Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.07. 09:12:04

Realista24 írta:

180 percig azt sem tudta a barca, hogy hol a labda, mi az a foci. A chealse fölé nőtt, egyedül a bírónak köszönhetitek, hogy nem lett egy sima 4-0 a vége....a bl idei kiírásának szégyene volt a tegnapi játékvezetés...
Eleve az érdekes a hszd-ben az az hogytik biráljátok a Barcelonát,egy olyan csapatot aki mindenütt a világban megállja a helyét ellentétben a Real Madriddal szemben természetesen.Lásd: Spanyol kupa döntő
,Bl döntő és bajnoki cim egyben.(Mondjuk az utóbbiban biztos vagyok hogy meglesz szerintem).És a Madrid hol van?????Szóval eleve az érdekes az az a nyilatkozatodban hogy még te birálsz egy olyan csapatott, aki eddig még minden nemzetközi porondon megállta a helyét, és teszed ezt egy olyan csapatt szurkolójaként akik már lassan 7 éve sehol nincsenek érted!!!!:SEHOL!!!!!!!!!!.De a legviccesebb az egészben az mégis az hogy egy ilyen El classicó után ami volt még minket illetel meg kritikával,miközben a kedvenceid kaptakki 6:2-re.Ez röhelyes.Majd ha a Real Madrid feltud mutattni valamit akkor gyere ide és biráskodjál szerintem. :lol:
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.05.07. 08:59:02

Na, megint ostobaságokat írogat egy-két "szelíd motoros" antibarcás...srácok nem kéne, még akkor sem ha savanyú a szőlő...

A margit idei csapata nem tartozik a meghatározó klubbok közé,
a 600 milliószor és millióból összelapátolt cselszki meg hazai pályán nem tud kb. 30 perc alatt gólt rúgni, egy erősen felforgatott 10 emberrel játszó barcának...
Az ángliánusoknál nem szokás ráülni az 1 - 0- ra, már írtam korábban is, az csak az olaszoknak megy...a bírót meg felejtsük már el, mert hülye döntéseket mindenki tud hozni a padlásról ... így eléggé parttalan lesz a story.

A semlegesek meg izgalmukban - szerintem - nem karmolták véresre magukat az idei margit/cselszki produkció láttán, ... bár elismerem azt is lehet szeretni.

Ez van, szóval tessék nyugodtan letolni a békát...

Jövőre pedig lehet bizonyítani az idén elveszett nagyságot... :wink:
MG
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.05.07. 08:53:45
Tartózkodási hely: budapest

2009.05.07. 08:58:15

A Somos madridista??
aham,akkor már értem... :D
borzasztóan idegesített a folyamatos "ellen" kommentálása...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.05.07. 08:49:11

Realista24 írta:180 percig azt sem tudta a barca, hogy hol a labda, mi az a foci. A chealse fölé nőtt, egyedül a bírónak köszönhetitek, hogy nem lett egy sima 4-0 a vége....a bl idei kiírásának szégyene volt a tegnapi játékvezetés...
Akkor te nem láttad a meccset barát!2002 ha madridista vagy vágod mi ez a dátum!7 éve semmi európában!Ez a mérlegetek!Tavaly mi a [auto_cenzúra] csapatunkkal amelyik botladozott rosszul játszott elődöntőig meneteltünk és egy sovány 1-0-ával estünk ki a legjobb négy között a későbbi győztestől!Ezzel szemben a galaktikus primadonnáid 4-eket kapnak az Anfielden sőt még otthon sem képesek nyerni és a legjobb 16 közül tovább lépni!Magyarán savanyú a szőlő madridista!!!!Egyébként meg ne provokálni járj ide szerintem mert a 180 perces megnyilvánulásod sem állja meg a helyét!Ha csak ezért jöttél ide akkor inkább mars innen te frájer!
Kép
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.07. 08:40:22

Realista24 írta:
Szerintem sokkal inkább rászolgáltunk a továbbjutásra mint a Chelsea
180 percig azt sem tudta a barca, hogy hol a labda, mi az a foci. A chealse fölé nőtt, egyedül a bírónak köszönhetitek, hogy nem lett egy sima 4-0 a vége....a bl idei kiírásának szégyene volt a tegnapi játékvezetés...
Vicces ezt hallani olyan emberektől,akiknek a kedvenc csapatta már mindenféle kupából kiesett vagy másképpen fogalmazva odáig még nemért célba.És azt is vicces hallani pont tőletek hogy szégyen a játékvezetés!!!pont tőletek akik a bajnokságban számtalan mérkőzést a játékvezetőnek köszönhetek lásd.pl:OSASUNA ellen.Ha ezt nézzük akkor az El classicónaksem lett volna értelme.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.05.07. 08:37:19

Realista24 írta:
Szerintem sokkal inkább rászolgáltunk a továbbjutásra mint a Chelsea
180 percig azt sem tudta a barca, hogy hol a labda, mi az a foci. A chealse fölé nőtt, egyedül a bírónak köszönhetitek, hogy nem lett egy sima 4-0 a vége....a bl idei kiírásának szégyene volt a tegnapi játékvezetés...
Lol ezt komolyan gondoltad? :D :D A Chelsea nem tudta hogy hol a labda a Camp Nouban es habar most tellleg a Chelsea volt a jobb szeritem megerdemelten nyertunk,megerdemeltuk,jobban mint az a Chelsea aki ha jol meggondoljuk a csoportkorbol is alig tudott tovabbmenni.X-elt a Bordeaux-al,a Kolozsvarral(!!!) :D Es kikapott,csunyan kikapott a Romatol!A Juve ellen is epp hogy csak tovabbjutottak.A liverpooli produkcio szep volt ,elismerem,de mi is vertuk a Lyont,Bayernt is ugyanugy mint ok a Poolt.Ennyit akartam mondani.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.07. 08:32:59

Realista24 írta:
Szerintem sokkal inkább rászolgáltunk a továbbjutásra mint a Chelsea
180 percig azt sem tudta a barca, hogy hol a labda, mi az a foci. A chealse fölé nőtt, egyedül a bírónak köszönhetitek, hogy nem lett egy sima 4-0 a vége....a bl idei kiírásának szégyene volt a tegnapi játékvezetés...
Nem baj, hogy végig nálunk volt a laszti. Pont a cselzi nem tudta, csak éppen lőttek egy gólt, ami azért nem elhanyagolható. A bíró hibáival egyetértek.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.05.07. 08:29:35

erosvezer írta:Én csak azt mondom a Chelsea 10 ember ellen játszott 25 percig, eldönthették volna a mérközést, ők beálltak védekezni, és ölték a focit, megérdemelték , hogy kiestek. Pique kezezése tényleg 11-est ért,a többi szerintem nem volt az, de Anelka meg elesik a saját lábába és Abidalt állitják ki?!Nevetséges!Drogba is kaphatott volna egy Oscar- díjat!Megérdemelten jutott a döntőbe a Barca!Mindenki az Eto, Henry, Messi hármasról beszél, de szerintem ha nem lenne mögöttük két ilyen középpályás, mint Xavi és Iniesta most nem tartana itt a Barca!

IRÁNY RÓMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is ezt vallom! Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy volt egy odavágó is, ahol az akkori bíró nem akadályozta meg a Chelsea játékosainak durvaságát...
Feltünő volt, hogy Busquets nemzetközi Top meccsen mennyire nem illik bele a csapatba... Igaz van még fejlődési lehetősége. Szomorúbb, hogy a leendő aranylabdás - Messi - mennyire nem csinált semmit a meccsen... :( Eto'o meg annyit sem... Henry meg borzasztóan hiányzott.

Amúgy Somos Zoli - bármennyire jóban vagyok vele, tisztelem, kedvelem - ezen a meccsen igencsak elfogultnak tünt... Enniyre fájt neki a hétvégi 2-6????
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Realista24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2008.10.09. 13:56:13

2009.05.07. 08:28:51

Szerintem sokkal inkább rászolgáltunk a továbbjutásra mint a Chelsea
180 percig azt sem tudta a barca, hogy hol a labda, mi az a foci. A chealse fölé nőtt, egyedül a bírónak köszönhetitek, hogy nem lett egy sima 4-0 a vége....a bl idei kiírásának szégyene volt a tegnapi játékvezetés...
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2009.05.07. 08:28:02

HÚ de kemény volt!!!!!! én lesz@rom a bírókat az a lényeg, hogy ott leszünk Rómában, mert nekünk kellett ott lenni!!!olé olá , olé olá...!!! a MU ellen iszonyatosan nehéz lesz ilyen védelemmel... nem is tudom, hogyan fogunk felállni hátul. de most az a lényeg, hogy győzött a FUTBALL!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.07. 08:25:05

Fernando írta:Szerintem sokkal inkább rászolgáltunk a továbbjutásra mint a Chelsea. A két meccs összképe alapján mi játszottunk jobban, főleg az első meccsen a Camp Nouban. A tegnapi meccsen is csak lőtt egy gólt a Chelsea, azon kívül semmi. Voltak néha-néha veszélyes kontráik, de mi támadtunk megint végig ők pedig sünbe beálltak. Ez mi? Ez nem foci. Ha reálos lennék (de nemvagyok :D ) is a Barcának szorítottam volna.
Ezen a fórumon mindenki szerint rászolgáltunk a győzelemre :D Tény, a bíró nem adott meg min. 2 tizit a cselzinek. Drogba helyében én is morci lettem volna. Be kellett volna lőni a helyzeteinket az első meccsen és akkor nincs ez a szívroham közeli állapot. Tegnap jobban játszott a cselzi, ezt el kell ismerni, nem volt helyzetünk, nekik volt. Első meccsen meg mi játszottunk jobban, "csak" nem lőttünk gólt!
Kis kitérés: Ballackot van bommeli antifocistának tartom, szégyen az az ember.
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.07. 08:15:45

pitta19 írta:
Perrero írta:
pitta19 írta:a Chelseat meg lekell tartóztatni gyilkossági kisérletért :!: Megpróbálták megölni a szép focit
Meg a játékvezetőt:)
Főleg ez a süket Ballack meg Drogba!!!még nekik állt fejebb hogy nem érdemeltük meg a győzelmet, miközben ők meg ziccereket puskáztak el.Ráadásúl amig ők 11-en voltak a pályán hátul addig mi 10 emberrel támadtunk és hálistennek megislett az eredménye.Úgyhogy ennyit a Chealsea magyarázkodásairól.Győzött a futtbal az antifuttbalal szemben és punktum sztem.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.05.07. 08:02:58

Szerintem sokkal inkább rászolgáltunk a továbbjutásra mint a Chelsea. A két meccs összképe alapján mi játszottunk jobban, főleg az első meccsen a Camp Nouban. A tegnapi meccsen is csak lőtt egy gólt a Chelsea, azon kívül semmi. Voltak néha-néha veszélyes kontráik, de mi támadtunk megint végig ők pedig sünbe beálltak. Ez mi? Ez nem foci. Ha reálos lennék (de nemvagyok :D ) is a Barcának szorítottam volna.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.07. 07:57:49

A tegnapi meccset egy mondattal tudom jellemezni:

Győzött a foci a, modern foci felett. :roll: :wink:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.07. 07:42:36

eltekintve a szélsőségektől, már szinte mindent leírtunk,de ez a 90 perc sokáig emlékezetes marad...
Az erények: a (szó szerint) szárny-szegett gárda valóban hihetetlen hite, hajtása, küzdelme!
Iniesta, önmagában ! hosszú meccsek óta a csapat legjobbja!
a hibák, amikből a nyilvánvalóbbakat fel sem sorolom, annyian leírták de ami nekem különösen szemet szúrt: Guardiola óriásit hibázott már Busquets beállításával is , de hogy nem hozta le a félidőben az egyszerűen érthetetlen! ez a srác azon túl hogy egy fontos posztot elfoglalt, mindent elrontott amihez hozzányúlt illetve gyáván és deffenzíven mozgott.
A bíró:szerintem is 1-1 ide oda a nagy hibákat tekintve, az sem elhanyagolható nézet, hogy míg a Barcának nyilvánvalóan ártott a kiállítással, azt a 11-est még be is kellet volna rúgni!
a sors fintora: a két gól hasonlósága!! bár a Chelsea-é ben több volt a véletlen elem ( lepattanó, kapufa) Inié tudatos passz, kapáslövés, talán nem volt annyira védhetetlen mint amit mi kaptunk.
a döntőig még gondolom sokat agyalunk mindenen, de ez már egy más érzés!!!
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.05.07. 07:40:59

sztem a man utd is ugyanúgy kontrákra fog játszani! nem fognak annyit támadni, mert ők is tudják, egy kis terület bőven elég, és máris gólt kapnak! rooney megint jobb hátvéd lesz, c ronaldo lesz egyedül elől! egyetlen mázli, h nincs fletcher, aki nagyon hasznos, így helyette egy támadó szelleműbb(scholes, giggs) kp kerül majd be
Kép
erosvezer
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.11.19. 13:51:06

2009.05.07. 07:39:39

Én csak azt mondom a Chelsea 10 ember ellen játszott 25 percig, eldönthették volna a mérközést, ők beálltak védekezni, és ölték a focit, megérdemelték , hogy kiestek. Pique kezezése tényleg 11-est ért,a többi szerintem nem volt az, de Anelka meg elesik a saját lábába és Abidalt állitják ki?!Nevetséges!Drogba is kaphatott volna egy Oscar- díjat!Megérdemelten jutott a döntőbe a Barca!Mindenki az Eto, Henry, Messi hármasról beszél, de szerintem ha nem lenne mögöttük két ilyen középpályás, mint Xavi és Iniesta most nem tartana itt a Barca!

IRÁNY RÓMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2009.05.07. 07:25:09

Perrero írta:
pitta19 írta:a Chelseat meg lekell tartóztatni gyilkossági kisérletért :!: Megpróbálták megölni a szép focit
Meg a játékvezetőt:)
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.05.07. 07:24:08

Szerintem hatalmas a felelősséga a speakernek... Mivel ő minden qva esést 11-esnek ítélt volna, most egész Magyarország abban a hitben él, hogy a Barcát segítette a bíró, mert nem adott meg 6 tizenegyest... Egy jogos volt Piqué esetében... De akkor mi van az előző meccsen Henry lehúzásával? Vagy Ballack miért játszhatott tegnap? (Miután a Camp Nouban egy sárgával már a zsebében, lekönyökölte Iniestát) Ott nem volt ilyen nagy szája a speakernek...

idézem: "Ha gólt szerez a Barca a szabadrúgásból akkor nme tette jó, de egyébként helyesen cselekedett Ballack"... Hajdú B.

Egyszer mi is nyerhetünk így mccset. Tény kellett hozzá a bíró, de így sem mondanám, hogy csak neki köszönhettük. Pláne, hogy Abidal piros lapja nem volt az. 10 emberünk volt a pályán. Bármikor lenyomhattak volna, hiszen míg ők a legerősebb felállásban, emberelőnybn voltak addig mi kavart kezdővel 10-en... Ők inkább védekeztek...

A fociban pedig benne van, hjogy egy gól akár a fűről is bepattan... Nem érdemes sírniuk... A többinek se... A Chelsea egy mákos gólla vezetett... Ha az nincs nem így alakul a meccs. erre a Barca mégnagyobb szerencsével válaszolt...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2009.05.07. 07:07:11

Aki eddig nem szerett a Barca-t, az ezután a meccs után még jobban fogja utálni. Nagyon örülök, hogy a döntőben vagyunk, de nagyon keserű szájízzel gondolok vissza a tegnap esti meccsre. Az MU ellen kevés lesz ez a produkció, és ne felejtsük el, hogy addigra ha minden jól megy, zsebben lesz már egy bajnoki és egy kupa cím is.
Én nem foglalkozok a bírókkal, azzal csak a vesztesek szoktak. Kapott már Hidding annyit a sorstól, hogy most el is vegyen valamit.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.07. 07:04:35

Lionel86 írta:
bali 15 írta:Amikor tegnap Alves-t és Abidalt kiállították akkor azt mondtam hogy na jó ezt halasszuk jövőre. Amikor pedig nyertünk akkor örültem de elkezdtem halálosan rettegni. Nos kikre is lehet majd számítani a védelemben?
Puyol, Cacers,Sylvinho Pique? Ha ez összeszokik nem is lehet olyan rossz.
A MU a döntőben nem hiszem hogy azt fogja játszani mint a Chelsea..
Tegnap nem voltak semmik szegény kékek, Drogba a végén elkezdett rappelni a kamerába. :D
Én azt mondom, mint ez tegnap is látszott nem a védelmünkön van a FŐ hangsúly! Iniestát vissza kapjuk a kp-ra az bőven elég is lessz!! Nem kell izgullni, ha meg kikapunk akkor sincs semmi, mert bármi megeshet egy Fináléban!
Igen arra é is gondoltam hogy Yaya visszamehet a kp-ra de akkor ki fogja majd CR7-et? :? Rooney-t Puyolra kell bízni az biztos.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2009.05.07. 07:00:07

bali 15 írta:Amikor tegnap Alves-t és Abidalt kiállították akkor azt mondtam hogy na jó ezt halasszuk jövőre. Amikor pedig nyertünk akkor örültem de elkezdtem halálosan rettegni. Nos kikre is lehet majd számítani a védelemben?
Puyol, Cacers,Sylvinho Pique? Ha ez összeszokik nem is lehet olyan rossz.
A MU a döntőben nem hiszem hogy azt fogja játszani mint a Chelsea..
Tegnap nem voltak semmik szegény kékek, Drogba a végén elkezdett rappelni a kamerába. :D
Én azt mondom, mint ez tegnap is látszott nem a védelmünkön van a FŐ hangsúly! Iniestát vissza kapjuk a kp-ra az bőven elég is lessz!! Nem kell izgullni, ha meg kikapunk akkor sincs semmi, mert bármi megeshet egy Fináléban!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2009.05.07. 06:57:51

Jó Reggelt!


Gratulálok a csapatnak a tovább jutásért!!!

Vaterommal néztem a meccset, és mondtam neki nem fog kiesni a Barca és a 85. perc körül lövik a gólt arra már nem lehet válaszollni, de Iniesta jól kimérte az időt! Éreztem, tudtam, hogy meg lesz még 10 emberrel is, nagyon bíztam a csapatban és tudom, hogy ez a Barca éve a mecss alatt is tudtam és tudtam ha van Isten akkor így nyerünk mint most!:D:D:D :shock:

Örülök hogy a csapat se adta fel, tavaly már lehet kikapcsoltam volna a tv-t!!:S
A ruszkikat egy percig sem sajnálom, fúúúúúúúújjj azt mondom, hogy szinte akár mikor eldönthették volna a továbbjutást, de még 10 ember ellen is 11 en védekeztek!!! Moskocs focit meggyalázó, megszégyenítő, romjaiba taposó Chelseat győztünk le!!!!!!!!:DD:D

Forca BARCA!!!!!
7_Barna_7
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.12.14. 17:07:21
Tartózkodási hely: Kecskéd

2009.05.07. 06:55:19

örömömben sírtam mikor Iniesta gólt rúgott.... :) Az évszázad bundája volt szerintem:D3 11-est nem adtak meg,végülis lesz*rom...Megérdemelten jutottunk be a döntőbe.Engem egy dolog ba**ott feligazán,annak az eröltetése,hogy Alves elfut és bead szerintem észre kellet volna venni a 5. ilyennél,hogy ez nem megy minden védőjük magas és jól fejel(legjobban)(Alex,Terry)Terry nem olyan magas de elég megnézni a fejelő tudásást.....tehát mi kit akarunk fejeltetni,Eto'o Messi Iniesta?????Talán még Keita tudna.Mind1 a lényeg,hogy nyertünk.....
:roll: Real Madrid 2-6 Barcelona :lol: :lol:
Més qué un Club!
Visca el Barca!
Katalán a szív,kék a lélek,BARCELONA fan maradok amíg élek!
Válasz küldése