Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.04.29. 20:04:31

Hogy őszinte legyek végig szorítottam hogy valahogy rúgjunk be még egy gólt de nem volt benne a csapatban a gól....az inter úgy védekezett hogy majd beszart....mi lett volna ha T.Mottát nem állítják ki?0-0?

A népművészeti cserépedény g***i reálos (+Újpestes :roll: )osztálytársam cinikusan "éltette a Barcát".Legszívesebben torkon rúgtam volna dühömben :oops: :oops:
Persze emlékeztettem a reál "nagy idei menetelésére" :) (Alcorcón,Lyon,El Clásicó,meg ilyenek)...de az nem gáz.....ááááá!!Csak az h a Barca 3-2-vel kiesett egy süninter ellen,miután halomra verte ellenfeleit. :oops:
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.29. 19:51:47

Ha még nem volt, egy elemzés a tegnapi meccsről:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... e-2026744/
Kép
Kép
Kép
Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2010.04.29. 19:32:32

Tudod mit..inkäbb ugy fogalmazok..ha ö kimarad tegnap,es helyette jön Bojan vagy akär meg TITI,akkor kb 50 %megnött volna az eselyünk..Nincs nekem bajom Ibräval,csak epp annyi,hogy igenis häträltatta a jätekunkat...mondd ha nincs igazam...nem csak a jätekäval...mit mondassz a viselkedesre?grimasz stb.....ääääääääää En nem tudom hol maradt a harcos,briliäns stb..Ibra...
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.04.29. 19:30:18

A tegnapi horror után csak annyit tudok mondani, hogy szerintem nézzünk előre!
Ha ez a keret, vagy egy kicsit megerősített keret fog tudni nekivágni a következő évi BL-sorozatnak, akkor ugyanúgy lesz esélyünk a végső sikerre, mint ahogyan most is!
A magot együtt tartva komoly csapatunk lesz jövőre is, egy-két poszton még a sérülések tolerálására igazolnunk nem ártana, de sokkal gyengébbek jövőre sem leszünk.
Ha Pep élvezni fogja a következő elnökünk jóindulatát, akkor a karmesteri pálca sem lesz rossz kezekben, szóval van ok a bizakodásra!
Ha most rojtosra tépjük a szánkat a tegnapi meccs miatt, akkor is higgadtan előre kell nézni!
Szeretnék jövőre is fotelkarfát fogni az izgalomtól a véghajrában, mint ahogyan az tegnap is megesett!
Ami pedig ezévben sikerült azt is meg kell becsülnünk nagyon!
Ez olyan nagycsapathullató BL-szezon, ezt kell szeretni!
A MU sem így tervezte, meg a Real sem!
Náluk azért még mindig többet nyújtottunk!
Ez biztasson minden idetévedő Barcás komámat!
Fel a fejjel! Majd ha megfizethetetlen lesz a kenyér, akkor sírjunk!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2010.04.29. 19:27:35

Meg annyit:Lehet hogy egy kicsit az egesz csapat nem ugy muzsikält tegnap ahogy kellett volna.Max az utolso 10 percben..De egy biztos,egy olyan emberre epiteni a tämadäsainkat mint ez a hitehagyott,unott Ibra...ääääääääääääAkärmilyen labdäkat adhat szerencsetlen Xavi neki...vagy akärki...amikor teljesen biztos hogy mikor hozzä kerül a labda,akkor ott vege a tämadäsunknak...ennyi...
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.04.29. 19:25:52

Barcaforever2626 írta:Sziasztok..Tegnaphoz kepest mostmär teljesen nyugodt vagyok..:)Es most megosztom veletek velemenyem.Tegnap amugy is sok hülyeseget irkältam dühömbe.Megmondom en mi a legföbb gond..Vagyis mmi volt tegnap is:IBRA.Es ezt nem azert irom mert mostanäban divattä vält szidni.A mäsik pedig Pep,hogy jätszatta.Ö mikor fent van meghal a tämado jätekunk..Elveszi Messitöl a helyet,nem csinäl semmit,äcsorog,labdäk mennek el rola,ällandoan lesen van,meg mindig szabälytalankodik..Lyukon bemozduläs,ember elvivese nälla szoba se jöhet..Ez hatalmas häträltatäs a tämadäsokban..Igy hogy akarunk nyerni??De amit tegnap csinält,az mindenen tultesz:Ällät simogatva,äcsorogva bämulni mikor kirugäs van..grimaszokat väg,meg teljesen ugy viselkedik mintha unnä..A foci golra jätszäk.Na most nekünk pont erre lett volna szüksegünk..De pep mivel jätszatta,elvette szemernyi eselyünket is a toväbbjutäshoz.Ott vannak a sikerre ehes fiatalok,de nem,nekünk egy olyan ember kellett inkäbb aki kevesebbet fut mint Valdes,meg utäl meg a pälyän is lenni..Akkor lett volna eselyünk,ha Messi legaläbb olyat focizik mint az arsenäl ellen..de ugye ö is csak ember,nem gep..Ha egyböl a fiatalokkal kezdünk+Messi..Szerintem mär a döntöben vagyunk.A vedelmünk szerintem tökeletes,ha senki nem serült,ha ini visszajön,ujra bivaly közeppälyänk lesz..De messi es a fiatal csatärok melle,kell egy igazi rutinos ambicioval teli jätekmester..Higgyetek el semmi baj nincs itt amugy..en szemely szerint megköszönöm Ibränak a kiesesünket...Pepet nem birälom,muszäly neki jätszatnia..Ennyi penzert amiert veve lett..tul nagy blamäzs lenne....ha nem azt tenne..csak ezen eluszott a cimvdes...mert ha nem ibra van,hanem mondjuk maradt volna Eto,akkor akärmilyen biroi hiba lehetett volna,a barcät semmi nem tudta volna megälitani a cimvedestöl....
Ezzel azt mondod h minden Ibra hibája....az is h az Inter beállt védekezni mint az állat????....Ezt én már úgy érzem h te rühelled Zlatant!
Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2010.04.29. 19:21:08

Sziasztok..Tegnaphoz kepest mostmär teljesen nyugodt vagyok..:)Es most megosztom veletek velemenyem.Tegnap amugy is sok hülyeseget irkältam dühömbe.Megmondom en mi a legföbb gond..Vagyis mmi volt tegnap is:IBRA.Es ezt nem azert irom mert mostanäban divattä vält szidni.A mäsik pedig Pep,hogy jätszatta.Ö mikor fent van meghal a tämado jätekunk..Elveszi Messitöl a helyet,nem csinäl semmit,äcsorog,labdäk mennek el rola,ällandoan lesen van,meg mindig szabälytalankodik..Lyukon bemozduläs,ember elvivese nälla szoba se jöhet..Ez hatalmas häträltatäs a tämadäsokban..Igy hogy akarunk nyerni??De amit tegnap csinält,az mindenen tultesz:Ällät simogatva,äcsorogva bämulni mikor kirugäs van..grimaszokat väg,meg teljesen ugy viselkedik mintha unnä..A foci golra jätszäk.Na most nekünk pont erre lett volna szüksegünk..De pep mivel jätszatta,elvette szemernyi eselyünket is a toväbbjutäshoz.Ott vannak a sikerre ehes fiatalok,de nem,nekünk egy olyan ember kellett inkäbb aki kevesebbet fut mint Valdes,meg utäl meg a pälyän is lenni..Akkor lett volna eselyünk,ha Messi legaläbb olyat focizik mint az arsenäl ellen..de ugye ö is csak ember,nem gep..Ha egyböl a fiatalokkal kezdünk+Messi..Szerintem mär a döntöben vagyunk.A vedelmünk szerintem tökeletes,ha senki nem serült,ha ini visszajön,ujra bivaly közeppälyänk lesz..De messi es a fiatal csatärok melle,kell egy igazi rutinos ambicioval teli jätekmester..Higgyetek el semmi baj nincs itt amugy..en szemely szerint megköszönöm Ibränak a kiesesünket...Pepet nem birälom,muszäly neki jätszatnia..Ennyi penzert amiert veve lett..tul nagy blamäzs lenne....ha nem azt tenne..csak ezen eluszott a cimvdes...mert ha nem ibra van,hanem mondjuk maradt volna Eto,akkor akärmilyen biroi hiba lehetett volna,a barcät semmi nem tudta volna megälitani a cimvedestöl....
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2010.04.29. 19:16:29

Nehéz írni a tegnapi meccsről. Jobb játékot vártam a Barcától, az Intertől meg nem ennyire bunkerfocit. Végülis az előzetesben 3 támadó szerepelt a vendégeknél, de úgy néz ki, hogy Eto'onak tökéletes az új, balhátvéd posztja :lol: Nálunk viszont kevés volt a mozgás, ha Messi elindult akkor a 3ik védő felrugta...
Azért érzem igazságtalannak az Inter továbbjutását, mert Milánoban 0-1nél mi is beállhattunk volna 10 védővel játszani... De a Barca nem ilyen. Hiába játszottunk szebb focit, most nem lett meg az eredménye.
Viszont továbbra is állítom: a Barcát csak a bírók tudják megverni :lol: :lol:
Üdv:
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2010.04.29. 19:03:14

Tobb dolog is idegesitett tegnap este. Most nem is a biro, meg a tetu inter jatek, hanem az hogy mikor Valdes kidobta a labdat valakinek akkor elkezdtek KOCOGNI, komolyan mondom hogy majd szet rugtam a tv-t hat nem hiszem el hogy emberelonyben, -2 hatranynal kocognak, Duhito volt latni ugy kellett volna 90 oercig mint ahogy a gol utan. Hat mar a kozonseg is futyult...

Meg hogy 17 meterrol ugy hogy szinte tiszta a kapu es Xavi lepaszolja nem pedig rarugja hat...

Persze ezen kivul a biro, az inter stb.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.04.29. 19:00:00

Szerintem nem kell semmit a bírókra fogni, egyszerűen csak nem volt szerencsénk velük. Az első meccsen igaz, hogy nagyon durván megfújták a hazai pályát, de komoly hiba csak a lesgól volt. Tegnap pedig pl Touré kezezését akár tovább is lehetett volna engedni, de nem tette, ami a mi szempontunkból megint csak balszerencse.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.29. 18:27:31

Érdekes adat, így is tovább lehet jutni:
http://yfrog.com/jbpasszj



Mihuval teljesen egyet kell értenem !


Az a 3-4 bírói tévedés elintézte a továbbjutást most.
Viszont tavaly a Chelsea elleni párharcot ha figyeljük, akkor ott is 2 eset volt legalább,amit be lehett volna fújni nekik.
Viszont ahogy Mihu mondja előtte meg ellenük estünk ki feltartás miatt,szóval az CSelziről ennyit... :)

Amit tavaly megkaptunk a sorstól,azt idén az Inter kapta. Csak tavaly azért utána szétvertük a címvédőt,mind1.

Bírói tévedés volt? igen. Elvgáta az utunkat a döntőig? igen
De tavaly a Chelsea járt így,mint mi most,úgyhogy "kölcsön kenyér visszajár".

Etőől függetlenül véleményem szerint,még így is ott volt a lehetőség a továbbjutásra.
1. meccsen Pique helyzete(i), tegnap Bojan ziccer.
Egyiküket sem hibáztatom,nem azért írtam!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.04.29. 18:09:57

Charlie írta:Abidal meghúzta a mezét, Drogba továbbment , Valdes kivetőtdött, Abidal lekopott róla, Drogba dobta magát. 15 ilyen dobálást csinált azon a meccsen, köze nem volt a tizihez. Touré labdát rúgta el először, igaz hátulról csúszva. Piqué kezezett az tuti, rárugták. Akár meg is adhatta volna. Eto'o pedig beleugrott a lövésbe háttal! és lapockán lőtte és a felkarját is érinthette talán.

Ilyen erővel megadható volt Milánóba a tizi nekünk. Számon kérhetnénk a 2. gólt és a 3.-t is, szabálytlan volt mindkettő.

Szóval, ha ott Londonba segítséggel mentünk tovább állítólag, és felemlegetik, akkor miért ne emlegethetnénk a bíráskodást ezekről a meccsekről? Nem igazán kedvezett nekünk. Ettől függetlenül én nem foglalkozom a bíróval. Hülye volt, kész, ez van.
C.
Nem arra gondolok, amikor Touré a labdát rúgta el először. Az tiszta sor. Hanem amikor futottak egymás mellett, és Yaya meglökte Anelkát, és a francia elesett. Eto'o-é meg...én felkarnak láttam, Te lapockának, ez van. Továbbjutottunk és iskolajátékkal megvertük az MU-t. 2004-2005-ben a Chelsea ellen a bíró ejtett ki minket mikor nem fújta be Carvalho feltartását Valdes ellen.

Én úgy voltam vele, hogy 3-4-et tévedett ellenünk a bíró ebben a párharcban, ennek kiesés lett az eredménye. Idáig nem reklamáltam, mert tavaly szerintem 3 tizit nem adtak meg ellenünk, idén ez kiegyenlítődött. Ezen túl viszont jogosan reklamálhatok és fogok is ha ellenünk tévednek a bírók a BL-ben.
Kép
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.04.29. 18:08:06

A tavalyi Barca sokkal jobb volt, mint a mostani.
Ezt be kell ismerni. Akkor volt 6 kreatív támadójátékosunk, most meg van 2!!
Tavaly ott volt Eto'o, Henry, Messi, Xavi, Iniesta és Yaya. Most meg csak Xavi és Messi maradt. Nagyon karcsú.
Óriási hiba volt idehozni Ibrát és Csigát. Most Henry és Yaya nem játszik folyamatosan, pedig tuti odatették volna magukat egész idényben. Iniesta folyamatosan sérült. Keita amióta visszajött a kupáról, megsérült és azóta nagyon gyenge teljesítményt nyújt. Alves árnyéka önmagának: elfelejtett beadni és sorban kapjuk a gólokat a helyéről, mert elfelejt visszamenni. Sergio sem mutat sok mindent, de ő még sokat fejlődhet. Bojan és Pedro is fog még fejlődni.
Sajnálom, hogy kiestünk tegnap. Nagyon akartak a fiúk, és ez görcsös, gyenge körbepasszolgatós támadófocit hozott.
Ha nem kapják össze magukat a srácok, el fog úszni a bajnokság is.
Bízok Pepben, hogy összerakja a csapatot. Bár sajnos eltaktikázta ezt a meccset.
Az, hogy az Inter továbbjutott tegnap, nem azt jelenti, hogy jobbak, csak annyit, hogy szerencsések voltak. Közelünkben nincsenek. Remélem, a Bayern jól megveri őket, ők sosem állnak be védekezni.
Hajrá BARCA!
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.04.29. 18:06:09

Charlie írta: Barcelonában nekünk is volt tizink amit nem kaptunk meg.
C.
Nem csak ott.
A Stamfordon a 4. percben Ballack kezezett..
De azt már mindenki elfelejti.. :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.04.29. 18:04:18

Abidal meghúzta a mezét, Drogba továbbment , Valdes kivetőtdött, Abidal lekopott róla, Drogba dobta magát. 15 ilyen dobálást csinált azon a meccsen, köze nem volt a tizihez. Touré labdát rúgta el először, igaz hátulról csúszva. Piqué kezezett az tuti, rárugták. Akár meg is adhatta volna. Eto'o pedig beleugrott a lövésbe háttal! és lapockán lőtte és a felkarját is érinthette talán.

Ilyen erővel megadható volt Milánóba a tizi nekünk. Számon kérhetnénk a 2. gólt és a 3.-t is, szabálytlan volt mindkettő.

Szóval, ha ott Londonba segítséggel mentünk tovább állítólag, és felemlegetik, akkor miért ne emlegethetnénk a bíráskodást ezekről a meccsekről? Nem igazán kedvezett nekünk. Ettől függetlenül én nem foglalkozom a bíróval. Hülye volt, kész, ez van.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.04.29. 17:30:49

Charlie írta:Nem 8 volt az 3? Melyik 3ról beszélsz Te? :lol: Egyet kérhetnek számon Piqué kezezésénél esetleg.
Barcelonában nekünk is volt tizink amit nem kaptunk meg.
C.
Meg lehetett volna adni azt, amikor Abidal hátulról fellökte Drogbát, vagy mikor Touré Anelkát billentette ki az egyensúlyából. Piqué kezezése ugye egyértelmű. És így utólag sokszor visszanézve, még Eto'o is kezezett az utolsó szögletnél, mert Ballack lövése ahogy eltalálta Samut, a keze hirtelen megrándult, kinyúlt előre. Az meg nem igazán természetes mozgás, az általában ütés hatására szokott történni. Úgyhogy ez 4, de 2 biztosan. A két kéz.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.04.29. 17:23:39

A rossz forma és a hülye felállás okozta ezt a kevésgólos összecsapást. (szerintem)
Nembaj hogy nem jutottunk tovább. Csak az idegesít de rohadtul hogy az összes mocsok madridista elkezdett pampogni miközben ők sehol se vannak. (Bocs...) Remélem ezek után megverjük a Villarealt meg az összes többi meccsünket.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.04.29. 17:06:10

Nem 8 volt az 3? Melyik 3ról beszélsz Te? :lol: Egyet kérhetnek számon Piqué kezezésénél esetleg.
Barcelonában nekünk is volt tizink amit nem kaptunk meg.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.04.29. 16:57:46

FtcSikiHun írta:Nem akarok kifogásokat keresni, de azért összegeznék:

Első meccs: 2 meg nem adott tizenegyes 1 lesgól, és 1 gól amelyet egy lerántás előzött meg

Második meccs: 1 meg nem adott gól

És még így is csak 1 góllal ment tovább az Inter :?

De ilyenkor kell megmutatni, hogy képesek vagyunk felállni, hétvégén ütni kell a Villarealt :wink:
Erre annyit mondok hogy tavaly London 3 meg nem adott 11-es a Chelsea-nek...kár a bíróra fogni azt, hogy kiestünk. Ahogy a Real-szurkoló keresztapám mondta tegnap: a Barca nincs rászorulva a bírói segítségre mert anélkül is meg tud nyerni egy meccset....kár a meg nem adott gólon bánkódni, mert kb annak a gólnak kellett volna lenni a 3.-nak vagy a 4.-nek, nem pedig a mindent eldöntőnek...
Kép
Higuaín
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.04.23. 21:11:17

2010.04.29. 16:53:11

Sajnos a Barcelonánál én abban látom a problémát amiért nem tudnak továbbjutni ,hogy nem egy totális támadófutballt játszanak ami nálam abból áll ,hogy kis rövid passzos játékok(ami megvan), beadásból gólok(ez nehéz a kis termetű támadó játékosaitok miatt kiv.: Ibra ) na és persze az átlövések amit nem nagyon látok amikor barca meccset nézek.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.04.29. 16:52:24

FtcSikiHun írta:Nem akarok kifogásokat keresni, de azért összegeznék:

Első meccs: 2 meg nem adott tizenegyes 1 lesgól, és 1 gól amelyet egy lerántás előzött meg

Második meccs: 1 meg nem adott gól

És még így is csak 1 góllal ment tovább az Inter :?

De ilyenkor kell megmutatni, hogy képesek vagyunk felállni, hétvégén ütni kell a Villarealt :wink:
Ha a Bayernt is hozzávesszük a Fio elleni lesgóljukkal, Platini büszke lehet magára h két ilyen csapat játssza döntőt a videóbíró be nem vezetésének évében :evil: :x
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.29. 16:50:02

baas11 írta:MAnU,Chelsea,Inter....remek védelmek, és mind ezt játszotta a Nou Camp-ba egyikre se volt ellenszerünk (0:0,0:0,1:0) se Eto'o-val se nélküle,hiába a 98.000 ezer drukker...ráadásul ez kétszer egyben a búcsút is jelentette ! Kqrva idegesítő ,és nem hiszem el h nem tudunk erre valamit kitalálni....és lehet mondani h antifoci meg minden,de be kell látni h viszont Manchesterben,Londonban és most Milano-ban is jobb volt a hazai csapat mint mi (otthon) !!!!
És ehhez vedd hozzá a 2006-os BL elődöntőnket a Milan ellen, ami szintén 0-0 lett (igaz h az nekünk akkor elég is volt). Tehát az utóbbi 5 év 4 hazai BL-elődöntőjén összesen egyetlen lesgólra futotta. Ez ilyen szinten szerintem óriási luxus.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.29. 16:47:54

Nem akarok kifogásokat keresni, de azért összegeznék:

Első meccs: 2 meg nem adott tizenegyes 1 lesgól, és 1 gól amelyet egy lerántás előzött meg

Második meccs: 1 meg nem adott gól

És még így is csak 1 góllal ment tovább az Inter :?

De ilyenkor kell megmutatni, hogy képesek vagyunk felállni, hétvégén ütni kell a Villarealt :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
DaVeman
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.03.15. 09:36:29
Tartózkodási hely: Sin City

2010.04.29. 16:42:29

Csalódott vagyok, de nem elégedetlen, a mutatott játék alapján sokkal jobban megérdemli a Barca a nagybetűs FOCIT játszó csapat titulusát. Kiestünk sajna, ismét elmarad a BLben a címvédés, tavaly se jött össze az MUnak, nagyon nehéz is, hiába jó a csapat. Bár most nagyon görcsösek voltak a srácok és a helyzetek kihasználása megint nem hozott eredményt.
Inkább a suttyó emberek akik most verik a seggüket a földhöz, azok húznak fel, mind neten mind személyesen, de már úgy tűnik vagyok olyan nagy, hogy az ilyen senkiháziak szintjére nem alacsonyodok le és küldöm el az ősi mesterséget űző édes anyukájukba.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.04.29. 16:41:59

Minden összejött(ellenünk), vagyis semmi....
Nevetséges UEFA
Nevetséges BÍRÓK
...
...
...
..és Szerencse is kell....
( és még igy is sikerülhető lett volna )

BUNDA az egész világ

Nem az a baj, hogy Ibrát idehozták(az hiba)
Hanem az, hogy nem ismerik be, hogy hiba volt ide hozni.!!!!
( és játszatják)
Válasz küldése