Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.28. 21:07:58

Messi-Ini írta:Elől Messi és Pedro alap,mellettük én Villat kezdetném,hiszen bár nincs 100%-os állapotban,azért 70-80 percet nyomott a Gamperen és játszott már 2 bajnokin is csereként,így bár ezen a meccsen azért nagyobb lesz az iram,szerintem bírhat egy 60-65 percet,amikor pedig jöhetne a helyére Sanchez,aki az addigra már a fülén keresztül lélegző Arbeloat oda-vissza etetné :D
Nem akarlak megsérteni előre mondom, de te megőrültél???? :shock: :shock: :shock: Villat a kezdőbe egy Madrid ellen? Szerintem az első 10 percben úgy szétrúgnák hogy nem fél évet kell kihagynia hanem az egész karrierje véget érhet. Villa maradjon csak a padon és kezdjen Sanchez.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.28. 20:58:49

Na szóval :D
Már nagyon várom a holnapi meccset,bár az elmúlt években rendezett töménytelen klasszikus miatt egy ideig valahogy kiveszett belőlem az a régi "varázs",amit egy ilyen meccs elött éreztem,de múlthéten,talán a kicsit keserű tavalyi idény miatt újra éreztem ezt,aminek kimondottan tudtam örülni :lol: Most már 1 nappal a meccs elött nagyon pörgök,elképesztően várom a meccset :D


A kezdőt illetően csak annyit jegyeznék meg,hogy én Valdest a keretbe sem raknám,a helyére jöhetne Pinto :lol: :twisted:
A védelem a múlthéten tökéletes volt,most is azt a négyest várom.A középpálya adott,remélem Song holnap debütálhat végre,és beállhat a végén pár percre legalább.
Elől Messi és Pedro alap,mellettük én Villat kezdetném,hiszen bár nincs 100%-os állapotban,azért 70-80 percet nyomott a Gamperen és játszott már 2 bajnokin is csereként,így bár ezen a meccsen azért nagyobb lesz az iram,szerintem bírhat egy 60-65 percet,amikor pedig jöhetne a helyére Sanchez,aki az addigra már a fülén keresztül lélegző Arbeloat oda-vissza etetné :D

Szóval egy a lényeg :D nekem jó előérzetem van a meccsel kapcsolatban,ha nem követünk el ismét amatőr hibákat,akkor szerintem akár sima is lehet a meccs,az én tippem 1:3,a gólszerzők pedig: Higuain ill.: Messi,Villa,Iniesta
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.28. 16:21:14

Bemelegítésnek, ráhangolódásnak nem rossz a holnapi klasszikus előtt: http://www.youtube.com/watch?v=77igPno6 ... re=g-all-c
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2012.08.28. 15:35:02

holnap lerendezzük a madridot és senkit sem fog érdekelni hogy ki mit mond mert a BARCA jobb mint a mariska rinyával!!! 8) :twisted:

Visca el Cataluna
VISCA EL BARCA
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2012.08.24. 20:10:10

Zsazsa Jr írta:pláne, hogy csak a 2. félidőben kezdtünk focizni[/b]
Utólag is bocsi, dobtam egy mailt a klubnak, hogy fél 12-re tudok haza érni és ennek tudható be ez a visszafogottabb foci az 1. ben. Tényleg bocsi.
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.24. 20:04:17

Mihu írta:
S.Agüero írta: Hagyjad, azt nem vette észre. :D

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5357_n.jpg
Egyébként ez a kép is fake :wink:
Sztem is fake a kép, egyébként itt az igazi kép:

http://imgon.net/di-RIYD.jpg
KépKép
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.08.24. 19:59:15

Megmondom őszintén, h a 2. félidő elkezdésénél bontottam az 5. söröm, de ilyen "nos, nem vagyok elégedetlen, de nem is tetszett maradéktalanul a meccs, pláne, hogy csak a 2. félidőben kezdtünk focizni( meg is lett az eredménye, megszereztük a vezetést!!)" részre nem emlékszem, akárh is próbálom feleleveníti, de nekem úgy rémlik, h szögletből lett a gól nem pedig azért, mert a rejál folyton támadott volna :lol: :lol: :lol: Végülis mind1, ezek a habfehér makákók hadd vigasztalják magukat azzal, h egy lesgóllal nyertünk és ha akarták volna akkor még nyernek is simán(ezek a kijelentések rejálos véleményekből vannak) :twisted:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 15:40:50

Nem mondtam, hogy fake, vagy nem fake, csak belinkeltem. :D

Na mindegy, ide-oda ment a tévedés.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.24. 15:34:40

S.Agüero írta:
Mihu írta:Mourinho szerint óriási hiba volt, hogy a partjelző nem vett észre egy kb 5 centis lest...mert én továbbra is tartom azt, hogy ez csak a Real szurkolóknak volt les. Aki nem a Madridnak szurkolt tegnap, és nézte a meccset, azoknak mindnek egy vonal...Na már most, ha ez szerinte óriási hiba volt, akkor nem értem, hogy hol voltak ezek a mondatok, amikor 3-1-re győzött az Interrel a San Siro-ban, és Milito legalább 1 méteres lesről fejelt gólt :?: :?: :?:
Hagyjad, azt nem vette észre. :D

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5357_n.jpg
Jaj Matyi, ezt remélem nem gondoltad komolyan :D Nemtudom emlékszel-e a Barca, Bilbao-nak rúgott góljára, mikor a MARCA emberei egész egyszerűen eltűntették a képről a leghátsó b.aszk védőt... :D Egyébként ez a kép is fake :wink:
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.24. 15:23:59

ez a kép sem ér sokat, mert nem a láb számít, hanem ez esetben a fej.
de mindegy is, albiol pályán maradt végig, meg a 2. tizigyanús eset az szerintem inkább tizi, mint nem.
szóval fújkált ez mindenfélét.

viszont jó lenne már egy bírói hibáktól mentes meccs.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 15:17:49

Mihu írta:Mourinho szerint óriási hiba volt, hogy a partjelző nem vett észre egy kb 5 centis lest...mert én továbbra is tartom azt, hogy ez csak a Real szurkolóknak volt les. Aki nem a Madridnak szurkolt tegnap, és nézte a meccset, azoknak mindnek egy vonal...Na már most, ha ez szerinte óriási hiba volt, akkor nem értem, hogy hol voltak ezek a mondatok, amikor 3-1-re győzött az Interrel a San Siro-ban, és Milito legalább 1 méteres lesről fejelt gólt :?: :?: :?:
Hagyjad, azt nem vette észre. :D

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5357_n.jpg
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.24. 14:56:50

Mourinho szerint óriási hiba volt, hogy a partjelző nem vett észre egy kb 5 centis lest...mert én továbbra is tartom azt, hogy ez csak a Real szurkolóknak volt les. Aki nem a Madridnak szurkolt tegnap, és nézte a meccset, azoknak mindnek egy vonal...Na már most, ha ez szerinte óriási hiba volt, akkor nem értem, hogy hol voltak ezek a mondatok, amikor 3-1-re győzött az Interrel a San Siro-ban, és Milito legalább 1 méteres lesről fejelt gólt :?: :?: :?:
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.24. 14:44:05

szerintem remek egyéni teljesítményeket láthattunk, a bíró és a szerencse tartotta meccsben a madridot. ami kicsit bosszantó, hogy ilyen szembe szélben is ott volt leo lábában a meccslabda...nem lesz itt semmi probléma, kettős győzelemmel megszerzik a kupát a srácok. így legalább a bernabeuban is győzni fogunk, nem adunk egy újabb alamizsna döntetlent, amivel kozmetikázhatják az egymás elleni eredményeket.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2012.08.24. 12:29:35

Első félidőben minimum egy gólt kellett volna rúgnunk, a real sehol nem volt. Második félidőben kicsit jobban játszottak, de aztán beindult a henger nálunk, 3-1nél teljesen szétestek, jönnie kellett volna a 4.gólnak, erre Valdes mester felhozta őket, minket le...

Ettől függetlenül nagyon jól játszott a csapat, Sanchez viszont nagyon kilógott, Fabregast hiányoltam márcsak a Messivel való összhang miatt is. Iniesta hatalmasat nyomatott, isteni volt , busquets hasonlóan, Pique kezd a régi lenni, felfutásait pedig nagyon killerek :D
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2012.08.24. 11:23:01

jobban játszott a Barca több góllal is nyerhettek volna. sajnos két elkerülhető gólt kaptunk. Valdes produkciójára no comment. egy ilyen kapus ennyi meccsel a háta mögött ilyen kapitális baromságot csinál. nem ártana szétnézni kapus poszton.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.24. 11:02:21

Zsazsa Jr írta:muhaha :lol:

"Mourinho kitért a játékvezetésre is, nevezetesen egy esetre, amikor 1–0-s vezetésüknél Pedro egyenlített. A portugál szakember szerint Carlos Clos Gomez játékvezető és segítője nagyot tévedett, mert ez les volt. Erre Vilanova is kitért, mondván: tudta, hogy Mourinho a bírókra fogja majd a vereséget, az ő véleménye szerint az andalúziai játékvezető remekül dirigálta az összecsapást."

Tito válasza annyira szép és igaz :lol: :lol: :lol:
"Nem akarom kritizálni a mérkőzés fontos döntéseit. Megpróbálok nem túl kritikus lenni a szezon során."

Ezt is hozzátette Mou. Hát kíváncsi leszek hogy sikerül.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.08.24. 10:52:02

muhaha :lol:

"Mourinho kitért a játékvezetésre is, nevezetesen egy esetre, amikor 1–0-s vezetésüknél Pedro egyenlített. A portugál szakember szerint Carlos Clos Gomez játékvezető és segítője nagyot tévedett, mert ez les volt. Erre Vilanova is kitért, mondván: tudta, hogy Mourinho a bírókra fogja majd a vereséget, az ő véleménye szerint az andalúziai játékvezető remekül dirigálta az összecsapást."

Tito válasza annyira szép és igaz :lol: :lol: :lol:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.24. 10:18:13

3-1 mennyivel kedvezőbb lett volna, így az 1-0 és 2-1 is madridéknak kedvez. Kemény meccs várható, ha megakarjuk nyerni a meccset, akkor rúgni kell minimum 2gólt mint tettük azt tavaly is. Adódó helyzeteinket ki kell használni és akkor nem lehet gond.

Roppantul zavart tegnap az első félidőben, hogy 40 méterre állt az első emberünk a kaputól és ott cicáztunk madridékkal. Egyszerűen nem haladtunk előre. Messi keveset vállalt az első félidőben, igaz Mou-nál elsődleges feladat az ő kikapcsolása. Általában ketten rontanak rá és egy harmadik ember elgázolja hátulról a biztonság kedvéért.

Pár vicces momentumot felfedeztem tegnap, Ramos bárkit legázol a 16oson belül akkor egy fél másodpercen belül már ordít rá, hogy ne színészkedjen, ráncigálja, hogy álljon fel és lapot reklamál neki színészkedésért. Tegnap így tett a tizenegyesnél is, hátha megússzák plusz előtte a vitatható esetnél is.

Roncikán röhögtem a legnagyobbat akkor is. Egész meccsen nem csinál semmit, ajándékozunk egy gólt neki erre csendre inti, nyugtatja a népet plusz ehhez társul egy JAJDENAGYCSÁSZÁR vagyok tekintet gólöröm közben. 3-1nél fellökte Messit (vállal állítólag), igaz, hogy a könyöke a bordái között voltak Messinek. Elkezdett reklamálni azzal a szokásos buta arckifejezésével és veregette a vállát mint egy óvodás. (arról a veregetésről egy jó kis gifet csinálhatna valaki)

Tegnapi meccs legnagyobb pozitívuma, azonkívül, hogy megint elvertük a madridot, hogy Tito jól mutatkozott be. Úgy gondolom, hogy ez a meccs Peppel se lett volna más.

Pár érdekesség:

"Mourinho's record as coach in 11 games against Barcelona at the Camp Nou: 1W - 4D - 6L"

Bernabeu-beli eredmények az utóbbi évekből:

6-2 ide, 2-0 ide, 1-1, 2-0 ide, 2-2, 3-1 ide, 2-1 ide.

Remélem, hogy behúzzuk ezt a kupát !
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.24. 03:24:43

Lehetett volna nagyobb arányú győzelem, de a védelem nem volt a helyzet magaslatán, így már a győzelemnek is örülök.

Helyzetkihasználás nem veredeste az eget, mint a Sociedad ellen, ez lett az eredménye.

Ettől függetlenül nem aggódok, x-re jók leszünk minimum Madridban, főleg ha az elkerülhető dolgokat, ténylegesen elkerüljük...

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 02:23:43

A meccs után kissé csalódottan álltam fel a kényelmes fotelemből. Ezen a meccsen 3-4 góllal jobbak voltunk a Realnál. Sajnos nem sikerült kihasználni a helyzeteket, plusz buta gólokat kaptunk. Ettől függetlenül, szerintem a visszavágón is megverjük őket, 1 góllal!
Első gólról nagyon lemaradt Busquets. CR amúgy ezen kívül csinált valami mást a meccsen? :D Sajnos mostanában egyre jobban szeret gólokat rúgni úgy Klasszikuson, hogy mást nem nagyon csinál. :? :D
Pedro gólja úgy kellett, mint egy falat kenyér! Ha nem egyenlítünk hamar, szerintem görcsössé váltunk volna a végére, és lehet, hogy nem is sikerült volna nyerünk. Reméljük folytatja a jó sorozatát a Real ellen! :D
Bíró az sokszor nem volt a helyzet magaslatán. Albiolt még most sem fogtam fel... Hogy maradt a pályán? 3 sárgát kellett volna neki kiosztani. Partjelző Pedro gólját rendesen benézte, szerintem, ha kicsit is, de lesen volt. Bocsássuk meg ezt neki. :D Alexis két tizigyanús esetéből az egyiket bőven meg lehetett volna adni, talán inkább a másodikat, de nem akarom a bírókra fogni! Amit viszont befújtak, egyértelmű volt! Hálistennek Messi belőtte, bár nem tettem volna rá a nyakam! :D
Iniesta elképesztő jól játszott, az a gólpassza Xavinak élményszámba ment! Xavit egyébként nem éreztem ma olyan labdabiztosnak mezőnyben, ziccert mondjuk belőtte, ahogyan kell!
Na és akkor...
Messinek is illet volna belőnie a végén a helyzetet, ha az bemegy 4-1, és nem 3-2...
Kár, hogy nem játszott nagyon jól, meccs elején is volt egy lövőhelyzete, ami mellément.

Összességében az utolsó gólunk miatt vagyok kicsit csalódott, mert így megadtuk a lehetőséget a Madridnak, hogy megnyerjék a kupát!
Még egyszer mondom, szerintem azért verjük őket idegenben is 1 góllal!
:wink:

Visca!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.08.24. 01:11:30

akkor én is

+: iniesta (mom), piqué, pedro, busquets, mascherano
-: valdes, alexis

a két szélsővédőnket simán a jobbak közé venném a közvélekedéssel ellentétben. támadásban igazából csak azért voltak ott, hogy plusz egy ember legyen, de a védekezésben nagyon szépen megoldotta mind alves, mind adriano a real egyik legveszélyesebb részét. ezen a meccsen kellett most biztonsági foci nekik.

alexist coentrao megette, teljesen, nem sokat ért a pihentetése. ugyan a második eset tizenegyes volt, de azt már nem fújta be a bíró, főleg a nevetséges első színészkedés után. az előszezonban jó volt, az osasuna ellen javíthat.

messi mezőnyben jó volt, de egy granada ellen ugyanezekből a helyzetekből mesterhármast is szerezne. nem baj, nem kell még a csúcsforma.

aki viszont tényleg marha jó volt az piqué. elfejelgette a labdákat, erős volt, rendet teremtett, és mindig odaért. sőt még előre is, habár azok most nem voltak annyira jók.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.24. 01:04:19

Csak az itt a gond a jövőheti meccsel,hogy ott lesz egy Pepe is,aki hát,nem rossz védő(Albiolnál mindenképp jobb)és Messinek vele mindig meggyűlik a baja.Addigra lehet,hogy céer is elkapja a fonalat.Azthiszem az elkövetkezendő meccseken fel fog menni a vérnyomásom ha Valdesnél van a labda és egy ellenfél csapatába játszó játékos 10méteres körzetben van.
Remélem Valdes észbe kap,hogy ő nem egy brazil "zsogabonítós" csodagyerek.Madridban valahogy jobban szokott teljesíteni a csapat mint hazai pályán(legalábbis a real ellen),ezért bizakodok,hogy egy győzelmet sikerül kicsikarni.Ha a Real DiMariával állt volna fel a kezdésnél is akkor szorult volna a hurok.

És igen....jövőhéten a madridnak lesz egy Pepéje és egy Di Mariája,aztán lehet,hogy Marcelo is játszik.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 01:03:27

Pavel írta:Na néhány gondolat a meccsről.
Mindkét gól elkerülhető lett volna.
Az elsőnél hol volt az ember a kapufa mellől?
A második. No comment.
Az első félidei szélsőjátékunk nagyon gyenge volt.
Pep-nél ilyenkor cserélgetni szokták egymást a szélsők. Most csak a második félidőben történt meg. Szerintem, ha a 25.-ik percben cserélnek már az első félidőben vezethettünk volna, de nincs ha.
A bíráskodás ott folytatódik ahol abbamaradt.
Pepe szelleme azért ott volt a pályán, faragtak rendesen.
Minden harmadik tizit fogják befújni és a piros lapot otthon fogják hagyni.
A jövőhétre remélem nekünk lesz egy kicsi szerencsénk. Ránk férne.
U.i.: Ki mondta, hogy Horváth Ferike Barca drukker?
Jó gondolatok, párat megosztanék:

Tisztán látszott, h az utolsó passzok hiányoztak csupán, koncentrációval 3-4 gól különbség lehetett volna...és nem mondtam sokat. Fényévekre vannak tőlünk, bekkelő tudatlanok.
Miért nem igazolunk Valdes nyakára egy sikeréhes, tehetséges fiatal kapust?! (Meg ne kérdezzétek, h kit, ha tudnám, írnám.)
Miért nem rángatjuk le a mezt az ellenfél szögleténél a játékosról, ez esetben Ronaldoról. Az életben nem adtak ilyenért 11-est, kivéve egyszer, természetesen nekünk.
Alexis valahogy testidegennek tűnik.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.24. 00:53:18

Kár a végéért, lehetett volna ebből akár 4-1 is, helyette lett egy 3-2..
Viszont.. Piqué hatalmasat játszott, jóformán hiba nélkül, remélem tudja tartani ezt a szintet, és akkor csak az lesz a kérdés ki játszik mellette. Masch is jól játszott, Adrianoval és Alvessel sem volt baj, hozták amit kell.
Busi szereti ezeket az alázós passzokat, szép amikor ez össze is jön, de nem kellene kockáztatni, amúgy szerintem jól játszott. Iniesta MOM. Xavi pedig jól irányította a csapatot, próbálkozott távoli lövésekkel, biztató az idényre nézve. Messi nem igazán villogott, a tizenegyest bevágta, de játszott már ennél sokkal jobban is.. Pedro nagyon ott volt, olyan pedrosan lőtte be a gólt. Szintén nagyon biztató a játéka, a ligában is jól játszott. Bármennyire is kedvenc számomra Alexis, ez a mai kevés volt. Coentraot nem tudta megverni egyszer sem az első félidőben, a második játékrészben már talán jobb volt, de ennél mindenképp több kell tőle.
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.24. 00:51:37

Na néhány gondolat a meccsről.
Mindkét gól elkerülhető lett volna.
Az elsőnél hol volt az ember a kapufa mellől?
A második. No comment.
Az első félidei szélsőjátékunk nagyon gyenge volt.
Pep-nél ilyenkor cserélgetni szokták egymást a szélsők. Most csak a második félidőben történt meg. Szerintem, ha a 25.-ik percben cserélnek már az első félidőben vezethettünk volna, de nincs ha.
A bíráskodás ott folytatódik ahol abbamaradt.
Pepe szelleme azért ott volt a pályán, faragtak rendesen.
Minden harmadik tizit fogják befújni és a piros lapot otthon fogják hagyni.
A jövőhétre remélem nekünk lesz egy kicsi szerencsénk. Ránk férne.
U.i.: Ki mondta, hogy Horváth Ferike Barca drukker?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.08.24. 00:55:36-kor.
Válasz küldése