Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Ndrew Barca
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.20. 23:29:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 23:36:10

Sziasztok /,most regeltem,Ronaldinho idejövetele óta vagyok fanatikus Barca szurkoló / Szerintem több rossz bírói döntés is született a meccsen, de a sors igazságos lesz és otthon 3-0 ra alázunk, és Ibra is lő egy gólt válaszul az inter "sportszerű" szurkolóinak.. kiváncsi vagyok mi is kifütyüljük-e Eto'o t..
Tot el camp, es un clam....
...BARCA!! BARCA!! BAAAARCA!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.04.20. 23:34:03

tudomka958 írta:azért aki a mai xavit dicséri az sokminden másra is képes...
Hát,ha rám gondolsz én nem dicsértem, de igen csak vakok vagytok, ha őt emelitek ki a rossz játékával (kollektíváról beszélek, nem konkrétan rólad). Már elég régóta mondogatom, hogy Xavi játéka elég erősen függ a társaktól, ez azért igencsak egyértelmű, ma kevés volt a mozgás, egyedül Alvest tudta kiugratni, amit párszor meg is tett. Egyébiránt pedig tette a mezőnyben a dolgát, a 90% körüli passzpontossággal,amire szinte csak ő képes. Zseniális meccshez kellett volna valaki, akinek zseniális gólpasszt adhat:) Mozgás nélkül nehéz. Nem állítom, hogy nem volt jobb meccse, csak azt, hogy ma nem igazán tudhattuk meg, hogy milyen formában van, mert a társak nagy része "cserbenhagyta őt"
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 23:33:08

Rivaldo11 írta:Szerintem holnaptól már a Xerez ellen derbivel kell foglalkozni, utána jöhet a visszavágó. Ha csak azt nézzük, hogy két gól kell-meg tudjuk csinálni.
Ami a játékot illeti, nagyon kellene Xavi mellé még egy olyan játékos, aki indítani tud. Ini hiánya óriási veszteség, ezért nem értem, miért nem Yaya kap lehetőséget, akinek szervezői "vénája" is van. Messire ráfér a pihi.
Hiszek a továbbjutásban. A Nou Campban nagyon hosszú lesz az a 90 perc az internek.
Egyetértek veled, szinte mindenben.

Talán annyiban kiegészíteném, hogy a Xerez ellen egy B csapattal állnék fel, ahol Xavi, Messi, sőt Pedro is pihenőt kapna (Ibrának meg jól jönne néhány meccs), ezért fel tudnánk készülni mind fejben, mind fizikailag a visszavágóra. A Xerezt így is úgy is ütni kell otthon.

Ami ellen nem lehet tenni, de óriási vérveszteség az Ini hiánya. Sajnos sokkal kevésbé vagyunk labda biztosak, nyugodtak, illetve kreatívak a középpályán és a támadásban. Átmenetileg én Busit raknám a helyére, aki elég jól tudna akár ott is szűrni és ő is elég jól meg tudja tartani a labdát adott helyzetben, meg egész kreatív, védekező középpályásnak meg Touré lenne a befutó, csak neki is össze kéne kapnia magát.

Meg kell majd küzdeni nagyon keményen a továbbjutásért még mind a két csapatnak. A Barcában benne van, hogy lő 4-t az Internek, de fordítva is lehet, az Inter nagyon erős lett tavaszra. Én bízok a csapatban, menni fog ez! Si! Si! Si! Vamos a Madrid! :twisted:
pedro7
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2008.05.17. 23:10:50

2010.04.20. 23:32:48

Nem a bíróval meg a vitatott esetekkel kellene foglalkozni.
Egy ilyen csapatnak mint a Barcelona a bírói tévedésekkel is simán hozni kellene egy ilyen meccset.
Miért nem tudta a csapat a saját játékát hozni és 70 percig alig jutott el a kapuig.
És hogy kaphatott 3 gólt ami elég ritka ráadásul egy ilyen Intertől.
Szerintem is simán verhető ez az Inter, otthon 2 góllal, akármennyire beáll védekezni.Csak ehhez normális csapat és támadó játék kell.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.04.20. 23:30:20

azért aki a mai xavit dicséri az sokminden másra is képes...
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.04.20. 23:29:03

Kluivertinho írta:Elég szomorú, hogy csak az utolsó 15 percben mutatott játékunk emlékeztetett az igazi Barcára. Volt 1-2 érdekes döntése a bírónak, de ettől nem is vártam többet. Pep is inkább Alvest tolja fel csatárnak, mintsem hogy behozza szegény Henryt, továbbá mindent elmond, hogy Piqué volt az egyik legveszélyesebb emberünk. Látszott, hogy nem csatárnak született...
Nem lesz egyszerű fordítani, de a teltház megint hatalmas lökést adhat.
Tippem a visszavágóra: 3-0
hat a jo Isten hallgassa meg a tipped Hajra barca meglehet csinalni ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.04.20. 23:28:23

Jó én akkor úgy kezdem hogy 1993 óta vagyok barca drukker, avéleményem pedig az hogy rettentőet hibázott abban gardiola hogy nem játszatta toure-t, egy olyan meccsen ahol kellett volna az a fizikai technikai szint amit ő képvisel, ugyanis számomra egyértelmü volt hogy milyen focit játszik majd az inter mert ezt tudják ehez értenek a legjobban. és ezen a meccsen bajban is volt valahol valjuk be nem tudtuk azt játszani, legalábbis úgy ahogy szoktuk a játékunkat. mihelyst odaértek vál a válba bajba voltunk sokszor és nem csak ebbe de ebbe nagyon jó toure, ráadásul keita helyett, mert nem értem mit tud az olyat amit a toure nem?? szerintem semmivel se többet, sőt még támadásban is jobbnak tartom toure egy az egy ellenibe!!! szóval nagyon neheztelek ezért gardiolára, mert ahol lehet ott igenis erö focit kellett volna eröltetni!!!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.20. 23:24:23

torrestoni írta:
Lionel85 írta:Mondhatom azt hogy túlságosan el lettek kényeztetve a szurkolók? Egy év édenkert után már mindenki a fellegekben érezte magát és amikor jön egy kisebb botlás, máris leszedik a keresztvizet mindenkiről. Tényleg fura dolog, mert más csapat a két kezét összetenné, hogy egymás után kétszer elődöntőzzön a BL-ben.
Azért itt jó néhányan szerintem alapvető elvárásnak érezzük, hogy a hozzáállás legalább olyan legyen, mint a túloldalon volt, még ha a játék nem is megy igazán. Legalábbis nem érzem, hogy orálisan ki kellene elégítenem Guardiolát, ha támadni küldi fel a csapatot, s megpróbál felkészíteni, vagy ha nem sikerül, mérkőzés közben alkalmazkodni az ellenfélhez több-kevesebb sikerrel, vagy Keitát, ha ad egy jó passzot, vagy Ibrahimovicsot, ha hasznára van némileg a csapatnak...

Ez egy nézőpont, nyilván nem elsősorban nekem szólt.
OFF: Toni, lécci gyere fel msn-re, ha van időd!
itt vagyok rejtettben!

az agresszív hsz-eket lécci mellőzzétek! én is NAGYON dühös vagyok, szomorú vagyok, de amennyiben jövőhéten a mostmár "istenimagasságokbaemelkedettzsozébandát" megütjük, akkor ismét MIÉNK A VILÁG!
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.04.20. 23:24:11

Dantes írta:Dave87: ezt mindannyian másképp látjuk...de szerintem összesen 1 db 11-esről maradt le az akkori ellenfél (ha emlékeim nem csalnak P.Sándor is így vélekedett - bár Ottó helyett szívesen hallgattam volnat)...de egyébként mindegy, mert itt van lehetőség javításra... és a sportszerűség megkívánja, hogy ne "q****-ra benézett 11-eseket" reklomáljon az inter, hanem hajtson fejet ellenünk, mert továbbra is azt gondolom, hogy ez az inter még (és ezzel senkit nem akarok megsérteni) mindíg 60 perces csapat, viszont nem szabad a MU hibájába esni... :wink:
Ezért is mondom, hogy lényegtelen. Másrészt pedig ma az Inter rúgott nekünk 3 gólt, és nem a spori. Agresszívan, önfeláldozóan küzdöttek és megérdemelték.
Lassan 10 éve szorítok a Barcának, de az elvakult szurkolókat soha nem értettem, még akkor sem, ha épp gránátvörös-kék fan az illető.
Nem értem,miért nem lehet szépen nyugtázni, hogy ma kikaptunk egy ezen a napon jobb csapattól, és lefeküdni aludni. Ez most nem neked szól Dantes, csak erre utaltam a Chelsea kontra bíró párhuzammal is.
Simán továbbjuthatunk ebből a párharcból, a két meccs ugyanis ég és föld lesz, minden összetevőjében!
Jó éjszakát!
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2010.04.20. 23:23:47

Elég szomorú, hogy csak az utolsó 15 percben mutatott játékunk emlékeztetett az igazi Barcára. Volt 1-2 érdekes döntése a bírónak, de ettől nem is vártam többet. Pep is inkább Alvest tolja fel csatárnak, mintsem hogy behozza szegény Henryt, továbbá mindent elmond, hogy Piqué volt az egyik legveszélyesebb emberünk. Látszott, hogy nem csatárnak született...
Nem lesz egyszerű fordítani, de a teltház megint hatalmas lökést adhat.
Tippem a visszavágóra: 3-0
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.04.20. 23:23:47

Megérdemelt Inter-győzelem. Azt nem mondanám, hogy lefociztak minket, egyszerűen csak brutálisan kihasználták az amatőr hibáinkat + a kétes szituációkból is jól jöttek ki. A vereséget nem fogom a bíróra, bár azt nem tudom, hogy honnan szalajtottak egy Inter-Barçára olyan sporit, akiről még soha nem hallottam (pedig nem ma kezdtem).

A helyzeteink megvoltak a végén, csak sajnos nem állandóan Piquének kellett volna odakerülnie. Alvesnek meg járna két pofon, mert már sorozatban a második meccsen műveli a hülyeségeit. Először agyatlanul kiállíttatja magát, majd gyakorlatilag odaajándékoz egy egyenlítőgólt az Internek, amivel sikerült is jól felhozni őket. A csodás beadásait most inkább hagyom.

Az Inter egy másodpercre se higgye el, hogy már továbbjutott, bár lehet, hogy mi pont azzal járnánk jól.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
xavee6
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.06.05. 12:58:55

2010.04.20. 23:23:45

Harmat gyengék voltunk ez az igazság. Sok értelme nincs a bírót emlegetni. Voltak véleményes ítéletei, de felesleges ezen rugózni. Visszavágón ruha! Ilyen hozzáállást várok mindenkitől. Aki nem hisz a csapatban az nem is Barca szurkoló. Nagyon várom a visszavágót, emlékezetes lesz!
Visca el Barca:)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.04.20. 23:23:36

torrestoni írta:
Kalap1988 írta: Sok mindenre lehet fogni a dolgot, tényleg botrányos volt a játékvezetés, de mi is, ahogy te írod Torrestoni Guardiolától Messiig mindenki benne volt. Ugyanakkor a vége felé feljavultunk és látom a kiutat az alagútból. Ha megvalósul a Nou Campban a küzdeni akarás, ha legalább úgy akarunk, ahogy az Inter ma és egy-két játékos jobb napot fog ki, akkor bőven van lehetőségünk. Ahogy Hajdú B-ék is mondták ez a Barcelona az egyike annak a kevés csapatnak, aki képes legyőzni az Intert 2-0ra, vagy többre.
Szó se róla, bármi megtörténhet, abszolúte nyitott kérdés még a továbbjutás.

Viszont úgy érzem hetek óta feleslegesen "vállalunk fel önmagunkhoz képest" alapvetően defenzív, öreguras futballt. Nyilvánvaló, hogy ebben fáradtság (különösképp Xavi és Messi részéről), mentális hullámvölgy és némi pech is benne van, de ma arcpirító volt, hogy akarásban és taktikailag mennyire megaláztak minket, mert ez azt hiszem kétségtelen.
Ez tény sajnos. Igazad van. Mondjuk én Xavit a mai meccsen nem láttam annyira rossznak, egész egyszerűen kevés volt a mozgás, egyedül Alvesnak tudott szép labdákat adni (pl a tizenhatoson belüli ziccerbe-hozó kiugratás, vagy sok keresztlabda is), aki viszont rendre arcpirítóan elrontotta a helyzeteket ( nem akarom Alvest megróni,de tényleg gyenge mostanában).Ergo szerintem még Xavi volt,akiben benne lett volna a jó meccs, ha akadnak társai. Ő rájuk van szorulva a játéka okán. Messi tényleg 0 volt akarásban. Ahogy Ibra is. Busquets és Keita nagyon lassan, pontatlanul és bután játszott. A védelemből pedig Puyol-Pique elfogadhatót nyújtott, illetve Maxvell, de hátul ő is bizonytalan volt (Abidal bejövetele nagyon látszott, szerintem ő jövőhéten kulcsfigura lehet a védekezésben, főként, ha Maicon játszik). Röviden ez a véleményem. Emellett Guardiola is követett el hibákat, Alvest és Keitát vagy Busquetset le kellett volna cserélni, még Abidal előtt és eggyel kevesebb vérbeli középpályással játszani (Bojant vagy Henryt hoztam volna be), Alves helyett pedig Militot. Majd az eggyel kevesebb középpályás dolgot megoldhatta volna az Abidal-Ibra cserével(Maxvell felmegy a középpályára), ami szerintem nem volt rossz húzás, mert Ibra csak lassította a játékot, szabálytalankodott, lesen volt. Míg Abidal megérkezésével szorítottuk be igazán az Intert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.04.20. 23:27:03-kor.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.04.20. 23:23:07

Az Inter védekezni jön a Nou Campba.Ami hihetetlenül rossz nekünk, mert láttuk mi volt most az utolsó 25 percben.És ezt fogják végig játszani jövő héten.A meccs elején nagyon jól jönne gól..

Ájj, mit meg nem adtam volna egy 3-2-re legalább.. :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2010.04.20. 23:23:07

A visszavágón 3-0 ide és köszi :-D Nem lesz itt gond, a hosszú hazaúton kiértékeli Pep ezt az eléggé halovány játékot és javítunk.. legalábbis remélem. Ezt a "bírót" meg egy megye 3as meccsen nem engedném vezetni nem hogy még, BL-ben, gondolom most egy jó portugál bor mellett beszélget mourinhoval.... pfff
Visca el Barca! Més que un club!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.04.20. 23:21:17

Lionel85 írta:Mondhatom azt hogy túlságosan el lettek kényeztetve a szurkolók? Egy év édenkert után már mindenki a fellegekben érezte magát és amikor jön egy kisebb botlás, máris leszedik a keresztvizet mindenkiről. Tényleg fura dolog, mert más csapat a két kezét összetenné, hogy egymás után kétszer elődöntőzzön a BL-ben.
Azért itt jó néhányan szerintem alapvető elvárásnak érezzük, hogy a hozzáállás legalább olyan legyen, mint a túloldalon volt, még ha a játék nem is megy igazán. Legalábbis nem érzem, hogy orálisan ki kellene elégítenem Guardiolát, ha támadni küldi fel a csapatot, s megpróbál felkészíteni, vagy ha nem sikerül, mérkőzés közben alkalmazkodni az ellenfélhez több-kevesebb sikerrel, vagy Keitát, ha ad egy jó passzot, vagy Ibrahimovicsot, ha hasznára van némileg a csapatnak...

Ez egy nézőpont, nyilván nem elsősorban nekem szólt.

Nem hiszem, hogy bele kellene menni elvi, meggyőződésbeli, világnézeti dolgokba.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 23:21:15

Szerintem holnaptól már a Xerez ellen derbivel kell foglalkozni, utána jöhet a visszavágó. Ha csak azt nézzük, hogy két gól kell-meg tudjuk csinálni.
Ami a játékot illeti, nagyon kellene Xavi mellé még egy olyan játékos, aki indítani tud. Ini hiánya óriási veszteség, ezért nem értem, miért nem Yaya kap lehetőséget, akinek szervezői "vénája" is van. Messire ráfér a pihi.
Hiszek a továbbjutásban. A Nou Campban nagyon hosszú lesz az a 90 perc az internek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.04.20. 23:22:01-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.04.20. 23:21:10

Szerintem kiverjük őket és ettől még nagyobb csapat leszünk a történelem könyvekben :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.20. 23:19:54

Robcsyy írta:azért érdemes megfigyelni, h ki azok, aki elkezdik szidni "szeretett" csapatuk játékosait. A triplázás következtében jócskán megnőtt a divatdrukkerek száma, akik egy rossz meccs után már elküldenének mindenkit. lehet gonosz vagyok, de szvsz jobb lenne vmi meghívásos vagy nem tom milyen rendszer, mert a fórum színvonala...
Ez jogos. Azért a divatdrukkerek mellett vannak igazi szurkolók is, akik egyszerűen egy vereség után nem a legszebben nyílvánulnak meg, ez még talán az életkorban keresendő.
Az hogy kéne egy rendszer a fórumra, már nekem is eszembe jutott, én is megemlítettem már, hogy kár hogy nem IQ és korfüggő a fórum, mert akkor tényleg nem jönne ide a selejt is fórumozni. :D
lowride írta:Igen összetenné a kezét. De mikor látod, hogy megvan bennük az a +, hogy megnyerjék Bl-t akkor már hiába jössz ezzel, mert nem elég!!
Erre csak azt tudom mondani, hogy ők is emberek, ők is hibázhatnak. Már sokszor elmondtam, hogy ez nem a FIFA10. Emellett igazad is van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2010.04.20. 23:22:03-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2010.04.20. 23:19:24

Robcsyy írta: azért érdemes megfigyelni, h ki azok, aki elkezdik szidni "szeretett" csapatuk játékosait. A triplázás következtében jócskán megnőtt a divatdrukkerek száma, akik egy rossz meccs után már elküldenének mindenkit. lehet gonosz vagyok, de szvsz jobb lenne vmi meghívásos vagy nem tom milyen rendszer, mert a fórum színvonala...
Egyetértek, lehet kritikákat megfogalmazni, de csak értelmesen, egy-egy vereség után is tisztában kell lenni azzal, hogy a játékosok is emberek és azzal is, hogy nem lesz mindig, minden évben öt kupa. Az ilyen "Pep mondjon le, meg X Y Z húzzon a ...csába, meg alibizik..." színvonalú hozzászólásokat illetően is kemény figyelmeztetéseket alkalmaznék(kitiltás, warn-olások).

A mai teljesítmény után is büszke vagyok a csapatra, akkor is az leszek,(még, ha kicsit dühös is), ha idén nem nyerünk semmit.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.04.20. 23:17:40

karika880616 írta:Óriási meccs volt. Igazából nem értem némely Barca drukker hozzáállását, még hátra van a visszavágó, és simán bennetek van hogy lehozzátok 2-0-ra a meccset.
HALA MADRID
Köszi a bizalmat, szerintem is benne van de nyilván ez azért nem lesz könnyű. Itt a fórumon a világvégehangulatot meg értem viszont nem tudom elfogadni. Túlságosan el voltunk kényeztetve az utobbi időben és emiatt habár a toleranciánknak nőnie kellett volna csapat, játékosok edző felé nem, hogy nem nőtt inkább csökkent elég egy két gyengébb mecs és borzasztó kritikákat kapnak egyesek.
A taktika kritizálása meg egyszerűen nevetséges. Nem Guardiola az első aki hátrányban védőt hozott be, ez nem új találmány (talán Crujf volt ezen a téren is újító) és bizony eredményes tud lenni, most is részben az volt. Meg nem is volt alternatíva. Bojan gyorsaságát, kiugrásait ilyen bezárt vdekezés ellen nem tudta volna kihasználni ha őt becseréli Pep valószínű többett vesztett volna vele, Henry meg nagyon nincs formában a számok sajnos magukért beszélnek.
A második félidő elején elkövettet a védelem néhány hibát ezt kihasználta az Inter de ezek a hibák javíthatók a visszavágóra.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.04.20. 23:13:39

Kalap1988 írta: Sok mindenre lehet fogni a dolgot, tényleg botrányos volt a játékvezetés, de mi is, ahogy te írod Torrestoni Guardiolától Messiig mindenki benne volt. Ugyanakkor a vége felé feljavultunk és látom a kiutat az alagútból. Ha megvalósul a Nou Campban a küzdeni akarás, ha legalább úgy akarunk, ahogy az Inter ma és egy-két játékos jobb napot fog ki, akkor bőven van lehetőségünk. Ahogy Hajdú B-ék is mondták ez a Barcelona az egyike annak a kevés csapatnak, aki képes legyőzni az Intert 2-0ra, vagy többre.
Szó se róla, bármi megtörténhet, abszolúte nyitott kérdés még a továbbjutás.

Viszont úgy érzem hetek óta feleslegesen "vállalunk fel önmagunkhoz képest" alapvetően defenzív, öreguras futballt. Nyilvánvaló, hogy ebben fáradtság (különösképp Xavi és Messi részéről), mentális hullámvölgy és némi pech is benne van, de ma arcpirító volt, hogy akarásban és taktikailag mennyire megaláztak minket, mert ez azt hiszem kétségtelen.

Ezt pedig csak megerősíti bennem, hogy egygólos előnyt követően szépen összeszedünk kétgólos hátrányt, koncepció nélkül, s aztán kitámadunk. Ekkor kell? Így kell? S akkor még nem említettem, hogy az Inter, mint aki jól végezte dolgát, már vígan védekezhetett, legalább annyira szorultak be, mint engedtek ki minket.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.04.20. 23:13:15

Lionel85 írta:Mondhatom azt hogy túlságosan el lettek kényeztetve a szurkolók? Egy év édenkert után már mindenki a fellegekben érezte magát és amikor jön egy kisebb botlás, máris leszedik a keresztvizet mindenkiről. Tényleg fura dolog, mert más csapat a két kezét összetenné, hogy egymás után kétszer elődöntőzzön a BL-ben.
azért érdemes megfigyelni, h ki azok, aki elkezdik szidni "szeretett" csapatuk játékosait. A triplázás következtében jócskán megnőtt a divatdrukkerek száma, akik egy rossz meccs után már elküldenének mindenkit. lehet gonosz vagyok, de szvsz jobb lenne vmi meghívásos vagy nem tom milyen rendszer, mert a fórum színvonala...
Avatar
lowride
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.09.05. 23:54:19
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Kolozsvár

2010.04.20. 23:13:09

Lionel85 írta:
bojankrkic27 írta:Üdv. mindenkinek!
Nem nagyon szoktam hozzászólni dolgokhoz... de rendszeresen olvasom a fórumot.. na most hozzátenném hogy pár hsz-en kifordult a gyomrom amit most olvastam..
1. Bíró ténykedése.. vannak vitatható dolgok de hozzátenném tavaly chelsea.. nah itt hagyjuk is abba a bírózást..
2. olyan buta hszek hogy kiestünk.. [auto_cenzúra] a védelem... alvest átadólistára.. ibra messi 0... kérdem én???? melyik csapat érdemli meg a töretlen bizalmat ha nem ez? alves játéka a tavalyi szezonban öröm volt.. stb. stb.. a lényeg hogy sokan szánalmasak mivel első olyan veresége a csapatnak ebben a szezonban ami nagy jelentőségre van a végkifejletre.. ma rosszul játszottunk ez van kész.. még nem dőlt el semmi csak nagyon megnehezítettük a helyzetünket.. én bízom a csapatban és ezt kérem mindenkitől.. a divatdrukkereknek meg viszlát!!
nah béke!
Mondhatom azt hogy túlságosan el lettek kényeztetve a szurkolók? Egy év édenkert után már mindenki a fellegekben érezte magát és amikor jön egy kisebb botlás, máris leszedik a keresztvizet mindenkiről. Tényleg fura dolog, mert más csapat a két kezét összetenné, hogy egymás után kétszer elődöntőzzön a BL-ben.
Igen összetenné a kezét. De mikor látod, hogy megvan bennük az a +, hogy megnyerjék Bl-t akkor már hiába jössz ezzel, mert nem elég!!
Egy Leo tízezer botlábúval felér.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2010.04.20. 23:13:04

Dave87: ezt mindannyian másképp látjuk...de szerintem összesen 1 db 11-esről maradt le az akkori ellenfél (ha emlékeim nem csalnak P.Sándor is így vélekedett - bár Ottó helyett szívesen hallgattam volnat)...de egyébként mindegy, mert itt van lehetőség javításra... és a sportszerűség megkívánja, hogy ne "q****-ra benézett 11-eseket" reklomáljon az inter, hanem hajtson fejet ellenünk, mert továbbra is azt gondolom, hogy ez az inter még (és ezzel senkit nem akarok megsérteni) mindíg 60 perces csapat, viszont nem szabad a MU hibájába esni... :wink:
Válasz küldése