud zárni. Hiába játszanánk 4 kp-val a bal oldalon Inivel és Albaval elég sebezhetőek lennénk Dembélének meg megvan a gyorsasága, hogy jobban levédekezhessük a kontrákat, amolyan szélső/tkp hibridként.Ilyet többször játszott a Dortmundban is.
Nyilván nem ilyen egyszerű és könnyen előfordulhat, hogy a Chelsae inkább a kp-n akarja "megnyerni" a meccset Egy Bakayoko-Kanté-Cesc trióval a szárnyakon meg Moses, Alonso és Hazard-éknak is több területe lenne.

Na jó nem kezdek átmenni itt taktikai elemzésbe, ezt meghagyom Ernő bának, de szerintem Paulinho lesz a befutó.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése