Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.05.12. 17:08:51

lionelmessi19 írta:emlékeim szerint két éve a felkészülési időszak legelején volt 1 db futóverseny, amit megnyert ilyen Henryk meg Messik ellenében, és azóta elterjedt ez a baromság. Szerintem egyáltalán nem gyors. Akárhányszor csak látjuk, bebizonyosodik h semmi extra nincs a sebességében.
Azért annyira nem baromság. :wink: Még mindig iszonyat gyors és sokkal jobb beadásai vannak, mint Abidalnak. Sőt, szeritnem egyedül a formában lévő Alvés tud olyan jól beívelni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.12. 17:02:42

Már inkább Sylvinho legyen a bal oldalon, mint mondjuk Puyol vagy Cacéres! Én egy Puyí, Piqué, Cacéres, Syl hátvédsorral állnék fel, ezért is lenne fontos, ha Puyol kivételével, akinek pihenő napot adnék és csak gáz esetén nyúlnék hozzá, hogy ez a hátvédsor kezdjen holnap! Tourét a BL-döntőn egyszerűen öngyilkosság lenne hátraküldeni, marhára nem az ő posztja a center hávédség, pláne, hogy ha ő hátul van, a középpálya marhára lyukas! Szóval bízzunk csak Sylben és Cacéresben, nem azért játszanak a Barcában, mert 2 ballábas, rossz focisták!
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.12. 17:01:49

Nagyon kevés a védőnk sajnos. Az aranycsapat mentalitásában kell majd játszani: ha ők lőnek egy góólt mi lövünk kettőt, ha ők lőnek kettőt mi hármat,
ha ők hármat mi négyet, és így tovább....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.05.12. 17:02:51-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.12. 16:46:31

sasi1 írta:
Bestbarca írta:de hogy a 35 éves, igen csak lassú Sylvinho fogja C.Ronit, hát az öngyilkosság.

Talán a leggyorsabb a keretben......... :roll:
emlékeim szerint két éve a felkészülési időszak legelején volt 1 db futóverseny, amit megnyert ilyen Henryk meg Messik ellenében, és azóta elterjedt ez a baromság. Szerintem egyáltalán nem gyors. Akárhányszor csak látjuk, bebizonyosodik h semmi extra nincs a sebességében.

Iniesta tűnik amúgy a leggyorsabbnak hosszútávon, Messi pedig röviden.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.05.12. 13:33:10

Bestbarca írta:de hogy a 35 éves, igen csak lassú Sylvinho fogja C.Ronit, hát az öngyilkosság.

Talán a leggyorsabb a keretben......... :roll:
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.12. 12:30:41

Bestbarca írta:Ugyan már emberek! Simán van esélyünk! Ne feledjük ez döntő. Itt minden előről kezdödik. 2006-ban mi voltunk az atom favorit, aztán végül nem kis mák kellett a győzelemhez. Most a védelmünk gyakorlatilag teljes hiánya miatt a Mu a favorit(megjegyzem ,hogy sokan szidták a Barcát, hogy minek ennyi védőt venni, hát most még nagyobb [auto_cenzúra] lennénk az fix). És? Bizonyítsák be, hogy jobbak. Szerintem ennyire nem fog beállni a Mu, mint a Chelsea. Továbbá itt csak egy meccsről van szó, ahol minden eldől! A Chelsea is nyíltabban játszott volna, ha nincs akkora mákjuk, hogy azt a lepattanót az a majom elteszi. Továbbá nem fog annyira rohanva kontrázni a Mu se, mivel be lesznek szarva, a tridentétől. Puyol valszeg jobb oldalon fog kezdeni balon Sylvinho, ami azért para lehet. Puyol megoldja az fix, de hogy a 35 éves, igen csak lassú Sylvinho fogja C.Ronit, hát az öngyilkosság. Nem szabad hagyni, hogy éljen. Én átraknám Puyit balra, pláne, hogy nagyon érzi azt az oldalt. Mondjuk akkor meg gőzöm sincs ki legyen jobbon. Alves eltiltása azért para, mert senki nincs helyette, az egész szezonban végig, mindíg játszott, nem is vettünk helyette senkit. Puyol ugye jó ott is, de akkor meg a bal oldal para ugye...Középen én nem tom, hogy mi lenne jobb. Touré, mint középső védő, hát nem tom, jobban kellene a védelem elé szerintem. Én Cáceres szavaznék talán inkább, de egy fix, hogy be kellene gyakoroltatni azt a formát, amit Pep jónak gondol. Erre meg is lesz a lehetőség, bár azért nem tom mit ér egy-két a MU-nál sokkal gyengébb ellenfél ellen 2 meccs. Cáceres-t többet kellett volna játszatni, én nem értem, hogy ha már megvettük jó pénzét, miért nem játszott. Amikor pályára lepett akkor elég meggyőző volt, ahhoz képest, meg hogy mennyit játszott, meg egyenesen klasszisnak mondanám, hangsúlyozom ahhoz képest! Szóval sok minden ellenünk szól, de ne feledjük ,ebben a szezonban rúgtunk vagy 120 gólt, nálunk a világ legerősebb támadósora, az fix, Messi aki a legjobb, az is fix, valszeg a legerősebb középpálya is, Iniesta játszani fog azt biztosra veszem(és rajta a múltkor sem látszott meg az, hogy sérülésből tért vissza, rögtön parádézott), sőt még elnézve az utóbbi meccsket, Valdes is kezd klasszis teljesítmény nyújtani, amit lehet fog. Szóval megoldás, ha [auto_cenzúra] a védelmünk, akkor ne helyezzük nagy nyomás alá, alias ne legyen a labda a MU-nál, akkor nem lehet baj! :D :D :D Támadjunk végig, persze óvatosan, és ha lesz annyi szerencsénk, hogy nem kapunk egy gól a legelején(mint Chelsea ellen), akkor ők sem ülhetnek rá az eredményre, és akkor szerintem megverjük a Mu-t!!! HAJRÁ BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"de hogy a 35 éves, igen csak lassú Sylvinho fogja C.Ronit"
Csak annyit mondok hogy nálunk most is benne van ez az öreg a három leggyorsabb játékosban!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.05.12. 11:12:45

Ugyan már emberek! Simán van esélyünk! Ne feledjük ez döntő. Itt minden előről kezdödik. 2006-ban mi voltunk az atom favorit, aztán végül nem kis mák kellett a győzelemhez. Most a védelmünk gyakorlatilag teljes hiánya miatt a Mu a favorit(megjegyzem ,hogy sokan szidták a Barcát, hogy minek ennyi védőt venni, hát most még nagyobb [auto_cenzúra] lennénk az fix). És? Bizonyítsák be, hogy jobbak. Szerintem ennyire nem fog beállni a Mu, mint a Chelsea. Továbbá itt csak egy meccsről van szó, ahol minden eldől! A Chelsea is nyíltabban játszott volna, ha nincs akkora mákjuk, hogy azt a lepattanót az a majom elteszi. Továbbá nem fog annyira rohanva kontrázni a Mu se, mivel be lesznek szarva, a tridentétől. Puyol valszeg jobb oldalon fog kezdeni balon Sylvinho, ami azért para lehet. Puyol megoldja az fix, de hogy a 35 éves, igen csak lassú Sylvinho fogja C.Ronit, hát az öngyilkosság. Nem szabad hagyni, hogy éljen. Én átraknám Puyit balra, pláne, hogy nagyon érzi azt az oldalt. Mondjuk akkor meg gőzöm sincs ki legyen jobbon. Alves eltiltása azért para, mert senki nincs helyette, az egész szezonban végig, mindíg játszott, nem is vettünk helyette senkit. Puyol ugye jó ott is, de akkor meg a bal oldal para ugye...Középen én nem tom, hogy mi lenne jobb. Touré, mint középső védő, hát nem tom, jobban kellene a védelem elé szerintem. Én Cáceres szavaznék talán inkább, de egy fix, hogy be kellene gyakoroltatni azt a formát, amit Pep jónak gondol. Erre meg is lesz a lehetőség, bár azért nem tom mit ér egy-két a MU-nál sokkal gyengébb ellenfél ellen 2 meccs. Cáceres-t többet kellett volna játszatni, én nem értem, hogy ha már megvettük jó pénzét, miért nem játszott. Amikor pályára lepett akkor elég meggyőző volt, ahhoz képest, meg hogy mennyit játszott, meg egyenesen klasszisnak mondanám, hangsúlyozom ahhoz képest! Szóval sok minden ellenünk szól, de ne feledjük ,ebben a szezonban rúgtunk vagy 120 gólt, nálunk a világ legerősebb támadósora, az fix, Messi aki a legjobb, az is fix, valszeg a legerősebb középpálya is, Iniesta játszani fog azt biztosra veszem(és rajta a múltkor sem látszott meg az, hogy sérülésből tért vissza, rögtön parádézott), sőt még elnézve az utóbbi meccsket, Valdes is kezd klasszis teljesítmény nyújtani, amit lehet fog. Szóval megoldás, ha [auto_cenzúra] a védelmünk, akkor ne helyezzük nagy nyomás alá, alias ne legyen a labda a MU-nál, akkor nem lehet baj! :D :D :D Támadjunk végig, persze óvatosan, és ha lesz annyi szerencsénk, hogy nem kapunk egy gól a legelején(mint Chelsea ellen), akkor ők sem ülhetnek rá az eredményre, és akkor szerintem megverjük a Mu-t!!! HAJRÁ BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.05.12. 10:48:12

Sziasztok,
többen tudjátok rólam,hogy kint élek Barcelónában.Fontos hirt kaptunk a bérleteseknek küldött belső levelezésből,miszerint egy szponzor jóvoltából a szokásos pártolótagi jegyigénylésen túl-melyet sorsoláson keresztül értékesitenek- vannak még eladó fix jegyek nekünk bérleteseknekl!!!! A cél a minnél több Barcás a döntőn!!!
A jegyek 1 kategóriásak és 890€ az ára!!! Rómában a kapu mögötti jegyek nagyon messze vannak gondolom ezért nem adta a nevét a szponzor a gyengébb kategóriás jegyekhez.Ez még mindig nem kevés pénz de néhány link az aktuális árakról:

http://fociutak.com/index.php?item=aktualis&id=67
http://www.alluktickets.com/prodView.asp?idProduct=9663
http://www.globalticketshop.com/event_d ... e=26#start

Ja és egy jótanács mert sokan kerestetek már Bl-jegy ügyben ime a szintén nekünk küldött hir!!!


Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) közleményben kéri a szurkolókat, hogy az interneten ne vásároljanak jegyeket a Május 27 szerdai, római Bajnokok Ligája-döntőre.

A kontinentális futballszervezet tájékoztatása szerint a fináléra kiadott 82 500 jegy elkelt.10.000db maradt Olaszországban a többi a 2 résztvevő klubnál van.

"Aki az interneten vásárol belépőt, számítson arra, hogy esetleg hamis jegyhez jut, amellyel nem tekintheti meg a helyszínen a finálét" - figyelmeztet az UEFA.

A 27.-én szerdán 20.45-kor kezdődő fináléban az Manchester az FC Barcelonával találkozik.

Részletekért hivjatok a 0034972875773-on
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.05.12. 10:41:45

sasi1 írta:
noname írta: De utálom a hasonló kijelentéseket. :evil: Ugyanakkora esélyünk van mint az MUnak.
Talán................
:roll:

Ezt olvastátok már:
http://nst.blog.hu/2009/05/07/bajnokok_ ... ore1108079
Mindazonáltal a Barca kilátástalanul vergődött az angolok szorításában. Sőt, igazából még az sem kellett hozzá, a Barca önmagát büntette. Kötelességtudatból poroszkáltak előre, a senki által nem védett területeken is csak harminc passzal sikerült áthozni a labdát, a mérkőzés nagy részében egy olyan célért küzdöttek (valahogy jussunk el az alapvonal közelébe, és adjuk be), amivel akkor is halálra lettek volna ítélve, ha sikerül megvalósítani, és Dani Alves labdáit nem a körútról kell visszahurcolni.

A Barcelónának egy verziója van, ami aztán vagy működik, vagy nem – B tervet nem szoktak gyártani. Márpedig ez a játék az angolok ellen általában nem vezet sehova, két meccs is kevés volt hozzá, hogy egy értelmes támadást vezessenek. Nem ment ez már a Liverpool, meg a Manchester ellen sem, az Arsenalt is az a Henke Larsson döfte le helyettük, akit nemigen lehet a katalán klub szimbólumának tekinteni.
Sajnos sok mindenben nem tudok vele vitatkozni........
Az tény, hogy sokszor túl vannak bonyolítva a támadásaink, kevés labdát lövünk el egyből, stb.

Viszont a cikkről csak annyit, hogy a Chelseat 2006-ban a Barca lefocizta, ahogy a Liverpool ellen is Valdéz és Márquez bődületes bakijai kellettek a kieséshez, nem a támadójátékkal volt gond.

Az Arsenal elleni meccsről pedig csak annyit, ha a bíró előnyszabályt alkalmaz Lehmann kiállításánál, akkor gól- és emberelőny, tehát nem is lett volna miről beszélni...

Más kérdés, hogy tavaly a MU ellen az ezer sebből vérző Barca nem tudott érvényesülni, és hasonló volt az idei Chelsea-meccs is (noha most jó formában vártuk az ellenfelet).

Nagyon hiányzott egy Ronaldinho-szintű ász, aki bármikor képes váratlant húzni. Iniestának, Henrynak, Eto'o-nak és Messinek vannak iylen kvalitásai. A spanyol meglőtte a maga óriási gólját, és a kreativitás is megvotl a játékában. Titi nem játszott, pedig mikor sz.rok vagyunk, akkor sokszor ő menti meg egy begyötört góllal a csapatot (Valencia, Espanyol, Lyon, stb.). A kameruni formán kívül játszik érzésem szerint, Messi mozdulatsorai pedig már-már mechanikusnak tűnnek. Vele az a probléma, hogy mostanában kicsit keveset vállal, mintha féltené a lábát, stb. Másrészt ő is elfáradt az idény végére.

Én a bajnokságban már egyik kulcsjátékost sem játszatnám, egyszerűen nincs értelme. A Villarreal ellen is érdemes lett volna a félidőben lehozni az
ászokat. 2 hét múlva BL-döntő, addigra jó lenne egy friss csapatot látni. Remélem Pep is belátja, hogy feleslegesen terheli már a játékosokat addig (a kupadöntőn kívül persze).
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.05.12. 09:48:47

A töretlen optimizmust jelzi, hogy 89% a BL. gyözelmet várja. Én csak remélem. A bajnokság meg van gyakorlatilag, talán, mert nem lesz könnyü a kupa is, és ez már nem semmi. Ezzel nem azt mondom, hogy a BL. nem számit, de MU és a mi csapatunk a legjobb jelenleg ez vitathatatlan. Fáradságot már éreztem a Villareál ellen, de majd összekapják magukat, mert ez nem sürün előforduló lehetőség még sztájátékosok életében sem. De, hogy Alves, Abidál, Marqez kiesssen az elég sok. Aztán Henry és Ini is bizonytalan ezzel emelkedik a MU. esélye. Persze ha az utobbi kettő a pályán lehetne talán nyerünk. Bizakodó alkat vagyok, de reálisankell nézni, pokoli nehéz lesz. Kevés gólhelyzet lesz az fix, azokat be KELL varni. És valahogy rá kellene pihenni. Ha a Mallorca után meg lesz az arany, akkor az Osasuna ellen mindekit akit lehet ki kell hagyni.
Fecó
barcabalu1110
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.05.07. 20:53:12

2009.05.11. 10:16:11

Kluivertinho írta:A tizenegyeses cikkel részben egyetértek. Viszont Piqué kezezése 11es volt. Meg lehet magyarázni a szabálykönyv egyes paragrafusaival. Mindent meg lehet magyarázni. Mégis kíváncsi lennék, hogy nézne ki ez a cikk, ha ellenünk ítél hasonlóan a bíró.
Okés,h Pique kezezett,de valahogy mindenki elfelejti,Ballack 4. percben hasonlóan ért labdába a 16-oson belul. Szóval ellenünk is ugyanúgy ítélt. Szerintem
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.05.10. 18:46:41

noname írta: De utálom a hasonló kijelentéseket. :evil: Ugyanakkora esélyünk van mint az MUnak.
Talán................
:roll:

Ezt olvastátok már:
http://nst.blog.hu/2009/05/07/bajnokok_ ... ore1108079
Mindazonáltal a Barca kilátástalanul vergődött az angolok szorításában. Sőt, igazából még az sem kellett hozzá, a Barca önmagát büntette. Kötelességtudatból poroszkáltak előre, a senki által nem védett területeken is csak harminc passzal sikerült áthozni a labdát, a mérkőzés nagy részében egy olyan célért küzdöttek (valahogy jussunk el az alapvonal közelébe, és adjuk be), amivel akkor is halálra lettek volna ítélve, ha sikerül megvalósítani, és Dani Alves labdáit nem a körútról kell visszahurcolni.

A Barcelónának egy verziója van, ami aztán vagy működik, vagy nem – B tervet nem szoktak gyártani. Márpedig ez a játék az angolok ellen általában nem vezet sehova, két meccs is kevés volt hozzá, hogy egy értelmes támadást vezessenek. Nem ment ez már a Liverpool, meg a Manchester ellen sem, az Arsenalt is az a Henke Larsson döfte le helyettük, akit nemigen lehet a katalán klub szimbólumának tekinteni.
Sajnos sok mindenben nem tudok vele vitatkozni........
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.05.09. 23:54:07

bojanfan írta:már gondoltatok arra, hogy mi lenne ha piqué vagy puyol megsérülne? eléggé hátborzongató egy érzés. szerintem full esélytelenek lennénk, bár így sincs már olyan nagy esélyünk, megcsonkított védelemmel.
De utálom a hasonló kijelentéseket. :evil: Ugyanakkora esélyünk van mint az MUnak. Nincs esélyes, kár vitatkozni ilyesmin. A védelemben pedig ott lesz Pique(akinél jelenleg nincs jobb formában játszó védő a világon), Puyol, aki ha középül játszik,akkor Piquevel hatalmas párost fog alakítai. Alves és Abidal pedig már sok meccs óta mind2en katasztrófák, nemsokat veszítünk velük. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.05.09. 23:43:30

már gondoltatok arra, hogy mi lenne ha piqué vagy puyol megsérülne? eléggé hátborzongató egy érzés. szerintem full esélytelenek lennénk, bár így sincs már olyan nagy esélyünk, megcsonkított védelemmel.
♥fcbarca.♥
raziel3
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.12.23. 19:43:20
Tartózkodási hely: Dombóvár

2009.05.09. 22:49:45

Srácok, nekem annyira elegem lett ebből az "5 tizenegyes" dologból! Egyik fórumon egy srác azt írta hogy a meccs után a Barca játékosok "nagyképűen nyilatkoztak" :shock: Én akárhol kerestem, nem találtam egy nyagyképű nyilatkozatot sem :D
Meg tudtok valamit arról a hírről hogy "órákkal a meccs előtt fenn volt az UEFA honlapján a végeredmény"? Szerintem egy akkora kacsa!
Sokan nem bírnak beletörődni abba hogy jobb volt a Barca.

Animált userbar használata itt tiltott, légyszíves vedd ki!
S.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.09. 21:52:11

MichaaBee írta:
bali 15 írta:Abidal miatt felesleges fellebbezni a piros visszavonásában nem tartom valószínűnek. Alves miatt viszont az UEFA-t be lehetne mószerolni ígéretszegés miatt. :D :D
Szerintem pont fordítva. Ha valakinek, akkor Abidalnak a lapját nyugodtan el lehetne törölni. Ép eszű ember el is törli. Látta mindenki tisztán és világosan, hogy semmit nem csinált Anelkával, amiért egyből ki keleltt volna állítani...
Alvés viszont sajnos tényleg rászolgált a lapra, szvsz neki nem törlik el. Viszont nagyon jó lenne, mert akkor Touré eredeti posztján, vkp-ként játszhatna és akkor jelentősen erősebbek lennénk a pálya közepén. Nincs az Carrick, aki megállítja Yayát. :D
Yaya Toure most az nekünk mint a Realnak anno Makelele. Nagyon fontos a középpályán.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.05.09. 21:40:37

bali 15 írta:Abidal miatt felesleges fellebbezni a piros visszavonásában nem tartom valószínűnek. Alves miatt viszont az UEFA-t be lehetne mószerolni ígéretszegés miatt. :D :D
Szerintem pont fordítva. Ha valakinek, akkor Abidalnak a lapját nyugodtan el lehetne törölni. Ép eszű ember el is törli. Látta mindenki tisztán és világosan, hogy semmit nem csinált Anelkával, amiért egyből ki keleltt volna állítani...
Alvés viszont sajnos tényleg rászolgált a lapra, szvsz neki nem törlik el. Viszont nagyon jó lenne, mert akkor Touré eredeti posztján, vkp-ként játszhatna és akkor jelentősen erősebbek lennénk a pálya közepén. Nincs az Carrick, aki megállítja Yayát. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.09. 21:32:37

Abidal miatt felesleges fellebbezni a piros visszavonásában nem tartom valószínűnek. Alves miatt viszont az UEFA-t be lehetne mószerolni ígéretszegés miatt. :D :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.05.09. 21:19:34

nemmindegy19 írta:A MU-nál fellebeztek Flecser pirosáért pedig egyértelmű volt. Mi miért nem fellebbezünk Abidal pirosa ellen. És akkor már csak egy jobbhátvéd kéne...

Ajánlom figyelmedbe, az eurobarca.hu nevű oldalt. Ott van a főoldalon. :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2009.05.09. 21:12:03

ozsimiki írta:
vagy milyen szitut akarsz tudni ezek után? vagy ezzel kapcsban...
hát csk azt h miért mondta mindenki h eltörlik a sárgákat...D:D:D
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
nemmindegy19
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.04.29. 16:37:13
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

2009.05.09. 21:10:33

A MU-nál fellebeztek Flecser pirosáért pedig egyértelmű volt. Mi miért nem fellebbezünk Abidal pirosa ellen. És akkor már csak egy jobbhátvéd kéne...
Real Madrid vs Barcelona 2-6
Lesz mit mesélnem az unokáimnak.

http://www.youtube.com/watch?v=rFcYws-m2KY
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.09. 21:08:58

XaviMessifan írta: elmondanátok h mi a szitu?:D:D
:shock: :D :twisted:

igen, az,h nem törlődnek, azaz Alves nem játszik eltiltás miatt...

vagy milyen szitut akarsz tudni ezek után? vagy ezzel kapcsban...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2009.05.09. 20:59:01

bojanfan írta:
XaviMessifan írta:nem ugy volt h a sárgákat eltörlik ha bejut a csapat a döntöbe? és csk akkor kell kihagyni vkinek a mecset ,ha pirosat kap?
kár megválaszolni mert eddig 26196-szer kérdeztétek meg, és még legalább 5767346-szor fogjátok, de azért leszünk papagájok, és újra leírjuk: nem törlődnek a lapok.
jolvan na:D
csak elég nehéz enyi oldalat végignézni...
elmondanátok h mi a szitu?:D:D
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.05.09. 20:37:18

XaviMessifan írta:nem ugy volt h a sárgákat eltörlik ha bejut a csapat a döntöbe? és csk akkor kell kihagyni vkinek a mecset ,ha pirosat kap?
kár megválaszolni mert eddig 26196-szer kérdeztétek meg, és még legalább 5767346-szor fogjátok, de azért leszünk papagájok, és újra leírjuk: nem törlődnek a lapok.
♥fcbarca.♥
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.05.09. 20:34:41

Tényleg, ilyenről én is hallottam, akkor Alvésnek fellebbezés nélkül játszania kell!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése