Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2008.07.16. 20:22:00

Selejtezőt kivel játszuk :?: :?:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.07.16. 20:19:05

Valbali írta:
Jó lenne 2010-ben a Bernabeuban a Real ellen megvédeni a BL címünket. :)
Előbb nyerjük meg idén :D Azután a címvédés :D De nem lenne rossz az tuti :D
Kép
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 20:15:27

Mosquito írta:
fUtBoLiStA írta:Valaki megtudná mondani, hogy mikor és hol lesz az idei BL döntő?
Bernabeu-ban asszem, dátumot nemtom

tévedtem

The final will be played at the 82,000 capacity Stadio Olimpico in Rome, the home of A.S. Roma and S.S. Lazio, on 27 May 2009.

2010-ben lesz madridban
Jó lenne 2010-ben a Bernabeuban a Real ellen megvédeni a BL címünket. :)
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.07.16. 20:04:30

La Pulga írta: Stadio Olimpico, Rómában.
Akkor május 27-én irány Róma 8) :D
És ha megyek akkor remélem hogy a mi csapatunk is ott lesz 8)
Bár korai még ilyenről beszélni mert még selejtezünk, és a vége is elég messze van... De bizni szabad benne :D
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.07.16. 19:30:32

fUtBoLiStA írta:Valaki megtudná mondani, hogy mikor és hol lesz az idei BL döntő?
Stadio Olimpico, Rómában.
Mosquito

2008.07.16. 19:30:17

fUtBoLiStA írta:Valaki megtudná mondani, hogy mikor és hol lesz az idei BL döntő?
Bernabeu-ban asszem, dátumot nemtom

tévedtem

The final will be played at the 82,000 capacity Stadio Olimpico in Rome, the home of A.S. Roma and S.S. Lazio, on 27 May 2009.

2010-ben lesz madridban
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mosquito 2008.07.16. 19:32:32-kor.
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.16. 19:23:14

szerintem az év üzlete az lenne a etoo és gudjonsen át menne a valenciába és silva és villa jönne a barcába és a barca még 5 misi adna a valenciának szentem ez jó volna
FORCABARCA
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.07.16. 19:16:11

Valaki megtudná mondani, hogy mikor és hol lesz az idei BL döntő?
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2008.07.13. 12:27:33

soadroli írta:Nem tudjátok kivel játszuk a selejtezőket :?: :?: :?:
Szerintem azt még nem sorsolták ki. Meg még nem is tudják.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2008.07.13. 12:02:00

Nem tudjátok kivel játszuk a selejtezőket :?: :?: :?:
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.13. 11:57:57

baas11 írta:------------------V.Valdes-----------------
---------Puyol--------------Cáceres------
D.Alves-----------------------------Abidal
------------------Toure--------------------
---Hleb---------- Xavi ----------Iniesta---
---------Eto'o-----------Henry------------

Már olyan rég volt felállás :)
Csak kérdezem a Bl selejten kik nem lesznek , Messi?Eto'o se lesz?
Amugy jó gyerek ez a Hleb ,csak kár h szezononként 2 gól van benne.... Bezzeg Diego!?!
Elvileg Eto'o és Messi az olinpián lesznek.
Kép
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.13. 11:57:16

baas11 írta:------------------V.Valdes-----------------
---------Puyol--------------Cáceres------
D.Alves-----------------------------Abidal
------------------Toure--------------------
---Hleb---------- Xavi ----------Iniesta---
---------Eto'o-----------Henry------------

Már olyan rég volt felállás :)
Csak kérdezem a Bl selejten kik nem lesznek , Messi?Eto'o se lesz?
Amugy jó gyerek ez a Hleb ,csak kár h szezononként 2 gól van benne.... Bezzeg Diego!?!

ez nem is rossz :wink:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2008.05.01. 00:02:43

Varga Tamás írta:
hady írta:Elég érdekes, hogy még az a három csapat van versenyben akik "felé tévedtek" a bírók és tulajdonosaik egy "vallási csoporthoz" tartoznak,véletlen...?...:(rnEzt a játékot is elvették tőlünk, már régen tudni lehet a Bl-t a Chelsea nyeri....

A középpálya nagyon gyenge, és kellene már egy másik stilus is vagy kettő...
Ez a hsz nálam túllépte az alapvető emberi viselkedés határát, vagy legalábbis annak a határán mozog. A mondandód lényege: a MU és a Chelsea azért van ott a BL-döntőben ill. kapujában, mert tulajdonosaik zsidó vallásúk. Ergo: bevásárolták maguket ebbe a lehetőségbe. Ez a fajta összefüggés-kreálás méltatlan a honlap szellemiségéhez. Szerintem. Bocs, ha tévednék.
Huhú, most hogy felhördülhetett Hady, hogy a Liverpool nem kapott meg egy tizenegyest és ezzel nyert a Chelsea 3:2-re... viccet félretéve, nagyon unom már ezt, hogy mindent rá lehet kenni egy bizonyos vallásra, bőrszínre, stb. Megérdemelte a döntőt a Chelsea és a ManU is.

Ja, mellesleg Gai Assulín is izraeli...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.30. 21:23:06

Aprieto írta:
Rivaldo11 írta:Valóban. Egy Januári váltással-utólag elnézve-még nyerhető lett volna minden. Ami a jövőt illeti, 3-4 játékos cserélődik szerintem, meg persze a szakmai stáb. Azt ne feledje senki, hogy a keretünk abszolút alkalmas minden feladat megoldására. Pár poszton, meg a kispadon viszont frissítenünk kell.
Mourinhot mindenképp meg kell szereznünk a padra. Vele egy ilyen párharcot hoztunk volna.

A minden feladat megoldására alkalmas keretünk mikor nyert valamilyen címet utoljára? Ennyi a kérdésem.

Az a vérfrissítés nem pár poszt lesz. Teljes hadrend-váltás, 6-7 játékos elmegy és ha nem is ennyien, de 4-5 biztosan jön. Aztán majd meglátjuk hogy egy másik futballt játszó edző mire képes egy spanyol csapatnál.

Az vicc kategória, hogy ha januárban jött volna egy másik edző tuti
mindent nyerünk :) Ugyan már... :idea:
Miért lenne vicc kategória?
Komoly érvek?
Azt meg emeld már ki lécci', hogy hol írtam, hogy "tuti nyerünk mindent"? Azt írtam, hogy nyerhető lett volna minden. Nem ugyanaz.
6-7 játékos valóban elmegy, de a kezdőből csak 3-4. Ebbe nem számoltam bele a kispadmelegítőket( Ezquerro, Gudjohnsen)
Rivaldo-A Legnagyobb.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2008.04.30. 20:32:12

egyesek megint miket össze írnak.
hogy lehetne már egy emberre ráfogni a vereséget. azon kéne elgondolkodni a focit ilyen szinten már nem látványosan, hanem célorientáltan játszák. kakit sem ér a labdatartásunk és a passzolgatásunk, ha elöl nincs ötlet a játékban. nem vállaljuk el a lövést 20-25ről. ha valaki lő az 4-5 méterrel mellé megy. nem tudják egymást helyzetbe hozni a játékosok.
ide Mourinho papa kell aki feltüzeli a bandát, a fake játékosokat pdig elzavarja a falloszba. nem azt kéne pofázni, hogy majd védekező lesz a csapat, meg kevés gólt rúgunk. főleg nem az idei szezon után ( kevés gól, több meccsen 0 )
Mourinhonál nem látnál teljes tanácstalanságot, kevés futást, moitválatlanságot
a bl győzelemt pár elvakult szurkolón kívül senki nem gondolta komolyan.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.30. 20:19:05

hady írta:Elég érdekes, hogy még az a három csapat van versenyben akik "felé tévedtek" a bírók és tulajdonosaik egy "vallási csoporthoz" tartoznak,véletlen...?...:(rnEzt a játékot is elvették tőlünk, már régen tudni lehet a Bl-t a Chelsea nyeri....

A középpálya nagyon gyenge, és kellene már egy másik stilus is vagy kettő...
Ez a hsz nálam túllépte az alapvető emberi viselkedés határát, vagy legalábbis annak a határán mozog. A mondandód lényege: a MU és a Chelsea azért van ott a BL-döntőben ill. kapujában, mert tulajdonosaik zsidó vallásúk. Ergo: bevásárolták maguket ebbe a lehetőségbe. Ez a fajta összefüggés-kreálás méltatlan a honlap szellemiségéhez. Szerintem. Bocs, ha tévednék.
Kép
puyol29
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.03.07. 17:54:26

2008.04.30. 20:14:47

hady írta:Elég érdekes, hogy még az a három csapat van versenyben akik "felé tévedtek" a bírók és tulajdonosaik egy "vallási csoporthoz" tartoznak,véletlen...?...:(rnEzt a játékot is elvették tőlünk, már régen tudni lehet a Bl-t a Chelsea nyeri....

A középpálya nagyon gyenge, és kellene már egy másik stilus is vagy kettő...
Ugyan már haver, ezt te sem gondolhatod komolyan..... Az hogy kiestünk majdnem egyenlő a gólképtelenségünkkel. 4 (!) meccs óta nem rugtak gólt a srácok.
Stílusváltás?? Ez a stílus maga a barca....
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.04.30. 15:02:05

gekkodan írta:Istenem. Ilyen meccseken általában mindig védelmi hiba előzi meg a gólt. Zambrotta ezt az 1 húzást leszámítva nem volt rossz, sőt a szezonban most volt a 2 legjobb meccse.

Jó lenne ha észrevennénk, nem azért úszott el a BL, mert Milito vagy Zambrotta hibázott. Azért úszott el, mert képtelenek vagyunk gólt lőni. Sőt, képtelenek vagyunk a 16-oson kívül kapura lőni, nemhogy eltalálni a kaput. Ilyen csapat nem érdemel BL-győzelmet és döntőt sem.

Lassan inkább örülni kéne, hogy nem makkoltuk be a döntőt, vagy a BL-címet, mert így legalább nem konzerváljuk a [auto_cenzúra] tovább. Innentől nincs visszaút, sokan fognak távozni, beleértve Rijkaard is. Egy mázlista győzelem után lehet, hogy a rövid boldogság után még 1 év szenvedés jött volna. Én már nem bánom a tegnapot.
valahogy én is hasonlóan érzek.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.04.30. 14:59:56

Istenem. Ilyen meccseken általában mindig védelmi hiba előzi meg a gólt. Zambrotta ezt az 1 húzást leszámítva nem volt rossz, sőt a szezonban most volt a 2 legjobb meccse.

Jó lenne ha észrevennénk, nem azért úszott el a BL, mert Milito vagy Zambrotta hibázott. Azért úszott el, mert képtelenek vagyunk gólt lőni. Sőt, képtelenek vagyunk a 16-oson kívül kapura lőni, nemhogy eltalálni a kaput. Ilyen csapat nem érdemel BL-győzelmet és döntőt sem.

Lassan inkább örülni kéne, hogy nem makkoltuk be a döntőt, vagy a BL-címet, mert így legalább nem konzerváljuk a x.art tovább. Innentől nincs visszaút, sokan fognak távozni, beleértve Rijkaard is. Egy mázlista győzelem után lehet, hogy a rövid boldogság után még 1 év szenvedés jött volna. Én már nem bánom a tegnapot.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2008.04.30. 15:03:32-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.04.30. 14:29:55

Etooka írta:Ez a meccs egy dolgon ment el:Gianluca Zambrotta!Megyei 2. osztályban nem passzolnak középre a védők!Érthetetlen!Ha az a gól nincs,akkor továbbra is kontrolláljuk a meccset,a játékosok higgadtabbak és szerintem más lett volna az eredmény!Ezenkívűl nagyon jól játszott Zambi,félreértés ne essék,dehát akkora hibát elkövetni!
Ez hülyeség, a meccs azon ment el, h nem rúgtunk gólt. Már bocsi,de én is ismerem ezeket az aranyszabályokat, foci közhelyeket, mert ezt nagyon súlykolják a magyar edzők (alapjaiban igazak ezek a szabályok, de gondolom egy világbajnok bízik annyira magában, h ne ezek alapján játszon, persze nyílván ő is elbaltázhatja), de :

1.)pl.: hátul is rengeteg higgadt, de necces labdakihozatal volt, ami miatt technikásnak nevezünk egy védelmet, ahelyett, h arra rúgták volna amerre állnak.

2.) Ha Barca játékoshoz jut a labda akkor: vakmerő, de klasszis megoldás.

3.) Azért abban is megegyezhetünk, hogy 25m-ről még nem minősül 100%-os ziccernek egy lövőhelyzet, ezt nagyon eltalálta Vöri

4.) Megye II.-ben meg pláne megcsinálnám, talán ott nem Scholesok röccsintik 25-ről a pipába.

Szóval ez a meccs nem Zambin ment el, krva nagyot játszott. A Barca a támadó fociról volt mindig is híres, most meg nem tudtunk 1 gólt lőni, ezen ment el.

u.i.:Azért nyílván én is sajnálom, mert egyébként más lett volna a meccs.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.30. 14:26:46

A múltkori meccs után mindenki azt harsogta hogy zambrotta mekkorát játszott meg hogy el ne adjuk!!!itt van hibázott eggyet és már is ő az aki miatt elment a döntő!!persze!!!hol van a klasszis támodó sorunk a fantastikus négyes!egy csöves kapuralövést nem csináltak!de zambrotta a [auto_cenzúra]!nevetséges!!!Messi az aki valamit akart csinálni a támadók közül de egyedül mire megy???
Kép
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.04.30. 13:55:26

Hasselbaink írta:Már a kezdő felállásnál láttam, hogy baj lesz:

Aszittem elsírom magam, mikor láttam, hogy iniesta-t megint csatárnak tette henry vagy bojan helyett....

iniestanak egy értékelhető helyzetkialakítása volt az egész meccsen.

A helyén játszó deco egy rakás ... volt.

Mintha nem lett volna mindegy molyen formában van henry, vele kellett volna kezdeni: rutinos, van tapasztalata (az ellenféllel szemben is!!!!!!)

Summa summárum: lőtt gól nélkül nem érdemlik meg a továbbjutást.

Ui: Messit nézni egy felüdülés.
Így igaz!

Jah, ha van egy kis esze akkor, Henry kezd, Iniesta meg Deco helyén kellett volna játszon. +Ha már így döntött, a cseréi irányulhattak volna erre. Mind1, Frank egy kicsit hasonlít Gyurcsok miniszterelnökre.

Monnyon le!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.04.30. 13:31:31

Etooka írta:Ez a meccs egy dolgon ment el:Gianluca Zambrotta!Megyei 2. osztályban nem passzolnak középre a védők!Érthetetlen!Ha az a gól nincs,akkor továbbra is kontrolláljuk a meccset,a játékosok higgadtabbak és szerintem más lett volna az eredmény!Ezenkívűl nagyon jól játszott Zambi,félreértés ne essék,dehát akkora hibát elkövetni!
ez benne van a futballban. abszolút nem tudok rá haragudni, mert egyébként
tökéletesen játszott mindkét meccsen. képzeljük csak el, hogy Oli mellett mit művel(hetet)t volna CR.
a meccs azon ment el, hogy veszélytelenek voltunk a VDS kapujára.
engem sokkal jobban zavar, hogy a Barca -Eto'o, Messi, Henry, Deco, Xavi, Bojan, Ini kaliberű játékosokkal- képtelen volt a gólhelyzetek kialakítására
Avatar
MosiG
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.12.02. 00:07:25
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2008.04.30. 13:28:52

Replay írta:Bár magam is csalódott vagyok, de reménykedem egy jobb jövőben.
12 éve vagyok Barca-drukker, szóval voltak nehezebb idők is, ahol nem két szezont kellett várni újabb trófeákra, hanem jóval többet.

Hálával tartozom (tartozunk) ennek a csapatnak és edzőjének, akik 2004-2006 között megvalósitották álmaim, csodálatosan játszottak, BL-t nyertek.

Rijkaard nagy edző és biztos vagyok benne, hogy még sok nagy sikert fog elérni.
A hozzáállása, intelligenciája, hogy mindig nyugodt, nem támad neki másoknak, sportszerü és MINDEN körülmény között kiáll a csapata mellett.
Ezt a képességét őszintén csodálom.

Sajnos a szép emlékekből nem lehet megélni, eljött az idő, mikor megkell lépni a fájdalmas vérfrissitést, nem szabad engedni, hogy a csapat újra hosszú vegetációba fulladjon.
Sajnos ilyen szinte a futball olyan, mint a konjunktúra, egyszer eljön a töréspont és azzal a hanyatlás, nem lehet minden évben csúcsformában lévő, mindenkit legyőző csapatunk.

A vezetésnek, a katalánoknak és persze magunknak is kivánok sok szerencsét és kitartást a most következő radikális átalakitásokhoz és bizakodjunk, hogy ősztől egy szuper futballt játszó, állandóan győzni akaró, sérüléseket elkerülő Barcelonánk lesz :)
Végre 1 ember akivel teljesen eggyet értek!Frank minden idők eggyik legjobb Barca edzője, egy középcsapatból csinált bajnok és bl győztes csapatot!Sajnos ő is és mások is beleszürkültek a közegbe,kicsit letompultak!Frank tudása, mentalitása,tisztánlátása tiszteletre méltó!Azt ahogy a bírókhoz és játékosokhoz hozzá áll azt nem lehet tanítani!Soha nem hallottam 1 rossz szót se tőlle a bírókra!Ahogy tegnap könnyes szemekkel vigasztalata a játékosokat hihetetlen látvány volt,mert mindenki tudta hogy itt ő bukta a legnagyobbat,az állását!Messi,Xavi,Eto'o,Puyol és a többiek valószínűleg jövőre eljutnak ugyanide vagy tovább de már a Mester nélkül!Eljött az ideje a váltásnak de tisztességgel, hálával kell megtenni!Roni még maradjon 1 évet mindenképpen!meglátjuk hogy másik edzővel mit tud!guddy,ezquerro,deco,zambrotta,edmilson mehet!
Visca Barca!
Xavi,Puyol,Messi,Iniesta,Yaya,Alves
Aprieto

2008.04.30. 13:26:44

Rivaldo11 írta:Valóban. Egy Januári váltással-utólag elnézve-még nyerhető lett volna minden. Ami a jövőt illeti, 3-4 játékos cserélődik szerintem, meg persze a szakmai stáb. Azt ne feledje senki, hogy a keretünk abszolút alkalmas minden feladat megoldására. Pár poszton, meg a kispadon viszont frissítenünk kell.
Mourinhot mindenképp meg kell szereznünk a padra. Vele egy ilyen párharcot hoztunk volna.

A minden feladat megoldására alkalmas keretünk mikor nyert valamilyen címet utoljára? Ennyi a kérdésem.

Az a vérfrissítés nem pár poszt lesz. Teljes hadrend-váltás, 6-7 játékos elmegy és ha nem is ennyien, de 4-5 biztosan jön. Aztán majd meglátjuk hogy egy másik futballt játszó edző mire képes egy spanyol csapatnál.

Az vicc kategória, hogy ha januárban jött volna egy másik edző tuti mindent nyerünk :) Ugyan már... :idea:
Válasz küldése