Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Legyen külön Barca Femeni topic?

Igen
5
45%
Nem, ez a topic is megfelel
6
55%
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.08.20. 09:37:48

alapvetöen nem volt ez rossz meccs.
a fiatalok helyenként nagyon laza
dolgokat müveltek,volt h csak pislogtam :wink:

az meg hogy nem nyertünk...
gyakran éreztem úgy,hogy azért nem gól a vége
egy-egy támadásnak, mert zlatannal akarták
megrugatni a srácok.

paxi
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2009.08.20. 08:55:10

Hello!
Én a 75. percig láttama meccset,de tiszta volt a kép!! az első félidőben még nem annyira de a másodikban már teljesen bunkerfoci volt a city részéről!!
A második félidőben jól játszottunk, csak a végen mindig valami hiba csúszott a gépezetbe!! Grat a city-nek szépen kivédekezték a meccset!!!
NEM VOLT SZERENCSÉNK!!:( :(
Sebaj, lesz ez még jobb is , mondjuk hétvégén!! :wink:
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 08:46:57

krokodil22 írta:
Xavinho írta:
Bestbarca írta:Xavinho!

Nem szabad ebből a meccsből bármilyen következtetést levonni!

Amúgy szerintem is ha lesérül Xavi és Ini akkor végünk! Egyiküket még tudnánk pótolni, nade kettőt! Fabregast meg hozzuk el padra? Mert ne férne be a kezdőbe az fix! El se jönne padozni szerintem, no meg nem kis luxus lenne!

Ibrának szerintem kb. 3-4 meccs kell beilleszkedni! Ahhoz képest, hogy kb. egy hete edz rendesen, és új csapatba van, új országban, le a kalappal! Egyébként meg ha nem tudunk kihúzni pár meccset, de akár 7-8 is, míg ibra belejön, akkor így is úgy is lehúzhatjuk a rolót! Azért Messi meg Henry meg tudja oldani! A real ellen Eto'o kb. semmit nem csinált, mégis 2-6! A világ legerősebb játékoskeretével rendelkezünk, ha a kezdőt nézzük, meg kell tudnunk oldani! Ráadásul szeritnem ha nem is fog menni ibrának az első pár meccsen, akkor is rúg 3-4 gólt, ő ilyen típusú!
Cesc-et nem csak padra hoztuk volna... rotáció?ismerős? sem Xavi sem Iniesta nem tudnak 100%-os teljesítménnyel 70 meccset lehozni...ha még a sérüléseket is hozzávesszük,mint rizikófaktort,akkor jövünk csak rá,h mennyire kellett volna ide Cesc... de nem kell egyetérteni... a szezon majd igazol :roll:

Ibra jó teljesítménye nélkül gyengébbek leszünk elöl. Itt nem csak a góllövésről,hanem a játékstílusról is szó van,be kell őt építeni a csapatba,de ez időt vesz igénybe,ami nagyon kevés van,ebbe belebukHATUNK(nem feltétlen fogunk).
Sajnos tegnap nem sikerült a helyzeteket gólra váltani. Nem hiszem, hogy végünk lenne Ini és Xavi nélkül. Sajnos nem a Barca napja volt.
Sziasztok!

Ez csak egy állomás volt a felkészülés útján! Nem láttam a meccset, de azt írtátok, és az összefoglalásban is azt olvastam, hogy volt helyzetünk bőven.:-), xavi nélkül is.
Azt gondolom, hogy nagyon jó lesz a Barca ebben az idényben is, nem fog kelleni Ibrának 8 meccs, ez a játékos zseni, igazi kedvenc lesz, ebben a közegben nem mehet el az agya! Viszont abban egyetértek, hogy a két kis Zsenink nélkül a középpályán azért nem az a Barca játéka, ami velük ellenállhatatlan. Egy európai elit csapat ellen szükség van rájuk, lehetőség szerint mindkettőjükre! Nagyon kíváncsi vagyok a szuperkupa visszavágójára és az ott mutatott játékra! Nem vagyok született Barca szimpatizáns, a Roni éra alatt már nekik szorítottam, és amikor elment azt hittem vége a show-nak, de a tavalyi évben szerelmes lettem a csapatba és azt mondtam ez a világ futballja! Pep tudja, mit csinál és remélem újra serleghalmozás lesz! Nem lesz könnyű, mert a szerencse a futballban elengedhetetlen rész a győzelemhez, de azért azt szokta megtalálni, aki tesz is érte valamit!:-)))
Összefoglalva, nagyon várom az idényt, mert teljesen függő lettem!!!!!
Hajrá Barca!!!
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.20. 06:50:13

Xavinho írta:
Bestbarca írta:Xavinho!

Nem szabad ebből a meccsből bármilyen következtetést levonni!

Amúgy szerintem is ha lesérül Xavi és Ini akkor végünk! Egyiküket még tudnánk pótolni, nade kettőt! Fabregast meg hozzuk el padra? Mert ne férne be a kezdőbe az fix! El se jönne padozni szerintem, no meg nem kis luxus lenne!

Ibrának szerintem kb. 3-4 meccs kell beilleszkedni! Ahhoz képest, hogy kb. egy hete edz rendesen, és új csapatba van, új országban, le a kalappal! Egyébként meg ha nem tudunk kihúzni pár meccset, de akár 7-8 is, míg ibra belejön, akkor így is úgy is lehúzhatjuk a rolót! Azért Messi meg Henry meg tudja oldani! A real ellen Eto'o kb. semmit nem csinált, mégis 2-6! A világ legerősebb játékoskeretével rendelkezünk, ha a kezdőt nézzük, meg kell tudnunk oldani! Ráadásul szeritnem ha nem is fog menni ibrának az első pár meccsen, akkor is rúg 3-4 gólt, ő ilyen típusú!
Cesc-et nem csak padra hoztuk volna... rotáció?ismerős? sem Xavi sem Iniesta nem tudnak 100%-os teljesítménnyel 70 meccset lehozni...ha még a sérüléseket is hozzávesszük,mint rizikófaktort,akkor jövünk csak rá,h mennyire kellett volna ide Cesc... de nem kell egyetérteni... a szezon majd igazol :roll:

Ibra jó teljesítménye nélkül gyengébbek leszünk elöl. Itt nem csak a góllövésről,hanem a játékstílusról is szó van,be kell őt építeni a csapatba,de ez időt vesz igénybe,ami nagyon kevés van,ebbe belebukHATUNK(nem feltétlen fogunk).
Sajnos tegnap nem sikerült a helyzeteket gólra váltani. Nem hiszem, hogy végünk lenne Ini és Xavi nélkül. Sajnos nem a Barca napja volt.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:00:32

Xavinho

Nagyon negatív vagy. A ma este látottak alapján nem éehetne okod károgni.... Fabregast biztos nem véletlen hogy nem hoztuk el. A vezetőség nem gondolom hogy rosszabbul tenné a dolgát, mint ahogy te. Szerintem a Tixi papa rendesen tud mindenről, és nem onnan tudja ahonnan mi. Ha van jó játékos akit érdemes leigazolni, és kell is nekónk, akkor le fogja....az utóbbi 5-6 évben nekem már ezt bebizonyította.
amadeus
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 12:06:10

2009.08.20. 00:55:55

Barca1988 írta:
amadeus írta:Jo lenne azert vasarnap egy ilyen felallasba latni a csapatot egy kicsit nyugottabb lennek!

------------------------V.V.-----------------------
---------------------------------------------------
-------------Puyol/----Pique/------
--Alves/---------------------Maxwell/---
---------------------------------------------------
----------------Yaya Toure/----------
--------Xavi/---------Iniesta/---------
---Messi/-----------------Titi/----
------------Ibrahimovic/---------------

Ini nem jáccik a bajnokság rajtjáig a sérülése miatt

akkor helyette keita!
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2009.08.20. 00:53:41

amadeus írta:Jo lenne azert vasarnap egy ilyen felallasba latni a csapatot egy kicsit nyugottabb lennek!

------------------------V.V.-----------------------
---------------------------------------------------
-------------Puyol/----Pique/------
--Alves/---------------------Maxwell/---
---------------------------------------------------
----------------Yaya Toure/----------
--------Xavi/---------Iniesta/---------
---Messi/-----------------Titi/----
------------Ibrahimovic/---------------

Ini nem jáccik a bajnokság rajtjáig a sérülése miatt
Messi a király!!!:)
amadeus
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 12:06:10

2009.08.20. 00:51:03

Jo lenne azert vasarnap egy ilyen felallasba latni a csapatot egy kicsit nyugottabb lennek!

------------------------V.V.-----------------------
---------------------------------------------------
-------------Puyol/----Pique/------
--Alves/---------------------Maxwell/---
---------------------------------------------------
----------------Yaya Toure/----------
--------Xavi/---------Iniesta/---------
---Messi/-----------------Titi/----
------------Ibrahimovic/---------------
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2009.08.20. 00:47:22

Ha nagyon gálázni akartunk volna akkor nem ilyen angol bukerfocis csapatot kellett volna hívni!!!! :D Valami luzerebb csapatott elvertünk volna lazán,még a fiatalokkal is! :lol: :D Ibrakadabra meg jó lesz,majd belejön,meg a rendes 11 játszik akkor nem lesz probléma! :D 8) Legjobbak vagyunk ez a lényeg :D :D
Messi a király!!!:)
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.08.20. 00:46:32

Bestbarca írta:Xavinho!

Nem szabad ebből a meccsből bármilyen következtetést levonni!

Amúgy szerintem is ha lesérül Xavi és Ini akkor végünk! Egyiküket még tudnánk pótolni, nade kettőt! Fabregast meg hozzuk el padra? Mert ne férne be a kezdőbe az fix! El se jönne padozni szerintem, no meg nem kis luxus lenne!

Ibrának szerintem kb. 3-4 meccs kell beilleszkedni! Ahhoz képest, hogy kb. egy hete edz rendesen, és új csapatba van, új országban, le a kalappal! Egyébként meg ha nem tudunk kihúzni pár meccset, de akár 7-8 is, míg ibra belejön, akkor így is úgy is lehúzhatjuk a rolót! Azért Messi meg Henry meg tudja oldani! A real ellen Eto'o kb. semmit nem csinált, mégis 2-6! A világ legerősebb játékoskeretével rendelkezünk, ha a kezdőt nézzük, meg kell tudnunk oldani! Ráadásul szeritnem ha nem is fog menni ibrának az első pár meccsen, akkor is rúg 3-4 gólt, ő ilyen típusú!
Cesc-et nem csak padra hoztuk volna... rotáció?ismerős? sem Xavi sem Iniesta nem tudnak 100%-os teljesítménnyel 70 meccset lehozni...ha még a sérüléseket is hozzávesszük,mint rizikófaktort,akkor jövünk csak rá,h mennyire kellett volna ide Cesc... de nem kell egyetérteni... a szezon majd igazol :roll:

Ibra jó teljesítménye nélkül gyengébbek leszünk elöl. Itt nem csak a góllövésről,hanem a játékstílusról is szó van,be kell őt építeni a csapatba,de ez időt vesz igénybe,ami nagyon kevés van,ebbe belebukHATUNK(nem feltétlen fogunk).
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 00:44:14

Bestbarca írta:
Rivaldo11 írta: A cityről csak annyit, hogy aki célfutballt jön játszani egy gálameccsre, az kiállítja magáról a szegénységi bizonyítványt. Hányinger.
Így van! Egy vicc! bunkerfocit játszani egy gálameccsen!!! Pffffffff

Nekem épp ezért tetszett meccse összképe. Egy erős angol bunkerfocis csapat ellen jó játékunk volt. Ráadásul annyi cserénk volt, hogy állandóan másnak kellett passzolni.

Ibra beállt végre, ezt valahogy nagyon vártam. A 2 szuperkupáénak örülnék nagyon, aztán a világkupa, aztán bajnokság aztán BL:) Ha pedig össszejön akkor a fiatalok nyerjék meg a upát, mert szerintem idén PEP teljsenen a fiataloknak adja.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 00:39:36

Erről a meccsről röviden annyit, hogy nekem sokáig úgy tűnt, hogy hiányzik mindenhonnan a kreativitás, nem igazán mentek folyamatosan a passzok, nem volt senki sem kiemelkedő egyedül sem, legalábbis nekem. Ami viszont tetszett az az utolsó kb 15 perc, ahol elöl nagyon szép passzok voltak, csak nem volt aki elérje őket, kreatív meglátások. Nem lesz itt baj, csak ne az utolsó 10 percben kezdjünk el játszani, mert akkor nem lesznek ilyen gálameccsek. :D
Dexter

2009.08.20. 00:39:08

Annak ellenére hogy kikaptunk, nem volt ez olyan rossz. A fiatalok nagyot játszottak, kíváncsi vagyok, hogy végül kik maradnak majd a felnőtt kerettel. Az első félidőben Yaya játéka hihetetlen volt. Labdákat szerzett az ellenfél térfelének a közepén, valamint szép megmozdulásai voltak.
A játék bíztató, a helyzetkihasználáson kellene még javítani.

Ja, és 3 kapufánk volt, mert az elsőben Jeffren is azt találta el, amikor elhúzott a jobb oldalon :)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.08.20. 00:38:14

Xavinho!

Nem szabad ebből a meccsből bármilyen következtetést levonni!

Amúgy szerintem is ha lesérül Xavi és Ini akkor végünk! Egyiküket még tudnánk pótolni, nade kettőt! Fabregast meg hozzuk el padra? Mert ne férne be a kezdőbe az fix! El se jönne padozni szerintem, no meg nem kis luxus lenne!

Ibrának szerintem kb. 3-4 meccs kell beilleszkedni! Ahhoz képest, hogy kb. egy hete edz rendesen, és új csapatba van, új országban, le a kalappal! Egyébként meg ha nem tudunk kihúzni pár meccset, de akár 7-8 is, míg ibra belejön, akkor így is úgy is lehúzhatjuk a rolót! Azért Messi meg Henry meg tudja oldani! A real ellen Eto'o kb. semmit nem csinált, mégis 2-6! A világ legerősebb játékoskeretével rendelkezünk, ha a kezdőt nézzük, meg kell tudnunk oldani! Ráadásul szeritnem ha nem is fog menni ibrának az első pár meccsen, akkor is rúg 3-4 gólt, ő ilyen típusú!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2009.08.20. 00:40:04-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 00:37:15

Annyira tipikus Barca meccs volt. VÉgig nálunk a labda, végig támadunk, jópár kapuralövéseink vannak, 2 kapufánk is, erre az ellenfélnek asszem 2-3 helyzete volt egész meccsa alatt, ugyanannyi kb mint ahányszor 30 méteres közelségbe kerültek a kapunkhoz, és gól. Azért jó kis meccs volt. Nem bánom hogy nem nyertünk, a földön kell maradnunk a 2 szuperkupa meccse előtt. Alves eddig a kapufakirály. Kész amit a kapufákkal művel:)

Az ifik nagyon megnyugtattak. Szerintem Assulin sem volt annyira rossz. Jeffren az előző meccsen is mutatott egy két akkora cselt, neki nagyon jó lesz majd a szélen, a vonalat nagyon kihasználja.

Ibrának most játszania kelll sokat. 5-10 meccse kell neki szerintem. Alapozást is többé-kevésbé kihagyta, és azért nem úgy töri magát az ember egy ilyen nem annyira fontos meccsen, egy frissen gyógyult kéztöréssel.

Maxwellel is meg vagyok elégedve, Gudjonsentől bőven technikásabb. Toure szerintem idén már felér a Védekező középpályások csúcsára, ha még eddig nem ért volna fel. Az a pali mindenhol ott van. Labdákat szerez, technikás is.

Szerintem igazolások nélkül is el lennénk. A fiatalok már bizonyítottak tavaly is, és azért egy kupáért küzdő Bilbao ellen és egy City ellen percenként változó csapatban is láthattuk hogy nem ügyetlenek. A kupát teljesen nekik adnám, és ha a bajnokság - BL -ben kell akkor is nyugodtan beállhatnak.
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2009.08.20. 00:36:16

Én csak a második félidőt láttam, előtte kötelező volt kiszurkolni a DVSC sikerét és leöblíteni egy-két sörrel. :) A Barca viszont nagyon tetszett a fiatalok hihetetlen jól dolgoznak, akarnak ebbe a katalán gárdába szeretnének bekerülni - ezért is nem szüksége Cesc sok-sok pénzért. Ibraval nem voltam elégedett, bár kíváncsi vagyok mikor leszek vele kibékülve, nem a kedvencem de szívesen megkövetem 8-9 hónap múlva. A Man.City jól igazolt, ezért jöttek összeszokni és kipróbálni magukat nem érheti szó őket akármilyen bunkerfociról beszélünk. Ebből kell megélnie a kicsi Manchesternek és idén eredményeket produkálnia, ha nem érnek BL-helyre a sejk eladja őket tevehajcsárnak. Úh. tisztelet az ellenfélnek és a saját csapatunknak is, hihetetlenül jók voltak ezzel a gárdával, nagyon sok helyen megirigyelnék ezt a csapatot - az alapembereink nélkül is simán jók lennénk a bajnokságban és a BL-ben is haladhatnánk, de azért kíváncsi vagyok a "nagyokra" és hajrá Ibra, bizonyíts (anno Henke mellett tudtam volna elképzelni - de azóta sokat fordult a világ) Més que un club!
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.20. 00:30:23

Nekem a mai meccsel egy nagy bajom volt.
Egyáltalán nem lehetett rajta érezni, hogy ez egy gálamérkőzés.
A Manchesteriek azt rúgták, aki eléjük került, na de mind1.

Ami a csapattal kapcsolatos.
Attól eltekintve,hogy kikapott a csapat, én nem vagyok csalódott.
A fitalok nagyon jól játszottak,aki nagyon tetszett, az Gai,Dos Santos,Jeffren.
A helyzetek megvoltak, 2kapufát is lőtt a csapat, szóval bóslakodni semmi ok, sok kötvetkeztetést nem szabad levonni, nagyon sok hiányzó volt , és nem is az eredmény volt a lényeg.

Ibrahimovic meg elsőre szerintem nem volt rossz. 2-3helyzete volt.
Ami zavart,hogy tényleg sétált,kocogott,de ez nem az én problémám, Pepnek kell vele elbeszélgetni,hogy mit vár tőle.
Véleményt nem alkotok különösebben róla,mert nem tudnék objektív maradni, nagyon vártam,hogy végre láthassam játszani.

A csapat összességében nem volt rossz, a City 1kontrából bevágott egy gólt, kész. Vasárnap viszont győzni kell Barcelonában. Ott már reményeim szerint láthatjuk Xavit is :)

Forca Barca!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.08.20. 00:28:14

Kikaptunk,pedig jobbak voltunk...ha a két kapufa közül 1 bemegy,mi győzünk a ráadásban,ebben szinte biztos vagyok.Ennek ellenére azért tanulságos volt a meccs több szempontból is.
1.Xavi és Iniesta nélkül nincs fazonja a játékunknak.Összjáték van,de nem olyan hatékony,mint az előbb említett két játékossal.Ha egyikük,netalán mindketten megsérülnek szezon közben,arra az egész idény rá fog menni,ez biztos.Mivel megfelelő helyettesre (Cesc) sajnáltuk a pénzt,így ebben az esetben csak magára haragudhatna a vezetőség.Remélem ez nem fog bekövetkezni.
2.Angol csapatok ellen meddő a mezőnyfölényünk.2004-2005-chelsea,2005-2006-igaz,hogy nyertünk,de ha del Horno-t nem állítják ki,akkor ki tudja mi lett volna, 2006-2007-liverpool,2007-2008-MU,2008-2009-a chelsea ellen fortuna keze is kellett a továbbjutáshoz,most meg kikaptunk a city-től. Egyszóval szurkolni kell,h csak angol ellenfelet ne kapjunk...
3.Ibra még nagyon távol van attól,hogy jó teljesítményre legyen képes.Legalább 2 hónapra szüksége lesz a beilleszkedéshez,és ha a Madrid begyűjti a pontjait,akkor idén ezen elúszhat a bajnoki címünk nagyon könnyen,sőt...Ezzel nem Ibrát akarom bántani,természetes,h idő kell a beilleszkedéshez,lsd.:Henry
4.A fiatalok közül egyedül Pedro az,akinek igazán hely járna az első keretben... a többiek éretlenek még és gyengék.Legfőképp Gai-val vagyok elégedetlen,mert ahhoz képest,ahogy sztárolják,egy hatamas 0 volt ma.Öncélú cselgép,passzolni alig passzol,akkor is rosszul,beadásairól ne is beszéljünk.Fejlődnie kell még sokat. Egyszóval kell még az a 2 igazolás,ha versenyképesek akarunk lenni idén.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.08.20. 00:28:09

Rivaldo11 írta: A cityről csak annyit, hogy aki célfutballt jön játszani egy gálameccsre, az kiállítja magáról a szegénységi bizonyítványt. Hányinger.
Így van! Egy vicc! bunkerfocit játszani egy gálameccsen!!! Pffffffff
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
krisz22
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.08.19. 10:13:32

2009.08.20. 00:27:52

Komolyan mondom majdnem kitéptem a hajam az a roh.....t kapufa nem hiszem el!!Minde1 jó lesz ez az ifik rohadt jól tolják még mindig nálunk vannak a legnagyobb tehetségek utánpótlásba!!NEm semmik
Barcelona szurkoló leszek még élek
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.08.20. 00:27:01

A fiatalok eszméletlen jók voltak, remélem Pedro és Jeffren mindenképp marad az A csapatban! A meccről annyit, hogy tényleg lehetett volna egy erősebb kezdőt kiállítani, mert ezt azért nyerni kellett volna! Egyébként mind1, max Pep-et egy kicsit megdorgálják, hogy hol volt a gála, ő meg megmutatja majd az atlethico ellen, hogy "tessék itt van"! :D :D :D 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2009.08.20. 00:28:40-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Nyitike8
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.07.24. 21:57:54

2009.08.20. 00:26:38

kamaj írta:Én azt mondom most a legjobb, hogy még mellémennek, csak az idény során menjenek be!!!
Ami fontos teljesen felesleges ebből a meccsből következtetést levonni sem a csapat játékára, sem a játékosokra, mivel még benne vagyunk a felkészülési időben. Ennél csak jobb jöhet és fog is jönni!!!!
Első félidő 35 perc: 75-25 :D

Teljes meccs : 65-35 ha jól emlékszem :D
"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!: )"
Avatar
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.07.09. 14:27:06

2009.08.20. 00:25:08

hátnemtom
gai ügyes jol mozog, de iszonyat gyengén passzol
ibran kb azt láttam mintha izgulna mint állat
nemtom
nemtom
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 00:25:08

A ma esti mérkőzés szerintem összességében nagyszerű része volt a felkészülésnek. Jó iramú, küzdelmes meccs volt. A fiatalok közül J.Dos Santos érett játéka mindenképp kiemelendő, de borzasztóan tetszett Thiago szemtelensége (és zseniális technikája), és Gai lendülete. Ők hárman nagyon nagyon jó benyomást tettek. A meccset elvesztettük, de ez nem lényeges. Amik számítanak, azok majd a tétmérkőzések lesznek.
Ibra bemutatkozott, de még nem az igazi, Messi néha túlcipelte a zsugát, de nem lesz itt probléma.
A cityről csak annyit, hogy aki célfutballt jön játszani egy gálameccsre, az kiállítja magáról a szegénységi bizonyítványt. Hányinger.
Rivaldo-A Legnagyobb.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.20. 00:24:56

Nem volt ez rossz, a vereség elkerülhető lett volna. Sok kapkodás és pontatlanság, azonban a küzdőszellem és az akarat megvolt. Nem értem azokat, akik túlzottan aggódnak, főleg Pep miatt, hogy miként fogja majd összeállítani később a kezdőt. No, mindegy.

Jelen pillanatban úgy érzem, mentálisan és fizikailag is kissé le vagyunk maradva ahhoz képest, amit vártam. Az első fordulókban állhat majd össze a későbbi úgymond "állandó2 kezdő, ez nem túl szerencsés, viszont csak szép sorjában. Nagyon bizakodó vagyok, sajnálom, hogy Gamper emlékét nem sikerült méltóan megünnepelni egy győzelemmel, de itt valóban nem az eredmény számított. Számomra nagy csalódás, hogy már lehetetlen úgy megrendezni egy Gamper Kupát, hogy érezni lehessen a régi presztízsét és nyugodtan lehessen ünnepelni az új idényt és Gampert egy nagyobb téttel bíró tornával.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Válasz küldése