Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.02.08. 20:17:39

Rázáfunk a 3-4-3-ra...
Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.02.08. 20:15:17

Pinto - Puyol,Piqué,Abidal - Mascherano,Xavi,Thiago,Cesc - Alexis,Messi,Cuenca

Pad:Valdes,Alves,Adriano,Iniesta,JDS,Bartra,Tello


érdekes kezdő...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.08. 20:14:28

Pinto - Piqué, Puyol, Abidal - Xavi, Mascherano, Thiago - Messi, Cesc, Cuenca, Sánchez.

Nagyon kockázatos kezdő! Nem biztos, hogy én ezt bevállaltam volna. Szerencsére Pep az edző :D De ha megint szétszednek minket a balszélen...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.08. 13:57:34

Leomessi14 írta:
Lionel85 írta:A várható kezdőcsapatok estére:

Kép
Eleg durva a padunk... :roll: :shock:
Azért erre nem vennék mérget. Simán ott lehet Pedro és Iniesta is a padon. Az sem elképzelhetetlen, hogy Fabregas most csere lesz, mert mostanában nagyon sok meccsen játszott. Ezen sem lepődnék meg. Egyébként vmiért én is úgy érzem, hogy érdemes lenne egy Alexis-Messi-Tello 3-assal kezdeni. Sebességgel nem lenne gond egyáltalán. Hú, de jó lenne ma egy jó meccset látni, szép játékkal és természetesen továbbjutással.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.08. 13:52:22

én simán Telefont kezdetném Alexis helyett...

nagyon tetszett a játéka a Sociedad ellen! pont egy nappal korábban írtam a B-csapatban rejlő lehetőségekről, de ő meg sem fordult a fejemben, mint hosszútávú opció.
Igaz én Cuencáról sem vagyok olyan fene nagy véleménnyel, de Tello szerintem jobb nála: simán van olyan ügyes, nem is annyira nádszál (bár nem egy izomkolosszus, az tény) és tényleg nagyon gyors!
És szerintem a Valenciát Sánchez nélkül is verni kell! Nem a Denevéreket becsülöm le, csak számomra egyértelmű, hogy ez a meccs nem azon fog eldőlni, hogy ki kezd Messi és Cesc mellett elől...
De ha nem is ő kezd, akkor is kezdjen Cuenca szerintem. Ha Xavit és Alvest ki lehetett hagyni "büntetlenül" a Mestallában, akkor a még elvileg félig sérült Sanchez hiányában sem lehetne nagy gond...

Ha meg bedől az első félidőben ez a Tello/Cuenca-projekt, akkor jöhet Alexis, azt meglássuk
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2012.02.08. 13:49:38

Lionel85 írta:A várható kezdőcsapatok estére:

Kép
Eleg durva a padunk... :roll: :shock:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 13:26:13

Deus írta:Szval Alexis mégis kezdeni fog? :shock: a sérülései ellenére?
Azért várható kezdőcsapat a neve, mert vélhetően ez lesz a Sport.es szerint a kezdő tizenegy, de nem 100%. :) Szerintem egyébként is Messi középen játszik, a jobboldalt már rég volt szerepeltetve, igaz, nincs is neki kimondott posztja, mert mindenhol feltűnik a pályán. És azt sem gondolom, hogy Fábregas ennyire elől lenne. Én Tellót vagy Cuencát is megkockáztatom Alexis helyett. De mivel nagy a tét, elképzelhető, hogy a nem 100%-os chilei kezd.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.08. 13:17:21

Ismét egy nehéz meccsre van kilátás, pláne a jelenlegi formánkban. Kiütéses sikerre nem számíthatunk, de mindenképpen jó kis visszavágónak ígérkezik. A cél csakis a győzelem lehet! Ha meglesz esetleg a korai vezetés, bízom benne hogy tanulva a korábbi hibákból, nem fogunk visszaállni, és leereszteni, mert a Valencia minden alkalmat meg fog ragadni!

Stabil védelemre lesz szükség, a legapróbb bizonytalanság nélkül, és egy gördülékeny középpályára. Nagy megkönnyebbülés lesz Xavit ismét pályán látni. Mellette Mascherano és Thigao, elől pedig Messi, Fabregas plusz Cuenca vagy Tello! A védelem természetesen az alap négyes. Szerintem ez lenne a legjobb ma estére.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.02.08. 13:05:36

Mindegy milyen kezdővel, de tovább kell jutni. Nem akarom azt, hogy az utolsó percig izgulnunk kelljen, dőljön el a továbbjutás hamar.
Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.02.08. 12:45:11

Deus írta:Szval Alexis mégis kezdeni fog? :shock: a sérülései ellenére?
Közel sem biztos, ezek csak ilyen tippek általában a SPORT-tól. :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.08. 12:41:34

Szval Alexis mégis kezdeni fog? :shock: a sérülései ellenére?
KépKép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 12:04:59

A várható kezdőcsapatok estére:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.02.08. 11:33:17

Ütni kell a Valenciát. Csak a győzelem elfogadható számomra. Nagyon csalódott leszek, ha hazai pályán nem sikerül győzni ellenük. Ne felejtsük el, rövidesen a bajnokságban is játszunk velük! Verni kell őket, nincs mese. Hajrá! Visca el Barca!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.08. 11:06:10

Nagyon bízom a fiúkban, hogy győzni fognak ma, mert fogadtam rájuk. :D Még a 0-0 is elég lenne ugyan, de nyerjünk már hazai pályán! Messi javuló formát mutat, szerintem a hétvége után megint be fog találni, van egy ilyen érzésem. És persze bízom abban, hogy Pinto végre nem nyomja megint 200 környékére a vérnyomásom. :lol:
Kép
Kép
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.02.03. 12:26:20

AndrésGerardHernandez írta:Akkor úgy néz ki én látom másként a dolgokat. Xavi és Iniesta a tili-tolit játszotta, Fabre és Thiago (ezen a meccsen) pedig az egy-lendületből támadásokat. Nekem legalább is így jött le.

A Valencia pedig nem gusztustalanul játszott, hanem úgy ahogy szokott. Ők, amikor látom őket (nem csak a Barca ellen) mindig így játszanak. Kemények, néha túl lépnek a határvonalon, megmutatják ki az úr a Mestallaban. Azért ne feledjük, hogy miből kell ott is csapatot építeni. -Villa, -Mata, -P.Hernandez, -Joakin ( "Hoakín"). És azt se feledjük, hogy Banega honnan jött. Szerintem jól játszottak, ennyire futotta tőlük. A Bilbao sem szokott kíméletesebben játszani. Egyébként a Barcások se nagyon reklamálgattak, tehát erről ennyit.

Őszintén, azt hogy Pep milyen elsöprő fölényről beszél nem igazán értem, nekem adok-kapoknak tűnt. Nem tömörítettük a játékteret úgy ahogy szoktuk, rengeteg szabad terület volt, ahol az andalúzok nyargaltak is. De volt elég helye Masc-nak, Puyolnak és Abidalnak is, bár utóbbi ettől azért meg-meg illetődött, háromból kétszer el is adta zavartalanul a labdát.
Én nem hasonlítanám össze ezt a meccset a szokásosokkal, más rendszer volt, amolyan tipikus kupás adok-kapok.

Az meg hogy esélyük sem volt szokatlan nagy-mellényű kijelentés. Cuenca rendre fölakadt a védőkben, míg ugyanazon az oldalon Mattiö (vagy ki) többnyire lefutotta a rá eső, ált. két Barca védőt. Illetve jól támadtak le a fehérek. A bíróról alkotott véleményem is tartom, össze-vissza fújkált.
Pep egyáltalán nem beszélt elsöprő fölényről. Ő csupán annyit mondott, hogy itteni edzősködése alatt most okozta a legkevesebb gondott nekünk a Valencia a Mestalla-ban. Apró különbség:)
Amúgy valóban kicsit más felfogásban játszottunk, sokkal gyorsabbnak, ám ezzel együtt kicsit pontatlanabbnak is éreztem a játékunkat. Nem volt itt semmilyen elsöprő fölény egyik oldalról sem (talán a gyors, lendületes játék miatt érezhették ezt egyesek), viszont a helyzetek kialakítása nekünk sokkal könnyebben ment, míg a Valencia-nál most egyáltalán nem éreztem azt a nagyon lendületes középpályás játékot, mint amit az őszi bajnoki első félidejében mutattak. Sokkal jobban kontrolláltuk őket, nem nagyon tudták a saját játékukat játszani. Sajnos ezzel együtt sem tudtuk megverni őket, ami kicsit bosszantó, de az összképet tekintve jóval közelebb áltunk a győzelemhez, mint ők.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.02.03. 12:09:11

Chino írta:Abban azért teljesen igaza van Pep-nek, hogy a Vale szinte semmi veszélyt nem jelentett a kapura. A góljukon kívül talán egy nagyobb helyzetük volt, viszont egy kicsit komolyabb koncentrációval kitömhettük volna őket.

Remélem a visszavágón, teltház előtt gáláznak egyet a srácok, habár egy szoros meccsen vló továbbjutás után sem vágnám fel az ereimet.
Csak ebben az a probléma, hogy volt 2 helyzetük és 1et belőttek. Nekünk volt 2számjegyű helyzetünk, mi is 1 gólt lőttünk.
Engem az se érdekel ha undorító módon továbbjutunk 1 lesgóllal, mert akkor a Madrid röhöghet rajtunk...
Ezzel a gálával vigyáznék, Madrid ellen is úgy indult, aztán 1 hasonló eredménnyel mi esünk ki a Valencia ellen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7498
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.03. 11:11:15

Abban azért teljesen igaza van Pep-nek, hogy a Vale szinte semmi veszélyt nem jelentett a kapura. A góljukon kívül talán egy nagyobb helyzetük volt, viszont egy kicsit komolyabb koncentrációval kitömhettük volna őket.

Remélem a visszavágón, teltház előtt gáláznak egyet a srácok, habár egy szoros meccsen vló továbbjutás után sem vágnám fel az ereimet.
Forca Barca!!!!
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.02. 20:22:04

Akkor úgy néz ki én látom másként a dolgokat. Xavi és Iniesta a tili-tolit játszotta, Fabre és Thiago (ezen a meccsen) pedig az egy-lendületből támadásokat. Nekem legalább is így jött le.

A Valencia pedig nem gusztustalanul játszott, hanem úgy ahogy szokott. Ők, amikor látom őket (nem csak a Barca ellen) mindig így játszanak. Kemények, néha túl lépnek a határvonalon, megmutatják ki az úr a Mestallaban. Azért ne feledjük, hogy miből kell ott is csapatot építeni. -Villa, -Mata, -P.Hernandez, -Joakin ( "Hoakín"). És azt se feledjük, hogy Banega honnan jött. Szerintem jól játszottak, ennyire futotta tőlük. A Bilbao sem szokott kíméletesebben játszani. Egyébként a Barcások se nagyon reklamálgattak, tehát erről ennyit.

Őszintén, azt hogy Pep milyen elsöprő fölényről beszél nem igazán értem, nekem adok-kapoknak tűnt. Nem tömörítettük a játékteret úgy ahogy szoktuk, rengeteg szabad terület volt, ahol az andalúzok nyargaltak is. De volt elég helye Masc-nak, Puyolnak és Abidalnak is, bár utóbbi ettől azért meg-meg illetődött, háromból kétszer el is adta zavartalanul a labdát.
Én nem hasonlítanám össze ezt a meccset a szokásosokkal, más rendszer volt, amolyan tipikus kupás adok-kapok.

Az meg hogy esélyük sem volt szokatlan nagy-mellényű kijelentés. Cuenca rendre fölakadt a védőkben, míg ugyanazon az oldalon Mattiö (vagy ki) többnyire lefutotta a rá eső, ált. két Barca védőt. Illetve jól támadtak le a fehérek. A bíróról alkotott véleményem is tartom, össze-vissza fújkált.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.02.02. 16:15:36

...nagyjából vonalban...
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.02.02. 16:14:57

Az a Pinto kezezés a partjelző hibája is volt mondjuk 50 %-ban, mert ő állt mondjuk nagyjából, segítenie kellett volna a bírót (akinek term. le kellett volna fújnia). A bíróval nem volt semmi gond, jól vezette a meccset, ez a lapok, lefújt szabálytalanságok arányában is megmutatkozott.
Cuenca szerintem a csapat leggyengébbje volt (gyakorlatilag értékelhetetlen), már hamarabb le kellett volna hozni.
Fabr. valamit javult, de továbbra is lomha. Thiago 1-2 rövidebb időszakban jól játszott. Messi és Alexis is elég gyenge volt.
Busquets-Abidal-Puyol emelhető ki.
A meccse első 20-25 percében volt 1-2 védelmi megingás, de utána már a teljes pályán a meccs végéig uraltuk a dolgot.
Inkább a nehezen kibogozott labdákkal és dadogó akcióvezetéssel voltunk viszont elfoglalva.
A Valencia az első 10-15 percet leszámítva nagyon gyenge volt, sok favágással. Mindenki játszhat tőlük a visszavágón?

Még nagyon távol a serleggyűjtő forma....ugyanakkor ebben a szezonban még csak 1x kaptunk ki mennyi meccsen is?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.02. 15:50:46

AndrésGerardHernandez írta:Az első pillanattól látszódott, hogy a Barca most nem a tili-tolit akarja játszani, hanem a "normál" focit. Én személy szerint ilyet még nem láttam a Guardiola érában. Így aztán szerintem egy roppant érdekes mérkőzést láthattunk. Ez félig-meddig idegen terep volt. De úgy is mondhatnám, a Valencia játéka érvényesült, mi meg, meg sem próbáltuk a sajátunkat játszani. Ha ezt vesszük alapul, szerintem jól helytálltak a srácok.

A játékvezetés sajnos megint túl nagy szerepet vállalt magára. Az érthetetlenül ki nem állított Pinto eset után azt lehetne mondani látatlanban, hogy a katalánoknak fújt, de ez messze áll az igazságtól. Ilyen inkonzekvens játékvezetést még a spanyoloknál is ritkán látni. Össze-vissza fújkált, ugyanolyan helyzetnél egyszer megadta, fél perccel később nem.

Tulajdonképpen mindegy is, mert ennek ellenére egy jó elődöntő meccs volt, szerintem mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet. A Valencia többet gürizett, viszont kevesebb ziccere volt, a Barca meg ebben a játékban perpillanat ennyit tudott hozni.
Azért nem teljesen értek egyet. Előbb az egyszerűbbekkel kezdem. Először a bírói tévedésekre. Pintot ki kellett volna küldeni, de utáni tanári meccset láttunk. Nem igazán volt rossz döntése a bírónak. Aztán, akkor most jöhet a Valencia. Meglepően könnyen tudtuk semlegesíteni őket, de az egyetlen kidolgozott helyzetükből gól született. Ez a játék meg, amit játszottak vmi undorító. Amellett, hogy sztem egy nagyon jó meccset láttunk, sokkal jobb lett volna, ha nem 30 másodpercenként állt volna a játék, mert egyfolytában vkit lerántottak. És az a probléma, hogy ezt manapság minden csapat átveszi. Ami pedig minket illet az az, hogy egy rendkívül jól játszó Barcát láttunk tegnap, de az utóbbi idők helyzetkihasználásával. Messi, Alexis minden ziccert kihagytak, legalább 3-4 góllal haza kellett volna küldenünk őket. Még szerencsénk sincsen. Ami szembetűnő volt, hogy mennyire megváltozott a játékunk, hogy Thiago és Cesc kezdett. Vmi brutálisan jól tolták mindketten. Xavi és Ini, de az utóbbi időkben főleg Xavi rendre hátrafelé játszotta meg a labdát, míg ez a 2 úriember végig előrefelé játszott. Nagyon jó volt nézni. Emellett Cuenca, Puyol és Mascherano is nagyon nagyot játszottak. Összességében az eredmény jónak mondható, de abban a tudatban, hogy ennyi ziccert kihagytunk és eldönthettük volna a továbbjutást még1 nagyon kemény meccs vár ránk. Hiába a minimális előny én még nem vagyok olyan nagyon nyugodt...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.02. 12:04:56

Azért én egy kicsit más reakciókra számítottam, így leírom, hogy én mit láttam.

Az első pillanattól látszódott, hogy a Barca most nem a tili-tolit akarja játszani, hanem a "normál" focit. Én személy szerint ilyet még nem láttam a Guardiola érában (bár mostanában sajnos több meccset nem láttam, mint amennyit igen, így lehet, nekem ezért tűnt ki ez a dolog). Így aztán szerintem egy roppant érdekes mérkőzést láthattunk. Ez félig-meddig idegen terep volt. De úgy is mondhatnám, a Valencia játéka érvényesült, mi meg, meg sem próbáltuk a sajátunkat játszani. Ha ezt vesszük alapul, szerintem jól helytálltak a srácok.

A játékvezetés sajnos megint túl nagy szerepet vállalt magára. Az érthetetlenül ki nem állított Pinto eset után azt lehetne mondani látatlanban, hogy a katalánoknak fújt, de ez messze áll az igazságtól. Ilyen inkonzekvens játékvezetést még a spanyoloknál is ritkán látni. Össze-vissza fújkált, ugyanolyan helyzetnél egyszer megadta, fél perccel később nem.

Tulajdonképpen mindegy is, mert ennek ellenére egy jó elődöntő meccs volt, szerintem mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet. A Valencia többet gürizett, viszont kevesebb ziccere volt, a Barca meg ebben a játékban perpillanat ennyit tudott hozni.

Azért a végére egy-két momentum amiért megérheti megnézni annak aki nem látta:
- Puyol übermegakirály gólja
- Puyol különdíjat érdemlő dupla Zizu-s csele (a meccs legszebb pillanata)
- Fabrembó feje, bekötve messziről olyan volt, mint ha egy cserepes növénnyel a fején szaladozna
- Mr. Shakira a meccs legnagyobb lúzere megmozdulása, ráadásul duplán, amikor a második félidőben Valencia kontránál kétszer is elcsúszott a fűben. (kabaré jelenet, valaki majd igazán benyomhatná, ilyen GIF-ben :lol: )
- Messi ideges feje a tizi előtt (már akkor lehetett látni, hogy ez nem lesz így okés), majd az idióta nekifutása, s a megérdemelt eredménye
- a végére a Valencia lelkes játéka is szembe kell hogy tűnjön, a nem teljesen elvakultaknak, jól teljesítettek, annak tükrében, hogy ki volt az ellenfél

Remélem a visszavágó is legalább ilyen látványos és érdekes lesz, Barcelona továbbjutással.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.02.02. 11:58:34

A tegnapi eredmény arra mindenképpen jó, hogy vélhetően éberen tartja a csapatot és remélhetőleg nem lesznek olyan bealvások, mint a Real ellen. A mutatott játék biztató volt, a tegnapi harcos metalitást pedig át kellene menteni a bajnoki és BL meccsekre is, mert ez mindennél többet ér bizonyos helyzetekben. A kapu előtti töketlenkedés kicsit frusztráló, de lassan megszokom így január-február táján. Úgy látszik ilyenkor csak teszt-üzemmódban futnak a támadóink.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.02. 11:04:20

A meccset szinte egyáltalán nem tudtam nézni, csak a góloknál és legnagyobb helyzeteknél volt időm felnézni, de egy 1-1-es döntetlen nem rossz eredmény egyáltalán egy kemény Valencia ellen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7498
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.02. 11:01:41

Mikaos írta:Annyi történt, hogy a Valencia-nak volt 1 (talán 2?) kapura lövése és egyben helyzete is, azt kihasználták.
Míg mi nekünk nem sikerült legalább 3 darab, ordítóan nagy helyzetben bejuttatni a labdát a hálóba.

Szerintem a Valencia a legnagyobb ellenfelünk az egész spanyol bajnokságban, ők képesek megszorítani minket leginkább.
De felülmúltuk őket - sajnos csak játékban, nem eredményben.
Annyiban nem értek egyet, hogy szvsz nem a Valencia a legnagyobb ellenfelünk, hanem saját magunk. Olyan kidolgozott helyzeteket hagyunk ki, amiket ezek a játékosok korábban csukott szemmel bevertek. Talán a koncentrációval van egy kis gond, de nem izgulok nagyon a visszavágó miatt. Semmiképp nem kárhoztatom a csapatot, mert összességében jó teljesítményt nyújtottak. Azért egy Xavi-Ini nélküli középpályával is uraltuk a meccset, Thiagoval szemben kicsit nagyok az elvárások. Még nem tudja úgy irányítani a csapatot és olyan gyilkos passzokat adni mint Xavi, de voltak bíztató megmozdulásai. Összességében nem lehet panasz a csapatra, Messi egy kicsit enervált volt, de belefér, még így is gólokkal kellett volna nyerni, a Valencia-nak a gólon kívül pedig nem igazán emlékszem helyzetére.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése