Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2009.05.06. 23:13:10

herlius írta:
HAnonymus írta: 3) Ekkora csalást még nem láttam.
Akkor te még nagyon fiatal gyerkőc lehetsz, mert tudnék neked sorolni pár ilyet. Hogy egy kis aktualitása is legyen a dolognak, nézd vissza a Hiddink által vezetett Korea-i csapat olaszok, majd spanyolok elleni meccseit a 2002-es VB-n. Na azok a csalás magasiskolái, a mai egy abszolút átlagos bíráskodás egy rendkívül feszült hangulatú meccsen. Egy átlagos spanyol bajnokin ezek még kirívó esetek sem lennének. Nem kell ezt túldramatizálni. A Chelsea pedig ne a bírót kergesse, hanem azt a kb. 5-6 ziccert kellett volna berúgni és akkor nem lenne miről vitázni.
Pontosítok. Engem érzelmileg ennyire megérintő csalást nem láttam. Hajrá Barca!
Avatar
gombosmario18
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:32:40

2009.05.06. 23:13:08

el se akarom hinni,h az utolso utáni pillanatban,10 emberrel golt rugtunk és továbbjutottunk :D :D ez a 100 százalékos hejzetkihasználás,hisz ez volt az egyetlen kaput eltalálo lövésünk,de nem baj ott vagyunk,ezt a játékot meg jo hamar el kell felejteni :P
Kép

Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a Camp Nou-ba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.05.06. 23:12:57

azt hiszem nem kell így a meccs után semmi különöset mondani; mint h ez nem a legjobb meccsünk volt, meg hogy velünk volt a spori stb.....

ez mind senkit nem érdekel (max az angolokat most még) de senki az ég világon nem fog arra emlékezni hogy jutottunka döntőbe; csak az számít mi lesz a vége!!!!!!!!!!!!

szal nem igazán izgat ki mit mond, hogy így meg úgy akkor is mi megyünk Rómába és mi játszhatunk a serlegért!!!
csak ez számít, semmi más!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!FORCA BARCA!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára currahee 2009.05.06. 23:14:29-kor.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.05.06. 23:12:18

Sharky írta:
Etooka írta:
Ez az, ami nem igaz...
Mért is :?: 1 biztos tizit nem adott meg, jó-jó Abidal kiállítása
Én min. 2 tizit adtam volna a londoniaknak, és akkor Eric kiállítása sem lett volna mérvadó...
A gólunk tiszta szerencse, ma még 1-et nem hiszem hogy találtunk volna, mert ez volt az egyetlen kaput eltaláló lövésünk, és minden egyébb tök impotens passzolgatás volt. Chelsea elcseszte, de normális bíróval még így is továbbjutottak volna, sztem. :roll:
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2009.05.06. 23:12:09

Miről beszélünk gyerekek????:))) Jóhogy nem kezditek el osztani most a csapatot... olyan helyzetből jutottunk tovább, ahonnan senki s semmi...:D
FORCA BARCAAAAAAAAAAAA
INEEEEEESSSSTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D
Köszönjük Ronaldinho, Rijkaard...!!!
FORCA BARCA :)
Szany82
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.08.15. 17:50:30

2009.05.06. 23:12:06

Nehogy már az angolok vigyék el aBL-t,az antifoci!!!Simán jobbak vagyunk minden csapattól egy inivel vagy egy messivel.Més Que Un Club!!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.05.06. 23:11:40

Mi jutottunk a döntőbe!Ők is ott lehettek volna ha az első meccsen mondjuk próbálnak focizni!Legnehezebb egy ilyen csapat ellen játszani!Ma a kilencedikben rúgnak egy gólt beállnak bekkelni!Kiállítás ha jogos ha nem akkor sem éltek vele!Tizenegyes is olyan mint a gól ha a bíró megadja az!Ha nem akkor, hmmmm.......!Bekaphatja a Chelsea!Nem sajnálom őket!És boldog vagyok hogy a Barcelona a döntőbe jutott!Kell ez Európának!Inkább mint a tavalyi 1-1!
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 23:10:31

HAnonymus írta: 3) Ekkora csalást még nem láttam.
Akkor te még nagyon fiatal gyerkőc lehetsz, mert tudnék neked sorolni pár ilyet. Hogy egy kis aktualitása is legyen a dolognak, nézd vissza a Hiddink által vezetett Korea-i csapat olaszok, majd spanyolok elleni meccseit a 2002-es VB-n. Na azok a csalás magasiskolái, a mai egy abszolút átlagos bíráskodás egy rendkívül feszült hangulatú meccsen. Egy átlagos spanyol bajnokin ezek még kirívó esetek sem lennének. Nem kell ezt túldramatizálni. A Chelsea pedig ne a bírót kergesse, hanem azt a kb. 5-6 ziccert kellett volna berúgni és akkor nem lenne miről vitázni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.06. 23:10:30

Sharky írta:
Etooka írta: Ez az, ami nem igaz...
Mért is :?: 1 biztos tizit nem adott meg, jó-jó Abidal kiállítása
Ugye ugye...
Nem mondom hogy nem volt szerencsénk, de a kiállítás jogtalan volt, a kérdéses szitukból meg kb 1et lehetett volna megadni egy bl elődöntőben akár...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.06. 23:10:26

Hát ez elég katartikus volt.
Amikor már fogyott a türelem, a bizalom a továbbjutásban, akkor az égbe emelkedtünk.
A meccsről most nem tudok semmi épületeset írni.
Döntőben vagyunk, ez a LEGFONTOSABB!
Megérdemelten? Lehet...így alakult, ez volt megírva.
Igazságos az eredmény? Erre IGEN a válaszom, hisz a futballt JÁTSZANI AKARÓ csapat jutott a római fináléba.
A bíró hibázott? Persze, elég sokat. Ide is, oda is. Jó, Piqué kezezésénél hatalmasat. De, Abidal piros lapjánál legalább akkorát. Anelka 2-3 ütemmel később esett el - vicc volt a red card. Sebaj.

Egy a lényeg: KATALÓNIA NÉPE, A BARCA SZURKOLÓ TÁBORA BOLDOG!

A másik lényeg: INIESTA AZ ISTEN! A MEGVÁLTÓ! EL MERTE LŐNI - S LÁM, GÓL LETT BELŐLE!

KÖSZÖNJÜK AZ ÚJABB GYÖNYÖRŰ ESTÉT.

UI: páran azért gondolkodjanak el, mit műveltek az "Élő" topikban...nemvoltsemmi..Mindannyian izgultunk, de akkor is...
Kép
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2009.05.06. 23:09:49

van Bommel írta: Épületes hozzászóás!
1: Kinél volt végig a labda?
2:Ilyen létezik?
3:Csalás? Megérteni meglehet a Chelsea-t, Drogba rugja be az ajtó-ablakot, nincs miről beszélni.
4:Gratula a Barcának, hogy 10 emberrel is mentek előre.
5:Szurkolok a BL-döntőn!
CATALUNYA TRIOMPHANT!
Nagyon szeretem a barcát.
1) Nálunk, de ha ellenünk egy csapat 1 kapuralövésből 1 gólt érne el, megállás nélkül k.urvaanyáznánk, jogosan.
2) Ha belegondolsz abba, mekkora nézettsége lett volna anglián kívül a tavalyi csupa angol döntő visszavágójának, és belegondolsz, mennyi pénztől esett volna el az uefa, meg visszaemlékszel, hogy érdekes módon minden nyolcaddöntőben volt anno egy barca cselzi amikor hug.y sz.ar csapatokat sorsoltak össze más párosításokban, akkor talán van mögötte GAZDASÁGI érdek. Dél korea VB elődöntőjéről nem is beszélve. Nem mindig az dönt hogy ki játszik jobban.
3) Ha csak egyetlen tizit kapnak nincs miről beszélni.
4) Mit csináltál volna ha továbbjutásra állsz, pontosan tudod hogy kitűnően védekezel, az ellenfél támadói bármikor megkontrázhatnak ha kinyílsz, ráadásul még emberelőnyben is vagy. Illetve Guardiolaként hogy magyaráztad volna ki magad ha beállunk bekkelni 10 emberrel. Minek?
5) HAJRÁHAJRÁ!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.05.06. 23:09:38

Sharky írta:Mért is :?: 1 biztos tizit nem adott meg, jó-jó Abidal kiállítása
Ha Piqué esetére gondolsz, akkor szeretném elmondani a szabályt. Nos, nem akarok butaságot mondani, és majd meg is fogom nézni a szabálykönyvemet, de:

-természetes testtartás volt, mert Piqué meg akart állni, és felvenni a pozíciót a szemből jövő Chelsea játékossal. Az meg 2 (!) m-ről agyonrúgta a kezét. Esélye nem volt, hogy elvigye onnan...

Tudom, hogy furcsa szabály, de ez van...
.
Jela
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.09.27. 21:32:30

2009.05.06. 23:09:32

azért egy ilyen meccs után még van pofátok örülni...
inkább elbujnék a helyetekbe..joéjt mindenkinek


Nem tudom hogy te miért írogatsz ide valamit is. Azt hittem múlthéten Te már elbújtál valamerre ahol nincs internet.Ezek szerint mégsem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.06. 23:09:04

„Az MU-nak joga van rá, hogy a találkozó lefújását követő 24 órán belül tiltakozást nyújtson be. Ugyanakkor a sárga vagy piros lap elleni tiltakozás csak akkor fogadható el, ha a bíró abban hibázott, hogy rossz játékosnak osztotta ki a lapot” – mondta Rob Faulkner az UEFA részéről.

Akkor reménykedhetünk abidal eltörlésében, mivel itt rossz ember kapta a lapot, ugyanis anelkának kellet volna színészkedésért!!!! :D :D :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.06. 23:08:56

Ez a mai meccs hihetetlen. Tudja mindenki,hogy kellett a bíró is,de már egyszer ebben a piszkos idényben ránk is ránkfért.. :)

A Chelsea elképesztő,hogy mekkora büdös antifocit játszott,vagy "modern focit" a 2 meccs során. Mit lehet abban a játékban szeretni?

A Chelsea-ről még szólva,ha jól emlékszem 04/05 idényben volt,az a bizonyos Chelsea fejes gól a meccs végén,mikor VV-t lefogták és úgy ment tovább a Chelsea?
Na akkor a sors visszaadta amit akkor elvett :)
DÖNTŐBEN A BARCA?IGGEN!

A csapatot dicséri az,hogy 10emberrel és a 93.percben sem adtuk fel.
Viszont,1-2 játékosnak nagyon el kéne gondolkodni,hogy mit vállal el.
Gondolok Alves-re,mondjuk nem lesz a döntőben,de ezek a szabik,beadások katasztrofálisak.

Iniesta, már honapok óta dicsérem,és bebizonyosodott,hogy párját ritkítja,nincs egy hozzá hasonló játékos sem a világon.
Dolgozik,varázsol,szórakoztat,és szerény.!

A Chelsea-re mást nem tudok mondani,szánalom. Tudom,ez az egyetlen játék,amivel meg lehet verni a Barca-t,és a döntőben is erre számítok,de azért nem kis mákjuk volt nekik sem,igaz nekünk MA több,ezért tovább is mentünk. De egy ilyen kerettől (Essien,Lampard,Drogba,Cole,Anelka,Terry,) picit más focit várna az ember. De jelenleg nem érdekel,a lényeg,hogy átrágtuk magunkat rajtuk és Romában vagyunk.

FORCA BARCA!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.06. 23:08:42

Benceee14 írta:
A FUTBALL JUTOTT A DÖNTŐBE!!!!!
ez meg a legszebb az egészben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
közötök nem volt amúgy a meccshez...Hiddink taktikailag porba alázta pepet...
Vajon mennyit agyalt ezen Hiddink?
"Hm. Mit csináljak? Megvan! Visszaállok 10 emberrel, és ha találunk egy gólt, kontrázunk.
Ennyi volt a taktikai "porrá alázás". Menj inkább aludni, és ízlelgesd a finálé párosítását.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.06. 23:07:47

kicsit off lesz :)(bocsi)

Alapjaraton egy nyugodt ember vagyok,nem az az orjongos tipus.

93`perc iniesta lo gol..

-torkom azota is faj
-anyu azota is rohog
-noverem ennyit mondott:kus:D

KOSZONOM BARCA!!!
legkevesbe sem erdekel hogy nem a mi meccsunk volt,es mazlink is volt.
eddig az idenyben 1ilyen meccse sem volt...
ELORE A BL-ERT!!!
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.05.06. 23:07:43

hagyják el a fórumot.
Nincs hova mennem, ki vagyok tiltva :lol:
..Hiddink taktikailag porba alázta pepet...
Erre már egy hónap múlva sem fog emlékezni SENKI. A focit gólra játszák, Drogba meg egy nagyképu [auto_cenzúra], ha berúgta volna nincs mirol beszélni. Igy rugott egyet a Chesle és a Barca is, tehát jogosan mennek tovább a katalánok.
Kép
Avatar
Luis Gustavo
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.04. 16:40:35
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.05.06. 23:07:41

nekem csak fél mosoly van az arcomon, mert örülök, hogy sikerült, de szerintem ott örülni a stadionban, levetközve kicsit túlzás....odamennek egy amolyan felemelt taps kézzel, és kész.

na most szerintem a passzok nagy többsége hátul nagyon pontatlan volt, és néha elaludtak a védők is...az a kezezés igen csak jogos lett volna, a többi vitatható, azt hiszem ha akkor ott nem Touré van Drogbával, hanem más az simán elkaszálja a csatárt, viszont Yaya-nak megvan az a testi ereje, hogy képes felvenni a honfitársával a versenyt. Alves rosszul játszott, én azt mondom, hogy inkább osszák fel a szabadrúgásokat: Henry, Xavi, Marquez, Alves között, akkor ebben is lenne rotáció. A piros lap egy vicc volt mint a büntető nem megadása (kompenzáció?). Etoo-val nem tudom mi van...Busquets szerintem körülményes, kevesebbet kéne forognia és a passzolás minőségét javítani. Abidal??? elment ma a játéka, de kéne neki egy korban hozzáillő versenytárs, hogy öt is lehessen rotálni, mert sokszor lerázzák, a támadók. Pique, Xavi - elfogadhatót nyujtottak (a kezezés nem hinném, hogs szándékos lett volna) Messi és Iniesta: Jól mozogtak, de Messi-t 3 ember fogta folyamatosan, és örülök neki, hogy komolyabban nem bánották, de azért kiosztotta a gólpasszt, Iniesta lett szerintem a legjobb "barcas" nem rosszul osztogatta a labdát, és elég jól "szerencsésen" gólt rúgott.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.06. 23:07:31

direkt nem néztem meg ki mit írt, az én első benyomásom: bíró és szerencse, na és INIESTA!!
a többi hiba hiba hátán.
egy biztos BL-t nyerni ilyen játékkal nem lehet!
Örüljünk azért a lehetőségnek és szurkoljunk tovább!
Avatar
11messi87
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.04.16. 15:59:11
Tartózkodási hely: ST
Kapcsolat:

2009.05.06. 23:07:01

pitta19 írta:Párszor már összevesztem a szomszéddal az ordibálásomért, holnap szerintem megint csenget reggel, de azt is ki nem sz**ja le!!!
Én egy bazinagy lakóparkban lakok, panelpatkányként, és egy hatalmas zöld parkot ölelnek körül a házak..Kb. 1000 ember él itt. Ma este mindegyiket felköltöttem az ordibálásommal, az erkélyről. Majdnem le is ugrottam, de aztán rájöttem, hogy a 2.-on vagyok :D Biztos holnap engem is sok szomszéd keres majd meg, de kit érdekel? :P
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2009.05.06. 23:06:54

Etooka írta:
Slither írta:Tudja mindenki, hogy a bírónak köszöntheti a meccset a Barca
Ez az, ami nem igaz...
Mért is :?: 1 biztos tizit nem adott meg, jó-jó Abidal kiállítása
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.06. 23:06:42

Még annyit: Nem értem a "Chelsea megevett minket" jellegű hsz-eket.
Elbújtak előlünk a 180 meg valahány perc alatt legalább 160-ban. Csak Abidal kiállítását követően mertek kijönni, meg előtte volt egy két kontra, amit nem nehéz vezetni, ha egy egész, majd üres félpálya áll rendelkezésre. És miért csinálhatták ezt? Mert TALÁLTAK egy gólt az elején. Azért megdolgoztak? Szerintem cseppet sem.
Úgyhogy a két meccs alapján teljes mértékben jogos a továbbjutásunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Szany82
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.08.15. 17:50:30

2009.05.06. 23:06:40

Köszönöm Istenem,ez az idény eddig egy álom.Nem a mai meccs alapján,de simán megérdemeljük a bl döntőt!Visca El Barca,Visca El Catalunya!!!!Fuck You Chelsea!!!!!Alé INIESTA
Válasz küldése