Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.21. 09:21:21

Nem értem sokak negatív felhangját. Én rosszabbat vártam. Lehet hogy a Chelsea meg akarja buktatni Conte-t és megszivatja Őket egy Watford, de most a Barca ellen jöttek és tuti nem akartak égni. Hozták a tipikus buszozós focit kontrákkal. Ne felejtsük el hogy a pálya minősége gáz volt és az egyik legkeskenyebb. A mi játékunk nem erre pályára jó. Egy durva Január és Februári hónap után én úgy féltem a meccstől hogy az első félidő után olyan ideges voltam hogy mondtam a barátnőmnek hogy nézzünk filmet és kikapcsoltam a mobilom is. Én rosszabbat vártam. 1-1 több mint jó. A Pep érában is szenvedtünk ellenük, pedig akkor világverő csapatunk volt. Egy ilyen csapat ellen nem tudunk jól játszani.

Akik nagyon szomorúak azoknak felidézném a Bayern elleni idegenbeli 4-0-t és a tavalyi PSG 4-0 meccset. Akkor azt minek nevezik?

Szerencséről annyit, tavalyi 6-1 az mi? Egyébként idén Messi 1413415 kapufát rúgott így kijárt nekünk is már. Szerintem tényleg uraltuk a meccset és egy buszozós csapat ellen nem nagyon tudunk mit tenni. Ezért is utálom a Chelsea/Barca meccseit, mert nézhetetlen szenvedés.

Látszanak a hibák és EV tényleg nem mert kockáztatni és jól döntött. Paula tényleg homály a kontráknál. Volt egy eset amikor konkrétan rajta ment el a vezető gól. Rontott passz után a Chelsea be volt ragadva mi meg indulhattunk volna, erre Ő megállt tilitolizni a labdát. Akkor nagyon mérges voltam.

Nálam a MoM Umititi. Imádom a Palit.

Visszavágón figyelni kell Willian-re és nem szabad hagyni lőni.

Dembelével kapcsolatban annyit, hogy én sem hoztam volna be. Muszáj még játszania bajnokikon hogy érezze a csapat ritmusát. 2x sérült le. Nem szabad egy Chelsea ellen bevetni.

Még nincs lefutva semmi. Otthon jobbnak kell lennünk, de én nem vagyok olyan borúlátó mint a fórum nagy része.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nyiri81 2018.02.21. 09:22:36-kor.
Csak is Puyol
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.02.21. 09:07:11

Szerintem végig uraltuk a meccset, és nem volt igazán gyenge teljesítmény. Messire nagyon vigyáztak, Suarez jól küzdött a túlerővel szemben, a középpálya birtokolta a labdát.
Hazardot nem engedték lélegzethez, Williant azért hagyták szabadon, mert úgy tűnt csak kapufát tud rúgni.
A visszavágón jöhetnek a gólok, és ehhez nem kell új csapatot építeni. Valverde könnyű helyzetben van, mert nincs is kiből.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.02.21. 09:04:45

Az eredmény összességében nem rossz, én előre aláírtam volna, de a játék képével megint voltak problémáim.
A meccstől kb ezt vártam, a Chelsea nagyon szervezett volt, iszonyat veszélyesek és gyorsak az elől játszó játékosaik. Én nem gondoltam, hogy sétagalopp lesz a meccs, uh összességében jó ez az 1-1.
Ami viszont ismét nem tetszett az a csapat hozzállása a meccshez. Nem azt vártam, hogy lőjük szét a kapujukat, de azért annyi alibi volt ebben a meccsben az angolok vezető góljáig, hogy az már fájt. Kb ugy fogták fel, hogy legyünk túl rajta, majd otthon lerendezzük. De ez nem jött be tavaly sem. Illene tanulni ebből. Azért a 2 kapufa ha kicsit beljebb megy, akkor nem sok örömünk lenne most, mert a labdabirtoklásra még nem jutott tovább csapat.
A támadójátékunk iszonyat gyenge vagy inkább nincs. Suarez van elől, Messi visszalép irányítani, a 2 szélső középpályásunk iszonyat lassú. Ezen kívül egyedül Alba, és talán SR az aki belép a támadásba. Nem is a létszámmal, hanem inkább a koncepcióval van bajom. Hiába vezeti Messi lendületből 40 méterre a kapunktól, ha áll előtte 4-5 ember, és mellette csak Suarez van. A második hullám meg szép lassan kocog felfelé. Én az elkövetkező hetekben Paulinho helyett inkább a Vidal-Dembele valamelyikét erőltetném, mert Vidal sem tett sokat hozzá a meccshez, de legalább ő felér a támadással, elvisz egy embert...Dembelé meg leassan épülgessen be, de remélem hétvégén kezdeni fog. Paulinho meg csereként amúgy is jobb. Egyébként őt nem venném elő, mert bőven jobb, mint amire nyáron számítottam.
A visszavágó kemény lesz azért, mert a Chelsea bármikor képes elfutni...apropó elfutás. Hajam hullott attól, hogy kb kapujuktól 30 méterre labdát szereztek, és elindultak sprintben a kapunk irányába. Jöttek vagy 50 métert, de rendszeresen elmaradt a falt. Már az indulásnál kellett volna egy kis lökés, és rendesen vissza tudunk zárni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.02.21. 08:38:06

Nem tudom min vagytok fent akadva.Én pontosan azt kaptam amit vártam.A meccs előtt is mondtam, hogy semmit nem fog feláldozni a stabilitásból a támadópotenciál javára.Labdajáratás betett labda, belőtt labda ennyi.

A másik az mindenki annyit játszik amennyit engednek.A Chelsea teljesen pariban volt végig.A félidők első 15 percében pedig végig jobb is volt.Ha Willike valamelyik bombája a gólján kívül beakad (hihetetlen, hogy engedtük lőni ennyiszer) akkor szerintem lefőtt a kávé.Összességében nagyon jól tömörültek és jól is kontráztak.Szerencsénk volt, főleg hogy a gól is egy hanyag labdából jött csak össze.

Nálam amúgy Umtiti és Ini volt a mom!Umtiti konkrétan megölte Hazardot ami szerintem brutálisan fontos volt.Ini nagyon akart harapott minden labdára rástartolt ebből is szereztük a gólt.Még Pique az aki nagyon fontos kulcs pillanatokban szerelt.

Viszont a támadósorunk meccsek óta megint csak álldogál.Suarez fölösleges vergődése konkrétan egy nap agyérgörcsbe hajszol.

Na mindegy összességében azt kaptam amit vártam, ahogy sejtettem EV arra megy ne kapjunk ki, szerezzünk gólt.

Továbbra is azt mondom ha az évek óta szokásos február márciusi mély pontot még ha ilyen mocsok semmi játékkal is átviszi akkor legyen, bánja akinek 6 anyja van.

Egy viszont fura volt.Azt hondoltam Vidal kezd és menet közbe jön Dembelee, aztán nem kezdett nem jött... Csak nekem fura?
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.02.21. 08:22:43

Alexandro írta:Jelenleg a szokásos év eleji hullámvölgyünkben vagyunk. Egyszerűen borzasztó, hogy ha Messinek nem megy - és most nem megy - akkor nincs senki, aki egy kicsit is lendítsen a támadó játékunkon és gólt lőjön, vagy legalább csak helyzeteket dolgozzon ki. Az elért eredmény jó, nagyon is jó, de ilyenkor látszik igazán, hogy hiányzik egy Neymar típusú játékos, aki Messi "hiányában" a csapat élére tud állni. Félreértés ne essék, nem Neymart hiányolom, csak egy olyan játékost, aki Messi gyengébb napján átveszi tőle a karmesteri pálcát. Dembelét most nem veszem ide, mert neki még be kell illeszkednie a csapatba, kár tőle még ilyent várni, talán majd jövőre megmutatja miért is az egyik legtehetségesebb játékos. Nekem nagyon hiányzik, hogy az átlövéseket még csak meg se próbáljuk. Tudom, ez sose volt Barca játék, de ilyen betömörülő csapatok ellen, néha meg kellene már próbálni. A visszavágó remélem egy kicsit fantáziadúsabb támadójátékot hoz majd, mert még ha az ellenfél végig buszozott is, ez akkor is nagyon kevés volt.
Mondod ezt úgy, hogy közben pont Messi húzott ki minket a katyvaszból. Amúgy miért kellett volna nekünk mindent egy lapra feltéve támadni idegenben, amikor nem voltunk hátrányban? Amint gólt kaptunk, a csapat rá is kapcsolt egy fokozattal, hibára is késztettük a Chelsea-t. Az a gond, hogy gyakorlatilag minden ellenfelünk megszokta, hogy a Barca minden körülmények között csakis a támadásokat erőlteti, miközben az ellenfél kényelmesen halászhat a zavarosban. Az átlövésekkel kapcsolatban igazad van, viszont én nem nagyon emlékszem olyan tiszta lövőhelyzetre, amikor jó eséllyel el is jutott volna kapuig a labda. Azért nyilván nem mindegy, hogy 1 ember van előtted a lövés pillanatában (lásd Willian gólja) vagy 5-6 +a kapus.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.02.21. 08:01:54

Srácok, azért ez nem rossz eredmény akárhogy is nézem. A Cselszkinek a két kapufáján és a gólján kívül nem volt épkézlább helyzete. Két távoli lövés azt annyi. Azt játszották, ami ellenünk játszani kellett. Visszahúzódtak aztán, vagy volt labdaszerzés, vagy nem. 10 emberen nehéz átvergődni. Ugyan az ment, mint a bajnokin is. Járatjuk a labdát keressük a réseket, amik nincsenek. Sokkal gyorsabban járattuk a labdát, mint szoktuk. Nem véletlen, hogy már az elsőfélidő végén 6 km-mel futott többet az ellenfél. A hibájuk sem véletlen. Persze nem játszunk látványosan meg csillivilli játékot, de eredményeset. Szerintem ezzel a jelenlegi állománnyal ezt tudjuk. A buszos csapatok ellen Neymarral, Alvessel is ugyan ez ment. Néhányan úgy tesztek, mint ha ez Valverde találmánya lenne. Dembeléhez annyit, hogy stabilitást akart EV, ezért nem hozta be. A gól előtt láttuk, hogy melegít és valszeg beállította volna, ha nincs az egyenlítés. Szóval, igen, nem látványos, nem szemetgyönyrködtető a játék, de valahogy mindig visszahozzuk magunkat a partiba. A krdés, hogy meddig sikerül.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2018.02.21. 06:36:10

Jelenleg a szokásos év eleji hullámvölgyünkben vagyunk. Egyszerűen borzasztó, hogy ha Messinek nem megy - és most nem megy - akkor nincs senki, aki egy kicsit is lendítsen a támadó játékunkon és gólt lőjön, vagy legalább csak helyzeteket dolgozzon ki. Az elért eredmény jó, nagyon is jó, de ilyenkor látszik igazán, hogy hiányzik egy Neymar típusú játékos, aki Messi "hiányában" a csapat élére tud állni. Félreértés ne essék, nem Neymart hiányolom, csak egy olyan játékost, aki Messi gyengébb napján átveszi tőle a karmesteri pálcát. Dembelét most nem veszem ide, mert neki még be kell illeszkednie a csapatba, kár tőle még ilyent várni, talán majd jövőre megmutatja miért is az egyik legtehetségesebb játékos. Nekem nagyon hiányzik, hogy az átlövéseket még csak meg se próbáljuk. Tudom, ez sose volt Barca játék, de ilyen betömörülő csapatok ellen, néha meg kellene már próbálni. A visszavágó remélem egy kicsit fantáziadúsabb támadójátékot hoz majd, mert még ha az ellenfél végig buszozott is, ez akkor is nagyon kevés volt.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.02.21. 00:28:48

recrea írta:Meccs előtt leírtam, h jó lenne nekem a 0-0...ötletem nincs, h ismerve a két csapatot meg látva az elmúlt 4 meccsünket, mire számítottak egyesek...h majd örömfocival szétütjük a Chelseat :D otthon is kínlódás lesz sztem, jelenleg ennyit tudunk, nincs formában a csapat, elaltattuk kicsit magunkat. De legalább nem lettünk lefocizva, ahogy mostanában a BL-ben szoktak minket :D
Az 1-1-et aláírtam volna. :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.21. 00:07:59

palesz77 írta:(Halkan megjegyezném, hogy rohadt amatőr dolog volt a 2 kapufáig jutó Williamet teljesen üresen hagyni 25m-re a kaputól..)
Ennyi kiderült legalább, hogy Willianre jobban oda kell figyelni a visszavágón a többiek "kárára".

Legalább van szép passztérkép, így aludhatunk nyugodtan. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.21. 00:05:42

Meccs előtt leírtam, h jó lenne nekem a 0-0...ötletem nincs, h ismerve a két csapatot meg látva az elmúlt 4 meccsünket, mire számítottak egyesek...h majd örömfocival szétütjük a Chelseat :D otthon is kínlódás lesz sztem, jelenleg ennyit tudunk, nincs formában a csapat, elaltattuk kicsit magunkat. De legalább nem lettünk lefocizva, ahogy mostanában a BL-ben szoktak minket :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.20. 23:56:47

LG írta:Szerintem a felháborodás oka az, hogy lehet, higy majd márciusra feljavulunk, de ha nincs ma szerencsénk, akkor simán 2-3 gólos hátrányba lehetnénk, szóval a márciussal nem is nagyon kéne számolnunk. Persze mondhatjuk, hogy megúsztuk. Ebben mondjuk jó Valverde csapat, én még nem emlékszem olyan Barcára, amelyik ennyire szerencsésen jött volna ki mindenből, pedig idén lesz 20. éve, hogy figyelemmel követem a csapatom.
Ez tény, de ha meg az elején Paulinoh befejeli a helyzetét, akkor 1-0-ról indul a meccs. A Pep féle, Európa toronymagasan legjobb csapata is szerencsével ért el 1-1-et itt anno, ez a csapat meg lényegesen gyengébb minden szinten annál. Ilyen győzelmekkel "kell" beérni szerintem most, amik nüanszokon múlnak - még ha ez döntetlen is lett. Lehet úgy is nézni, hogy Chelsea ziccerre nem is emlékszem, átlövésekből voltak végig veszélyesek "csak". 1 gólra így is jók voltak, de szerintem sokkal jobb így az összkép, mintha folyamatos ziccereket úsztunk volna meg, és átjáróház lett volna a védelem. (Halkan megjegyezném, hogy rohadt amatőr dolog volt a 2 kapufáig jutó Williamet teljesen üresen hagyni 25m-re a kaputól..)

Kiegyenlített meccs volt, ahol 1-1 apró momentum döntő lehet, így is történt ma. Én ennél többet ma nem vártam megmondom őszintén, lehet itt a különbség a többiekkel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 23:53:32

MessiNeymarSuarez írta:
Samper írta:Ilyen középpályás kerettel BL győzelem??? Ahhoz fantasztikus mák kellene. A Chelsea ellen tovább lehet jutni, bajnokságot és kupát lehet nyerni. Mi kell még? Szerintem az, hogy jövőre legyen jobb a csapat, mint idén.
Ez a KP elverte a Bernabeuban a BL címvédőt, döntetlenezett úgy az Atletivel hogy a győzelemre is megvolt az esélye, nyert a Juventus ellen 3-0-ra, majd idegenben sem kapott gólt, és nem kapott ki a bajnokságban továbbra sem.


Márpedig amíg azon megy a vita, hogy a kezdő Paulinhot Vidalra, Gomesre vagy esetleg Denisre kéne lecserélni, addig nem hiszem, hogy behúznánk a BL-t.

Egyetlen esélyünk, ha Dembele be tud illeszkedni rendesen és sikerül kp-sérülés nélkül lehozni a maradék szezont.

Én nem is vártam idénre nagy BL menetelést, húzzuk be a bajnokságot meg a kupát és jólvan. Jövőre Coutinhoval, egy remélhetőleg beépült Dembelevel plusz a nyári "sztárigazolással" majd reális álom lehet az újabb BL győzelem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.02.20. 23:50:05

Ízlelgetni kell ezt a ma látottakat. Messzemenő elemzésekbe kár bocsátkozni, a cselzinek volt két kapufája, mi pedig azt sem tudtuk melyik vetítésre váltottuk meg a jegyet. Nagyon sok a pontatlanság és labdaeladás, támadásban pedig kis túlzással Messi-Suarez duó van akire láthatóan most már minden csapat szépen felkészül. A létező összes labdaeladásunk hajmeresztő, amikor pedig lendületből mehettünk volna valaki tovább dédelgette a játékszert. A poén, hogy egyfelől elismerem EV munkásságát, másfelől pedig még mindig nem emésztettem meg hogy ilyen lett a játékunk. Régebben egy ilyen meccsen úgy kikapunk mint annak a rendje, de most valahogy mindig sikerül vért izzadva bekaparni a szükséges találatot.

Másfelől pedig nem egyszerű a helyzet, ott van Coutinho akit beépítenénk de bl-ben nem játszhat, ott van Dembelé akit szintén jó lenne beépíteni de folyamatosan sérült volt, pedig a széljátékra mindenképpen kellene egy spíler, mert széljátékunkat nem mondanám veszélyesnek, széthúzva talán a középpályán sem lenne néha ekkora fejetlenség. Vidal 2-3 meccsen tök jó taktikai szerepet tölthet be a bajnokságban, de bl-hez én kevésnek érzem. Kell a szélre ember, aki széthúzza a játékot.

Egy szó is száz, 1-1 tökéletes, viszont rengeteg a meló, ezen a februári formán túl kell esni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.20. 23:40:05

Nekem az a bajom, mint minden évben a BL-ben egészen Pep óta, hogy amikor épp nem nyertük meg a BL-t, akkor mindig ilyen nulla meccseket hoztunk, és pont az ilyen tipusú csapatok ellen estünk ki. Inter, Chelsea, Atletico, Juve. Egyedüli kivétel a Bayern volt, aki lemosott minket.

Visszahúzódik az ellenfél és várja a kontrákat, mi passzolunk jobbra, balra, majd eladjuk és jön a kontra. Vagy letámadnak, mi eladjuk és kapjuk a gólt. Ma meg 3x hagytuk Williant annyira tisztán, hogy rossz volt nézni. A gólnál 10 méterre nem volt tőle senki amikor átvette.

Támadásban meg full ötlettelenül beleviszi mindenki 4-5 ember közé középen és el is vesztettük a labdát. Ennyi volt ma is a támadójáték.

10 emberrel nem fogunk BL-t nyerni. Mert ma is látszott, hogy szinte emberhátrányban toltuk, főleg támadásban.

Ami vigasztalhat, hogy hátha csak a hullámvölgy az oka, és fel tudunk javulni, mert több játékosunk is visszaesett január eleje óta. Ezt most megúsztuk és ha már így történt, akkor remélem sikerül megújulni 3 hét alatt.

Amennyi kapufát lőttünk idén, most nekünk is lehetett szerencsénk. :D

A Chelsea-t viszont meg kell dicsérni, mert nagy meccset hoztak. Pont ezt vártam tőlük, és pont ettől tartottam. Bánhatják azt a kihagyást, mert lehozták volna kapott gól nélkül. És ki tudja, hogy nem szaladtak-e volna el még egy pár kontrával míg mi nyomunk.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.02.20. 23:39:33

MSN:
A tavasz szempontjabol az oszi meccsek sosem osztottak es szoroztak. Tavasszal a BL-ben szinte egy uj szezon indul. (Nem csak a BL-ben persze, de a bajnoksag mar eldolt.)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 23:37:38

Samper írta:
MessiNeymarSuarez írta:Ami engem zavar, az a kilátástalanság..

Miért megyünk mi a BL-ben?! Gondolom a BL győzelemért hajtjuk a szekeret, ami nem is lenne valótlan álom ilyen kerettel, főleg hogy decemberben vertük az utóbbi 2 BL győztesét otthon.
.
Ilyen középpályás kerettel BL győzelem??? Ahhoz fantasztikus mák kellene. A Chelsea ellen tovább lehet jutni, bajnokságot és kupát lehet nyerni. Mi kell még? Szerintem az, hogy jövőre legyen jobb a csapat, mint idén.
Ez a KP elverte a Bernabeuban a BL címvédőt, döntetlenezett úgy az Atletivel hogy a győzelemre is megvolt az esélye, nyert a Juventus ellen 3-0-ra, majd idegenben sem kapott gólt, és nem kapott ki a bajnokságban továbbra sem.

Az a baj hogy kishitűen, nem Barcához méltóan lépünk ki főleg idegenben a meccsre, ezen kellene sürgősen változtatni.

A probléma a felfogással van.
Sokkal több lehetne ha végre tököt növesztenének, és vért iszogatva mennének ki a pályára.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.20. 23:33:46

palesz77 írta:
MessiNeymarSuarez írta:Ez a mostani gyenge formában lévő Chelsea otthon 7 gót kapott 2 meccs alatt, erre úgy megyünk oda mintha az életünk múlna azon hogy a kapu elé keveredjünk.
Mondjuk azért ne csináljunk már úgy, mintha ne lett volna még csapat, aki a BL-re szívja fel magát.. Tavaly simán bajnokságot nyertek, baromi jó csapatuk van még mindig, nem egy hatodosztályú csapat otthonában x-eltünk. Azt meg láttuk, hogy mennyire jártunk volna jól, ha többet engedjük kontrázni őket.

Idegenben 1-1, nem túl jó meccsen, otthon remélhetőleg más lesz. Nem olvastam végig a hsz-eket, de ezt a felháborodási hullámot nem értem megmondom őszintén, azért nem rossz eredmény ez a Stamford Bridgen. Majd ha a Camp Nouban is ez lesz a játék képe, akkor azt mondom, de egyelőre szerinten teljesen vállalható a párharc. De lehet én vagyok túl optimista.
Szerintem a felháborodás oka az, hogy lehet, higy majd márciusra feljavulunk, de ha nincs ma szerencsénk, akkor simán 2-3 gólos hátrányba lehetnénk, szóval a márciussal nem is nagyon kéne számolnunk. Persze mondhatjuk, hogy megúsztuk. Ebben mondjuk jó Valverde csapat, én még nem emlékszem olyan Barcára, amelyik ennyire szerencsésen jött volna ki mindenből, pedig idén lesz 20. éve, hogy figyelemmel követem a csapatom.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.20. 23:28:07

Igazából Messi első Chelsea elleni góljának lehet máról kifejezetten örülni, ha valakit érdekelnek az ilyesmik. Esetleg annak, hogy továbbjutásra állunk jelenleg. A visszavágóra jó lenne Dembélét beépíteni, feltételezem, hogy ez még mindig cél. A labdabirtoklásunk meg túl magas, át kellene adnunk jobban a kezdeményezést az ellenfélnek, de szerintem mivel az angolok eredménykényszerben lépnek majd pályára, ez magától is meg lesz. Most két hétig nyugi lesz, Girona és Las Palmas. Némi formajavulás ráférne a gárdára.

A Chelsea-nél meg remélem felépül Bakayoko a visszavágóra, őt (is) kezdetni ajándék lenne nekünk.
markionni írta:Szerintem a visszavagon is elmegy legalabb egyszer a Chelsea, es az eredmeny ellenere (hogy golt kell loniuk), ugyanugy fognak kiallni mint ma. Most hosszabbitast erzek.
Vannak ezek a nagyokos szoftverek, amik osztva-szorozva megjósolják 1-1 párharc kimenetelét. A Chelsea-Barcára azt írták, hogy tizenegyesekkel megy tovább a Barca. Forrásom nincs, nem emlékszem, hol olvastam már. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.02.20. 23:34:00-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.02.20. 23:24:04

MessiNeymarSuarez írta:Ami engem zavar, az a kilátástalanság..

Miért megyünk mi a BL-ben?! Gondolom a BL győzelemért hajtjuk a szekeret, ami nem is lenne valótlan álom ilyen kerettel, főleg hogy decemberben vertük az utóbbi 2 BL győztesét otthon.
.
Ilyen középpályás kerettel BL győzelem??? Ahhoz fantasztikus mák kellene. A Chelsea ellen tovább lehet jutni, bajnokságot és kupát lehet nyerni. Mi kell még? Szerintem az, hogy jövőre legyen jobb a csapat, mint idén.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.02.20. 23:20:33

Szerintem a visszavagon is elmegy legalabb egyszer a Chelsea, es az eredmeny ellenere (hogy golt kell loniuk), ugyanugy fognak kiallni mint ma. Most hosszabbitast erzek.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.20. 23:20:18

Gyerekek én még mindig nem tudok napirendre térni afelett higy telesz.rt gatyaval mentünk ki egy Chelsea ellen.

Szánalmas teljesítmény volt, ordító makkal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.20. 23:18:58

MessiNeymarSuarez írta:Ez a mostani gyenge formában lévő Chelsea otthon 7 gót kapott 2 meccs alatt, erre úgy megyünk oda mintha az életünk múlna azon hogy a kapu elé keveredjünk.
Mondjuk azért ne csináljunk már úgy, mintha ne lett volna még csapat, aki a BL-re szívja fel magát.. Tavaly simán bajnokságot nyertek, baromi jó csapatuk van még mindig, nem egy hatodosztályú csapat otthonában x-eltünk. Azt meg láttuk, hogy mennyire jártunk volna jól, ha többet engedjük kontrázni őket.

Idegenben 1-1, nem túl jó meccsen, otthon remélhetőleg más lesz. Nem olvastam végig a hsz-eket, de ezt a felháborodási hullámot nem értem megmondom őszintén, azért nem rossz eredmény ez a Stamford Bridgen. Majd ha a Camp Nouban is ez lesz a játék képe, akkor azt mondom, de egyelőre szerinten teljesen vállalható a párharc. De lehet én vagyok túl optimista.
csaaron
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:38:52

2018.02.20. 23:17:41

Sajnos nagyon érezhető a csapaton a teli terhelés ez látszik főleg a fontos kreatív játékosokon. Messi oké rúgott egy gólt de azon kívül nulla( hála istennek ő egy zseni és így is meccset dönt el) jordi Alba is gyenge de ez tuti fáradtság szinte az egész másfél hónapot végig tolta ott a szélén az egész húzós talán egyszer pihent. Most tényleg nagyon gyengének tűnik a csapat és az is de ez egy jó tulajdonság hogy így is jó eredményt tudnak elérni és ez nem először van így hanem sokadjára tehát nem fogható a szerencsére. Úgy gondolom most jót fog tenni ez a pár hét a visszavágó előtt nem lesz olyan húzós, és biztos vagyok benne hogy a játék minősége is javulni fog mert frissebbek lesznek a kulcs játékosok és akkor nem fog kijönni hogy egy Paula igazából nulla a barca játékához. Én bizok a srácokban egyszerűen aki Barca szurkoló az belül tudja hogy ez a csapat többet tud és ki is fog jönni csak most hullám völgybe vannak meg azért egy elég kemény terhelés után vannak. Márciusra jó lesz ez!! Attól függetlenül én is nagyon szenvedtem a meccs alatt és iszonyúan idegesitett ez a tanácstalan játék ami már néha magyar válogatott szintre süllyedt. Visca El Barca
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.02.20. 23:07:22

Írtuk múlt héten, hogy elég szerencsés volt a Real. Nekünk ma alsóhangon kétszer annyi mákunk volt. Ha nincs a labdaeladás, lenulláznak minket, és még azt sem lehet mondani, hogy megizzadva. Paulinho fejesén kívül, 0 helyzetünk volt, siralmas. Remélem a visszavágóra alkotunk valamit, mert ha tovább is megyünk, ez édeskevés lesz.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 23:05:49

Ami engem zavar, az a kilátástalanság..

Miért megyünk mi a BL-ben?! Gondolom a BL győzelemért hajtjuk a szekeret, ami nem is lenne valótlan álom ilyen kerettel, főleg hogy decemberben vertük az utóbbi 2 BL győztesét otthon.
Ehhez képest úgy játszanak a srácok egy BL meccsen, mintha az egyetlen esélyünk az lenne hogy a szögletzászlóról bepattan a kapuba a labda, és azon múlik a sorsunk hogy a kapufárl kifele vagy befele pattan a labda.

Ez az ami elszomorít, tegyük fel tovább megyünk egy ilyen kemény Chelsea ellen, de utána mi lesz?
Ilyen játékkal, ilyen önbizalommal mit szeretnénk ettől a tornától?

Ez a mostani gyenge formában lévő Chelsea otthon 7 gót kapott 2 meccs alatt, erre úgy megyünk oda mintha az életünk múlna azon hogy a kapu elé keveredjünk.
Válasz küldése